SIA "VOCO" (reģ. Nr. 40203380959) — sabiedrība ar ierobežotu atbildību, statuss: Aktīvs, reģ. datums: 2022-02-17. Jaunākais gada pārskats (2025): apgrozījums 6 373 EUR, zaudējumi 2 021 EUR, darbinieku skaits: 1. Kopējais likviditātes koeficients: 2,84 (2025). VID nodokļu maksātāja reitings: B.
Pamatdarbība: Citur neklasificētu gatavu metālizstrādājumu ražošana
| Reģistrācijas Nr. | 40203380959 |
| Statuss | Aktīvs |
| Juridiskā Forma | Sabiedrība ar ierobežotu atbildību (SIA) |
| Reģistrs | Komercreģistrs |
| Reģistrēts | 2022-02-17 |
| Darbība izbeigta | — |
| Slēgts | — |
| SEPA ID | LV75ZZZ40203380959 |
| Juridiskā adrese | "Lībieši", Glūdas pag., Jelgavas nov., LV-3040 |
UR datu kopija atjaunota: 2026-10-16
| Gads | Apgrozījums | Peļņa | Aktīvi | Darbinieki |
|---|---|---|---|---|
| 2025 | 6 373 EUR | -2 021 EUR | 14 285 EUR | 1 |
| 2024 | 14 893 EUR | 8 453 EUR | 17 357 EUR | 0 |
| 2023 | 4 785 EUR | 1 360 EUR | 6 960 EUR | 0 |
| 2022 | 420 EUR | -569 EUR | 2 431 EUR | 0 |
| Periods | Nodokļi kopā (tūkst. EUR) | IIN (tūkst. EUR) | VSAOI (tūkst. EUR) | Darbinieki |
|---|---|---|---|---|
| 2026. gada 3. ceturksnis | 0.8 | 0.07 | 0.1 | 1 |
| 2026. gada 2. ceturksnis | 0.56 | 0.07 | 0.1 | 1 |
| 2026. gada 1. ceturksnis | 0.13 | 0.07 | 0.10 | 1 |
| 2025. gada 4. ceturksnis | 0.15 | 0.07 | 0.10 | 1 |
| 2024 | 0.98 | 0.00 | 0.00 | 0 |
| 2023 | 0.35 | 0.00 | 0.00 | 0 |
| 2022 | -0.11 | 0.00 | 0.00 | 0 |
| Periods | Vidējā bruto alga (EUR) (alga uz papīra) | Aptuvenā neto alga (EUR) (alga uz rokas) |
|---|---|---|
| 2026. gada 3. ceturksnis | *** | *** |
| 2026. gada 2. ceturksnis | *** | *** |
| 2026. gada 1. ceturksnis | *** | *** |
| 2025. gada 4. ceturksnis | *** | *** |
| 2024 | — | — |
| 2023 | — | — |
| 2022 | — | — |
* *** — periodos, kad uzņēmumā ir mazāk nekā 3 darbinieki, algas aprēķins tiek slēpts privātuma aizsardzībai: dati VID publikācijā ir, bet vidējā alga atklātu konkrētu personu atalgojumu.
| Peļņas vai zaudējumu aprēķins | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 |
|---|---|---|---|---|
| Neto apgrozījums | 6 373 EUR | 14 893 EUR | 4 785 EUR | 420 EUR |
| Bruto peļņa | 284 EUR | 8 907 EUR | 1 524 EUR | -448 EUR |
| Peļņa pirms nodokļiem | -2 021 EUR | 8 503 EUR | 1 410 EUR | -569 EUR |
| UIN nodoklis | 0 EUR | 50 EUR | 50 EUR | 0 EUR |
| Tīrā peļņa | -2 021 EUR | 8 453 EUR | 1 360 EUR | -569 EUR |
| Pozīcija | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 |
|---|---|---|---|---|
| Aktīvi kopā | 14 285 EUR | 17 357 EUR | 6 960 EUR | 2 431 EUR |
| Apgrozāmie līdzekļi | 11 519 EUR | 15 076 EUR | 6 960 EUR | 2 431 EUR |
| Pašu kapitāls | 10 223 EUR | 12 244 EUR | 3 791 EUR | 2 431 EUR |
| Īstermiņa saistības | 4 062 EUR | 5 113 EUR | 3 169 EUR | 0 EUR |
| Ilgtermiņa saistības | 0 EUR | 0 EUR | 0 EUR | 0 EUR |
Dati nav pieejami.
Signāli no atvērtajiem datiem (UR, VID, PTAC). Nodokļu parāda summa un komercķīlas atvērtajos datos nav publicētas — tās pārbaudiet VID parādnieku datubāzē un UR informācijas portālā.
Dati ir no uzņēmuma paša iesniegtā gada pārskata par atkritumiem (veidlapa Nr. 3). Atkritumu radīšana pati par sevi nav pārkāpums — pārskats jāiesniedz visiem, kas pārsniedz noteiktos apjomus. Avots: VVD APUS gada pārskati.
Ielādē peļņas datus...
Ielādē apgrozījuma datus...
Ielādē darbinieku skaita datus...
Ielādē salīdzinošos datus...
| Rādītājs | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 |
|---|---|---|---|---|
| Kopējais likviditātes koeficients (Current Ratio) Apgrozāmie līdzekļi / Īstermiņa saistības |
2,84 | 2,95 | 2,20 | — |
| Ātrās likviditātes koeficients (Quick Ratio) (Apgrozāmie līdzekļi − Krājumi) / Īstermiņa saistības |
2,56 | 2,86 | 2,03 | — |
| Tīrās peļņas rentabilitāte Tīrā peļņa / Neto apgrozījums |
-31,71 % | 56,76 % | 28,42 % | -135,48 % |
| Aktīvu rentabilitāte (ROA) Tīrā peļņa / Aktīvi kopā |
-14,15 % | 48,70 % | 19,54 % | -23,41 % |
| Pašu kapitāla rentabilitāte (ROE) Tīrā peļņa / Pašu kapitāls |
-19,77 % | 69,04 % | 35,87 % | -23,41 % |
| Saistību / pašu kapitāla attiecība (D/E) Saistības kopā / Pašu kapitāls |
0,40 | 0,42 | 0,84 | 0,00 |
| Aktīvu aprites koeficients Neto apgrozījums / Aktīvi kopā |
0,45 | 0,86 | 0,69 | 0,17 |
| Kapitāla efektivitāte (ROCE) EBIT / Ieguldītais kapitāls |
-19,77 % | 69,45 % | 37,19 % | -23,41 % |
| Altmana Z'-indekss (maksātnespējas risks) Z' (1983) = 0,717·A + 0,847·B + 3,107·C + 0,420·D + 0,998·E |
2,04 | 4,39 | 2,67 | 1,01 |
* Aprēķins veikts pēc Altmana 1983. gada modeļa privātiem uzņēmumiem.
SIA "VOCO" ir uzņēmums, kas darbojas pietiekami ilgi, lai būtu atpazīstams savā vidē.
Pamatojoties uz 2025. gada datiem, tam ir komfortabla finanšu rezerve un labas pozīcijas tirgū.
Vienlaikus, pārlieku augstais likviditātes līmenis norāda uz līdzekļu neefektīvu izmantošanu.
Uzņēmums strādā ar zaudējumiem — izdevumi pārsniedz ieņēmumus, tāpēc peļņas vietā veidojas zaudējumi
Uzņēmuma aktīvi šobrīd rada zaudējumus, nevis peļņu — resursi netiek izmantoti vērtības radīšanai
Pašu kapitāls rada zaudējumus — īpašnieku ieguldījums pārskata periodā ir sarucis
Finansiālo stabilitāti pastiprina zems saistību līmenis, kas norāda uz neatkarību no kreditoriem.
Kā izaicinājums iezīmējas zems aktīvu apgrozījums, kas norāda uz neizmantotu pārdošanas potenciālu.
Ieguldītais kapitāls rada zaudējumus, kas liecina par nerentablu pamatdarbību
Kopumā, uzņēmums atrodas "pelēkajā zonā" ar nenoteiktu finanšu stabilitāti.
* Šis apraksts ir informatīvs. Analīze ir vispārīga un neņem vērā konkrētās nozares specifiku. Apraksts balstīts uz publiski pieejamiem uzņēmuma finanšu datiem un uz aprēķiniem sadaļā 'Finanšu Rādītāji un Riska Analīze'.
| Pozīcija | Uzņēmums | Apgrozījums, € | Peļņa, € | Marža | Darb. VID | Apgroz./darb., € VID | ~ Bruto alga/mēn. VID |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1 | LSEZ "Jensen Metal" SIA | 48 948 112 | 5 787 519 | 11,8 % | 520 | 94 131 | 1 898 (2026 Q3) |
| 2 | SIA "BRABANTIA LATVIA" | 20 616 683 | 854 915 | 4,1 % | 138 | 149 396 | 1 509 (2026 Q3) |
| 3 | SIA "Scandicast" | 9 896 849 | 1 082 037 | 10,9 % | 69 | 143 433 | 2 602 (2026 Q3) |
| 4 | SIA "Medzes components" | 8 351 214 | 200 075 | 2,4 % | 119 | 70 178 | 1 690 (2026 Q3) |
| 5 | SIA "KnK Mefab" | 4 504 250 | 984 411 | 21,9 % | 62 | 72 649 | 1 404 (2026 Q3) |
| 6 | Liepājas speciālās ekonomiskās zonas "Lesjofors Gas Springs" SIA | 4 439 470 | 110 169 | 2,5 % | 62 | 71 604 | 1 396 (2026 Q3) |
| 7 | SIA "Baltic Signs Europe" | 4 315 157 | 238 962 | 5,5 % | 65 | 66 387 | 1 716 (2026 Q3) |
| 8 | SIA "voestalpine Railway Systems Latvia" | 3 497 113 | -56 984 | -1,6 % | 7 | 499 588 | 4 003 (2026 Q3) |
| 9 | SIA "SKĀRDNIEKS M" | 2 754 805 | 18 699 | 0,7 % | 17 | 162 047 | 1 513 (2026 Q3) |
| 10 | SIA "SIGNUM" | 2 372 627 | 73 347 | 3,1 % | 34 | 69 783 | 1 646 (2026 Q3) |
| 177 | VOCO SIA (šis uzņēmums) | 6 373 | -2 021 | -31,7 % | 1 | 6 373 | *** |
[register]
| Reģ.Kods | SEPA ID | Nosauk./Vārds | PirmsPēd. | Pēdiņās | AizPēd. | BezPēd.? | Reģ.TipsKods | Reģ.Tips | Subj.Veids | Subj.VeidsNos. | Reģistrēts | Izbeigts | Slēgts | Adrese | Indekss | AdresesID | Reģions | Pils./Nov. | ATVK | Pārreģ.Term. |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 40203380959 | LV75ZZZ40203380959 | VOCO SIA | NULL | VOCO | SIA | 1 | K | Komercreģistrs | SIA | Sabiedrība ar ierobežotu atbildību | 2022-02-17 | NULL | Jelgavas nov., Glūdas pag., "Lībieši" | 3040 | 102925028 | 100016534 | 0 | NULL | NULL |
[memorandum_date]
| ID | Reģ.Nr. | document_date | Reģ.Dat. |
|---|---|---|---|
| 11321352 | 40203380959 | 2022-02-05 | 2022-02-17 15:47:39 |
[equity_capitals]
| ID | Reģ.Nr. | equity_capital_type | equity_capital_type_text | amount | Valūta | No | Lab.Dat. |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 92843125 | 40203380959 | PAID_UP_EQUITY | Apmaksātais pamatkapitāls | 3000 | EUR | 2022-02-17 | 2022-02-17 15:44:53 |
[financial_statements]
| ID | File ID | Reģ.Nr. | Avota Shēma | Avota Tips | Gads | Gada Sākums | Gada Beigas | Darb. Skaits | Noapaļošana | Valūta | created_at |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1728334 | 32466338 | 40203380959 | DokGPv1 | UGP | 2022 | 2022-02-17 | 2022-12-31 | 0 | ONES | EUR | 2023-05-25 23:07:22.479 |
| 1880994 | 33444371 | 40203380959 | DokGPv1 | UGP | 2023 | 2023-01-01 | 2023-12-31 | 0 | ONES | EUR | 2024-05-20 21:08:36.712 |
| 2010007 | 34358773 | 40203380959 | DokGPv1 | UGP | 2024 | 2024-01-01 | 2024-12-31 | 0 | ONES | EUR | 2025-05-10 21:00:58.493 |
| 2270495 | 35421435 | 40203380959 | DokGPv1 | UGP | 2025 | 2025-01-01 | 2025-12-31 | 1 | ONES | EUR | 2026-05-26 17:29:45.277 |
[income_statements]
| Statement ID | File ID | Neto Apgrozījums | Krājumu Izm.(Būtība) | Kapital. Izm.(Būtība) | Pār. Ieņ.(Būtība) | Materiālu Izm.(Būtība) | Personāla Izm.(Būtība) | Nolietojums (Būtība) | Pārd. Pašizm. | Bruto Peļņa | Pārdoš. Izm. | Admin. Izm. | Pār. Ieņ.(Funkcija) | Pār. Izm. | Ieņ. no Līdzdal. | Ieņ. Pār. Ilg. Ieg. | Pār. Proc. Ieņ. | Fin. Ieg. Vērt. Izm. | Proc. Izm. | Ārkārtas Ieņ. | Ārkārtas Izm. | Peļņa pirms UIN | UIN | Peļņa pēc UIN | Citi Nod. | Ārkārtas Divid. | Tīrā Peļņa |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1728334 | 32466338 | 420 | NULL | NULL | NULL | NULL | NULL | NULL | 868 | -448 | 62 | 59 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | NULL | NULL | -569 | 0 | -569 | NULL | 0 | -569 |
| 1880994 | 33444371 | 4785 | NULL | NULL | NULL | NULL | NULL | NULL | 3261 | 1524 | 15 | 94 | 0 | 5 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | NULL | NULL | 1410 | 50 | 1360 | NULL | 0 | 1360 |
| 2010007 | 34358773 | 14893 | NULL | NULL | NULL | NULL | NULL | NULL | 5986 | 8907 | 76 | 328 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | NULL | NULL | 8503 | 50 | 8453 | NULL | 0 | 8453 |
| 2270495 | 35421435 | 6373 | NULL | NULL | NULL | NULL | NULL | NULL | 6089 | 284 | 1608 | 692 | 0 | 5 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | NULL | NULL | -2021 | 0 | -2021 | NULL | 0 | -2021 |
[balance_sheets]
| Statement ID | File ID | Nauda | Īst. Vērtspapīri | Debitori | Krājumi | Apgrozāmie Līdz. | Ilg. Fin. Ieguld. | Pamatlīdzekļi | Nemater. Ieguld. | Kopā Ilgter. Ieguld. | Aktīvi Kopā | Mājokļa Rem. Maks. | Īsterm. Saistības | Ilgterm. Saistības | Uzkrājumi | Pašu Kapitāls | Pasīvi Kopā |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1728334 | 32466338 | 2370 | 0 | 32 | 29 | 2431 | 0 | 0 | 0 | 0 | 2431 | NULL | 0 | 0 | 0 | 2431 | 2431 |
| 1880994 | 33444371 | 6429 | 0 | 0 | 531 | 6960 | 0 | 0 | 0 | 0 | 6960 | NULL | 3169 | 0 | 0 | 3791 | 6960 |
| 2010007 | 34358773 | 14618 | 0 | 0 | 458 | 15076 | 0 | 2281 | 0 | 2281 | 17357 | NULL | 5113 | 0 | 0 | 12244 | 17357 |
| 2270495 | 35421435 | 10292 | 0 | 97 | 1130 | 11519 | 0 | 2766 | 0 | 2766 | 14285 | NULL | 4062 | 0 | 0 | 10223 | 14285 |
[pdb_nm_komersantu_samaksato_nodoklu_kopsumas_odata]
| Reģ. Kods | Nosaukums | Gads | Forma | NACE kods | Adreses ATVK | Adreses ATVK nos. | Nodokļi kopā (tūkst. EUR) | IIN (tūkst. EUR) | VSAOI (tūkst. EUR) | Vid. darb. sk. |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 40203380959 | VOCO SIA | 2024 | sabiedrība ar ierobežotu atbildību | 2599 | 030420 | Glūdas pag. | 0.98 | 0.00 | 0.00 | 0 |
| 40203380959 | VOCO SIA | 2023 | sabiedrība ar ierobežotu atbildību | 1623 | 030420 | Glūdas pag. | 0.35 | 0.00 | 0.00 | 0 |
| 40203380959 | VOCO SIA | 2022 | sabiedrība ar ierobežotu atbildību | 1623 | 030420 | Glūdas pag. | -0.11 | 0.00 | 0.00 | 0 |
[pdb_pvnmaksataji_odata]
| PVN Nr. | Nosaukums | Aktīvs | Reģistrēts | Būvn. pazīme | PVN139_2_pazime | Izslēgts |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 40203380959 | VOCO SIA | ir | 03.03.2022 | nav | nav |
[reitings_uznemumi]
| Reģ. Kods | Nosaukums | Reitings | Skaidrojums | Atjaunots |
|---|---|---|---|---|
| 40203380959 | VOCO SIA | B | Jāuzlabo saistību izpilde | 06.10.2026 |
Juridiskā adrese ir "Lībieši", Glūdas pag., Jelgavas nov., LV-3040.
2025. gadā uzņēmuma apgrozījums bija 6 373 EUR, un zaudējumi bija 2 021 EUR.
2025. gadā uzņēmumā vidēji bija nodarbināti 1 darbinieki.
Kopējais likviditātes koeficients (current ratio) 2025. gadā bija 2,84 — apgrozāmie līdzekļi attiecībā pret īstermiņa saistībām. Ātrās likviditātes koeficients (quick ratio): 2,56.
Altmana Z'-indekss (1983. gada modelis privātiem uzņēmumiem) 2025. gadā bija 2,04, kas ir pelēkajā zonā (nenoteiktības josla). Aprēķins ir informatīvs un nav finanšu konsultācija.
Saskaņā ar VID publiskajiem datiem, uzņēmums ir reģistrēts kā aktīvs PVN maksātājs.
2024. gadā uzņēmums valsts kopbudžetā samaksāja aptuveni 980 EUR VID administrētajos nodokļos (VID atvērtie dati).
VID nodokļu maksātāja reitings ir "B" — Jāuzlabo saistību izpilde.
Uzņēmuma galvenā reģistrētā darbības nozare saskaņā ar NACE klasifikatoru ir: Citur neklasificētu gatavu metālizstrādājumu ražošana.
Apgrozījums no katra uzņēmuma jaunākā iesniegtā gada pārskata.
Visa nozare: Citur neklasificētu gatavu metālizstrādājumu ražošana · Jelgavas novads — lielākie uzņēmumi
Uzņēmumi, kas šajā sarakstā stāv tieši blakus, un tie, kas ir 5, 25 un 125 vietas augstāk vai zemāk.
Tavs atbalsts palīdz vietnei palikt atvērtai visiem — bez reklāmām un bez datu tirgošanas. Ja šī lapa tev noderēja, atbalsti tās darbību.
Atbalstīt vietnes darbībuLapas ģenerēšanas datums: 16-10-2026