SIA "Claris Verbis" (reģ. Nr. 40203034603) — sabiedrība ar ierobežotu atbildību, statuss: Aktīvs, reģ. datums: 2016-11-24. Jaunākais gada pārskats (2025): apgrozījums 19 811 EUR, zaudējumi 12 243 EUR, darbinieku skaits: 0. Kopējais likviditātes koeficients: 10,95 (2025). VID nodokļu maksātāja reitings: B.
Pamatdarbība: Citur neklasificētu gatavu metālizstrādājumu ražošana
| Reģistrācijas Nr. | 40203034603 |
| Statuss | Aktīvs |
| Juridiskā Forma | Sabiedrība ar ierobežotu atbildību (SIA) |
| Reģistrs | Komercreģistrs |
| Reģistrēts | 2016-11-24 |
| Darbība izbeigta | — |
| Slēgts | — |
| SEPA ID | LV14ZZZ40203034603 |
| Juridiskā adrese | Zemgales iela 27 - 18, Olaine, Olaines nov., LV-2114 |
UR datu kopija atjaunota: 2026-11-03
| Gads | Apgrozījums | Peļņa | Aktīvi | Darbinieki |
|---|---|---|---|---|
| 2025 | 19 811 EUR | -12 243 EUR | 8 656 EUR | 0 |
| 2024 | 189 554 EUR | 21 493 EUR | 21 183 EUR | 1 |
| 2023 | 186 194 EUR | -3 718 EUR | 55 026 EUR | 1 |
| 2022 | 11 704 EUR | -853 EUR | 2 745 EUR | 1 |
| 2021 | 4 086 EUR | -726 EUR | 3 568 EUR | 0 |
| 2020 | 1 790 EUR | -13 423 EUR | 4 130 EUR | 1 |
| 2019 | 29 388 EUR | 17 552 EUR | 17 550 EUR | 1 |
| 2018 | 0 EUR | 108 EUR | 24 EUR | 1 |
| 2017 | 3 196 EUR | -136 EUR | 24 EUR | 2 |
| Periods | Nodokļi kopā (tūkst. EUR) | IIN (tūkst. EUR) | VSAOI (tūkst. EUR) | Darbinieki |
|---|---|---|---|---|
| 2026. gada 3. ceturksnis | 0.05 | 0.0 | 0.0 | 0 |
| 2026. gada 2. ceturksnis | -0.23 | 0.0 | 0.0 | 0 |
| 2026. gada 1. ceturksnis | 0.34 | 0.60 | 0.00 | 0 |
| 2025. gada 4. ceturksnis | 0.24 | 0.00 | -0.01 | 0 |
| 2024 | 3.78 | 0.83 | 2.79 | 1 |
| 2023 | 2.33 | 0.32 | 2.05 | 1 |
| 2022 | 0.49 | 0.00 | 0.01 | 0 |
| Periods | Vidējā bruto alga (EUR) (alga uz papīra) | Aptuvenā neto alga (EUR) (alga uz rokas) |
|---|---|---|
| 2026. gada 3. ceturksnis | — | — |
| 2026. gada 2. ceturksnis | — | — |
| 2026. gada 1. ceturksnis | — | — |
| 2025. gada 4. ceturksnis | — | — |
| 2024 | *** | *** |
| 2023 | *** | *** |
| 2022 | — | — |
* *** — periodos, kad uzņēmumā ir mazāk nekā 3 darbinieki, algas aprēķins tiek slēpts privātuma aizsardzībai: dati VID publikācijā ir, bet vidējā alga atklātu konkrētu personu atalgojumu.
| Peļņas vai zaudējumu aprēķins | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 |
|---|---|---|---|---|---|
| Neto apgrozījums | 19 811 EUR | 189 554 EUR | 186 194 EUR | 11 704 EUR | 4 086 EUR |
| Bruto peļņa | 13 EUR | 30 662 EUR | 12 024 EUR | 4 023 EUR | 2 253 EUR |
| Peļņa pirms nodokļiem | -12 243 EUR | 21 493 EUR | -3 718 EUR | -803 EUR | -726 EUR |
| UIN nodoklis | 0 EUR | 0 EUR | 0 EUR | 50 EUR | 0 EUR |
| Tīrā peļņa | -12 243 EUR | 21 493 EUR | -3 718 EUR | -853 EUR | -726 EUR |
| Pozīcija | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 |
|---|---|---|---|---|---|
| Aktīvi kopā | 8 656 EUR | 21 183 EUR | 55 026 EUR | 2 745 EUR | 3 568 EUR |
| Apgrozāmie līdzekļi | 6 571 EUR | 18 499 EUR | 52 924 EUR | 1 094 EUR | 1 603 EUR |
| Pašu kapitāls | 8 056 EUR | 20 298 EUR | -1 195 EUR | 2 522 EUR | 3 376 EUR |
| Īstermiņa saistības | 600 EUR | 885 EUR | 56 221 EUR | 223 EUR | 192 EUR |
| Ilgtermiņa saistības | 0 EUR | 0 EUR | 0 EUR | 0 EUR | 0 EUR |
Dati nav pieejami.
Signāli no atvērtajiem datiem (UR, VID, PTAC). Nodokļu parāda summa un komercķīlas atvērtajos datos nav publicētas — tās pārbaudiet VID parādnieku datubāzē un UR informācijas portālā.
Ielādē peļņas datus...
Ielādē apgrozījuma datus...
Ielādē darbinieku skaita datus...
Ielādē salīdzinošos datus...
| Rādītājs | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 |
|---|---|---|---|---|---|
| Kopējais likviditātes koeficients (Current Ratio) Apgrozāmie līdzekļi / Īstermiņa saistības |
10,95 | 20,90 | 0,94 | 4,91 | 8,35 |
| Ātrās likviditātes koeficients (Quick Ratio) (Apgrozāmie līdzekļi − Krājumi) / Īstermiņa saistības |
9,85 | 19,11 | 0,41 | 4,55 | 8,28 |
| Tīrās peļņas rentabilitāte Tīrā peļņa / Neto apgrozījums |
-61,80 % | 11,34 % | -2,00 % | -7,29 % | -17,77 % |
| Aktīvu rentabilitāte (ROA) Tīrā peļņa / Aktīvi kopā |
-141,44 % | 101,46 % | -6,76 % | -31,07 % | -20,35 % |
| Pašu kapitāla rentabilitāte (ROE) Tīrā peļņa / Pašu kapitāls |
-151,97 % | 105,89 % | 311,13 % | -33,82 % | -21,50 % |
| Saistību / pašu kapitāla attiecība (D/E) Saistības kopā / Pašu kapitāls |
0,07 | 0,04 | -47,05 | 0,09 | 0,06 |
| Aktīvu aprites koeficients Neto apgrozījums / Aktīvi kopā |
2,29 | 8,95 | 3,38 | 4,26 | 1,15 |
| Kapitāla efektivitāte (ROCE) EBIT / Ieguldītais kapitāls |
-151,97 % | 105,89 % | 311,13 % | -31,84 % | -21,50 % |
| Altmana Z'-indekss (maksātnespējas risks) Z' (1983) = 0,717·A + 0,847·B + 3,107·C + 0,420·D + 0,998·E |
4,81 | 23,12 | 3,10 | 9,10 | 8,98 |
* Aprēķins veikts pēc Altmana 1983. gada modeļa privātiem uzņēmumiem.
SIA "Claris Verbis" ir uzņēmums, kas ilgstoši darbojas un ir ieguvis labu reputāciju.
Pamatojoties uz 2025. gada datiem, tā likviditāte ir pārmērīgi augsta, kas var liecināt par neefektīvu līdzekļu izmantošanu.
Vienlaikus, pārlieku augstais likviditātes līmenis norāda uz līdzekļu neefektīvu izmantošanu.
Uzņēmums strādā ar zaudējumiem — izdevumi pārsniedz ieņēmumus, tāpēc peļņas vietā veidojas zaudējumi
Uzņēmuma aktīvi šobrīd rada zaudējumus, nevis peļņu — resursi netiek izmantoti vērtības radīšanai
Pašu kapitāls rada zaudējumus — īpašnieku ieguldījums pārskata periodā ir sarucis
Uzņēmums ir finansiāli neatkarīgs un ar zemu riska profilu.
Pozitīvi, ka aktīvu apgrozījums ir augsts.
Ieguldītais kapitāls rada zaudējumus, kas liecina par nerentablu pamatdarbību
Kopumā, augstie noturības rādītāji apstiprina, ka uzņēmums ir finansiāli stabils un drošs.
* Šis apraksts ir informatīvs. Analīze ir vispārīga un neņem vērā konkrētās nozares specifiku. Apraksts balstīts uz publiski pieejamiem uzņēmuma finanšu datiem un uz aprēķiniem sadaļā 'Finanšu Rādītāji un Riska Analīze'.
| Pozīcija | Uzņēmums | Apgrozījums, € | Peļņa, € | Marža | Darb. VID | Apgroz./darb., € VID | ~ Bruto alga/mēn. VID |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1 | LSEZ "Jensen Metal" SIA | 48 948 112 | 5 787 519 | 11,8 % | 520 | 94 131 | 1 898 (2026 Q3) |
| 2 | SIA "BRABANTIA LATVIA" | 20 616 683 | 854 915 | 4,1 % | 138 | 149 396 | 1 509 (2026 Q3) |
| 3 | SIA "Scandicast" | 9 896 849 | 1 082 037 | 10,9 % | 69 | 143 433 | 2 602 (2026 Q3) |
| 4 | SIA "Medzes components" | 8 351 214 | 200 075 | 2,4 % | 119 | 70 178 | 1 690 (2026 Q3) |
| 5 | SIA "KnK Mefab" | 4 504 250 | 984 411 | 21,9 % | 62 | 72 649 | 1 404 (2026 Q3) |
| 6 | Liepājas speciālās ekonomiskās zonas "Lesjofors Gas Springs" SIA | 4 439 470 | 110 169 | 2,5 % | 62 | 71 604 | 1 396 (2026 Q3) |
| 7 | SIA "Baltic Signs Europe" | 4 315 157 | 238 962 | 5,5 % | 65 | 66 387 | 1 716 (2026 Q3) |
| 8 | SIA "voestalpine Railway Systems Latvia" | 3 497 113 | -56 984 | -1,6 % | 7 | 499 588 | 4 003 (2026 Q3) |
| 9 | SIA "SKĀRDNIEKS M" | 2 754 805 | 18 699 | 0,7 % | 17 | 162 047 | 1 513 (2026 Q3) |
| 10 | SIA "SIGNUM" | 2 372 627 | 73 347 | 3,1 % | 34 | 69 783 | 1 646 (2026 Q3) |
| 155 | Claris Verbis SIA (šis uzņēmums) | 19 811 | -12 243 | -61,8 % | 0 | — | — |
[register]
| Reģ.Kods | SEPA ID | Nosauk./Vārds | PirmsPēd. | Pēdiņās | AizPēd. | BezPēd.? | Reģ.TipsKods | Reģ.Tips | Subj.Veids | Subj.VeidsNos. | Reģistrēts | Izbeigts | Slēgts | Adrese | Indekss | AdresesID | Reģions | Pils./Nov. | ATVK | Pārreģ.Term. |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 40203034603 | LV14ZZZ40203034603 | Claris Verbis SIA | NULL | Claris Verbis | SIA | 1 | K | Komercreģistrs | SIA | Sabiedrība ar ierobežotu atbildību | 2016-11-24 | NULL | Olaines nov., Olaine, Zemgales iela 27 - 18 | 2114 | 110070686 | 100016077 | 100003567 | 0801009 | NULL |
[equity_capitals]
| ID | Reģ.Nr. | equity_capital_type | equity_capital_type_text | amount | Valūta | No | Lab.Dat. |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 92753707 | 40203034603 | PAID_UP_EQUITY | Apmaksātais pamatkapitāls | 9000 | EUR | 2020-07-03 | 2020-07-03 13:33:31 |
[financial_statements]
| ID | File ID | Reģ.Nr. | Avota Shēma | Avota Tips | Gads | Gada Sākums | Gada Beigas | Darb. Skaits | Noapaļošana | Valūta | created_at |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 836422 | 20137180 | 40203034603 | DokGPUIENv1 | UGP | 2017 | 2016-11-24 | 2017-12-31 | 2 | ONES | EUR | 2020-11-07 12:01:22.599 |
| 929810 | 21469891 | 40203034603 | DokGPv1 | UGP | 2018 | 2018-01-01 | 2018-12-31 | 1 | ONES | EUR | 2020-11-12 13:23:55.238 |
| 1171902 | 28870277 | 40203034603 | DokGPv1 | UGP | 2020 | 2020-01-01 | 2020-12-31 | 1 | ONES | EUR | 2021-02-26 17:06:25.739 |
| 1316221 | 30648030 | 40203034603 | DokGPv1 | UGP | 2021 | 2021-01-01 | 2021-12-31 | 0 | ONES | EUR | 2022-03-14 16:02:55.927 |
| 2256549 | 35402791 | 40203034603 | DokGPv1 | UGP | 2025 | 2025-01-01 | 2025-12-31 | 0 | ONES | EUR | 2026-05-22 17:17:38.473 |
| 1002367 | 22699299 | 40203034603 | DokGPv1 | UGP | 2019 | 2019-01-01 | 2019-12-31 | 1 | ONES | EUR | 2020-11-16 14:33:19.502 |
| 1467856 | 32286642 | 40203034603 | DokGPv1 | UGP | 2022 | 2022-01-01 | 2022-12-31 | 1 | ONES | EUR | 2023-04-24 18:30:45.989 |
| 1876562 | 33430433 | 40203034603 | DokGPv1 | UGP | 2023 | 2023-01-01 | 2023-12-31 | 1 | ONES | EUR | 2024-05-16 22:03:22.423 |
| 2029463 | 34423584 | 40203034603 | DokGPv1 | UGP | 2024 | 2024-01-01 | 2024-12-31 | 1 | ONES | EUR | 2025-05-23 05:00:17.916 |
[income_statements]
| Statement ID | File ID | Neto Apgrozījums | Krājumu Izm.(Būtība) | Kapital. Izm.(Būtība) | Pār. Ieņ.(Būtība) | Materiālu Izm.(Būtība) | Personāla Izm.(Būtība) | Nolietojums (Būtība) | Pārd. Pašizm. | Bruto Peļņa | Pārdoš. Izm. | Admin. Izm. | Pār. Ieņ.(Funkcija) | Pār. Izm. | Ieņ. no Līdzdal. | Ieņ. Pār. Ilg. Ieg. | Pār. Proc. Ieņ. | Fin. Ieg. Vērt. Izm. | Proc. Izm. | Ārkārtas Ieņ. | Ārkārtas Izm. | Peļņa pirms UIN | UIN | Peļņa pēc UIN | Citi Nod. | Ārkārtas Divid. | Tīrā Peļņa |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1002367 | 22699299 | 29388 | NULL | NULL | NULL | NULL | NULL | NULL | 9260 | 20128 | 0 | 2616 | 50 | 10 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | NULL | NULL | 17552 | 0 | 17552 | NULL | 0 | 17552 |
| 1171902 | 28870277 | 1790 | NULL | NULL | NULL | NULL | NULL | NULL | 12361 | -10571 | 0 | 2852 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | NULL | NULL | -13423 | 0 | -13423 | NULL | 0 | -13423 |
| 1316221 | 30648030 | 4086 | NULL | NULL | NULL | NULL | NULL | NULL | 1833 | 2253 | 0 | 3082 | 103 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | NULL | NULL | -726 | 0 | -726 | NULL | 0 | -726 |
| 1467856 | 32286642 | 11704 | NULL | NULL | NULL | NULL | NULL | NULL | 7681 | 4023 | 0 | 4718 | 0 | 108 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | NULL | NULL | -803 | 50 | -853 | NULL | 0 | -853 |
| 1876562 | 33430433 | 186194 | NULL | NULL | NULL | NULL | NULL | NULL | 174170 | 12024 | 0 | 10489 | 2810 | 8063 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | NULL | NULL | -3718 | 0 | -3718 | NULL | 0 | -3718 |
| 2029463 | 34423584 | 189554 | NULL | NULL | NULL | NULL | NULL | NULL | 158892 | 30662 | 0 | 13522 | 6663 | 2310 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | NULL | NULL | 21493 | 0 | 21493 | NULL | 0 | 21493 |
| 2256549 | 35402791 | 19811 | NULL | NULL | NULL | NULL | NULL | NULL | 19798 | 13 | 0 | 12014 | 56 | 298 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | NULL | NULL | -12243 | 0 | -12243 | NULL | 0 | -12243 |
| 836422 | 20137180 | 3196 | NULL | NULL | NULL | NULL | NULL | NULL | 0 | 3196 | 2818 | 449 | 0 | 65 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | NULL | NULL | -136 | 0 | -136 | NULL | 0 | -136 |
| 929810 | 21469891 | 0 | NULL | NULL | NULL | NULL | NULL | NULL | 0 | 0 | 0 | 0 | 158 | 50 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | NULL | NULL | 108 | 0 | 108 | NULL | 0 | 108 |
[balance_sheets]
| Statement ID | File ID | Nauda | Īst. Vērtspapīri | Debitori | Krājumi | Apgrozāmie Līdz. | Ilg. Fin. Ieguld. | Pamatlīdzekļi | Nemater. Ieguld. | Kopā Ilgter. Ieguld. | Aktīvi Kopā | Mājokļa Rem. Maks. | Īsterm. Saistības | Ilgterm. Saistības | Uzkrājumi | Pašu Kapitāls | Pasīvi Kopā |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1002367 | 22699299 | 13438 | 0 | 2022 | 312 | 15772 | 0 | 1778 | 0 | 1778 | 17550 | NULL | 24 | 0 | 0 | 17526 | 17550 |
| 1171902 | 28870277 | 980 | 0 | 1990 | 91 | 3061 | 0 | 1069 | 0 | 1069 | 4130 | NULL | 28 | 0 | 0 | 4102 | 4130 |
| 1316221 | 30648030 | 194 | 0 | 1396 | 13 | 1603 | 0 | 1965 | 0 | 1965 | 3568 | NULL | 192 | 0 | 0 | 3376 | 3568 |
| 1467856 | 32286642 | 221 | 0 | 793 | 80 | 1094 | 0 | 1651 | 0 | 1651 | 2745 | NULL | 223 | 0 | 0 | 2522 | 2745 |
| 1876562 | 33430433 | 22265 | 0 | 1042 | 29617 | 52924 | 0 | 2102 | 0 | 2102 | 55026 | NULL | 56221 | 0 | 0 | -1195 | 55026 |
| 2029463 | 34423584 | 12353 | 0 | 4558 | 1588 | 18499 | 0 | 2684 | 0 | 2684 | 21183 | NULL | 885 | 0 | 0 | 20298 | 21183 |
| 2256549 | 35402791 | 1294 | 0 | 4614 | 663 | 6571 | 0 | 2085 | 0 | 2085 | 8656 | NULL | 600 | 0 | 0 | 8056 | 8656 |
| 836422 | 20137180 | 24 | 0 | 0 | 0 | 24 | 0 | 0 | 0 | 0 | 24 | NULL | 158 | 0 | 0 | -134 | 24 |
| 929810 | 21469891 | 24 | 0 | 0 | 0 | 24 | 0 | 0 | 0 | 0 | 24 | NULL | 50 | 0 | 0 | -26 | 24 |
[pdb_nm_komersantu_samaksato_nodoklu_kopsumas_odata]
| Reģ. Kods | Nosaukums | Gads | Forma | NACE kods | Adreses ATVK | Adreses ATVK nos. | Nodokļi kopā (tūkst. EUR) | IIN (tūkst. EUR) | VSAOI (tūkst. EUR) | Vid. darb. sk. |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 40203034603 | Claris Verbis SIA | 2024 | sabiedrība ar ierobežotu atbildību | 2599 | 041200 | Olaine | 3.78 | 0.83 | 2.79 | 1 |
| 40203034603 | Claris Verbis SIA | 2023 | sabiedrība ar ierobežotu atbildību | 2599 | 041200 | Olaine | 2.33 | 0.32 | 2.05 | 1 |
| 40203034603 | Claris Verbis SIA | 2022 | sabiedrība ar ierobežotu atbildību | 2599 | 041200 | Olaine | 0.49 | 0.00 | 0.01 | 0 |
[pdb_pvnmaksataji_odata]
| PVN Nr. | Nosaukums | Aktīvs | Reģistrēts | Būvn. pazīme | PVN139_2_pazime | Izslēgts |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 40203034603 | Claris Verbis SIA | ir | 08.12.2016 | nav | nav |
[reitings_uznemumi]
| Reģ. Kods | Nosaukums | Reitings | Skaidrojums | Atjaunots |
|---|---|---|---|---|
| 40203034603 | Claris Verbis SIA | B | Jāuzlabo saistību izpilde | 06.10.2026 |
Juridiskā adrese ir Zemgales iela 27 - 18, Olaine, Olaines nov., LV-2114.
2025. gadā uzņēmuma apgrozījums bija 19 811 EUR, un zaudējumi bija 12 243 EUR.
2025. gadā uzņēmumā vidēji bija nodarbināti 0 darbinieki.
Kopējais likviditātes koeficients (current ratio) 2025. gadā bija 10,95 — apgrozāmie līdzekļi attiecībā pret īstermiņa saistībām. Ātrās likviditātes koeficients (quick ratio): 9,85.
Altmana Z'-indekss (1983. gada modelis privātiem uzņēmumiem) 2025. gadā bija 4,81, kas ir drošajā zonā (zems maksātnespējas risks). Aprēķins ir informatīvs un nav finanšu konsultācija.
Saskaņā ar VID publiskajiem datiem, uzņēmums ir reģistrēts kā aktīvs PVN maksātājs.
2024. gadā uzņēmums valsts kopbudžetā samaksāja aptuveni 3 780 EUR VID administrētajos nodokļos, tostarp iedzīvotāju ienākuma nodoklī 830 EUR un VSAOI 2 790 EUR (VID atvērtie dati).
VID nodokļu maksātāja reitings ir "B" — Jāuzlabo saistību izpilde.
Uzņēmuma galvenā reģistrētā darbības nozare saskaņā ar NACE klasifikatoru ir: Citur neklasificētu gatavu metālizstrādājumu ražošana.
Apgrozījums no katra uzņēmuma jaunākā iesniegtā gada pārskata.
Visa nozare: Citur neklasificētu gatavu metālizstrādājumu ražošana · Olaines novads — lielākie uzņēmumi
Uzņēmumi, kas šajā sarakstā stāv tieši blakus, un tie, kas ir 5, 25 un 125 vietas augstāk vai zemāk.
Lapas ģenerēšanas datums: 05-11-2026