Ja saraksts.lv tev šodien noderēja, atbalsti tā uzturēšanu — arī daži eiro palīdz. Atbalstīt
Šajā tīmekļvietnē publicētais datu apkopojums ir veidots, pamatojoties uz Latvijas Republikas Uzņēmumu reģistra datiem no portāla data.gov.lv. Tas sagatavots tikai informatīvos nolūkos, tādēļ tīmekļvietnes uzturētājs negarantē tā precizitāti un neuzņemas atbildību par lēmumiem, kas balstīti uz šo informāciju. Oficiāli un juridiski saistoši dati, tostarp plašāki finanšu pārskati, ir atrodami tikai primārajā avotā: info.ur.gov.lv.

SIA "Ave Natura"

SIA "Ave Natura" (reģ. Nr. 40203035721) — sabiedrība ar ierobežotu atbildību, statuss: Aktīvs, reģ. datums: 2016-11-30. Jaunākais gada pārskats (2024): apgrozījums 0 EUR, zaudējumi 3 965 EUR, darbinieku skaits: 0. Kopējais likviditātes koeficients: 137,10 (2023). VID nodokļu maksātāja reitings: N.

Pamatdarbība: Aitu un kazu audzēšana

Reģistrācijas Nr.40203035721
Statuss Aktīvs
Juridiskā FormaSabiedrība ar ierobežotu atbildību (SIA)
ReģistrsKomercreģistrs
Reģistrēts2016-11-30
Darbība izbeigta —
Slēgts —
SEPA IDLV92ZZZ40203035721
Juridiskā adrese Viestura prospekts 97 - 64, Rīga, LV-1005

UR datu kopija atjaunota: 2026-10-23

Pārskats (Individuālais)

Gads Apgrozījums Peļņa Aktīvi Darbinieki
2024 0 EUR -3 965 EUR 2 890 EUR 0
2023 0 EUR -50 EUR 6 855 EUR 0
2022 0 EUR -50 EUR 6 855 EUR 1
2021 5 000 EUR 575 EUR 6 905 EUR 1
2020 0 EUR -50 EUR 6 330 EUR 1
2019 0 EUR -50 EUR 6 380 EUR 1
2018 4 340 EUR 4 072 EUR 6 380 EUR 1
2017 13 355 EUR -458 EUR 9 285 EUR 2
2016 288 EUR -24 EUR 2 870 EUR 1

VID dati

Nodokļu maksātāja reitings: N Neaktīvs nodokļu maksātājs
PVN maksātājs: nav

Uzņēmuma nodokļu maksājumi

Periods Nodokļi kopā (tūkst. EUR) IIN (tūkst. EUR) VSAOI (tūkst. EUR) Darbinieki
2024 0.98 0.79 0.00 0

Uzņēmuma vidējās algas aprēķins

Periods Vidējā bruto alga (EUR) (alga uz papīra) Aptuvenā neto alga (EUR) (alga uz rokas)
2024 — —

Ieņēmumu un Izdevumu Plūsma

Peļņas vai zaudējumu aprēķins 2025 2024 2023 2022 2021
Neto apgrozījums 0 EUR 0 EUR 0 EUR 0 EUR 5 000 EUR
Bruto peļņa 0 EUR 0 EUR 0 EUR 0 EUR 5 000 EUR
Peļņa pirms nodokļiem 0 EUR 0 EUR 0 EUR 0 EUR 625 EUR
UIN nodoklis 0 EUR 793 EUR 50 EUR 50 EUR 50 EUR
Tīrā peļņa 0 EUR -3 965 EUR -50 EUR -50 EUR 575 EUR
Ielādē...

Bilance

Pozīcija 2025 2024 2023 2022 2021
Aktīvi kopā 2 890 EUR 2 890 EUR 6 855 EUR 6 855 EUR 6 905 EUR
Apgrozāmie līdzekļi 2 890 EUR 2 890 EUR 6 855 EUR 6 855 EUR 6 905 EUR
Pašu kapitāls 2 890 EUR 2 890 EUR 6 805 EUR 6 805 EUR 6 855 EUR
Īstermiņa saistības 0 EUR 0 EUR 50 EUR 50 EUR 50 EUR
Ilgtermiņa saistības 0 EUR 0 EUR 0 EUR 0 EUR 0 EUR

Dati nav pieejami.

Papildu reģistri un dati

Ir brīdinājuma signāli Nav reģistrētu procesu, liegumu vai sankciju VID: neaktīvs nodokļu maksātājs Gada pārskats: iesniegts Pašu kapitāls: brīdinājums Nav PVN reģistrā

Signāli no atvērtajiem datiem (UR, VID, PTAC). Nodokļu parāda summa un komercķīlas atvērtajos datos nav publicētas — tās pārbaudiet VID parādnieku datubāzē un UR informācijas portālā.

Pozīcija nozarē

Detalizēti

Ielādē peļņas datus...

Ielādē apgrozījuma datus...

Ielādē darbinieku skaita datus...

Ielādē salīdzinošos datus...

Finanšu Rādītāji un Riska Analīze

Rādītājs 2025 2024 2023 2022 2021
Kopējais likviditātes koeficients (Current Ratio)
Apgrozāmie līdzekļi / Īstermiņa saistības
— — 137,10 137,10 138,10
Ātrās likviditātes koeficients (Quick Ratio)
(Apgrozāmie līdzekļi − Krājumi) / Īstermiņa saistības
— — 137,10 137,10 138,10
Tīrās peļņas rentabilitāte
Tīrā peļņa / Neto apgrozījums
— — — — 11,50 %
Aktīvu rentabilitāte (ROA)
Tīrā peļņa / Aktīvi kopā
0,00 % -137,20 % -0,73 % -0,73 % 8,33 %
Pašu kapitāla rentabilitāte (ROE)
Tīrā peļņa / Pašu kapitāls
0,00 % -137,20 % -0,73 % -0,73 % 8,39 %
Saistību / pašu kapitāla attiecība (D/E)
Saistības kopā / Pašu kapitāls
0,00 0,00 0,01 0,01 0,01
Aktīvu aprites koeficients
Neto apgrozījums / Aktīvi kopā
0,00 0,00 0,00 0,00 0,72
Kapitāla efektivitāte (ROCE)
EBIT / Ieguldītais kapitāls
0,00 % 0,00 % 0,00 % 0,00 % 9,12 %
Altmana Z'-indekss (maksātnespējas risks)
Z' (1983) = 0,717·A + 0,847·B + 3,107·C + 0,420·D + 0,998·E
1,56 1,56 58,71 58,71 60,14

* Aprēķins veikts pēc Altmana 1983. gada modeļa privātiem uzņēmumiem.

Apraksts

SIA "Ave Natura" ir nostiprinājies uzņēmums ar 6–10 gadu pieredzi un guvis atzinību tirgū.
Pamatojoties uz 2025. gada datiem, resursu izmantošana peļņas gūšanai ir vāja un prasa uzlabojumus.
Ieguldījumi pagaidām negūst pietiekamu atdevi.
Finansiālo stabilitāti pastiprina zems saistību līmenis, kas norāda uz neatkarību no kreditoriem.
Uzņēmuma resursi tiek neefektīvi izmantoti ieņēmumu radīšanai.
Arī ieguldītā kapitāla atdeve ir zema, kas liecina par neefektīvu kapitāla izmantošanu.
Kopumā, aprēķinātie finanšu noturības rādītāji ir kritiski zemi, kas prasa pastiprinātu uzmanību.

* Šis apraksts ir informatīvs. Analīze ir vispārīga un neņem vērā konkrētās nozares specifiku. Apraksts balstīts uz publiski pieejamiem uzņēmuma finanšu datiem un uz aprēķiniem sadaļā 'Finanšu Rādītāji un Riska Analīze'.

⚔️ Konkurentu salīdzinājums (visa nozare NACE 0145)

Automātiski aprēķini no publiskajiem datiem — nav finanšu konsultācija.
Nozarē: 56 uzņēmumi Aitu un kazu audzēšana
Darbinieku, produktivitātes un algu kolonnas:
PozīcijaUzņēmumsApgrozījums, €Peļņa, € MaržaDarb. VID Apgroz./darb., € VID ~ Bruto alga/mēn. VID
1Ingleby Latvia Agro SIA817 64653 0746,5 %1081 7651 842 (2026 Q3)
2SIA "MIKAITAS"248 569295 025118,7 %641 4281 058 (2026 Q3)
3SIA "CIMBUĻI"194 8532 1041,1 %1194 853***
4SIA "ROHI"116 67520 21417,3 %258 338***
5SIA "RALLE"88 71510 62012,0 %188 715***
6SIA "3D development"68 285118 692173,8 %417 071926 (2026 Q3)
7SIA "Zaķu pļavas"64 52926 93841,7 %164 529***
8SIA "Spēkonis"58 84018 75431,9 %0——
9SIA "Bē-Bē"50 875-7 921-15,6 %150 875***
10Jaunžūras, SIA47 69117 47136,6 %147 691***
Apgrozījums, peļņa un UR darbinieki — no katra uzņēmuma jaunākā gada pārskata (nozares statistika ģenerēta 2026-10-23). VID kolonnas — no jaunākā pieejamā VID ceturkšņa katram uzņēmumam; alga aprēķināta no VSAOI. Apgroz./darb. abos režīmos lieto gada pārskata apgrozījumu. Klikšķis uz kolonnas virsraksta maina kārtošanu; "Pozīcija" vienmēr numurē no 1. *** — uzņēmumiem ar mazāk nekā 3 darbiniekiem algas aprēķins tiek slēpts privātuma aizsardzībai.

Padziļinātā izpēte

Analīzes opcijas

SIA "Ave Natura"
0145 Aitu un kazu audzēšana
🤖 MI Modelis: gemini-3.8-flash

Uzņēmuma apskats

Mākslīgā intelekta atbilde

Gatavo analīzi... Lūdzu uzgaidi ⏳
Izvēlies kādu no analīžu opcijām kreisajā pusē, lai sāktu.
Izmantotie dati

Uzņēmumu reģistrs

[register]

Reģ.Kods SEPA ID Nosauk./Vārds PirmsPēd. Pēdiņās AizPēd. BezPēd.? Reģ.TipsKods Reģ.Tips Subj.Veids Subj.VeidsNos. Reģistrēts Izbeigts Slēgts Adrese Indekss AdresesID Reģions Pils./Nov. ATVK Pārreģ.Term.
40203035721 LV92ZZZ40203035721 SIA "Ave Natura" SIA Ave Natura NULL 0 K Komercreģistrs SIA Sabiedrība ar ierobežotu atbildību 2016-11-30 NULL Rīga, Viestura prospekts 97 - 64 1005 113145808 0 100003003 0010000 NULL

Tiesību subjekta lietā reģistrēts lēmuma par dibināšanu pieņemšanas datums

[memorandum_date]

ID Reģ.Nr. document_date Reģ.Dat.
5918391 40203035721 2016-11-17 2016-12-07 11:25:27

Pamatkapitālu un ieguldījumu informācija

[equity_capitals]

ID Reģ.Nr. equity_capital_type equity_capital_type_text amount Valūta No Lab.Dat.
92555779 40203035721 PAID_UP_EQUITY Apmaksātais pamatkapitāls 2790 EUR 2016-11-30 2016-11-30 09:28:34

Gada pārskatu pamatinformācija

[financial_statements]

ID File ID Reģ.Nr. Avota Shēma Avota Tips Gads Gada Sākums Gada Beigas Darb. Skaits Noapaļošana Valūta created_at
775438 19778387 40203035721 DokGPUIENv1 UGP 2017 2017-01-01 2017-12-31 2 ONES EUR 2020-11-03 23:07:06.35
1288663 29822598 40203035721 DokGPv1 UGP 2020 2020-01-01 2020-12-31 1 ONES EUR 2021-09-06 14:01:55.696
1765717 32615508 40203035721 DokGPv1 UGP 2022 2022-01-01 2022-12-31 1 ONES EUR 2023-07-05 19:03:40.538
2078695 34599306 40203035721 DokGPv1 UGP 2024 2024-01-01 2024-12-31 0 ONES EUR 2025-07-02 23:01:42.892
595057 16123091 40203035721 DokGPUIENv1 UGP 2016 2016-11-30 2016-12-31 1 ONES EUR 2020-10-23 16:25:29.794
1079054 23248892 40203035721 DokGPv1 UGP 2018 2018-01-01 2018-12-31 1 ONES EUR 2020-11-20 21:16:55.081
1079203 23249298 40203035721 DokGPv1 UGP 2019 2019-01-01 2019-12-31 1 ONES EUR 2020-11-20 21:25:22.38
1328221 30760635 40203035721 DokGPv1 UGP 2021 2021-01-01 2021-12-31 1 ONES EUR 2022-04-05 13:04:14.307
1934275 33658158 40203035721 DokGPv1 UGP 2023 2023-01-01 2023-12-31 0 ONES EUR 2024-07-17 19:01:16.015
2349370 35593254 40203035721 DokGPv1 UGP 2025 2025-01-01 2025-12-31 0 ONES EUR 2026-07-15 17:02:43.395

Peļņas vai zaudējumu aprēķini

[income_statements]

Statement ID File ID Neto Apgrozījums Krājumu Izm.(Būtība) Kapital. Izm.(Būtība) Pār. Ieņ.(Būtība) Materiālu Izm.(Būtība) Personāla Izm.(Būtība) Nolietojums (Būtība) Pārd. Pašizm. Bruto Peļņa Pārdoš. Izm. Admin. Izm. Pār. Ieņ.(Funkcija) Pār. Izm. Ieņ. no Līdzdal. Ieņ. Pār. Ilg. Ieg. Pār. Proc. Ieņ. Fin. Ieg. Vērt. Izm. Proc. Izm. Ārkārtas Ieņ. Ārkārtas Izm. Peļņa pirms UIN UIN Peļņa pēc UIN Citi Nod. Ārkārtas Divid. Tīrā Peļņa
1079054 23248892 4340 NULL NULL NULL NULL NULL NULL 0 4340 0 268 0 0 0 0 0 0 0 NULL NULL 4072 0 4072 NULL 0 4072
1079203 23249298 0 NULL NULL NULL NULL NULL NULL 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 NULL NULL 0 50 -50 NULL 0 -50
1288663 29822598 0 NULL NULL NULL NULL NULL NULL 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 NULL NULL 0 50 -50 NULL 0 -50
1328221 30760635 5000 NULL NULL NULL NULL NULL NULL 0 5000 4340 35 0 0 0 0 0 0 0 NULL NULL 625 50 575 NULL 0 575
1765717 32615508 0 NULL NULL NULL NULL NULL NULL 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 NULL NULL 0 50 -50 NULL 0 -50
1934275 33658158 0 NULL NULL NULL NULL NULL NULL 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 NULL NULL 0 50 -50 NULL 0 -50
2078695 34599306 0 NULL NULL NULL NULL NULL NULL 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 NULL NULL 0 793 -793 NULL 3172 -3965
2349370 35593254 0 NULL NULL NULL NULL NULL NULL 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 NULL NULL 0 0 0 NULL 0 0
595057 16123091 288 NULL NULL NULL NULL NULL NULL 202 86 0 110 0 0 0 0 0 0 0 NULL NULL -24 0 -24 NULL 0 -24
775438 19778387 13355 NULL NULL NULL NULL NULL NULL 8565 4790 0 5201 0 0 0 0 0 0 47 NULL NULL -458 0 -458 NULL 0 -458

Bilances

[balance_sheets]

Statement ID File ID Nauda Īst. Vērtspapīri Debitori Krājumi Apgrozāmie Līdz. Ilg. Fin. Ieguld. Pamatlīdzekļi Nemater. Ieguld. Kopā Ilgter. Ieguld. Aktīvi Kopā Mājokļa Rem. Maks. Īsterm. Saistības Ilgterm. Saistības Uzkrājumi Pašu Kapitāls Pasīvi Kopā
1079054 23248892 2040 0 0 0 2040 0 4340 0 4340 6380 NULL 0 0 0 6380 6380
1079203 23249298 2040 0 0 0 2040 0 4340 0 4340 6380 NULL 50 0 0 6330 6380
1288663 29822598 1990 0 0 0 1990 0 4340 0 4340 6330 NULL 50 0 0 6280 6330
1328221 30760635 6905 0 0 0 6905 0 0 0 0 6905 NULL 50 0 0 6855 6905
1765717 32615508 6855 0 0 0 6855 0 0 0 0 6855 NULL 50 0 0 6805 6855
1934275 33658158 6071 0 784 0 6855 0 0 0 0 6855 NULL 50 0 0 6805 6855
2078695 34599306 2890 0 0 0 2890 0 0 0 0 2890 NULL 0 0 0 2890 2890
2349370 35593254 2340 0 550 0 2890 0 0 0 0 2890 NULL 0 0 0 2890 2890
595057 16123091 2870 0 0 0 2870 0 0 0 0 2870 NULL 104 0 0 2766 2870
775438 19778387 605 0 0 0 605 0 8680 0 8680 9285 NULL 922 6055 0 2308 9285

Naudas plūsmas pārskati

[cash_flow_statements]

Statement ID File ID cfo_dm_cash_received_from_customers cfo_dm_cash_paid_to_suppliers_employees cfo_dm_other_cash_received_paid cfo_dm_operating_cash_flow cfo_dm_interest_paid cfo_dm_income_taxes_paid cfo_dm_extra_items_cash_flow cfo_dm_net_operating_cash_flow cfo_im_income_before_income_taxes cfo_im_income_before_changes_in_working_capital cfo_im_operating_cash_flow cfo_im_interest_paid cfo_im_income_taxes_paid cfo_im_extra_items_cash_flow cfo_im_net_operating_cash_flow cfi_acquisition_of_stocks_shares cfi_sale_proceeds_from_stocks_shares cfi_acquisition_of_fixed_assets_intangible_assets cfi_sale_proceeds_from_fixed_assets_intangible_assets cfi_loans_made cfi_repayments_of_loans_received cfi_interest_received cfi_dividends_received cfi_net_investing_cash_flow cff_proceeds_from_stocks_bonds_issuance_or_contributed_capital cff_loans_received cff_subsidies_grants_donations_received cff_repayments_of_loans_made cff_repayments_of_lease_obligations cff_dividends_paid cff_net_financing_cash_flow effect_of_exchange_rate_change net_increase at_beginning_of_year at_end_of_year
595057 16123091 288 208 0 80 0 0 NULL 80 NULL NULL NULL NULL NULL NULL NULL 0 0 0 0 0 0 0 0 0 2790 0 0 0 0 0 0 0 2870 0 2870

Samaksātie nodokļi pa gadiem

[pdb_nm_komersantu_samaksato_nodoklu_kopsumas_odata]

Reģ. Kods Nosaukums Gads Forma NACE kods Adreses ATVK Adreses ATVK nos. Nodokļi kopā (tūkst. EUR) IIN (tūkst. EUR) VSAOI (tūkst. EUR) Vid. darb. sk.
40203035721 SIA "Ave Natura" 2024 sabiedrība ar ierobežotu atbildību 0145 010096 Ziemeļu rajons 0.98 0.79 0.00 0
40203035721 SIA "Ave Natura" 2023 sabiedrība ar ierobežotu atbildību 0145 010096 Ziemeļu rajons 0.00 0.00 0.00 0
40203035721 SIA "Ave Natura" 2022 sabiedrība ar ierobežotu atbildību 0145 010096 Ziemeļu rajons 0.00 0.00 0.00 0

PVN maksātājs

[pdb_pvnmaksataji_odata]

PVN Nr. Nosaukums Aktīvs Reģistrēts Būvn. pazīme PVN139_2_pazime Izslēgts
40203035721 SIA "Ave Natura" nav 24.03.2017 nav nav 17.06.2019

Nodokļu maksātāja reitings

[reitings_uznemumi]

Reģ. Kods Nosaukums Reitings Skaidrojums Atjaunots
40203035721 SIA "Ave Natura" N Neaktīvs nodokļu maksātājs 06.10.2026

Biežāk uzdotie jautājumi

Kāda ir SIA "Ave Natura" juridiskā adrese?

Juridiskā adrese ir Viestura prospekts 97 - 64, Rīga, LV-1005.

Kāds bija SIA "Ave Natura" 2024. gada apgrozījums un finanšu rezultāts?

2024. gadā uzņēmuma apgrozījums bija 0 EUR, un zaudējumi bija 3 965 EUR.

Cik darbinieku bija uzņēmumam SIA "Ave Natura" 2024. gadā?

2024. gadā uzņēmumā vidēji bija nodarbināti 0 darbinieki.

Kāds ir SIA "Ave Natura" likviditātes koeficients?

Kopējais likviditātes koeficients (current ratio) 2023. gadā bija 137,10 — apgrozāmie līdzekļi attiecībā pret īstermiņa saistībām. Ātrās likviditātes koeficients (quick ratio): 137,10.

Kāds ir SIA "Ave Natura" maksātnespējas riska novērtējums?

Altmana Z'-indekss (1983. gada modelis privātiem uzņēmumiem) 2025. gadā bija 1,56, kas ir bīstamajā zonā (paaugstināts maksātnespējas risks). Aprēķins ir informatīvs un nav finanšu konsultācija.

Vai SIA "Ave Natura" ir PVN maksātājs?

Saskaņā ar VID publiskajiem datiem, uzņēmums nav reģistrēts kā aktīvs PVN maksātājs.

Cik nodokļos samaksāja SIA "Ave Natura"?

2024. gadā uzņēmums valsts kopbudžetā samaksāja aptuveni 980 EUR VID administrētajos nodokļos, tostarp iedzīvotāju ienākuma nodoklī 790 EUR (VID atvērtie dati).

Kāds ir SIA "Ave Natura" VID nodokļu maksātāja reitings?

VID nodokļu maksātāja reitings ir "N" — Neaktīvs nodokļu maksātājs.

Kāda ir SIA "Ave Natura" galvenā darbības nozare?

Uzņēmuma galvenā reģistrētā darbības nozare saskaņā ar NACE klasifikatoru ir: Aitu un kazu audzēšana.

Tuvākie uzņēmumi

Apgrozījums no katra uzņēmuma jaunākā iesniegtā gada pārskata.

Blakus pēc apgrozījuma: Aitu un kazu audzēšana — Rīga

Lielākie šajā nozarē Latvijā

Visa nozare: Aitu un kazu audzēšana · Rīga — lielākie uzņēmumi

Šie dati tev bija pieejami bez maksas

Tavs atbalsts palīdz vietnei palikt atvērtai visiem — bez reklāmām un bez datu tirgošanas. Ja šī lapa tev noderēja, atbalsti tās darbību.

Atbalstīt vietnes darbību

Lapas ģenerēšanas datums: 23-10-2026