SIA "VEROVITAL" (reģ. Nr. 40203073954) — sabiedrība ar ierobežotu atbildību, statuss: Aktīvs, reģ. datums: 2017-06-06. Jaunākais gada pārskats (2025): apgrozījums 764 392 EUR, peļņa 232 993 EUR, darbinieku skaits: 11. Kopējais likviditātes koeficients: 7,70 (2025). VID nodokļu maksātāja reitings: A.
Pamatdarbība: Citur neklasificētu gatavu metālizstrādājumu ražošana
| Reģistrācijas Nr. | 40203073954 |
| Statuss | Aktīvs |
| Juridiskā Forma | Sabiedrība ar ierobežotu atbildību (SIA) |
| Reģistrs | Komercreģistrs |
| Reģistrēts | 2017-06-06 |
| Darbība izbeigta | — |
| Slēgts | — |
| SEPA ID | LV75ZZZ40203073954 |
| Juridiskā adrese | Lielālupu iela 4, Medemciems, Olaines pag., Olaines nov., LV-2127 |
UR datu kopija atjaunota: 2026-11-03
| Gads | Apgrozījums | Peļņa | Aktīvi | Darbinieki |
|---|---|---|---|---|
| 2025 | 764 392 EUR | 232 993 EUR | 317 600 EUR | 11 |
| 2024 | 448 321 EUR | 107 258 EUR | 195 391 EUR | 7 |
| 2023 | 224 918 EUR | 159 EUR | 79 012 EUR | 6 |
| 2022 | 199 395 EUR | 38 281 EUR | 83 982 EUR | 5 |
| 2021 | 152 373 EUR | 4 171 EUR | 46 350 EUR | 5 |
| 2020 | 101 310 EUR | 14 876 EUR | 72 463 EUR | 3 |
| 2019 | 64 314 EUR | 14 530 EUR | 22 398 EUR | 3 |
| 2018 | 26 582 EUR | -205 EUR | 7 482 EUR | 3 |
| 2017 | 16 945 EUR | 5 693 EUR | 8 410 EUR | 2 |
| Periods | Nodokļi kopā (tūkst. EUR) | IIN (tūkst. EUR) | VSAOI (tūkst. EUR) | Darbinieki |
|---|---|---|---|---|
| 2026. gada 3. ceturksnis | 80.56 | 5.58 | 16.57 | 13 |
| 2026. gada 2. ceturksnis | 76.67 | 5.84 | 15.31 | 13 |
| 2026. gada 1. ceturksnis | 29.23 | 4.28 | 13.13 | 12 |
| 2025. gada 4. ceturksnis | 38.88 | 4.62 | 12.72 | 11 |
| 2024 | 105.18 | 13.79 | 32.54 | 7 |
| 2023 | 66.81 | 7.08 | 24.26 | 6 |
| 2022 | 56.22 | 5.74 | 19.45 | 5 |
| Periods | Vidējā bruto alga (EUR) (alga uz papīra) | Aptuvenā neto alga (EUR) (alga uz rokas) |
|---|---|---|
| 2026. gada 3. ceturksnis | 1 246.32 | ~ 971.27 |
| 2026. gada 2. ceturksnis | 1 151.55 | ~ 908.08 |
| 2026. gada 1. ceturksnis | 1 069.88 | ~ 853.62 |
| 2025. gada 4. ceturksnis | 1 130.70 | ~ 883.97 |
| 2024 | 1 136.35 | ~ 864.67 |
| 2023 | 988.40 | ~ 770.12 |
| 2022 | 950.91 | ~ 705.76 |
Bruto algas aprēķina formula 2024. gadam:
( (VSAOI summa * 1000) / VSAOI likme ) / Darbinieku skaits / 12 mēneši
( (32.54 * 1000) / 0.3409 ) / 7 / 12 = 1 136.35 EUR
Aptuvenās neto algas ("uz rokas") aprēķins 2024. gadam:
1. VSAOI darba ņēmēja daļa (10.5%): 1 136.35 * 0.105 = 119.32 EUR
2. Piemērojamais neapliekamais minimums: 255.25 EUR
3. Iedzīvotāju ienākuma nodoklis (IIN 20%): (1 136.35 - 119.32 - 255.25) * 0.2 ≈ 152.36 EUR
4. Neto alga: 1 136.35 - 119.32 - 152.36 = ~ 864.67 EUR
* Šis ir aptuvens aprēķins. Tas pieņem, ka darbiniekam nav apgādājamo vai citu atvieglojumu. Reālā vidējā neto alga var atšķirties.
| Peļņas vai zaudējumu aprēķins | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 |
|---|---|---|---|---|---|
| Neto apgrozījums | 764 392 EUR | 448 321 EUR | 224 918 EUR | 199 395 EUR | 152 373 EUR |
| Personāla izmaksas | 176 085 EUR | 120 265 EUR | 89 432 EUR | 71 418 EUR | 60 091 EUR |
| Peļņa pirms nodokļiem | 262 993 EUR | 107 289 EUR | 2 659 EUR | 38 956 EUR | 4 171 EUR |
| UIN nodoklis | 30 000 EUR | 31 EUR | 2 500 EUR | 675 EUR | 0 EUR |
| Tīrā peļņa | 232 993 EUR | 107 258 EUR | 159 EUR | 38 281 EUR | 4 171 EUR |
| Pozīcija | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 |
|---|---|---|---|---|---|
| Aktīvi kopā | 317 600 EUR | 195 391 EUR | 79 012 EUR | 83 982 EUR | 46 350 EUR |
| Apgrozāmie līdzekļi | 246 845 EUR | 169 874 EUR | 53 485 EUR | 56 330 EUR | 23 044 EUR |
| Pašu kapitāls | 285 557 EUR | 172 564 EUR | 65 305 EUR | 75 146 EUR | 36 865 EUR |
| Īstermiņa saistības | 32 043 EUR | 22 827 EUR | 13 707 EUR | 8 836 EUR | 9 485 EUR |
| Ilgtermiņa saistības | 0 EUR | 0 EUR | 0 EUR | 0 EUR | 0 EUR |
Dati nav pieejami.
Signāli no atvērtajiem datiem (UR, VID, PTAC). Nodokļu parāda summa un komercķīlas atvērtajos datos nav publicētas — tās pārbaudiet VID parādnieku datubāzē un UR informācijas portālā.
Dati ir no uzņēmuma paša iesniegtā gada pārskata par atkritumiem (veidlapa Nr. 3). Atkritumu radīšana pati par sevi nav pārkāpums — pārskats jāiesniedz visiem, kas pārsniedz noteiktos apjomus. Avots: VVD APUS gada pārskati.
Ielādē peļņas datus...
Ielādē apgrozījuma datus...
Ielādē darbinieku skaita datus...
Ielādē salīdzinošos datus...
| Rādītājs | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 |
|---|---|---|---|---|---|
| Kopējais likviditātes koeficients (Current Ratio) Apgrozāmie līdzekļi / Īstermiņa saistības |
7,70 | 7,44 | 3,90 | 6,38 | 2,43 |
| Ātrās likviditātes koeficients (Quick Ratio) (Apgrozāmie līdzekļi − Krājumi) / Īstermiņa saistības |
4,88 | 5,64 | 2,71 | 4,53 | 1,86 |
| Tīrās peļņas rentabilitāte Tīrā peļņa / Neto apgrozījums |
30,48 % | 23,92 % | 0,07 % | 19,20 % | 2,74 % |
| Aktīvu rentabilitāte (ROA) Tīrā peļņa / Aktīvi kopā |
73,36 % | 54,89 % | 0,20 % | 45,58 % | 9,00 % |
| Pašu kapitāla rentabilitāte (ROE) Tīrā peļņa / Pašu kapitāls |
81,59 % | 62,16 % | 0,24 % | 50,94 % | 11,31 % |
| Saistību / pašu kapitāla attiecība (D/E) Saistības kopā / Pašu kapitāls |
0,11 | 0,13 | 0,21 | 0,12 | 0,26 |
| Aktīvu aprites koeficients Neto apgrozījums / Aktīvi kopā |
2,41 | 2,29 | 2,85 | 2,37 | 3,29 |
| Kapitāla efektivitāte (ROCE) EBIT / Ieguldītais kapitāls |
92,10 % | 62,17 % | 4,07 % | 51,84 % | 11,31 % |
| Altmana Z'-indekss (maksātnespējas risks) Z' (1983) = 0,717·A + 0,847·B + 3,107·C + 0,420·D + 0,998·E |
9,96 | 8,46 | 6,01 | 8,55 | 6,08 |
* Aprēķins veikts pēc Altmana 1983. gada modeļa privātiem uzņēmumiem.
SIA "VEROVITAL" ir uzņēmums ar gandrīz desmitgades pieredzi un skaidru attīstības virzienu.
Pamatojoties uz 2025. gada datiem, tā likviditāte ir pārmērīgi augsta, kas var liecināt par neefektīvu līdzekļu izmantošanu.
Uzņēmuma kontos ir pārāk daudz neizmantotas naudas, kas varētu strādāt.
Papildus tam, uzņēmums demonstrē augstu rentabilitāti un spēcīgas tirgus pozīcijas.
Uzņēmums efektīvi izmanto savus aktīvus peļņas gūšanai.
Tas nodrošina arī izcilu atdevi no pašu kapitāla, kas apliecina augstu ieguldījumu efektivitāti.
Uzņēmums ir finansiāli neatkarīgs un ar zemu riska profilu.
Pozitīvi, ka aktīvu apgrozījums ir augsts.
Turklāt, ieguldītais kapitāls tiek izmantots efektīvi, nodrošinot augstu atdevi.
Kopumā, augstie noturības rādītāji apstiprina, ka uzņēmums ir finansiāli stabils un drošs.
* Šis apraksts ir informatīvs. Analīze ir vispārīga un neņem vērā konkrētās nozares specifiku. Apraksts balstīts uz publiski pieejamiem uzņēmuma finanšu datiem un uz aprēķiniem sadaļā 'Finanšu Rādītāji un Riska Analīze'.
| Pozīcija | Uzņēmums | Apgrozījums, € | Peļņa, € | Marža | Darb. VID | Apgroz./darb., € VID | ~ Bruto alga/mēn. VID |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1 | LSEZ "Jensen Metal" SIA | 48 948 112 | 5 787 519 | 11,8 % | 520 | 94 131 | 1 898 (2026 Q3) |
| 2 | SIA "BRABANTIA LATVIA" | 20 616 683 | 854 915 | 4,1 % | 138 | 149 396 | 1 509 (2026 Q3) |
| 3 | SIA "Scandicast" | 9 896 849 | 1 082 037 | 10,9 % | 69 | 143 433 | 2 602 (2026 Q3) |
| 4 | SIA "Medzes components" | 8 351 214 | 200 075 | 2,4 % | 119 | 70 178 | 1 690 (2026 Q3) |
| 5 | SIA "KnK Mefab" | 4 504 250 | 984 411 | 21,9 % | 62 | 72 649 | 1 404 (2026 Q3) |
| 6 | Liepājas speciālās ekonomiskās zonas "Lesjofors Gas Springs" SIA | 4 439 470 | 110 169 | 2,5 % | 62 | 71 604 | 1 396 (2026 Q3) |
| 7 | SIA "Baltic Signs Europe" | 4 315 157 | 238 962 | 5,5 % | 65 | 66 387 | 1 716 (2026 Q3) |
| 8 | SIA "voestalpine Railway Systems Latvia" | 3 497 113 | -56 984 | -1,6 % | 7 | 499 588 | 4 003 (2026 Q3) |
| 9 | SIA "SKĀRDNIEKS M" | 2 754 805 | 18 699 | 0,7 % | 17 | 162 047 | 1 513 (2026 Q3) |
| 10 | SIA "SIGNUM" | 2 372 627 | 73 347 | 3,1 % | 34 | 69 783 | 1 646 (2026 Q3) |
| 29 | SIA "VEROVITAL" (šis uzņēmums) | 764 392 | 232 993 | 30,5 % | 13 | 58 799 | 1 246 (2026 Q3) |
[register]
| Reģ.Kods | SEPA ID | Nosauk./Vārds | PirmsPēd. | Pēdiņās | AizPēd. | BezPēd.? | Reģ.TipsKods | Reģ.Tips | Subj.Veids | Subj.VeidsNos. | Reģistrēts | Izbeigts | Slēgts | Adrese | Indekss | AdresesID | Reģions | Pils./Nov. | ATVK | Pārreģ.Term. |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 40203073954 | LV75ZZZ40203073954 | SIA "VEROVITAL" | SIA | VEROVITAL | NULL | 0 | K | Komercreģistrs | SIA | Sabiedrība ar ierobežotu atbildību | 2017-06-06 | NULL | Olaines nov., Olaines pag., Medemciems, Lielālupu iela 4 | 2127 | 106063195 | 100016077 | 0 | 0801080 | NULL |
[memorandum_date]
| ID | Reģ.Nr. | document_date | Reģ.Dat. |
|---|---|---|---|
| 6465610 | 40203073954 | 2017-05-24 | 2017-06-06 16:09:40 |
[equity_capitals]
| ID | Reģ.Nr. | equity_capital_type | equity_capital_type_text | amount | Valūta | No | Lab.Dat. |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 92884654 | 40203073954 | PAID_UP_EQUITY | Apmaksātais pamatkapitāls | 2800 | EUR | 2023-01-04 | 2023-01-04 14:32:59 |
[financial_statements]
| ID | File ID | Reģ.Nr. | Avota Shēma | Avota Tips | Gads | Gada Sākums | Gada Beigas | Darb. Skaits | Noapaļošana | Valūta | created_at |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 914536 | 21428153 | 40203073954 | DokGPv1 | UGP | 2018 | 2018-01-01 | 2018-12-31 | 3 | ONES | EUR | 2020-11-11 16:28:07.6 |
| 1006643 | 22729902 | 40203073954 | DokGPv1 | UGP | 2019 | 2019-01-01 | 2019-12-31 | 3 | ONES | EUR | 2020-11-16 19:20:36.707 |
| 2023090 | 34398918 | 40203073954 | DokGPv1 | UGP | 2024 | 2024-01-01 | 2024-12-31 | 7 | ONES | EUR | 2025-05-17 03:00:25.642 |
| 2313593 | 35472246 | 40203073954 | DokGPv1 | UGP | 2025 | 2025-01-01 | 2025-12-31 | 11 | ONES | EUR | 2026-06-01 03:10:13.1 |
| 773686 | 19771495 | 40203073954 | DokGPUIENv1 | UGP | 2017 | 2017-06-06 | 2017-12-31 | 2 | ONES | EUR | 2020-11-03 21:10:17.354 |
| 1210507 | 29196547 | 40203073954 | DokGPv1 | UGP | 2020 | 2020-01-01 | 2020-12-31 | 3 | ONES | EUR | 2021-04-29 03:04:30.69 |
| 1354331 | 31024917 | 40203073954 | DokGPv1 | UGP | 2021 | 2021-01-01 | 2021-12-31 | 5 | ONES | EUR | 2022-05-29 18:01:28.254 |
| 1730705 | 32473523 | 40203073954 | DokGPv1 | UGP | 2022 | 2022-01-01 | 2022-12-31 | 5 | ONES | EUR | 2023-05-27 03:29:56.015 |
| 1862967 | 33376261 | 40203073954 | DokGPv1 | UGP | 2023 | 2023-01-01 | 2023-12-31 | 6 | ONES | EUR | 2024-05-01 03:12:59.527 |
[income_statements]
| Statement ID | File ID | Neto Apgrozījums | Krājumu Izm.(Būtība) | Kapital. Izm.(Būtība) | Pār. Ieņ.(Būtība) | Materiālu Izm.(Būtība) | Personāla Izm.(Būtība) | Nolietojums (Būtība) | Pārd. Pašizm. | Bruto Peļņa | Pārdoš. Izm. | Admin. Izm. | Pār. Ieņ.(Funkcija) | Pār. Izm. | Ieņ. no Līdzdal. | Ieņ. Pār. Ilg. Ieg. | Pār. Proc. Ieņ. | Fin. Ieg. Vērt. Izm. | Proc. Izm. | Ārkārtas Ieņ. | Ārkārtas Izm. | Peļņa pirms UIN | UIN | Peļņa pēc UIN | Citi Nod. | Ārkārtas Divid. | Tīrā Peļņa |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1006643 | 22729902 | 64314 | 0 | 0 | 0 | 18621 | 27261 | 0 | NULL | NULL | NULL | NULL | NULL | 3902 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | NULL | NULL | 14530 | 0 | 14530 | NULL | 0 | 14530 |
| 1210507 | 29196547 | 101310 | 0 | 0 | 868 | 22989 | 45082 | 0 | NULL | NULL | NULL | NULL | NULL | 16531 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | NULL | NULL | 17576 | 0 | 17576 | NULL | 2700 | 14876 |
| 1354331 | 31024917 | 152373 | 0 | 0 | 5623 | 69811 | 60091 | 0 | NULL | NULL | NULL | NULL | NULL | 23923 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | NULL | NULL | 4171 | 0 | 4171 | NULL | 0 | 4171 |
| 1730705 | 32473523 | 199395 | 0 | 0 | 7190 | 71188 | 71418 | 0 | NULL | NULL | NULL | NULL | NULL | 25023 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | NULL | NULL | 38956 | 675 | 38281 | NULL | 0 | 38281 |
| 1862967 | 33376261 | 224918 | 0 | 0 | 8500 | 99182 | 89432 | 0 | NULL | NULL | NULL | NULL | NULL | 42145 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | NULL | NULL | 2659 | 2500 | 159 | NULL | 0 | 159 |
| 2023090 | 34398918 | 448321 | 0 | 0 | 354 | 166595 | 120265 | 0 | NULL | NULL | NULL | NULL | NULL | 54526 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | NULL | NULL | 107289 | 31 | 107258 | NULL | 0 | 107258 |
| 2313593 | 35472246 | 764392 | 0 | 0 | 692 | 214201 | 176085 | 10920 | NULL | NULL | NULL | NULL | NULL | 100885 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | NULL | NULL | 262993 | 30000 | 232993 | NULL | 0 | 232993 |
| 773686 | 19771495 | 16945 | 0 | 0 | 0 | 891 | 9177 | 0 | NULL | NULL | NULL | NULL | NULL | 1184 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | NULL | NULL | 5693 | 0 | 5693 | NULL | 0 | 5693 |
| 914536 | 21428153 | 26582 | 0 | 0 | 0 | 2665 | 22082 | 0 | NULL | NULL | NULL | NULL | NULL | 2040 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | NULL | NULL | -205 | 0 | -205 | NULL | 0 | -205 |
[balance_sheets]
| Statement ID | File ID | Nauda | Īst. Vērtspapīri | Debitori | Krājumi | Apgrozāmie Līdz. | Ilg. Fin. Ieguld. | Pamatlīdzekļi | Nemater. Ieguld. | Kopā Ilgter. Ieguld. | Aktīvi Kopā | Mājokļa Rem. Maks. | Īsterm. Saistības | Ilgterm. Saistības | Uzkrājumi | Pašu Kapitāls | Pasīvi Kopā |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1006643 | 22729902 | 11488 | 0 | 670 | 1699 | 13857 | 0 | 8541 | 0 | 8541 | 22398 | NULL | 2280 | 0 | 0 | 20118 | 22398 |
| 1210507 | 29196547 | 11242 | 0 | 997 | 38971 | 51210 | 0 | 21253 | 0 | 21253 | 72463 | NULL | 34769 | 0 | 0 | 37694 | 72463 |
| 1354331 | 31024917 | 17297 | 0 | 359 | 5388 | 23044 | 0 | 23306 | 0 | 23306 | 46350 | NULL | 9485 | 0 | 0 | 36865 | 46350 |
| 1730705 | 32473523 | 39423 | 0 | 596 | 16311 | 56330 | 0 | 27652 | 0 | 27652 | 83982 | NULL | 8836 | 0 | 0 | 75146 | 83982 |
| 1862967 | 33376261 | 36746 | 0 | 424 | 16315 | 53485 | 0 | 25527 | 0 | 25527 | 79012 | NULL | 13707 | 0 | 0 | 65305 | 79012 |
| 2023090 | 34398918 | 128177 | 0 | 495 | 41202 | 169874 | 0 | 25517 | 0 | 25517 | 195391 | NULL | 22827 | 0 | 0 | 172564 | 195391 |
| 2313593 | 35472246 | 155093 | 0 | 1254 | 90498 | 246845 | 0 | 70755 | 0 | 70755 | 317600 | NULL | 32043 | 0 | 0 | 285557 | 317600 |
| 773686 | 19771495 | 5389 | 0 | 4 | 951 | 6344 | 0 | 2066 | 0 | 2066 | 8410 | NULL | 2617 | 0 | 0 | 5793 | 8410 |
| 914536 | 21428153 | 713 | 0 | 3224 | 892 | 4829 | 0 | 2653 | 0 | 2653 | 7482 | NULL | 1894 | 0 | 0 | 5588 | 7482 |
[pdb_nm_komersantu_samaksato_nodoklu_kopsumas_odata]
| Reģ. Kods | Nosaukums | Gads | Forma | NACE kods | Adreses ATVK | Adreses ATVK nos. | Nodokļi kopā (tūkst. EUR) | IIN (tūkst. EUR) | VSAOI (tūkst. EUR) | Vid. darb. sk. |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 40203073954 | SIA "VEROVITAL" | 2024 | sabiedrība ar ierobežotu atbildību | 2599 | 041400 | Olaines pag. | 105.18 | 13.79 | 32.54 | 7 |
| 40203073954 | SIA "VEROVITAL" | 2023 | sabiedrība ar ierobežotu atbildību | 2599 | 041400 | Olaines pag. | 66.81 | 7.08 | 24.26 | 6 |
| 40203073954 | SIA "VEROVITAL" | 2022 | sabiedrība ar ierobežotu atbildību | 2599 | 041400 | Olaines pag. | 56.22 | 5.74 | 19.45 | 5 |
[pdb_pvnmaksataji_odata]
| PVN Nr. | Nosaukums | Aktīvs | Reģistrēts | Būvn. pazīme | PVN139_2_pazime | Izslēgts |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 40203073954 | SIA "VEROVITAL" | ir | 04.10.2019 | nav | nav |
[reitings_uznemumi]
| Reģ. Kods | Nosaukums | Reitings | Skaidrojums | Atjaunots |
|---|---|---|---|---|
| 40203073954 | SIA "VEROVITAL" | A | Laba saistību izpilde | 06.10.2026 |
Juridiskā adrese ir Lielālupu iela 4, Medemciems, Olaines pag., Olaines nov., LV-2127.
2025. gadā uzņēmuma apgrozījums bija 764 392 EUR, un peļņa bija 232 993 EUR.
2025. gadā uzņēmumā vidēji bija nodarbināti 11 darbinieki.
Kopējais likviditātes koeficients (current ratio) 2025. gadā bija 7,70 — apgrozāmie līdzekļi attiecībā pret īstermiņa saistībām. Ātrās likviditātes koeficients (quick ratio): 4,88.
Altmana Z'-indekss (1983. gada modelis privātiem uzņēmumiem) 2025. gadā bija 9,96, kas ir drošajā zonā (zems maksātnespējas risks). Aprēķins ir informatīvs un nav finanšu konsultācija.
Saskaņā ar VID publiskajiem datiem, uzņēmums ir reģistrēts kā aktīvs PVN maksātājs.
Balstoties uz VID datiem par 2024. gadu, aprēķinātā vidējā bruto alga (pirms nodokļiem) uzņēmumā bija aptuveni 1 136.35 EUR mēnesī. Tas atbilst aptuvenai neto algai ('uz rokas') ap ~ 864.67 EUR. Jāņem vērā, ka šis ir aptuvens aprēķins.
2024. gadā uzņēmums valsts kopbudžetā samaksāja aptuveni 105 180 EUR VID administrētajos nodokļos, tostarp iedzīvotāju ienākuma nodoklī 13 790 EUR un VSAOI 32 540 EUR (VID atvērtie dati).
VID nodokļu maksātāja reitings ir "A" — Laba saistību izpilde.
Uzņēmuma galvenā reģistrētā darbības nozare saskaņā ar NACE klasifikatoru ir: Citur neklasificētu gatavu metālizstrādājumu ražošana.
Apgrozījums no katra uzņēmuma jaunākā iesniegtā gada pārskata.
Visa nozare: Citur neklasificētu gatavu metālizstrādājumu ražošana · Olaines novads — lielākie uzņēmumi
Uzņēmumi, kas šajā sarakstā stāv tieši blakus, un tie, kas ir 5, 25 un 125 vietas augstāk vai zemāk.
Lapas ģenerēšanas datums: 04-11-2026