SIA "SHENBERG" (reģ. Nr. 40203189937) — sabiedrība ar ierobežotu atbildību, statuss: Aktīvs, reģ. datums: 2019-01-15. Jaunākais gada pārskats (2025): apgrozījums 13 212 526 EUR, zaudējumi 544 341 EUR, darbinieku skaits: 38. Kopējais likviditātes koeficients: 1,01 (2025). VID nodokļu maksātāja reitings: A.
Pamatdarbība: Dzīvojamo un nedzīvojamo ēku būvniecība
| Reģistrācijas Nr. | 40203189937 |
| Statuss | Aktīvs |
| Juridiskā Forma | Sabiedrība ar ierobežotu atbildību (SIA) |
| Reģistrs | Komercreģistrs |
| Reģistrēts | 2019-01-15 |
| Darbība izbeigta | — |
| Slēgts | — |
| SEPA ID | LV82ZZZ40203189937 |
| Juridiskā adrese | Lāčplēša iela 87D, Rīga, LV-1011 |
UR datu kopija atjaunota: 2026-09-01
| Gads | Apgrozījums | Peļņa | Aktīvi | Darbinieki |
|---|---|---|---|---|
| 2025 | 13 212 526 EUR | -544 341 EUR | 3 988 579 EUR | 38 |
| 2024 | 26 213 539 EUR | 360 269 EUR | 7 325 876 EUR | 39 |
| 2023 | 28 815 416 EUR | 712 404 EUR | 8 797 243 EUR | 37 |
| 2022 | 12 740 862 EUR | -135 305 EUR | 4 368 862 EUR | 25 |
| 2021 | 4 088 299 EUR | 33 732 EUR | 1 183 681 EUR | 24 |
| 2020 | 2 072 930 EUR | -49 564 EUR | 548 134 EUR | 13 |
| 2019 | 1 042 870 EUR | -27 545 EUR | 556 137 EUR | 5 |
| Periods | Nodokļi kopā (tūkst. EUR) | IIN (tūkst. EUR) | VSAOI (tūkst. EUR) | Darbinieki |
|---|---|---|---|---|
| 2026. gada 2. ceturksnis | 81.51 | 64.45 | 121.44 | 44 |
| 2026. gada 1. ceturksnis | 81.66 | 51.24 | 97.88 | 38 |
| 2025. gada 4. ceturksnis | 61.69 | 53.78 | 99.24 | 34 |
| 2024 | -2 073.53 | 208.75 | 383.68 | 35 |
| 2023 | -752.72 | 159.35 | 294.78 | 31 |
| 2022 | 378.78 | 104.14 | 197.33 | 20 |
| Periods | Vidējā bruto alga (EUR) (alga uz papīra) | Aptuvenā neto alga (EUR) (alga uz rokas) |
|---|---|---|
| 2026. gada 2. ceturksnis | 2 698.74 | ~ 1 939.70 |
| 2026. gada 1. ceturksnis | 2 518.62 | ~ 1 819.60 |
| 2025. gada 4. ceturksnis | 2 854.04 | ~ 2 033.05 |
| 2024 | 2 679.74 | ~ 1 896.75 |
| 2023 | 2 324.49 | ~ 1 651.93 |
| 2022 | 2 411.88 | ~ 1 712.15 |
Bruto algas aprēķina formula 2024. gadam:
( (VSAOI summa * 1000) / VSAOI likme ) / Darbinieku skaits / 12 mēneši
( (383.68 * 1000) / 0.3409 ) / 35 / 12 = 2 679.74 EUR
Aptuvenās neto algas ("uz rokas") aprēķins 2024. gadam:
1. VSAOI darba ņēmēja daļa (10.5%): 2 679.74 * 0.105 = 281.37 EUR
2. Piemērojamais neapliekamais minimums: 0.00 EUR
3. Iedzīvotāju ienākuma nodoklis (IIN 20.91%): (2 679.74 - 281.37 - 0.00) * 0.2091 ≈ 501.61 EUR
4. Neto alga: 2 679.74 - 281.37 - 501.61 = ~ 1 896.75 EUR
* Šis ir aptuvens aprēķins. Tas pieņem, ka darbiniekam nav apgādājamo vai citu atvieglojumu. Reālā vidējā neto alga var atšķirties.
| Peļņas vai zaudējumu aprēķins | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 |
|---|---|---|---|---|---|
| Neto apgrozījums | 13 212 526 EUR | 26 213 539 EUR | 28 815 416 EUR | 12 740 862 EUR | 4 088 299 EUR |
| Bruto peļņa | -15 036 EUR | 855 999 EUR | 1 119 834 EUR | 156 328 EUR | 102 399 EUR |
| Peļņa pirms nodokļiem | -534 103 EUR | 377 614 EUR | 722 016 EUR | -107 964 EUR | 38 724 EUR |
| UIN nodoklis | 10 238 EUR | 17 345 EUR | 9 612 EUR | 27 341 EUR | 4 992 EUR |
| Tīrā peļņa | -544 341 EUR | 360 269 EUR | 712 404 EUR | -135 305 EUR | 33 732 EUR |
| Pozīcija | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 |
|---|---|---|---|---|---|
| Aktīvi kopā | 3 988 579 EUR | 7 325 876 EUR | 8 797 243 EUR | 4 368 862 EUR | 1 183 681 EUR |
| Apgrozāmie līdzekļi | 3 631 856 EUR | 7 191 569 EUR | 8 642 838 EUR | 4 333 377 EUR | 1 148 359 EUR |
| Pašu kapitāls | 334 650 EUR | 913 991 EUR | 613 722 EUR | -98 682 EUR | 36 623 EUR |
| Īstermiņa saistības | 3 596 448 EUR | 6 384 064 EUR | 8 183 521 EUR | 4 467 544 EUR | 1 147 058 EUR |
| Ilgtermiņa saistības | 57 481 EUR | 27 821 EUR | 0 EUR | 0 EUR | 0 EUR |
Dati nav pieejami.
Signāli no atvērtajiem datiem (UR, VID, PTAC). Nodokļu parāda summa un komercķīlas atvērtajos datos nav publicētas — tās pārbaudiet VID parādnieku datubāzē un UR informācijas portālā.
Rādītas tikai juridisko personu saistības; fizisko personu dalībnieki netiek rādīti. Daļu % pret reģistrēto pamatkapitālu. Avots: Uzņēmumu reģistra atvērtie dati.
Summa ir līgumos nolīgtā, ne izmaksātā. Kopīgās vienošanās kopsummā nav ieskaitītas — tur apjoms ir maksimālais un dalīts ar pārējiem uzvarētājiem. 2 līgumiem summa avotā nav publicēta. Dati: EIS publicētie dokumenti kopš 2018. gada; 2018.–2020. gads nav pilnīgs. Avots: EIS iepirkumu rezultāti.
Trīs lomas, kuru naudu nedrīkst saskaitīt: saņēmējam tas ir saņemtais atbalsts, partnerim avotā naudas datu nav, izpildītājam — nopelnīts piegādes līgums (bez PVN). Avots: CFLA ES fondu projekti.
De minimis ir neliela apjoma valsts atbalsts bez Eiropas Komisijas atļaujas (parasti līdz 300 000 € trīs gados). Rādītie 2023-11-01 – 2023-11-01 piešķīrumi nav pilna vēsture: uzskaites sistēma publisko tikai kārtējo un divus iepriekšējos fiskālos gadus. Aizdevumi un galvojumi ir jāatmaksā. Avots: FM de minimis uzskaite.
Būvkomersantu reģistrā jāreģistrējas visiem, kas sniedz būvniecības pakalpojumus. Ieņēmumi un nodarbināto skaits ir paša komersanta iesniegtie dati par būvniecības darbību — tie var atšķirties no gada pārskata apgrozījuma, jo aptver tikai būvniecību. Avots: BIS būvkomersantu dati.
Dati ir no uzņēmuma paša iesniegtā gada pārskata par atkritumiem (veidlapa Nr. 3). Atkritumu radīšana pati par sevi nav pārkāpums — pārskats jāiesniedz visiem, kas pārsniedz noteiktos apjomus. Avots: VVD APUS gada pārskati.
Ielādē peļņas datus...
Ielādē apgrozījuma datus...
Ielādē darbinieku skaita datus...
Ielādē salīdzinošos datus...
| Rādītājs | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 |
|---|---|---|---|---|---|
| Kopējais likviditātes koeficients (Current Ratio) Apgrozāmie līdzekļi / Īstermiņa saistības |
1,01 | 1,13 | 1,06 | 0,97 | 1,00 |
| Ātrās likviditātes koeficients (Quick Ratio) (Apgrozāmie līdzekļi − Krājumi) / Īstermiņa saistības |
0,75 | 0,86 | 0,94 | 0,63 | 0,97 |
| Tīrās peļņas rentabilitāte Tīrā peļņa / Neto apgrozījums |
-4,12 % | 1,37 % | 2,47 % | -1,06 % | 0,83 % |
| Aktīvu rentabilitāte (ROA) Tīrā peļņa / Aktīvi kopā |
-13,65 % | 4,92 % | 8,10 % | -3,10 % | 2,85 % |
| Pašu kapitāla rentabilitāte (ROE) Tīrā peļņa / Pašu kapitāls |
-162,66 % | 39,42 % | 116,08 % | 137,11 % | 92,11 % |
| Saistību / pašu kapitāla attiecība (D/E) Saistības kopā / Pašu kapitāls |
10,92 | 7,02 | 13,33 | -45,27 | 31,32 |
| Procentu seguma koeficients (IC) EBIT / Procentu izmaksas |
-215,50 | — | — | -53 981,00 | 531,47 |
| Aktīvu aprites koeficients Neto apgrozījums / Aktīvi kopā |
3,31 | 3,58 | 3,28 | 2,92 | 3,45 |
| Kapitāla efektivitāte (ROCE) EBIT / Ieguldītais kapitāls |
-135,58 % | 40,09 % | 117,65 % | 109,40 % | 105,94 % |
| Altmana Z'-indekss (maksātnespējas risks) Z' (1983) = 0,717·A + 0,847·B + 3,107·C + 0,420·D + 0,998·E |
3,01 | 3,98 | 3,65 | 2,78 | 3,59 |
* Aprēķins veikts pēc Altmana 1983. gada modeļa privātiem uzņēmumiem.
SIA "SHENBERG" ir uzņēmums, kas gadu gaitā nostiprinājis savu stabilitāti un uzticamību.
Pamatojoties uz 2025. gada datiem, tā likviditāte ir pietiekama ikdienas darbībai, bet ar ierobežotām rezervēm.
Bez krājumu realizācijas uzņēmumam varētu rasties naudas plūsmas problēmas.
Uzņēmums strādā ar zaudējumiem — izdevumi pārsniedz ieņēmumus, tāpēc peļņas vietā veidojas zaudējumi
Uzņēmuma aktīvi šobrīd rada zaudējumus, nevis peļņu — resursi netiek izmantoti vērtības radīšanai
Pašu kapitāls rada zaudējumus — īpašnieku ieguldījums pārskata periodā ir sarucis
Uzņēmumam ir liels parādu slogs, kas rada paaugstinātu risku nākotnē.
Uzņēmums spēj ātri un efektīvi pārvērst savus aktīvus ieņēmumos.
Ieguldītais kapitāls rada zaudējumus, kas liecina par nerentablu pamatdarbību
Uzņēmuma pamatdarbības peļņa ir negatīva, tāpēc tā nesedz pat procentu maksājumus — augsts maksātspējas risks
Noslēgumā, uzņēmuma finanšu noturība ir augsta, kas liecina par ilgtspējīgu darbību.
* Šis apraksts ir informatīvs. Analīze ir vispārīga un neņem vērā konkrētās nozares specifiku. Apraksts balstīts uz publiski pieejamiem uzņēmuma finanšu datiem un uz aprēķiniem sadaļā 'Finanšu Rādītāji un Riska Analīze'.
| Pozīcija | Uzņēmums | Apgrozījums, € | Peļņa, € | Marža | Darb. VID | Apgroz./darb., € VID | ~ Bruto alga/mēn. VID |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1 | AS "UPB" | 149 861 283 | 7 477 100 | 5,0 % | 441 | 339 822 | 3 347 (2026 Q2) |
| 2 | AS "LNK Industries" | 90 754 695 | 696 210 | 0,8 % | 109 | 832 612 | 2 767 (2026 Q2) |
| 3 | SIA "AIMASA" | 86 203 552 | 6 827 879 | 7,9 % | 112 | 769 675 | 2 534 (2026 Q2) |
| 4 | SIA "UPB Nams" | 71 578 182 | 4 260 256 | 6,0 % | 96 | 745 606 | 2 291 (2026 Q2) |
| 5 | SIA "NORDES BŪVE" | 58 138 398 | 1 815 358 | 3,1 % | 79 | 735 929 | 2 973 (2026 Q2) |
| 6 | Pillar Contractor, SIA | 57 245 832 | 1 998 650 | 3,5 % | 147 | 389 427 | 2 668 (2026 Q2) |
| 7 | SIA "PRO DEV" | 50 120 871 | 916 978 | 1,8 % | 120 | 417 674 | 2 475 (2026 Q2) |
| 8 | SIA "NEWCOM Construction" | 49 762 205 | 2 086 406 | 4,2 % | 226 | 220 187 | 1 476 (2026 Q2) |
| 9 | SIA Mapri Būve | 48 348 596 | 1 812 237 | 3,7 % | 79 | 612 008 | 3 017 (2026 Q2) |
| 10 | SIA "BUKOTEKS" | 47 629 917 | 1 308 944 | 2,7 % | 42 | 1 134 046 | 4 926 (2026 Q2) |
| 38 | SIA "SHENBERG" (šis uzņēmums) | 13 212 526 | -544 341 | -4,1 % | 44 | 300 285 | 2 699 (2026 Q2) |
[register]
| Reģ.Kods | SEPA ID | Nosauk./Vārds | PirmsPēd. | Pēdiņās | AizPēd. | BezPēd.? | Reģ.TipsKods | Reģ.Tips | Subj.Veids | Subj.VeidsNos. | Reģistrēts | Izbeigts | Slēgts | Adrese | Indekss | AdresesID | Reģions | Pils./Nov. | ATVK | Pārreģ.Term. |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 40203189937 | LV82ZZZ40203189937 | Sabiedrība ar ierobežotu atbildību "SHENBERG" | Sabiedrība ar ierobežotu atbildību | SHENBERG | NULL | 0 | K | Komercreģistrs | SIA | Sabiedrība ar ierobežotu atbildību | 2019-01-15 | NULL | Rīga, Lāčplēša iela 87D | 1011 | 105941100 | 0 | 100003003 | 0010000 | NULL |
[memorandum_date]
| ID | Reģ.Nr. | document_date | Reģ.Dat. |
|---|---|---|---|
| 8405745 | 40203189937 | 2019-01-08 | 2019-01-15 11:28:57 |
[deminimis]
| person_reg_nr | assign_date | assigned_amount | assigner_title | program_title | instrument_title | regul_title | project_title |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 40203189937 | 2023-11-01 | 775 | Latvijas Informācijas tehnoloģiju klasteris | ANM 2.2.1.1.i. investīcija "Atbalsts Digitālo inovāciju centru un reģionālo kontaktpunktu izveidei | 01 Tiešais maksājums (grants) | 1407/2013 Kravu pārvadājumu nozare (1407/2013) | 954b8715 |
[equity_capitals]
| ID | Reģ.Nr. | equity_capital_type | equity_capital_type_text | amount | Valūta | No | Lab.Dat. |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 92696713 | 40203189937 | PAID_UP_EQUITY | Apmaksātais pamatkapitāls | 80000 | EUR | 2019-05-16 | 2019-05-16 15:42:07 |
[financial_statements]
| ID | File ID | Reģ.Nr. | Avota Shēma | Avota Tips | Gads | Gada Sākums | Gada Beigas | Darb. Skaits | Noapaļošana | Valūta | created_at |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1094946 | 23292780 | 40203189937 | DokGPv1 | UGP | 2019 | 2019-01-15 | 2019-12-31 | 5 | ONES | EUR | 2020-11-21 20:23:07.476 |
| 1269901 | 29642480 | 40203189937 | DokGPv1 | UGP | 2020 | 2020-01-01 | 2020-12-31 | 13 | ONES | EUR | 2021-08-02 03:10:19.655 |
| 1397930 | 31329067 | 40203189937 | DokGPv1 | UGP | 2021 | 2021-01-01 | 2021-12-31 | 24 | ONES | EUR | 2022-07-29 17:36:01.948 |
| 1747245 | 32515997 | 40203189937 | DokGPv1 | UGP | 2022 | 2022-01-01 | 2022-12-31 | 25 | ONES | EUR | 2023-06-02 06:04:37.92 |
| 1949976 | 34005329 | 40203189937 | DokGPv1 | UGP | 2023 | 2023-01-01 | 2023-12-31 | 37 | ONES | EUR | 2025-01-10 19:00:37.421 |
| 2055025 | 34501290 | 40203189937 | DokGPv1 | UGP | 2024 | 2024-01-01 | 2024-12-31 | 39 | ONES | EUR | 2025-06-05 17:01:00.472 |
| 2340993 | 35521891 | 40203189937 | DokGPv1 | UGP | 2025 | 2025-01-01 | 2025-12-31 | 38 | ONES | EUR | 2026-06-10 17:02:16.661 |
[income_statements]
| Statement ID | File ID | Neto Apgrozījums | Krājumu Izm.(Būtība) | Kapital. Izm.(Būtība) | Pār. Ieņ.(Būtība) | Materiālu Izm.(Būtība) | Personāla Izm.(Būtība) | Nolietojums (Būtība) | Pārd. Pašizm. | Bruto Peļņa | Pārdoš. Izm. | Admin. Izm. | Pār. Ieņ.(Funkcija) | Pār. Izm. | Ieņ. no Līdzdal. | Ieņ. Pār. Ilg. Ieg. | Pār. Proc. Ieņ. | Fin. Ieg. Vērt. Izm. | Proc. Izm. | Ārkārtas Ieņ. | Ārkārtas Izm. | Peļņa pirms UIN | UIN | Peļņa pēc UIN | Citi Nod. | Ārkārtas Divid. | Tīrā Peļņa |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1094946 | 23292780 | 1042870 | NULL | NULL | NULL | NULL | NULL | NULL | 910592 | 132278 | 0 | 159651 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 172 | NULL | NULL | -27545 | 0 | -27545 | NULL | 0 | -27545 |
| 1269901 | 29642480 | 2072930 | NULL | NULL | NULL | NULL | NULL | NULL | 2005716 | 67214 | 0 | 116598 | 0 | 5 | 0 | 0 | 0 | 0 | 175 | NULL | NULL | -49564 | 0 | -49564 | NULL | 0 | -49564 |
| 1397930 | 31329067 | 4088299 | NULL | NULL | NULL | NULL | NULL | NULL | 3985900 | 102399 | 0 | 166374 | 103364 | 592 | 0 | 0 | 0 | 0 | 73 | NULL | NULL | 38724 | 4992 | 33732 | NULL | 0 | 33732 |
| 1747245 | 32515997 | 12740862 | NULL | NULL | NULL | NULL | NULL | NULL | 12584534 | 156328 | 0 | 263095 | 0 | 1195 | 0 | 0 | 0 | 0 | 2 | NULL | NULL | -107964 | 27341 | -135305 | NULL | 0 | -135305 |
| 1949976 | 34005329 | 28815416 | NULL | NULL | NULL | NULL | NULL | NULL | 27695582 | 1119834 | 0 | 397294 | 750 | 1274 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | NULL | NULL | 722016 | 9612 | 712404 | NULL | 0 | 712404 |
| 2055025 | 34501290 | 26213539 | NULL | NULL | NULL | NULL | NULL | NULL | 25357540 | 855999 | 0 | 478153 | 5375 | 5607 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | NULL | NULL | 377614 | 17345 | 360269 | NULL | 0 | 360269 |
| 2340993 | 35521891 | 13212526 | NULL | NULL | NULL | NULL | NULL | NULL | 13227562 | -15036 | 0 | 513197 | 4725 | 8128 | 0 | 0 | 0 | 0 | 2467 | NULL | NULL | -534103 | 10238 | -544341 | NULL | 0 | -544341 |
[balance_sheets]
| Statement ID | File ID | Nauda | Īst. Vērtspapīri | Debitori | Krājumi | Apgrozāmie Līdz. | Ilg. Fin. Ieguld. | Pamatlīdzekļi | Nemater. Ieguld. | Kopā Ilgter. Ieguld. | Aktīvi Kopā | Mājokļa Rem. Maks. | Īsterm. Saistības | Ilgterm. Saistības | Uzkrājumi | Pašu Kapitāls | Pasīvi Kopā |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1094946 | 23292780 | 108101 | 0 | 401752 | 17409 | 527262 | 0 | 26775 | 2100 | 28875 | 556137 | NULL | 497408 | 6274 | 0 | 52455 | 556137 |
| 1269901 | 29642480 | 60985 | 0 | 442108 | 7224 | 510317 | 0 | 35152 | 2665 | 37817 | 548134 | NULL | 544338 | 905 | 0 | 2891 | 548134 |
| 1397930 | 31329067 | 149955 | 0 | 960319 | 38085 | 1148359 | 0 | 32905 | 2417 | 35322 | 1183681 | NULL | 1147058 | 0 | 0 | 36623 | 1183681 |
| 1747245 | 32515997 | 546197 | 0 | 2258912 | 1528268 | 4333377 | 0 | 33424 | 2061 | 35485 | 4368862 | NULL | 4467544 | 0 | 0 | -98682 | 4368862 |
| 1949976 | 34005329 | 356667 | 0 | 7300740 | 985431 | 8642838 | 106337 | 46394 | 1674 | 154405 | 8797243 | NULL | 8183521 | 0 | 0 | 613722 | 8797243 |
| 2055025 | 34501290 | 872492 | 0 | 4625524 | 1693553 | 7191569 | 49066 | 83923 | 1318 | 134307 | 7325876 | NULL | 6384064 | 27821 | 0 | 913991 | 7325876 |
| 2340993 | 35521891 | 361865 | 0 | 2334053 | 935938 | 3631856 | 234599 | 121163 | 961 | 356723 | 3988579 | NULL | 3596448 | 57481 | 0 | 334650 | 3988579 |
[cash_flow_statements]
| Statement ID | File ID | cfo_dm_cash_received_from_customers | cfo_dm_cash_paid_to_suppliers_employees | cfo_dm_other_cash_received_paid | cfo_dm_operating_cash_flow | cfo_dm_interest_paid | cfo_dm_income_taxes_paid | cfo_dm_extra_items_cash_flow | cfo_dm_net_operating_cash_flow | cfo_im_income_before_income_taxes | cfo_im_income_before_changes_in_working_capital | cfo_im_operating_cash_flow | cfo_im_interest_paid | cfo_im_income_taxes_paid | cfo_im_extra_items_cash_flow | cfo_im_net_operating_cash_flow | cfi_acquisition_of_stocks_shares | cfi_sale_proceeds_from_stocks_shares | cfi_acquisition_of_fixed_assets_intangible_assets | cfi_sale_proceeds_from_fixed_assets_intangible_assets | cfi_loans_made | cfi_repayments_of_loans_received | cfi_interest_received | cfi_dividends_received | cfi_net_investing_cash_flow | cff_proceeds_from_stocks_bonds_issuance_or_contributed_capital | cff_loans_received | cff_subsidies_grants_donations_received | cff_repayments_of_loans_made | cff_repayments_of_lease_obligations | cff_dividends_paid | cff_net_financing_cash_flow | effect_of_exchange_rate_change | net_increase | at_beginning_of_year | at_end_of_year |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1949976 | 34005329 | NULL | NULL | NULL | NULL | NULL | NULL | NULL | NULL | 722016 | 736975 | -112076 | 0 | -44551 | NULL | -156627 | 0 | 0 | -27542 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | -5361 | 0 | 0 | 0 | -189530 | 546197 | 356667 |
| 2055025 | 34501290 | NULL | NULL | NULL | NULL | NULL | NULL | NULL | NULL | 377614 | 395946 | 617598 | 0 | -15933 | NULL | 601665 | 0 | 0 | -21037 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | -4803 | -60000 | -64803 | 0 | 515825 | 356667 | 872492 |
| 2340993 | 35521891 | NULL | NULL | NULL | NULL | NULL | NULL | NULL | NULL | -534103 | 508207 | -436860 | 0 | -10271 | NULL | -447131 | 0 | 0 | -21593 | 7025 | 0 | 0 | 0 | 0 | -14568 | 0 | 0 | 0 | -2467 | -11461 | -35000 | -48928 | 0 | -510627 | 872492 | 361865 |
[pdb_nm_komersantu_samaksato_nodoklu_kopsumas_odata]
| Reģ. Kods | Nosaukums | Gads | Forma | NACE kods | Adreses ATVK | Adreses ATVK nos. | Nodokļi kopā (tūkst. EUR) | IIN (tūkst. EUR) | VSAOI (tūkst. EUR) | Vid. darb. sk. |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 40203189937 | Sabiedrība ar ierobežotu atbildību "SHENBERG" | 2024 | sabiedrība ar ierobežotu atbildību | 4100 | 010093 | Latgales priekšpilsēta | -2 073.53 | 208.75 | 383.68 | 35 |
| 40203189937 | Sabiedrība ar ierobežotu atbildību "SHENBERG" | 2023 | sabiedrība ar ierobežotu atbildību | 4120 | 010093 | Latgales priekšpilsēta | -752.72 | 159.35 | 294.78 | 31 |
| 40203189937 | Sabiedrība ar ierobežotu atbildību "SHENBERG" | 2022 | sabiedrība ar ierobežotu atbildību | 4120 | 010093 | Latgales priekšpilsēta | 378.78 | 104.14 | 197.33 | 20 |
[pdb_pvnmaksataji_odata]
| PVN Nr. | Nosaukums | Aktīvs | Reģistrēts | Būvn. pazīme | PVN139_2_pazime | Izslēgts |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 40203189937 | Sabiedrība ar ierobežotu atbildību "SHENBERG" | ir | 29.03.2019 | nav | nav |
[reitings_uznemumi]
| Reģ. Kods | Nosaukums | Reitings | Skaidrojums | Atjaunots |
|---|---|---|---|---|
| 40203189937 | Sabiedrība ar ierobežotu atbildību "SHENBERG" | A | Laba saistību izpilde | 12.08.2026 |
Juridiskā adrese ir Lāčplēša iela 87D, Rīga, LV-1011.
2025. gadā uzņēmuma apgrozījums bija 13 212 526 EUR, un zaudējumi bija 544 341 EUR.
2025. gadā uzņēmumā vidēji bija nodarbināti 38 darbinieki.
Kopējais likviditātes koeficients (current ratio) 2025. gadā bija 1,01 — apgrozāmie līdzekļi attiecībā pret īstermiņa saistībām. Ātrās likviditātes koeficients (quick ratio): 0,75.
Altmana Z'-indekss (1983. gada modelis privātiem uzņēmumiem) 2025. gadā bija 3,01, kas ir drošajā zonā (zems maksātnespējas risks). Aprēķins ir informatīvs un nav finanšu konsultācija.
Saskaņā ar VID publiskajiem datiem, uzņēmums ir reģistrēts kā aktīvs PVN maksātājs.
Balstoties uz VID datiem par 2024. gadu, aprēķinātā vidējā bruto alga (pirms nodokļiem) uzņēmumā bija aptuveni 2 679.74 EUR mēnesī. Tas atbilst aptuvenai neto algai ('uz rokas') ap ~ 1 896.75 EUR. Jāņem vērā, ka šis ir aptuvens aprēķins.
VID nodokļu maksātāja reitings ir "A" — Laba saistību izpilde.
Uzņēmuma galvenā reģistrētā darbības nozare saskaņā ar NACE klasifikatoru ir: Dzīvojamo un nedzīvojamo ēku būvniecība.
Lapas ģenerēšanas datums: 01-09-2026