SIA "ATM Move Solutions" (reģ. Nr. 40203182905) — sabiedrība ar ierobežotu atbildību, statuss: Aktīvs, reģ. datums: 2018-11-28. Jaunākais gada pārskats (2024): apgrozījums 53 411 EUR, peļņa 8 156 EUR, darbinieku skaits: 2. Kopējais likviditātes koeficients: 0,93 (2024). VID nodokļu maksātāja reitings: B.
Pamatdarbība: Ražošanas iekārtu un ierīču uzstādīšana
| Reģistrācijas Nr. | 40203182905 |
| Statuss | Aktīvs |
| Juridiskā Forma | Sabiedrība ar ierobežotu atbildību (SIA) |
| Reģistrs | Komercreģistrs |
| Reģistrēts | 2018-11-28 |
| Darbība izbeigta | — |
| Slēgts | — |
| SEPA ID | LV20ZZZ40203182905 |
| Juridiskā adrese | Negaisa iela 7, Rīga, LV-1024 |
UR datu kopija atjaunota: 2026-11-03
| Gads | Apgrozījums | Peļņa | Aktīvi | Darbinieki |
|---|---|---|---|---|
| 2024 | 53 411 EUR | 8 156 EUR | 20 528 EUR | 2 |
| 2023 | 45 504 EUR | 1 031 EUR | 20 760 EUR | 2 |
| 2022 | 93 104 EUR | 2 196 EUR | 15 239 EUR | 2 |
| 2021 | 31 723 EUR | -7 552 EUR | 14 461 EUR | 2 |
| 2020 | 47 279 EUR | 1 329 EUR | 10 788 EUR | 2 |
| 2019 | 58 581 EUR | 3 375 EUR | 4 678 EUR | 2 |
| Periods | Nodokļi kopā (tūkst. EUR) | IIN (tūkst. EUR) | VSAOI (tūkst. EUR) | Darbinieki |
|---|---|---|---|---|
| 2026. gada 3. ceturksnis | 0.0 | 0.0 | 0.0 | 2 |
| 2026. gada 2. ceturksnis | 0.0 | 0.0 | 0.0 | 2 |
| 2026. gada 1. ceturksnis | 8.14 | 0.07 | 0.73 | 2 |
| 2025. gada 4. ceturksnis | 0.12 | 0.00 | 0.00 | 2 |
| 2024 | 12.88 | 0.98 | 4.70 | 2 |
| 2023 | 3.00 | 0.08 | -0.02 | 2 |
| 2022 | 32.67 | 2.06 | 5.66 | 2 |
| Periods | Vidējā bruto alga (EUR) (alga uz papīra) | Aptuvenā neto alga (EUR) (alga uz rokas) |
|---|---|---|
| 2026. gada 3. ceturksnis | — | — |
| 2026. gada 2. ceturksnis | — | — |
| 2026. gada 1. ceturksnis | *** | *** |
| 2025. gada 4. ceturksnis | — | — |
| 2024 | *** | *** |
| 2023 | — | — |
| 2022 | *** | *** |
* *** — periodos, kad uzņēmumā ir mazāk nekā 3 darbinieki, algas aprēķins tiek slēpts privātuma aizsardzībai: dati VID publikācijā ir, bet vidējā alga atklātu konkrētu personu atalgojumu.
| Peļņas vai zaudējumu aprēķins | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 |
|---|---|---|---|---|---|
| Neto apgrozījums | 53 411 EUR | 45 504 EUR | 93 104 EUR | 31 723 EUR | 47 279 EUR |
| Bruto peļņa | 25 365 EUR | 14 048 EUR | 63 569 EUR | 19 273 EUR | -71 EUR |
| Peļņa pirms nodokļiem | 19 647 EUR | 10 222 EUR | 2 196 EUR | -7 552 EUR | 1 329 EUR |
| UIN nodoklis | 2 374 EUR | 1 838 EUR | 0 EUR | 0 EUR | 0 EUR |
| Tīrā peļņa | 8 156 EUR | 1 031 EUR | 2 196 EUR | -7 552 EUR | 1 329 EUR |
| Pozīcija | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 |
|---|---|---|---|---|---|
| Aktīvi kopā | 20 528 EUR | 20 760 EUR | 15 239 EUR | 14 461 EUR | 10 788 EUR |
| Apgrozāmie līdzekļi | 11 528 EUR | 11 535 EUR | 14 114 EUR | 12 436 EUR | 7 863 EUR |
| Pašu kapitāls | 8 156 EUR | 381 EUR | -650 EUR | -2 847 EUR | 4 705 EUR |
| Īstermiņa saistības | 12 372 EUR | 20 379 EUR | 15 889 EUR | 17 308 EUR | 6 083 EUR |
| Ilgtermiņa saistības | 0 EUR | 0 EUR | 0 EUR | 0 EUR | 0 EUR |
Dati nav pieejami.
Signāli no atvērtajiem datiem (UR, VID, PTAC). Nodokļu parāda summa un komercķīlas atvērtajos datos nav publicētas — tās pārbaudiet VID parādnieku datubāzē un UR informācijas portālā.
Ielādē peļņas datus...
Ielādē apgrozījuma datus...
Ielādē darbinieku skaita datus...
Ielādē salīdzinošos datus...
| Rādītājs | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 |
|---|---|---|---|---|---|
| Kopējais likviditātes koeficients (Current Ratio) Apgrozāmie līdzekļi / Īstermiņa saistības |
0,93 | 0,57 | 0,89 | 0,72 | 1,29 |
| Ātrās likviditātes koeficients (Quick Ratio) (Apgrozāmie līdzekļi − Krājumi) / Īstermiņa saistības |
0,93 | 0,57 | 0,89 | 0,72 | 1,29 |
| Tīrās peļņas rentabilitāte Tīrā peļņa / Neto apgrozījums |
15,27 % | 2,27 % | 2,36 % | -23,81 % | 2,81 % |
| Aktīvu rentabilitāte (ROA) Tīrā peļņa / Aktīvi kopā |
39,73 % | 4,97 % | 14,41 % | -52,22 % | 12,32 % |
| Pašu kapitāla rentabilitāte (ROE) Tīrā peļņa / Pašu kapitāls |
100,00 % | 270,60 % | -337,85 % | 265,26 % | 28,25 % |
| Saistību / pašu kapitāla attiecība (D/E) Saistības kopā / Pašu kapitāls |
1,52 | 53,49 | -24,44 | -6,08 | 1,29 |
| Aktīvu aprites koeficients Neto apgrozījums / Aktīvi kopā |
2,60 | 2,19 | 6,11 | 2,19 | 4,38 |
| Kapitāla efektivitāte (ROCE) EBIT / Ieguldītais kapitāls |
240,89 % | 2 682,94 % | -337,85 % | 265,26 % | 28,25 % |
| Altmana Z'-indekss (maksātnespējas risks) Z' (1983) = 0,717·A + 0,847·B + 3,107·C + 0,420·D + 0,998·E |
6,15 | 3,44 | 6,41 | 0,09 | 5,57 |
* Aprēķins veikts pēc Altmana 1983. gada modeļa privātiem uzņēmumiem.
SIA "ATM Move Solutions" ir uzņēmums ar gandrīz desmitgades pieredzi un skaidru attīstības virzienu.
Pamatojoties uz 2024. gada datiem, tā īstermiņa maksātspēja ir kritiski zema, kas norāda uz nopietnām finanšu grūtībām.
Spēja nekavējoties segt saistības ir ierobežota un atkarīga no situācijas.
Papildus tam, uzņēmums demonstrē augstu rentabilitāti un spēcīgas tirgus pozīcijas.
Tāpat resursi tiek pārvaldīti gudri, nodrošinot augstu aktīvu atdevi.
Ieguldītais kapitāls tiek pārvaldīts efektīvi, garantējot augstu atdevi.
Vienlaikus saistību īpatsvars ir paaugstināts, kas palielina finanšu riskus.
Pozitīvi, ka aktīvu apgrozījums ir augsts.
Turklāt, ieguldītais kapitāls tiek izmantots efektīvi, nodrošinot augstu atdevi.
Kopumā, augstie noturības rādītāji apstiprina, ka uzņēmums ir finansiāli stabils un drošs.
* Šis apraksts ir informatīvs. Analīze ir vispārīga un neņem vērā konkrētās nozares specifiku. Apraksts balstīts uz publiski pieejamiem uzņēmuma finanšu datiem un uz aprēķiniem sadaļā 'Finanšu Rādītāji un Riska Analīze'.
| Pozīcija | Uzņēmums | Apgrozījums, € | Peļņa, € | Marža | Darb. VID | Apgroz./darb., € VID | ~ Bruto alga/mēn. VID |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1 | SIA Reich Montage | 10 442 091 | 92 817 | 0,9 % | 112 | 93 233 | 1 992 (2026 Q3) |
| 2 | SIA "EXECUTO" | 8 155 087 | 3 407 071 | 41,8 % | 8 | 1 019 386 | 3 888 (2026 Q3) |
| 3 | SIA "MRK Serviss" | 6 829 640 | 1 204 365 | 17,6 % | 33 | 206 959 | 2 243 (2026 Q3) |
| 4 | SIA "TDpower" | 6 277 114 | 2 514 309 | 40,1 % | 33 | 190 216 | 4 282 (2026 Q3) |
| 5 | SIA "ROHE LATVIJĀ" | 4 429 691 | -68 542 | -1,5 % | 30 | 147 656 | 2 480 (2026 Q3) |
| 6 | SIA zinātniski tehniskā firma "LĀSMA" | 4 261 144 | 49 257 | 1,2 % | 32 | 133 161 | 2 214 (2026 Q3) |
| 7 | SIA "Terko" | 3 374 521 | -195 280 | -5,8 % | 2 | 1 687 261 | — |
| 8 | SIA A.I. International | 2 892 694 | 342 228 | 11,8 % | 61 | 47 421 | 1 620 (2026 Q3) |
| 9 | SIA "ML Technical Solutions" | 2 765 542 | 436 839 | 15,8 % | 31 | 89 211 | 1 766 (2026 Q3) |
| 10 | SIA ERCON Services | 2 483 024 | 181 613 | 7,3 % | 37 | 67 109 | 2 922 (2026 Q3) |
| 106 | SIA ATM Move Solutions (šis uzņēmums) | 53 411 | 8 156 | 15,3 % | 2 | 26 706 | — |
[register]
| Reģ.Kods | SEPA ID | Nosauk./Vārds | PirmsPēd. | Pēdiņās | AizPēd. | BezPēd.? | Reģ.TipsKods | Reģ.Tips | Subj.Veids | Subj.VeidsNos. | Reģistrēts | Izbeigts | Slēgts | Adrese | Indekss | AdresesID | Reģions | Pils./Nov. | ATVK | Pārreģ.Term. |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 40203182905 | LV20ZZZ40203182905 | SIA ATM Move Solutions | SIA | ATM Move Solutions | NULL | 1 | K | Komercreģistrs | SIA | Sabiedrība ar ierobežotu atbildību | 2018-11-28 | NULL | Rīga, Negaisa iela 7 | 1024 | 103749392 | 0 | 100003003 | 0010000 | NULL |
[memorandum_date]
| ID | Reģ.Nr. | document_date | Reģ.Dat. |
|---|---|---|---|
| 8268684 | 40203182905 | 2018-11-27 | 2018-11-27 12:06:14 |
[equity_capitals]
| ID | Reģ.Nr. | equity_capital_type | equity_capital_type_text | amount | Valūta | No | Lab.Dat. |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 92671988 | 40203182905 | PAID_UP_EQUITY | Apmaksātais pamatkapitāls | 1 | EUR | 2018-11-28 | 2018-11-28 11:00:06 |
[financial_statements]
| ID | File ID | Reģ.Nr. | Avota Shēma | Avota Tips | Gads | Gada Sākums | Gada Beigas | Darb. Skaits | Noapaļošana | Valūta | created_at |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1793421 | 33094986 | 40203182905 | DokGPv1 | UGP | 2019 | 2018-11-28 | 2019-12-31 | 2 | ONES | EUR | 2024-02-18 21:00:43.03 |
| 1815557 | 33171812 | 40203182905 | DokGPv1 | UGP | 2021 | 2021-01-01 | 2021-12-31 | 2 | ONES | EUR | 2024-03-11 19:28:03.988 |
| 2090455 | 34852335 | 40203182905 | DokGPv1 | UGP | 2023 | 2023-01-01 | 2023-12-31 | 2 | ONES | EUR | 2025-10-18 23:00:00.765 |
| 2090490 | 34852415 | 40203182905 | DokGPv1 | UGP | 2024 | 2024-01-01 | 2024-12-31 | 2 | ONES | EUR | 2025-10-19 23:00:03.184 |
| 1793455 | 33100970 | 40203182905 | DokGPv1 | UGP | 2020 | 2020-01-01 | 2020-12-31 | 2 | ONES | EUR | 2024-02-20 19:00:12.972 |
| 1816156 | 33173022 | 40203182905 | DokGPv1 | UGP | 2022 | 2022-01-01 | 2022-12-31 | 2 | ONES | EUR | 2024-03-11 19:48:45.259 |
[income_statements]
| Statement ID | File ID | Neto Apgrozījums | Krājumu Izm.(Būtība) | Kapital. Izm.(Būtība) | Pār. Ieņ.(Būtība) | Materiālu Izm.(Būtība) | Personāla Izm.(Būtība) | Nolietojums (Būtība) | Pārd. Pašizm. | Bruto Peļņa | Pārdoš. Izm. | Admin. Izm. | Pār. Ieņ.(Funkcija) | Pār. Izm. | Ieņ. no Līdzdal. | Ieņ. Pār. Ilg. Ieg. | Pār. Proc. Ieņ. | Fin. Ieg. Vērt. Izm. | Proc. Izm. | Ārkārtas Ieņ. | Ārkārtas Izm. | Peļņa pirms UIN | UIN | Peļņa pēc UIN | Citi Nod. | Ārkārtas Divid. | Tīrā Peļņa |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1793421 | 33094986 | 58581 | NULL | NULL | NULL | NULL | NULL | NULL | 54067 | 4514 | 0 | 64 | 0 | 1075 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | NULL | NULL | 3375 | 0 | 3375 | NULL | 0 | 3375 |
| 1793455 | 33100970 | 47279 | NULL | NULL | NULL | NULL | NULL | NULL | 47350 | -71 | 0 | 171 | 2500 | 929 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | NULL | NULL | 1329 | 0 | 1329 | NULL | 0 | 1329 |
| 1815557 | 33171812 | 31723 | NULL | NULL | NULL | NULL | NULL | NULL | 12450 | 19273 | 0 | 119 | 0 | 26706 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | NULL | NULL | -7552 | 0 | -7552 | NULL | 0 | -7552 |
| 1816156 | 33173022 | 93104 | NULL | NULL | NULL | NULL | NULL | NULL | 29535 | 63569 | 0 | 94 | 0 | 61279 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | NULL | NULL | 2196 | 0 | 2196 | NULL | 0 | 2196 |
| 2090455 | 34852335 | 45504 | NULL | NULL | NULL | NULL | NULL | NULL | 31456 | 14048 | 0 | 44 | 0 | 3782 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | NULL | NULL | 10222 | 1838 | 8384 | NULL | 7353 | 1031 |
| 2090490 | 34852415 | 53411 | NULL | NULL | NULL | NULL | NULL | NULL | 28046 | 25365 | 0 | 84 | 0 | 5634 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | NULL | NULL | 19647 | 2374 | 17273 | NULL | 9117 | 8156 |
[balance_sheets]
| Statement ID | File ID | Nauda | Īst. Vērtspapīri | Debitori | Krājumi | Apgrozāmie Līdz. | Ilg. Fin. Ieguld. | Pamatlīdzekļi | Nemater. Ieguld. | Kopā Ilgter. Ieguld. | Aktīvi Kopā | Mājokļa Rem. Maks. | Īsterm. Saistības | Ilgterm. Saistības | Uzkrājumi | Pašu Kapitāls | Pasīvi Kopā |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1793421 | 33094986 | 853 | 0 | 0 | 0 | 853 | 0 | 3825 | 0 | 3825 | 4678 | NULL | 1302 | 0 | 0 | 3376 | 4678 |
| 1793455 | 33100970 | 564 | 0 | 7299 | 0 | 7863 | 0 | 2925 | 0 | 2925 | 10788 | NULL | 6083 | 0 | 0 | 4705 | 10788 |
| 1815557 | 33171812 | 25 | 0 | 12411 | 0 | 12436 | 0 | 2025 | 0 | 2025 | 14461 | NULL | 17308 | 0 | 0 | -2847 | 14461 |
| 1816156 | 33173022 | 2586 | 0 | 11528 | 0 | 14114 | 0 | 1125 | 0 | 1125 | 15239 | NULL | 15889 | 0 | 0 | -650 | 15239 |
| 2090455 | 34852335 | 7 | 0 | 11528 | 0 | 11535 | 0 | 9225 | 0 | 9225 | 20760 | NULL | 20379 | 0 | 0 | 381 | 20760 |
| 2090490 | 34852415 | 0 | 0 | 11528 | 0 | 11528 | 0 | 9000 | 0 | 9000 | 20528 | NULL | 12372 | 0 | 0 | 8156 | 20528 |
[securing_measures]
| ID | Reģ.Nr. | securing_measure_type | securing_measure_type_text | type_details | No | case_number | institution_identifier | institution_registration_number | institution_name |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 91381881 | 40203182905 | PROHIBITION | Aizliegums | Piemērots aizliegums komercķīlas reģistrācijai, pārjaunošanai, grozīšanai Latvijas Republikas Uzņēmumu reģistra komercķīlu reģistrā | 2025-12-22 | 30.4/17.20.5/132813 | 1000057137 | 90000069281 | Valsts ieņēmumu dienests |
| 91349591 | 40203182905 | PROHIBITION | Aizliegums | Piemērots kapitāla daļām atsavināšanas aizliegums un aizliegums reģistrēt komercķīlas | 2024-11-25 | 11813/066/2024-NOS | NULL | NULL | Zvērināts tiesu izpildītājs |
[pdb_nm_komersantu_samaksato_nodoklu_kopsumas_odata]
| Reģ. Kods | Nosaukums | Gads | Forma | NACE kods | Adreses ATVK | Adreses ATVK nos. | Nodokļi kopā (tūkst. EUR) | IIN (tūkst. EUR) | VSAOI (tūkst. EUR) | Vid. darb. sk. |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 40203182905 | SIA ATM Move Solutions | 2024 | sabiedrība ar ierobežotu atbildību | 3320 | 010094 | Vidzemes priekšpilsēta | 12.88 | 0.98 | 4.70 | 2 |
| 40203182905 | SIA ATM Move Solutions | 2023 | sabiedrība ar ierobežotu atbildību | 3320 | 010094 | Vidzemes priekšpilsēta | 3.00 | 0.08 | -0.02 | 2 |
| 40203182905 | SIA ATM Move Solutions | 2022 | sabiedrība ar ierobežotu atbildību | 3320 | 010094 | Vidzemes priekšpilsēta | 32.67 | 2.06 | 5.66 | 2 |
[pdb_pvnmaksataji_odata]
| PVN Nr. | Nosaukums | Aktīvs | Reģistrēts | Būvn. pazīme | PVN139_2_pazime | Izslēgts |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 40203182905 | SIA ATM Move Solutions | nav | 29.10.2019 | nav | nav | 23.05.2023 |
[reitings_uznemumi]
| Reģ. Kods | Nosaukums | Reitings | Skaidrojums | Atjaunots |
|---|---|---|---|---|
| 40203182905 | SIA ATM Move Solutions | B | Jāuzlabo saistību izpilde | 06.10.2026 |
Juridiskā adrese ir Negaisa iela 7, Rīga, LV-1024.
2024. gadā uzņēmuma apgrozījums bija 53 411 EUR, un peļņa bija 8 156 EUR.
2024. gadā uzņēmumā vidēji bija nodarbināti 2 darbinieki.
Kopējais likviditātes koeficients (current ratio) 2024. gadā bija 0,93 — apgrozāmie līdzekļi attiecībā pret īstermiņa saistībām. Ātrās likviditātes koeficients (quick ratio): 0,93.
Altmana Z'-indekss (1983. gada modelis privātiem uzņēmumiem) 2024. gadā bija 6,15, kas ir drošajā zonā (zems maksātnespējas risks). Aprēķins ir informatīvs un nav finanšu konsultācija.
Saskaņā ar VID publiskajiem datiem, uzņēmums nav reģistrēts kā aktīvs PVN maksātājs.
2024. gadā uzņēmums valsts kopbudžetā samaksāja aptuveni 12 880 EUR VID administrētajos nodokļos, tostarp iedzīvotāju ienākuma nodoklī 980 EUR un VSAOI 4 700 EUR (VID atvērtie dati).
VID nodokļu maksātāja reitings ir "B" — Jāuzlabo saistību izpilde.
Uzņēmuma galvenā reģistrētā darbības nozare saskaņā ar NACE klasifikatoru ir: Ražošanas iekārtu un ierīču uzstādīšana.
Apgrozījums no katra uzņēmuma jaunākā iesniegtā gada pārskata.
Visa nozare: Ražošanas iekārtu un ierīču uzstādīšana · Rīga — lielākie uzņēmumi
Uzņēmumi, kas šajā sarakstā stāv tieši blakus, un tie, kas ir 5 un 25 vietas augstāk vai zemāk.
Lapas ģenerēšanas datums: 03-11-2026