PS "RERE BŪVE, RE&RE un Campaign" (reģ. Nr. 40203036286) — pilnsabiedrība, statuss: Aktīvs, reģ. datums: 2016-12-02. Jaunākais gada pārskats (2025): apgrozījums 0 EUR, zaudējumi 184 EUR, darbinieku skaits: 0. Kopējais likviditātes koeficients: 1,60 (2025). VID nodokļu maksātāja reitings: N.
Pamatdarbība: Dzīvojamo un nedzīvojamo ēku būvniecība
| Reģistrācijas Nr. | 40203036286 |
| Statuss | Aktīvs |
| Juridiskā Forma | Pilnsabiedrība (PS) |
| Reģistrs | Komercreģistrs |
| Reģistrēts | 2016-12-02 |
| Darbība izbeigta | — |
| Slēgts | — |
| SEPA ID | LV66ZZZ40203036286 |
| Juridiskā adrese | Kārļa Ulmaņa gatve 119, Mārupe, Mārupes nov., LV-2167 |
UR datu kopija atjaunota: 2026-10-16
| Gads | Apgrozījums | Peļņa | Aktīvi | Darbinieki |
|---|---|---|---|---|
| 2025 | 0 EUR | -184 EUR | 439 EUR | 0 |
| 2024 | 0 EUR | -174 EUR | 553 EUR | 0 |
| 2023 | 0 EUR | -165 EUR | 667 EUR | 0 |
| 2022 | 0 EUR | -164 EUR | 832 EUR | 0 |
| 2021 | 0 EUR | -154 EUR | 996 EUR | 0 |
| 2020 | 0 EUR | -217 EUR | 1 150 EUR | 0 |
| 2019 | 2 093 779 EUR | -459 EUR | 2 617 EUR | 0 |
| 2018 | 1 686 948 EUR | 1 239 EUR | 258 610 EUR | 0 |
| 2017 | 10 000 EUR | -458 EUR | 10 842 EUR | 0 |
| Periods | Nodokļi kopā (tūkst. EUR) | IIN (tūkst. EUR) | VSAOI (tūkst. EUR) | Darbinieki |
|---|---|---|---|---|
| 2023 | 0.05 | 0.00 | 0.00 | 0 |
| 2022 | 0.05 | 0.00 | 0.00 | 0 |
| Periods | Vidējā bruto alga (EUR) (alga uz papīra) | Aptuvenā neto alga (EUR) (alga uz rokas) |
|---|---|---|
| 2023 | — | — |
| 2022 | — | — |
| Peļņas vai zaudējumu aprēķins | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 |
|---|---|---|---|---|---|
| Neto apgrozījums | 0 EUR | 0 EUR | 0 EUR | 0 EUR | 0 EUR |
| Bruto peļņa | 0 EUR | 0 EUR | 0 EUR | 0 EUR | 0 EUR |
| Peļņa pirms nodokļiem | -134 EUR | -124 EUR | -115 EUR | -114 EUR | -104 EUR |
| UIN nodoklis | 50 EUR | 50 EUR | 50 EUR | 50 EUR | 50 EUR |
| Tīrā peļņa | -184 EUR | -174 EUR | -165 EUR | -164 EUR | -154 EUR |
| Pozīcija | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 |
|---|---|---|---|---|---|
| Aktīvi kopā | 439 EUR | 553 EUR | 667 EUR | 832 EUR | 996 EUR |
| Apgrozāmie līdzekļi | 439 EUR | 553 EUR | 667 EUR | 832 EUR | 996 EUR |
| Pašu kapitāls | 164 EUR | 348 EUR | 522 EUR | 687 EUR | 851 EUR |
| Īstermiņa saistības | 275 EUR | 205 EUR | 145 EUR | 145 EUR | 145 EUR |
| Ilgtermiņa saistības | 0 EUR | 0 EUR | 0 EUR | 0 EUR | 0 EUR |
Dati nav pieejami.
Signāli no atvērtajiem datiem (UR, VID, PTAC). Nodokļu parāda summa un komercķīlas atvērtajos datos nav publicētas — tās pārbaudiet VID parādnieku datubāzē un UR informācijas portālā.
Trīs lomas, kuru naudu nedrīkst saskaitīt: saņēmējam tas ir saņemtais atbalsts, partnerim avotā naudas datu nav, izpildītājam — nopelnīts piegādes līgums (bez PVN). Avots: CFLA ES fondu projekti.
Būvkomersantu reģistrā jāreģistrējas visiem, kas sniedz būvniecības pakalpojumus. Ieņēmumi un nodarbināto skaits ir paša komersanta iesniegtie dati par būvniecības darbību — tie var atšķirties no gada pārskata apgrozījuma, jo aptver tikai būvniecību. Avots: BIS būvkomersantu dati.
Ielādē peļņas datus...
Ielādē apgrozījuma datus...
Ielādē darbinieku skaita datus...
Ielādē salīdzinošos datus...
| Rādītājs | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 |
|---|---|---|---|---|---|
| Kopējais likviditātes koeficients (Current Ratio) Apgrozāmie līdzekļi / Īstermiņa saistības |
1,60 | 2,70 | 4,60 | 5,74 | 6,87 |
| Ātrās likviditātes koeficients (Quick Ratio) (Apgrozāmie līdzekļi − Krājumi) / Īstermiņa saistības |
1,60 | 2,70 | 4,60 | 5,74 | 6,87 |
| Aktīvu rentabilitāte (ROA) Tīrā peļņa / Aktīvi kopā |
-41,91 % | -31,46 % | -24,74 % | -19,71 % | -15,46 % |
| Pašu kapitāla rentabilitāte (ROE) Tīrā peļņa / Pašu kapitāls |
-112,20 % | -50,00 % | -31,61 % | -23,87 % | -18,10 % |
| Saistību / pašu kapitāla attiecība (D/E) Saistības kopā / Pašu kapitāls |
1,68 | 0,59 | 0,28 | 0,21 | 0,17 |
| Aktīvu aprites koeficients Neto apgrozījums / Aktīvi kopā |
0,00 | 0,00 | 0,00 | 0,00 | 0,00 |
| Kapitāla efektivitāte (ROCE) EBIT / Ieguldītais kapitāls |
-81,71 % | -35,63 % | -22,03 % | -16,59 % | -12,22 % |
| Altmana Z'-indekss (maksātnespējas risks) Z' (1983) = 0,717·A + 0,847·B + 3,107·C + 0,420·D + 0,998·E |
-0,11 | 1,00 | 2,20 | 2,86 | 3,48 |
* Aprēķins veikts pēc Altmana 1983. gada modeļa privātiem uzņēmumiem.
PS "RERE BŪVE, RE&RE un Campaign" ir uzņēmums, kas ilgstoši darbojas un ir ieguvis labu reputāciju.
Pamatojoties uz 2025. gada datiem, tam ir komfortabla finanšu rezerve un labas pozīcijas tirgū.
Tā finanšu stāvoklis ir stabils un labi līdzsvarots.
Uzņēmuma aktīvi šobrīd rada zaudējumus, nevis peļņu — resursi netiek izmantoti vērtības radīšanai
Pašu kapitāls rada zaudējumus — īpašnieku ieguldījums pārskata periodā ir sarucis
Uzņēmuma finansiālā neatkarība ir mērena, balstoties uz aizņemto kapitālu.
Uzņēmuma resursi tiek neefektīvi izmantoti ieņēmumu radīšanai.
Ieguldītais kapitāls rada zaudējumus, kas liecina par nerentablu pamatdarbību
Finanšu noturība pēc aprēķiniem ir kritiski zema, un tas norāda uz paaugstinātiem riskiem.
* Šis apraksts ir informatīvs. Analīze ir vispārīga un neņem vērā konkrētās nozares specifiku. Apraksts balstīts uz publiski pieejamiem uzņēmuma finanšu datiem un uz aprēķiniem sadaļā 'Finanšu Rādītāji un Riska Analīze'.
| Pozīcija | Uzņēmums | Apgrozījums, € | Peļņa, € | Marža | Darb. VID | Apgroz./darb., € VID | ~ Bruto alga/mēn. VID |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1 | AS "UPB" | 149 861 283 | 7 477 100 | 5,0 % | 424 | 353 446 | 3 598 (2026 Q3) |
| 2 | AS "LNK Industries" | 90 754 695 | 696 210 | 0,8 % | 109 | 832 612 | 2 859 (2026 Q3) |
| 3 | SIA "AIMASA" | 86 203 552 | 6 827 879 | 7,9 % | 117 | 736 782 | 2 829 (2026 Q3) |
| 4 | SIA "UPB Nams" | 71 578 182 | 4 260 256 | 6,0 % | 99 | 723 012 | 3 051 (2026 Q3) |
| 5 | SIA "NORDES BŪVE" | 58 138 398 | 1 815 358 | 3,1 % | 65 | 894 437 | 3 286 (2026 Q3) |
| 6 | Pillar Contractor, SIA | 57 245 832 | 1 998 650 | 3,5 % | 145 | 394 799 | 2 723 (2026 Q3) |
| 7 | SIA "PRO DEV" | 50 120 871 | 916 978 | 1,8 % | 119 | 421 184 | 2 425 (2026 Q3) |
| 8 | SIA "NEWCOM Construction" | 49 762 205 | 2 086 406 | 4,2 % | 235 | 211 754 | 1 511 (2026 Q3) |
| 9 | SIA Mapri Būve | 48 348 596 | 1 812 237 | 3,7 % | 82 | 589 617 | 3 198 (2026 Q3) |
| 10 | SIA "BUKOTEKS" | 47 629 917 | 1 308 944 | 2,7 % | 40 | 1 190 748 | 3 599 (2026 Q3) |
| 2647 | PS "RERE BŪVE, RE&RE un Campaign" (šis uzņēmums) | 0 | -184 | — | 0 | — | — |
[register]
| Reģ.Kods | SEPA ID | Nosauk./Vārds | PirmsPēd. | Pēdiņās | AizPēd. | BezPēd.? | Reģ.TipsKods | Reģ.Tips | Subj.Veids | Subj.VeidsNos. | Reģistrēts | Izbeigts | Slēgts | Adrese | Indekss | AdresesID | Reģions | Pils./Nov. | ATVK | Pārreģ.Term. |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 40203036286 | LV66ZZZ40203036286 | Pilnsabiedrība "RERE BŪVE, RE&RE un Campaign" | Pilnsabiedrība | RERE BŪVE, RE&RE un Campaign | NULL | 0 | K | Komercreģistrs | PS | Pilnsabiedrība | 2016-12-02 | NULL | Mārupes nov., Mārupe, Kārļa Ulmaņa gatve 119 | 2167 | 103761334 | 100016583 | 100003815 | 0807600 | NULL |
[memorandum_date]
| ID | Reģ.Nr. | document_date | Reģ.Dat. |
|---|---|---|---|
| 5920053 | 40203036286 | 2016-11-23 | 2016-12-07 15:22:28 |
[financial_statements]
| ID | File ID | Reģ.Nr. | Avota Shēma | Avota Tips | Gads | Gada Sākums | Gada Beigas | Darb. Skaits | Noapaļošana | Valūta | created_at |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 892418 | 21337801 | 40203036286 | DokGPv1 | UGP | 2018 | 2018-01-01 | 2018-12-31 | 0 | ONES | EUR | 2020-11-10 12:45:54.878 |
| 1181470 | 28976269 | 40203036286 | DokGPv1 | UGP | 2020 | 2020-01-01 | 2020-12-31 | 0 | ONES | EUR | 2021-03-19 12:11:36.314 |
| 1385583 | 31283431 | 40203036286 | DokGPv1 | UGP | 2021 | 2021-01-01 | 2021-12-31 | 0 | ONES | EUR | 2022-07-22 18:13:49.467 |
| 1857686 | 33357547 | 40203036286 | DokGPv1 | UGP | 2023 | 2023-01-01 | 2023-12-31 | 0 | ONES | EUR | 2024-04-25 22:05:26.446 |
| 2069002 | 34537435 | 40203036286 | DokGPv1 | UGP | 2024 | 2024-01-01 | 2024-12-31 | 0 | ONES | EUR | 2025-06-09 19:02:50.303 |
| 2334103 | 35497517 | 40203036286 | DokGPv1 | UGP | 2025 | 2025-01-01 | 2025-12-31 | 0 | ONES | EUR | 2026-06-02 20:01:02.175 |
| 736588 | 19581745 | 40203036286 | DokGPUIENv1 | UGP | 2017 | 2016-12-02 | 2017-12-31 | 0 | ONES | EUR | 2020-11-01 19:23:06.183 |
| 1041813 | 22936492 | 40203036286 | DokGPv1 | UGP | 2019 | 2019-01-01 | 2019-12-31 | 0 | ONES | EUR | 2020-11-18 20:23:46.921 |
| 1465208 | 32266479 | 40203036286 | DokGPv1 | UGP | 2022 | 2022-01-01 | 2022-12-31 | 0 | ONES | EUR | 2023-03-31 18:06:52.577 |
[income_statements]
| Statement ID | File ID | Neto Apgrozījums | Krājumu Izm.(Būtība) | Kapital. Izm.(Būtība) | Pār. Ieņ.(Būtība) | Materiālu Izm.(Būtība) | Personāla Izm.(Būtība) | Nolietojums (Būtība) | Pārd. Pašizm. | Bruto Peļņa | Pārdoš. Izm. | Admin. Izm. | Pār. Ieņ.(Funkcija) | Pār. Izm. | Ieņ. no Līdzdal. | Ieņ. Pār. Ilg. Ieg. | Pār. Proc. Ieņ. | Fin. Ieg. Vērt. Izm. | Proc. Izm. | Ārkārtas Ieņ. | Ārkārtas Izm. | Peļņa pirms UIN | UIN | Peļņa pēc UIN | Citi Nod. | Ārkārtas Divid. | Tīrā Peļņa |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1041813 | 22936492 | 2093779 | NULL | NULL | NULL | NULL | NULL | NULL | 2092533 | 1246 | 0 | 1641 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 14 | NULL | NULL | -409 | 50 | -459 | NULL | 0 | -459 |
| 1181470 | 28976269 | 0 | NULL | NULL | NULL | NULL | NULL | NULL | 0 | 0 | 0 | 167 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | NULL | NULL | -167 | 50 | -217 | NULL | 0 | -217 |
| 1385583 | 31283431 | 0 | NULL | NULL | NULL | NULL | NULL | NULL | 0 | 0 | 0 | 104 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | NULL | NULL | -104 | 50 | -154 | NULL | 0 | -154 |
| 1465208 | 32266479 | 0 | NULL | NULL | NULL | NULL | NULL | NULL | 0 | 0 | 0 | 114 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | NULL | NULL | -114 | 50 | -164 | NULL | 0 | -164 |
| 1857686 | 33357547 | 0 | NULL | NULL | NULL | NULL | NULL | NULL | 0 | 0 | 0 | 114 | 0 | 1 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | NULL | NULL | -115 | 50 | -165 | NULL | 0 | -165 |
| 2069002 | 34537435 | 0 | NULL | NULL | NULL | NULL | NULL | NULL | 0 | 0 | 0 | 114 | 0 | 10 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | NULL | NULL | -124 | 50 | -174 | NULL | 0 | -174 |
| 2334103 | 35497517 | 0 | NULL | NULL | NULL | NULL | NULL | NULL | 0 | 0 | 0 | 114 | 0 | 20 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | NULL | NULL | -134 | 50 | -184 | NULL | 0 | -184 |
| 736588 | 19581745 | 10000 | NULL | NULL | NULL | NULL | NULL | NULL | 10000 | 0 | 0 | 500 | 0 | 1 | 0 | 0 | 43 | 0 | 0 | NULL | NULL | -458 | 0 | -458 | NULL | 0 | -458 |
| 892418 | 21337801 | 1686948 | NULL | NULL | NULL | NULL | NULL | NULL | 1674193 | 12755 | 0 | 1837 | 0 | 9234 | 0 | 0 | 0 | 0 | 395 | NULL | NULL | 1289 | 50 | 1239 | NULL | 0 | 1239 |
[balance_sheets]
| Statement ID | File ID | Nauda | Īst. Vērtspapīri | Debitori | Krājumi | Apgrozāmie Līdz. | Ilg. Fin. Ieguld. | Pamatlīdzekļi | Nemater. Ieguld. | Kopā Ilgter. Ieguld. | Aktīvi Kopā | Mājokļa Rem. Maks. | Īsterm. Saistības | Ilgterm. Saistības | Uzkrājumi | Pašu Kapitāls | Pasīvi Kopā |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1041813 | 22936492 | 1535 | 0 | 1082 | 0 | 2617 | 0 | 0 | 0 | 0 | 2617 | NULL | 1395 | 0 | 0 | 1222 | 2617 |
| 1181470 | 28976269 | 1150 | 0 | 0 | 0 | 1150 | 0 | 0 | 0 | 0 | 1150 | NULL | 145 | 0 | 0 | 1005 | 1150 |
| 1385583 | 31283431 | 730 | 0 | 266 | 0 | 996 | 0 | 0 | 0 | 0 | 996 | NULL | 145 | 0 | 0 | 851 | 996 |
| 1465208 | 32266479 | 566 | 0 | 266 | 0 | 832 | 0 | 0 | 0 | 0 | 832 | NULL | 145 | 0 | 0 | 687 | 832 |
| 1857686 | 33357547 | 401 | 0 | 266 | 0 | 667 | 0 | 0 | 0 | 0 | 667 | NULL | 145 | 0 | 0 | 522 | 667 |
| 2069002 | 34537435 | 287 | 0 | 266 | 0 | 553 | 0 | 0 | 0 | 0 | 553 | NULL | 205 | 0 | 0 | 348 | 553 |
| 2334103 | 35497517 | 173 | 0 | 266 | 0 | 439 | 0 | 0 | 0 | 0 | 439 | NULL | 275 | 0 | 0 | 164 | 439 |
| 736588 | 19581745 | 10242 | 0 | 600 | 0 | 10842 | 0 | 0 | 0 | 0 | 10842 | NULL | 10400 | 0 | 0 | 442 | 10842 |
| 892418 | 21337801 | 41942 | 0 | 216668 | 0 | 258610 | 0 | 0 | 0 | 0 | 258610 | NULL | 256929 | 0 | 0 | 1681 | 258610 |
[pdb_nm_komersantu_samaksato_nodoklu_kopsumas_odata]
| Reģ. Kods | Nosaukums | Gads | Forma | NACE kods | Adreses ATVK | Adreses ATVK nos. | Nodokļi kopā (tūkst. EUR) | IIN (tūkst. EUR) | VSAOI (tūkst. EUR) | Vid. darb. sk. |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 40203036286 | Pilnsabiedrība "RERE BŪVE, RE&RE un Campaign" | 2024 | līgumsabiedrība ar pilnu atbildību | 4100 | 039200 | Mārupe | 0.00 | 0.00 | 0.00 | 0 |
| 40203036286 | Pilnsabiedrība "RERE BŪVE, RE&RE un Campaign" | 2023 | līgumsabiedrība ar pilnu atbildību | 4120 | 039200 | Mārupe | 0.05 | 0.00 | 0.00 | 0 |
| 40203036286 | Pilnsabiedrība "RERE BŪVE, RE&RE un Campaign" | 2022 | līgumsabiedrība ar pilnu atbildību | 4120 | 039200 | Mārupe | 0.05 | 0.00 | 0.00 | 0 |
[pdb_pvnmaksataji_odata]
| PVN Nr. | Nosaukums | Aktīvs | Reģistrēts | Būvn. pazīme | PVN139_2_pazime | Izslēgts |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 40203036286 | Pilnsabiedrība "RERE BŪVE, RE&RE un Campaign" | nav | 28.03.2017 | nav | nav | 30.11.2023 |
[reitings_uznemumi]
| Reģ. Kods | Nosaukums | Reitings | Skaidrojums | Atjaunots |
|---|---|---|---|---|
| 40203036286 | Pilnsabiedrība "RERE BŪVE, RE&RE un Campaign" | N | Neaktīvs nodokļu maksātājs | 06.10.2026 |
Juridiskā adrese ir Kārļa Ulmaņa gatve 119, Mārupe, Mārupes nov., LV-2167.
2025. gadā uzņēmuma apgrozījums bija 0 EUR, un zaudējumi bija 184 EUR.
2025. gadā uzņēmumā vidēji bija nodarbināti 0 darbinieki.
Kopējais likviditātes koeficients (current ratio) 2025. gadā bija 1,60 — apgrozāmie līdzekļi attiecībā pret īstermiņa saistībām. Ātrās likviditātes koeficients (quick ratio): 1,60.
Altmana Z'-indekss (1983. gada modelis privātiem uzņēmumiem) 2025. gadā bija -0,11, kas ir bīstamajā zonā (paaugstināts maksātnespējas risks). Aprēķins ir informatīvs un nav finanšu konsultācija.
Saskaņā ar VID publiskajiem datiem, uzņēmums nav reģistrēts kā aktīvs PVN maksātājs.
2023. gadā uzņēmums valsts kopbudžetā samaksāja aptuveni 50 EUR VID administrētajos nodokļos (VID atvērtie dati).
VID nodokļu maksātāja reitings ir "N" — Neaktīvs nodokļu maksātājs.
Uzņēmuma galvenā reģistrētā darbības nozare saskaņā ar NACE klasifikatoru ir: Dzīvojamo un nedzīvojamo ēku būvniecība.
Apgrozījums no katra uzņēmuma jaunākā iesniegtā gada pārskata.
Visa nozare: Dzīvojamo un nedzīvojamo ēku būvniecība · Mārupes novads — lielākie uzņēmumi
Uzņēmumi, kas šajā sarakstā stāv tieši blakus, un tie, kas ir 5, 25, 125 un 625 vietas augstāk vai zemāk.
Tavs atbalsts palīdz vietnei palikt atvērtai visiem — bez reklāmām un bez datu tirgošanas. Ja šī lapa tev noderēja, atbalsti tās darbību.
Atbalstīt vietnes darbībuLapas ģenerēšanas datums: 16-10-2026