Ja saraksts.lv tev šodien noderēja, atbalsti tā uzturēšanu — arī daži eiro palīdz. Atbalstīt
Šajā tīmekļvietnē publicētais datu apkopojums ir veidots, pamatojoties uz Latvijas Republikas Uzņēmumu reģistra datiem no portāla data.gov.lv. Tas sagatavots tikai informatīvos nolūkos, tādēļ tīmekļvietnes uzturētājs negarantē tā precizitāti un neuzņemas atbildību par lēmumiem, kas balstīti uz šo informāciju. Oficiāli un juridiski saistoši dati, tostarp plašāki finanšu pārskati, ir atrodami tikai primārajā avotā: info.ur.gov.lv.

SIA "Unit 7"

SIA "Unit 7" (reģ. Nr. 40203197563) — sabiedrība ar ierobežotu atbildību, statuss: Aktīvs, reģ. datums: 2019-02-26. Jaunākais gada pārskats (2025): apgrozījums 22 884 EUR, peļņa 4 700 EUR, darbinieku skaits: 1. Kopējais likviditātes koeficients: 0,08 (2025). VID nodokļu maksātāja reitings: N.

Pamatdarbība: Dzīvojamo un nedzīvojamo ēku būvniecība

Reģistrācijas Nr.40203197563
Statuss Aktīvs
Juridiskā FormaSabiedrība ar ierobežotu atbildību (SIA)
ReģistrsKomercreģistrs
Reģistrēts2019-02-26
Darbība izbeigta —
Slēgts —
SEPA IDLV14ZZZ40203197563
Juridiskā adrese Rīgas iela 3, Iecava, Bauskas nov., LV-3913

UR datu kopija atjaunota: 2026-10-17

Pārskats (Individuālais)

Gads Apgrozījums Peļņa Aktīvi Darbinieki
2025 22 884 EUR 4 700 EUR 1 947 EUR 1
2024 9 207 EUR 393 EUR 6 521 EUR 3
2023 7 525 EUR 2 356 EUR 4 596 EUR 1
2022 0 EUR -86 EUR 81 EUR 1
2021 4 009 EUR -6 040 EUR 120 EUR 1
2020 20 023 EUR -19 777 EUR 2 809 EUR 4
2019 24 849 EUR -4 146 EUR 5 801 EUR 4

VID dati

Nodokļu maksātāja reitings: N Neaktīvs nodokļu maksātājs
PVN maksātājs: nav

Uzņēmuma nodokļu maksājumi

Periods Nodokļi kopā (tūkst. EUR) IIN (tūkst. EUR) VSAOI (tūkst. EUR) Darbinieki
2026. gada 3. ceturksnis 0.0 0.0 0.0 1
2026. gada 2. ceturksnis 0.06 0.0 0.06 1
2026. gada 1. ceturksnis 0.01 0.02 -0.01 2
2025. gada 4. ceturksnis 0.00 0.00 0.00 3
2024 1.06 0.41 0.65 1
2023 1.56 0.56 0.94 1
2022 1.00 0.00 0.00 0

Uzņēmuma vidējās algas aprēķins

Periods Vidējā bruto alga (EUR) (alga uz papīra) Aptuvenā neto alga (EUR) (alga uz rokas)
2026. gada 3. ceturksnis — —
2026. gada 2. ceturksnis *** ***
2026. gada 1. ceturksnis — —
2025. gada 4. ceturksnis — —
2024 *** ***
2023 *** ***
2022 — —

* *** — periodos, kad uzņēmumā ir mazāk nekā 3 darbinieki, algas aprēķins tiek slēpts privātuma aizsardzībai: dati VID publikācijā ir, bet vidējā alga atklātu konkrētu personu atalgojumu.

Ieņēmumu un Izdevumu Plūsma

Peļņas vai zaudējumu aprēķins 2025 2024 2023 2022 2021
Neto apgrozījums 22 884 EUR 9 207 EUR 7 525 EUR 0 EUR 4 009 EUR
Bruto peļņa 12 199 EUR 609 EUR 2 683 EUR 0 EUR -4 503 EUR
Peļņa pirms nodokļiem 4 700 EUR 393 EUR 2 356 EUR -36 EUR -6 040 EUR
UIN nodoklis 0 EUR 0 EUR 0 EUR 50 EUR 0 EUR
Tīrā peļņa 4 700 EUR 393 EUR 2 356 EUR -86 EUR -6 040 EUR
Ielādē...

Bilance

Pozīcija 2025 2024 2023 2022 2021
Aktīvi kopā 1 947 EUR 6 521 EUR 4 596 EUR 81 EUR 120 EUR
Apgrozāmie līdzekļi 1 947 EUR 6 521 EUR 4 596 EUR 81 EUR 120 EUR
Pašu kapitāls -22 593 EUR -27 293 EUR -27 686 EUR -30 042 EUR -29 955 EUR
Īstermiņa saistības 24 540 EUR 33 814 EUR 32 282 EUR 30 123 EUR 30 075 EUR
Ilgtermiņa saistības 0 EUR 0 EUR 0 EUR 0 EUR 0 EUR

Dati nav pieejami.

Papildu reģistri un dati

1 sadaļa 4 ieraksti atveriet sadaļu, lai redzētu datus
Konstatēti nopietni riska signāli Nav reģistrētu procesu, liegumu vai sankciju VID: neaktīvs nodokļu maksātājs Gada pārskats: iesniegts Pašu kapitāls: negatīvs Nodokļu maksājumi: kritums Nav PVN reģistrā

Signāli no atvērtajiem datiem (UR, VID, PTAC). Nodokļu parāda summa un komercķīlas atvērtajos datos nav publicētas — tās pārbaudiet VID parādnieku datubāzē un UR informācijas portālā.

Būvkomersanta reģistrs4Aktīvs

Ieņēmumi būvniecībā un nodarbinātie

  • 20250,00 €
  • 20240,00 €
  • 20230,00 €

Statusa vēsture · reģ. Nr. 18026

  • Aktīvs 2023-05-30

Būvkomersantu reģistrā jāreģistrējas visiem, kas sniedz būvniecības pakalpojumus. Ieņēmumi un nodarbināto skaits ir paša komersanta iesniegtie dati par būvniecības darbību — tie var atšķirties no gada pārskata apgrozījuma, jo aptver tikai būvniecību. Avots: BIS būvkomersantu dati.

Pozīcija nozarē

Detalizēti

Ielādē peļņas datus...

Ielādē apgrozījuma datus...

Ielādē darbinieku skaita datus...

Ielādē salīdzinošos datus...

Finanšu Rādītāji un Riska Analīze

Rādītājs 2025 2024 2023 2022 2021
Kopējais likviditātes koeficients (Current Ratio)
Apgrozāmie līdzekļi / Īstermiņa saistības
0,08 0,19 0,14 0,00 0,00
Ātrās likviditātes koeficients (Quick Ratio)
(Apgrozāmie līdzekļi − Krājumi) / Īstermiņa saistības
0,08 0,19 0,14 0,00 0,00
Tīrās peļņas rentabilitāte
Tīrā peļņa / Neto apgrozījums
20,54 % 4,27 % 31,31 % — -150,66 %
Aktīvu rentabilitāte (ROA)
Tīrā peļņa / Aktīvi kopā
241,40 % 6,03 % 51,26 % -106,17 % -5 033,33 %
Pašu kapitāla rentabilitāte (ROE)
Tīrā peļņa / Pašu kapitāls
-20,80 % -1,44 % -8,51 % 0,29 % 20,16 %
Saistību / pašu kapitāla attiecība (D/E)
Saistības kopā / Pašu kapitāls
-1,09 -1,24 -1,17 -1,00 -1,00
Aktīvu aprites koeficients
Neto apgrozījums / Aktīvi kopā
11,75 1,41 1,64 0,00 33,41
Kapitāla efektivitāte (ROCE)
EBIT / Ieguldītais kapitāls
-20,80 % -1,44 % -8,51 % 0,12 % 20,16 %
Altmana Z'-indekss (maksātnespējas risks)
Z' (1983) = 0,717·A + 0,847·B + 3,107·C + 0,420·D + 0,998·E
0,69 -5,29 -6,55 -581,87 -513,88

* Aprēķins veikts pēc Altmana 1983. gada modeļa privātiem uzņēmumiem.

Apraksts

SIA "Unit 7" ir nostiprinājies uzņēmums ar 6–10 gadu pieredzi un guvis atzinību tirgū.
Pamatojoties uz 2025. gada datiem, uzņēmuma pašu kapitāls ir negatīvs — uzkrātie zaudējumi pārsniedz ieguldīto kapitālu, kas norāda uz nopietnu finanšu risku (tehniska maksātnespēja).
Tam trūkst apgrozāmo līdzekļu, lai segtu savas tuvākās saistības.
Bez krājumu realizācijas uzņēmumam varētu rasties naudas plūsmas problēmas.
Darbība ir ar augstu peļņas maržu, kas liecina par efektīvu pārvaldību.
Tāpat resursi tiek pārvaldīti gudri, nodrošinot augstu aktīvu atdevi.
Īpašnieku ieguldītais kapitāls ir zaudēts — uzkrātie zaudējumi to ir pilnībā "apēduši", tāpēc atdevi no pašu kapitāla vairs nav iespējams gūt
Uzņēmuma saistības pārsniedz visus tā aktīvus — parādus vairs nesedz uzņēmuma manta, un kreditori faktiski finansē visu uzņēmumu
Pozitīvi, ka aktīvu apgrozījums ir augsts.
Uzņēmums darbojas ar izsmeltu kapitāla bāzi, tāpēc ieguldītā kapitāla atdeve neatspoguļo efektivitāti, bet gan dziļas finanšu grūtības
Finanšu noturība pēc aprēķiniem ir kritiski zema, un tas norāda uz paaugstinātiem riskiem.

* Šis apraksts ir informatīvs. Analīze ir vispārīga un neņem vērā konkrētās nozares specifiku. Apraksts balstīts uz publiski pieejamiem uzņēmuma finanšu datiem un uz aprēķiniem sadaļā 'Finanšu Rādītāji un Riska Analīze'.

⚔️ Konkurentu salīdzinājums (visa nozare NACE 4100)

Automātiski aprēķini no publiskajiem datiem — nav finanšu konsultācija.
Nozarē: 2929 uzņēmumi 1708. vieta pēc apgrozījuma 991. vieta pēc peļņas Dzīvojamo un nedzīvojamo ēku būvniecība
Darbinieku, produktivitātes un algu kolonnas:
PozīcijaUzņēmumsApgrozījums, €Peļņa, € MaržaDarb. VID Apgroz./darb., € VID ~ Bruto alga/mēn. VID
1AS "UPB"149 861 2837 477 1005,0 %424353 4463 598 (2026 Q3)
2AS "LNK Industries"90 754 695696 2100,8 %109832 6122 859 (2026 Q3)
3SIA "AIMASA"86 203 5526 827 8797,9 %117736 7822 829 (2026 Q3)
4SIA "UPB Nams"71 578 1824 260 2566,0 %99723 0123 051 (2026 Q3)
5SIA "NORDES BŪVE"58 138 3981 815 3583,1 %65894 4373 286 (2026 Q3)
6Pillar Contractor, SIA57 245 8321 998 6503,5 %145394 7992 723 (2026 Q3)
7SIA "PRO DEV"50 120 871916 9781,8 %119421 1842 425 (2026 Q3)
8SIA "NEWCOM Construction"49 762 2052 086 4064,2 %235211 7541 511 (2026 Q3)
9SIA Mapri Būve48 348 5961 812 2373,7 %82589 6173 198 (2026 Q3)
10SIA "BUKOTEKS"47 629 9171 308 9442,7 %401 190 7483 599 (2026 Q3)
1708Unit 7 SIA (šis uzņēmums)22 8844 70020,5 %122 884—
Apgrozījums, peļņa un UR darbinieki — no katra uzņēmuma jaunākā gada pārskata (nozares statistika ģenerēta 2026-10-17). VID kolonnas — no jaunākā pieejamā VID ceturkšņa katram uzņēmumam; alga aprēķināta no VSAOI. Apgroz./darb. abos režīmos lieto gada pārskata apgrozījumu. Klikšķis uz kolonnas virsraksta maina kārtošanu; "Pozīcija" vienmēr numurē no 1. *** — uzņēmumiem ar mazāk nekā 3 darbiniekiem algas aprēķins tiek slēpts privātuma aizsardzībai.

Padziļinātā izpēte

Analīzes opcijas

SIA "Unit 7"
4100 Dzīvojamo un nedzīvojamo ēku būvniecība
🤖 MI Modelis: gemini-3.8-flash

Uzņēmuma apskats

Mākslīgā intelekta atbilde

Gatavo analīzi... Lūdzu uzgaidi ⏳
Izvēlies kādu no analīžu opcijām kreisajā pusē, lai sāktu.
Izmantotie dati

Uzņēmumu reģistrs

[register]

Reģ.Kods SEPA ID Nosauk./Vārds PirmsPēd. Pēdiņās AizPēd. BezPēd.? Reģ.TipsKods Reģ.Tips Subj.Veids Subj.VeidsNos. Reģistrēts Izbeigts Slēgts Adrese Indekss AdresesID Reģions Pils./Nov. ATVK Pārreģ.Term.
40203197563 LV14ZZZ40203197563 Unit 7 SIA NULL Unit 7 SIA 1 K Komercreģistrs SIA Sabiedrība ar ierobežotu atbildību 2019-02-26 NULL Bauskas nov., Iecava, Rīgas iela 3 3913 101602200 100016575 100003784 0406400 NULL

Pamatkapitālu un ieguldījumu informācija

[equity_capitals]

ID Reģ.Nr. equity_capital_type equity_capital_type_text amount Valūta No Lab.Dat.
92685019 40203197563 PAID_UP_EQUITY Apmaksātais pamatkapitāls 8 EUR 2019-02-26 2019-02-26 09:52:24

Gada pārskatu pamatinformācija

[financial_statements]

ID File ID Reģ.Nr. Avota Shēma Avota Tips Gads Gada Sākums Gada Beigas Darb. Skaits Noapaļošana Valūta created_at
1040280 22919969 40203197563 DokGPv1 UGP 2019 2019-02-26 2019-12-31 4 ONES EUR 2020-11-18 18:31:06.381
1382933 31265900 40203197563 DokGPv1 UGP 2021 2021-01-01 2021-12-31 1 ONES EUR 2022-07-20 17:11:25.741
1888647 33471144 40203197563 DokGPv1 UGP 2023 2023-01-01 2023-12-31 1 ONES EUR 2024-05-24 23:01:37.987
2253703 35397725 40203197563 DokGPv1 UGP 2025 2025-01-01 2025-12-31 1 ONES EUR 2026-05-21 21:01:11.557
1219496 29271638 40203197563 DokGPv1 UGP 2020 2020-01-01 2020-12-31 4 ONES EUR 2021-05-13 22:01:52.375
1724521 32453041 40203197563 DokGPv1 UGP 2022 2022-01-01 2022-12-31 1 ONES EUR 2023-05-23 22:01:21.513
2035665 34441338 40203197563 DokGPv1 UGP 2024 2024-01-01 2024-12-31 3 ONES EUR 2025-05-27 17:02:05.873

Peļņas vai zaudējumu aprēķini

[income_statements]

Statement ID File ID Neto Apgrozījums Krājumu Izm.(Būtība) Kapital. Izm.(Būtība) Pār. Ieņ.(Būtība) Materiālu Izm.(Būtība) Personāla Izm.(Būtība) Nolietojums (Būtība) Pārd. Pašizm. Bruto Peļņa Pārdoš. Izm. Admin. Izm. Pār. Ieņ.(Funkcija) Pār. Izm. Ieņ. no Līdzdal. Ieņ. Pār. Ilg. Ieg. Pār. Proc. Ieņ. Fin. Ieg. Vērt. Izm. Proc. Izm. Ārkārtas Ieņ. Ārkārtas Izm. Peļņa pirms UIN UIN Peļņa pēc UIN Citi Nod. Ārkārtas Divid. Tīrā Peļņa
1040280 22919969 24849 NULL NULL NULL NULL NULL NULL 24850 -1 4117 28 0 0 0 0 0 0 0 NULL NULL -4146 0 -4146 NULL 0 -4146
1219496 29271638 20023 NULL NULL NULL NULL NULL NULL 36496 -16473 3304 0 0 0 0 0 0 0 0 NULL NULL -19777 0 -19777 NULL 0 -19777
1382933 31265900 4009 NULL NULL NULL NULL NULL NULL 8512 -4503 1537 0 0 0 0 0 0 0 0 NULL NULL -6040 0 -6040 NULL 0 -6040
1724521 32453041 0 NULL NULL NULL NULL NULL NULL 0 0 0 36 0 0 0 0 0 0 0 NULL NULL -36 50 -86 NULL 0 -86
1888647 33471144 7525 NULL NULL NULL NULL NULL NULL 4842 2683 0 327 0 0 0 0 0 0 0 NULL NULL 2356 0 2356 NULL 0 2356
2035665 34441338 9207 NULL NULL NULL NULL NULL NULL 8598 609 0 216 0 0 0 0 0 0 0 NULL NULL 393 0 393 NULL 0 393
2253703 35397725 22884 NULL NULL NULL NULL NULL NULL 10685 12199 0 7946 447 0 0 0 0 0 0 NULL NULL 4700 0 4700 NULL 0 4700

Bilances

[balance_sheets]

Statement ID File ID Nauda Īst. Vērtspapīri Debitori Krājumi Apgrozāmie Līdz. Ilg. Fin. Ieguld. Pamatlīdzekļi Nemater. Ieguld. Kopā Ilgter. Ieguld. Aktīvi Kopā Mājokļa Rem. Maks. Īsterm. Saistības Ilgterm. Saistības Uzkrājumi Pašu Kapitāls Pasīvi Kopā
1040280 22919969 689 0 5112 0 5801 0 0 0 0 5801 NULL 9939 0 0 -4138 5801
1219496 29271638 1781 0 1028 0 2809 0 0 0 0 2809 NULL 26724 0 0 -23915 2809
1382933 31265900 117 0 3 0 120 0 0 0 0 120 NULL 30075 0 0 -29955 120
1724521 32453041 81 0 0 0 81 0 0 0 0 81 NULL 30123 0 0 -30042 81
1888647 33471144 597 0 3999 0 4596 0 0 0 0 4596 NULL 32282 0 0 -27686 4596
2035665 34441338 1000 0 5521 0 6521 0 0 0 0 6521 NULL 33814 0 0 -27293 6521
2253703 35397725 1870 0 77 0 1947 0 0 0 0 1947 NULL 24540 0 0 -22593 1947

Samaksātie nodokļi pa gadiem

[pdb_nm_komersantu_samaksato_nodoklu_kopsumas_odata]

Reģ. Kods Nosaukums Gads Forma NACE kods Adreses ATVK Adreses ATVK nos. Nodokļi kopā (tūkst. EUR) IIN (tūkst. EUR) VSAOI (tūkst. EUR) Vid. darb. sk.
40203197563 Unit 7 SIA 2024 sabiedrība ar ierobežotu atbildību 4100 025210 Iecava 1.06 0.41 0.65 1
40203197563 Unit 7 SIA 2023 sabiedrība ar ierobežotu atbildību 4120 025210 Iecava 1.56 0.56 0.94 1
40203197563 Unit 7 SIA 2022 sabiedrība ar ierobežotu atbildību 4120 025210 Iecava 1.00 0.00 0.00 0

PVN maksātājs

[pdb_pvnmaksataji_odata]

PVN Nr. Nosaukums Aktīvs Reģistrēts Būvn. pazīme PVN139_2_pazime Izslēgts
40203197563 Unit 7 SIA nav 27.03.2019 nav nav 22.07.2021

Nodokļu maksātāja reitings

[reitings_uznemumi]

Reģ. Kods Nosaukums Reitings Skaidrojums Atjaunots
40203197563 Unit 7 SIA N Neaktīvs nodokļu maksātājs 06.10.2026

Biežāk uzdotie jautājumi

Kāda ir SIA "Unit 7" juridiskā adrese?

Juridiskā adrese ir Rīgas iela 3, Iecava, Bauskas nov., LV-3913.

Kāds bija SIA "Unit 7" 2025. gada apgrozījums un finanšu rezultāts?

2025. gadā uzņēmuma apgrozījums bija 22 884 EUR, un peļņa bija 4 700 EUR.

Cik darbinieku bija uzņēmumam SIA "Unit 7" 2025. gadā?

2025. gadā uzņēmumā vidēji bija nodarbināti 1 darbinieki.

Kāds ir SIA "Unit 7" likviditātes koeficients?

Kopējais likviditātes koeficients (current ratio) 2025. gadā bija 0,08 — apgrozāmie līdzekļi attiecībā pret īstermiņa saistībām. Ātrās likviditātes koeficients (quick ratio): 0,08.

Kāds ir SIA "Unit 7" maksātnespējas riska novērtējums?

Altmana Z'-indekss (1983. gada modelis privātiem uzņēmumiem) 2025. gadā bija 0,69, kas ir bīstamajā zonā (paaugstināts maksātnespējas risks). Aprēķins ir informatīvs un nav finanšu konsultācija.

Vai SIA "Unit 7" ir PVN maksātājs?

Saskaņā ar VID publiskajiem datiem, uzņēmums nav reģistrēts kā aktīvs PVN maksātājs.

Cik nodokļos samaksāja SIA "Unit 7"?

2024. gadā uzņēmums valsts kopbudžetā samaksāja aptuveni 1 060 EUR VID administrētajos nodokļos, tostarp iedzīvotāju ienākuma nodoklī 410 EUR un VSAOI 650 EUR (VID atvērtie dati).

Kāds ir SIA "Unit 7" VID nodokļu maksātāja reitings?

VID nodokļu maksātāja reitings ir "N" — Neaktīvs nodokļu maksātājs.

Kāda ir SIA "Unit 7" galvenā darbības nozare?

Uzņēmuma galvenā reģistrētā darbības nozare saskaņā ar NACE klasifikatoru ir: Dzīvojamo un nedzīvojamo ēku būvniecība.

Tuvākie uzņēmumi

Apgrozījums no katra uzņēmuma jaunākā iesniegtā gada pārskata.

Blakus pēc apgrozījuma: Dzīvojamo un nedzīvojamo ēku būvniecība — Bauskas novads

Lielākie šajā nozarē Latvijā

Tuvumā, bez publicēta gada pārskata

Visa nozare: Dzīvojamo un nedzīvojamo ēku būvniecība · Bauskas novads — lielākie uzņēmumi

Vieta nozarē pēc apgrozījuma: 1 708. no 2 929

Uzņēmumi, kas šajā sarakstā stāv tieši blakus, un tie, kas ir 5, 25, 125 un 625 vietas augstāk vai zemāk.

Šie dati tev bija pieejami bez maksas

Tavs atbalsts palīdz vietnei palikt atvērtai visiem — bez reklāmām un bez datu tirgošanas. Ja šī lapa tev noderēja, atbalsti tās darbību.

Atbalstīt vietnes darbību

Lapas ģenerēšanas datums: 17-10-2026