SIA "Cēsu gaļas kombināts" (reģ. Nr. 42403038771) — sabiedrība ar ierobežotu atbildību, statuss: Aktīvs, reģ. datums: 2016-01-12. Jaunākais gada pārskats (2025): apgrozījums 21 367 769 EUR, peļņa 577 796 EUR, darbinieku skaits: 88. Kopējais likviditātes koeficients: 1,26 (2025). VID nodokļu maksātāja reitings: A.
Pamatdarbība: Gaļas pārstrāde un konservēšana, izņemot mājputnu gaļu
| Reģistrācijas Nr. | 42403038771 |
| Statuss | Aktīvs |
| Juridiskā Forma | Sabiedrība ar ierobežotu atbildību (SIA) |
| Reģistrs | Komercreģistrs |
| Reģistrēts | 2016-01-12 |
| Darbība izbeigta | — |
| Slēgts | — |
| SEPA ID | LV93ZZZ42403038771 |
| Juridiskā adrese | Miera iela 19, Cēsis, Cēsu nov., LV-4101 |
UR datu kopija atjaunota: 2026-09-01
| Gads | Apgrozījums | Peļņa | Aktīvi | Darbinieki |
|---|---|---|---|---|
| 2025 | 21 367 769 EUR | 577 796 EUR | 4 368 731 EUR | 88 |
| 2024 | 15 507 105 EUR | 297 850 EUR | 3 546 940 EUR | 88 |
| 2023 | 15 850 576 EUR | 560 499 EUR | 2 593 330 EUR | 83 |
| 2022 | 16 028 911 EUR | 543 738 EUR | 2 147 793 EUR | 85 |
| 2021 | 11 588 113 EUR | 507 505 EUR | 1 704 739 EUR | 78 |
| 2020 | 10 015 226 EUR | 335 720 EUR | 1 747 295 EUR | 73 |
| 2019 | 8 960 456 EUR | 405 886 EUR | 1 560 105 EUR | 64 |
| 2018 | 9 178 159 EUR | 172 679 EUR | 1 209 459 EUR | 67 |
| 2017 | 6 738 835 EUR | -271 233 EUR | 1 145 290 EUR | 72 |
| Periods | Nodokļi kopā (tūkst. EUR) | IIN (tūkst. EUR) | VSAOI (tūkst. EUR) | Darbinieki |
|---|---|---|---|---|
| 2026. gada 2. ceturksnis | -391.31 | 57.31 | 138.88 | 90 |
| 2026. gada 1. ceturksnis | -597.75 | 52.21 | 127.82 | 89 |
| 2025. gada 4. ceturksnis | -357.18 | 63.09 | 138.15 | 90 |
| 2024 | -892.73 | 259.67 | 510.31 | 91 |
| 2023 | -1 257.32 | 209.26 | 429.69 | 83 |
| 2022 | -1 191.22 | 205.32 | 409.59 | 84 |
| Periods | Vidējā bruto alga (EUR) (alga uz papīra) | Aptuvenā neto alga (EUR) (alga uz rokas) |
|---|---|---|
| 2026. gada 2. ceturksnis | 1 508.86 | ~ 1 146.32 |
| 2026. gada 1. ceturksnis | 1 404.30 | ~ 1 076.60 |
| 2025. gada 4. ceturksnis | 1 500.93 | ~ 1 130.83 |
| 2024 | 1 370.83 | ~ 1 014.53 |
| 2023 | 1 265.52 | ~ 947.23 |
| 2022 | 1 191.96 | ~ 854.25 |
Bruto algas aprēķina formula 2024. gadam:
( (VSAOI summa * 1000) / VSAOI likme ) / Darbinieku skaits / 12 mēneši
( (510.31 * 1000) / 0.3409 ) / 91 / 12 = 1 370.83 EUR
Aptuvenās neto algas ("uz rokas") aprēķins 2024. gadam:
1. VSAOI darba ņēmēja daļa (10.5%): 1 370.83 * 0.105 = 143.94 EUR
2. Piemērojamais neapliekamais minimums: 165.06 EUR
3. Iedzīvotāju ienākuma nodoklis (IIN 20%): (1 370.83 - 143.94 - 165.06) * 0.2 ≈ 212.37 EUR
4. Neto alga: 1 370.83 - 143.94 - 212.37 = ~ 1 014.53 EUR
* Šis ir aptuvens aprēķins. Tas pieņem, ka darbiniekam nav apgādājamo vai citu atvieglojumu. Reālā vidējā neto alga var atšķirties.
| Peļņas vai zaudējumu aprēķins | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 |
|---|---|---|---|---|---|
| Neto apgrozījums | 21 367 769 EUR | 15 507 105 EUR | 15 850 576 EUR | 16 028 911 EUR | 11 588 113 EUR |
| Bruto peļņa | 1 229 842 EUR | 1 040 300 EUR | 1 148 354 EUR | 1 379 212 EUR | 1 066 560 EUR |
| Peļņa pirms nodokļiem | 602 991 EUR | 355 960 EUR | 569 973 EUR | 619 319 EUR | 515 079 EUR |
| UIN nodoklis | 25 195 EUR | 58 110 EUR | 9 474 EUR | 75 581 EUR | 7 574 EUR |
| Tīrā peļņa | 577 796 EUR | 297 850 EUR | 560 499 EUR | 543 738 EUR | 507 505 EUR |
| Pozīcija | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 |
|---|---|---|---|---|---|
| Aktīvi kopā | 4 368 731 EUR | 3 546 940 EUR | 2 593 330 EUR | 2 147 793 EUR | 1 704 739 EUR |
| Apgrozāmie līdzekļi | 2 287 848 EUR | 1 549 611 EUR | 1 615 192 EUR | 1 493 442 EUR | 1 104 041 EUR |
| Pašu kapitāls | 1 862 733 EUR | 1 409 937 EUR | 1 632 087 EUR | 1 071 588 EUR | 1 027 850 EUR |
| Īstermiņa saistības | 1 814 746 EUR | 1 452 934 EUR | 787 006 EUR | 1 036 863 EUR | 615 878 EUR |
| Ilgtermiņa saistības | 691 252 EUR | 684 069 EUR | 174 237 EUR | 39 342 EUR | 61 011 EUR |
Dati nav pieejami.
Signāli no atvērtajiem datiem (UR, VID, PTAC). Nodokļu parāda summa un komercķīlas atvērtajos datos nav publicētas — tās pārbaudiet VID parādnieku datubāzē un UR informācijas portālā.
Rādītas tikai juridisko personu saistības; fizisko personu dalībnieki netiek rādīti. Daļu % pret reģistrēto pamatkapitālu. Avots: Uzņēmumu reģistra atvērtie dati.
De minimis ir neliela apjoma valsts atbalsts bez Eiropas Komisijas atļaujas (parasti līdz 300 000 € trīs gados). Rādītie 2025-09-10 – 2025-09-10 piešķīrumi nav pilna vēsture: uzskaites sistēma publisko tikai kārtējo un divus iepriekšējos fiskālos gadus. Aizdevumi un galvojumi ir jāatmaksā. Avots: FM de minimis uzskaite.
A un B kategorijas atļauja ir nepieciešama piesārņojošām darbībām ar lielāko ietekmi, C kategorijā pietiek ar reģistrāciju. Atļauja pati par sevi nav pārkāpums — tā nozīmē, ka darbība ir uzraudzīta. Avots: VVD izsniegtās atļaujas un licences.
Ielādē peļņas datus...
Ielādē apgrozījuma datus...
Ielādē darbinieku skaita datus...
Ielādē salīdzinošos datus...
| Rādītājs | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 |
|---|---|---|---|---|---|
| Kopējais likviditātes koeficients (Current Ratio) Apgrozāmie līdzekļi / Īstermiņa saistības |
1,26 | 1,07 | 2,05 | 1,44 | 1,79 |
| Ātrās likviditātes koeficients (Quick Ratio) (Apgrozāmie līdzekļi − Krājumi) / Īstermiņa saistības |
1,18 | 0,91 | 1,79 | 1,25 | 1,30 |
| Tīrās peļņas rentabilitāte Tīrā peļņa / Neto apgrozījums |
2,70 % | 1,92 % | 3,54 % | 3,39 % | 4,38 % |
| Aktīvu rentabilitāte (ROA) Tīrā peļņa / Aktīvi kopā |
13,23 % | 8,40 % | 21,61 % | 25,32 % | 29,77 % |
| Pašu kapitāla rentabilitāte (ROE) Tīrā peļņa / Pašu kapitāls |
31,02 % | 21,13 % | 34,34 % | 50,74 % | 49,38 % |
| Saistību / pašu kapitāla attiecība (D/E) Saistības kopā / Pašu kapitāls |
1,35 | 1,52 | 0,59 | 1,00 | 0,66 |
| Procentu seguma koeficients (IC) EBIT / Procentu izmaksas |
41,10 | 9,85 | 191,37 | — | 50,78 |
| Aktīvu aprites koeficients Neto apgrozījums / Aktīvi kopā |
4,89 | 4,37 | 6,11 | 7,46 | 6,80 |
| Kapitāla efektivitāte (ROCE) EBIT / Ieguldītais kapitāls |
24,20 % | 18,92 % | 31,72 % | 55,75 % | 48,25 % |
| Altmana Z'-indekss (maksātnespējas risks) Z' (1983) = 0,717·A + 0,847·B + 3,107·C + 0,420·D + 0,998·E |
6,07 | 5,34 | 8,26 | 9,34 | 9,10 |
* Aprēķins veikts pēc Altmana 1983. gada modeļa privātiem uzņēmumiem.
SIA "Cēsu gaļas kombināts" ir uzņēmums ar gandrīz desmitgades pieredzi un skaidru attīstības virzienu.
Pamatojoties uz 2025. gada datiem, tā likviditāte ir pietiekama ikdienas darbībai, bet ar ierobežotām rezervēm.
Tā finanšu stāvoklis ir stabils un labi līdzsvarots.
Uzņēmums strādā ar stabilu un noturīgu peļņas normu.
Tāpat resursi tiek pārvaldīti gudri, nodrošinot augstu aktīvu atdevi.
Ieguldītais kapitāls tiek pārvaldīts efektīvi, garantējot augstu atdevi.
Uzņēmums ir finansiāli neatkarīgs un ar zemu riska profilu.
Uzņēmums spēj ātri un efektīvi pārvērst savus aktīvus ieņēmumos.
Turklāt, ieguldītais kapitāls tiek izmantots efektīvi, nodrošinot augstu atdevi.
Uzņēmums spēj viegli un droši segt procentu maksājumus.
Kopumā, augstie noturības rādītāji apstiprina, ka uzņēmums ir finansiāli stabils un drošs.
* Šis apraksts ir informatīvs. Analīze ir vispārīga un neņem vērā konkrētās nozares specifiku. Apraksts balstīts uz publiski pieejamiem uzņēmuma finanšu datiem un uz aprēķiniem sadaļā 'Finanšu Rādītāji un Riska Analīze'.
| Pozīcija | Uzņēmums | Apgrozījums, € | Peļņa, € | Marža | Darb. VID | Apgroz./darb., € VID | ~ Bruto alga/mēn. VID |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1 | SIA "RĒZEKNES GAĻAS KOMBINĀTS" | 75 789 134 | 1 512 067 | 2,0 % | 542 | 139 832 | 756 (2026 Q2) |
| 2 | SIA "Kurzemes Gaļsaimnieks" | 67 935 310 | 650 650 | 1,0 % | 508 | 133 731 | 973 (2026 Q2) |
| 3 | SIA "Cēsu gaļas kombināts" (šis uzņēmums) | 21 367 769 | 577 796 | 2,7 % | 90 | 237 420 | 1 509 (2026 Q2) |
| 4 | SIA "SBS LATVIA" | 18 334 736 | -201 795 | -1,1 % | 34 | 539 257 | 1 658 (2026 Q2) |
| 5 | SIA "Gaļas nams-Ādaži" | 13 534 518 | 128 945 | 1,0 % | 172 | 78 689 | 953 (2026 Q2) |
| 6 | SIA "HeinorS" | 12 767 155 | 148 719 | 1,2 % | 26 | 491 044 | 1 706 (2026 Q2) |
| 7 | SIA "Eksporta Konsultācijas" | 11 498 668 | 9 733 | 0,1 % | 19 | 605 193 | 1 797 (2026 Q2) |
| 8 | SIA "AIBI" | 10 574 495 | 354 655 | 3,4 % | 51 | 207 343 | 1 361 (2026 Q2) |
| 9 | SIA "SENLEJAS" | 10 231 742 | 82 232 | 0,8 % | 44 | 232 540 | 1 351 (2026 Q2) |
| 10 | SIA "LĀSES AM" | 6 546 096 | 525 654 | 8,0 % | 35 | 187 031 | 1 241 (2026 Q2) |
[register]
| Reģ.Kods | SEPA ID | Nosauk./Vārds | PirmsPēd. | Pēdiņās | AizPēd. | BezPēd.? | Reģ.TipsKods | Reģ.Tips | Subj.Veids | Subj.VeidsNos. | Reģistrēts | Izbeigts | Slēgts | Adrese | Indekss | AdresesID | Reģions | Pils./Nov. | ATVK | Pārreģ.Term. |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 42403038771 | LV93ZZZ42403038771 | Sabiedrība ar ierobežotu atbildību "Cēsu gaļas kombināts" | Sabiedrība ar ierobežotu atbildību | Cēsu gaļas kombināts | NULL | 0 | K | Komercreģistrs | SIA | Sabiedrība ar ierobežotu atbildību | 2016-01-12 | NULL | Cēsu nov., Cēsis, Miera iela 19 | 4101 | 102294260 | 100015774 | 100003157 | 0420201 | NULL |
[memorandum_date]
| ID | Reģ.Nr. | document_date | Reģ.Dat. |
|---|---|---|---|
| 5005196 | 42403038771 | 2016-01-11 | 2016-01-13 10:36:27 |
[deminimis]
| person_reg_nr | assign_date | assigned_amount | assigner_title | program_title | instrument_title | regul_title | project_title |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 42403038771 | 2025-09-10 | 10612.48 | Lauku atbalsta dienests | Atbalsts kredītprocentu daļējai dzēšanai lauksaimniecības produktu pārstrādes komersantiem | 01 Tiešais maksājums (grants) | 2023/2831 Vispārējā tautsaimniecība (2023/2831) | 571c5451 |
[equity_capitals]
| ID | Reģ.Nr. | equity_capital_type | equity_capital_type_text | amount | Valūta | No | Lab.Dat. |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 92327193 | 42403038771 | PAID_UP_EQUITY | Apmaksātais pamatkapitāls | 2800 | EUR | 2016-01-12 | 2016-01-12 09:33:04 |
[financial_statements]
| ID | File ID | Reģ.Nr. | Avota Shēma | Avota Tips | Gads | Gada Sākums | Gada Beigas | Darb. Skaits | Noapaļošana | Valūta | created_at |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 845143 | 20813775 | 42403038771 | DokGPv1 | UGP | 2018 | 2017-09-01 | 2018-08-31 | 67 | ONES | EUR | 2020-11-07 21:47:37.278 |
| 708160 | 16541783 | 42403038771 | DokGPUIENv1 | UGP | 2017 | 2016-09-01 | 2017-08-31 | 72 | ONES | EUR | 2020-10-30 22:19:33.073 |
| 980608 | 22298861 | 42403038771 | DokGPv1 | UGP | 2019 | 2018-09-01 | 2019-08-31 | 64 | ONES | EUR | 2020-11-15 10:15:33.614 |
| 1141375 | 23914016 | 42403038771 | DokGPv1 | UGP | 2020 | 2019-09-01 | 2020-08-31 | 73 | ONES | EUR | 2021-01-12 16:00:22.548 |
| 1301754 | 30433495 | 42403038771 | DokGPv1 | UGP | 2021 | 2020-09-01 | 2021-08-31 | 78 | ONES | EUR | 2022-01-26 16:02:56.04 |
| 1437793 | 32018325 | 42403038771 | DokGPv1 | UGP | 2022 | 2021-09-01 | 2022-08-31 | 85 | ONES | EUR | 2023-01-16 18:00:57.993 |
| 1781926 | 32954558 | 42403038771 | DokGPv1 | UGP | 2023 | 2022-09-01 | 2023-08-31 | 83 | ONES | EUR | 2023-12-15 19:01:11.767 |
| 1946083 | 33894567 | 42403038771 | DokGPv1 | UGP | 2024 | 2023-09-01 | 2024-08-31 | 88 | ONES | EUR | 2024-11-13 19:00:24.522 |
| 2092996 | 34936485 | 42403038771 | DokGPv1 | UGP | 2025 | 2024-09-01 | 2025-08-31 | 88 | ONES | EUR | 2025-12-02 21:00:04.788 |
[income_statements]
| Statement ID | File ID | Neto Apgrozījums | Krājumu Izm.(Būtība) | Kapital. Izm.(Būtība) | Pār. Ieņ.(Būtība) | Materiālu Izm.(Būtība) | Personāla Izm.(Būtība) | Nolietojums (Būtība) | Pārd. Pašizm. | Bruto Peļņa | Pārdoš. Izm. | Admin. Izm. | Pār. Ieņ.(Funkcija) | Pār. Izm. | Ieņ. no Līdzdal. | Ieņ. Pār. Ilg. Ieg. | Pār. Proc. Ieņ. | Fin. Ieg. Vērt. Izm. | Proc. Izm. | Ārkārtas Ieņ. | Ārkārtas Izm. | Peļņa pirms UIN | UIN | Peļņa pēc UIN | Citi Nod. | Ārkārtas Divid. | Tīrā Peļņa |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1141375 | 23914016 | 10015226 | NULL | NULL | NULL | NULL | NULL | NULL | 9020740 | 994486 | 469169 | 148375 | 15449 | 32145 | 0 | 0 | 0 | 0 | 24408 | NULL | NULL | 335838 | 118 | 335720 | NULL | 0 | 335720 |
| 1301754 | 30433495 | 11588113 | NULL | NULL | NULL | NULL | NULL | NULL | 10521553 | 1066560 | 469209 | 121493 | 73287 | 23718 | 0 | 0 | 0 | 0 | 10348 | NULL | NULL | 515079 | 7574 | 507505 | NULL | 0 | 507505 |
| 1437793 | 32018325 | 16028911 | NULL | NULL | NULL | NULL | NULL | NULL | 14649699 | 1379212 | 596028 | 170385 | 24220 | 17700 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | NULL | NULL | 619319 | 75581 | 543738 | NULL | 0 | 543738 |
| 1781926 | 32954558 | 15850576 | NULL | NULL | NULL | NULL | NULL | NULL | 14702222 | 1148354 | 386515 | 214519 | 35425 | 9778 | 0 | 0 | 0 | 0 | 2994 | NULL | NULL | 569973 | 9474 | 560499 | NULL | 0 | 560499 |
| 1946083 | 33894567 | 15507105 | NULL | NULL | NULL | NULL | NULL | NULL | 14466805 | 1040300 | 376036 | 271562 | 46186 | 42704 | 0 | 0 | 0 | 0 | 40224 | NULL | NULL | 355960 | 58110 | 297850 | NULL | 0 | 297850 |
| 2092996 | 34936485 | 21367769 | NULL | NULL | NULL | NULL | NULL | NULL | 20137927 | 1229842 | 407912 | 260932 | 93452 | 36422 | 0 | 0 | 0 | 0 | 15037 | NULL | NULL | 602991 | 25195 | 577796 | NULL | 0 | 577796 |
| 708160 | 16541783 | 6738835 | NULL | NULL | NULL | NULL | NULL | NULL | 6515450 | 223385 | 294802 | 170450 | 13060 | 3612 | 0 | 0 | 0 | 0 | 38814 | NULL | NULL | -271233 | 0 | -271233 | NULL | 0 | -271233 |
| 845143 | 20813775 | 9178159 | NULL | NULL | NULL | NULL | NULL | NULL | 8538488 | 639671 | 348439 | 154668 | 85929 | 8383 | 0 | 0 | 0 | 0 | 39401 | NULL | NULL | 174709 | 2030 | 172679 | NULL | 0 | 172679 |
| 980608 | 22298861 | 8960456 | NULL | NULL | NULL | NULL | NULL | NULL | 7969082 | 991374 | 416969 | 146344 | 32910 | 24064 | 0 | 0 | 0 | 0 | 30934 | NULL | NULL | 405973 | 87 | 405886 | NULL | 0 | 405886 |
[balance_sheets]
| Statement ID | File ID | Nauda | Īst. Vērtspapīri | Debitori | Krājumi | Apgrozāmie Līdz. | Ilg. Fin. Ieguld. | Pamatlīdzekļi | Nemater. Ieguld. | Kopā Ilgter. Ieguld. | Aktīvi Kopā | Mājokļa Rem. Maks. | Īsterm. Saistības | Ilgterm. Saistības | Uzkrājumi | Pašu Kapitāls | Pasīvi Kopā |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1141375 | 23914016 | 83813 | 0 | 774017 | 349649 | 1207479 | 0 | 539518 | 298 | 539816 | 1747295 | NULL | 1069267 | 32684 | 0 | 645344 | 1747295 |
| 1301754 | 30433495 | 194623 | 0 | 607585 | 301833 | 1104041 | 0 | 600671 | 27 | 600698 | 1704739 | NULL | 615878 | 61011 | 0 | 1027850 | 1704739 |
| 1437793 | 32018325 | 14716 | 0 | 1284655 | 194071 | 1493442 | 0 | 654351 | 0 | 654351 | 2147793 | NULL | 1036863 | 39342 | 0 | 1071588 | 2147793 |
| 1781926 | 32954558 | 185371 | 0 | 1220575 | 209246 | 1615192 | 0 | 978138 | 0 | 978138 | 2593330 | NULL | 787006 | 174237 | 0 | 1632087 | 2593330 |
| 1946083 | 33894567 | 75134 | 0 | 1248743 | 225734 | 1549611 | 0 | 1996946 | 383 | 1997329 | 3546940 | NULL | 1452934 | 684069 | 0 | 1409937 | 3546940 |
| 2092996 | 34936485 | 226803 | 0 | 1915543 | 145502 | 2287848 | 0 | 2080869 | 14 | 2080883 | 4368731 | NULL | 1814746 | 691252 | 0 | 1862733 | 4368731 |
| 708160 | 16541783 | 64827 | 0 | 328318 | 119318 | 512463 | 0 | 631322 | 1505 | 632827 | 1145290 | NULL | 1064551 | 345022 | 0 | -264283 | 1145290 |
| 845143 | 20813775 | 35569 | 0 | 384798 | 175360 | 595727 | 165000 | 447629 | 1103 | 613732 | 1209459 | NULL | 1121546 | 184175 | 0 | -96262 | 1209459 |
| 980608 | 22298861 | 32629 | 0 | 791753 | 227280 | 1051662 | 70000 | 437742 | 701 | 508443 | 1560105 | NULL | 1033727 | 216754 | 0 | 309624 | 1560105 |
[cash_flow_statements]
| Statement ID | File ID | cfo_dm_cash_received_from_customers | cfo_dm_cash_paid_to_suppliers_employees | cfo_dm_other_cash_received_paid | cfo_dm_operating_cash_flow | cfo_dm_interest_paid | cfo_dm_income_taxes_paid | cfo_dm_extra_items_cash_flow | cfo_dm_net_operating_cash_flow | cfo_im_income_before_income_taxes | cfo_im_income_before_changes_in_working_capital | cfo_im_operating_cash_flow | cfo_im_interest_paid | cfo_im_income_taxes_paid | cfo_im_extra_items_cash_flow | cfo_im_net_operating_cash_flow | cfi_acquisition_of_stocks_shares | cfi_sale_proceeds_from_stocks_shares | cfi_acquisition_of_fixed_assets_intangible_assets | cfi_sale_proceeds_from_fixed_assets_intangible_assets | cfi_loans_made | cfi_repayments_of_loans_received | cfi_interest_received | cfi_dividends_received | cfi_net_investing_cash_flow | cff_proceeds_from_stocks_bonds_issuance_or_contributed_capital | cff_loans_received | cff_subsidies_grants_donations_received | cff_repayments_of_loans_made | cff_repayments_of_lease_obligations | cff_dividends_paid | cff_net_financing_cash_flow | effect_of_exchange_rate_change | net_increase | at_beginning_of_year | at_end_of_year |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1141375 | 23914016 | 10155705 | -9703859 | -7644 | 0 | -25240 | -251 | NULL | 418711 | NULL | NULL | NULL | NULL | NULL | NULL | NULL | 0 | 0 | -233928 | 17423 | 0 | 0 | 0 | 0 | -216505 | 0 | 0 | 2447 | -153469 | 0 | 0 | -151022 | 0 | 51184 | 32629 | 83813 |
| 1301754 | 30433495 | 11683215 | -11040260 | -4991 | 0 | -10348 | -34479 | NULL | 593137 | NULL | NULL | NULL | NULL | NULL | NULL | NULL | 0 | 0 | -238375 | 22285 | 0 | 0 | 0 | 0 | -216090 | 0 | 0 | 108748 | -374985 | 0 | 0 | -266237 | 0 | 110810 | 83813 | 194623 |
| 1437793 | 32018325 | 15922199 | -15360901 | -5587 | 0 | 0 | -98095 | NULL | 457616 | NULL | NULL | NULL | NULL | NULL | NULL | NULL | 0 | 0 | -218723 | 0 | 0 | 1200 | 0 | 0 | -217523 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | -420000 | -420000 | 0 | -179907 | 194623 | 14716 |
| 1781926 | 32954558 | 15994703 | -15342901 | -3119 | 0 | -2994 | -49294 | NULL | 596395 | NULL | NULL | NULL | NULL | NULL | NULL | NULL | 0 | 0 | -523119 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | -523119 | 0 | 100000 | 77379 | 0 | 0 | -80000 | -97379 | 0 | 170655 | 14716 | 185371 |
| 1946083 | 33894567 | 15457655 | -14542540 | -21036 | 0 | -40224 | -63992 | NULL | 0 | NULL | NULL | NULL | NULL | NULL | NULL | NULL | 0 | 0 | -1228333 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 520000 | 678233 | -620000 | 0 | -250000 | 0 | 0 | -110237 | 185371 | 75134 |
| 2092996 | 34936485 | 21200208 | -20928247 | -11437 | 0 | -15037 | -3543 | NULL | 0 | NULL | NULL | NULL | NULL | NULL | NULL | NULL | 0 | 0 | -302233 | 20000 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 375000 | 86958 | 0 | 0 | -270000 | 0 | 0 | 151669 | 75134 | 226803 |
| 980608 | 22298861 | 8825294 | -8586088 | -2970 | 236236 | -30934 | 0 | NULL | 205302 | NULL | NULL | NULL | NULL | NULL | NULL | NULL | 0 | 0 | -102325 | 34000 | -17000 | 17000 | 0 | 0 | -68325 | 0 | 0 | 8551 | -148469 | 0 | 0 | -139918 | 0 | -2941 | 35569 | 32629 |
[pdb_nm_komersantu_samaksato_nodoklu_kopsumas_odata]
| Reģ. Kods | Nosaukums | Gads | Forma | NACE kods | Adreses ATVK | Adreses ATVK nos. | Nodokļi kopā (tūkst. EUR) | IIN (tūkst. EUR) | VSAOI (tūkst. EUR) | Vid. darb. sk. |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 42403038771 | Sabiedrība ar ierobežotu atbildību "Cēsu gaļas kombināts" | 2024 | sabiedrība ar ierobežotu atbildību | 1011 | 026200 | Cēsis | -892.73 | 259.67 | 510.31 | 91 |
| 42403038771 | Sabiedrība ar ierobežotu atbildību "Cēsu gaļas kombināts" | 2023 | sabiedrība ar ierobežotu atbildību | 1011 | 026200 | Cēsis | -1 257.32 | 209.26 | 429.69 | 83 |
| 42403038771 | Sabiedrība ar ierobežotu atbildību "Cēsu gaļas kombināts" | 2022 | sabiedrība ar ierobežotu atbildību | 1011 | 026200 | Cēsis | -1 191.22 | 205.32 | 409.59 | 84 |
[pdb_pvnmaksataji_odata]
| PVN Nr. | Nosaukums | Aktīvs | Reģistrēts | Būvn. pazīme | PVN139_2_pazime | Izslēgts |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 42403038771 | Sabiedrība ar ierobežotu atbildību "Cēsu gaļas kombināts" | ir | 19.01.2016 | nav | nav |
[reitings_uznemumi]
| Reģ. Kods | Nosaukums | Reitings | Skaidrojums | Atjaunots |
|---|---|---|---|---|
| 42403038771 | Sabiedrība ar ierobežotu atbildību "Cēsu gaļas kombināts" | A | Laba saistību izpilde | 12.08.2026 |
Juridiskā adrese ir Miera iela 19, Cēsis, Cēsu nov., LV-4101.
2025. gadā uzņēmuma apgrozījums bija 21 367 769 EUR, un peļņa bija 577 796 EUR.
2025. gadā uzņēmumā vidēji bija nodarbināti 88 darbinieki.
Kopējais likviditātes koeficients (current ratio) 2025. gadā bija 1,26 — apgrozāmie līdzekļi attiecībā pret īstermiņa saistībām. Ātrās likviditātes koeficients (quick ratio): 1,18.
Altmana Z'-indekss (1983. gada modelis privātiem uzņēmumiem) 2025. gadā bija 6,07, kas ir drošajā zonā (zems maksātnespējas risks). Aprēķins ir informatīvs un nav finanšu konsultācija.
Saskaņā ar VID publiskajiem datiem, uzņēmums ir reģistrēts kā aktīvs PVN maksātājs.
Balstoties uz VID datiem par 2024. gadu, aprēķinātā vidējā bruto alga (pirms nodokļiem) uzņēmumā bija aptuveni 1 370.83 EUR mēnesī. Tas atbilst aptuvenai neto algai ('uz rokas') ap ~ 1 014.53 EUR. Jāņem vērā, ka šis ir aptuvens aprēķins.
VID nodokļu maksātāja reitings ir "A" — Laba saistību izpilde.
Uzņēmuma galvenā reģistrētā darbības nozare saskaņā ar NACE klasifikatoru ir: Gaļas pārstrāde un konservēšana, izņemot mājputnu gaļu.
Lapas ģenerēšanas datums: 01-09-2026