Šajā tīmekļvietnē publicētais datu apkopojums ir veidots, pamatojoties uz Latvijas Republikas Uzņēmumu reģistra datiem no portāla data.gov.lv. Tas sagatavots tikai informatīvos nolūkos, tādēļ tīmekļvietnes uzturētājs negarantē tā precizitāti un neuzņemas atbildību par lēmumiem, kas balstīti uz šo informāciju. Oficiāli un juridiski saistoši dati, tostarp plašāki finanšu pārskati, ir atrodami tikai primārajā avotā: info.ur.gov.lv.

SIA "LV-Packing"

SIA "LV-Packing" (reģ. Nr. 40203123954) — sabiedrība ar ierobežotu atbildību, statuss: Aktīvs, reģ. datums: 2018-02-09. Jaunākais gada pārskats (2024): apgrozījums 25 244 EUR, peļņa 2 907 EUR, darbinieku skaits: 1. Kopējais likviditātes koeficients: 13,49 (2024). VID nodokļu maksātāja reitings: B.

Pamatdarbība: Koka taras ražošana

Reģistrācijas Nr.40203123954
Statuss Aktīvs
Juridiskā FormaSabiedrība ar ierobežotu atbildību (SIA)
ReģistrsKomercreģistrs
Reģistrēts2018-02-09
Darbība izbeigta —
Slēgts —
SEPA IDLV24ZZZ40203123954
Juridiskā adrese Skolas iela 23, Dobele, Dobeles nov., LV-3701

UR datu kopija atjaunota: 2026-11-03

Pārskats (Individuālais)

Gads Apgrozījums Peļņa Aktīvi Darbinieki
2024 25 244 EUR 2 907 EUR 45 968 EUR 1
2023 47 853 EUR 2 593 EUR 41 269 EUR 1
2022 81 045 EUR 9 235 EUR 39 301 EUR 1
2021 93 920 EUR 11 592 EUR 36 810 EUR 2
2020 89 530 EUR 6 977 EUR 31 430 EUR 2
2019 40 338 EUR 7 682 EUR 16 772 EUR 2
2018 0 EUR -35 EUR 7 765 EUR 0

VID dati

Nodokļu maksātāja reitings: B Jāuzlabo saistību izpilde
PVN maksātājs: ir

Uzņēmuma nodokļu maksājumi

Periods Nodokļi kopā (tūkst. EUR) IIN (tūkst. EUR) VSAOI (tūkst. EUR) Darbinieki
2026. gada 3. ceturksnis 0.94 0.0 0.0 1
2026. gada 2. ceturksnis 0.59 0.0 0.0 1
2026. gada 1. ceturksnis 1.24 0.00 0.00 1
2025. gada 4. ceturksnis 1.52 0.00 0.24 1
2024 1.21 0.05 0.09 1
2023 4.80 0.18 0.28 1
2022 9.69 0.53 0.88 1

Uzņēmuma vidējās algas aprēķins

Periods Vidējā bruto alga (EUR) (alga uz papīra) Aptuvenā neto alga (EUR) (alga uz rokas)
2026. gada 3. ceturksnis — —
2026. gada 2. ceturksnis — —
2026. gada 1. ceturksnis — —
2025. gada 4. ceturksnis *** ***
2024 *** ***
2023 *** ***
2022 *** ***

* *** — periodos, kad uzņēmumā ir mazāk nekā 3 darbinieki, algas aprēķins tiek slēpts privātuma aizsardzībai: dati VID publikācijā ir, bet vidējā alga atklātu konkrētu personu atalgojumu.

Ieņēmumu un Izdevumu Plūsma

Peļņas vai zaudējumu aprēķins 2024 2023 2022 2021 2020
Neto apgrozījums 25 244 EUR 47 853 EUR 81 045 EUR 93 920 EUR 89 530 EUR
Bruto peļņa 2 907 EUR 2 593 EUR 9 235 EUR 11 592 EUR 6 977 EUR
Peļņa pirms nodokļiem 2 907 EUR 2 593 EUR 9 235 EUR 11 592 EUR 6 977 EUR
UIN nodoklis 0 EUR 0 EUR 0 EUR 0 EUR 0 EUR
Tīrā peļņa 2 907 EUR 2 593 EUR 9 235 EUR 11 592 EUR 6 977 EUR
Ielādē...

Bilance

Pozīcija 2024 2023 2022 2021 2020
Aktīvi kopā 45 968 EUR 41 269 EUR 39 301 EUR 36 810 EUR 31 430 EUR
Apgrozāmie līdzekļi 29 902 EUR 25 203 EUR 26 545 EUR 30 971 EUR 31 430 EUR
Pašu kapitāls 43 751 EUR 40 844 EUR 38 251 EUR 29 016 EUR 17 424 EUR
Īstermiņa saistības 2 217 EUR 425 EUR 1 050 EUR 7 794 EUR 14 006 EUR
Ilgtermiņa saistības 0 EUR 0 EUR 0 EUR 0 EUR 0 EUR

Dati nav pieejami.

Papildu reģistri un dati

1 sadaļa 1 ieraksts atveriet sadaļu, lai redzētu datus
Konstatēti nopietni riska signāli Nav reģistrētu procesu, liegumu vai sankciju VID reitings: B Gada pārskats: nav iesniegts Pašu kapitāls: pozitīvs Nodokļu maksājumi: kritums PVN maksātājs

Signāli no atvērtajiem datiem (UR, VID, PTAC). Nodokļu parāda summa un komercķīlas atvērtajos datos nav publicētas — tās pārbaudiet VID parādnieku datubāzē un UR informācijas portālā.

Saistītie uzņēmumi un izmaiņas1Agrākie nosaukumi: 1
Agrākie nosaukumi: 1

Agrākie nosaukumi

  • SIA "MK-Packing" — līdz 2019-01-18

Rādītas tikai juridisko personu saistības; fizisko personu dalībnieki netiek rādīti. Daļu % pret reģistrēto pamatkapitālu. Avots: Uzņēmumu reģistra atvērtie dati.

Pozīcija nozarē

Detalizēti

Ielādē peļņas datus...

Ielādē apgrozījuma datus...

Ielādē darbinieku skaita datus...

Ielādē salīdzinošos datus...

Finanšu Rādītāji un Riska Analīze

Rādītājs 2024 2023 2022 2021 2020
Kopējais likviditātes koeficients (Current Ratio)
Apgrozāmie līdzekļi / Īstermiņa saistības
13,49 59,30 25,28 3,97 2,24
Ātrās likviditātes koeficients (Quick Ratio)
(Apgrozāmie līdzekļi − Krājumi) / Īstermiņa saistības
9,98 40,98 17,87 2,97 1,69
Tīrās peļņas rentabilitāte
Tīrā peļņa / Neto apgrozījums
11,52 % 5,42 % 11,39 % 12,34 % 7,79 %
Aktīvu rentabilitāte (ROA)
Tīrā peļņa / Aktīvi kopā
6,32 % 6,28 % 23,50 % 31,49 % 22,20 %
Pašu kapitāla rentabilitāte (ROE)
Tīrā peļņa / Pašu kapitāls
6,64 % 6,35 % 24,14 % 39,95 % 40,04 %
Saistību / pašu kapitāla attiecība (D/E)
Saistības kopā / Pašu kapitāls
0,05 0,01 0,03 0,27 0,80
Aktīvu aprites koeficients
Neto apgrozījums / Aktīvi kopā
0,55 1,16 2,06 2,55 2,85
Kapitāla efektivitāte (ROCE)
EBIT / Ieguldītais kapitāls
6,64 % 6,35 % 24,14 % 39,95 % 40,04 %
Altmana Z'-indekss (maksātnespējas risks)
Z' (1983) = 0,717·A + 0,847·B + 3,107·C + 0,420·D + 0,998·E
10,27 42,98 19,38 6,21 4,92

* Aprēķins veikts pēc Altmana 1983. gada modeļa privātiem uzņēmumiem.

Apraksts

SIA "LV-Packing" ir uzņēmums ar gandrīz desmitgades pieredzi un skaidru attīstības virzienu.
Pamatojoties uz 2024. gada datiem, tā likviditāte ir pārmērīgi augsta, kas var liecināt par neefektīvu līdzekļu izmantošanu.
Uzņēmuma kontos ir pārāk daudz neizmantotas naudas, kas varētu strādāt.
Darbība ir ar augstu peļņas maržu, kas liecina par efektīvu pārvaldību.
Tāpat resursi tiek pārvaldīti gudri, nodrošinot augstu aktīvu atdevi.
Pašu kapitāla izmantošanas efektivitāte ir stabila, bet mērena.
Finansiālo stabilitāti pastiprina zems saistību līmenis, kas norāda uz neatkarību no kreditoriem.
Aktīvu apgrozījums ir vidējā līmenī, kas ir līdzsvarots rādītājs.
Kapitāla efektivitāte ir līdzsvarota.
Kopumā, augstie noturības rādītāji apstiprina, ka uzņēmums ir finansiāli stabils un drošs.

* Šis apraksts ir informatīvs. Analīze ir vispārīga un neņem vērā konkrētās nozares specifiku. Apraksts balstīts uz publiski pieejamiem uzņēmuma finanšu datiem un uz aprēķiniem sadaļā 'Finanšu Rādītāji un Riska Analīze'.

⚔️ Konkurentu salīdzinājums (visa nozare NACE 1624)

Automātiski aprēķini no publiskajiem datiem — nav finanšu konsultācija.
Nozarē: 112 uzņēmumi 84. vieta pēc apgrozījuma 46. vieta pēc peļņas Koka taras ražošana
Darbinieku, produktivitātes un algu kolonnas:
PozīcijaUzņēmumsApgrozījums, €Peļņa, € MaržaDarb. VID Apgroz./darb., € VID ~ Bruto alga/mēn. VID
1KRONUS SIA87 642 325136 0660,2 %523167 5762 208 (2026 Q3)
2SIA "BELWOOD"20 709 1201 226 3125,9 %45460 2032 423 (2026 Q3)
3SIA "PALLETERIES"18 940 447-1 260 841-6,7 %101187 5291 549 (2026 Q3)
4SIA "MARKO KEA"13 349 685-122 004-0,9 %52256 7252 037 (2026 Q3)
5SIA "GL PLUS"12 742 029716 2435,6 %73174 5481 707 (2026 Q3)
6SIA "PALLOGS"9 432 853215 5682,3 %89105 9871 184 (2026 Q3)
7SIA "UPESLĪČI"9 063 956273 1533,0 %40226 599994 (2026 Q3)
8SIA "DLLA"8 444 164-453 785-5,4 %84100 5261 459 (2026 Q3)
9SIA "SMD Solutions"6 379 826235 3633,7 %31205 8011 392 (2026 Q3)
10SIA "Latvia Packing"4 833 172181 2953,8 %39123 9271 194 (2026 Q3)
84SIA "LV-Packing" (šis uzņēmums)25 2442 90711,5 %125 244—
Apgrozījums, peļņa un UR darbinieki — no katra uzņēmuma jaunākā gada pārskata (nozares statistika ģenerēta 2026-11-03). VID kolonnas — no jaunākā pieejamā VID ceturkšņa katram uzņēmumam; alga aprēķināta no VSAOI. Apgroz./darb. abos režīmos lieto gada pārskata apgrozījumu. Klikšķis uz kolonnas virsraksta maina kārtošanu; "Pozīcija" vienmēr numurē no 1. *** — uzņēmumiem ar mazāk nekā 3 darbiniekiem algas aprēķins tiek slēpts privātuma aizsardzībai.

Padziļinātā izpēte

Analīzes opcijas

SIA "LV-Packing"
1624 Koka taras ražošana
🤖 MI Modelis: gemini-3.8-flash

Uzņēmuma apskats

Mākslīgā intelekta atbilde

Gatavo analīzi... Lūdzu uzgaidi ⏳
Izvēlies kādu no analīžu opcijām kreisajā pusē, lai sāktu.
Izmantotie dati

Uzņēmumu reģistrs

[register]

Reģ.Kods SEPA ID Nosauk./Vārds PirmsPēd. Pēdiņās AizPēd. BezPēd.? Reģ.TipsKods Reģ.Tips Subj.Veids Subj.VeidsNos. Reģistrēts Izbeigts Slēgts Adrese Indekss AdresesID Reģions Pils./Nov. ATVK Pārreģ.Term.
40203123954 LV24ZZZ40203123954 SIA "LV-Packing" SIA LV-Packing NULL 0 K Komercreģistrs SIA Sabiedrība ar ierobežotu atbildību 2018-02-09 NULL Dobeles nov., Dobele, Skolas iela 23 3701 101558074 100015813 100003198 0460201 NULL

Tiesību subjekta lietā reģistrēts lēmuma par dibināšanu pieņemšanas datums

[memorandum_date]

ID Reģ.Nr. document_date Reģ.Dat.
7302565 40203123954 2018-02-05 2018-02-07 12:46:21

Tiesību subjektu vēsturiskie nosaukumi

[register_name_history]

Reģ.Kods Līdz Nosauk./Vārds
40203123954 2019-01-18 SIA "MK-Packing"

Pamatkapitālu un ieguldījumu informācija

[equity_capitals]

ID Reģ.Nr. equity_capital_type equity_capital_type_text amount Valūta No Lab.Dat.
92626758 40203123954 PAID_UP_EQUITY Apmaksātais pamatkapitāls 2800 EUR 2018-02-09 2018-02-09 14:40:22

Gada pārskatu pamatinformācija

[financial_statements]

ID File ID Reģ.Nr. Avota Shēma Avota Tips Gads Gada Sākums Gada Beigas Darb. Skaits Noapaļošana Valūta created_at
944952 21505281 40203123954 DokGPv1 UGP 2018 2018-02-09 2018-12-31 0 ONES EUR 2020-11-13 10:00:57.772
1426095 31528557 40203123954 DokGPv1 UGP 2021 2021-01-01 2021-12-31 2 ONES EUR 2022-09-08 05:00:12.054
1915487 33537972 40203123954 DokGPv1 UGP 2023 2023-01-01 2023-12-31 1 ONES EUR 2024-06-02 22:08:14.845
1104154 23347302 40203123954 DokGPv1 UGP 2019 2019-01-01 2019-12-31 2 ONES EUR 2020-11-22 10:00:09.506
1286032 29767573 40203123954 DokGPv1 UGP 2020 2020-01-01 2020-12-31 2 ONES EUR 2021-08-25 03:02:56.949
1766694 32624683 40203123954 DokGPv1 UGP 2022 2022-01-01 2022-12-31 1 ONES EUR 2023-07-12 05:00:01.976
2083693 34654452 40203123954 DokGPv1 UGP 2024 2024-01-01 2024-12-31 1 ONES EUR 2025-07-28 21:00:10.864

Peļņas vai zaudējumu aprēķini

[income_statements]

Statement ID File ID Neto Apgrozījums Krājumu Izm.(Būtība) Kapital. Izm.(Būtība) Pār. Ieņ.(Būtība) Materiālu Izm.(Būtība) Personāla Izm.(Būtība) Nolietojums (Būtība) Pārd. Pašizm. Bruto Peļņa Pārdoš. Izm. Admin. Izm. Pār. Ieņ.(Funkcija) Pār. Izm. Ieņ. no Līdzdal. Ieņ. Pār. Ilg. Ieg. Pār. Proc. Ieņ. Fin. Ieg. Vērt. Izm. Proc. Izm. Ārkārtas Ieņ. Ārkārtas Izm. Peļņa pirms UIN UIN Peļņa pēc UIN Citi Nod. Ārkārtas Divid. Tīrā Peļņa
1104154 23347302 40338 NULL NULL NULL NULL NULL NULL 32656 7682 0 0 0 0 0 0 0 0 0 NULL NULL 7682 0 7682 NULL 0 7682
1286032 29767573 89530 NULL NULL NULL NULL NULL NULL 82553 6977 0 0 0 0 0 0 0 0 0 NULL NULL 6977 0 6977 NULL 0 6977
1426095 31528557 93920 NULL NULL NULL NULL NULL NULL 82328 11592 0 0 0 0 0 0 0 0 0 NULL NULL 11592 0 11592 NULL 0 11592
1766694 32624683 81045 NULL NULL NULL NULL NULL NULL 71810 9235 0 0 0 0 0 0 0 0 0 NULL NULL 9235 0 9235 NULL 0 9235
1915487 33537972 47853 NULL NULL NULL NULL NULL NULL 45260 2593 0 0 0 0 0 0 0 0 0 NULL NULL 2593 0 2593 NULL 0 2593
2083693 34654452 25244 NULL NULL NULL NULL NULL NULL 22337 2907 0 0 0 0 0 0 0 0 0 NULL NULL 2907 0 2907 NULL 0 2907
944952 21505281 0 NULL NULL NULL NULL NULL NULL 0 0 0 35 0 0 0 0 0 0 0 NULL NULL -35 0 -35 NULL 0 -35

Bilances

[balance_sheets]

Statement ID File ID Nauda Īst. Vērtspapīri Debitori Krājumi Apgrozāmie Līdz. Ilg. Fin. Ieguld. Pamatlīdzekļi Nemater. Ieguld. Kopā Ilgter. Ieguld. Aktīvi Kopā Mājokļa Rem. Maks. Īsterm. Saistības Ilgterm. Saistības Uzkrājumi Pašu Kapitāls Pasīvi Kopā
1104154 23347302 7 0 8979 7786 16772 0 0 0 0 16772 NULL 6325 0 0 10447 16772
1286032 29767573 207 0 23437 7786 31430 0 0 0 0 31430 NULL 14006 0 0 17424 31430
1426095 31528557 2209 0 20976 7786 30971 0 5839 0 5839 36810 NULL 7794 0 0 29016 36810
1766694 32624683 45 0 18714 7786 26545 0 12756 0 12756 39301 NULL 1050 0 0 38251 39301
1915487 33537972 18 0 17399 7786 25203 0 16066 0 16066 41269 NULL 425 0 0 40844 41269
2083693 34654452 4717 0 17399 7786 29902 0 16066 0 16066 45968 NULL 2217 0 0 43751 45968
944952 21505281 265 0 7500 0 7765 0 0 0 0 7765 NULL 5000 0 0 2765 7765

Samaksātie nodokļi pa gadiem

[pdb_nm_komersantu_samaksato_nodoklu_kopsumas_odata]

Reģ. Kods Nosaukums Gads Forma NACE kods Adreses ATVK Adreses ATVK nos. Nodokļi kopā (tūkst. EUR) IIN (tūkst. EUR) VSAOI (tūkst. EUR) Vid. darb. sk.
40203123954 SIA "LV-Packing" 2024 sabiedrība ar ierobežotu atbildību 1624 028210 Dobele 1.21 0.05 0.09 1
40203123954 SIA "LV-Packing" 2023 sabiedrība ar ierobežotu atbildību 1624 028210 Dobele 4.80 0.18 0.28 1
40203123954 SIA "LV-Packing" 2022 sabiedrība ar ierobežotu atbildību 1624 028210 Dobele 9.69 0.53 0.88 1

PVN maksātājs

[pdb_pvnmaksataji_odata]

PVN Nr. Nosaukums Aktīvs Reģistrēts Būvn. pazīme PVN139_2_pazime Izslēgts
40203123954 SIA "LV-Packing" ir 26.03.2019 nav nav

Nodokļu maksātāja reitings

[reitings_uznemumi]

Reģ. Kods Nosaukums Reitings Skaidrojums Atjaunots
40203123954 SIA "LV-Packing" B Jāuzlabo saistību izpilde 06.10.2026

Biežāk uzdotie jautājumi

Kāda ir SIA "LV-Packing" juridiskā adrese?

Juridiskā adrese ir Skolas iela 23, Dobele, Dobeles nov., LV-3701.

Kāds bija SIA "LV-Packing" 2024. gada apgrozījums un finanšu rezultāts?

2024. gadā uzņēmuma apgrozījums bija 25 244 EUR, un peļņa bija 2 907 EUR.

Cik darbinieku bija uzņēmumam SIA "LV-Packing" 2024. gadā?

2024. gadā uzņēmumā vidēji bija nodarbināti 1 darbinieki.

Kādi ir bijuši iepriekšējie SIA "LV-Packing" nosaukumi?

Uzņēmuma iepriekšējie nosaukumi ir bijuši: "SIA "MK-Packing"".

Kāds ir SIA "LV-Packing" likviditātes koeficients?

Kopējais likviditātes koeficients (current ratio) 2024. gadā bija 13,49 — apgrozāmie līdzekļi attiecībā pret īstermiņa saistībām. Ātrās likviditātes koeficients (quick ratio): 9,98.

Kāds ir SIA "LV-Packing" maksātnespējas riska novērtējums?

Altmana Z'-indekss (1983. gada modelis privātiem uzņēmumiem) 2024. gadā bija 10,27, kas ir drošajā zonā (zems maksātnespējas risks). Aprēķins ir informatīvs un nav finanšu konsultācija.

Vai SIA "LV-Packing" ir PVN maksātājs?

Saskaņā ar VID publiskajiem datiem, uzņēmums ir reģistrēts kā aktīvs PVN maksātājs.

Cik nodokļos samaksāja SIA "LV-Packing"?

2024. gadā uzņēmums valsts kopbudžetā samaksāja aptuveni 1 210 EUR VID administrētajos nodokļos, tostarp iedzīvotāju ienākuma nodoklī 50 EUR un VSAOI 90 EUR (VID atvērtie dati).

Kāds ir SIA "LV-Packing" VID nodokļu maksātāja reitings?

VID nodokļu maksātāja reitings ir "B" — Jāuzlabo saistību izpilde.

Kāda ir SIA "LV-Packing" galvenā darbības nozare?

Uzņēmuma galvenā reģistrētā darbības nozare saskaņā ar NACE klasifikatoru ir: Koka taras ražošana.

Tuvākie uzņēmumi

Apgrozījums no katra uzņēmuma jaunākā iesniegtā gada pārskata.

Blakus pēc apgrozījuma: Koka taras ražošana — Dobeles novads

Lielākie šajā nozarē Latvijā

Tuvumā, bez publicēta gada pārskata

Visa nozare: Koka taras ražošana · Dobeles novads — lielākie uzņēmumi

Vieta nozarē pēc apgrozījuma: 84. no 112

Uzņēmumi, kas šajā sarakstā stāv tieši blakus, un tie, kas ir 5 un 25 vietas augstāk vai zemāk.

Lapas ģenerēšanas datums: 04-11-2026