Ja saraksts.lv tev šodien noderēja, atbalsti tā uzturēšanu — arī daži eiro palīdz. Atbalstīt
Šajā tīmekļvietnē publicētais datu apkopojums ir veidots, pamatojoties uz Latvijas Republikas Uzņēmumu reģistra datiem no portāla data.gov.lv. Tas sagatavots tikai informatīvos nolūkos, tādēļ tīmekļvietnes uzturētājs negarantē tā precizitāti un neuzņemas atbildību par lēmumiem, kas balstīti uz šo informāciju. Oficiāli un juridiski saistoši dati, tostarp plašāki finanšu pārskati, ir atrodami tikai primārajā avotā: info.ur.gov.lv.

SIA "ITsin"

SIA "ITsin" (reģ. Nr. 54103137481) — sabiedrība ar ierobežotu atbildību, statuss: Aktīvs, reģ. datums: 2020-01-09. Jaunākais gada pārskats (2024): apgrozījums 39 211 EUR, zaudējumi 6 715 EUR, darbinieku skaits: 0. Kopējais likviditātes koeficients: 643,44 (2024). VID nodokļu maksātāja reitings: N.

Pamatdarbība: Inženierija un ar to saistītas tehniskas konsultācijas

Reģistrācijas Nr.54103137481
Statuss Aktīvs
Juridiskā FormaSabiedrība ar ierobežotu atbildību (SIA)
ReģistrsKomercreģistrs
Reģistrēts2020-01-09
Darbība izbeigta —
Slēgts —
SEPA IDLV05ZZZ54103137481
Juridiskā adrese Skudru iela 2, Dreiliņi, Stopiņu pag., Ropažu nov., LV-2130

UR datu kopija atjaunota: 2026-10-16

Pārskats (Individuālais)

Gads Apgrozījums Peļņa Aktīvi Darbinieki
2024 39 211 EUR -6 715 EUR 32 172 EUR 0
2023 390 EUR 267 EUR 38 887 EUR 0
2022 38 795 EUR 38 438 EUR 38 871 EUR 1
2021 7 128 EUR -10 008 EUR 2 832 EUR 0
2020 36 980 EUR 10 014 EUR 14 895 EUR 5

VID dati

Nodokļu maksātāja reitings: N Neaktīvs nodokļu maksātājs

Uzņēmuma nodokļu maksājumi

Periods Nodokļi kopā (tūkst. EUR) IIN (tūkst. EUR) VSAOI (tūkst. EUR) Darbinieki
2026. gada 2. ceturksnis 0.05 0.0 0.0 0
2024 0.06 0.00 0.00 0
2023 0.05 0.00 0.00 0

Uzņēmuma vidējās algas aprēķins

Periods Vidējā bruto alga (EUR) (alga uz papīra) Aptuvenā neto alga (EUR) (alga uz rokas)
2026. gada 2. ceturksnis — —
2024 — —
2023 — —

Ieņēmumu un Izdevumu Plūsma

Peļņas vai zaudējumu aprēķins 2024 2023 2022 2021 2020
Neto apgrozījums 39 211 EUR 390 EUR 38 795 EUR 7 128 EUR 36 980 EUR
Bruto peļņa 1 561 EUR 317 EUR 38 541 EUR -9 579 EUR 16 293 EUR
Peļņa pirms nodokļiem -6 665 EUR 317 EUR 38 488 EUR -10 008 EUR 15 561 EUR
UIN nodoklis 50 EUR 50 EUR 50 EUR 0 EUR 5 547 EUR
Tīrā peļņa -6 715 EUR 267 EUR 38 438 EUR -10 008 EUR 10 014 EUR
Ielādē...

Bilance

Pozīcija 2024 2023 2022 2021 2020
Aktīvi kopā 32 172 EUR 38 887 EUR 38 871 EUR 2 832 EUR 14 895 EUR
Apgrozāmie līdzekļi 32 172 EUR 38 887 EUR 38 871 EUR 2 832 EUR 14 895 EUR
Pašu kapitāls 32 122 EUR 38 837 EUR 38 570 EUR 132 EUR 10 014 EUR
Īstermiņa saistības 50 EUR 50 EUR 301 EUR 2 700 EUR 4 881 EUR
Ilgtermiņa saistības 0 EUR 0 EUR 0 EUR 0 EUR 0 EUR

Dati nav pieejami.

Papildu reģistri un dati

Konstatēti nopietni riska signāli Nav reģistrētu procesu, liegumu vai sankciju VID: neaktīvs nodokļu maksātājs Gada pārskats: nav iesniegts Pašu kapitāls: pozitīvs

Signāli no atvērtajiem datiem (UR, VID, PTAC). Nodokļu parāda summa un komercķīlas atvērtajos datos nav publicētas — tās pārbaudiet VID parādnieku datubāzē un UR informācijas portālā.

Pozīcija nozarē

Detalizēti

Ielādē peļņas datus...

Ielādē apgrozījuma datus...

Ielādē darbinieku skaita datus...

Ielādē salīdzinošos datus...

Finanšu Rādītāji un Riska Analīze

Rādītājs 2024 2023 2022 2021 2020
Kopējais likviditātes koeficients (Current Ratio)
Apgrozāmie līdzekļi / Īstermiņa saistības
643,44 777,74 129,14 1,05 3,05
Ātrās likviditātes koeficients (Quick Ratio)
(Apgrozāmie līdzekļi − Krājumi) / Īstermiņa saistības
643,44 777,74 129,14 1,05 3,05
Tīrās peļņas rentabilitāte
Tīrā peļņa / Neto apgrozījums
-17,13 % 68,46 % 99,08 % -140,40 % 27,08 %
Aktīvu rentabilitāte (ROA)
Tīrā peļņa / Aktīvi kopā
-20,87 % 0,69 % 98,89 % -353,39 % 67,23 %
Pašu kapitāla rentabilitāte (ROE)
Tīrā peļņa / Pašu kapitāls
-20,90 % 0,69 % 99,66 % -7 581,82 % 100,00 %
Saistību / pašu kapitāla attiecība (D/E)
Saistības kopā / Pašu kapitāls
0,00 0,00 0,01 20,45 0,49
Procentu seguma koeficients (IC)
EBIT / Procentu izmaksas
-951,14 — 2 750,14 — —
Aktīvu aprites koeficients
Neto apgrozījums / Aktīvi kopā
1,22 0,01 1,00 2,52 2,48
Kapitāla efektivitāte (ROCE)
EBIT / Ieguldītais kapitāls
-20,73 % 0,82 % 99,82 % -7 581,82 % 155,39 %
Altmana Z'-indekss (maksātnespējas risks)
Z' (1983) = 0,717·A + 0,847·B + 3,107·C + 0,420·D + 0,998·E
271,96 327,83 59,44 -8,37 7,64

* Aprēķins veikts pēc Altmana 1983. gada modeļa privātiem uzņēmumiem.

Apraksts

SIA "ITsin" ir stabils uzņēmums ar gandrīz desmit gadu darbību, kas jau ieguvis savu vietu nozarē.
Pamatojoties uz 2024. gada datiem, tam ir lieli brīvie līdzekļi, kas netiek pietiekami ieguldīti attīstībā.
Uzņēmuma kontos ir pārāk daudz neizmantotas naudas, kas varētu strādāt.
Uzņēmums strādā ar zaudējumiem — izdevumi pārsniedz ieņēmumus, tāpēc peļņas vietā veidojas zaudējumi
Uzņēmuma aktīvi šobrīd rada zaudējumus, nevis peļņu — resursi netiek izmantoti vērtības radīšanai
Pašu kapitāls rada zaudējumus — īpašnieku ieguldījums pārskata periodā ir sarucis
Finansiālo stabilitāti pastiprina zems saistību līmenis, kas norāda uz neatkarību no kreditoriem.
Uzņēmums spēj ātri un efektīvi pārvērst savus aktīvus ieņēmumos.
Ieguldītais kapitāls rada zaudējumus, kas liecina par nerentablu pamatdarbību
Uzņēmuma pamatdarbības peļņa ir negatīva, tāpēc tā nesedz pat procentu maksājumus — augsts maksātspējas risks
Kopumā, augstie noturības rādītāji apstiprina, ka uzņēmums ir finansiāli stabils un drošs.

* Šis apraksts ir informatīvs. Analīze ir vispārīga un neņem vērā konkrētās nozares specifiku. Apraksts balstīts uz publiski pieejamiem uzņēmuma finanšu datiem un uz aprēķiniem sadaļā 'Finanšu Rādītāji un Riska Analīze'.

⚔️ Konkurentu salīdzinājums (visa nozare NACE 7112)

Automātiski aprēķini no publiskajiem datiem — nav finanšu konsultācija.
Nozarē: 1625 uzņēmumi 778. vieta pēc apgrozījuma 1413. vieta pēc peļņas Inženierija un ar to saistītas tehniskas konsultācijas
Darbinieku, produktivitātes un algu kolonnas:
PozīcijaUzņēmumsApgrozījums, €Peļņa, € MaržaDarb. VID Apgroz./darb., € VID ~ Bruto alga/mēn. VID
1SIA European Energy Construction Latvia118 983 79513 498 86811,3 %1118 983 795***
2SIA "BELSS"28 649 6292 876 41410,0 %62462 0912 366 (2026 Q3)
3SIA "MRG Būve"15 614 143244 8331,6 %16975 884739 (2026 Q3)
4Rīgas SIA "OLIMPS"11 973 4212 475 73220,7 %76157 5451 706 (2026 Q3)
5SIA "CMB"11 301 794415 3723,7 %40282 5451 195 (2026 Q3)
6SIA "Firma L4"10 011 4262 195 42521,9 %12480 7371 993 (2026 Q3)
7SIA "EcoHeat Technologies"8 643 463400 2054,6 %81106 7092 850 (2026 Q3)
8AS "Siltumelektroprojekts"8 190 664321 7663,9 %51160 6012 746 (2026 Q3)
9SIA "Fima"6 378 714-4 050 130-63,5 %52122 6683 068 (2026 Q3)
10SIA "Extended Automation"5 520 540729 30113,2 %22250 9342 395 (2026 Q3)
778SIA ITsin (šis uzņēmums)39 211-6 715-17,1 %0——
Apgrozījums, peļņa un UR darbinieki — no katra uzņēmuma jaunākā gada pārskata (nozares statistika ģenerēta 2026-10-16). VID kolonnas — no jaunākā pieejamā VID ceturkšņa katram uzņēmumam; alga aprēķināta no VSAOI. Apgroz./darb. abos režīmos lieto gada pārskata apgrozījumu. Klikšķis uz kolonnas virsraksta maina kārtošanu; "Pozīcija" vienmēr numurē no 1. *** — uzņēmumiem ar mazāk nekā 3 darbiniekiem algas aprēķins tiek slēpts privātuma aizsardzībai.

Padziļinātā izpēte

Analīzes opcijas

SIA "ITsin"
7112 Inženierija un ar to saistītas tehniskas konsultācijas
🤖 MI Modelis: gemini-3.8-flash

Uzņēmuma apskats

Mākslīgā intelekta atbilde

Gatavo analīzi... Lūdzu uzgaidi ⏳
Izvēlies kādu no analīžu opcijām kreisajā pusē, lai sāktu.
Izmantotie dati

Uzņēmumu reģistrs

[register]

Reģ.Kods SEPA ID Nosauk./Vārds PirmsPēd. Pēdiņās AizPēd. BezPēd.? Reģ.TipsKods Reģ.Tips Subj.Veids Subj.VeidsNos. Reģistrēts Izbeigts Slēgts Adrese Indekss AdresesID Reģions Pils./Nov. ATVK Pārreģ.Term.
54103137481 LV05ZZZ54103137481 SIA ITsin SIA ITsin NULL 1 K Komercreģistrs SIA Sabiedrība ar ierobežotu atbildību 2020-01-09 NULL Ropažu nov., Stopiņu pag., Dreiliņi, Skudru iela 2 2130 104508473 100016784 0 0809600 NULL

Tiesību subjekta lietā reģistrēts lēmuma par dibināšanu pieņemšanas datums

[memorandum_date]

ID Reģ.Nr. document_date Reģ.Dat.
9412124 54103137481 2020-01-07 2020-01-09 17:26:14

Pamatkapitālu un ieguldījumu informācija

[equity_capitals]

ID Reģ.Nr. equity_capital_type equity_capital_type_text amount Valūta No Lab.Dat.
92730313 54103137481 PAID_UP_EQUITY Apmaksātais pamatkapitāls 2700 EUR 2020-01-09 2020-01-09 17:26:49

Gada pārskatu pamatinformācija

[financial_statements]

ID File ID Reģ.Nr. Avota Shēma Avota Tips Gads Gada Sākums Gada Beigas Darb. Skaits Noapaļošana Valūta created_at
1223799 29326506 54103137481 DokGPv1 UGP 2020 2020-01-09 2020-12-31 5 ONES EUR 2021-05-26 11:04:27.715
1945335 33871952 54103137481 DokGPv1 UGP 2023 2023-01-01 2023-12-31 0 ONES EUR 2024-11-03 19:00:14.119
1775125 32717265 54103137481 DokGPv1 UGP 2021 2021-01-01 2021-12-31 0 ONES EUR 2023-08-22 20:00:02.294
1775195 32719904 54103137481 DokGPv1 UGP 2022 2022-01-01 2022-12-31 1 ONES EUR 2023-08-23 19:01:37.378
2213683 35319302 54103137481 DokGPv1 UGP 2024 2024-01-01 2024-12-31 0 ONES EUR 2026-04-29 17:05:19.044

Peļņas vai zaudējumu aprēķini

[income_statements]

Statement ID File ID Neto Apgrozījums Krājumu Izm.(Būtība) Kapital. Izm.(Būtība) Pār. Ieņ.(Būtība) Materiālu Izm.(Būtība) Personāla Izm.(Būtība) Nolietojums (Būtība) Pārd. Pašizm. Bruto Peļņa Pārdoš. Izm. Admin. Izm. Pār. Ieņ.(Funkcija) Pār. Izm. Ieņ. no Līdzdal. Ieņ. Pār. Ilg. Ieg. Pār. Proc. Ieņ. Fin. Ieg. Vērt. Izm. Proc. Izm. Ārkārtas Ieņ. Ārkārtas Izm. Peļņa pirms UIN UIN Peļņa pēc UIN Citi Nod. Ārkārtas Divid. Tīrā Peļņa
1223799 29326506 36980 NULL NULL NULL NULL NULL NULL 20687 16293 0 732 0 0 0 0 0 0 0 NULL NULL 15561 5547 10014 NULL 0 10014
1775125 32717265 7128 NULL NULL NULL NULL NULL NULL 16707 -9579 0 429 0 0 0 0 0 0 0 NULL NULL -10008 0 -10008 NULL 0 -10008
1775195 32719904 38795 NULL NULL NULL NULL NULL NULL 254 38541 0 39 0 0 0 0 0 0 14 NULL NULL 38488 50 38438 NULL 0 38438
1945335 33871952 390 NULL NULL NULL NULL NULL NULL 73 317 0 0 0 0 0 0 0 0 0 NULL NULL 317 50 267 NULL 0 267
2213683 35319302 39211 NULL NULL NULL NULL NULL NULL 37650 1561 0 8219 0 0 0 0 0 0 7 NULL NULL -6665 50 -6715 NULL 0 -6715

Bilances

[balance_sheets]

Statement ID File ID Nauda Īst. Vērtspapīri Debitori Krājumi Apgrozāmie Līdz. Ilg. Fin. Ieguld. Pamatlīdzekļi Nemater. Ieguld. Kopā Ilgter. Ieguld. Aktīvi Kopā Mājokļa Rem. Maks. Īsterm. Saistības Ilgterm. Saistības Uzkrājumi Pašu Kapitāls Pasīvi Kopā
1223799 29326506 192 0 14703 0 14895 0 0 0 0 14895 NULL 4881 0 0 10014 14895
1775125 32717265 32 0 2800 0 2832 0 0 0 0 2832 NULL 2700 0 0 132 2832
1775195 32719904 76 0 38795 0 38871 0 0 0 0 38871 NULL 301 0 0 38570 38871
1945335 33871952 393 0 38494 0 38887 0 0 0 0 38887 NULL 50 0 0 38837 38887
2213683 35319302 3 0 32169 0 32172 0 0 0 0 32172 NULL 50 0 0 32122 32172

Samaksātie nodokļi pa gadiem

[pdb_nm_komersantu_samaksato_nodoklu_kopsumas_odata]

Reģ. Kods Nosaukums Gads Forma NACE kods Adreses ATVK Adreses ATVK nos. Nodokļi kopā (tūkst. EUR) IIN (tūkst. EUR) VSAOI (tūkst. EUR) Vid. darb. sk.
54103137481 SIA ITsin 2024 sabiedrība ar ierobežotu atbildību 7112 044420 Stopiņu pag. 0.06 0.00 0.00 0
54103137481 SIA ITsin 2023 sabiedrība ar ierobežotu atbildību 7112 044420 Stopiņu pag. 0.05 0.00 0.00 0
54103137481 SIA ITsin 2022 sabiedrība ar ierobežotu atbildību 7112 044420 Stopiņu pag. 0.00 0.00 0.00 0

Nodokļu maksātāja reitings

[reitings_uznemumi]

Reģ. Kods Nosaukums Reitings Skaidrojums Atjaunots
54103137481 SIA ITsin N Neaktīvs nodokļu maksātājs 06.10.2026

Biežāk uzdotie jautājumi

Kāda ir SIA "ITsin" juridiskā adrese?

Juridiskā adrese ir Skudru iela 2, Dreiliņi, Stopiņu pag., Ropažu nov., LV-2130.

Kāds bija SIA "ITsin" 2024. gada apgrozījums un finanšu rezultāts?

2024. gadā uzņēmuma apgrozījums bija 39 211 EUR, un zaudējumi bija 6 715 EUR.

Cik darbinieku bija uzņēmumam SIA "ITsin" 2024. gadā?

2024. gadā uzņēmumā vidēji bija nodarbināti 0 darbinieki.

Kāds ir SIA "ITsin" likviditātes koeficients?

Kopējais likviditātes koeficients (current ratio) 2024. gadā bija 643,44 — apgrozāmie līdzekļi attiecībā pret īstermiņa saistībām. Ātrās likviditātes koeficients (quick ratio): 643,44.

Kāds ir SIA "ITsin" maksātnespējas riska novērtējums?

Altmana Z'-indekss (1983. gada modelis privātiem uzņēmumiem) 2024. gadā bija 271,96, kas ir drošajā zonā (zems maksātnespējas risks). Aprēķins ir informatīvs un nav finanšu konsultācija.

Cik nodokļos samaksāja SIA "ITsin"?

2024. gadā uzņēmums valsts kopbudžetā samaksāja aptuveni 60 EUR VID administrētajos nodokļos (VID atvērtie dati).

Kāds ir SIA "ITsin" VID nodokļu maksātāja reitings?

VID nodokļu maksātāja reitings ir "N" — Neaktīvs nodokļu maksātājs.

Kāda ir SIA "ITsin" galvenā darbības nozare?

Uzņēmuma galvenā reģistrētā darbības nozare saskaņā ar NACE klasifikatoru ir: Inženierija un ar to saistītas tehniskas konsultācijas.

Tuvākie uzņēmumi

Apgrozījums no katra uzņēmuma jaunākā iesniegtā gada pārskata.

Blakus pēc apgrozījuma: Inženierija un ar to saistītas tehniskas konsultācijas — Ropažu novads

Lielākie šajā nozarē Latvijā

Tuvumā, bez publicēta gada pārskata

Visa nozare: Inženierija un ar to saistītas tehniskas konsultācijas · Ropažu novads — lielākie uzņēmumi

Vieta nozarē pēc apgrozījuma: 778. no 1 625

Uzņēmumi, kas šajā sarakstā stāv tieši blakus, un tie, kas ir 5, 25, 125 un 625 vietas augstāk vai zemāk.

Šie dati tev bija pieejami bez maksas

Tavs atbalsts palīdz vietnei palikt atvērtai visiem — bez reklāmām un bez datu tirgošanas. Ja šī lapa tev noderēja, atbalsti tās darbību.

Atbalstīt vietnes darbību

Lapas ģenerēšanas datums: 16-10-2026