SIA "STILBŪVE" (reģ. Nr. 40203139298) — sabiedrība ar ierobežotu atbildību, statuss: Aktīvs, reģ. datums: 2018-04-21. Jaunākais gada pārskats (2025): apgrozījums 0 EUR, zaudējumi 1 032 EUR, darbinieku skaits: 1. Kopējais likviditātes koeficients: 23,44 (2025). VID nodokļu maksātāja reitings: N.
Pamatdarbība: Dzīvojamo un nedzīvojamo ēku būvniecība
| Reģistrācijas Nr. | 40203139298 |
| Statuss | Aktīvs |
| Juridiskā Forma | Sabiedrība ar ierobežotu atbildību (SIA) |
| Reģistrs | Komercreģistrs |
| Reģistrēts | 2018-04-21 |
| Darbība izbeigta | — |
| Slēgts | — |
| SEPA ID | LV23ZZZ40203139298 |
| Juridiskā adrese | Klinšu iela 31 - 2, Rāmava, Ķekavas pag., Ķekavas nov., LV-2111 |
UR datu kopija atjaunota: 2026-10-16
| Gads | Apgrozījums | Peļņa | Aktīvi | Darbinieki |
|---|---|---|---|---|
| 2025 | 0 EUR | -1 032 EUR | 23 911 EUR | 1 |
| 2024 | 0 EUR | -1 148 EUR | 24 779 EUR | 2 |
| 2023 | 100 EUR | -2 981 EUR | 25 672 EUR | 2 |
| 2022 | 4 284 EUR | 2 715 EUR | 28 384 EUR | 1 |
| 2021 | 1 070 EUR | 102 EUR | 25 388 EUR | 1 |
| 2020 | 836 EUR | -14 544 EUR | 25 236 EUR | 1 |
| 2019 | 61 532 EUR | 2 236 EUR | 40 310 EUR | 2 |
| 2018 | 119 594 EUR | 34 743 EUR | 40 545 EUR | 3 |
| Periods | Nodokļi kopā (tūkst. EUR) | IIN (tūkst. EUR) | VSAOI (tūkst. EUR) | Darbinieki |
|---|---|---|---|---|
| 2026. gada 3. ceturksnis | 0.0 | 0.0 | 0.0 | 1 |
| 2026. gada 2. ceturksnis | 0.0 | 0.0 | 0.0 | 1 |
| 2026. gada 1. ceturksnis | 0.00 | 0.00 | 0.00 | 1 |
| 2025. gada 4. ceturksnis | 0.00 | 0.00 | 0.00 | 1 |
| 2024 | 0.00 | 0.00 | 0.00 | 2 |
| 2023 | 0.50 | 0.16 | 0.28 | 2 |
| 2022 | 0.13 | 0.00 | 0.00 | 1 |
| Periods | Vidējā bruto alga (EUR) (alga uz papīra) | Aptuvenā neto alga (EUR) (alga uz rokas) |
|---|---|---|
| 2026. gada 3. ceturksnis | — | — |
| 2026. gada 2. ceturksnis | — | — |
| 2026. gada 1. ceturksnis | — | — |
| 2025. gada 4. ceturksnis | — | — |
| 2024 | — | — |
| 2023 | *** | *** |
| 2022 | — | — |
* *** — periodos, kad uzņēmumā ir mazāk nekā 3 darbinieki, algas aprēķins tiek slēpts privātuma aizsardzībai: dati VID publikācijā ir, bet vidējā alga atklātu konkrētu personu atalgojumu.
| Peļņas vai zaudējumu aprēķins | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 |
|---|---|---|---|---|---|
| Neto apgrozījums | 0 EUR | 0 EUR | 100 EUR | 4 284 EUR | 1 070 EUR |
| Bruto peļņa | -4 EUR | -106 EUR | -1 178 EUR | 3 650 EUR | 1 070 EUR |
| Peļņa pirms nodokļiem | -982 EUR | -1 098 EUR | -2 981 EUR | 2 765 EUR | 152 EUR |
| UIN nodoklis | 50 EUR | 50 EUR | 0 EUR | 50 EUR | 50 EUR |
| Tīrā peļņa | -1 032 EUR | -1 148 EUR | -2 981 EUR | 2 715 EUR | 102 EUR |
| Pozīcija | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 |
|---|---|---|---|---|---|
| Aktīvi kopā | 23 911 EUR | 24 779 EUR | 25 672 EUR | 28 384 EUR | 25 388 EUR |
| Apgrozāmie līdzekļi | 23 911 EUR | 24 779 EUR | 25 672 EUR | 28 384 EUR | 25 388 EUR |
| Pašu kapitāls | 22 891 EUR | 23 923 EUR | 25 071 EUR | 28 052 EUR | 25 337 EUR |
| Īstermiņa saistības | 1 020 EUR | 856 EUR | 601 EUR | 332 EUR | 51 EUR |
| Ilgtermiņa saistības | 0 EUR | 0 EUR | 0 EUR | 0 EUR | 0 EUR |
Dati nav pieejami.
Signāli no atvērtajiem datiem (UR, VID, PTAC). Nodokļu parāda summa un komercķīlas atvērtajos datos nav publicētas — tās pārbaudiet VID parādnieku datubāzē un UR informācijas portālā.
Būvkomersantu reģistrā jāreģistrējas visiem, kas sniedz būvniecības pakalpojumus. Ieņēmumi un nodarbināto skaits ir paša komersanta iesniegtie dati par būvniecības darbību — tie var atšķirties no gada pārskata apgrozījuma, jo aptver tikai būvniecību. Avots: BIS būvkomersantu dati.
Ielādē peļņas datus...
Ielādē apgrozījuma datus...
Ielādē darbinieku skaita datus...
Ielādē salīdzinošos datus...
| Rādītājs | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 |
|---|---|---|---|---|---|
| Kopējais likviditātes koeficients (Current Ratio) Apgrozāmie līdzekļi / Īstermiņa saistības |
23,44 | 28,95 | 42,72 | 85,49 | 497,80 |
| Ātrās likviditātes koeficients (Quick Ratio) (Apgrozāmie līdzekļi − Krājumi) / Īstermiņa saistības |
23,44 | 28,95 | 42,72 | 83,39 | 484,10 |
| Tīrās peļņas rentabilitāte Tīrā peļņa / Neto apgrozījums |
— | — | -2 981,00 % | 63,38 % | 9,53 % |
| Aktīvu rentabilitāte (ROA) Tīrā peļņa / Aktīvi kopā |
-4,32 % | -4,63 % | -11,61 % | 9,57 % | 0,40 % |
| Pašu kapitāla rentabilitāte (ROE) Tīrā peļņa / Pašu kapitāls |
-4,51 % | -4,80 % | -11,89 % | 9,68 % | 0,40 % |
| Saistību / pašu kapitāla attiecība (D/E) Saistības kopā / Pašu kapitāls |
0,04 | 0,04 | 0,02 | 0,01 | 0,00 |
| Aktīvu aprites koeficients Neto apgrozījums / Aktīvi kopā |
0,00 | 0,00 | 0,00 | 0,15 | 0,04 |
| Kapitāla efektivitāte (ROCE) EBIT / Ieguldītais kapitāls |
-4,29 % | -4,59 % | -11,89 % | 9,86 % | 0,60 % |
| Altmana Z'-indekss (maksātnespējas risks) Z' (1983) = 0,717·A + 0,847·B + 3,107·C + 0,420·D + 0,998·E |
10,80 | 13,11 | 18,69 | 37,49 | 210,28 |
* Aprēķins veikts pēc Altmana 1983. gada modeļa privātiem uzņēmumiem.
SIA "STILBŪVE" ir uzņēmums, kas gadu gaitā nostiprinājis savu stabilitāti un uzticamību.
Pamatojoties uz 2025. gada datiem, tā likviditāte ir pārmērīgi augsta, kas var liecināt par neefektīvu līdzekļu izmantošanu.
Uzņēmuma kontos ir pārāk daudz neizmantotas naudas, kas varētu strādāt.
Uzņēmuma aktīvi šobrīd rada zaudējumus, nevis peļņu — resursi netiek izmantoti vērtības radīšanai
Pašu kapitāls rada zaudējumus — īpašnieku ieguldījums pārskata periodā ir sarucis
Finansiālo stabilitāti pastiprina zems saistību līmenis, kas norāda uz neatkarību no kreditoriem.
Uzņēmuma resursi tiek neefektīvi izmantoti ieņēmumu radīšanai.
Ieguldītais kapitāls rada zaudējumus, kas liecina par nerentablu pamatdarbību
Kopumā, augstie noturības rādītāji apstiprina, ka uzņēmums ir finansiāli stabils un drošs.
* Šis apraksts ir informatīvs. Analīze ir vispārīga un neņem vērā konkrētās nozares specifiku. Apraksts balstīts uz publiski pieejamiem uzņēmuma finanšu datiem un uz aprēķiniem sadaļā 'Finanšu Rādītāji un Riska Analīze'.
| Pozīcija | Uzņēmums | Apgrozījums, € | Peļņa, € | Marža | Darb. VID | Apgroz./darb., € VID | ~ Bruto alga/mēn. VID |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1 | AS "UPB" | 149 861 283 | 7 477 100 | 5,0 % | 424 | 353 446 | 3 598 (2026 Q3) |
| 2 | AS "LNK Industries" | 90 754 695 | 696 210 | 0,8 % | 109 | 832 612 | 2 859 (2026 Q3) |
| 3 | SIA "AIMASA" | 86 203 552 | 6 827 879 | 7,9 % | 117 | 736 782 | 2 829 (2026 Q3) |
| 4 | SIA "UPB Nams" | 71 578 182 | 4 260 256 | 6,0 % | 99 | 723 012 | 3 051 (2026 Q3) |
| 5 | SIA "NORDES BŪVE" | 58 138 398 | 1 815 358 | 3,1 % | 65 | 894 437 | 3 286 (2026 Q3) |
| 6 | Pillar Contractor, SIA | 57 245 832 | 1 998 650 | 3,5 % | 145 | 394 799 | 2 723 (2026 Q3) |
| 7 | SIA "PRO DEV" | 50 120 871 | 916 978 | 1,8 % | 119 | 421 184 | 2 425 (2026 Q3) |
| 8 | SIA "NEWCOM Construction" | 49 762 205 | 2 086 406 | 4,2 % | 235 | 211 754 | 1 511 (2026 Q3) |
| 9 | SIA Mapri Būve | 48 348 596 | 1 812 237 | 3,7 % | 82 | 589 617 | 3 198 (2026 Q3) |
| 10 | SIA "BUKOTEKS" | 47 629 917 | 1 308 944 | 2,7 % | 40 | 1 190 748 | 3 599 (2026 Q3) |
| 2770 | SIA "STILBŪVE" (šis uzņēmums) | 0 | -1 032 | — | 1 | — | — |
[register]
| Reģ.Kods | SEPA ID | Nosauk./Vārds | PirmsPēd. | Pēdiņās | AizPēd. | BezPēd.? | Reģ.TipsKods | Reģ.Tips | Subj.Veids | Subj.VeidsNos. | Reģistrēts | Izbeigts | Slēgts | Adrese | Indekss | AdresesID | Reģions | Pils./Nov. | ATVK | Pārreģ.Term. |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 40203139298 | LV23ZZZ40203139298 | Sabiedrība ar ierobežotu atbildību "STILBŪVE" | Sabiedrība ar ierobežotu atbildību | STILBŪVE | NULL | 0 | K | Komercreģistrs | SIA | Sabiedrība ar ierobežotu atbildību | 2018-04-21 | NULL | Ķekavas nov., Ķekavas pag., Rāmava, Klinšu iela 31 - 2 | 2111 | 118761931 | 100015950 | 0 | 0800870 | NULL |
[memorandum_date]
| ID | Reģ.Nr. | document_date | Reģ.Dat. |
|---|---|---|---|
| 7573221 | 40203139298 | 2018-04-12 | 2018-04-20 10:16:05 |
[equity_capitals]
| ID | Reģ.Nr. | equity_capital_type | equity_capital_type_text | amount | Valūta | No | Lab.Dat. |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 92638933 | 40203139298 | PAID_UP_EQUITY | Apmaksātais pamatkapitāls | 2800 | EUR | 2018-04-21 | 2018-04-21 12:38:08 |
[financial_statements]
| ID | File ID | Reģ.Nr. | Avota Shēma | Avota Tips | Gads | Gada Sākums | Gada Beigas | Darb. Skaits | Noapaļošana | Valūta | created_at |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1058240 | 23117480 | 40203139298 | DokGPv1 | UGP | 2019 | 2019-01-01 | 2019-12-31 | 2 | ONES | EUR | 2020-11-19 18:28:52.697 |
| 1186656 | 29023180 | 40203139298 | DokGPv1 | UGP | 2020 | 2020-01-01 | 2020-12-31 | 1 | ONES | EUR | 2021-03-26 17:07:40.166 |
| 1375337 | 31208680 | 40203139298 | DokGPv1 | UGP | 2021 | 2021-01-01 | 2021-12-31 | 1 | ONES | EUR | 2022-07-07 19:04:37.708 |
| 1721047 | 32438454 | 40203139298 | DokGPv1 | UGP | 2022 | 2022-01-01 | 2022-12-31 | 1 | ONES | EUR | 2023-05-19 22:08:18.568 |
| 1885058 | 33458005 | 40203139298 | DokGPv1 | UGP | 2023 | 2023-01-01 | 2023-12-31 | 2 | ONES | EUR | 2024-05-23 03:16:53.299 |
| 2140986 | 35168067 | 40203139298 | DokGPv1 | UGP | 2025 | 2025-01-01 | 2025-12-31 | 1 | ONES | EUR | 2026-03-16 19:00:27.678 |
| 954242 | 21533541 | 40203139298 | DokGPv1 | UGP | 2018 | 2018-04-21 | 2018-12-31 | 3 | ONES | EUR | 2020-11-13 20:14:11.633 |
| 2028622 | 34418861 | 40203139298 | DokGPv1 | UGP | 2024 | 2024-01-01 | 2024-12-31 | 2 | ONES | EUR | 2025-05-22 05:00:35.924 |
[income_statements]
| Statement ID | File ID | Neto Apgrozījums | Krājumu Izm.(Būtība) | Kapital. Izm.(Būtība) | Pār. Ieņ.(Būtība) | Materiālu Izm.(Būtība) | Personāla Izm.(Būtība) | Nolietojums (Būtība) | Pārd. Pašizm. | Bruto Peļņa | Pārdoš. Izm. | Admin. Izm. | Pār. Ieņ.(Funkcija) | Pār. Izm. | Ieņ. no Līdzdal. | Ieņ. Pār. Ilg. Ieg. | Pār. Proc. Ieņ. | Fin. Ieg. Vērt. Izm. | Proc. Izm. | Ārkārtas Ieņ. | Ārkārtas Izm. | Peļņa pirms UIN | UIN | Peļņa pēc UIN | Citi Nod. | Ārkārtas Divid. | Tīrā Peļņa |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1058240 | 23117480 | 61532 | NULL | NULL | NULL | NULL | NULL | NULL | 56404 | 5128 | 0 | 2445 | 0 | 447 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | NULL | NULL | 2236 | 0 | 2236 | NULL | 0 | 2236 |
| 1186656 | 29023180 | 836 | NULL | NULL | NULL | NULL | NULL | NULL | 14004 | -13168 | 0 | 1371 | 0 | 5 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | NULL | NULL | -14544 | 0 | -14544 | NULL | 0 | -14544 |
| 1375337 | 31208680 | 1070 | NULL | NULL | NULL | NULL | NULL | NULL | 0 | 1070 | 0 | 916 | 0 | 2 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | NULL | NULL | 152 | 50 | 102 | NULL | 0 | 102 |
| 1721047 | 32438454 | 4284 | NULL | NULL | NULL | NULL | NULL | NULL | 634 | 3650 | 0 | 870 | 0 | 15 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | NULL | NULL | 2765 | 50 | 2715 | NULL | 0 | 2715 |
| 1885058 | 33458005 | 100 | NULL | NULL | NULL | NULL | NULL | NULL | 1278 | -1178 | 0 | 999 | 0 | 804 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | NULL | NULL | -2981 | 0 | -2981 | NULL | 0 | -2981 |
| 2028622 | 34418861 | 0 | NULL | NULL | NULL | NULL | NULL | NULL | 106 | -106 | 0 | 874 | 0 | 118 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | NULL | NULL | -1098 | 50 | -1148 | NULL | 0 | -1148 |
| 2140986 | 35168067 | 0 | NULL | NULL | NULL | NULL | NULL | NULL | 4 | -4 | 0 | 868 | 0 | 110 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | NULL | NULL | -982 | 50 | -1032 | NULL | 0 | -1032 |
| 954242 | 21533541 | 119594 | NULL | NULL | NULL | NULL | NULL | NULL | 84294 | 35300 | 0 | 556 | 1 | 2 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | NULL | NULL | 34743 | 0 | 34743 | NULL | 0 | 34743 |
[balance_sheets]
| Statement ID | File ID | Nauda | Īst. Vērtspapīri | Debitori | Krājumi | Apgrozāmie Līdz. | Ilg. Fin. Ieguld. | Pamatlīdzekļi | Nemater. Ieguld. | Kopā Ilgter. Ieguld. | Aktīvi Kopā | Mājokļa Rem. Maks. | Īsterm. Saistības | Ilgterm. Saistības | Uzkrājumi | Pašu Kapitāls | Pasīvi Kopā |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1058240 | 23117480 | 37180 | 0 | 2431 | 699 | 40310 | 0 | 0 | 0 | 0 | 40310 | NULL | 531 | 0 | 0 | 39779 | 40310 |
| 1186656 | 29023180 | 24537 | 0 | 0 | 699 | 25236 | 0 | 0 | 0 | 0 | 25236 | NULL | 1 | 0 | 0 | 25235 | 25236 |
| 1375337 | 31208680 | 24689 | 0 | 0 | 699 | 25388 | 0 | 0 | 0 | 0 | 25388 | NULL | 51 | 0 | 0 | 25337 | 25388 |
| 1721047 | 32438454 | 27685 | 0 | 0 | 699 | 28384 | 0 | 0 | 0 | 0 | 28384 | NULL | 332 | 0 | 0 | 28052 | 28384 |
| 1885058 | 33458005 | 25672 | 0 | 0 | 0 | 25672 | 0 | 0 | 0 | 0 | 25672 | NULL | 601 | 0 | 0 | 25071 | 25672 |
| 2028622 | 34418861 | 24779 | 0 | 0 | 0 | 24779 | 0 | 0 | 0 | 0 | 24779 | NULL | 856 | 0 | 0 | 23923 | 24779 |
| 2140986 | 35168067 | 23911 | 0 | 0 | 0 | 23911 | 0 | 0 | 0 | 0 | 23911 | NULL | 1020 | 0 | 0 | 22891 | 23911 |
| 954242 | 21533541 | 28987 | 0 | 5540 | 6018 | 40545 | 0 | 0 | 0 | 0 | 40545 | NULL | 3002 | 0 | 0 | 37543 | 40545 |
[pdb_nm_komersantu_samaksato_nodoklu_kopsumas_odata]
| Reģ. Kods | Nosaukums | Gads | Forma | NACE kods | Adreses ATVK | Adreses ATVK nos. | Nodokļi kopā (tūkst. EUR) | IIN (tūkst. EUR) | VSAOI (tūkst. EUR) | Vid. darb. sk. |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 40203139298 | Sabiedrība ar ierobežotu atbildību "STILBŪVE" | 2024 | sabiedrība ar ierobežotu atbildību | 4100 | 034421 | Ķekavas pag. | 0.00 | 0.00 | 0.00 | 2 |
| 40203139298 | Sabiedrība ar ierobežotu atbildību "STILBŪVE" | 2023 | sabiedrība ar ierobežotu atbildību | 4120 | 034421 | Ķekavas pag. | 0.50 | 0.16 | 0.28 | 2 |
| 40203139298 | Sabiedrība ar ierobežotu atbildību "STILBŪVE" | 2022 | sabiedrība ar ierobežotu atbildību | 4120 | 034421 | Ķekavas pag. | 0.13 | 0.00 | 0.00 | 1 |
[pdb_pvnmaksataji_odata]
| PVN Nr. | Nosaukums | Aktīvs | Reģistrēts | Būvn. pazīme | PVN139_2_pazime | Izslēgts |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 40203139298 | Sabiedrība ar ierobežotu atbildību "STILBŪVE" | ir | 18.05.2018 | nav | nav |
[reitings_uznemumi]
| Reģ. Kods | Nosaukums | Reitings | Skaidrojums | Atjaunots |
|---|---|---|---|---|
| 40203139298 | Sabiedrība ar ierobežotu atbildību "STILBŪVE" | N | Neaktīvs nodokļu maksātājs | 06.10.2026 |
Juridiskā adrese ir Klinšu iela 31 - 2, Rāmava, Ķekavas pag., Ķekavas nov., LV-2111.
2025. gadā uzņēmuma apgrozījums bija 0 EUR, un zaudējumi bija 1 032 EUR.
2025. gadā uzņēmumā vidēji bija nodarbināti 1 darbinieki.
Kopējais likviditātes koeficients (current ratio) 2025. gadā bija 23,44 — apgrozāmie līdzekļi attiecībā pret īstermiņa saistībām. Ātrās likviditātes koeficients (quick ratio): 23,44.
Altmana Z'-indekss (1983. gada modelis privātiem uzņēmumiem) 2025. gadā bija 10,80, kas ir drošajā zonā (zems maksātnespējas risks). Aprēķins ir informatīvs un nav finanšu konsultācija.
Saskaņā ar VID publiskajiem datiem, uzņēmums ir reģistrēts kā aktīvs PVN maksātājs.
VID nodokļu maksātāja reitings ir "N" — Neaktīvs nodokļu maksātājs.
Uzņēmuma galvenā reģistrētā darbības nozare saskaņā ar NACE klasifikatoru ir: Dzīvojamo un nedzīvojamo ēku būvniecība.
Apgrozījums no katra uzņēmuma jaunākā iesniegtā gada pārskata.
Visa nozare: Dzīvojamo un nedzīvojamo ēku būvniecība · Ķekavas novads — lielākie uzņēmumi
Uzņēmumi, kas šajā sarakstā stāv tieši blakus, un tie, kas ir 5, 25, 125 un 625 vietas augstāk vai zemāk.
Tavs atbalsts palīdz vietnei palikt atvērtai visiem — bez reklāmām un bez datu tirgošanas. Ja šī lapa tev noderēja, atbalsti tās darbību.
Atbalstīt vietnes darbībuLapas ģenerēšanas datums: 16-10-2026