SIA "ADAN RSV" (reģ. Nr. 42403041004) — sabiedrība ar ierobežotu atbildību, statuss: Aktīvs, reģ. datums: 2017-05-12. Jaunākais gada pārskats (2023): apgrozījums 10 100 EUR, peļņa 4 146 EUR, darbinieku skaits: 1. Kopējais likviditātes koeficients: 4,08 (2023). VID nodokļu maksātāja reitings: N.
Pamatdarbība: Koka taras ražošana
| Reģistrācijas Nr. | 42403041004 |
| Statuss | Aktīvs |
| Juridiskā Forma | Sabiedrība ar ierobežotu atbildību (SIA) |
| Reģistrs | Komercreģistrs |
| Reģistrēts | 2017-05-12 |
| Darbība izbeigta | — |
| Slēgts | — |
| SEPA ID | LV39ZZZ42403041004 |
| Juridiskā adrese | "Ražotne Tūmuži", Tūmuži, Vērēmu pag., Rēzeknes nov., LV-4647 |
UR datu kopija atjaunota: 2026-11-03
| Gads | Apgrozījums | Peļņa | Aktīvi | Darbinieki |
|---|---|---|---|---|
| 2023 | 10 100 EUR | 4 146 EUR | 5 954 EUR | 1 |
| 2022 | 0 EUR | -273 EUR | 1 480 EUR | 0 |
| 2021 | 0 EUR | -2 029 EUR | 1 480 EUR | 0 |
| 2020 | 0 EUR | -149 EUR | 3 363 EUR | 0 |
| Periods | Nodokļi kopā (tūkst. EUR) | IIN (tūkst. EUR) | VSAOI (tūkst. EUR) | Darbinieki |
|---|---|---|---|---|
| 2023 | 2.03 | 0.70 | 1.14 | 0 |
| Periods | Vidējā bruto alga (EUR) (alga uz papīra) | Aptuvenā neto alga (EUR) (alga uz rokas) |
|---|---|---|
| 2023 | — | — |
| Peļņas vai zaudējumu aprēķins | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 |
|---|---|---|---|---|---|
| Neto apgrozījums | 10 100 EUR | 0 EUR | 0 EUR | 0 EUR | 0 EUR |
| Bruto peļņa | 4 375 EUR | 0 EUR | 0 EUR | 0 EUR | 0 EUR |
| Peļņa pirms nodokļiem | 4 146 EUR | -223 EUR | -1 979 EUR | -99 EUR | 0 EUR |
| UIN nodoklis | 0 EUR | 50 EUR | 50 EUR | 50 EUR | 0 EUR |
| Tīrā peļņa | 4 146 EUR | -273 EUR | -2 029 EUR | -149 EUR | 0 EUR |
| Pozīcija | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 |
|---|---|---|---|---|---|
| Aktīvi kopā | 5 954 EUR | 1 480 EUR | 1 480 EUR | 3 363 EUR | 3 363 EUR |
| Apgrozāmie līdzekļi | 5 954 EUR | 1 480 EUR | 1 480 EUR | 3 363 EUR | 3 363 EUR |
| Pašu kapitāls | 4 495 EUR | 349 EUR | 622 EUR | 2 651 EUR | 2 800 EUR |
| Īstermiņa saistības | 1 459 EUR | 1 131 EUR | 858 EUR | 712 EUR | 563 EUR |
| Ilgtermiņa saistības | 0 EUR | 0 EUR | 0 EUR | 0 EUR | 0 EUR |
Dati nav pieejami.
Signāli no atvērtajiem datiem (UR, VID, PTAC). Nodokļu parāda summa un komercķīlas atvērtajos datos nav publicētas — tās pārbaudiet VID parādnieku datubāzē un UR informācijas portālā.
Ielādē peļņas datus...
Ielādē apgrozījuma datus...
Ielādē darbinieku skaita datus...
Ielādē salīdzinošos datus...
| Rādītājs | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 |
|---|---|---|---|---|---|
| Kopējais likviditātes koeficients (Current Ratio) Apgrozāmie līdzekļi / Īstermiņa saistības |
4,08 | 1,31 | 1,72 | 4,72 | 5,97 |
| Ātrās likviditātes koeficients (Quick Ratio) (Apgrozāmie līdzekļi − Krājumi) / Īstermiņa saistības |
4,08 | 1,24 | 1,63 | 2,17 | 2,75 |
| Tīrās peļņas rentabilitāte Tīrā peļņa / Neto apgrozījums |
41,05 % | — | — | — | — |
| Aktīvu rentabilitāte (ROA) Tīrā peļņa / Aktīvi kopā |
69,63 % | -18,45 % | -137,09 % | -4,43 % | 0,00 % |
| Pašu kapitāla rentabilitāte (ROE) Tīrā peļņa / Pašu kapitāls |
92,24 % | -78,22 % | -326,21 % | -5,62 % | 0,00 % |
| Saistību / pašu kapitāla attiecība (D/E) Saistības kopā / Pašu kapitāls |
0,32 | 3,24 | 1,38 | 0,27 | 0,20 |
| Aktīvu aprites koeficients Neto apgrozījums / Aktīvi kopā |
1,70 | 0,00 | 0,00 | 0,00 | 0,00 |
| Kapitāla efektivitāte (ROCE) EBIT / Ieguldītais kapitāls |
92,24 % | -63,90 % | -318,17 % | -3,73 % | 0,00 % |
| Altmana Z'-indekss (maksātnespējas risks) Z' (1983) = 0,717·A + 0,847·B + 3,107·C + 0,420·D + 0,998·E |
6,33 | 0,03 | -3,19 | 2,71 | 3,39 |
* Aprēķins veikts pēc Altmana 1983. gada modeļa privātiem uzņēmumiem.
SIA "ADAN RSV" ir uzņēmums, kas gadu gaitā nostiprinājis savu stabilitāti un uzticamību.
Pamatojoties uz 2023. gada datiem, tam ir lieli brīvie līdzekļi, kas netiek pietiekami ieguldīti attīstībā.
Vienlaikus, pārlieku augstais likviditātes līmenis norāda uz līdzekļu neefektīvu izmantošanu.
Darbība ir ar augstu peļņas maržu, kas liecina par efektīvu pārvaldību.
Tāpat resursi tiek pārvaldīti gudri, nodrošinot augstu aktīvu atdevi.
Tas nodrošina arī izcilu atdevi no pašu kapitāla, kas apliecina augstu ieguldījumu efektivitāti.
Uzņēmums ir finansiāli neatkarīgs un ar zemu riska profilu.
Pozitīvi, ka aktīvu apgrozījums ir augsts.
Uzņēmums demonstrē spēju efektīvi izmantot visu kapitālu vērtības radīšanai.
Kopumā, augstie noturības rādītāji apstiprina, ka uzņēmums ir finansiāli stabils un drošs.
* Šis apraksts ir informatīvs. Analīze ir vispārīga un neņem vērā konkrētās nozares specifiku. Apraksts balstīts uz publiski pieejamiem uzņēmuma finanšu datiem un uz aprēķiniem sadaļā 'Finanšu Rādītāji un Riska Analīze'.
| Pozīcija | Uzņēmums | Apgrozījums, € | Peļņa, € | Marža | Darb. VID | Apgroz./darb., € VID | ~ Bruto alga/mēn. VID |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1 | KRONUS SIA | 87 642 325 | 136 066 | 0,2 % | 523 | 167 576 | 2 208 (2026 Q3) |
| 2 | SIA "BELWOOD" | 20 709 120 | 1 226 312 | 5,9 % | 45 | 460 203 | 2 423 (2026 Q3) |
| 3 | SIA "PALLETERIES" | 18 940 447 | -1 260 841 | -6,7 % | 101 | 187 529 | 1 549 (2026 Q3) |
| 4 | SIA "MARKO KEA" | 13 349 685 | -122 004 | -0,9 % | 52 | 256 725 | 2 037 (2026 Q3) |
| 5 | SIA "GL PLUS" | 12 742 029 | 716 243 | 5,6 % | 73 | 174 548 | 1 707 (2026 Q3) |
| 6 | SIA "PALLOGS" | 9 432 853 | 215 568 | 2,3 % | 89 | 105 987 | 1 184 (2026 Q3) |
| 7 | SIA "UPESLĪČI" | 9 063 956 | 273 153 | 3,0 % | 40 | 226 599 | 994 (2026 Q3) |
| 8 | SIA "DLLA" | 8 444 164 | -453 785 | -5,4 % | 84 | 100 526 | 1 459 (2026 Q3) |
| 9 | SIA "SMD Solutions" | 6 379 826 | 235 363 | 3,7 % | 31 | 205 801 | 1 392 (2026 Q3) |
| 10 | SIA "Latvia Packing" | 4 833 172 | 181 295 | 3,8 % | 39 | 123 927 | 1 194 (2026 Q3) |
| 89 | SIA "ADAN RSV" (šis uzņēmums) | 10 100 | 4 146 | 41,0 % | 0 | — | — |
[register]
| Reģ.Kods | SEPA ID | Nosauk./Vārds | PirmsPēd. | Pēdiņās | AizPēd. | BezPēd.? | Reģ.TipsKods | Reģ.Tips | Subj.Veids | Subj.VeidsNos. | Reģistrēts | Izbeigts | Slēgts | Adrese | Indekss | AdresesID | Reģions | Pils./Nov. | ATVK | Pārreģ.Term. |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 42403041004 | LV39ZZZ42403041004 | Sabiedrība ar ierobežotu atbildību "ADAN RSV" | Sabiedrība ar ierobežotu atbildību | ADAN RSV | NULL | 0 | K | Komercreģistrs | SIA | Sabiedrība ar ierobežotu atbildību | 2017-05-12 | NULL | Rēzeknes nov., Vērēmu pag., Tūmuži, "Ražotne Tūmuži" | 4647 | 105926313 | 100016132 | 0 | 0780296 | NULL |
[memorandum_date]
| ID | Reģ.Nr. | document_date | Reģ.Dat. |
|---|---|---|---|
| 6372942 | 42403041004 | 2017-05-09 | 2017-05-11 09:59:12 |
[equity_capitals]
| ID | Reģ.Nr. | equity_capital_type | equity_capital_type_text | amount | Valūta | No | Lab.Dat. |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 92580774 | 42403041004 | PAID_UP_EQUITY | Apmaksātais pamatkapitāls | 1400 | EUR | 2017-05-12 | 2017-05-12 16:11:46 |
| 92580773 | 42403041004 | REGISTERED_EQUITY | Reģistrētais pamatkapitāls | 2800 | EUR | 2017-05-12 | 2017-05-12 16:11:46 |
[financial_statements]
| ID | File ID | Reģ.Nr. | Avota Shēma | Avota Tips | Gads | Gada Sākums | Gada Beigas | Darb. Skaits | Noapaļošana | Valūta | created_at |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 747534 | 19634798 | 42403041004 | DokGPUIENv1 | UGP | 2017 | 2017-05-12 | 2017-12-31 | 1 | ONES | EUR | 2020-11-02 11:44:06.047 |
| 866750 | 21192499 | 42403041004 | DokGPv1 | UGP | 2018 | 2018-01-01 | 2018-12-31 | 1 | ONES | EUR | 2020-11-09 05:05:46.815 |
| 1021860 | 22818787 | 42403041004 | DokGPv1 | UGP | 2019 | 2019-01-01 | 2019-12-31 | 0 | ONES | EUR | 2020-11-17 16:47:22.35 |
| 1175226 | 28908646 | 42403041004 | DokGPv1 | UGP | 2020 | 2020-01-01 | 2020-12-31 | 0 | ONES | EUR | 2021-03-07 22:01:17.692 |
| 1402141 | 31340704 | 42403041004 | DokGPv1 | UGP | 2021 | 2021-01-01 | 2021-12-31 | 0 | ONES | EUR | 2022-07-30 18:07:58.984 |
| 1483839 | 32364249 | 42403041004 | DokGPv1 | UGP | 2022 | 2022-01-01 | 2022-12-31 | 0 | ONES | EUR | 2023-04-28 03:02:23.974 |
| 1931477 | 33627560 | 42403041004 | DokGPv1 | UGP | 2023 | 2023-01-01 | 2023-12-31 | 1 | ONES | EUR | 2024-07-03 19:02:01.834 |
[income_statements]
| Statement ID | File ID | Neto Apgrozījums | Krājumu Izm.(Būtība) | Kapital. Izm.(Būtība) | Pār. Ieņ.(Būtība) | Materiālu Izm.(Būtība) | Personāla Izm.(Būtība) | Nolietojums (Būtība) | Pārd. Pašizm. | Bruto Peļņa | Pārdoš. Izm. | Admin. Izm. | Pār. Ieņ.(Funkcija) | Pār. Izm. | Ieņ. no Līdzdal. | Ieņ. Pār. Ilg. Ieg. | Pār. Proc. Ieņ. | Fin. Ieg. Vērt. Izm. | Proc. Izm. | Ārkārtas Ieņ. | Ārkārtas Izm. | Peļņa pirms UIN | UIN | Peļņa pēc UIN | Citi Nod. | Ārkārtas Divid. | Tīrā Peļņa |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1021860 | 22818787 | 0 | NULL | NULL | NULL | NULL | NULL | NULL | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | NULL | NULL | 0 | 0 | 0 | NULL | 0 | 0 |
| 1175226 | 28908646 | 0 | NULL | NULL | NULL | NULL | NULL | NULL | 0 | 0 | 0 | 99 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | NULL | NULL | -99 | 50 | -149 | NULL | 0 | -149 |
| 1402141 | 31340704 | 0 | NULL | NULL | NULL | NULL | NULL | NULL | 0 | 0 | 0 | 148 | 52 | 1883 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | NULL | NULL | -1979 | 50 | -2029 | NULL | 0 | -2029 |
| 1483839 | 32364249 | 0 | NULL | NULL | NULL | NULL | NULL | NULL | 0 | 0 | 0 | 203 | 0 | 20 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | NULL | NULL | -223 | 50 | -273 | NULL | 0 | -273 |
| 1931477 | 33627560 | 10100 | NULL | NULL | NULL | NULL | NULL | NULL | 5725 | 4375 | 0 | 557 | 328 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | NULL | NULL | 4146 | 0 | 4146 | NULL | 0 | 4146 |
| 747534 | 19634798 | 0 | NULL | NULL | NULL | NULL | NULL | NULL | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | NULL | NULL | 0 | 0 | 0 | NULL | 0 | 0 |
| 866750 | 21192499 | 0 | NULL | NULL | NULL | NULL | NULL | NULL | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | NULL | NULL | 0 | 0 | 0 | NULL | 0 | 0 |
[balance_sheets]
| Statement ID | File ID | Nauda | Īst. Vērtspapīri | Debitori | Krājumi | Apgrozāmie Līdz. | Ilg. Fin. Ieguld. | Pamatlīdzekļi | Nemater. Ieguld. | Kopā Ilgter. Ieguld. | Aktīvi Kopā | Mājokļa Rem. Maks. | Īsterm. Saistības | Ilgterm. Saistības | Uzkrājumi | Pašu Kapitāls | Pasīvi Kopā |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1021860 | 22818787 | 0 | 0 | 1547 | 1816 | 3363 | 0 | 0 | 0 | 0 | 3363 | NULL | 563 | 0 | 0 | 2800 | 3363 |
| 1175226 | 28908646 | 0 | 0 | 1547 | 1816 | 3363 | 0 | 0 | 0 | 0 | 3363 | NULL | 712 | 0 | 0 | 2651 | 3363 |
| 1402141 | 31340704 | 0 | 0 | 1400 | 80 | 1480 | 0 | 0 | 0 | 0 | 1480 | NULL | 858 | 0 | 0 | 622 | 1480 |
| 1483839 | 32364249 | 0 | 0 | 1400 | 80 | 1480 | 0 | 0 | 0 | 0 | 1480 | NULL | 1131 | 0 | 0 | 349 | 1480 |
| 1931477 | 33627560 | 4554 | 0 | 1400 | 0 | 5954 | 0 | 0 | 0 | 0 | 5954 | NULL | 1459 | 0 | 0 | 4495 | 5954 |
| 747534 | 19634798 | 1298 | 0 | 1427 | 80 | 2805 | 0 | 0 | 0 | 0 | 2805 | NULL | 5 | 0 | 0 | 2800 | 2805 |
| 866750 | 21192499 | 0 | 0 | 1488 | 1816 | 3304 | 0 | 0 | 0 | 0 | 3304 | NULL | 504 | 0 | 0 | 2800 | 3304 |
[pdb_nm_komersantu_samaksato_nodoklu_kopsumas_odata]
| Reģ. Kods | Nosaukums | Gads | Forma | NACE kods | Adreses ATVK | Adreses ATVK nos. | Nodokļi kopā (tūkst. EUR) | IIN (tūkst. EUR) | VSAOI (tūkst. EUR) | Vid. darb. sk. |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 42403041004 | Sabiedrība ar ierobežotu atbildību "ADAN RSV" | 2024 | sabiedrība ar ierobežotu atbildību | 1624 | 043660 | Vērēmu pag. | 0.00 | 0.00 | 0.00 | 0 |
| 42403041004 | Sabiedrība ar ierobežotu atbildību "ADAN RSV" | 2023 | sabiedrība ar ierobežotu atbildību | 1624 | 043660 | Vērēmu pag. | 2.03 | 0.70 | 1.14 | 0 |
| 42403041004 | Sabiedrība ar ierobežotu atbildību "ADAN RSV" | 2022 | sabiedrība ar ierobežotu atbildību | 1624 | 043660 | Vērēmu pag. | 0.00 | 0.00 | 0.00 | 0 |
[reitings_uznemumi]
| Reģ. Kods | Nosaukums | Reitings | Skaidrojums | Atjaunots |
|---|---|---|---|---|
| 42403041004 | Sabiedrība ar ierobežotu atbildību "ADAN RSV" | N | Neaktīvs nodokļu maksātājs | 06.10.2026 |
Juridiskā adrese ir "Ražotne Tūmuži", Tūmuži, Vērēmu pag., Rēzeknes nov., LV-4647.
2023. gadā uzņēmuma apgrozījums bija 10 100 EUR, un peļņa bija 4 146 EUR.
2023. gadā uzņēmumā vidēji bija nodarbināti 1 darbinieki.
Kopējais likviditātes koeficients (current ratio) 2023. gadā bija 4,08 — apgrozāmie līdzekļi attiecībā pret īstermiņa saistībām. Ātrās likviditātes koeficients (quick ratio): 4,08.
Altmana Z'-indekss (1983. gada modelis privātiem uzņēmumiem) 2023. gadā bija 6,33, kas ir drošajā zonā (zems maksātnespējas risks). Aprēķins ir informatīvs un nav finanšu konsultācija.
2023. gadā uzņēmums valsts kopbudžetā samaksāja aptuveni 2 030 EUR VID administrētajos nodokļos, tostarp iedzīvotāju ienākuma nodoklī 700 EUR un VSAOI 1 140 EUR (VID atvērtie dati).
VID nodokļu maksātāja reitings ir "N" — Neaktīvs nodokļu maksātājs.
Uzņēmuma galvenā reģistrētā darbības nozare saskaņā ar NACE klasifikatoru ir: Koka taras ražošana.
Apgrozījums no katra uzņēmuma jaunākā iesniegtā gada pārskata.
Visa nozare: Koka taras ražošana · Rēzeknes novads — lielākie uzņēmumi
Uzņēmumi, kas šajā sarakstā stāv tieši blakus, un tie, kas ir 5 un 25 vietas augstāk vai zemāk.
Lapas ģenerēšanas datums: 04-11-2026