SIA "ALTEKA SISTĒMAS" (reģ. Nr. 40203156156) — sabiedrība ar ierobežotu atbildību, statuss: Aktīvs, reģ. datums: 2018-07-18. Jaunākais gada pārskats (2025): apgrozījums 47 000 EUR, peļņa 23 500 EUR, darbinieku skaits: 1. Kopējais likviditātes koeficients: 1,87 (2025). VID nodokļu maksātāja reitings: N.
Pamatdarbība: Inženierija un ar to saistītas tehniskas konsultācijas
| Reģistrācijas Nr. | 40203156156 |
| Statuss | Aktīvs |
| Juridiskā Forma | Sabiedrība ar ierobežotu atbildību (SIA) |
| Reģistrs | Komercreģistrs |
| Reģistrēts | 2018-07-18 |
| Darbība izbeigta | — |
| Slēgts | — |
| SEPA ID | LV78ZZZ40203156156 |
| Juridiskā adrese | Kalnu iela 6 - 1, Garkalne, Garkalnes pag., Ropažu nov., LV-2137 |
UR datu kopija atjaunota: 2026-10-17
| Gads | Apgrozījums | Peļņa | Aktīvi | Darbinieki |
|---|---|---|---|---|
| 2025 | 47 000 EUR | 23 500 EUR | 58 580 EUR | 1 |
| 2024 | 49 400 EUR | 23 750 EUR | 58 580 EUR | 1 |
| 2023 | 0 EUR | 7 800 EUR | 13 900 EUR | 1 |
| 2022 | 0 EUR | 1 700 EUR | 23 913 EUR | 1 |
| 2021 | 4 521 EUR | 2 048 EUR | 14 896 EUR | 1 |
| 2020 | 7 599 EUR | 5 650 EUR | 15 498 EUR | 1 |
| 2019 | 45 336 EUR | 5 945 EUR | 15 793 EUR | 0 |
| 2018 | 21 095 EUR | 4 248 EUR | 7 048 EUR | 0 |
| Periods | Nodokļi kopā (tūkst. EUR) | IIN (tūkst. EUR) | VSAOI (tūkst. EUR) | Darbinieki |
|---|---|---|---|---|
| 2024 | 0.08 | 0.00 | 0.06 | 0 |
| 2023 | 0.00 | 0.00 | 0.00 | 1 |
| 2022 | 0.12 | 0.00 | 0.08 | 1 |
| Periods | Vidējā bruto alga (EUR) (alga uz papīra) | Aptuvenā neto alga (EUR) (alga uz rokas) |
|---|---|---|
| 2024 | — | — |
| 2023 | — | — |
| 2022 | *** | *** |
* *** — periodos, kad uzņēmumā ir mazāk nekā 3 darbinieki, algas aprēķins tiek slēpts privātuma aizsardzībai: dati VID publikācijā ir, bet vidējā alga atklātu konkrētu personu atalgojumu.
| Peļņas vai zaudējumu aprēķins | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 |
|---|---|---|---|---|---|
| Neto apgrozījums | 47 000 EUR | 49 400 EUR | 0 EUR | 0 EUR | 4 521 EUR |
| Personāla izmaksas | 0 EUR | 350 EUR | 500 EUR | 2 500 EUR | 1 123 EUR |
| Peļņa pirms nodokļiem | 23 500 EUR | 23 750 EUR | 7 800 EUR | 1 700 EUR | 2 048 EUR |
| UIN nodoklis | 0 EUR | 0 EUR | 0 EUR | 0 EUR | 0 EUR |
| Tīrā peļņa | 23 500 EUR | 23 750 EUR | 7 800 EUR | 1 700 EUR | 2 048 EUR |
| Pozīcija | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 |
|---|---|---|---|---|---|
| Aktīvi kopā | 58 580 EUR | 58 580 EUR | 13 900 EUR | 23 913 EUR | 14 896 EUR |
| Apgrozāmie līdzekļi | 31 300 EUR | 49 400 EUR | 10 400 EUR | 20 350 EUR | 10 733 EUR |
| Pašu kapitāls | 28 800 EUR | 34 400 EUR | 13 900 EUR | 23 913 EUR | 14 896 EUR |
| Īstermiņa saistības | 16 780 EUR | 15 000 EUR | 0 EUR | 0 EUR | 0 EUR |
| Ilgtermiņa saistības | 13 000 EUR | 9 180 EUR | 0 EUR | 0 EUR | 0 EUR |
Dati nav pieejami.
Signāli no atvērtajiem datiem (UR, VID, PTAC). Nodokļu parāda summa un komercķīlas atvērtajos datos nav publicētas — tās pārbaudiet VID parādnieku datubāzē un UR informācijas portālā.
Ielādē peļņas datus...
Ielādē apgrozījuma datus...
Ielādē darbinieku skaita datus...
Ielādē salīdzinošos datus...
| Rādītājs | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 |
|---|---|---|---|---|---|
| Kopējais likviditātes koeficients (Current Ratio) Apgrozāmie līdzekļi / Īstermiņa saistības |
1,87 | 3,29 | — | — | — |
| Ātrās likviditātes koeficients (Quick Ratio) (Apgrozāmie līdzekļi − Krājumi) / Īstermiņa saistības |
0,60 | 1,63 | — | — | — |
| Tīrās peļņas rentabilitāte Tīrā peļņa / Neto apgrozījums |
50,00 % | 48,08 % | — | — | 45,30 % |
| Aktīvu rentabilitāte (ROA) Tīrā peļņa / Aktīvi kopā |
40,12 % | 40,54 % | 56,12 % | 7,11 % | 13,75 % |
| Pašu kapitāla rentabilitāte (ROE) Tīrā peļņa / Pašu kapitāls |
81,60 % | 69,04 % | 56,12 % | 7,11 % | 13,75 % |
| Saistību / pašu kapitāla attiecība (D/E) Saistības kopā / Pašu kapitāls |
1,03 | 0,70 | 0,00 | 0,00 | 0,00 |
| Aktīvu aprites koeficients Neto apgrozījums / Aktīvi kopā |
0,80 | 0,84 | 0,00 | 0,00 | 0,30 |
| Kapitāla efektivitāte (ROCE) EBIT / Ieguldītais kapitāls |
56,22 % | 54,50 % | 56,12 % | 7,11 % | 13,75 % |
| Altmana Z'-indekss (maksātnespējas risks) Z' (1983) = 0,717·A + 0,847·B + 3,107·C + 0,420·D + 0,998·E |
3,05 | 3,62 | 3,13 | 1,68 | 2,09 |
* Aprēķins veikts pēc Altmana 1983. gada modeļa privātiem uzņēmumiem.
SIA "ALTEKA SISTĒMAS" ir stabils uzņēmums ar gandrīz desmit gadu darbību, kas jau ieguvis savu vietu nozarē.
Pamatojoties uz 2025. gada datiem, tam ir komfortabla finanšu rezerve un labas pozīcijas tirgū.
Ātrās likviditātes rādītājs parāda, ka darbība ir atkarīga no krājumu pārdošanas, lai segtu parādus.
Papildus tam, uzņēmums demonstrē augstu rentabilitāti un spēcīgas tirgus pozīcijas.
Uzņēmums efektīvi izmanto savus aktīvus peļņas gūšanai.
Ieguldītais kapitāls tiek pārvaldīts efektīvi, garantējot augstu atdevi.
Finansiālo stabilitāti pastiprina zems saistību līmenis, kas norāda uz neatkarību no kreditoriem.
Aktīvu apgrozījums ir vidējā līmenī, kas ir līdzsvarots rādītājs.
Uzņēmums demonstrē spēju efektīvi izmantot visu kapitālu vērtības radīšanai.
Noslēgumā, uzņēmuma finanšu noturība ir augsta, kas liecina par ilgtspējīgu darbību.
* Šis apraksts ir informatīvs. Analīze ir vispārīga un neņem vērā konkrētās nozares specifiku. Apraksts balstīts uz publiski pieejamiem uzņēmuma finanšu datiem un uz aprēķiniem sadaļā 'Finanšu Rādītāji un Riska Analīze'.
| Pozīcija | Uzņēmums | Apgrozījums, € | Peļņa, € | Marža | Darb. VID | Apgroz./darb., € VID | ~ Bruto alga/mēn. VID |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1 | SIA European Energy Construction Latvia | 118 983 795 | 13 498 868 | 11,3 % | 1 | 118 983 795 | *** |
| 2 | SIA "BELSS" | 28 649 629 | 2 876 414 | 10,0 % | 62 | 462 091 | 2 366 (2026 Q3) |
| 3 | SIA "MRG Būve" | 15 614 143 | 244 833 | 1,6 % | 16 | 975 884 | 739 (2026 Q3) |
| 4 | Rīgas SIA "OLIMPS" | 11 973 421 | 2 475 732 | 20,7 % | 76 | 157 545 | 1 706 (2026 Q3) |
| 5 | SIA "CMB" | 11 301 794 | 415 372 | 3,7 % | 40 | 282 545 | 1 195 (2026 Q3) |
| 6 | SIA "Firma L4" | 10 011 426 | 2 195 425 | 21,9 % | 124 | 80 737 | 1 993 (2026 Q3) |
| 7 | SIA "EcoHeat Technologies" | 8 643 463 | 400 205 | 4,6 % | 81 | 106 709 | 2 850 (2026 Q3) |
| 8 | AS "Siltumelektroprojekts" | 8 190 664 | 321 766 | 3,9 % | 51 | 160 601 | 2 746 (2026 Q3) |
| 9 | SIA "Fima" | 6 378 714 | -4 050 130 | -63,5 % | 52 | 122 668 | 3 068 (2026 Q3) |
| 10 | SIA "Extended Automation" | 5 520 540 | 729 301 | 13,2 % | 22 | 250 934 | 2 395 (2026 Q3) |
| 711 | SIA "ALTEKA SISTĒMAS" (šis uzņēmums) | 47 000 | 23 500 | 50,0 % | 0 | — | — |
[register]
| Reģ.Kods | SEPA ID | Nosauk./Vārds | PirmsPēd. | Pēdiņās | AizPēd. | BezPēd.? | Reģ.TipsKods | Reģ.Tips | Subj.Veids | Subj.VeidsNos. | Reģistrēts | Izbeigts | Slēgts | Adrese | Indekss | AdresesID | Reģions | Pils./Nov. | ATVK | Pārreģ.Term. |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 40203156156 | LV78ZZZ40203156156 | SIA "ALTEKA SISTĒMAS" | SIA | ALTEKA SISTĒMAS | NULL | 0 | K | Komercreģistrs | SIA | Sabiedrība ar ierobežotu atbildību | 2018-07-18 | NULL | Ropažu nov., Garkalnes pag., Garkalne, Kalnu iela 6 - 1 | 2137 | 118835095 | 100016784 | 0 | 0806000 | NULL |
[memorandum_date]
| ID | Reģ.Nr. | document_date | Reģ.Dat. |
|---|---|---|---|
| 7840143 | 40203156156 | 2018-07-02 | 2018-07-04 15:53:04 |
[equity_capitals]
| ID | Reģ.Nr. | equity_capital_type | equity_capital_type_text | amount | Valūta | No | Lab.Dat. |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 92651907 | 40203156156 | PAID_UP_EQUITY | Apmaksātais pamatkapitāls | 2800 | EUR | 2018-07-18 | 2018-07-18 10:31:42 |
[financial_statements]
| ID | File ID | Reģ.Nr. | Avota Shēma | Avota Tips | Gads | Gada Sākums | Gada Beigas | Darb. Skaits | Noapaļošana | Valūta | created_at |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 986219 | 22509590 | 40203156156 | DokGPv1 | UGP | 2019 | 2019-01-01 | 2019-12-31 | 0 | ONES | EUR | 2020-11-15 16:29:21.796 |
| 1939671 | 33728045 | 40203156156 | DokGPv1 | UGP | 2022 | 2022-01-01 | 2022-12-31 | 1 | ONES | EUR | 2024-08-20 19:00:05.017 |
| 1939727 | 33728160 | 40203156156 | DokGPv1 | UGP | 2023 | 2023-01-01 | 2023-12-31 | 1 | ONES | EUR | 2024-08-20 19:00:36.018 |
| 1969994 | 34175650 | 40203156156 | DokGPv1 | UGP | 2024 | 2024-01-01 | 2024-12-31 | 1 | ONES | EUR | 2025-03-17 21:01:02.918 |
| 978835 | 22110068 | 40203156156 | DokGPv1 | UGP | 2018 | 2018-07-18 | 2018-12-31 | 0 | ONES | EUR | 2020-11-15 08:17:59.56 |
| 1435300 | 31918362 | 40203156156 | DokGPv1 | UGP | 2021 | 2021-01-01 | 2021-12-31 | 1 | ONES | EUR | 2022-12-11 17:01:07.036 |
| 1259698 | 29613310 | 40203156156 | DokGPv1 | UGP | 2020 | 2020-01-01 | 2020-12-31 | 1 | ONES | EUR | 2021-07-29 11:18:12.777 |
| 2353686 | 35661085 | 40203156156 | DokGPv1 | UGP | 2025 | 2025-01-01 | 2025-12-31 | 1 | ONES | EUR | 2026-08-20 17:00:50.524 |
[income_statements]
| Statement ID | File ID | Neto Apgrozījums | Krājumu Izm.(Būtība) | Kapital. Izm.(Būtība) | Pār. Ieņ.(Būtība) | Materiālu Izm.(Būtība) | Personāla Izm.(Būtība) | Nolietojums (Būtība) | Pārd. Pašizm. | Bruto Peļņa | Pārdoš. Izm. | Admin. Izm. | Pār. Ieņ.(Funkcija) | Pār. Izm. | Ieņ. no Līdzdal. | Ieņ. Pār. Ilg. Ieg. | Pār. Proc. Ieņ. | Fin. Ieg. Vērt. Izm. | Proc. Izm. | Ārkārtas Ieņ. | Ārkārtas Izm. | Peļņa pirms UIN | UIN | Peļņa pēc UIN | Citi Nod. | Ārkārtas Divid. | Tīrā Peļņa |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1259698 | 29613310 | 7599 | 1000 | 0 | 0 | 200 | 599 | 2000 | NULL | NULL | NULL | NULL | NULL | 150 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | NULL | NULL | 5650 | 0 | 5650 | NULL | 0 | 5650 |
| 1435300 | 31918362 | 4521 | 1000 | 0 | 0 | 200 | 1123 | 2000 | NULL | NULL | NULL | NULL | NULL | 150 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | NULL | NULL | 2048 | 0 | 2048 | NULL | 0 | 2048 |
| 1939671 | 33728045 | 0 | 5000 | 0 | 0 | 600 | 2500 | 0 | NULL | NULL | NULL | NULL | NULL | 200 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | NULL | NULL | 1700 | 0 | 1700 | NULL | 0 | 1700 |
| 1939727 | 33728160 | 0 | 8450 | 0 | 0 | 0 | 500 | 0 | NULL | NULL | NULL | NULL | NULL | 150 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | NULL | NULL | 7800 | 0 | 7800 | NULL | 0 | 7800 |
| 1969994 | 34175650 | 49400 | 0 | 0 | 0 | 25300 | 350 | 0 | NULL | NULL | NULL | NULL | NULL | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | NULL | NULL | 23750 | 0 | 23750 | NULL | 0 | 23750 |
| 2353686 | 35661085 | 47000 | 0 | 0 | 0 | 23500 | 0 | 0 | NULL | NULL | NULL | NULL | NULL | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | NULL | NULL | 23500 | 0 | 23500 | NULL | 0 | 23500 |
| 978835 | 22110068 | 21095 | 0 | 0 | 0 | 4085 | 0 | 0 | NULL | NULL | NULL | NULL | NULL | 12762 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | NULL | NULL | 4248 | 0 | 4248 | NULL | 0 | 4248 |
| 986219 | 22509590 | 45336 | 0 | 0 | 0 | 11857 | 0 | 0 | NULL | NULL | NULL | NULL | NULL | 27534 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | NULL | NULL | 5945 | 0 | 5945 | NULL | 0 | 5945 |
[balance_sheets]
| Statement ID | File ID | Nauda | Īst. Vērtspapīri | Debitori | Krājumi | Apgrozāmie Līdz. | Ilg. Fin. Ieguld. | Pamatlīdzekļi | Nemater. Ieguld. | Kopā Ilgter. Ieguld. | Aktīvi Kopā | Mājokļa Rem. Maks. | Īsterm. Saistības | Ilgterm. Saistības | Uzkrājumi | Pašu Kapitāls | Pasīvi Kopā |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1259698 | 29613310 | 0 | 0 | 10035 | 0 | 10035 | 0 | 5463 | 0 | 5463 | 15498 | NULL | 0 | 0 | 0 | 15498 | 15498 |
| 1435300 | 31918362 | 0 | 0 | 10583 | 150 | 10733 | 0 | 1463 | 2700 | 4163 | 14896 | NULL | 0 | 0 | 0 | 14896 | 14896 |
| 1939671 | 33728045 | 0 | 0 | 20200 | 150 | 20350 | 0 | 2463 | 1100 | 3563 | 23913 | NULL | 0 | 0 | 0 | 23913 | 23913 |
| 1939727 | 33728160 | 0 | 0 | 10400 | 0 | 10400 | 0 | 3500 | 0 | 3500 | 13900 | NULL | 0 | 0 | 0 | 13900 | 13900 |
| 1969994 | 34175650 | 0 | 0 | 24400 | 25000 | 49400 | 0 | 8500 | 680 | 9180 | 58580 | NULL | 15000 | 9180 | 0 | 34400 | 58580 |
| 2353686 | 35661085 | 0 | 0 | 10000 | 21300 | 31300 | 0 | 25200 | 2080 | 27280 | 58580 | NULL | 16780 | 13000 | 0 | 28800 | 58580 |
| 978835 | 22110068 | 485 | 0 | 5036 | 0 | 5521 | 0 | 1527 | 0 | 1527 | 7048 | NULL | 0 | 0 | 0 | 7048 | 7048 |
| 986219 | 22509590 | 700 | 0 | 9035 | 0 | 9735 | 0 | 6058 | 0 | 6058 | 15793 | NULL | 0 | 0 | 0 | 15793 | 15793 |
[cash_flow_statements]
| Statement ID | File ID | cfo_dm_cash_received_from_customers | cfo_dm_cash_paid_to_suppliers_employees | cfo_dm_other_cash_received_paid | cfo_dm_operating_cash_flow | cfo_dm_interest_paid | cfo_dm_income_taxes_paid | cfo_dm_extra_items_cash_flow | cfo_dm_net_operating_cash_flow | cfo_im_income_before_income_taxes | cfo_im_income_before_changes_in_working_capital | cfo_im_operating_cash_flow | cfo_im_interest_paid | cfo_im_income_taxes_paid | cfo_im_extra_items_cash_flow | cfo_im_net_operating_cash_flow | cfi_acquisition_of_stocks_shares | cfi_sale_proceeds_from_stocks_shares | cfi_acquisition_of_fixed_assets_intangible_assets | cfi_sale_proceeds_from_fixed_assets_intangible_assets | cfi_loans_made | cfi_repayments_of_loans_received | cfi_interest_received | cfi_dividends_received | cfi_net_investing_cash_flow | cff_proceeds_from_stocks_bonds_issuance_or_contributed_capital | cff_loans_received | cff_subsidies_grants_donations_received | cff_repayments_of_loans_made | cff_repayments_of_lease_obligations | cff_dividends_paid | cff_net_financing_cash_flow | effect_of_exchange_rate_change | net_increase | at_beginning_of_year | at_end_of_year |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1435300 | 31918362 | 0 | 1023 | 0 | 0 | 0 | 0 | NULL | 0 | NULL | NULL | NULL | NULL | NULL | NULL | NULL | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| 1939671 | 33728045 | 0 | 2000 | 0 | 0 | 0 | 0 | NULL | 0 | NULL | NULL | NULL | NULL | NULL | NULL | NULL | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| 1939727 | 33728160 | 0 | 500 | 0 | 0 | 0 | 0 | NULL | 0 | NULL | NULL | NULL | NULL | NULL | NULL | NULL | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
[securing_measures]
| ID | Reģ.Nr. | securing_measure_type | securing_measure_type_text | type_details | No | case_number | institution_identifier | institution_registration_number | institution_name |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 91403104 | 40203156156 | PROHIBITION | Aizliegums | Piemērots kapitāla daļām atsavināšanas aizliegums, aizliegums mainīt daļu nominālvērtību un aizliegums reģistrēt komercķīlas | 2026-09-09 | 03506/065/2026-NOS | NULL | NULL | Zvērināta tiesu izpildītāja |
| 91251777 | 40203156156 | PROHIBITION | Aizliegums | Piemērots kapitāla daļām atsavināšanas aizliegums un aizliegums reģistrēt komercķīlas | 2020-11-26 | 02394/065/2020-NOS | NULL | NULL | Zvērināta tiesu izpildītāja |
[pdb_nm_komersantu_samaksato_nodoklu_kopsumas_odata]
| Reģ. Kods | Nosaukums | Gads | Forma | NACE kods | Adreses ATVK | Adreses ATVK nos. | Nodokļi kopā (tūkst. EUR) | IIN (tūkst. EUR) | VSAOI (tūkst. EUR) | Vid. darb. sk. |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 40203156156 | SIA "ALTEKA SISTĒMAS" | 2024 | sabiedrība ar ierobežotu atbildību | 7112 | 044400 | Garkalnes pag. | 0.08 | 0.00 | 0.06 | 0 |
| 40203156156 | SIA "ALTEKA SISTĒMAS" | 2023 | sabiedrība ar ierobežotu atbildību | 4399 | 044400 | Garkalnes pag. | 0.00 | 0.00 | 0.00 | 1 |
| 40203156156 | SIA "ALTEKA SISTĒMAS" | 2022 | sabiedrība ar ierobežotu atbildību | 4399 | 044400 | Garkalnes pag. | 0.12 | 0.00 | 0.08 | 1 |
[reitings_uznemumi]
| Reģ. Kods | Nosaukums | Reitings | Skaidrojums | Atjaunots |
|---|---|---|---|---|
| 40203156156 | SIA "ALTEKA SISTĒMAS" | N | Neaktīvs nodokļu maksātājs | 06.10.2026 |
Juridiskā adrese ir Kalnu iela 6 - 1, Garkalne, Garkalnes pag., Ropažu nov., LV-2137.
2025. gadā uzņēmuma apgrozījums bija 47 000 EUR, un peļņa bija 23 500 EUR.
2025. gadā uzņēmumā vidēji bija nodarbināti 1 darbinieki.
Kopējais likviditātes koeficients (current ratio) 2025. gadā bija 1,87 — apgrozāmie līdzekļi attiecībā pret īstermiņa saistībām. Ātrās likviditātes koeficients (quick ratio): 0,60.
Altmana Z'-indekss (1983. gada modelis privātiem uzņēmumiem) 2025. gadā bija 3,05, kas ir drošajā zonā (zems maksātnespējas risks). Aprēķins ir informatīvs un nav finanšu konsultācija.
2024. gadā uzņēmums valsts kopbudžetā samaksāja aptuveni 80 EUR VID administrētajos nodokļos, tostarp VSAOI 60 EUR (VID atvērtie dati).
VID nodokļu maksātāja reitings ir "N" — Neaktīvs nodokļu maksātājs.
Uzņēmuma galvenā reģistrētā darbības nozare saskaņā ar NACE klasifikatoru ir: Inženierija un ar to saistītas tehniskas konsultācijas.
Apgrozījums no katra uzņēmuma jaunākā iesniegtā gada pārskata.
Visa nozare: Inženierija un ar to saistītas tehniskas konsultācijas · Ropažu novads — lielākie uzņēmumi
Uzņēmumi, kas šajā sarakstā stāv tieši blakus, un tie, kas ir 5, 25, 125 un 625 vietas augstāk vai zemāk.
Tavs atbalsts palīdz vietnei palikt atvērtai visiem — bez reklāmām un bez datu tirgošanas. Ja šī lapa tev noderēja, atbalsti tās darbību.
Atbalstīt vietnes darbībuLapas ģenerēšanas datums: 17-10-2026