SIA "LAGERS" (reģ. Nr. 40203089160) — sabiedrība ar ierobežotu atbildību, statuss: Aktīvs, reģ. datums: 2017-08-25. Jaunākais gada pārskats (2025): apgrozījums 197 154 EUR, zaudējumi 35 480 EUR, darbinieku skaits: 2. Kopējais likviditātes koeficients: 0,70 (2025). VID nodokļu maksātāja reitings: B.
Pamatdarbība: Citur neklasificētu gatavu metālizstrādājumu ražošana
| Reģistrācijas Nr. | 40203089160 |
| Statuss | Aktīvs |
| Juridiskā Forma | Sabiedrība ar ierobežotu atbildību (SIA) |
| Reģistrs | Komercreģistrs |
| Reģistrēts | 2017-08-25 |
| Darbība izbeigta | — |
| Slēgts | — |
| SEPA ID | LV17ZZZ40203089160 |
| Juridiskā adrese | Jaunatnes iela 22 - 39, Valdlauči, Ķekavas pag., Ķekavas nov., LV-1076 |
UR datu kopija atjaunota: 2026-10-16
| Gads | Apgrozījums | Peļņa | Aktīvi | Darbinieki |
|---|---|---|---|---|
| 2025 | 197 154 EUR | -35 480 EUR | 87 357 EUR | 2 |
| 2024 | 107 684 EUR | -32 EUR | 53 474 EUR | 1 |
| 2023 | 39 466 EUR | 2 630 EUR | 1 327 EUR | 2 |
| 2022 | 68 177 EUR | -4 860 EUR | 5 272 EUR | 3 |
| 2021 | 59 295 EUR | 226 EUR | 16 132 EUR | 3 |
| 2020 | 42 031 EUR | -397 EUR | 11 499 EUR | 3 |
| 2019 | 64 216 EUR | 3 128 EUR | 12 153 EUR | 3 |
| 2018 | 58 190 EUR | -1 367 EUR | 9 285 EUR | 3 |
| Periods | Nodokļi kopā (tūkst. EUR) | IIN (tūkst. EUR) | VSAOI (tūkst. EUR) | Darbinieki |
|---|---|---|---|---|
| 2026. gada 3. ceturksnis | 5.3 | 2.15 | 3.53 | 3 |
| 2026. gada 2. ceturksnis | 1.6 | 0.5 | 0.79 | 2 |
| 2026. gada 1. ceturksnis | 7.81 | 2.14 | 4.27 | 2 |
| 2025. gada 4. ceturksnis | 1.60 | 0.97 | 1.36 | 2 |
| 2024 | 4.28 | 2.19 | 2.54 | 1 |
| 2023 | 7.43 | 2.31 | 2.51 | 2 |
| 2022 | 7.12 | 3.87 | 4.99 | 3 |
| Periods | Vidējā bruto alga (EUR) (alga uz papīra) | Aptuvenā neto alga (EUR) (alga uz rokas) |
|---|---|---|
| 2026. gada 3. ceturksnis | 1 150.55 | ~ 907.41 |
| 2026. gada 2. ceturksnis | *** | *** |
| 2026. gada 1. ceturksnis | *** | *** |
| 2025. gada 4. ceturksnis | *** | *** |
| 2024 | *** | *** |
| 2023 | *** | *** |
| 2022 | 406.60 | ~ 361.13 |
* *** — periodos, kad uzņēmumā ir mazāk nekā 3 darbinieki, algas aprēķins tiek slēpts privātuma aizsardzībai: dati VID publikācijā ir, bet vidējā alga atklātu konkrētu personu atalgojumu.
| Peļņas vai zaudējumu aprēķins | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 |
|---|---|---|---|---|---|
| Neto apgrozījums | 197 154 EUR | 107 684 EUR | 39 466 EUR | 68 177 EUR | 59 295 EUR |
| Bruto peļņa | 38 340 EUR | 28 473 EUR | 13 087 EUR | 9 586 EUR | 9 470 EUR |
| Peļņa pirms nodokļiem | -35 480 EUR | -32 EUR | 2 630 EUR | -4 860 EUR | 226 EUR |
| UIN nodoklis | 0 EUR | 0 EUR | 0 EUR | 0 EUR | 0 EUR |
| Tīrā peļņa | -35 480 EUR | -32 EUR | 2 630 EUR | -4 860 EUR | 226 EUR |
| Pozīcija | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 |
|---|---|---|---|---|---|
| Aktīvi kopā | 87 357 EUR | 53 474 EUR | 1 327 EUR | 5 272 EUR | 16 132 EUR |
| Apgrozāmie līdzekļi | 86 343 EUR | 53 474 EUR | 1 327 EUR | 5 272 EUR | 16 132 EUR |
| Pašu kapitāls | -36 151 EUR | -670 EUR | -639 EUR | -3 269 EUR | 1 591 EUR |
| Īstermiņa saistības | 123 508 EUR | 54 144 EUR | 1 966 EUR | 8 541 EUR | 14 541 EUR |
| Ilgtermiņa saistības | 0 EUR | 0 EUR | 0 EUR | 0 EUR | 0 EUR |
Dati nav pieejami.
Signāli no atvērtajiem datiem (UR, VID, PTAC). Nodokļu parāda summa un komercķīlas atvērtajos datos nav publicētas — tās pārbaudiet VID parādnieku datubāzē un UR informācijas portālā.
Ielādē peļņas datus...
Ielādē apgrozījuma datus...
Ielādē darbinieku skaita datus...
Ielādē salīdzinošos datus...
| Rādītājs | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 |
|---|---|---|---|---|---|
| Kopējais likviditātes koeficients (Current Ratio) Apgrozāmie līdzekļi / Īstermiņa saistības |
0,70 | 0,99 | 0,67 | 0,62 | 1,11 |
| Ātrās likviditātes koeficients (Quick Ratio) (Apgrozāmie līdzekļi − Krājumi) / Īstermiņa saistības |
0,69 | 0,99 | 0,67 | 0,55 | 0,92 |
| Tīrās peļņas rentabilitāte Tīrā peļņa / Neto apgrozījums |
-18,00 % | -0,03 % | 6,66 % | -7,13 % | 0,38 % |
| Aktīvu rentabilitāte (ROA) Tīrā peļņa / Aktīvi kopā |
-40,61 % | -0,06 % | 198,19 % | -92,19 % | 1,40 % |
| Pašu kapitāla rentabilitāte (ROE) Tīrā peļņa / Pašu kapitāls |
98,14 % | 4,78 % | -411,58 % | 148,67 % | 14,20 % |
| Saistību / pašu kapitāla attiecība (D/E) Saistības kopā / Pašu kapitāls |
-3,42 | -80,81 | -3,08 | -2,61 | 9,14 |
| Aktīvu aprites koeficients Neto apgrozījums / Aktīvi kopā |
2,26 | 2,01 | 29,74 | 12,93 | 3,68 |
| Kapitāla efektivitāte (ROCE) EBIT / Ieguldītais kapitāls |
98,14 % | 4,78 % | -411,58 % | 148,67 % | 14,20 % |
| Altmana Z'-indekss (maksātnespējas risks) Z' (1983) = 0,717·A + 0,847·B + 3,107·C + 0,420·D + 0,998·E |
0,21 | 1,98 | 34,95 | 8,91 | 3,91 |
* Aprēķins veikts pēc Altmana 1983. gada modeļa privātiem uzņēmumiem.
SIA "LAGERS" ir nostiprinājies uzņēmums ar 6–10 gadu pieredzi un guvis atzinību tirgū.
Pamatojoties uz 2025. gada datiem, uzņēmuma pašu kapitāls ir negatīvs — uzkrātie zaudējumi pārsniedz ieguldīto kapitālu, kas norāda uz nopietnu finanšu risku (tehniska maksātnespēja).
Tā īstermiņa maksātspēja ir kritiski zema, kas norāda uz nopietnām finanšu grūtībām.
Ātrās likviditātes rādītājs parāda, ka darbība ir atkarīga no krājumu pārdošanas, lai segtu parādus.
Uzņēmums strādā ar zaudējumiem — izdevumi pārsniedz ieņēmumus, tāpēc peļņas vietā veidojas zaudējumi
Uzņēmuma aktīvi šobrīd rada zaudējumus, nevis peļņu — resursi netiek izmantoti vērtības radīšanai
Īpašnieku ieguldītais kapitāls ir zaudēts — uzkrātie zaudējumi to ir pilnībā "apēduši", tāpēc atdevi no pašu kapitāla vairs nav iespējams gūt
Uzņēmuma saistības pārsniedz visus tā aktīvus — parādus vairs nesedz uzņēmuma manta, un kreditori faktiski finansē visu uzņēmumu
Uzņēmums spēj ātri un efektīvi pārvērst savus aktīvus ieņēmumos.
Uzņēmums darbojas ar izsmeltu kapitāla bāzi, tāpēc ieguldītā kapitāla atdeve neatspoguļo efektivitāti, bet gan dziļas finanšu grūtības
Finanšu noturība pēc aprēķiniem ir kritiski zema, un tas norāda uz paaugstinātiem riskiem.
* Šis apraksts ir informatīvs. Analīze ir vispārīga un neņem vērā konkrētās nozares specifiku. Apraksts balstīts uz publiski pieejamiem uzņēmuma finanšu datiem un uz aprēķiniem sadaļā 'Finanšu Rādītāji un Riska Analīze'.
| Pozīcija | Uzņēmums | Apgrozījums, € | Peļņa, € | Marža | Darb. VID | Apgroz./darb., € VID | ~ Bruto alga/mēn. VID |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1 | LSEZ "Jensen Metal" SIA | 48 948 112 | 5 787 519 | 11,8 % | 520 | 94 131 | 1 898 (2026 Q3) |
| 2 | SIA "BRABANTIA LATVIA" | 20 616 683 | 854 915 | 4,1 % | 138 | 149 396 | 1 509 (2026 Q3) |
| 3 | SIA "Scandicast" | 9 896 849 | 1 082 037 | 10,9 % | 69 | 143 433 | 2 602 (2026 Q3) |
| 4 | SIA "Medzes components" | 8 351 214 | 200 075 | 2,4 % | 119 | 70 178 | 1 690 (2026 Q3) |
| 5 | SIA "KnK Mefab" | 4 504 250 | 984 411 | 21,9 % | 62 | 72 649 | 1 404 (2026 Q3) |
| 6 | Liepājas speciālās ekonomiskās zonas "Lesjofors Gas Springs" SIA | 4 439 470 | 110 169 | 2,5 % | 62 | 71 604 | 1 396 (2026 Q3) |
| 7 | SIA "Baltic Signs Europe" | 4 315 157 | 238 962 | 5,5 % | 65 | 66 387 | 1 716 (2026 Q3) |
| 8 | SIA "voestalpine Railway Systems Latvia" | 3 497 113 | -56 984 | -1,6 % | 7 | 499 588 | 4 003 (2026 Q3) |
| 9 | SIA "SKĀRDNIEKS M" | 2 754 805 | 18 699 | 0,7 % | 17 | 162 047 | 1 513 (2026 Q3) |
| 10 | SIA "SIGNUM" | 2 372 627 | 73 347 | 3,1 % | 34 | 69 783 | 1 646 (2026 Q3) |
| 60 | SIA "LAGERS" (šis uzņēmums) | 197 154 | -35 480 | -18,0 % | 3 | 65 718 | 1 151 (2026 Q3) |
[register]
| Reģ.Kods | SEPA ID | Nosauk./Vārds | PirmsPēd. | Pēdiņās | AizPēd. | BezPēd.? | Reģ.TipsKods | Reģ.Tips | Subj.Veids | Subj.VeidsNos. | Reģistrēts | Izbeigts | Slēgts | Adrese | Indekss | AdresesID | Reģions | Pils./Nov. | ATVK | Pārreģ.Term. |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 40203089160 | LV17ZZZ40203089160 | SIA "LAGERS" | SIA | LAGERS | NULL | 0 | K | Komercreģistrs | SIA | Sabiedrība ar ierobežotu atbildību | 2017-08-25 | NULL | Ķekavas nov., Ķekavas pag., Valdlauči, Jaunatnes iela 22 - 39 | 1076 | 117697072 | 100016470 | 0 | NULL | NULL |
[memorandum_date]
| ID | Reģ.Nr. | document_date | Reģ.Dat. |
|---|---|---|---|
| 6692594 | 40203089160 | 2017-08-03 | 2017-08-24 10:38:31 |
[equity_capitals]
| ID | Reģ.Nr. | equity_capital_type | equity_capital_type_text | amount | Valūta | No | Lab.Dat. |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 92597485 | 40203089160 | PAID_UP_EQUITY | Apmaksātais pamatkapitāls | 1 | EUR | 2017-08-25 | 2017-08-25 15:55:24 |
[financial_statements]
| ID | File ID | Reģ.Nr. | Avota Shēma | Avota Tips | Gads | Gada Sākums | Gada Beigas | Darb. Skaits | Noapaļošana | Valūta | created_at |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 960751 | 21547417 | 40203089160 | DokGPv1 | UGP | 2018 | 2018-01-01 | 2018-12-31 | 3 | ONES | EUR | 2020-11-14 06:32:28.129 |
| 1088819 | 23277441 | 40203089160 | DokGPv1 | UGP | 2019 | 2019-01-01 | 2019-12-31 | 3 | ONES | EUR | 2020-11-21 13:04:39.254 |
| 1244670 | 29532018 | 40203089160 | DokGPv1 | UGP | 2020 | 2020-01-01 | 2020-12-31 | 3 | ONES | EUR | 2021-07-13 15:01:58.58 |
| 1391873 | 31308613 | 40203089160 | DokGPv1 | UGP | 2021 | 2021-01-01 | 2021-12-31 | 3 | ONES | EUR | 2022-07-27 17:42:36.336 |
| 2020289 | 34390049 | 40203089160 | DokGPv1 | UGP | 2024 | 2024-01-01 | 2024-12-31 | 1 | ONES | EUR | 2025-05-15 19:02:18.209 |
| 1733203 | 32478672 | 40203089160 | DokGPv1 | UGP | 2022 | 2022-01-01 | 2022-12-31 | 3 | ONES | EUR | 2023-05-29 20:11:13.94 |
| 1856898 | 33355909 | 40203089160 | DokGPv1 | UGP | 2023 | 2023-01-01 | 2023-12-31 | 2 | ONES | EUR | 2024-04-25 19:09:21.852 |
| 2247378 | 35387407 | 40203089160 | DokGPv1 | UGP | 2025 | 2025-01-01 | 2025-12-31 | 2 | ONES | EUR | 2026-05-20 17:07:14.928 |
[income_statements]
| Statement ID | File ID | Neto Apgrozījums | Krājumu Izm.(Būtība) | Kapital. Izm.(Būtība) | Pār. Ieņ.(Būtība) | Materiālu Izm.(Būtība) | Personāla Izm.(Būtība) | Nolietojums (Būtība) | Pārd. Pašizm. | Bruto Peļņa | Pārdoš. Izm. | Admin. Izm. | Pār. Ieņ.(Funkcija) | Pār. Izm. | Ieņ. no Līdzdal. | Ieņ. Pār. Ilg. Ieg. | Pār. Proc. Ieņ. | Fin. Ieg. Vērt. Izm. | Proc. Izm. | Ārkārtas Ieņ. | Ārkārtas Izm. | Peļņa pirms UIN | UIN | Peļņa pēc UIN | Citi Nod. | Ārkārtas Divid. | Tīrā Peļņa |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1088819 | 23277441 | 64216 | NULL | NULL | NULL | NULL | NULL | NULL | 53023 | 11193 | 6585 | 1480 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | NULL | NULL | 3128 | 0 | 3128 | NULL | 0 | 3128 |
| 1244670 | 29532018 | 42031 | NULL | NULL | NULL | NULL | NULL | NULL | 31433 | 10598 | 9332 | 1727 | 64 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | NULL | NULL | -397 | 0 | -397 | NULL | 0 | -397 |
| 1391873 | 31308613 | 59295 | NULL | NULL | NULL | NULL | NULL | NULL | 49825 | 9470 | 10362 | 5139 | 6486 | 229 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | NULL | NULL | 226 | 0 | 226 | NULL | 0 | 226 |
| 1733203 | 32478672 | 68177 | NULL | NULL | NULL | NULL | NULL | NULL | 58591 | 9586 | 11351 | 2669 | 9 | 435 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | NULL | NULL | -4860 | 0 | -4860 | NULL | 0 | -4860 |
| 1856898 | 33355909 | 39466 | NULL | NULL | NULL | NULL | NULL | NULL | 26379 | 13087 | 7412 | 3051 | 6 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | NULL | NULL | 2630 | 0 | 2630 | NULL | 0 | 2630 |
| 2020289 | 34390049 | 107684 | NULL | NULL | NULL | NULL | NULL | NULL | 79211 | 28473 | 23882 | 4509 | 63 | 177 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | NULL | NULL | -32 | 0 | -32 | NULL | 0 | -32 |
| 2247378 | 35387407 | 197154 | NULL | NULL | NULL | NULL | NULL | NULL | 158814 | 38340 | 35862 | 36888 | 316 | 1386 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | NULL | NULL | -35480 | 0 | -35480 | NULL | 0 | -35480 |
| 960751 | 21547417 | 58190 | NULL | NULL | NULL | NULL | NULL | NULL | 52076 | 6114 | 6015 | 1466 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | NULL | NULL | -1367 | 0 | -1367 | NULL | 0 | -1367 |
[balance_sheets]
| Statement ID | File ID | Nauda | Īst. Vērtspapīri | Debitori | Krājumi | Apgrozāmie Līdz. | Ilg. Fin. Ieguld. | Pamatlīdzekļi | Nemater. Ieguld. | Kopā Ilgter. Ieguld. | Aktīvi Kopā | Mājokļa Rem. Maks. | Īsterm. Saistības | Ilgterm. Saistības | Uzkrājumi | Pašu Kapitāls | Pasīvi Kopā |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1088819 | 23277441 | 8048 | 0 | 4059 | 46 | 12153 | 0 | 0 | 0 | 0 | 12153 | NULL | 10391 | 0 | 0 | 1762 | 12153 |
| 1244670 | 29532018 | 7821 | 0 | 3350 | 328 | 11499 | 0 | 0 | 0 | 0 | 11499 | NULL | 10134 | 0 | 0 | 1365 | 11499 |
| 1391873 | 31308613 | 11570 | 0 | 1861 | 2701 | 16132 | 0 | 0 | 0 | 0 | 16132 | NULL | 14541 | 0 | 0 | 1591 | 16132 |
| 1733203 | 32478672 | 1138 | 0 | 3561 | 573 | 5272 | 0 | 0 | 0 | 0 | 5272 | NULL | 8541 | 0 | 0 | -3269 | 5272 |
| 1856898 | 33355909 | 1327 | 0 | 0 | 0 | 1327 | 0 | 0 | 0 | 0 | 1327 | NULL | 1966 | 0 | 0 | -639 | 1327 |
| 2020289 | 34390049 | 35114 | 0 | 18360 | 0 | 53474 | 0 | 0 | 0 | 0 | 53474 | NULL | 54144 | 0 | 0 | -670 | 53474 |
| 2247378 | 35387407 | 65154 | 0 | 19774 | 1415 | 86343 | 0 | 1014 | 0 | 1014 | 87357 | NULL | 123508 | 0 | 0 | -36151 | 87357 |
| 960751 | 21547417 | 6122 | 0 | 3058 | 105 | 9285 | 0 | 0 | 0 | 0 | 9285 | NULL | 10651 | 0 | 0 | -1366 | 9285 |
[pdb_nm_komersantu_samaksato_nodoklu_kopsumas_odata]
| Reģ. Kods | Nosaukums | Gads | Forma | NACE kods | Adreses ATVK | Adreses ATVK nos. | Nodokļi kopā (tūkst. EUR) | IIN (tūkst. EUR) | VSAOI (tūkst. EUR) | Vid. darb. sk. |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 40203089160 | SIA "LAGERS" | 2024 | sabiedrība ar ierobežotu atbildību | 2599 | 034421 | Ķekavas pag. | 4.28 | 2.19 | 2.54 | 1 |
| 40203089160 | SIA "LAGERS" | 2023 | sabiedrība ar ierobežotu atbildību | 2561 | 034421 | Ķekavas pag. | 7.43 | 2.31 | 2.51 | 2 |
| 40203089160 | SIA "LAGERS" | 2022 | sabiedrība ar ierobežotu atbildību | 2561 | 034421 | Ķekavas pag. | 7.12 | 3.87 | 4.99 | 3 |
[pdb_pvnmaksataji_odata]
| PVN Nr. | Nosaukums | Aktīvs | Reģistrēts | Būvn. pazīme | PVN139_2_pazime | Izslēgts |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 40203089160 | SIA "LAGERS" | ir | 24.10.2017 | nav | nav |
[reitings_uznemumi]
| Reģ. Kods | Nosaukums | Reitings | Skaidrojums | Atjaunots |
|---|---|---|---|---|
| 40203089160 | SIA "LAGERS" | B | Jāuzlabo saistību izpilde | 06.10.2026 |
Juridiskā adrese ir Jaunatnes iela 22 - 39, Valdlauči, Ķekavas pag., Ķekavas nov., LV-1076.
2025. gadā uzņēmuma apgrozījums bija 197 154 EUR, un zaudējumi bija 35 480 EUR.
2025. gadā uzņēmumā vidēji bija nodarbināti 2 darbinieki.
Kopējais likviditātes koeficients (current ratio) 2025. gadā bija 0,70 — apgrozāmie līdzekļi attiecībā pret īstermiņa saistībām. Ātrās likviditātes koeficients (quick ratio): 0,69.
Altmana Z'-indekss (1983. gada modelis privātiem uzņēmumiem) 2025. gadā bija 0,21, kas ir bīstamajā zonā (paaugstināts maksātnespējas risks). Aprēķins ir informatīvs un nav finanšu konsultācija.
Saskaņā ar VID publiskajiem datiem, uzņēmums ir reģistrēts kā aktīvs PVN maksātājs.
2024. gadā uzņēmums valsts kopbudžetā samaksāja aptuveni 4 280 EUR VID administrētajos nodokļos, tostarp iedzīvotāju ienākuma nodoklī 2 190 EUR un VSAOI 2 540 EUR (VID atvērtie dati).
VID nodokļu maksātāja reitings ir "B" — Jāuzlabo saistību izpilde.
Uzņēmuma galvenā reģistrētā darbības nozare saskaņā ar NACE klasifikatoru ir: Citur neklasificētu gatavu metālizstrādājumu ražošana.
Apgrozījums no katra uzņēmuma jaunākā iesniegtā gada pārskata.
Visa nozare: Citur neklasificētu gatavu metālizstrādājumu ražošana · Ķekavas novads — lielākie uzņēmumi
Uzņēmumi, kas šajā sarakstā stāv tieši blakus, un tie, kas ir 5, 25 un 125 vietas augstāk vai zemāk.
Tavs atbalsts palīdz vietnei palikt atvērtai visiem — bez reklāmām un bez datu tirgošanas. Ja šī lapa tev noderēja, atbalsti tās darbību.
Atbalstīt vietnes darbībuLapas ģenerēšanas datums: 16-10-2026