SIA "Staburagi" (reģ. Nr. 40203063852) — sabiedrība ar ierobežotu atbildību, statuss: Aktīvs, reģ. datums: 2017-04-19. Jaunākais gada pārskats (2025): apgrozījums 847 EUR, zaudējumi 1 509 EUR, darbinieku skaits: 0. Kopējais likviditātes koeficients: 0,10 (2025). VID nodokļu maksātāja reitings: N.
Pamatdarbība: Dārzeņu un meloņu, sakņu un bumbuļaugu audzēšana
| Reģistrācijas Nr. | 40203063852 |
| Statuss | Aktīvs |
| Juridiskā Forma | Sabiedrība ar ierobežotu atbildību (SIA) |
| Reģistrs | Komercreģistrs |
| Reģistrēts | 2017-04-19 |
| Darbība izbeigta | — |
| Slēgts | — |
| SEPA ID | LV65ZZZ40203063852 |
| Juridiskā adrese | Krišjāņa Valdemāra iela 61 - 2, Rīga, LV-1010 |
UR datu kopija atjaunota: 2026-11-03
| Gads | Apgrozījums | Peļņa | Aktīvi | Darbinieki |
|---|---|---|---|---|
| 2025 | 847 EUR | -1 509 EUR | 790 EUR | 0 |
| 2024 | 372 EUR | -942 EUR | 1 535 EUR | 0 |
| 2023 | 1 500 EUR | -397 EUR | 2 627 EUR | 0 |
| 2022 | 0 EUR | -1 313 EUR | 3 583 EUR | 0 |
| 2021 | 20 571 EUR | 4 508 EUR | 1 EUR | 1 |
| 2020 | 30 446 EUR | -1 551 EUR | 1 532 EUR | 3 |
| 2019 | 25 756 EUR | -1 242 EUR | 0 EUR | 3 |
| 2018 | 18 270 EUR | -6 097 EUR | 626 EUR | 3 |
| 2017 | 25 340 EUR | 3 889 EUR | 6 115 EUR | 2 |
| Periods | Nodokļi kopā (tūkst. EUR) | IIN (tūkst. EUR) | VSAOI (tūkst. EUR) | Darbinieki |
|---|---|---|---|---|
| 2026. gada 2. ceturksnis | -0.08 | 0.0 | 0.0 | 0 |
| 2026. gada 1. ceturksnis | -0.02 | 0.00 | 0.00 | 0 |
| 2025. gada 4. ceturksnis | 0.06 | 0.00 | 0.00 | 0 |
| 2024 | 0.22 | 0.00 | 0.00 | 0 |
| 2023 | 0.13 | 0.00 | 0.00 | 0 |
| 2022 | -0.95 | 0.00 | 0.00 | 0 |
| Periods | Vidējā bruto alga (EUR) (alga uz papīra) | Aptuvenā neto alga (EUR) (alga uz rokas) |
|---|---|---|
| 2026. gada 2. ceturksnis | — | — |
| 2026. gada 1. ceturksnis | — | — |
| 2025. gada 4. ceturksnis | — | — |
| 2024 | — | — |
| 2023 | — | — |
| 2022 | — | — |
| Peļņas vai zaudējumu aprēķins | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 |
|---|---|---|---|---|---|
| Neto apgrozījums | 847 EUR | 372 EUR | 1 500 EUR | 0 EUR | 20 571 EUR |
| Bruto peļņa | 847 EUR | 372 EUR | 873 EUR | 0 EUR | 20 571 EUR |
| Peļņa pirms nodokļiem | -1 509 EUR | -942 EUR | -397 EUR | -1 313 EUR | 4 508 EUR |
| UIN nodoklis | 0 EUR | 0 EUR | 0 EUR | 0 EUR | 0 EUR |
| Tīrā peļņa | -1 509 EUR | -942 EUR | -397 EUR | -1 313 EUR | 4 508 EUR |
| Pozīcija | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 |
|---|---|---|---|---|---|
| Aktīvi kopā | 790 EUR | 1 535 EUR | 2 627 EUR | 3 583 EUR | 1 EUR |
| Apgrozāmie līdzekļi | 569 EUR | 214 EUR | 175 EUR | 0 EUR | 1 EUR |
| Pašu kapitāls | -4 644 EUR | -3 135 EUR | -2 193 EUR | -1 796 EUR | -483 EUR |
| Īstermiņa saistības | 5 434 EUR | 4 670 EUR | 4 820 EUR | 5 379 EUR | 484 EUR |
| Ilgtermiņa saistības | 0 EUR | 0 EUR | 0 EUR | 0 EUR | 0 EUR |
Dati nav pieejami.
Signāli no atvērtajiem datiem (UR, VID, PTAC). Nodokļu parāda summa un komercķīlas atvērtajos datos nav publicētas — tās pārbaudiet VID parādnieku datubāzē un UR informācijas portālā.
Rādītas tikai juridisko personu saistības; fizisko personu dalībnieki netiek rādīti. Daļu % pret reģistrēto pamatkapitālu. Avots: Uzņēmumu reģistra atvērtie dati.
Ielādē peļņas datus...
Ielādē apgrozījuma datus...
Ielādē darbinieku skaita datus...
Ielādē salīdzinošos datus...
| Rādītājs | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 |
|---|---|---|---|---|---|
| Kopējais likviditātes koeficients (Current Ratio) Apgrozāmie līdzekļi / Īstermiņa saistības |
0,10 | 0,05 | 0,04 | 0,00 | 0,00 |
| Ātrās likviditātes koeficients (Quick Ratio) (Apgrozāmie līdzekļi − Krājumi) / Īstermiņa saistības |
0,10 | 0,05 | 0,04 | 0,00 | 0,00 |
| Tīrās peļņas rentabilitāte Tīrā peļņa / Neto apgrozījums |
-178,16 % | -253,23 % | -26,47 % | — | 21,91 % |
| Aktīvu rentabilitāte (ROA) Tīrā peļņa / Aktīvi kopā |
-191,01 % | -61,37 % | -15,11 % | -36,65 % | 450 800,00 % |
| Pašu kapitāla rentabilitāte (ROE) Tīrā peļņa / Pašu kapitāls |
32,49 % | 30,05 % | 18,10 % | 73,11 % | -933,33 % |
| Saistību / pašu kapitāla attiecība (D/E) Saistības kopā / Pašu kapitāls |
-1,17 | -1,49 | -2,20 | -2,99 | -1,00 |
| Aktīvu aprites koeficients Neto apgrozījums / Aktīvi kopā |
1,07 | 0,24 | 0,57 | 0,00 | 20 571,00 |
| Kapitāla efektivitāte (ROCE) EBIT / Ieguldītais kapitāls |
32,49 % | 30,05 % | 18,10 % | 73,11 % | -933,33 % |
| Altmana Z'-indekss (maksātnespējas risks) Z' (1983) = 0,717·A + 0,847·B + 3,107·C + 0,420·D + 0,998·E |
-14,62 | -5,76 | -2,07 | -2,78 | 33 780,38 |
* Aprēķins veikts pēc Altmana 1983. gada modeļa privātiem uzņēmumiem.
SIA "Staburagi" ir uzņēmums ar gandrīz desmitgades pieredzi un skaidru attīstības virzienu.
Pamatojoties uz 2025. gada datiem, uzņēmuma pašu kapitāls ir negatīvs — uzkrātie zaudējumi pārsniedz ieguldīto kapitālu, kas norāda uz nopietnu finanšu risku (tehniska maksātnespēja).
Tam trūkst apgrozāmo līdzekļu, lai segtu savas tuvākās saistības.
Ātrās likviditātes rādītājs parāda, ka darbība ir atkarīga no krājumu pārdošanas, lai segtu parādus.
Uzņēmums strādā ar zaudējumiem — izdevumi pārsniedz ieņēmumus, tāpēc peļņas vietā veidojas zaudējumi
Uzņēmuma aktīvi šobrīd rada zaudējumus, nevis peļņu — resursi netiek izmantoti vērtības radīšanai
Īpašnieku ieguldītais kapitāls ir zaudēts — uzkrātie zaudējumi to ir pilnībā "apēduši", tāpēc atdevi no pašu kapitāla vairs nav iespējams gūt
Uzņēmuma saistības pārsniedz visus tā aktīvus — parādus vairs nesedz uzņēmuma manta, un kreditori faktiski finansē visu uzņēmumu
Pozitīvi, ka aktīvu apgrozījums ir augsts.
Uzņēmums darbojas ar izsmeltu kapitāla bāzi, tāpēc ieguldītā kapitāla atdeve neatspoguļo efektivitāti, bet gan dziļas finanšu grūtības
Finanšu noturība pēc aprēķiniem ir kritiski zema, un tas norāda uz paaugstinātiem riskiem.
* Šis apraksts ir informatīvs. Analīze ir vispārīga un neņem vērā konkrētās nozares specifiku. Apraksts balstīts uz publiski pieejamiem uzņēmuma finanšu datiem un uz aprēķiniem sadaļā 'Finanšu Rādītāji un Riska Analīze'.
| Pozīcija | Uzņēmums | Apgrozījums, € | Peļņa, € | Marža | Darb. VID | Apgroz./darb., € VID | ~ Bruto alga/mēn. VID |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1 | SIA "Mārupes Siltumnīcas" | 13 686 475 | 922 314 | 6,7 % | 121 | 113 111 | 1 838 (2026 Q3) |
| 2 | SIA "Ķeizarsils" | 6 478 794 | -1 548 701 | -23,9 % | 116 | 55 852 | 2 989 (2026 Q3) |
| 3 | SIA "BALDONES LAUKI" | 939 857 | -305 826 | -32,5 % | 11 | 85 442 | 1 428 (2026 Q3) |
| 4 | SIA Holland Agro | 817 747 | 134 911 | 16,5 % | 4 | 204 437 | 1 978 (2026 Q3) |
| 5 | SIA "MG Terra Seeds" | 814 508 | 15 974 | 2,0 % | 11 | 74 046 | 1 083 (2026 Q3) |
| 6 | SIA "DIMDIŅI AGRO" | 745 127 | -339 763 | -45,6 % | 22 | 33 869 | 1 132 (2026 Q3) |
| 7 | SIA "Kekor" | 664 456 | 234 972 | 35,4 % | 8 | 83 057 | 1 117 (2026 Q3) |
| 8 | SIA "Latgales dārzeņu loģistika" | 562 274 | -293 633 | -52,2 % | 18 | 31 237 | 742 (2026 Q3) |
| 9 | SIA "Vidzemes Kartupelis" | 485 191 | 63 475 | 13,1 % | 7 | 69 313 | 1 130 (2026 Q3) |
| 10 | SIA "SIGRO" | 456 627 | 29 383 | 6,4 % | 13 | 35 125 | 1 857 (2026 Q3) |
| 99 | SIA "Staburagi" (šis uzņēmums) | 847 | -1 509 | -178,2 % | 0 | — | — |
[register]
| Reģ.Kods | SEPA ID | Nosauk./Vārds | PirmsPēd. | Pēdiņās | AizPēd. | BezPēd.? | Reģ.TipsKods | Reģ.Tips | Subj.Veids | Subj.VeidsNos. | Reģistrēts | Izbeigts | Slēgts | Adrese | Indekss | AdresesID | Reģions | Pils./Nov. | ATVK | Pārreģ.Term. |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 40203063852 | LV65ZZZ40203063852 | SIA "Staburagi" | SIA | Staburagi | NULL | 0 | K | Komercreģistrs | SIA | Sabiedrība ar ierobežotu atbildību | 2017-04-19 | NULL | Rīga, Krišjāņa Valdemāra iela 61 - 2 | 1010 | 111511847 | 0 | 100003003 | 0010000 | NULL |
[memorandum_date]
| ID | Reģ.Nr. | document_date | Reģ.Dat. |
|---|---|---|---|
| 6293628 | 40203063852 | 2017-04-11 | 2017-04-13 12:19:25 |
[register_name_history]
| Reģ.Kods | Līdz | Nosauk./Vārds |
|---|---|---|
| 40203063852 | 2021-08-12 | SIA "Vīna skola un konsultācijas" |
[equity_capitals]
| ID | Reģ.Nr. | equity_capital_type | equity_capital_type_text | amount | Valūta | No | Lab.Dat. |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 92577212 | 40203063852 | PAID_UP_EQUITY | Apmaksātais pamatkapitāls | 10 | EUR | 2017-04-19 | 2017-04-19 10:19:41 |
[financial_statements]
| ID | File ID | Reģ.Nr. | Avota Shēma | Avota Tips | Gads | Gada Sākums | Gada Beigas | Darb. Skaits | Noapaļošana | Valūta | created_at |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 800287 | 19841764 | 40203063852 | DokGPUIENv1 | UGP | 2017 | 2017-04-19 | 2017-12-31 | 2 | ONES | EUR | 2020-11-05 11:03:50.442 |
| 1088903 | 23277662 | 40203063852 | DokGPv1 | UGP | 2019 | 2019-01-01 | 2019-12-31 | 3 | ONES | EUR | 2020-11-21 13:08:57.771 |
| 1271085 | 29646149 | 40203063852 | DokGPv1 | UGP | 2020 | 2020-01-01 | 2020-12-31 | 3 | ONES | EUR | 2021-08-02 12:26:20.186 |
| 1384042 | 31273493 | 40203063852 | DokGPv1 | UGP | 2021 | 2021-01-01 | 2021-12-31 | 1 | ONES | EUR | 2022-07-21 17:21:31.287 |
| 1745202 | 32511782 | 40203063852 | DokGPv1 | UGP | 2022 | 2022-01-01 | 2022-12-31 | 0 | ONES | EUR | 2023-06-01 22:05:03.474 |
| 1904146 | 33512546 | 40203063852 | DokGPv1 | UGP | 2023 | 2023-01-01 | 2023-12-31 | 0 | ONES | EUR | 2024-05-31 03:33:00.836 |
| 2053298 | 34497829 | 40203063852 | DokGPv1 | UGP | 2024 | 2024-01-01 | 2024-12-31 | 0 | ONES | EUR | 2025-06-04 23:01:41.579 |
| 938724 | 21493409 | 40203063852 | DokGPv1 | UGP | 2018 | 2018-01-01 | 2018-12-31 | 3 | ONES | EUR | 2020-11-12 23:18:57.534 |
| 2285105 | 35440483 | 40203063852 | DokGPv1 | UGP | 2025 | 2025-01-01 | 2025-12-31 | 0 | ONES | EUR | 2026-05-28 17:19:20.469 |
[income_statements]
| Statement ID | File ID | Neto Apgrozījums | Krājumu Izm.(Būtība) | Kapital. Izm.(Būtība) | Pār. Ieņ.(Būtība) | Materiālu Izm.(Būtība) | Personāla Izm.(Būtība) | Nolietojums (Būtība) | Pārd. Pašizm. | Bruto Peļņa | Pārdoš. Izm. | Admin. Izm. | Pār. Ieņ.(Funkcija) | Pār. Izm. | Ieņ. no Līdzdal. | Ieņ. Pār. Ilg. Ieg. | Pār. Proc. Ieņ. | Fin. Ieg. Vērt. Izm. | Proc. Izm. | Ārkārtas Ieņ. | Ārkārtas Izm. | Peļņa pirms UIN | UIN | Peļņa pēc UIN | Citi Nod. | Ārkārtas Divid. | Tīrā Peļņa |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1088903 | 23277662 | 25756 | NULL | NULL | NULL | NULL | NULL | NULL | 0 | 25756 | 0 | 26998 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | NULL | NULL | -1242 | 0 | -1242 | NULL | 0 | -1242 |
| 1271085 | 29646149 | 30446 | NULL | NULL | NULL | NULL | NULL | NULL | 0 | 30446 | 0 | 31997 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | NULL | NULL | -1551 | 0 | -1551 | NULL | 0 | -1551 |
| 1384042 | 31273493 | 20571 | NULL | NULL | NULL | NULL | NULL | NULL | 0 | 20571 | 0 | 16063 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | NULL | NULL | 4508 | 0 | 4508 | NULL | 0 | 4508 |
| 1745202 | 32511782 | 0 | NULL | NULL | NULL | NULL | NULL | NULL | 0 | 0 | 0 | 1313 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | NULL | NULL | -1313 | 0 | -1313 | NULL | 0 | -1313 |
| 1904146 | 33512546 | 1500 | NULL | NULL | NULL | NULL | NULL | NULL | 627 | 873 | 0 | 1270 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | NULL | NULL | -397 | 0 | -397 | NULL | 0 | -397 |
| 2053298 | 34497829 | 372 | NULL | NULL | NULL | NULL | NULL | NULL | 0 | 372 | 0 | 1314 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | NULL | NULL | -942 | 0 | -942 | NULL | 0 | -942 |
| 2285105 | 35440483 | 847 | NULL | NULL | NULL | NULL | NULL | NULL | 0 | 847 | 0 | 2356 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | NULL | NULL | -1509 | 0 | -1509 | NULL | 0 | -1509 |
| 800287 | 19841764 | 25340 | NULL | NULL | NULL | NULL | NULL | NULL | 0 | 25340 | 0 | 21451 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | NULL | NULL | 3889 | 0 | 3889 | NULL | 0 | 3889 |
| 938724 | 21493409 | 18270 | NULL | NULL | NULL | NULL | NULL | NULL | 0 | 18270 | 0 | 24367 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | NULL | NULL | -6097 | 0 | -6097 | NULL | 0 | -6097 |
[balance_sheets]
| Statement ID | File ID | Nauda | Īst. Vērtspapīri | Debitori | Krājumi | Apgrozāmie Līdz. | Ilg. Fin. Ieguld. | Pamatlīdzekļi | Nemater. Ieguld. | Kopā Ilgter. Ieguld. | Aktīvi Kopā | Mājokļa Rem. Maks. | Īsterm. Saistības | Ilgterm. Saistības | Uzkrājumi | Pašu Kapitāls | Pasīvi Kopā |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1088903 | 23277662 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | NULL | 3440 | 0 | 0 | -3440 | 0 |
| 1271085 | 29646149 | 1532 | 0 | 0 | 0 | 1532 | 0 | 0 | 0 | 0 | 1532 | NULL | 6523 | 0 | 0 | -4991 | 1532 |
| 1384042 | 31273493 | 1 | 0 | 0 | 0 | 1 | 0 | 0 | 0 | 0 | 1 | NULL | 484 | 0 | 0 | -483 | 1 |
| 1745202 | 32511782 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 3583 | 0 | 3583 | 3583 | NULL | 5379 | 0 | 0 | -1796 | 3583 |
| 1904146 | 33512546 | 175 | 0 | 0 | 0 | 175 | 0 | 2452 | 0 | 2452 | 2627 | NULL | 4820 | 0 | 0 | -2193 | 2627 |
| 2053298 | 34497829 | 214 | 0 | 0 | 0 | 214 | 0 | 1321 | 0 | 1321 | 1535 | NULL | 4670 | 0 | 0 | -3135 | 1535 |
| 2285105 | 35440483 | 496 | 0 | 73 | 0 | 569 | 0 | 221 | 0 | 221 | 790 | NULL | 5434 | 0 | 0 | -4644 | 790 |
| 800287 | 19841764 | 6115 | 0 | 0 | 0 | 6115 | 0 | 0 | 0 | 0 | 6115 | NULL | 2216 | 0 | 0 | 3899 | 6115 |
| 938724 | 21493409 | 626 | 0 | 0 | 0 | 626 | 0 | 0 | 0 | 0 | 626 | NULL | 2824 | 0 | 0 | -2198 | 626 |
[pdb_nm_komersantu_samaksato_nodoklu_kopsumas_odata]
| Reģ. Kods | Nosaukums | Gads | Forma | NACE kods | Adreses ATVK | Adreses ATVK nos. | Nodokļi kopā (tūkst. EUR) | IIN (tūkst. EUR) | VSAOI (tūkst. EUR) | Vid. darb. sk. |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 40203063852 | SIA "Staburagi" | 2024 | sabiedrība ar ierobežotu atbildību | 0113 | 010094 | Vidzemes priekšpilsēta | 0.22 | 0.00 | 0.00 | 0 |
| 40203063852 | SIA "Staburagi" | 2023 | sabiedrība ar ierobežotu atbildību | 0113 | 010094 | Vidzemes priekšpilsēta | 0.13 | 0.00 | 0.00 | 0 |
| 40203063852 | SIA "Staburagi" | 2022 | sabiedrība ar ierobežotu atbildību | 0113 | 010094 | Vidzemes priekšpilsēta | -0.95 | 0.00 | 0.00 | 0 |
[pdb_pvnmaksataji_odata]
| PVN Nr. | Nosaukums | Aktīvs | Reģistrēts | Būvn. pazīme | PVN139_2_pazime | Izslēgts |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 40203063852 | SIA "Staburagi" | ir | 17.08.2021 | nav | nav |
[reitings_uznemumi]
| Reģ. Kods | Nosaukums | Reitings | Skaidrojums | Atjaunots |
|---|---|---|---|---|
| 40203063852 | SIA "Staburagi" | N | Neaktīvs nodokļu maksātājs | 06.10.2026 |
Juridiskā adrese ir Krišjāņa Valdemāra iela 61 - 2, Rīga, LV-1010.
2025. gadā uzņēmuma apgrozījums bija 847 EUR, un zaudējumi bija 1 509 EUR.
2025. gadā uzņēmumā vidēji bija nodarbināti 0 darbinieki.
Uzņēmuma iepriekšējie nosaukumi ir bijuši: "SIA "Vīna skola un konsultācijas"".
Kopējais likviditātes koeficients (current ratio) 2025. gadā bija 0,10 — apgrozāmie līdzekļi attiecībā pret īstermiņa saistībām. Ātrās likviditātes koeficients (quick ratio): 0,10.
Altmana Z'-indekss (1983. gada modelis privātiem uzņēmumiem) 2025. gadā bija -14,62, kas ir bīstamajā zonā (paaugstināts maksātnespējas risks). Aprēķins ir informatīvs un nav finanšu konsultācija.
Saskaņā ar VID publiskajiem datiem, uzņēmums ir reģistrēts kā aktīvs PVN maksātājs.
2024. gadā uzņēmums valsts kopbudžetā samaksāja aptuveni 220 EUR VID administrētajos nodokļos (VID atvērtie dati).
VID nodokļu maksātāja reitings ir "N" — Neaktīvs nodokļu maksātājs.
Uzņēmuma galvenā reģistrētā darbības nozare saskaņā ar NACE klasifikatoru ir: Dārzeņu un meloņu, sakņu un bumbuļaugu audzēšana.
Apgrozījums no katra uzņēmuma jaunākā iesniegtā gada pārskata.
Visa nozare: Dārzeņu un meloņu, sakņu un bumbuļaugu audzēšana · Rīga — lielākie uzņēmumi
Uzņēmumi, kas šajā sarakstā stāv tieši blakus, un tie, kas ir 5 un 25 vietas augstāk vai zemāk.
Lapas ģenerēšanas datums: 04-11-2026