SIA "Gala Ice" (reģ. Nr. 40203073333) — sabiedrība ar ierobežotu atbildību, statuss: Aktīvs, reģ. datums: 2017-06-02. Jaunākais gada pārskats (2025): apgrozījums 5 255 EUR, peļņa 2 685 EUR, darbinieku skaits: 1. Kopējais likviditātes koeficients: 0,65 (2025). VID nodokļu maksātāja reitings: N.
Pamatdarbība: Cita nespecializēta mazumtirdzniecība
| Reģistrācijas Nr. | 40203073333 |
| Statuss | Aktīvs |
| Juridiskā Forma | Sabiedrība ar ierobežotu atbildību (SIA) |
| Reģistrs | Komercreģistrs |
| Reģistrēts | 2017-06-02 |
| Darbība izbeigta | — |
| Slēgts | — |
| SEPA ID | LV61ZZZ40203073333 |
| Juridiskā adrese | Mušmiru iela 1, Mežāres, Babītes pag., Mārupes nov., LV-2101 |
UR datu kopija atjaunota: 2026-10-16
| Gads | Apgrozījums | Peļņa | Aktīvi | Darbinieki |
|---|---|---|---|---|
| 2025 | 5 255 EUR | 2 685 EUR | 8 700 EUR | 1 |
| 2024 | 0 EUR | -921 EUR | 6 015 EUR | 1 |
| 2023 | 0 EUR | -1 540 EUR | 6 936 EUR | 1 |
| 2022 | 1 350 EUR | -183 EUR | 8 475 EUR | 1 |
| 2021 | 987 EUR | -791 EUR | 8 709 EUR | 1 |
| 2020 | 2 095 EUR | 178 EUR | 9 500 EUR | 3 |
| 2019 | 1 050 EUR | -2 829 EUR | 9 272 EUR | 1 |
| 2018 | 699 EUR | -2 514 EUR | 8 701 EUR | 0 |
| 2017 | 0 EUR | -1 646 EUR | 8 444 EUR | 1 |
| Periods | Nodokļi kopā (tūkst. EUR) | IIN (tūkst. EUR) | VSAOI (tūkst. EUR) | Darbinieki |
|---|---|---|---|---|
| 2026. gada 1. ceturksnis | 0.05 | 0.00 | 0.00 | 0 |
| 2024 | 0.05 | 0.00 | 0.00 | 0 |
| 2023 | 0.05 | 0.00 | 0.00 | 0 |
| 2022 | 0.05 | 0.00 | 0.00 | 0 |
| Periods | Vidējā bruto alga (EUR) (alga uz papīra) | Aptuvenā neto alga (EUR) (alga uz rokas) |
|---|---|---|
| 2026. gada 1. ceturksnis | — | — |
| 2024 | — | — |
| 2023 | — | — |
| 2022 | — | — |
| Peļņas vai zaudējumu aprēķins | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 |
|---|---|---|---|---|---|
| Neto apgrozījums | 5 255 EUR | 0 EUR | 0 EUR | 1 350 EUR | 987 EUR |
| Bruto peļņa | 3 005 EUR | 0 EUR | 0 EUR | 1 350 EUR | 987 EUR |
| Peļņa pirms nodokļiem | 2 685 EUR | -921 EUR | -1 490 EUR | -133 EUR | -741 EUR |
| UIN nodoklis | 0 EUR | 0 EUR | 50 EUR | 50 EUR | 50 EUR |
| Tīrā peļņa | 2 685 EUR | -921 EUR | -1 540 EUR | -183 EUR | -791 EUR |
| Pozīcija | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 |
|---|---|---|---|---|---|
| Aktīvi kopā | 8 700 EUR | 6 015 EUR | 6 936 EUR | 8 475 EUR | 8 709 EUR |
| Apgrozāmie līdzekļi | 8 700 EUR | 6 015 EUR | 6 936 EUR | 8 475 EUR | 8 709 EUR |
| Pašu kapitāls | -4 761 EUR | -7 446 EUR | -6 525 EUR | -4 985 EUR | -4 802 EUR |
| Īstermiņa saistības | 13 411 EUR | 13 411 EUR | 13 411 EUR | 13 411 EUR | 13 411 EUR |
| Ilgtermiņa saistības | 50 EUR | 50 EUR | 50 EUR | 49 EUR | 100 EUR |
Dati nav pieejami.
Signāli no atvērtajiem datiem (UR, VID, PTAC). Nodokļu parāda summa un komercķīlas atvērtajos datos nav publicētas — tās pārbaudiet VID parādnieku datubāzē un UR informācijas portālā.
Rādītas tikai juridisko personu saistības; fizisko personu dalībnieki netiek rādīti. Daļu % pret reģistrēto pamatkapitālu. Avots: Uzņēmumu reģistra atvērtie dati.
Ielādē peļņas datus...
Ielādē apgrozījuma datus...
Ielādē darbinieku skaita datus...
Ielādē salīdzinošos datus...
| Rādītājs | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 |
|---|---|---|---|---|---|
| Kopējais likviditātes koeficients (Current Ratio) Apgrozāmie līdzekļi / Īstermiņa saistības |
0,65 | 0,45 | 0,52 | 0,63 | 0,65 |
| Ātrās likviditātes koeficients (Quick Ratio) (Apgrozāmie līdzekļi − Krājumi) / Īstermiņa saistības |
0,38 | 0,03 | 0,24 | 0,36 | 0,28 |
| Tīrās peļņas rentabilitāte Tīrā peļņa / Neto apgrozījums |
51,09 % | — | — | -13,56 % | -80,14 % |
| Aktīvu rentabilitāte (ROA) Tīrā peļņa / Aktīvi kopā |
30,86 % | -15,31 % | -22,20 % | -2,16 % | -9,08 % |
| Pašu kapitāla rentabilitāte (ROE) Tīrā peļņa / Pašu kapitāls |
-56,40 % | 12,37 % | 23,60 % | 3,67 % | 16,47 % |
| Saistību / pašu kapitāla attiecība (D/E) Saistības kopā / Pašu kapitāls |
-2,83 | -1,81 | -2,06 | -2,70 | -2,81 |
| Aktīvu aprites koeficients Neto apgrozījums / Aktīvi kopā |
0,60 | 0,00 | 0,00 | 0,16 | 0,11 |
| Kapitāla efektivitāte (ROCE) EBIT / Ieguldītais kapitāls |
-56,99 % | 12,45 % | 23,01 % | 2,69 % | 15,76 % |
| Altmana Z'-indekss (maksātnespējas risks) Z' (1983) = 0,717·A + 0,847·B + 3,107·C + 0,420·D + 0,998·E |
0,56 | -2,64 | -2,34 | -0,96 | -1,15 |
* Aprēķins veikts pēc Altmana 1983. gada modeļa privātiem uzņēmumiem.
SIA "Gala Ice" ir nostiprinājies uzņēmums ar 6–10 gadu pieredzi un guvis atzinību tirgū.
Pamatojoties uz 2025. gada datiem, uzņēmuma pašu kapitāls ir negatīvs — uzkrātie zaudējumi pārsniedz ieguldīto kapitālu, kas norāda uz nopietnu finanšu risku (tehniska maksātnespēja).
Tam trūkst apgrozāmo līdzekļu, lai segtu savas tuvākās saistības.
Ātrās likviditātes rādītājs parāda, ka darbība ir atkarīga no krājumu pārdošanas, lai segtu parādus.
Darbība ir ar augstu peļņas maržu, kas liecina par efektīvu pārvaldību.
Uzņēmums efektīvi izmanto savus aktīvus peļņas gūšanai.
Īpašnieku ieguldītais kapitāls ir zaudēts — uzkrātie zaudējumi to ir pilnībā "apēduši", tāpēc atdevi no pašu kapitāla vairs nav iespējams gūt
Uzņēmuma saistības pārsniedz visus tā aktīvus — parādus vairs nesedz uzņēmuma manta, un kreditori faktiski finansē visu uzņēmumu
Aktīvu apgrozījums ir vidējā līmenī, kas ir līdzsvarots rādītājs.
Uzņēmums darbojas ar izsmeltu kapitāla bāzi, tāpēc ieguldītā kapitāla atdeve neatspoguļo efektivitāti, bet gan dziļas finanšu grūtības
Kopumā, aprēķinātie finanšu noturības rādītāji ir kritiski zemi, kas prasa pastiprinātu uzmanību.
* Šis apraksts ir informatīvs. Analīze ir vispārīga un neņem vērā konkrētās nozares specifiku. Apraksts balstīts uz publiski pieejamiem uzņēmuma finanšu datiem un uz aprēķiniem sadaļā 'Finanšu Rādītāji un Riska Analīze'.
| Pozīcija | Uzņēmums | Apgrozījums, € | Peļņa, € | Marža | Darb. VID | Apgroz./darb., € VID | ~ Bruto alga/mēn. VID |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1 | SIA "DEPO DIY" | 426 532 242 | 22 810 216 | 5,3 % | 2 442 | 174 665 | 1 971 (2026 Q3) |
| 2 | Pepco Latvia SIA | 66 882 201 | 10 379 078 | 15,5 % | 469 | 142 606 | 1 117 (2026 Q3) |
| 3 | SIA "STOCKMANN" | 36 860 007 | 234 815 | 0,6 % | 277 | 133 069 | 1 656 (2026 Q3) |
| 4 | H & M Hennes & Mauritz SIA | 30 194 436 | 256 077 | 0,8 % | 264 | 114 373 | 1 136 (2026 Q3) |
| 5 | FP LV SIA | 26 848 501 | -649 043 | -2,4 % | 317 | 84 696 | 1 215 (2026 Q3) |
| 6 | SIA "cenuklubs.lv" | 22 303 224 | -914 670 | -4,1 % | 1 | 22 303 224 | *** |
| 7 | Hestio AS | 13 275 964 | 24 438 | 0,2 % | 173 | 76 740 | 1 317 (2026 Q3) |
| 8 | Dormeo Home, SIA | 9 961 637 | 423 217 | 4,2 % | 93 | 107 114 | 1 763 (2026 Q3) |
| 9 | SIA "Rumi Cosmetiques" | 6 841 537 | 13 834 | 0,2 % | 5 | 1 368 307 | 2 885 (2026 Q3) |
| 10 | SIA "ATAS" | 6 492 299 | 1 620 483 | 25,0 % | 6 | 1 082 050 | 2 661 (2026 Q3) |
| 951 | SIA "Gala Ice" (šis uzņēmums) | 5 255 | 2 685 | 51,1 % | 0 | — | — |
[register]
| Reģ.Kods | SEPA ID | Nosauk./Vārds | PirmsPēd. | Pēdiņās | AizPēd. | BezPēd.? | Reģ.TipsKods | Reģ.Tips | Subj.Veids | Subj.VeidsNos. | Reģistrēts | Izbeigts | Slēgts | Adrese | Indekss | AdresesID | Reģions | Pils./Nov. | ATVK | Pārreģ.Term. |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 40203073333 | LV61ZZZ40203073333 | SIA "Gala Ice" | SIA | Gala Ice | NULL | 0 | K | Komercreģistrs | SIA | Sabiedrība ar ierobežotu atbildību | 2017-06-02 | NULL | Mārupes nov., Babītes pag., Mežāres, Mušmiru iela 1 | 2101 | 104685296 | 100016583 | 0 | 0804948 | NULL |
[memorandum_date]
| ID | Reģ.Nr. | document_date | Reģ.Dat. |
|---|---|---|---|
| 6450677 | 40203073333 | 2017-05-29 | 2017-06-01 14:58:53 |
[register_name_history]
| Reģ.Kods | Līdz | Nosauk./Vārds |
|---|---|---|
| 40203073333 | 2019-07-25 | SIA "Jurmalas Skates" |
[equity_capitals]
| ID | Reģ.Nr. | equity_capital_type | equity_capital_type_text | amount | Valūta | No | Lab.Dat. |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 92584229 | 40203073333 | PAID_UP_EQUITY | Apmaksātais pamatkapitāls | 2800 | EUR | 2017-06-02 | 2017-06-02 15:12:01 |
[financial_statements]
| ID | File ID | Reģ.Nr. | Avota Shēma | Avota Tips | Gads | Gada Sākums | Gada Beigas | Darb. Skaits | Noapaļošana | Valūta | created_at |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 909494 | 21412194 | 40203073333 | DokGPv1 | UGP | 2018 | 2018-01-01 | 2018-12-31 | 0 | ONES | EUR | 2020-11-11 10:45:13.736 |
| 1234454 | 29455576 | 40203073333 | DokGPv1 | UGP | 2020 | 2020-01-01 | 2020-12-31 | 3 | ONES | EUR | 2021-06-27 03:01:09.008 |
| 1360311 | 31085043 | 40203073333 | DokGPv1 | UGP | 2021 | 2021-01-01 | 2021-12-31 | 1 | ONES | EUR | 2022-06-11 23:00:45.776 |
| 1455734 | 32196106 | 40203073333 | DokGPv1 | UGP | 2022 | 2022-01-01 | 2022-12-31 | 1 | ONES | EUR | 2023-03-15 17:17:02.302 |
| 1973309 | 34198889 | 40203073333 | DokGPv1 | UGP | 2024 | 2024-01-01 | 2024-12-31 | 1 | ONES | EUR | 2025-03-26 03:02:16.386 |
| 2160039 | 35210102 | 40203073333 | DokGPv1 | UGP | 2025 | 2025-01-01 | 2025-12-31 | 1 | ONES | EUR | 2026-03-27 17:10:41.662 |
| 753813 | 19684269 | 40203073333 | DokGPUIENv1 | UGP | 2017 | 2017-06-02 | 2017-12-31 | 1 | ONES | EUR | 2020-11-02 18:42:14.161 |
| 1017685 | 22790963 | 40203073333 | DokGPv1 | UGP | 2019 | 2019-01-01 | 2019-12-31 | 1 | ONES | EUR | 2020-11-17 12:04:49.243 |
| 1865201 | 33386023 | 40203073333 | DokGPv1 | UGP | 2023 | 2023-01-01 | 2023-12-31 | 1 | ONES | EUR | 2024-05-04 20:00:18.473 |
[income_statements]
| Statement ID | File ID | Neto Apgrozījums | Krājumu Izm.(Būtība) | Kapital. Izm.(Būtība) | Pār. Ieņ.(Būtība) | Materiālu Izm.(Būtība) | Personāla Izm.(Būtība) | Nolietojums (Būtība) | Pārd. Pašizm. | Bruto Peļņa | Pārdoš. Izm. | Admin. Izm. | Pār. Ieņ.(Funkcija) | Pār. Izm. | Ieņ. no Līdzdal. | Ieņ. Pār. Ilg. Ieg. | Pār. Proc. Ieņ. | Fin. Ieg. Vērt. Izm. | Proc. Izm. | Ārkārtas Ieņ. | Ārkārtas Izm. | Peļņa pirms UIN | UIN | Peļņa pēc UIN | Citi Nod. | Ārkārtas Divid. | Tīrā Peļņa |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1017685 | 22790963 | 1050 | NULL | NULL | NULL | NULL | NULL | NULL | 0 | 1050 | 3829 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | NULL | NULL | -2779 | 50 | -2829 | NULL | 0 | -2829 |
| 1234454 | 29455576 | 2095 | NULL | NULL | NULL | NULL | NULL | NULL | 0 | 2095 | 1640 | 0 | 0 | 227 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | NULL | NULL | 228 | 50 | 178 | NULL | 0 | 178 |
| 1360311 | 31085043 | 987 | NULL | NULL | NULL | NULL | NULL | NULL | 0 | 987 | 1520 | 0 | 0 | 208 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | NULL | NULL | -741 | 50 | -791 | NULL | 0 | -791 |
| 1455734 | 32196106 | 1350 | NULL | NULL | NULL | NULL | NULL | NULL | 0 | 1350 | 1325 | 0 | 0 | 158 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | NULL | NULL | -133 | 50 | -183 | NULL | 0 | -183 |
| 1865201 | 33386023 | 0 | NULL | NULL | NULL | NULL | NULL | NULL | 0 | 0 | 1271 | 0 | 0 | 219 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | NULL | NULL | -1490 | 50 | -1540 | NULL | 0 | -1540 |
| 1973309 | 34198889 | 0 | NULL | NULL | NULL | NULL | NULL | NULL | 0 | 0 | 800 | 0 | 0 | 121 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | NULL | NULL | -921 | 0 | -921 | NULL | 0 | -921 |
| 2160039 | 35210102 | 5255 | NULL | NULL | NULL | NULL | NULL | NULL | 2250 | 3005 | 270 | 0 | 0 | 50 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | NULL | NULL | 2685 | 0 | 2685 | NULL | 0 | 2685 |
| 753813 | 19684269 | 0 | NULL | NULL | NULL | NULL | NULL | NULL | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 1646 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | NULL | NULL | -1646 | 0 | -1646 | NULL | 0 | -1646 |
| 909494 | 21412194 | 699 | NULL | NULL | NULL | NULL | NULL | NULL | 0 | 699 | 3213 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | NULL | NULL | -2514 | 0 | -2514 | NULL | 0 | -2514 |
[balance_sheets]
| Statement ID | File ID | Nauda | Īst. Vērtspapīri | Debitori | Krājumi | Apgrozāmie Līdz. | Ilg. Fin. Ieguld. | Pamatlīdzekļi | Nemater. Ieguld. | Kopā Ilgter. Ieguld. | Aktīvi Kopā | Mājokļa Rem. Maks. | Īsterm. Saistības | Ilgterm. Saistības | Uzkrājumi | Pašu Kapitāls | Pasīvi Kopā |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1017685 | 22790963 | 1131 | 0 | 0 | 7914 | 9045 | 0 | 227 | 0 | 227 | 9272 | NULL | 13461 | 0 | 0 | -4189 | 9272 |
| 1234454 | 29455576 | 2986 | 0 | 0 | 6514 | 9500 | 0 | 0 | 0 | 0 | 9500 | NULL | 13511 | 0 | 0 | -4011 | 9500 |
| 1360311 | 31085043 | 3715 | 0 | 0 | 4994 | 8709 | 0 | 0 | 0 | 0 | 8709 | NULL | 13411 | 100 | 0 | -4802 | 8709 |
| 1455734 | 32196106 | 4806 | 0 | 0 | 3669 | 8475 | 0 | 0 | 0 | 0 | 8475 | NULL | 13411 | 49 | 0 | -4985 | 8475 |
| 1865201 | 33386023 | 3267 | 0 | 0 | 3669 | 6936 | 0 | 0 | 0 | 0 | 6936 | NULL | 13411 | 50 | 0 | -6525 | 6936 |
| 1973309 | 34198889 | 350 | 0 | 0 | 5665 | 6015 | 0 | 0 | 0 | 0 | 6015 | NULL | 13411 | 50 | 0 | -7446 | 6015 |
| 2160039 | 35210102 | 5135 | 0 | 0 | 3565 | 8700 | 0 | 0 | 0 | 0 | 8700 | NULL | 13411 | 50 | 0 | -4761 | 8700 |
| 753813 | 19684269 | 246 | 0 | 0 | 7914 | 8160 | 0 | 284 | 0 | 284 | 8444 | NULL | 7290 | 0 | 0 | 1154 | 8444 |
| 909494 | 21412194 | 530 | 0 | 0 | 7914 | 8444 | 0 | 257 | 0 | 257 | 8701 | NULL | 10061 | 0 | 0 | -1360 | 8701 |
[pdb_nm_komersantu_samaksato_nodoklu_kopsumas_odata]
| Reģ. Kods | Nosaukums | Gads | Forma | NACE kods | Adreses ATVK | Adreses ATVK nos. | Nodokļi kopā (tūkst. EUR) | IIN (tūkst. EUR) | VSAOI (tūkst. EUR) | Vid. darb. sk. |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 40203073333 | SIA "Gala Ice" | 2024 | sabiedrība ar ierobežotu atbildību | 4712 | 039400 | Babītes pag. | 0.05 | 0.00 | 0.00 | 0 |
| 40203073333 | SIA "Gala Ice" | 2023 | sabiedrība ar ierobežotu atbildību | 4719 | 039400 | Babītes pag. | 0.05 | 0.00 | 0.00 | 0 |
| 40203073333 | SIA "Gala Ice" | 2022 | sabiedrība ar ierobežotu atbildību | 4719 | 039400 | Babītes pag. | 0.05 | 0.00 | 0.00 | 0 |
[reitings_uznemumi]
| Reģ. Kods | Nosaukums | Reitings | Skaidrojums | Atjaunots |
|---|---|---|---|---|
| 40203073333 | SIA "Gala Ice" | N | Neaktīvs nodokļu maksātājs | 06.10.2026 |
Juridiskā adrese ir Mušmiru iela 1, Mežāres, Babītes pag., Mārupes nov., LV-2101.
2025. gadā uzņēmuma apgrozījums bija 5 255 EUR, un peļņa bija 2 685 EUR.
2025. gadā uzņēmumā vidēji bija nodarbināti 1 darbinieki.
Uzņēmuma iepriekšējie nosaukumi ir bijuši: "SIA "Jurmalas Skates"".
Kopējais likviditātes koeficients (current ratio) 2025. gadā bija 0,65 — apgrozāmie līdzekļi attiecībā pret īstermiņa saistībām. Ātrās likviditātes koeficients (quick ratio): 0,38.
Altmana Z'-indekss (1983. gada modelis privātiem uzņēmumiem) 2025. gadā bija 0,56, kas ir bīstamajā zonā (paaugstināts maksātnespējas risks). Aprēķins ir informatīvs un nav finanšu konsultācija.
2024. gadā uzņēmums valsts kopbudžetā samaksāja aptuveni 50 EUR VID administrētajos nodokļos (VID atvērtie dati).
VID nodokļu maksātāja reitings ir "N" — Neaktīvs nodokļu maksātājs.
Uzņēmuma galvenā reģistrētā darbības nozare saskaņā ar NACE klasifikatoru ir: Cita nespecializēta mazumtirdzniecība.
Apgrozījums no katra uzņēmuma jaunākā iesniegtā gada pārskata.
Visa nozare: Cita nespecializēta mazumtirdzniecība · Mārupes novads — lielākie uzņēmumi
Uzņēmumi, kas šajā sarakstā stāv tieši blakus, un tie, kas ir 5, 25, 125 un 625 vietas augstāk vai zemāk.
Tavs atbalsts palīdz vietnei palikt atvērtai visiem — bez reklāmām un bez datu tirgošanas. Ja šī lapa tev noderēja, atbalsti tās darbību.
Atbalstīt vietnes darbībuLapas ģenerēšanas datums: 16-10-2026