Ja saraksts.lv tev šodien noderēja, atbalsti tā uzturēšanu — arī daži eiro palīdz. Atbalstīt
Šajā tīmekļvietnē publicētais datu apkopojums ir veidots, pamatojoties uz Latvijas Republikas Uzņēmumu reģistra datiem no portāla data.gov.lv. Tas sagatavots tikai informatīvos nolūkos, tādēļ tīmekļvietnes uzturētājs negarantē tā precizitāti un neuzņemas atbildību par lēmumiem, kas balstīti uz šo informāciju. Oficiāli un juridiski saistoši dati, tostarp plašāki finanšu pārskati, ir atrodami tikai primārajā avotā: info.ur.gov.lv.

SIA "Mountain Food"

SIA "Mountain Food" (reģ. Nr. 40203017567) — sabiedrība ar ierobežotu atbildību, statuss: Aktīvs, reģ. datums: 2016-09-06. Jaunākais gada pārskats (2020): apgrozījums 0 EUR, zaudējumi 93 EUR, darbinieku skaits: 0. Kopējais likviditātes koeficients: 6,72 (2020). VID nodokļu maksātāja reitings: C.

Pamatdarbība: Gaļas pārstrāde un konservēšana, izņemot mājputnu gaļu

Reģistrācijas Nr.40203017567
Statuss Aktīvs
Juridiskā FormaSabiedrība ar ierobežotu atbildību (SIA)
ReģistrsKomercreģistrs
Reģistrēts2016-09-06
Darbība izbeigta —
Slēgts —
SEPA IDLV12ZZZ40203017567
Juridiskā adrese Bērzu iela 7, Bērzkrogs, Veselavas pag., Cēsu nov., LV-4116

UR datu kopija atjaunota: 2026-10-17

Pārskats (Individuālais)

Gads Apgrozījums Peļņa Aktīvi Darbinieki
2020 0 EUR -93 EUR 2 290 EUR 0
2019 0 EUR -206 EUR 2 315 EUR 1
2018 0 EUR -361 EUR 2 447 EUR 1
2017 38 608 EUR -2 190 EUR 11 343 EUR 1

VID dati

Nodokļu maksātāja reitings: C Pārkāpumi saistību izpildē
PVN maksātājs: nav

Ieņēmumu un Izdevumu Plūsma

Peļņas vai zaudējumu aprēķins 2020 2019 2018 2017
Neto apgrozījums 0 EUR 0 EUR 0 EUR 38 608 EUR
Bruto peļņa 0 EUR 0 EUR 0 EUR 5 584 EUR
Peļņa pirms nodokļiem -43 EUR -156 EUR -311 EUR -2 190 EUR
UIN nodoklis 50 EUR 50 EUR 50 EUR 0 EUR
Tīrā peļņa -93 EUR -206 EUR -361 EUR -2 190 EUR
Ielādē...

Bilance

Pozīcija 2020 2019 2018 2017
Aktīvi kopā 2 290 EUR 2 315 EUR 2 447 EUR 11 343 EUR
Apgrozāmie līdzekļi 2 290 EUR 2 315 EUR 2 447 EUR 11 343 EUR
Pašu kapitāls 1 949 EUR 2 042 EUR 2 249 EUR 2 610 EUR
Īstermiņa saistības 341 EUR 273 EUR 198 EUR 1 253 EUR
Ilgtermiņa saistības 0 EUR 0 EUR 0 EUR 7 480 EUR

Dati nav pieejami.

Papildu reģistri un dati

1 sadaļa 3 ieraksti atveriet sadaļu, lai redzētu datus
Konstatēti nopietni riska signāli Apturēta saimnieciskā darbība (VID) VID reitings: C Gada pārskats: nav iesniegts Pašu kapitāls: brīdinājums Nav PVN reģistrā

Signāli no atvērtajiem datiem (UR, VID, PTAC). Nodokļu parāda summa un komercķīlas atvērtajos datos nav publicētas — tās pārbaudiet VID parādnieku datubāzē un UR informācijas portālā.

Tiesiskais statuss3Apturēta saimnieciskā darbība (VID)
Apturēta saimnieciskā darbība (VID)
1 darbības liegums/apturēšana 1 nodrošinājuma līdzeklis

Darbības liegumi un apturēšanas

  • Saimnieciskās darbības apturēšana — no 2025-02-26
    Valsts ieņēmumu dienesta 21.02.2025. lēmums Nr.32.1/17.22.1/7062

VID darbības apturēšanas vēsture

  • Apturēta no 2025-02-27 spēkā
    VID lēmums 2025-02-21

Nodrošinājuma līdzekļi

  • Aizliegums — no 2025-02-26
    Piemērots aizliegums reorganizācijai un dalībnieku maiņai
    Valsts ieņēmumu dienests

Pozīcija nozarē

Detalizēti

Ielādē peļņas datus...

Ielādē apgrozījuma datus...

Ielādē darbinieku skaita datus...

Ielādē salīdzinošos datus...

Finanšu Rādītāji un Riska Analīze

Rādītājs 2020 2019 2018 2017
Kopējais likviditātes koeficients (Current Ratio)
Apgrozāmie līdzekļi / Īstermiņa saistības
6,72 8,48 12,36 9,05
Ātrās likviditātes koeficients (Quick Ratio)
(Apgrozāmie līdzekļi − Krājumi) / Īstermiņa saistības
6,72 8,48 12,36 9,05
Tīrās peļņas rentabilitāte
Tīrā peļņa / Neto apgrozījums
— — — -5,67 %
Aktīvu rentabilitāte (ROA)
Tīrā peļņa / Aktīvi kopā
-4,06 % -8,90 % -14,75 % -19,31 %
Pašu kapitāla rentabilitāte (ROE)
Tīrā peļņa / Pašu kapitāls
-4,77 % -10,09 % -16,05 % -83,91 %
Saistību / pašu kapitāla attiecība (D/E)
Saistības kopā / Pašu kapitāls
0,17 0,13 0,09 3,35
Aktīvu aprites koeficients
Neto apgrozījums / Aktīvi kopā
0,00 0,00 0,00 3,40
Kapitāla efektivitāte (ROCE)
EBIT / Ieguldītais kapitāls
-2,21 % -7,64 % -13,83 % -21,70 %
Altmana Z'-indekss (maksātnespējas risks)
Z' (1983) = 0,717·A + 0,847·B + 3,107·C + 0,420·D + 0,998·E
3,67 4,31 5,81 3,76

* Aprēķins veikts pēc Altmana 1983. gada modeļa privātiem uzņēmumiem.

Apraksts

SIA "Mountain Food" ir uzņēmums, kas gadu gaitā nostiprinājis savu stabilitāti un uzticamību.
Pamatojoties uz 2020. gada datiem, tam ir lieli brīvie līdzekļi, kas netiek pietiekami ieguldīti attīstībā.
Uzņēmuma kontos ir pārāk daudz neizmantotas naudas, kas varētu strādāt.
Uzņēmuma aktīvi šobrīd rada zaudējumus, nevis peļņu — resursi netiek izmantoti vērtības radīšanai
Pašu kapitāls rada zaudējumus — īpašnieku ieguldījums pārskata periodā ir sarucis
Finansiālo stabilitāti pastiprina zems saistību līmenis, kas norāda uz neatkarību no kreditoriem.
Uzņēmuma resursi tiek neefektīvi izmantoti ieņēmumu radīšanai.
Ieguldītais kapitāls rada zaudējumus, kas liecina par nerentablu pamatdarbību
Noslēgumā, uzņēmuma finanšu noturība ir augsta, kas liecina par ilgtspējīgu darbību.

* Šis apraksts ir informatīvs. Analīze ir vispārīga un neņem vērā konkrētās nozares specifiku. Apraksts balstīts uz publiski pieejamiem uzņēmuma finanšu datiem un uz aprēķiniem sadaļā 'Finanšu Rādītāji un Riska Analīze'.

⚔️ Konkurentu salīdzinājums (visa nozare NACE 1011)

Automātiski aprēķini no publiskajiem datiem — nav finanšu konsultācija.
Nozarē: 79 uzņēmumi 73. vieta pēc apgrozījuma 52. vieta pēc peļņas Gaļas pārstrāde un konservēšana, izņemot mājputnu gaļu
Darbinieku, produktivitātes un algu kolonnas:
PozīcijaUzņēmumsApgrozījums, €Peļņa, € MaržaDarb. VID Apgroz./darb., € VID ~ Bruto alga/mēn. VID
1SIA "RĒZEKNES GAĻAS KOMBINĀTS"75 789 1341 512 0672,0 %546138 8082 128 (2026 Q3)
2SIA "Kurzemes Gaļsaimnieks"67 935 310650 6501,0 %505134 5251 028 (2026 Q3)
3SIA "Cēsu gaļas kombināts"21 367 769577 7962,7 %91234 8111 528 (2026 Q3)
4SIA "SBS LATVIA"18 334 736-201 795-1,1 %32572 9611 079 (2026 Q3)
5SIA "Gaļas nams-Ādaži"13 534 518128 9451,0 %17278 6891 459 (2026 Q3)
6SIA "HeinorS"12 767 155148 7191,2 %27472 8581 732 (2026 Q3)
7SIA "Eksporta Konsultācijas"11 498 6689 7330,1 %19605 1931 850 (2026 Q3)
8SIA "AIBI"10 574 495354 6553,4 %53199 5191 315 (2026 Q3)
9SIA "SENLEJAS"10 231 74282 2320,8 %44232 5401 471 (2026 Q3)
10SIA "LĀSES AM"6 546 096525 6548,0 %36181 8361 394 (2026 Q3)
73SIA "Mountain Food" (šis uzņēmums)0-93—0——
Apgrozījums, peļņa un UR darbinieki — no katra uzņēmuma jaunākā gada pārskata (nozares statistika ģenerēta 2026-10-17). VID kolonnas — no jaunākā pieejamā VID ceturkšņa katram uzņēmumam; alga aprēķināta no VSAOI. Apgroz./darb. abos režīmos lieto gada pārskata apgrozījumu. Klikšķis uz kolonnas virsraksta maina kārtošanu; "Pozīcija" vienmēr numurē no 1. *** — uzņēmumiem ar mazāk nekā 3 darbiniekiem algas aprēķins tiek slēpts privātuma aizsardzībai.

Padziļinātā izpēte

Analīzes opcijas

SIA "Mountain Food"
1011 Gaļas pārstrāde un konservēšana, izņemot mājputnu gaļu
🤖 MI Modelis: gemini-3.8-flash

Uzņēmuma apskats

Mākslīgā intelekta atbilde

Gatavo analīzi... Lūdzu uzgaidi ⏳
Izvēlies kādu no analīžu opcijām kreisajā pusē, lai sāktu.
Izmantotie dati

Uzņēmumu reģistrs

[register]

Reģ.Kods SEPA ID Nosauk./Vārds PirmsPēd. Pēdiņās AizPēd. BezPēd.? Reģ.TipsKods Reģ.Tips Subj.Veids Subj.VeidsNos. Reģistrēts Izbeigts Slēgts Adrese Indekss AdresesID Reģions Pils./Nov. ATVK Pārreģ.Term.
40203017567 LV12ZZZ40203017567 SIA "Mountain Food" SIA Mountain Food NULL 0 K Komercreģistrs SIA Sabiedrība ar ierobežotu atbildību 2016-09-06 NULL Cēsu nov., Veselavas pag., Bērzkrogs, Bērzu iela 7 4116 106686280 100016487 0 0427394 NULL

Tiesību subjekta lietā reģistrēts lēmuma par dibināšanu pieņemšanas datums

[memorandum_date]

ID Reģ.Nr. document_date Reģ.Dat.
5670058 40203017567 2016-08-19 2016-09-02 10:22:04

Tiesību subjektu lietās reģistrētie aktuālie darbības aizliegumi un darbības apturēšanas/atjaunošanas

[suspensions_prohibitions]

ID Reģ.Nr. suspension_code suspension_code_text No ground_for
900322412 40203017567 ECONOMIC_ACTIVITY_SUSPENDED Saimnieciskās darbības apturēšana 2025-02-26 Valsts ieņēmumu dienesta 21.02.2025. lēmums Nr.32.1/17.22.1/7062

Saimnieciskās darbības apturēšana (VID)

[pdb_saimndarbibaaptureta_odata]

Reģ. Kods Nosaukums Lemuma_datums Aizliegts_veikt_darijumus_no Aizliegts_veikt_darijumus_lidz Lemuma_par_atjaunosanu_datums
40203017567 SIA "Mountain Food" 21.02.2025 27.02.2025 NULL

Pamatkapitālu un ieguldījumu informācija

[equity_capitals]

ID Reģ.Nr. equity_capital_type equity_capital_type_text amount Valūta No Lab.Dat.
92523115 40203017567 PAID_UP_EQUITY Apmaksātais pamatkapitāls 4800 EUR 2016-09-06 2016-09-06 11:23:01

Gada pārskatu pamatinformācija

[financial_statements]

ID File ID Reģ.Nr. Avota Shēma Avota Tips Gads Gada Sākums Gada Beigas Darb. Skaits Noapaļošana Valūta created_at
1084083 23265985 40203017567 DokGPv1 UGP 2019 2019-01-01 2019-12-31 1 ONES EUR 2020-11-21 05:44:43.097
1276045 29659296 40203017567 DokGPv1 UGP 2020 2020-01-01 2020-12-31 0 ONES EUR 2021-08-03 08:10:55.415
795844 19832814 40203017567 DokGPUIENv1 UGP 2017 2016-09-06 2017-12-31 1 ONES EUR 2020-11-05 05:06:21.107
1077138 23242591 40203017567 DokGPv1 UGP 2018 2018-01-01 2018-12-31 1 ONES EUR 2020-11-20 19:08:42.374

Peļņas vai zaudējumu aprēķini

[income_statements]

Statement ID File ID Neto Apgrozījums Krājumu Izm.(Būtība) Kapital. Izm.(Būtība) Pār. Ieņ.(Būtība) Materiālu Izm.(Būtība) Personāla Izm.(Būtība) Nolietojums (Būtība) Pārd. Pašizm. Bruto Peļņa Pārdoš. Izm. Admin. Izm. Pār. Ieņ.(Funkcija) Pār. Izm. Ieņ. no Līdzdal. Ieņ. Pār. Ilg. Ieg. Pār. Proc. Ieņ. Fin. Ieg. Vērt. Izm. Proc. Izm. Ārkārtas Ieņ. Ārkārtas Izm. Peļņa pirms UIN UIN Peļņa pēc UIN Citi Nod. Ārkārtas Divid. Tīrā Peļņa
1077138 23242591 0 NULL NULL NULL NULL NULL NULL 0 0 0 260 0 51 0 0 0 0 0 NULL NULL -311 50 -361 NULL 0 -361
1084083 23265985 0 NULL NULL NULL NULL NULL NULL 0 0 0 43 0 113 0 0 0 0 0 NULL NULL -156 50 -206 NULL 0 -206
1276045 29659296 0 NULL NULL NULL NULL NULL NULL 0 0 0 25 0 18 0 0 0 0 0 NULL NULL -43 50 -93 NULL 0 -93
795844 19832814 38608 NULL NULL NULL NULL NULL NULL 33024 5584 6288 1470 0 16 0 0 0 0 0 NULL NULL -2190 0 -2190 NULL 0 -2190

Bilances

[balance_sheets]

Statement ID File ID Nauda Īst. Vērtspapīri Debitori Krājumi Apgrozāmie Līdz. Ilg. Fin. Ieguld. Pamatlīdzekļi Nemater. Ieguld. Kopā Ilgter. Ieguld. Aktīvi Kopā Mājokļa Rem. Maks. Īsterm. Saistības Ilgterm. Saistības Uzkrājumi Pašu Kapitāls Pasīvi Kopā
1077138 23242591 2359 0 88 0 2447 0 0 0 0 2447 NULL 198 0 0 2249 2447
1084083 23265985 2315 0 0 0 2315 0 0 0 0 2315 NULL 273 0 0 2042 2315
1276045 29659296 2290 0 0 0 2290 0 0 0 0 2290 NULL 341 0 0 1949 2290
795844 19832814 8405 0 2938 0 11343 0 0 0 0 11343 NULL 1253 7480 0 2610 11343

Tiesību subjektu lietās reģistrētie nodrošinājumu līdzekļi

[securing_measures]

ID Reģ.Nr. securing_measure_type securing_measure_type_text type_details No case_number institution_identifier institution_registration_number institution_name
91356270 40203017567 PROHIBITION Aizliegums Piemērots aizliegums reorganizācijai un dalībnieku maiņai 2025-02-26 32.1/17.22.1/7062 1000057137 90000069281 Valsts ieņēmumu dienests

Samaksātie nodokļi pa gadiem

[pdb_nm_komersantu_samaksato_nodoklu_kopsumas_odata]

Reģ. Kods Nosaukums Gads Forma NACE kods Adreses ATVK Adreses ATVK nos. Nodokļi kopā (tūkst. EUR) IIN (tūkst. EUR) VSAOI (tūkst. EUR) Vid. darb. sk.
40203017567 SIA "Mountain Food" 2024 sabiedrība ar ierobežotu atbildību 1011 026580 Veselavas pag. 0.00 0.00 0.00 0
40203017567 SIA "Mountain Food" 2023 sabiedrība ar ierobežotu atbildību 1011 026580 Veselavas pag. 0.00 0.00 0.00 0
40203017567 SIA "Mountain Food" 2022 sabiedrība ar ierobežotu atbildību 1011 026580 Veselavas pag. 0.00 0.00 0.00 0

PVN maksātājs

[pdb_pvnmaksataji_odata]

PVN Nr. Nosaukums Aktīvs Reģistrēts Būvn. pazīme PVN139_2_pazime Izslēgts
40203017567 SIA "Mountain Food" nav 21.12.2016 nav nav 22.03.2019

Nodokļu maksātāja reitings

[reitings_uznemumi]

Reģ. Kods Nosaukums Reitings Skaidrojums Atjaunots
40203017567 SIA "Mountain Food" C Pārkāpumi saistību izpildē 06.10.2026

Biežāk uzdotie jautājumi

Kāda ir SIA "Mountain Food" juridiskā adrese?

Juridiskā adrese ir Bērzu iela 7, Bērzkrogs, Veselavas pag., Cēsu nov., LV-4116.

Kāds bija SIA "Mountain Food" 2020. gada apgrozījums un finanšu rezultāts?

2020. gadā uzņēmuma apgrozījums bija 0 EUR, un zaudējumi bija 93 EUR.

Cik darbinieku bija uzņēmumam SIA "Mountain Food" 2020. gadā?

2020. gadā uzņēmumā vidēji bija nodarbināti 0 darbinieki.

Kāds ir SIA "Mountain Food" likviditātes koeficients?

Kopējais likviditātes koeficients (current ratio) 2020. gadā bija 6,72 — apgrozāmie līdzekļi attiecībā pret īstermiņa saistībām. Ātrās likviditātes koeficients (quick ratio): 6,72.

Kāds ir SIA "Mountain Food" maksātnespējas riska novērtējums?

Altmana Z'-indekss (1983. gada modelis privātiem uzņēmumiem) 2020. gadā bija 3,67, kas ir drošajā zonā (zems maksātnespējas risks). Aprēķins ir informatīvs un nav finanšu konsultācija.

Vai SIA "Mountain Food" ir PVN maksātājs?

Saskaņā ar VID publiskajiem datiem, uzņēmums nav reģistrēts kā aktīvs PVN maksātājs.

Kāds ir SIA "Mountain Food" VID nodokļu maksātāja reitings?

VID nodokļu maksātāja reitings ir "C" — Pārkāpumi saistību izpildē.

Kāda ir SIA "Mountain Food" galvenā darbības nozare?

Uzņēmuma galvenā reģistrētā darbības nozare saskaņā ar NACE klasifikatoru ir: Gaļas pārstrāde un konservēšana, izņemot mājputnu gaļu.

Tuvākie uzņēmumi

Apgrozījums no katra uzņēmuma jaunākā iesniegtā gada pārskata.

Blakus pēc apgrozījuma: Gaļas pārstrāde un konservēšana, izņemot mājputnu gaļu — Cēsu novads

Citi lielākie šajā nozarē Latvijā

Tuvumā, bez publicēta gada pārskata

Visa nozare: Gaļas pārstrāde un konservēšana, izņemot mājputnu gaļu · Cēsu novads — lielākie uzņēmumi

Vieta nozarē pēc apgrozījuma: 73. no 79

Uzņēmumi, kas šajā sarakstā stāv tieši blakus, un tie, kas ir 5 un 25 vietas augstāk vai zemāk.

Šie dati tev bija pieejami bez maksas

Tavs atbalsts palīdz vietnei palikt atvērtai visiem — bez reklāmām un bez datu tirgošanas. Ja šī lapa tev noderēja, atbalsti tās darbību.

Atbalstīt vietnes darbību

Lapas ģenerēšanas datums: 18-10-2026