Ja saraksts.lv tev šodien noderēja, atbalsti tā uzturēšanu — arī daži eiro palīdz. Atbalstīt
Šajā tīmekļvietnē publicētais datu apkopojums ir veidots, pamatojoties uz Latvijas Republikas Uzņēmumu reģistra datiem no portāla data.gov.lv. Tas sagatavots tikai informatīvos nolūkos, tādēļ tīmekļvietnes uzturētājs negarantē tā precizitāti un neuzņemas atbildību par lēmumiem, kas balstīti uz šo informāciju. Oficiāli un juridiski saistoši dati, tostarp plašāki finanšu pārskati, ir atrodami tikai primārajā avotā: info.ur.gov.lv.

SIA "PAVALAR"

SIA "PAVALAR" (reģ. Nr. 42103105791) — sabiedrība ar ierobežotu atbildību, statuss: Aktīvs, reģ. datums: 2020-02-10. Jaunākais gada pārskats (2025): apgrozījums 227 560 EUR, zaudējumi 3 504 EUR, darbinieku skaits: 4. Kopējais likviditātes koeficients: 1,38 (2025). VID nodokļu maksātāja reitings: A.

Pamatdarbība: Nespecializēta galvenokārt pārtikas, dzērienu vai tabakas mazumtirdzniecība

Reģistrācijas Nr.42103105791
Statuss Aktīvs
Juridiskā FormaSabiedrība ar ierobežotu atbildību (SIA)
ReģistrsKomercreģistrs
Reģistrēts2020-02-10
Darbība izbeigta —
Slēgts —
SEPA IDLV53ZZZ42103105791
Juridiskā adrese Rīgas iela 1A - 1, Jūrmala, LV-2015

UR datu kopija atjaunota: 2026-10-16

Pārskats (Individuālais)

Gads Apgrozījums Peļņa Aktīvi Darbinieki
2025 227 560 EUR -3 504 EUR 35 634 EUR 4
2024 236 734 EUR 3 502 EUR 35 585 EUR 5
2023 215 706 EUR 1 213 EUR 30 238 EUR 5
2022 191 149 EUR -896 EUR 30 472 EUR 5
2021 186 566 EUR 10 066 EUR 23 905 EUR 4
2020 118 252 EUR -2 689 EUR 24 468 EUR 4

VID dati

Nodokļu maksātāja reitings: A Laba saistību izpilde
PVN maksātājs: ir

Uzņēmuma nodokļu maksājumi

Periods Nodokļi kopā (tūkst. EUR) IIN (tūkst. EUR) VSAOI (tūkst. EUR) Darbinieki
2026. gada 3. ceturksnis 10.48 1.26 3.24 4
2026. gada 2. ceturksnis 8.05 1.28 3.26 4
2026. gada 1. ceturksnis 7.59 1.67 3.83 4
2025. gada 4. ceturksnis 8.25 1.59 3.61 5
2024 30.22 6.31 11.80 5
2023 25.07 5.96 10.37 5
2022 17.43 3.49 7.65 5

Uzņēmuma vidējās algas aprēķins

Periods Vidējā bruto alga (EUR) (alga uz papīra) Aptuvenā neto alga (EUR) (alga uz rokas)
2026. gada 3. ceturksnis 792.02 ~ 668.35
2026. gada 2. ceturksnis 796.91 ~ 671.61
2026. gada 1. ceturksnis 936.25 ~ 764.52
2025. gada 4. ceturksnis 705.97 ~ 600.78
2024 576.90 ~ 507.15
2023 506.99 ~ 453.76
2022 374.01 ~ 334.74

Bruto algas aprēķina formula 2024. gadam:

( (VSAOI summa * 1000) / VSAOI likme ) / Darbinieku skaits / 12 mēneši

( (11.8 * 1000) / 0.3409 ) / 5 / 12 = 576.90 EUR


Aptuvenās neto algas ("uz rokas") aprēķins 2024. gadam:

1. VSAOI darba ņēmēja daļa (10.5%): 576.90 * 0.105 = 60.57 EUR

2. Piemērojamais neapliekamais minimums: 470.42 EUR

3. Iedzīvotāju ienākuma nodoklis (IIN 20%): (576.90 - 60.57 - 470.42) * 0.2 ≈ 9.18 EUR

4. Neto alga: 576.90 - 60.57 - 9.18 = ~ 507.15 EUR

* Šis ir aptuvens aprēķins. Tas pieņem, ka darbiniekam nav apgādājamo vai citu atvieglojumu. Reālā vidējā neto alga var atšķirties.

Ieņēmumu un Izdevumu Plūsma

Peļņas vai zaudējumu aprēķins 2025 2024 2023 2022 2021
Neto apgrozījums 227 560 EUR 236 734 EUR 215 706 EUR 191 149 EUR 186 566 EUR
Bruto peļņa 45 319 EUR 49 974 EUR 41 699 EUR 26 998 EUR 28 244 EUR
Peļņa pirms nodokļiem -3 504 EUR 3 502 EUR 1 213 EUR -896 EUR 10 066 EUR
UIN nodoklis 0 EUR 0 EUR 0 EUR 0 EUR 0 EUR
Tīrā peļņa -3 504 EUR 3 502 EUR 1 213 EUR -896 EUR 10 066 EUR
Ielādē...

Bilance

Pozīcija 2025 2024 2023 2022 2021
Aktīvi kopā 35 634 EUR 35 585 EUR 30 238 EUR 30 472 EUR 23 905 EUR
Apgrozāmie līdzekļi 34 736 EUR 34 239 EUR 30 184 EUR 30 075 EUR 23 115 EUR
Pašu kapitāls 10 492 EUR 13 996 EUR 10 494 EUR 9 281 EUR 10 177 EUR
Īstermiņa saistības 25 142 EUR 21 589 EUR 18 744 EUR 19 781 EUR 13 728 EUR
Ilgtermiņa saistības 0 EUR 0 EUR 1 000 EUR 1 410 EUR 0 EUR

Dati nav pieejami.

Papildu reģistri un dati

Būtiski riska signāli nav konstatēti Nav reģistrētu procesu, liegumu vai sankciju VID reitings: A Gada pārskats: iesniegts Pašu kapitāls: pozitīvs PVN maksātājs

Signāli no atvērtajiem datiem (UR, VID, PTAC). Nodokļu parāda summa un komercķīlas atvērtajos datos nav publicētas — tās pārbaudiet VID parādnieku datubāzē un UR informācijas portālā.

Pozīcija nozarē

Detalizēti

Ielādē peļņas datus...

Ielādē apgrozījuma datus...

Ielādē darbinieku skaita datus...

Ielādē salīdzinošos datus...

Finanšu Rādītāji un Riska Analīze

Rādītājs 2025 2024 2023 2022 2021
Kopējais likviditātes koeficients (Current Ratio)
Apgrozāmie līdzekļi / Īstermiņa saistības
1,38 1,59 1,61 1,52 1,68
Ātrās likviditātes koeficients (Quick Ratio)
(Apgrozāmie līdzekļi − Krājumi) / Īstermiņa saistības
0,22 0,52 0,36 0,43 0,16
Tīrās peļņas rentabilitāte
Tīrā peļņa / Neto apgrozījums
-1,54 % 1,48 % 0,56 % -0,47 % 5,40 %
Aktīvu rentabilitāte (ROA)
Tīrā peļņa / Aktīvi kopā
-9,83 % 9,84 % 4,01 % -2,94 % 42,11 %
Pašu kapitāla rentabilitāte (ROE)
Tīrā peļņa / Pašu kapitāls
-33,40 % 25,02 % 11,56 % -9,65 % 98,91 %
Saistību / pašu kapitāla attiecība (D/E)
Saistības kopā / Pašu kapitāls
2,40 1,54 1,88 2,28 1,35
Aktīvu aprites koeficients
Neto apgrozījums / Aktīvi kopā
6,39 6,65 7,13 6,27 7,80
Kapitāla efektivitāte (ROCE)
EBIT / Ieguldītais kapitāls
-33,40 % 25,02 % 10,55 % -8,38 % 98,91 %
Altmana Z'-indekss (maksātnespējas risks)
Z' (1983) = 0,717·A + 0,847·B + 3,107·C + 0,420·D + 0,998·E
6,69 7,81 8,03 6,85 10,05

* Aprēķins veikts pēc Altmana 1983. gada modeļa privātiem uzņēmumiem.

Apraksts

SIA "PAVALAR" ir stabils uzņēmums ar gandrīz desmit gadu darbību, kas jau ieguvis savu vietu nozarē.
Pamatojoties uz 2025. gada datiem, tā likviditāte ir pietiekama ikdienas darbībai, bet ar ierobežotām rezervēm.
Bez krājumu realizācijas uzņēmumam varētu rasties naudas plūsmas problēmas.
Uzņēmums strādā ar zaudējumiem — izdevumi pārsniedz ieņēmumus, tāpēc peļņas vietā veidojas zaudējumi
Uzņēmuma aktīvi šobrīd rada zaudējumus, nevis peļņu — resursi netiek izmantoti vērtības radīšanai
Pašu kapitāls rada zaudējumus — īpašnieku ieguldījums pārskata periodā ir sarucis
Uzņēmumam ir liels parādu slogs, kas rada paaugstinātu risku nākotnē.
Uzņēmums spēj ātri un efektīvi pārvērst savus aktīvus ieņēmumos.
Ieguldītais kapitāls rada zaudējumus, kas liecina par nerentablu pamatdarbību
Noslēgumā, uzņēmuma finanšu noturība ir augsta, kas liecina par ilgtspējīgu darbību.

* Šis apraksts ir informatīvs. Analīze ir vispārīga un neņem vērā konkrētās nozares specifiku. Apraksts balstīts uz publiski pieejamiem uzņēmuma finanšu datiem un uz aprēķiniem sadaļā 'Finanšu Rādītāji un Riska Analīze'.

⚔️ Konkurentu salīdzinājums (visa nozare NACE 4711)

Automātiski aprēķini no publiskajiem datiem — nav finanšu konsultācija.
Nozarē: 1176 uzņēmumi 422. vieta pēc apgrozījuma 874. vieta pēc peļņas Nespecializēta galvenokārt pārtikas, dzērienu vai tabakas mazumtirdzniecība
Darbinieku, produktivitātes un algu kolonnas:
PozīcijaUzņēmumsApgrozījums, €Peļņa, € MaržaDarb. VID Apgroz./darb., € VID ~ Bruto alga/mēn. VID
1SIA "RIMI LATVIA"1 204 272 70039 992 7073,3 %5 367224 3851 162 (2026 Q3)
2"MAXIMA Latvija" SIA1 136 096 06450 153 8604,4 %6 052187 7221 126 (2026 Q3)
3Lidl Latvija SIA495 642 039-10 945 613-2,2 %1 206410 9801 795 (2026 Q3)
4"FIRMA MADARA 89" SIA233 086 55313 688 2705,9 %2 116110 1541 186 (2026 Q3)
5LENOKA SIA197 623 443-354 189-0,2 %2 15391 7901 104 (2026 Q3)
6SIA "VITA mārkets"156 437 5536 471 6374,1 %891175 5751 098 (2026 Q3)
7SIA "Reitan Convenience Latvia"84 993 937301 1840,4 %263323 1711 343 (2026 Q3)
8AS "DIĀNA"81 932 9103 357 3214,1 %773105 9931 463 (2026 Q3)
9SIA "GABRIĒLA"74 011 8773 908 6535,3 %715103 5131 007 (2026 Q3)
10SIA "MĀRKSMENS"57 617 0824 149 1337,2 %420137 1841 272 (2026 Q3)
422SIA "PAVALAR" (šis uzņēmums)227 560-3 504-1,5 %456 890792 (2026 Q3)
Apgrozījums, peļņa un UR darbinieki — no katra uzņēmuma jaunākā gada pārskata (nozares statistika ģenerēta 2026-10-16). VID kolonnas — no jaunākā pieejamā VID ceturkšņa katram uzņēmumam; alga aprēķināta no VSAOI. Apgroz./darb. abos režīmos lieto gada pārskata apgrozījumu. Klikšķis uz kolonnas virsraksta maina kārtošanu; "Pozīcija" vienmēr numurē no 1. *** — uzņēmumiem ar mazāk nekā 3 darbiniekiem algas aprēķins tiek slēpts privātuma aizsardzībai.

Padziļinātā izpēte

Analīzes opcijas

SIA "PAVALAR"
4711 Nespecializēta galvenokārt pārtikas, dzērienu vai tabakas mazumtirdzniecība
🤖 MI Modelis: gemini-3.8-flash

Uzņēmuma apskats

Mākslīgā intelekta atbilde

Gatavo analīzi... Lūdzu uzgaidi ⏳
Izvēlies kādu no analīžu opcijām kreisajā pusē, lai sāktu.
Izmantotie dati

Uzņēmumu reģistrs

[register]

Reģ.Kods SEPA ID Nosauk./Vārds PirmsPēd. Pēdiņās AizPēd. BezPēd.? Reģ.TipsKods Reģ.Tips Subj.Veids Subj.VeidsNos. Reģistrēts Izbeigts Slēgts Adrese Indekss AdresesID Reģions Pils./Nov. ATVK Pārreģ.Term.
42103105791 LV53ZZZ42103105791 Sabiedrība ar ierobežotu atbildību "PAVALAR" Sabiedrība ar ierobežotu atbildību PAVALAR NULL 0 K Komercreģistrs SIA Sabiedrība ar ierobežotu atbildību 2020-02-10 NULL Jūrmala, Rīgas iela 1A - 1 2015 118436340 0 100003036 0130000 NULL

Tiesību subjekta lietā reģistrēts lēmuma par dibināšanu pieņemšanas datums

[memorandum_date]

ID Reģ.Nr. document_date Reģ.Dat.
9494943 42103105791 2020-02-03 2020-02-10 08:43:37

Pamatkapitālu un ieguldījumu informācija

[equity_capitals]

ID Reģ.Nr. equity_capital_type equity_capital_type_text amount Valūta No Lab.Dat.
92735383 42103105791 PAID_UP_EQUITY Apmaksātais pamatkapitāls 1400 EUR 2020-02-10 2020-02-10 08:44:59
92735382 42103105791 REGISTERED_EQUITY Reģistrētais pamatkapitāls 2800 EUR 2020-02-10 2020-02-10 08:44:59

Gada pārskatu pamatinformācija

[financial_statements]

ID File ID Reģ.Nr. Avota Shēma Avota Tips Gads Gada Sākums Gada Beigas Darb. Skaits Noapaļošana Valūta created_at
1888453 33470754 42103105791 DokGPv1 UGP 2023 2023-01-01 2023-12-31 5 ONES EUR 2024-05-24 22:05:25.958
1267719 29638095 42103105791 DokGPv1 UGP 2020 2020-02-10 2020-12-31 4 ONES EUR 2021-07-31 23:08:51.65
1413686 31381181 42103105791 DokGPv1 UGP 2021 2021-01-01 2021-12-31 4 ONES EUR 2022-08-04 22:17:43.502
1748028 32517429 42103105791 DokGPv1 UGP 2022 2022-01-01 2022-12-31 5 ONES EUR 2023-06-02 17:19:01.006
2046146 34475063 42103105791 DokGPv1 UGP 2024 2024-01-01 2024-12-31 5 ONES EUR 2025-06-01 17:01:58.978
2268015 35417817 42103105791 DokGPv1 UGP 2025 2025-01-01 2025-12-31 4 ONES EUR 2026-05-26 17:11:01.583

Peļņas vai zaudējumu aprēķini

[income_statements]

Statement ID File ID Neto Apgrozījums Krājumu Izm.(Būtība) Kapital. Izm.(Būtība) Pār. Ieņ.(Būtība) Materiālu Izm.(Būtība) Personāla Izm.(Būtība) Nolietojums (Būtība) Pārd. Pašizm. Bruto Peļņa Pārdoš. Izm. Admin. Izm. Pār. Ieņ.(Funkcija) Pār. Izm. Ieņ. no Līdzdal. Ieņ. Pār. Ilg. Ieg. Pār. Proc. Ieņ. Fin. Ieg. Vērt. Izm. Proc. Izm. Ārkārtas Ieņ. Ārkārtas Izm. Peļņa pirms UIN UIN Peļņa pēc UIN Citi Nod. Ārkārtas Divid. Tīrā Peļņa
1267719 29638095 118252 NULL NULL NULL NULL NULL NULL 103993 14259 14517 2431 0 0 0 0 0 0 0 NULL NULL -2689 0 -2689 NULL 0 -2689
1413686 31381181 186566 NULL NULL NULL NULL NULL NULL 158322 28244 20569 3660 6073 22 0 0 0 0 0 NULL NULL 10066 0 10066 NULL 0 10066
1748028 32517429 191149 NULL NULL NULL NULL NULL NULL 164151 26998 25424 4087 1628 11 0 0 0 0 0 NULL NULL -896 0 -896 NULL 0 -896
1888453 33470754 215706 NULL NULL NULL NULL NULL NULL 174007 41699 35013 5517 149 105 0 0 0 0 0 NULL NULL 1213 0 1213 NULL 0 1213
2046146 34475063 236734 NULL NULL NULL NULL NULL NULL 186760 49974 40271 6191 0 10 0 0 0 0 0 NULL NULL 3502 0 3502 NULL 0 3502
2268015 35417817 227560 NULL NULL NULL NULL NULL NULL 182241 45319 42628 6191 0 4 0 0 0 0 0 NULL NULL -3504 0 -3504 NULL 0 -3504

Bilances

[balance_sheets]

Statement ID File ID Nauda Īst. Vērtspapīri Debitori Krājumi Apgrozāmie Līdz. Ilg. Fin. Ieguld. Pamatlīdzekļi Nemater. Ieguld. Kopā Ilgter. Ieguld. Aktīvi Kopā Mājokļa Rem. Maks. Īsterm. Saistības Ilgterm. Saistības Uzkrājumi Pašu Kapitāls Pasīvi Kopā
1267719 29638095 443 0 612 23262 24317 0 151 0 151 24468 NULL 21357 3000 0 111 24468
1413686 31381181 1833 0 407 20875 23115 0 790 0 790 23905 NULL 13728 0 0 10177 23905
1748028 32517429 7222 0 1355 21498 30075 0 397 0 397 30472 NULL 19781 1410 0 9281 30472
1888453 33470754 6353 0 432 23399 30184 0 54 0 54 30238 NULL 18744 1000 0 10494 30238
2046146 34475063 10535 0 678 23026 34239 0 1346 0 1346 35585 NULL 21589 0 0 13996 35585
2268015 35417817 5407 0 30 29299 34736 0 898 0 898 35634 NULL 25142 0 0 10492 35634

Samaksātie nodokļi pa gadiem

[pdb_nm_komersantu_samaksato_nodoklu_kopsumas_odata]

Reģ. Kods Nosaukums Gads Forma NACE kods Adreses ATVK Adreses ATVK nos. Nodokļi kopā (tūkst. EUR) IIN (tūkst. EUR) VSAOI (tūkst. EUR) Vid. darb. sk.
42103105791 Sabiedrība ar ierobežotu atbildību "PAVALAR" 2024 sabiedrība ar ierobežotu atbildību 4711 004000 Jūrmala 30.22 6.31 11.80 5
42103105791 Sabiedrība ar ierobežotu atbildību "PAVALAR" 2023 sabiedrība ar ierobežotu atbildību 4711 004000 Jūrmala 25.07 5.96 10.37 5
42103105791 Sabiedrība ar ierobežotu atbildību "PAVALAR" 2022 sabiedrība ar ierobežotu atbildību 4711 004000 Jūrmala 17.43 3.49 7.65 5

PVN maksātājs

[pdb_pvnmaksataji_odata]

PVN Nr. Nosaukums Aktīvs Reģistrēts Būvn. pazīme PVN139_2_pazime Izslēgts
42103105791 Sabiedrība ar ierobežotu atbildību "PAVALAR" ir 12.03.2020 nav nav

Nodokļu maksātāja reitings

[reitings_uznemumi]

Reģ. Kods Nosaukums Reitings Skaidrojums Atjaunots
42103105791 Sabiedrība ar ierobežotu atbildību "PAVALAR" A Laba saistību izpilde 06.10.2026

Biežāk uzdotie jautājumi

Kāda ir SIA "PAVALAR" juridiskā adrese?

Juridiskā adrese ir Rīgas iela 1A - 1, Jūrmala, LV-2015.

Kāds bija SIA "PAVALAR" 2025. gada apgrozījums un finanšu rezultāts?

2025. gadā uzņēmuma apgrozījums bija 227 560 EUR, un zaudējumi bija 3 504 EUR.

Cik darbinieku bija uzņēmumam SIA "PAVALAR" 2025. gadā?

2025. gadā uzņēmumā vidēji bija nodarbināti 4 darbinieki.

Kāds ir SIA "PAVALAR" likviditātes koeficients?

Kopējais likviditātes koeficients (current ratio) 2025. gadā bija 1,38 — apgrozāmie līdzekļi attiecībā pret īstermiņa saistībām. Ātrās likviditātes koeficients (quick ratio): 0,22.

Kāds ir SIA "PAVALAR" maksātnespējas riska novērtējums?

Altmana Z'-indekss (1983. gada modelis privātiem uzņēmumiem) 2025. gadā bija 6,69, kas ir drošajā zonā (zems maksātnespējas risks). Aprēķins ir informatīvs un nav finanšu konsultācija.

Vai SIA "PAVALAR" ir PVN maksātājs?

Saskaņā ar VID publiskajiem datiem, uzņēmums ir reģistrēts kā aktīvs PVN maksātājs.

Kāda ir vidējā alga uzņēmumā SIA "PAVALAR"?

Balstoties uz VID datiem par 2024. gadu, aprēķinātā vidējā bruto alga (pirms nodokļiem) uzņēmumā bija aptuveni 576.90 EUR mēnesī. Tas atbilst aptuvenai neto algai ('uz rokas') ap ~ 507.15 EUR. Jāņem vērā, ka šis ir aptuvens aprēķins.

Cik nodokļos samaksāja SIA "PAVALAR"?

2024. gadā uzņēmums valsts kopbudžetā samaksāja aptuveni 30 220 EUR VID administrētajos nodokļos, tostarp iedzīvotāju ienākuma nodoklī 6 310 EUR un VSAOI 11 800 EUR (VID atvērtie dati).

Kāds ir SIA "PAVALAR" VID nodokļu maksātāja reitings?

VID nodokļu maksātāja reitings ir "A" — Laba saistību izpilde.

Kāda ir SIA "PAVALAR" galvenā darbības nozare?

Uzņēmuma galvenā reģistrētā darbības nozare saskaņā ar NACE klasifikatoru ir: Nespecializēta galvenokārt pārtikas, dzērienu vai tabakas mazumtirdzniecība.

Tuvākie uzņēmumi

Apgrozījums no katra uzņēmuma jaunākā iesniegtā gada pārskata.

Blakus pēc apgrozījuma: Nespecializēta galvenokārt pārtikas, dzērienu vai tabakas mazumtirdzniecība — Jūrmala

Lielākie šajā nozarē Latvijā

Tuvumā, bez publicēta gada pārskata

Visa nozare: Nespecializēta galvenokārt pārtikas, dzērienu vai tabakas mazumtirdzniecība · Jūrmala — lielākie uzņēmumi

Vieta nozarē pēc apgrozījuma: 422. no 1 176

Uzņēmumi, kas šajā sarakstā stāv tieši blakus, un tie, kas ir 5, 25, 125 un 625 vietas augstāk vai zemāk.

Šie dati tev bija pieejami bez maksas

Tavs atbalsts palīdz vietnei palikt atvērtai visiem — bez reklāmām un bez datu tirgošanas. Ja šī lapa tev noderēja, atbalsti tās darbību.

Atbalstīt vietnes darbību

Lapas ģenerēšanas datums: 16-10-2026