SIA "OVSM" (reģ. Nr. 40203189439) — sabiedrība ar ierobežotu atbildību, statuss: Aktīvs, reģ. datums: 2019-01-11. Jaunākais gada pārskats (2025): apgrozījums 79 221 EUR, peļņa 10 650 EUR, darbinieku skaits: 1. Kopējais likviditātes koeficients: 10,17 (2025). VID nodokļu maksātāja reitings: B.
Pamatdarbība: Jumiķu darbi
| Reģistrācijas Nr. | 40203189439 |
| Statuss | Aktīvs |
| Juridiskā Forma | Sabiedrība ar ierobežotu atbildību (SIA) |
| Reģistrs | Komercreģistrs |
| Reģistrēts | 2019-01-11 |
| Darbība izbeigta | — |
| Slēgts | — |
| SEPA ID | LV45ZZZ40203189439 |
| Juridiskā adrese | Griezes iela 19 - 8, Salaspils, Salaspils nov., LV-2121 |
UR datu kopija atjaunota: 2026-11-03
| Gads | Apgrozījums | Peļņa | Aktīvi | Darbinieki |
|---|---|---|---|---|
| 2025 | 79 221 EUR | 10 650 EUR | 26 147 EUR | 1 |
| 2024 | 41 939 EUR | 7 876 EUR | 14 479 EUR | 1 |
| 2023 | 58 180 EUR | 27 120 EUR | 18 723 EUR | 2 |
| 2022 | 3 589 EUR | -25 325 EUR | 13 817 EUR | 2 |
| 2021 | 21 292 EUR | -3 142 EUR | 12 683 EUR | 1 |
| 2020 | 42 101 EUR | 8 356 EUR | 16 060 EUR | 2 |
| 2019 | 71 419 EUR | 5 267 EUR | 8 706 EUR | 2 |
| Periods | Nodokļi kopā (tūkst. EUR) | IIN (tūkst. EUR) | VSAOI (tūkst. EUR) | Darbinieki |
|---|---|---|---|---|
| 2026. gada 3. ceturksnis | -0.09 | 0.0 | 0.0 | 1 |
| 2026. gada 2. ceturksnis | 0.18 | 0.09 | 0.2 | 1 |
| 2026. gada 1. ceturksnis | 2.89 | 0.47 | 0.85 | 0 |
| 2025. gada 4. ceturksnis | 9.42 | 1.17 | 2.22 | 1 |
| 2024 | 6.39 | 1.92 | 3.14 | 1 |
| 2023 | 1.65 | 1.77 | 2.89 | 2 |
| 2022 | 4.93 | 2.21 | 3.78 | 2 |
| Periods | Vidējā bruto alga (EUR) (alga uz papīra) | Aptuvenā neto alga (EUR) (alga uz rokas) |
|---|---|---|
| 2026. gada 3. ceturksnis | — | — |
| 2026. gada 2. ceturksnis | *** | *** |
| 2026. gada 1. ceturksnis | — | — |
| 2025. gada 4. ceturksnis | *** | *** |
| 2024 | *** | *** |
| 2023 | *** | *** |
| 2022 | *** | *** |
* *** — periodos, kad uzņēmumā ir mazāk nekā 3 darbinieki, algas aprēķins tiek slēpts privātuma aizsardzībai: dati VID publikācijā ir, bet vidējā alga atklātu konkrētu personu atalgojumu.
| Peļņas vai zaudējumu aprēķins | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 |
|---|---|---|---|---|---|
| Neto apgrozījums | 79 221 EUR | 41 939 EUR | 58 180 EUR | 3 589 EUR | 21 292 EUR |
| Bruto peļņa | 13 257 EUR | 12 818 EUR | 29 374 EUR | -21 979 EUR | -1 648 EUR |
| Peļņa pirms nodokļiem | 10 650 EUR | 9 876 EUR | 27 120 EUR | -25 310 EUR | -3 142 EUR |
| UIN nodoklis | 0 EUR | 2 000 EUR | 0 EUR | 15 EUR | 0 EUR |
| Tīrā peļņa | 10 650 EUR | 7 876 EUR | 27 120 EUR | -25 325 EUR | -3 142 EUR |
| Pozīcija | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 |
|---|---|---|---|---|---|
| Aktīvi kopā | 26 147 EUR | 14 479 EUR | 18 723 EUR | 13 817 EUR | 12 683 EUR |
| Apgrozāmie līdzekļi | 23 858 EUR | 13 105 EUR | 16 194 EUR | 9 638 EUR | 8 147 EUR |
| Pašu kapitāls | 23 802 EUR | 13 152 EUR | 13 276 EUR | -13 844 EUR | 11 481 EUR |
| Īstermiņa saistības | 2 345 EUR | 1 327 EUR | 5 447 EUR | 27 661 EUR | 1 202 EUR |
| Ilgtermiņa saistības | 0 EUR | 0 EUR | 0 EUR | 0 EUR | 0 EUR |
Dati nav pieejami.
Signāli no atvērtajiem datiem (UR, VID, PTAC). Nodokļu parāda summa un komercķīlas atvērtajos datos nav publicētas — tās pārbaudiet VID parādnieku datubāzē un UR informācijas portālā.
Būvkomersantu reģistrā jāreģistrējas visiem, kas sniedz būvniecības pakalpojumus. Ieņēmumi un nodarbināto skaits ir paša komersanta iesniegtie dati par būvniecības darbību — tie var atšķirties no gada pārskata apgrozījuma, jo aptver tikai būvniecību. Avots: BIS būvkomersantu dati.
Ielādē peļņas datus...
Ielādē apgrozījuma datus...
Ielādē darbinieku skaita datus...
Ielādē salīdzinošos datus...
| Rādītājs | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 |
|---|---|---|---|---|---|
| Kopējais likviditātes koeficients (Current Ratio) Apgrozāmie līdzekļi / Īstermiņa saistības |
10,17 | 9,88 | 2,97 | 0,35 | 6,78 |
| Ātrās likviditātes koeficients (Quick Ratio) (Apgrozāmie līdzekļi − Krājumi) / Īstermiņa saistības |
8,98 | 9,84 | 2,68 | 0,33 | 6,26 |
| Tīrās peļņas rentabilitāte Tīrā peļņa / Neto apgrozījums |
13,44 % | 18,78 % | 46,61 % | -705,63 % | -14,76 % |
| Aktīvu rentabilitāte (ROA) Tīrā peļņa / Aktīvi kopā |
40,73 % | 54,40 % | 144,85 % | -183,29 % | -24,77 % |
| Pašu kapitāla rentabilitāte (ROE) Tīrā peļņa / Pašu kapitāls |
44,74 % | 59,88 % | 204,28 % | 182,93 % | -27,37 % |
| Saistību / pašu kapitāla attiecība (D/E) Saistības kopā / Pašu kapitāls |
0,10 | 0,10 | 0,41 | -2,00 | 0,10 |
| Aktīvu aprites koeficients Neto apgrozījums / Aktīvi kopā |
3,03 | 2,90 | 3,11 | 0,26 | 1,68 |
| Kapitāla efektivitāte (ROCE) EBIT / Ieguldītais kapitāls |
44,74 % | 75,09 % | 204,28 % | 182,82 % | -27,37 % |
| Altmana Z'-indekss (maksātnespējas risks) Z' (1983) = 0,717·A + 0,847·B + 3,107·C + 0,420·D + 0,998·E |
9,91 | 10,53 | 9,64 | -7,43 | 6,08 |
* Aprēķins veikts pēc Altmana 1983. gada modeļa privātiem uzņēmumiem.
SIA "OVSM" ir uzņēmums ar gandrīz desmitgades pieredzi un skaidru attīstības virzienu.
Pamatojoties uz 2025. gada datiem, tā likviditāte ir pārmērīgi augsta, kas var liecināt par neefektīvu līdzekļu izmantošanu.
Vienlaikus, pārlieku augstais likviditātes līmenis norāda uz līdzekļu neefektīvu izmantošanu.
Darbība ir ar augstu peļņas maržu, kas liecina par efektīvu pārvaldību.
Uzņēmums efektīvi izmanto savus aktīvus peļņas gūšanai.
Ieguldītais kapitāls tiek pārvaldīts efektīvi, garantējot augstu atdevi.
Uzņēmums ir finansiāli neatkarīgs un ar zemu riska profilu.
Pozitīvi, ka aktīvu apgrozījums ir augsts.
Turklāt, ieguldītais kapitāls tiek izmantots efektīvi, nodrošinot augstu atdevi.
Kopumā, augstie noturības rādītāji apstiprina, ka uzņēmums ir finansiāli stabils un drošs.
* Šis apraksts ir informatīvs. Analīze ir vispārīga un neņem vērā konkrētās nozares specifiku. Apraksts balstīts uz publiski pieejamiem uzņēmuma finanšu datiem un uz aprēķiniem sadaļā 'Finanšu Rādītāji un Riska Analīze'.
| Pozīcija | Uzņēmums | Apgrozījums, € | Peļņa, € | Marža | Darb. VID | Apgroz./darb., € VID | ~ Bruto alga/mēn. VID |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1 | SIA "HOPROOF" | 2 055 908 | 19 267 | 0,9 % | 29 | 70 893 | 915 (2026 Q3) |
| 2 | SIA "RST Company" | 1 996 940 | -223 356 | -11,2 % | 12 | 166 412 | 1 658 (2026 Q3) |
| 3 | SIA "RECTE" | 1 587 841 | 123 844 | 7,8 % | 20 | 79 392 | 1 522 (2026 Q3) |
| 4 | SIA "BūvJumts" | 1 367 083 | 94 800 | 6,9 % | 23 | 59 438 | 1 102 (2026 Q3) |
| 5 | Ražošanas komercfirma SIA "ONDULAT" | 1 104 437 | 15 568 | 1,4 % | 18 | 61 358 | 3 052 (2026 Q3) |
| 6 | SIA "Roof brothers" | 978 863 | 168 320 | 17,2 % | 22 | 44 494 | 1 324 (2026 Q3) |
| 7 | SIA "BaltCeltne LTD" | 915 697 | 97 471 | 10,6 % | 14 | 65 407 | 491 (2026 Q3) |
| 8 | SIA "LIBANONS" | 740 275 | 67 682 | 9,1 % | 19 | 38 962 | 719 (2026 Q3) |
| 9 | SIA "JUMTKORS" | 700 134 | -14 293 | -2,0 % | 4 | 175 034 | 765 (2026 Q3) |
| 10 | SIA "JUMTS SERVISS" | 666 656 | 2 225 | 0,3 % | 9 | 74 073 | 1 179 (2026 Q3) |
| 109 | SIA OVSM (šis uzņēmums) | 79 221 | 10 650 | 13,4 % | 1 | 79 221 | — |
[register]
| Reģ.Kods | SEPA ID | Nosauk./Vārds | PirmsPēd. | Pēdiņās | AizPēd. | BezPēd.? | Reģ.TipsKods | Reģ.Tips | Subj.Veids | Subj.VeidsNos. | Reģistrēts | Izbeigts | Slēgts | Adrese | Indekss | AdresesID | Reģions | Pils./Nov. | ATVK | Pārreģ.Term. |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 40203189439 | LV45ZZZ40203189439 | SIA OVSM | SIA | OVSM | NULL | 1 | K | Komercreģistrs | SIA | Sabiedrība ar ierobežotu atbildību | 2019-01-11 | NULL | Salaspils nov., Salaspils, Griezes iela 19 - 8 | 2121 | 117664725 | 100015485 | 100003575 | 0801211 | NULL |
[memorandum_date]
| ID | Reģ.Nr. | document_date | Reģ.Dat. |
|---|---|---|---|
| 8388679 | 40203189439 | 2019-01-08 | 2019-01-09 14:03:18 |
[equity_capitals]
| ID | Reģ.Nr. | equity_capital_type | equity_capital_type_text | amount | Valūta | No | Lab.Dat. |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 92831744 | 40203189439 | PAID_UP_EQUITY | Apmaksātais pamatkapitāls | 2800 | EUR | 2021-11-25 | 2021-11-25 18:43:33 |
[financial_statements]
| ID | File ID | Reģ.Nr. | Avota Shēma | Avota Tips | Gads | Gada Sākums | Gada Beigas | Darb. Skaits | Noapaļošana | Valūta | created_at |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 991003 | 22589413 | 40203189439 | DokGPv1 | UGP | 2019 | 2019-01-11 | 2019-12-31 | 2 | ONES | EUR | 2020-11-15 21:45:40.807 |
| 1317570 | 30662670 | 40203189439 | DokGPv1 | UGP | 2021 | 2021-01-01 | 2021-12-31 | 1 | ONES | EUR | 2022-03-17 09:00:39.138 |
| 1465579 | 32270160 | 40203189439 | DokGPv1 | UGP | 2022 | 2022-01-01 | 2022-12-31 | 2 | ONES | EUR | 2023-03-31 22:07:54.345 |
| 1968423 | 34164389 | 40203189439 | DokGPv1 | UGP | 2024 | 2024-01-01 | 2024-12-31 | 1 | ONES | EUR | 2025-03-12 19:02:49.883 |
| 2113347 | 35085526 | 40203189439 | DokGPv1 | UGP | 2025 | 2025-01-01 | 2025-12-31 | 1 | ONES | EUR | 2026-02-13 19:02:15.514 |
| 1190009 | 29043666 | 40203189439 | DokGPv1 | UGP | 2020 | 2020-01-01 | 2020-12-31 | 2 | ONES | EUR | 2021-03-30 22:04:18.258 |
| 1823231 | 33204125 | 40203189439 | DokGPv1 | UGP | 2023 | 2023-01-01 | 2023-12-31 | 2 | ONES | EUR | 2024-03-12 21:00:27.193 |
[income_statements]
| Statement ID | File ID | Neto Apgrozījums | Krājumu Izm.(Būtība) | Kapital. Izm.(Būtība) | Pār. Ieņ.(Būtība) | Materiālu Izm.(Būtība) | Personāla Izm.(Būtība) | Nolietojums (Būtība) | Pārd. Pašizm. | Bruto Peļņa | Pārdoš. Izm. | Admin. Izm. | Pār. Ieņ.(Funkcija) | Pār. Izm. | Ieņ. no Līdzdal. | Ieņ. Pār. Ilg. Ieg. | Pār. Proc. Ieņ. | Fin. Ieg. Vērt. Izm. | Proc. Izm. | Ārkārtas Ieņ. | Ārkārtas Izm. | Peļņa pirms UIN | UIN | Peļņa pēc UIN | Citi Nod. | Ārkārtas Divid. | Tīrā Peļņa |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1190009 | 29043666 | 42101 | NULL | NULL | NULL | NULL | NULL | NULL | 29483 | 12618 | 0 | 3642 | 0 | 620 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | NULL | NULL | 8356 | 0 | 8356 | NULL | 0 | 8356 |
| 1317570 | 30662670 | 21292 | NULL | NULL | NULL | NULL | NULL | NULL | 22940 | -1648 | 0 | 1440 | 0 | 54 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | NULL | NULL | -3142 | 0 | -3142 | NULL | 0 | -3142 |
| 1465579 | 32270160 | 3589 | NULL | NULL | NULL | NULL | NULL | NULL | 25568 | -21979 | 0 | 2999 | 0 | 332 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | NULL | NULL | -25310 | 15 | -25325 | NULL | 0 | -25325 |
| 1823231 | 33204125 | 58180 | NULL | NULL | NULL | NULL | NULL | NULL | 28806 | 29374 | 0 | 2056 | 0 | 198 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | NULL | NULL | 27120 | 0 | 27120 | NULL | 0 | 27120 |
| 1968423 | 34164389 | 41939 | NULL | NULL | NULL | NULL | NULL | NULL | 29121 | 12818 | 0 | 2004 | 0 | 938 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | NULL | NULL | 9876 | 2000 | 7876 | NULL | 0 | 7876 |
| 2113347 | 35085526 | 79221 | NULL | NULL | NULL | NULL | NULL | NULL | 65964 | 13257 | 0 | 2524 | 0 | 83 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | NULL | NULL | 10650 | 0 | 10650 | NULL | 0 | 10650 |
| 991003 | 22589413 | 71419 | NULL | NULL | NULL | NULL | NULL | NULL | 58631 | 12788 | 0 | 5127 | 0 | 2394 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | NULL | NULL | 5267 | 0 | 5267 | NULL | 0 | 5267 |
[balance_sheets]
| Statement ID | File ID | Nauda | Īst. Vērtspapīri | Debitori | Krājumi | Apgrozāmie Līdz. | Ilg. Fin. Ieguld. | Pamatlīdzekļi | Nemater. Ieguld. | Kopā Ilgter. Ieguld. | Aktīvi Kopā | Mājokļa Rem. Maks. | Īsterm. Saistības | Ilgterm. Saistības | Uzkrājumi | Pašu Kapitāls | Pasīvi Kopā |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1190009 | 29043666 | 1977 | 0 | 8086 | 0 | 10063 | 0 | 5997 | 0 | 5997 | 16060 | NULL | 1437 | 0 | 0 | 14623 | 16060 |
| 1317570 | 30662670 | 4335 | 0 | 3192 | 620 | 8147 | 0 | 4536 | 0 | 4536 | 12683 | NULL | 1202 | 0 | 0 | 11481 | 12683 |
| 1465579 | 32270160 | 5511 | 0 | 3507 | 620 | 9638 | 0 | 4179 | 0 | 4179 | 13817 | NULL | 27661 | 0 | 0 | -13844 | 13817 |
| 1823231 | 33204125 | 1153 | 0 | 13440 | 1601 | 16194 | 0 | 2529 | 0 | 2529 | 18723 | NULL | 5447 | 0 | 0 | 13276 | 18723 |
| 1968423 | 34164389 | 3776 | 0 | 9279 | 50 | 13105 | 0 | 1374 | 0 | 1374 | 14479 | NULL | 1327 | 0 | 0 | 13152 | 14479 |
| 2113347 | 35085526 | 10845 | 0 | 10216 | 2797 | 23858 | 0 | 2289 | 0 | 2289 | 26147 | NULL | 2345 | 0 | 0 | 23802 | 26147 |
| 991003 | 22589413 | 2279 | 0 | 828 | 0 | 3107 | 0 | 5599 | 0 | 5599 | 8706 | NULL | 2439 | 0 | 0 | 6267 | 8706 |
[pdb_nm_komersantu_samaksato_nodoklu_kopsumas_odata]
| Reģ. Kods | Nosaukums | Gads | Forma | NACE kods | Adreses ATVK | Adreses ATVK nos. | Nodokļi kopā (tūkst. EUR) | IIN (tūkst. EUR) | VSAOI (tūkst. EUR) | Vid. darb. sk. |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 40203189439 | SIA OVSM | 2024 | sabiedrība ar ierobežotu atbildību | 4341 | 045200 | Salaspils | 6.39 | 1.92 | 3.14 | 1 |
| 40203189439 | SIA OVSM | 2023 | sabiedrība ar ierobežotu atbildību | 4399 | 045200 | Salaspils | 1.65 | 1.77 | 2.89 | 2 |
| 40203189439 | SIA OVSM | 2022 | sabiedrība ar ierobežotu atbildību | 4399 | 045200 | Salaspils | 4.93 | 2.21 | 3.78 | 2 |
[pdb_pvnmaksataji_odata]
| PVN Nr. | Nosaukums | Aktīvs | Reģistrēts | Būvn. pazīme | PVN139_2_pazime | Izslēgts |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 40203189439 | SIA OVSM | ir | 31.01.2019 | nav | nav |
[reitings_uznemumi]
| Reģ. Kods | Nosaukums | Reitings | Skaidrojums | Atjaunots |
|---|---|---|---|---|
| 40203189439 | SIA OVSM | B | Jāuzlabo saistību izpilde | 06.10.2026 |
Juridiskā adrese ir Griezes iela 19 - 8, Salaspils, Salaspils nov., LV-2121.
2025. gadā uzņēmuma apgrozījums bija 79 221 EUR, un peļņa bija 10 650 EUR.
2025. gadā uzņēmumā vidēji bija nodarbināti 1 darbinieki.
Kopējais likviditātes koeficients (current ratio) 2025. gadā bija 10,17 — apgrozāmie līdzekļi attiecībā pret īstermiņa saistībām. Ātrās likviditātes koeficients (quick ratio): 8,98.
Altmana Z'-indekss (1983. gada modelis privātiem uzņēmumiem) 2025. gadā bija 9,91, kas ir drošajā zonā (zems maksātnespējas risks). Aprēķins ir informatīvs un nav finanšu konsultācija.
Saskaņā ar VID publiskajiem datiem, uzņēmums ir reģistrēts kā aktīvs PVN maksātājs.
2024. gadā uzņēmums valsts kopbudžetā samaksāja aptuveni 6 390 EUR VID administrētajos nodokļos, tostarp iedzīvotāju ienākuma nodoklī 1 920 EUR un VSAOI 3 140 EUR (VID atvērtie dati).
VID nodokļu maksātāja reitings ir "B" — Jāuzlabo saistību izpilde.
Uzņēmuma galvenā reģistrētā darbības nozare saskaņā ar NACE klasifikatoru ir: Jumiķu darbi.
Apgrozījums no katra uzņēmuma jaunākā iesniegtā gada pārskata.
Visa nozare: Jumiķu darbi · Salaspils novads — lielākie uzņēmumi
Uzņēmumi, kas šajā sarakstā stāv tieši blakus, un tie, kas ir 5, 25 un 125 vietas augstāk vai zemāk.
Lapas ģenerēšanas datums: 04-11-2026