SIA "MoCat" (reģ. Nr. 40203106742) — sabiedrība ar ierobežotu atbildību, statuss: Aktīvs, reģ. datums: 2017-11-21. Jaunākais gada pārskats (2025): apgrozījums 193 977 EUR, peļņa 11 703 EUR, darbinieku skaits: 5. Kopējais likviditātes koeficients: 0,22 (2025). VID nodokļu maksātāja reitings: B.
Pamatdarbība: Nespecializēta galvenokārt pārtikas, dzērienu vai tabakas mazumtirdzniecība
| Reģistrācijas Nr. | 40203106742 |
| Statuss | Aktīvs |
| Juridiskā Forma | Sabiedrība ar ierobežotu atbildību (SIA) |
| Reģistrs | Komercreģistrs |
| Reģistrēts | 2017-11-21 |
| Darbība izbeigta | — |
| Slēgts | — |
| SEPA ID | LV21ZZZ40203106742 |
| Juridiskā adrese | Medņu iela 65, Jūrmala, LV-2008 |
UR datu kopija atjaunota: 2026-10-17
| Gads | Apgrozījums | Peļņa | Aktīvi | Darbinieki |
|---|---|---|---|---|
| 2025 | 193 977 EUR | 11 703 EUR | 28 054 EUR | 5 |
| 2024 | 181 162 EUR | -13 752 EUR | 26 370 EUR | 5 |
| 2023 | 131 311 EUR | -31 904 EUR | 42 050 EUR | 5 |
| 2022 | 113 513 EUR | -42 290 EUR | 38 961 EUR | 7 |
| 2021 | 60 377 EUR | -21 296 EUR | 46 047 EUR | 4 |
| 2020 | 36 942 EUR | -14 557 EUR | 30 539 EUR | 4 |
| 2019 | 89 636 EUR | 13 806 EUR | 44 926 EUR | 4 |
| 2018 | 37 588 EUR | 4 056 EUR | 36 101 EUR | 3 |
| 2017 | 1 471 EUR | -27 EUR | 4 471 EUR | 4 |
| Periods | Nodokļi kopā (tūkst. EUR) | IIN (tūkst. EUR) | VSAOI (tūkst. EUR) | Darbinieki |
|---|---|---|---|---|
| 2026. gada 3. ceturksnis | 9.57 | 0.45 | 3.32 | 5 |
| 2026. gada 2. ceturksnis | 6.21 | 0.26 | 3.51 | 4 |
| 2026. gada 1. ceturksnis | 2.55 | 0.10 | 0.47 | 4 |
| 2025. gada 4. ceturksnis | 1.64 | 0.02 | 0.98 | 4 |
| 2024 | 24.86 | 2.86 | 15.05 | 4 |
| 2023 | 5.88 | 0.75 | 7.16 | 6 |
| 2022 | 7.29 | 1.45 | 6.53 | 7 |
| Periods | Vidējā bruto alga (EUR) (alga uz papīra) | Aptuvenā neto alga (EUR) (alga uz rokas) |
|---|---|---|
| 2026. gada 3. ceturksnis | 649.26 | ~ 573.16 |
| 2026. gada 2. ceturksnis | 858.02 | ~ 712.36 |
| 2026. gada 1. ceturksnis | 114.89 | ~ 102.83 |
| 2025. gada 4. ceturksnis | 239.56 | ~ 214.41 |
| 2024 | 919.75 | ~ 726.25 |
| 2023 | 291.71 | ~ 261.08 |
| 2022 | 228.04 | ~ 204.09 |
Bruto algas aprēķina formula 2024. gadam:
( (VSAOI summa * 1000) / VSAOI likme ) / Darbinieku skaits / 12 mēneši
( (15.05 * 1000) / 0.3409 ) / 4 / 12 = 919.75 EUR
Aptuvenās neto algas ("uz rokas") aprēķins 2024. gadam:
1. VSAOI darba ņēmēja daļa (10.5%): 919.75 * 0.105 = 96.57 EUR
2. Piemērojamais neapliekamais minimums: 338.56 EUR
3. Iedzīvotāju ienākuma nodoklis (IIN 20%): (919.75 - 96.57 - 338.56) * 0.2 ≈ 96.92 EUR
4. Neto alga: 919.75 - 96.57 - 96.92 = ~ 726.25 EUR
* Šis ir aptuvens aprēķins. Tas pieņem, ka darbiniekam nav apgādājamo vai citu atvieglojumu. Reālā vidējā neto alga var atšķirties.
| Peļņas vai zaudējumu aprēķins | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 |
|---|---|---|---|---|---|
| Neto apgrozījums | 193 977 EUR | 181 162 EUR | 131 311 EUR | 113 513 EUR | 60 377 EUR |
| Bruto peļņa | 66 506 EUR | 39 258 EUR | 20 460 EUR | 10 223 EUR | 4 518 EUR |
| Peļņa pirms nodokļiem | 11 703 EUR | -13 752 EUR | -31 904 EUR | -42 290 EUR | -21 296 EUR |
| UIN nodoklis | 0 EUR | 0 EUR | 0 EUR | 0 EUR | 0 EUR |
| Tīrā peļņa | 11 703 EUR | -13 752 EUR | -31 904 EUR | -42 290 EUR | -21 296 EUR |
| Pozīcija | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 |
|---|---|---|---|---|---|
| Aktīvi kopā | 28 054 EUR | 26 370 EUR | 42 050 EUR | 38 961 EUR | 46 047 EUR |
| Apgrozāmie līdzekļi | 26 686 EUR | 24 736 EUR | 41 186 EUR | 38 609 EUR | 45 315 EUR |
| Pašu kapitāls | -91 029 EUR | -102 837 EUR | -89 768 EUR | -57 871 EUR | -15 824 EUR |
| Īstermiņa saistības | 119 083 EUR | 129 207 EUR | 131 818 EUR | 96 832 EUR | 61 871 EUR |
| Ilgtermiņa saistības | 0 EUR | 0 EUR | 0 EUR | 0 EUR | 0 EUR |
Dati nav pieejami.
Signāli no atvērtajiem datiem (UR, VID, PTAC). Nodokļu parāda summa un komercķīlas atvērtajos datos nav publicētas — tās pārbaudiet VID parādnieku datubāzē un UR informācijas portālā.
Ielādē peļņas datus...
Ielādē apgrozījuma datus...
Ielādē darbinieku skaita datus...
Ielādē salīdzinošos datus...
| Rādītājs | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 |
|---|---|---|---|---|---|
| Kopējais likviditātes koeficients (Current Ratio) Apgrozāmie līdzekļi / Īstermiņa saistības |
0,22 | 0,19 | 0,31 | 0,40 | 0,73 |
| Ātrās likviditātes koeficients (Quick Ratio) (Apgrozāmie līdzekļi − Krājumi) / Īstermiņa saistības |
0,02 | 0,02 | 0,02 | 0,02 | 0,07 |
| Tīrās peļņas rentabilitāte Tīrā peļņa / Neto apgrozījums |
6,03 % | -7,59 % | -24,30 % | -37,26 % | -35,27 % |
| Aktīvu rentabilitāte (ROA) Tīrā peļņa / Aktīvi kopā |
41,72 % | -52,15 % | -75,87 % | -108,54 % | -46,25 % |
| Pašu kapitāla rentabilitāte (ROE) Tīrā peļņa / Pašu kapitāls |
-12,86 % | 13,37 % | 35,54 % | 73,08 % | 134,58 % |
| Saistību / pašu kapitāla attiecība (D/E) Saistības kopā / Pašu kapitāls |
-1,31 | -1,26 | -1,47 | -1,67 | -3,91 |
| Procentu seguma koeficients (IC) EBIT / Procentu izmaksas |
178,32 | — | -20,76 | -8,65 | -664,50 |
| Aktīvu aprites koeficients Neto apgrozījums / Aktīvi kopā |
6,91 | 6,87 | 3,12 | 2,91 | 1,31 |
| Kapitāla efektivitāte (ROCE) EBIT / Ieguldītais kapitāls |
-12,93 % | 13,37 % | 33,91 % | 65,50 % | 134,38 % |
| Altmana Z'-indekss (maksātnespējas risks) Z' (1983) = 0,717·A + 0,847·B + 3,107·C + 0,420·D + 0,998·E |
2,77 | -1,24 | -2,77 | -2,70 | -0,78 |
* Aprēķins veikts pēc Altmana 1983. gada modeļa privātiem uzņēmumiem.
SIA "MoCat" ir nostiprinājies uzņēmums ar 6–10 gadu pieredzi un guvis atzinību tirgū.
Pamatojoties uz 2025. gada datiem, uzņēmuma pašu kapitāls ir negatīvs — uzkrātie zaudējumi pārsniedz ieguldīto kapitālu, kas norāda uz nopietnu finanšu risku (tehniska maksātnespēja).
Tam trūkst apgrozāmo līdzekļu, lai segtu savas tuvākās saistības.
Bez krājumu realizācijas uzņēmumam varētu rasties naudas plūsmas problēmas.
Uzņēmums strādā ar stabilu un noturīgu peļņas normu.
Uzņēmums efektīvi izmanto savus aktīvus peļņas gūšanai.
Īpašnieku ieguldītais kapitāls ir zaudēts — uzkrātie zaudējumi to ir pilnībā "apēduši", tāpēc atdevi no pašu kapitāla vairs nav iespējams gūt
Uzņēmuma saistības pārsniedz visus tā aktīvus — parādus vairs nesedz uzņēmuma manta, un kreditori faktiski finansē visu uzņēmumu
Pozitīvi, ka aktīvu apgrozījums ir augsts.
Uzņēmums darbojas ar izsmeltu kapitāla bāzi, tāpēc ieguldītā kapitāla atdeve neatspoguļo efektivitāti, bet gan dziļas finanšu grūtības
Augsts procentu seguma rādītājs liecina par spēcīgu maksātspēju attiecībā pret kreditoriem.
Tā finanšu stāvoklis ir nestabils un prasa rūpīgu uzraudzību.
* Šis apraksts ir informatīvs. Analīze ir vispārīga un neņem vērā konkrētās nozares specifiku. Apraksts balstīts uz publiski pieejamiem uzņēmuma finanšu datiem un uz aprēķiniem sadaļā 'Finanšu Rādītāji un Riska Analīze'.
| Pozīcija | Uzņēmums | Apgrozījums, € | Peļņa, € | Marža | Darb. VID | Apgroz./darb., € VID | ~ Bruto alga/mēn. VID |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1 | SIA "RIMI LATVIA" | 1 204 272 700 | 39 992 707 | 3,3 % | 5 367 | 224 385 | 1 162 (2026 Q3) |
| 2 | "MAXIMA Latvija" SIA | 1 136 096 064 | 50 153 860 | 4,4 % | 6 052 | 187 722 | 1 126 (2026 Q3) |
| 3 | Lidl Latvija SIA | 495 642 039 | -10 945 613 | -2,2 % | 1 206 | 410 980 | 1 795 (2026 Q3) |
| 4 | "FIRMA MADARA 89" SIA | 233 086 553 | 13 688 270 | 5,9 % | 2 116 | 110 154 | 1 186 (2026 Q3) |
| 5 | LENOKA SIA | 197 623 443 | -354 189 | -0,2 % | 2 153 | 91 790 | 1 104 (2026 Q3) |
| 6 | SIA "VITA mārkets" | 156 437 553 | 6 471 637 | 4,1 % | 891 | 175 575 | 1 098 (2026 Q3) |
| 7 | SIA "Reitan Convenience Latvia" | 84 993 937 | 301 184 | 0,4 % | 263 | 323 171 | 1 343 (2026 Q3) |
| 8 | AS "DIĀNA" | 81 932 910 | 3 357 321 | 4,1 % | 773 | 105 993 | 1 463 (2026 Q3) |
| 9 | SIA "GABRIĒLA" | 74 011 877 | 3 908 653 | 5,3 % | 715 | 103 513 | 1 007 (2026 Q3) |
| 10 | SIA "MĀRKSMENS" | 57 617 082 | 4 149 133 | 7,2 % | 420 | 137 184 | 1 272 (2026 Q3) |
| 456 | SIA "MoCat" (šis uzņēmums) | 193 977 | 11 703 | 6,0 % | 5 | 38 795 | 649 (2026 Q3) |
[register]
| Reģ.Kods | SEPA ID | Nosauk./Vārds | PirmsPēd. | Pēdiņās | AizPēd. | BezPēd.? | Reģ.TipsKods | Reģ.Tips | Subj.Veids | Subj.VeidsNos. | Reģistrēts | Izbeigts | Slēgts | Adrese | Indekss | AdresesID | Reģions | Pils./Nov. | ATVK | Pārreģ.Term. |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 40203106742 | LV21ZZZ40203106742 | SIA "MoCat" | SIA | MoCat | NULL | 0 | K | Komercreģistrs | SIA | Sabiedrība ar ierobežotu atbildību | 2017-11-21 | NULL | Jūrmala, Medņu iela 65 | 2008 | 102475070 | 0 | 100003036 | 0130000 | NULL |
[memorandum_date]
| ID | Reģ.Nr. | document_date | Reģ.Dat. |
|---|---|---|---|
| 7004036 | 40203106742 | 2017-11-14 | 2017-11-21 09:16:40 |
[equity_capitals]
| ID | Reģ.Nr. | equity_capital_type | equity_capital_type_text | amount | Valūta | No | Lab.Dat. |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 92612275 | 40203106742 | PAID_UP_EQUITY | Apmaksātais pamatkapitāls | 5 | EUR | 2017-11-21 | 2017-11-21 09:18:32 |
[financial_statements]
| ID | File ID | Reģ.Nr. | Avota Shēma | Avota Tips | Gads | Gada Sākums | Gada Beigas | Darb. Skaits | Noapaļošana | Valūta | created_at |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 826386 | 19929572 | 40203106742 | DokGPUIENv1 | UGP | 2017 | 2017-11-21 | 2017-12-31 | 4 | ONES | EUR | 2020-11-06 20:30:33.195 |
| 1080644 | 23254695 | 40203106742 | DokGPv1 | UGP | 2019 | 2019-01-01 | 2019-12-31 | 4 | ONES | EUR | 2020-11-20 23:03:18.671 |
| 1413616 | 31380760 | 40203106742 | DokGPv1 | UGP | 2021 | 2021-01-01 | 2021-12-31 | 4 | ONES | EUR | 2022-08-04 22:08:04.939 |
| 1747975 | 32517323 | 40203106742 | DokGPv1 | UGP | 2022 | 2022-01-01 | 2022-12-31 | 7 | ONES | EUR | 2023-06-02 17:17:10.749 |
| 1929684 | 33611185 | 40203106742 | DokGPv1 | UGP | 2023 | 2023-01-01 | 2023-12-31 | 5 | ONES | EUR | 2024-06-26 19:00:51.224 |
| 2046108 | 34474987 | 40203106742 | DokGPv1 | UGP | 2024 | 2024-01-01 | 2024-12-31 | 5 | ONES | EUR | 2025-06-01 17:01:37.397 |
| 863299 | 21168316 | 40203106742 | DokGPv1 | UGP | 2018 | 2018-01-01 | 2018-12-31 | 3 | ONES | EUR | 2020-11-08 22:14:51.726 |
| 1226108 | 29351114 | 40203106742 | DokGPv1 | UGP | 2020 | 2020-01-01 | 2020-12-31 | 4 | ONES | EUR | 2021-05-31 16:03:43.94 |
| 2296755 | 35455289 | 40203106742 | DokGPv1 | UGP | 2025 | 2025-01-01 | 2025-12-31 | 5 | ONES | EUR | 2026-05-29 19:02:43.566 |
[income_statements]
| Statement ID | File ID | Neto Apgrozījums | Krājumu Izm.(Būtība) | Kapital. Izm.(Būtība) | Pār. Ieņ.(Būtība) | Materiālu Izm.(Būtība) | Personāla Izm.(Būtība) | Nolietojums (Būtība) | Pārd. Pašizm. | Bruto Peļņa | Pārdoš. Izm. | Admin. Izm. | Pār. Ieņ.(Funkcija) | Pār. Izm. | Ieņ. no Līdzdal. | Ieņ. Pār. Ilg. Ieg. | Pār. Proc. Ieņ. | Fin. Ieg. Vērt. Izm. | Proc. Izm. | Ārkārtas Ieņ. | Ārkārtas Izm. | Peļņa pirms UIN | UIN | Peļņa pēc UIN | Citi Nod. | Ārkārtas Divid. | Tīrā Peļņa |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1080644 | 23254695 | 89636 | NULL | NULL | NULL | NULL | NULL | NULL | 51589 | 38047 | 13857 | 8155 | 6 | 2235 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | NULL | NULL | 13806 | 0 | 13806 | NULL | 0 | 13806 |
| 1226108 | 29351114 | 36942 | NULL | NULL | NULL | NULL | NULL | NULL | 33335 | 3607 | 9356 | 7867 | 0 | 941 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | NULL | NULL | -14557 | 0 | -14557 | NULL | 0 | -14557 |
| 1413616 | 31380760 | 60377 | NULL | NULL | NULL | NULL | NULL | NULL | 55859 | 4518 | 22487 | 4463 | 3700 | 2532 | 0 | 0 | 0 | 0 | 32 | NULL | NULL | -21296 | 0 | -21296 | NULL | 0 | -21296 |
| 1747975 | 32517323 | 113513 | NULL | NULL | NULL | NULL | NULL | NULL | 103290 | 10223 | 28590 | 18732 | 1852 | 2659 | 0 | 0 | 0 | 0 | 4384 | NULL | NULL | -42290 | 0 | -42290 | NULL | 0 | -42290 |
| 1929684 | 33611185 | 131311 | NULL | NULL | NULL | NULL | NULL | NULL | 110851 | 20460 | 34607 | 14003 | 75 | 2363 | 0 | 0 | 0 | 0 | 1466 | NULL | NULL | -31904 | 0 | -31904 | NULL | 0 | -31904 |
| 2046108 | 34474987 | 181162 | NULL | NULL | NULL | NULL | NULL | NULL | 141904 | 39258 | 41636 | 9590 | 0 | 1784 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | NULL | NULL | -13752 | 0 | -13752 | NULL | 0 | -13752 |
| 2296755 | 35455289 | 193977 | NULL | NULL | NULL | NULL | NULL | NULL | 127471 | 66506 | 43420 | 8852 | 0 | 2465 | 0 | 0 | 0 | 0 | 66 | NULL | NULL | 11703 | 0 | 11703 | NULL | 0 | 11703 |
| 826386 | 19929572 | 1471 | NULL | NULL | NULL | NULL | NULL | NULL | 230 | 1241 | 1024 | 244 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | NULL | NULL | -27 | 0 | -27 | NULL | 0 | -27 |
| 863299 | 21168316 | 37588 | NULL | NULL | NULL | NULL | NULL | NULL | 22121 | 15467 | 5938 | 4732 | 0 | 741 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | NULL | NULL | 4056 | 0 | 4056 | NULL | 0 | 4056 |
[balance_sheets]
| Statement ID | File ID | Nauda | Īst. Vērtspapīri | Debitori | Krājumi | Apgrozāmie Līdz. | Ilg. Fin. Ieguld. | Pamatlīdzekļi | Nemater. Ieguld. | Kopā Ilgter. Ieguld. | Aktīvi Kopā | Mājokļa Rem. Maks. | Īsterm. Saistības | Ilgterm. Saistības | Uzkrājumi | Pašu Kapitāls | Pasīvi Kopā |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1080644 | 23254695 | 20005 | 0 | 1181 | 23585 | 44771 | 0 | 155 | 0 | 155 | 44926 | NULL | 27086 | 0 | 0 | 17840 | 44926 |
| 1226108 | 29351114 | 4000 | 0 | 936 | 25097 | 30033 | 0 | 506 | 0 | 506 | 30539 | NULL | 25067 | 0 | 0 | 5472 | 30539 |
| 1413616 | 31380760 | 1042 | 0 | 3344 | 40929 | 45315 | 0 | 732 | 0 | 732 | 46047 | NULL | 61871 | 0 | 0 | -15824 | 46047 |
| 1747975 | 32517323 | 126 | 0 | 1532 | 36951 | 38609 | 0 | 352 | 0 | 352 | 38961 | NULL | 96832 | 0 | 0 | -57871 | 38961 |
| 1929684 | 33611185 | 973 | 0 | 1887 | 38326 | 41186 | 0 | 864 | 0 | 864 | 42050 | NULL | 131818 | 0 | 0 | -89768 | 42050 |
| 2046108 | 34474987 | 139 | 0 | 2360 | 22237 | 24736 | 0 | 1634 | 0 | 1634 | 26370 | NULL | 129207 | 0 | 0 | -102837 | 26370 |
| 2296755 | 35455289 | 418 | 0 | 2186 | 24082 | 26686 | 0 | 1368 | 0 | 1368 | 28054 | NULL | 119083 | 0 | 0 | -91029 | 28054 |
| 826386 | 19929572 | 1048 | 0 | 0 | 3138 | 4186 | 0 | 285 | 0 | 285 | 4471 | NULL | 4493 | 0 | 0 | -22 | 4471 |
| 863299 | 21168316 | 6535 | 0 | 709 | 28667 | 35911 | 0 | 190 | 0 | 190 | 36101 | NULL | 32067 | 0 | 0 | 4034 | 36101 |
[pdb_nm_komersantu_samaksato_nodoklu_kopsumas_odata]
| Reģ. Kods | Nosaukums | Gads | Forma | NACE kods | Adreses ATVK | Adreses ATVK nos. | Nodokļi kopā (tūkst. EUR) | IIN (tūkst. EUR) | VSAOI (tūkst. EUR) | Vid. darb. sk. |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 40203106742 | SIA "MoCat" | 2024 | sabiedrība ar ierobežotu atbildību | 4711 | 004000 | Jūrmala | 24.86 | 2.86 | 15.05 | 4 |
| 40203106742 | SIA "MoCat" | 2023 | sabiedrība ar ierobežotu atbildību | 4778 | 004000 | Jūrmala | 5.88 | 0.75 | 7.16 | 6 |
| 40203106742 | SIA "MoCat" | 2022 | sabiedrība ar ierobežotu atbildību | 4778 | 004000 | Jūrmala | 7.29 | 1.45 | 6.53 | 7 |
[pdb_pvnmaksataji_odata]
| PVN Nr. | Nosaukums | Aktīvs | Reģistrēts | Būvn. pazīme | PVN139_2_pazime | Izslēgts |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 40203106742 | SIA "MoCat" | ir | 11.09.2019 | nav | nav |
[reitings_uznemumi]
| Reģ. Kods | Nosaukums | Reitings | Skaidrojums | Atjaunots |
|---|---|---|---|---|
| 40203106742 | SIA "MoCat" | B | Jāuzlabo saistību izpilde | 06.10.2026 |
Juridiskā adrese ir Medņu iela 65, Jūrmala, LV-2008.
2025. gadā uzņēmuma apgrozījums bija 193 977 EUR, un peļņa bija 11 703 EUR.
2025. gadā uzņēmumā vidēji bija nodarbināti 5 darbinieki.
Kopējais likviditātes koeficients (current ratio) 2025. gadā bija 0,22 — apgrozāmie līdzekļi attiecībā pret īstermiņa saistībām. Ātrās likviditātes koeficients (quick ratio): 0,02.
Altmana Z'-indekss (1983. gada modelis privātiem uzņēmumiem) 2025. gadā bija 2,77, kas ir pelēkajā zonā (nenoteiktības josla). Aprēķins ir informatīvs un nav finanšu konsultācija.
Saskaņā ar VID publiskajiem datiem, uzņēmums ir reģistrēts kā aktīvs PVN maksātājs.
Balstoties uz VID datiem par 2024. gadu, aprēķinātā vidējā bruto alga (pirms nodokļiem) uzņēmumā bija aptuveni 919.75 EUR mēnesī. Tas atbilst aptuvenai neto algai ('uz rokas') ap ~ 726.25 EUR. Jāņem vērā, ka šis ir aptuvens aprēķins.
2024. gadā uzņēmums valsts kopbudžetā samaksāja aptuveni 24 860 EUR VID administrētajos nodokļos, tostarp iedzīvotāju ienākuma nodoklī 2 860 EUR un VSAOI 15 050 EUR (VID atvērtie dati).
VID nodokļu maksātāja reitings ir "B" — Jāuzlabo saistību izpilde.
Uzņēmuma galvenā reģistrētā darbības nozare saskaņā ar NACE klasifikatoru ir: Nespecializēta galvenokārt pārtikas, dzērienu vai tabakas mazumtirdzniecība.
Apgrozījums no katra uzņēmuma jaunākā iesniegtā gada pārskata.
Visa nozare: Nespecializēta galvenokārt pārtikas, dzērienu vai tabakas mazumtirdzniecība · Jūrmala — lielākie uzņēmumi
Uzņēmumi, kas šajā sarakstā stāv tieši blakus, un tie, kas ir 5, 25, 125 un 625 vietas augstāk vai zemāk.
Tavs atbalsts palīdz vietnei palikt atvērtai visiem — bez reklāmām un bez datu tirgošanas. Ja šī lapa tev noderēja, atbalsti tās darbību.
Atbalstīt vietnes darbībuLapas ģenerēšanas datums: 17-10-2026