SIA "SLA PARIS LV" (reģ. Nr. 40203069357) — sabiedrība ar ierobežotu atbildību, statuss: Aktīvs, reģ. datums: 2017-05-15. Jaunākais gada pārskats (2025): apgrozījums 5 105 EUR, zaudējumi 11 375 EUR, darbinieku skaits: 1. Kopējais likviditātes koeficients: 1,85 (2025). VID nodokļu maksātāja reitings: B.
Pamatdarbība: Smaržu un kosmētikas līdzekļu vairumtirdzniecība
| Reģistrācijas Nr. | 40203069357 |
| Statuss | Aktīvs |
| Juridiskā Forma | Sabiedrība ar ierobežotu atbildību (SIA) |
| Reģistrs | Komercreģistrs |
| Reģistrēts | 2017-05-15 |
| Darbība izbeigta | — |
| Slēgts | — |
| SEPA ID | LV34ZZZ40203069357 |
| Juridiskā adrese | Mežaparka iela 2, Berģi, Garkalnes pag., Ropažu nov., LV-1024 |
UR datu kopija atjaunota: 2026-11-03
| Gads | Apgrozījums | Peļņa | Aktīvi | Darbinieki |
|---|---|---|---|---|
| 2025 | 5 105 EUR | -11 375 EUR | 37 364 EUR | 1 |
| 2024 | 8 637 EUR | -10 180 EUR | 42 036 EUR | 1 |
| 2023 | 11 598 EUR | -8 897 EUR | 45 728 EUR | 1 |
| 2022 | 16 695 EUR | -5 682 EUR | 42 834 EUR | 1 |
| 2021 | 6 104 EUR | -12 752 EUR | 31 951 EUR | 1 |
| 2020 | 11 907 EUR | -12 522 EUR | 35 318 EUR | 1 |
| 2019 | 13 438 EUR | -15 456 EUR | 28 830 EUR | 1 |
| 2018 | 13 654 EUR | -12 795 EUR | 26 942 EUR | 1 |
| 2017 | 15 170 EUR | 1 860 EUR | 20 571 EUR | 1 |
| Periods | Nodokļi kopā (tūkst. EUR) | IIN (tūkst. EUR) | VSAOI (tūkst. EUR) | Darbinieki |
|---|---|---|---|---|
| 2026. gada 3. ceturksnis | 0.92 | 0.0 | 0.54 | 1 |
| 2026. gada 2. ceturksnis | 1.09 | 0.0 | 0.81 | 1 |
| 2026. gada 1. ceturksnis | 1.08 | 0.00 | 0.79 | 1 |
| 2025. gada 4. ceturksnis | 0.99 | 0.00 | 0.77 | 1 |
| 2024 | 4.65 | 0.08 | 3.10 | 1 |
| 2023 | 4.60 | 0.00 | 2.57 | 1 |
| 2022 | 3.91 | 0.00 | 2.29 | 1 |
| Periods | Vidējā bruto alga (EUR) (alga uz papīra) | Aptuvenā neto alga (EUR) (alga uz rokas) |
|---|---|---|
| 2026. gada 3. ceturksnis | *** | *** |
| 2026. gada 2. ceturksnis | *** | *** |
| 2026. gada 1. ceturksnis | *** | *** |
| 2025. gada 4. ceturksnis | *** | *** |
| 2024 | *** | *** |
| 2023 | *** | *** |
| 2022 | *** | *** |
* *** — periodos, kad uzņēmumā ir mazāk nekā 3 darbinieki, algas aprēķins tiek slēpts privātuma aizsardzībai: dati VID publikācijā ir, bet vidējā alga atklātu konkrētu personu atalgojumu.
| Peļņas vai zaudējumu aprēķins | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 |
|---|---|---|---|---|---|
| Neto apgrozījums | 5 105 EUR | 8 637 EUR | 11 598 EUR | 16 695 EUR | 6 104 EUR |
| Bruto peļņa | -10 426 EUR | -7 481 EUR | -7 371 EUR | -3 237 EUR | -10 835 EUR |
| Peļņa pirms nodokļiem | -11 375 EUR | -10 081 EUR | -8 897 EUR | -5 682 EUR | -12 752 EUR |
| UIN nodoklis | 0 EUR | 99 EUR | 0 EUR | 0 EUR | 0 EUR |
| Tīrā peļņa | -11 375 EUR | -10 180 EUR | -8 897 EUR | -5 682 EUR | -12 752 EUR |
| Pozīcija | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 |
|---|---|---|---|---|---|
| Aktīvi kopā | 37 364 EUR | 42 036 EUR | 45 728 EUR | 42 834 EUR | 31 951 EUR |
| Apgrozāmie līdzekļi | 37 310 EUR | 41 445 EUR | 44 586 EUR | 42 584 EUR | 31 150 EUR |
| Pašu kapitāls | -84 948 EUR | -73 573 EUR | -63 393 EUR | -54 496 EUR | -48 814 EUR |
| Īstermiņa saistības | 20 199 EUR | 13 496 EUR | 10 053 EUR | 59 251 EUR | 49 712 EUR |
| Ilgtermiņa saistības | 102 113 EUR | 102 113 EUR | 99 068 EUR | 38 079 EUR | 31 053 EUR |
Dati nav pieejami.
Signāli no atvērtajiem datiem (UR, VID, PTAC). Nodokļu parāda summa un komercķīlas atvērtajos datos nav publicētas — tās pārbaudiet VID parādnieku datubāzē un UR informācijas portālā.
Ielādē peļņas datus...
Ielādē apgrozījuma datus...
Ielādē darbinieku skaita datus...
Ielādē salīdzinošos datus...
| Rādītājs | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 |
|---|---|---|---|---|---|
| Kopējais likviditātes koeficients (Current Ratio) Apgrozāmie līdzekļi / Īstermiņa saistības |
1,85 | 3,07 | 4,44 | 0,72 | 0,63 |
| Ātrās likviditātes koeficients (Quick Ratio) (Apgrozāmie līdzekļi − Krājumi) / Īstermiņa saistības |
1,36 | 2,19 | 3,13 | 0,46 | 0,43 |
| Tīrās peļņas rentabilitāte Tīrā peļņa / Neto apgrozījums |
-222,82 % | -117,86 % | -76,71 % | -34,03 % | -208,91 % |
| Aktīvu rentabilitāte (ROA) Tīrā peļņa / Aktīvi kopā |
-30,44 % | -24,22 % | -19,46 % | -13,27 % | -39,91 % |
| Pašu kapitāla rentabilitāte (ROE) Tīrā peļņa / Pašu kapitāls |
13,39 % | 13,84 % | 14,03 % | 10,43 % | 26,12 % |
| Saistību / pašu kapitāla attiecība (D/E) Saistības kopā / Pašu kapitāls |
-1,44 | -1,57 | -1,72 | -1,79 | -1,65 |
| Procentu seguma koeficients (IC) EBIT / Procentu izmaksas |
-152,72 | -21,25 | -35,61 | -110,41 | -410,35 |
| Aktīvu aprites koeficients Neto apgrozījums / Aktīvi kopā |
0,14 | 0,21 | 0,25 | 0,39 | 0,19 |
| Kapitāla efektivitāte (ROCE) EBIT / Ieguldītais kapitāls |
-65,84 % | -33,74 % | -24,26 % | 34,30 % | 71,62 % |
| Altmana Z'-indekss (maksātnespējas risks) Z' (1983) = 0,717·A + 0,847·B + 3,107·C + 0,420·D + 0,998·E |
-2,69 | -1,78 | -1,21 | -1,61 | -3,01 |
* Aprēķins veikts pēc Altmana 1983. gada modeļa privātiem uzņēmumiem.
SIA "SLA PARIS LV" ir uzņēmums, kas ilgstoši darbojas un ir ieguvis labu reputāciju.
Pamatojoties uz 2025. gada datiem, uzņēmuma pašu kapitāls ir negatīvs — uzkrātie zaudējumi pārsniedz ieguldīto kapitālu, kas norāda uz nopietnu finanšu risku (tehniska maksātnespēja).
Tam ir komfortabla finanšu rezerve un labas pozīcijas tirgū.
Tā finanšu stāvoklis ir stabils un labi līdzsvarots.
Uzņēmums strādā ar zaudējumiem — izdevumi pārsniedz ieņēmumus, tāpēc peļņas vietā veidojas zaudējumi
Uzņēmuma aktīvi šobrīd rada zaudējumus, nevis peļņu — resursi netiek izmantoti vērtības radīšanai
Īpašnieku ieguldītais kapitāls ir zaudēts — uzkrātie zaudējumi to ir pilnībā "apēduši", tāpēc atdevi no pašu kapitāla vairs nav iespējams gūt
Uzņēmuma saistības pārsniedz visus tā aktīvus — parādus vairs nesedz uzņēmuma manta, un kreditori faktiski finansē visu uzņēmumu
Kā izaicinājums iezīmējas zems aktīvu apgrozījums, kas norāda uz neizmantotu pārdošanas potenciālu.
Uzņēmums darbojas ar izsmeltu kapitāla bāzi, tāpēc ieguldītā kapitāla atdeve neatspoguļo efektivitāti, bet gan dziļas finanšu grūtības
Uzņēmuma pamatdarbības peļņa ir negatīva, tāpēc tā nesedz pat procentu maksājumus — augsts maksātspējas risks
Kopumā, aprēķinātie finanšu noturības rādītāji ir kritiski zemi, kas prasa pastiprinātu uzmanību.
* Šis apraksts ir informatīvs. Analīze ir vispārīga un neņem vērā konkrētās nozares specifiku. Apraksts balstīts uz publiski pieejamiem uzņēmuma finanšu datiem un uz aprēķiniem sadaļā 'Finanšu Rādītāji un Riska Analīze'.
| Pozīcija | Uzņēmums | Apgrozījums, € | Peļņa, € | Marža | Darb. VID | Apgroz./darb., € VID | ~ Bruto alga/mēn. VID |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1 | SIA "Prime Prometics" | 85 548 618 | 1 694 585 | 2,0 % | 33 | 2 592 382 | 3 990 (2026 Q3) |
| 2 | "L'Oreal Baltic" SIA | 63 482 269 | 2 975 459 | 4,7 % | 30 | 2 116 076 | 2 815 (2026 Q3) |
| 3 | SIA "HENKEL Latvia" | 52 901 039 | 2 584 262 | 4,9 % | 39 | 1 356 437 | 2 945 (2026 Q3) |
| 4 | "Faberlic Baltija SIA" | 20 633 487 | 835 018 | 4,0 % | 0 | — | — |
| 5 | AS "SIROWA RĪGA" | 13 350 135 | 14 210 | 0,1 % | 72 | 185 419 | 2 345 (2026 Q3) |
| 6 | SIA "TŪBA S" | 10 038 611 | 100 061 | 1,0 % | 4 | 2 509 653 | 1 437 (2026 Q3) |
| 7 | SIA "Haute Fragrance Company" | 9 192 474 | 3 072 126 | 33,4 % | 17 | 540 734 | 3 580 (2026 Q3) |
| 8 | SIA "KOSMOPAR" | 7 213 462 | 636 386 | 8,8 % | 18 | 400 748 | 1 146 (2026 Q3) |
| 9 | SIA "ASTI GROUP" | 6 414 936 | -691 342 | -10,8 % | 7 | 916 419 | 2 981 (2026 Q3) |
| 10 | SIA Himalaya Wellness Latvia | 5 549 796 | 335 967 | 6,1 % | 2 | 2 774 898 | *** |
| 150 | SIA "SLA PARIS LV" (šis uzņēmums) | 5 105 | -11 375 | -222,8 % | 1 | 5 105 | *** |
[register]
| Reģ.Kods | SEPA ID | Nosauk./Vārds | PirmsPēd. | Pēdiņās | AizPēd. | BezPēd.? | Reģ.TipsKods | Reģ.Tips | Subj.Veids | Subj.VeidsNos. | Reģistrēts | Izbeigts | Slēgts | Adrese | Indekss | AdresesID | Reģions | Pils./Nov. | ATVK | Pārreģ.Term. |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 40203069357 | LV34ZZZ40203069357 | SIA "SLA PARIS LV" | SIA | SLA PARIS LV | NULL | 0 | K | Komercreģistrs | SIA | Sabiedrība ar ierobežotu atbildību | 2017-05-15 | NULL | Ropažu nov., Garkalnes pag., Berģi, Mežaparka iela 2 | 1024 | 106501468 | 100016784 | 0 | NULL | NULL |
[memorandum_date]
| ID | Reģ.Nr. | document_date | Reģ.Dat. |
|---|---|---|---|
| 6374942 | 40203069357 | 2017-04-18 | 2017-05-08 14:30:10 |
[equity_capitals]
| ID | Reģ.Nr. | equity_capital_type | equity_capital_type_text | amount | Valūta | No | Lab.Dat. |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 92664976 | 40203069357 | PAID_UP_EQUITY | Apmaksātais pamatkapitāls | 2800 | EUR | 2018-10-10 | 2018-10-10 15:47:27 |
[financial_statements]
| ID | File ID | Reģ.Nr. | Avota Shēma | Avota Tips | Gads | Gada Sākums | Gada Beigas | Darb. Skaits | Noapaļošana | Valūta | created_at |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 906093 | 21399343 | 40203069357 | DokGPv1 | UGP | 2018 | 2018-01-01 | 2018-12-31 | 1 | ONES | EUR | 2020-11-11 06:13:45.513 |
| 1025423 | 22844364 | 40203069357 | DokGPv1 | UGP | 2019 | 2019-01-01 | 2019-12-31 | 1 | ONES | EUR | 2020-11-17 21:06:22.362 |
| 1372393 | 31181792 | 40203069357 | DokGPv1 | UGP | 2021 | 2021-01-01 | 2021-12-31 | 1 | ONES | EUR | 2022-07-01 18:15:51.682 |
| 2257354 | 35403616 | 40203069357 | DokGPv1 | UGP | 2025 | 2025-01-01 | 2025-12-31 | 1 | ONES | EUR | 2026-05-22 19:00:57.13 |
| 768111 | 19751231 | 40203069357 | DokGPUIENv1 | UGP | 2017 | 2017-05-15 | 2017-12-31 | 1 | ONES | EUR | 2020-11-03 14:47:20.353 |
| 1208963 | 29187689 | 40203069357 | DokGPv1 | UGP | 2020 | 2020-01-01 | 2020-12-31 | 1 | ONES | EUR | 2021-04-28 10:02:29.471 |
| 1712110 | 32393888 | 40203069357 | DokGPv1 | UGP | 2022 | 2022-01-01 | 2022-12-31 | 1 | ONES | EUR | 2023-05-11 22:06:01.37 |
| 1878977 | 33437652 | 40203069357 | DokGPv1 | UGP | 2023 | 2023-01-01 | 2023-12-31 | 1 | ONES | EUR | 2024-05-17 20:05:44.186 |
| 2054915 | 34501070 | 40203069357 | DokGPv1 | UGP | 2024 | 2024-01-01 | 2024-12-31 | 1 | ONES | EUR | 2025-06-05 05:02:48.849 |
[income_statements]
| Statement ID | File ID | Neto Apgrozījums | Krājumu Izm.(Būtība) | Kapital. Izm.(Būtība) | Pār. Ieņ.(Būtība) | Materiālu Izm.(Būtība) | Personāla Izm.(Būtība) | Nolietojums (Būtība) | Pārd. Pašizm. | Bruto Peļņa | Pārdoš. Izm. | Admin. Izm. | Pār. Ieņ.(Funkcija) | Pār. Izm. | Ieņ. no Līdzdal. | Ieņ. Pār. Ilg. Ieg. | Pār. Proc. Ieņ. | Fin. Ieg. Vērt. Izm. | Proc. Izm. | Ārkārtas Ieņ. | Ārkārtas Izm. | Peļņa pirms UIN | UIN | Peļņa pēc UIN | Citi Nod. | Ārkārtas Divid. | Tīrā Peļņa |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1025423 | 22844364 | 13438 | NULL | NULL | NULL | NULL | NULL | NULL | 23750 | -10312 | 1807 | 3211 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 126 | NULL | NULL | -15456 | 0 | -15456 | NULL | 0 | -15456 |
| 1208963 | 29187689 | 11907 | NULL | NULL | NULL | NULL | NULL | NULL | 20915 | -9008 | 944 | 3169 | 605 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 6 | NULL | NULL | -12522 | 0 | -12522 | NULL | 0 | -12522 |
| 1372393 | 31181792 | 6104 | NULL | NULL | NULL | NULL | NULL | NULL | 16939 | -10835 | 1022 | 1664 | 800 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 31 | NULL | NULL | -12752 | 0 | -12752 | NULL | 0 | -12752 |
| 1712110 | 32393888 | 16695 | NULL | NULL | NULL | NULL | NULL | NULL | 19932 | -3237 | 912 | 1567 | 85 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 51 | NULL | NULL | -5682 | 0 | -5682 | NULL | 0 | -5682 |
| 1878977 | 33437652 | 11598 | NULL | NULL | NULL | NULL | NULL | NULL | 18969 | -7371 | 457 | 909 | 83 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 243 | NULL | NULL | -8897 | 0 | -8897 | NULL | 0 | -8897 |
| 2054915 | 34501070 | 8637 | NULL | NULL | NULL | NULL | NULL | NULL | 16118 | -7481 | 724 | 1454 | 31 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 453 | NULL | NULL | -10081 | 99 | -10180 | NULL | 0 | -10180 |
| 2257354 | 35403616 | 5105 | NULL | NULL | NULL | NULL | NULL | NULL | 15531 | -10426 | 0 | 878 | 3 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 74 | NULL | NULL | -11375 | 0 | -11375 | NULL | 0 | -11375 |
| 768111 | 19751231 | 15170 | NULL | NULL | NULL | NULL | NULL | NULL | 14932 | 238 | 1585 | 1513 | 0 | 0 | 5100 | 0 | 0 | 0 | 154 | NULL | NULL | 2086 | 226 | 1860 | NULL | 0 | 1860 |
| 906093 | 21399343 | 13654 | NULL | NULL | NULL | NULL | NULL | NULL | 20351 | -6697 | 2747 | 3345 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 6 | NULL | NULL | -12795 | 0 | -12795 | NULL | 0 | -12795 |
[balance_sheets]
| Statement ID | File ID | Nauda | Īst. Vērtspapīri | Debitori | Krājumi | Apgrozāmie Līdz. | Ilg. Fin. Ieguld. | Pamatlīdzekļi | Nemater. Ieguld. | Kopā Ilgter. Ieguld. | Aktīvi Kopā | Mājokļa Rem. Maks. | Īsterm. Saistības | Ilgterm. Saistības | Uzkrājumi | Pašu Kapitāls | Pasīvi Kopā |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1025423 | 22844364 | 677 | 0 | 20448 | 6489 | 27614 | 0 | 1216 | 0 | 1216 | 28830 | NULL | 33114 | 19257 | 0 | -23541 | 28830 |
| 1208963 | 29187689 | 58 | 0 | 22513 | 11261 | 33832 | 0 | 1486 | 0 | 1486 | 35318 | NULL | 45065 | 26316 | 0 | -36063 | 35318 |
| 1372393 | 31181792 | 353 | 0 | 21268 | 9529 | 31150 | 0 | 801 | 0 | 801 | 31951 | NULL | 49712 | 31053 | 0 | -48814 | 31951 |
| 1712110 | 32393888 | 5 | 0 | 27111 | 15468 | 42584 | 0 | 250 | 0 | 250 | 42834 | NULL | 59251 | 38079 | 0 | -54496 | 42834 |
| 1878977 | 33437652 | 2944 | 0 | 28473 | 13169 | 44586 | 0 | 1142 | 0 | 1142 | 45728 | NULL | 10053 | 99068 | 0 | -63393 | 45728 |
| 2054915 | 34501070 | 1567 | 0 | 27927 | 11951 | 41445 | 0 | 591 | 0 | 591 | 42036 | NULL | 13496 | 102113 | 0 | -73573 | 42036 |
| 2257354 | 35403616 | 1151 | 0 | 26235 | 9924 | 37310 | 0 | 54 | 0 | 54 | 37364 | NULL | 20199 | 102113 | 0 | -84948 | 37364 |
| 768111 | 19751231 | 45 | 0 | 16860 | 2365 | 19270 | 0 | 1301 | 0 | 1301 | 20571 | NULL | 10915 | 4946 | 0 | 4710 | 20571 |
| 906093 | 21399343 | 304 | 0 | 17268 | 8423 | 25995 | 0 | 947 | 0 | 947 | 26942 | NULL | 20201 | 14826 | 0 | -8085 | 26942 |
[pdb_nm_komersantu_samaksato_nodoklu_kopsumas_odata]
| Reģ. Kods | Nosaukums | Gads | Forma | NACE kods | Adreses ATVK | Adreses ATVK nos. | Nodokļi kopā (tūkst. EUR) | IIN (tūkst. EUR) | VSAOI (tūkst. EUR) | Vid. darb. sk. |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 40203069357 | SIA "SLA PARIS LV" | 2024 | sabiedrība ar ierobežotu atbildību | 4645 | 044400 | Garkalnes pag. | 4.65 | 0.08 | 3.10 | 1 |
| 40203069357 | SIA "SLA PARIS LV" | 2023 | sabiedrība ar ierobežotu atbildību | 4645 | 044400 | Garkalnes pag. | 4.60 | 0.00 | 2.57 | 1 |
| 40203069357 | SIA "SLA PARIS LV" | 2022 | sabiedrība ar ierobežotu atbildību | 4645 | 044400 | Garkalnes pag. | 3.91 | 0.00 | 2.29 | 1 |
[pdb_pvnmaksataji_odata]
| PVN Nr. | Nosaukums | Aktīvs | Reģistrēts | Būvn. pazīme | PVN139_2_pazime | Izslēgts |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 40203069357 | SIA "SLA PARIS LV" | ir | 27.06.2017 | nav | nav |
[reitings_uznemumi]
| Reģ. Kods | Nosaukums | Reitings | Skaidrojums | Atjaunots |
|---|---|---|---|---|
| 40203069357 | SIA "SLA PARIS LV" | B | Jāuzlabo saistību izpilde | 06.10.2026 |
Juridiskā adrese ir Mežaparka iela 2, Berģi, Garkalnes pag., Ropažu nov., LV-1024.
2025. gadā uzņēmuma apgrozījums bija 5 105 EUR, un zaudējumi bija 11 375 EUR.
2025. gadā uzņēmumā vidēji bija nodarbināti 1 darbinieki.
Kopējais likviditātes koeficients (current ratio) 2025. gadā bija 1,85 — apgrozāmie līdzekļi attiecībā pret īstermiņa saistībām. Ātrās likviditātes koeficients (quick ratio): 1,36.
Altmana Z'-indekss (1983. gada modelis privātiem uzņēmumiem) 2025. gadā bija -2,69, kas ir bīstamajā zonā (paaugstināts maksātnespējas risks). Aprēķins ir informatīvs un nav finanšu konsultācija.
Saskaņā ar VID publiskajiem datiem, uzņēmums ir reģistrēts kā aktīvs PVN maksātājs.
2024. gadā uzņēmums valsts kopbudžetā samaksāja aptuveni 4 650 EUR VID administrētajos nodokļos, tostarp iedzīvotāju ienākuma nodoklī 80 EUR un VSAOI 3 100 EUR (VID atvērtie dati).
VID nodokļu maksātāja reitings ir "B" — Jāuzlabo saistību izpilde.
Uzņēmuma galvenā reģistrētā darbības nozare saskaņā ar NACE klasifikatoru ir: Smaržu un kosmētikas līdzekļu vairumtirdzniecība.
Apgrozījums no katra uzņēmuma jaunākā iesniegtā gada pārskata.
Visa nozare: Smaržu un kosmētikas līdzekļu vairumtirdzniecība · Ropažu novads — lielākie uzņēmumi
Uzņēmumi, kas šajā sarakstā stāv tieši blakus, un tie, kas ir 5, 25 un 125 vietas augstāk vai zemāk.
Lapas ģenerēšanas datums: 08-11-2026