SIA "SAPRA TECHNOLOGY" (reģ. Nr. 40203198395) — sabiedrība ar ierobežotu atbildību, statuss: Aktīvs, reģ. datums: 2019-02-28. Jaunākais gada pārskats (2026): apgrozījums 404 240 EUR, peļņa 12 331 EUR, darbinieku skaits: 1. Kopējais likviditātes koeficients: 10,68 (2026). VID nodokļu maksātāja reitings: B.
Pamatdarbība: Sava nekustamā īpašuma pirkšana un pārdošana
| Reģistrācijas Nr. | 40203198395 |
| Statuss | Aktīvs |
| Juridiskā Forma | Sabiedrība ar ierobežotu atbildību (SIA) |
| Reģistrs | Komercreģistrs |
| Reģistrēts | 2019-02-28 |
| Darbība izbeigta | — |
| Slēgts | — |
| SEPA ID | LV54ZZZ40203198395 |
| Juridiskā adrese | Katrīnas iela 7, Rīga, LV-1045 |
UR datu kopija atjaunota: 2026-10-16
| Gads | Apgrozījums | Peļņa | Aktīvi | Darbinieki |
|---|---|---|---|---|
| 2026 | 404 240 EUR | 12 331 EUR | 629 533 EUR | 1 |
| 2025 | 340 480 EUR | 9 860 EUR | 567 070 EUR | 1 |
| 2024 | 938 088 EUR | 189 951 EUR | 562 246 EUR | 1 |
| 2023 | 388 548 EUR | 102 429 EUR | 1 211 352 EUR | 1 |
| 2022 | 1 809 343 EUR | 281 674 EUR | 1 497 949 EUR | 1 |
| 2021 | 632 426 EUR | 97 580 EUR | 2 317 298 EUR | 1 |
| 2020 | 53 968 EUR | -61 300 EUR | 57 633 EUR | 1 |
| 2019 | 8 280 EUR | -57 421 EUR | 89 475 EUR | 1 |
| Periods | Nodokļi kopā (tūkst. EUR) | IIN (tūkst. EUR) | VSAOI (tūkst. EUR) | Darbinieki |
|---|---|---|---|---|
| 2026. gada 3. ceturksnis | 1.11 | 0.53 | 0.8 | 1 |
| 2026. gada 2. ceturksnis | 1.05 | 0.53 | 0.8 | 1 |
| 2026. gada 1. ceturksnis | 1.07 | 0.52 | 0.78 | 1 |
| 2025. gada 4. ceturksnis | 1.06 | 0.51 | 0.76 | 1 |
| 2024 | 22.00 | 18.53 | 2.84 | 1 |
| 2023 | 26.44 | 22.99 | 2.50 | 1 |
| 2022 | 50.93 | 44.74 | 2.30 | 1 |
| Periods | Vidējā bruto alga (EUR) (alga uz papīra) | Aptuvenā neto alga (EUR) (alga uz rokas) |
|---|---|---|
| 2026. gada 3. ceturksnis | *** | *** |
| 2026. gada 2. ceturksnis | *** | *** |
| 2026. gada 1. ceturksnis | *** | *** |
| 2025. gada 4. ceturksnis | *** | *** |
| 2024 | *** | *** |
| 2023 | *** | *** |
| 2022 | *** | *** |
* *** — periodos, kad uzņēmumā ir mazāk nekā 3 darbinieki, algas aprēķins tiek slēpts privātuma aizsardzībai: dati VID publikācijā ir, bet vidējā alga atklātu konkrētu personu atalgojumu.
| Peļņas vai zaudējumu aprēķins | 2026 | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 |
|---|---|---|---|---|---|
| Neto apgrozījums | 404 240 EUR | 340 480 EUR | 938 088 EUR | 388 548 EUR | 1 809 343 EUR |
| Bruto peļņa | 152 307 EUR | 76 966 EUR | 263 035 EUR | 157 706 EUR | 458 194 EUR |
| Peļņa pirms nodokļiem | 12 331 EUR | 9 860 EUR | 191 701 EUR | 102 429 EUR | 281 674 EUR |
| UIN nodoklis | 0 EUR | 0 EUR | 1 750 EUR | 0 EUR | 0 EUR |
| Tīrā peļņa | 12 331 EUR | 9 860 EUR | 189 951 EUR | 102 429 EUR | 281 674 EUR |
| Pozīcija | 2026 | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 |
|---|---|---|---|---|---|
| Aktīvi kopā | 629 533 EUR | 567 070 EUR | 562 246 EUR | 1 211 352 EUR | 1 497 949 EUR |
| Apgrozāmie līdzekļi | 626 033 EUR | 312 815 EUR | 40 897 EUR | 26 181 EUR | 301 618 EUR |
| Pašu kapitāls | 570 904 EUR | 558 573 EUR | 548 713 EUR | 365 762 EUR | 263 333 EUR |
| Īstermiņa saistības | 58 629 EUR | 8 497 EUR | 13 533 EUR | 845 590 EUR | 1 234 616 EUR |
| Ilgtermiņa saistības | 0 EUR | 0 EUR | 0 EUR | 0 EUR | 0 EUR |
Dati nav pieejami.
Signāli no atvērtajiem datiem (UR, VID, PTAC). Nodokļu parāda summa un komercķīlas atvērtajos datos nav publicētas — tās pārbaudiet VID parādnieku datubāzē un UR informācijas portālā.
Rādītas tikai juridisko personu saistības; fizisko personu dalībnieki netiek rādīti. Daļu % pret reģistrēto pamatkapitālu. Avots: Uzņēmumu reģistra atvērtie dati.
Ielādē peļņas datus...
Ielādē apgrozījuma datus...
Ielādē darbinieku skaita datus...
Ielādē salīdzinošos datus...
| Rādītājs | 2026 | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 |
|---|---|---|---|---|---|
| Kopējais likviditātes koeficients (Current Ratio) Apgrozāmie līdzekļi / Īstermiņa saistības |
10,68 | 36,81 | 3,02 | 0,03 | 0,24 |
| Ātrās likviditātes koeficients (Quick Ratio) (Apgrozāmie līdzekļi − Krājumi) / Īstermiņa saistības |
10,68 | 36,81 | 3,02 | 0,03 | 0,24 |
| Tīrās peļņas rentabilitāte Tīrā peļņa / Neto apgrozījums |
3,05 % | 2,90 % | 20,25 % | 26,36 % | 15,57 % |
| Aktīvu rentabilitāte (ROA) Tīrā peļņa / Aktīvi kopā |
1,96 % | 1,74 % | 33,78 % | 8,46 % | 18,80 % |
| Pašu kapitāla rentabilitāte (ROE) Tīrā peļņa / Pašu kapitāls |
2,16 % | 1,77 % | 34,62 % | 28,00 % | 106,96 % |
| Saistību / pašu kapitāla attiecība (D/E) Saistības kopā / Pašu kapitāls |
0,10 | 0,02 | 0,02 | 2,31 | 4,69 |
| Aktīvu aprites koeficients Neto apgrozījums / Aktīvi kopā |
0,64 | 0,60 | 1,67 | 0,32 | 1,21 |
| Kapitāla efektivitāte (ROCE) EBIT / Ieguldītais kapitāls |
2,16 % | 1,77 % | 34,94 % | 28,00 % | 106,96 % |
| Altmana Z'-indekss (maksātnespējas risks) Z' (1983) = 0,717·A + 0,847·B + 3,107·C + 0,420·D + 0,998·E |
6,21 | 29,48 | 20,62 | 0,54 | 1,58 |
* Aprēķins veikts pēc Altmana 1983. gada modeļa privātiem uzņēmumiem.
SIA "SAPRA TECHNOLOGY" ir stabils uzņēmums ar gandrīz desmit gadu darbību, kas jau ieguvis savu vietu nozarē.
Pamatojoties uz 2026. gada datiem, tam ir lieli brīvie līdzekļi, kas netiek pietiekami ieguldīti attīstībā.
Uzņēmuma kontos ir pārāk daudz neizmantotas naudas, kas varētu strādāt.
Uzņēmums strādā ar stabilu un noturīgu peļņas normu.
Resursu izmantošana peļņas gūšanai ir vāja un prasa uzlabojumus.
Ieguldījumi pagaidām negūst pietiekamu atdevi.
Finansiālo stabilitāti pastiprina zems saistību līmenis, kas norāda uz neatkarību no kreditoriem.
Aktīvu apgrozījums ir vidējā līmenī, kas ir līdzsvarots rādītājs.
Kapitāla izmantošana peļņas radīšanai ir nepietiekama.
Kopumā, augstie noturības rādītāji apstiprina, ka uzņēmums ir finansiāli stabils un drošs.
* Šis apraksts ir informatīvs. Analīze ir vispārīga un neņem vērā konkrētās nozares specifiku. Apraksts balstīts uz publiski pieejamiem uzņēmuma finanšu datiem un uz aprēķiniem sadaļā 'Finanšu Rādītāji un Riska Analīze'.
| Pozīcija | Uzņēmums | Apgrozījums, € | Peļņa, € | Marža | Darb. VID | Apgroz./darb., € VID | ~ Bruto alga/mēn. VID |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1 | SIA "Merko mājas" | 16 479 684 | -730 570 | -4,4 % | 19 | 867 352 | 3 401 (2026 Q3) |
| 2 | SIA "JUNO" | 15 780 968 | 3 644 207 | 23,1 % | 5 | 3 156 194 | 1 171 (2026 Q3) |
| 3 | YIT Mārpagalmi 2 SIA | 15 137 725 | 916 764 | 6,1 % | 0 | — | — |
| 4 | Pillar Living I, SIA | 14 145 055 | 213 876 | 1,5 % | 2 | 7 072 528 | *** |
| 5 | SIA "Latvijas Meža Attīstības Fonds" | 10 838 491 | 1 562 617 | 14,4 % | 5 | 2 167 698 | 2 441 (2026 Q3) |
| 6 | SIA "ZLM" | 10 058 804 | 544 089 | 5,4 % | 14 | 718 486 | 2 113 (2026 Q3) |
| 7 | Kaamos K10, SIA | 9 694 190 | 595 171 | 6,1 % | 0 | — | — |
| 8 | SIA "Baltic Investment Group" | 6 051 041 | 2 395 749 | 39,6 % | 6 | 1 008 507 | 1 041 (2026 Q3) |
| 9 | SIA ANGERN | 6 045 411 | 1 118 191 | 18,5 % | 4 | 1 511 353 | 2 222 (2026 Q3) |
| 10 | Hepsor JG SIA | 5 863 599 | 175 805 | 3,0 % | 0 | — | — |
| 199 | SIA "SAPRA TECHNOLOGY" (šis uzņēmums) | 404 240 | 12 331 | 3,1 % | 1 | 404 240 | *** |
[register]
| Reģ.Kods | SEPA ID | Nosauk./Vārds | PirmsPēd. | Pēdiņās | AizPēd. | BezPēd.? | Reģ.TipsKods | Reģ.Tips | Subj.Veids | Subj.VeidsNos. | Reģistrēts | Izbeigts | Slēgts | Adrese | Indekss | AdresesID | Reģions | Pils./Nov. | ATVK | Pārreģ.Term. |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 40203198395 | LV54ZZZ40203198395 | SIA "SAPRA TECHNOLOGY" | SIA | SAPRA TECHNOLOGY | NULL | 0 | K | Komercreģistrs | SIA | Sabiedrība ar ierobežotu atbildību | 2019-02-28 | NULL | Rīga, Katrīnas iela 7 | 1045 | 101912434 | 0 | 100003003 | 0001000 | NULL |
[memorandum_date]
| ID | Reģ.Nr. | document_date | Reģ.Dat. |
|---|---|---|---|
| 8558405 | 40203198395 | 2019-02-25 | 2019-02-28 17:00:12 |
[register_name_history]
| Reģ.Kods | Līdz | Nosauk./Vārds |
|---|---|---|
| 40203198395 | 2026-10-01 | SIA "Best 4 Rest" |
[equity_capitals]
| ID | Reģ.Nr. | equity_capital_type | equity_capital_type_text | amount | Valūta | No | Lab.Dat. |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 92685729 | 40203198395 | PAID_UP_EQUITY | Apmaksātais pamatkapitāls | 2800 | EUR | 2019-02-28 | 2019-02-28 17:02:11 |
[financial_statements]
| ID | File ID | Reģ.Nr. | Avota Shēma | Avota Tips | Gads | Gada Sākums | Gada Beigas | Darb. Skaits | Noapaļošana | Valūta | created_at |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1048898 | 23007013 | 40203198395 | DokGPv1 | UGP | 2019 | 2019-02-28 | 2019-12-31 | 1 | ONES | EUR | 2020-11-19 08:17:43.754 |
| 2356648 | 35729668 | 40203198395 | DokGPv1 | UGP | 2025 | 2025-01-01 | 2025-12-31 | 1 | ONES | EUR | 2026-09-27 18:00:01.46 |
| 1217692 | 29245895 | 40203198395 | DokGPv1 | UGP | 2020 | 2020-01-01 | 2020-12-31 | 1 | ONES | EUR | 2021-05-09 12:00:13.995 |
| 1393861 | 31315409 | 40203198395 | DokGPv1 | UGP | 2021 | 2021-01-01 | 2021-12-31 | 1 | ONES | EUR | 2022-07-27 23:14:32.068 |
| 1481169 | 32356636 | 40203198395 | DokGPv1 | UGP | 2022 | 2022-01-01 | 2022-12-31 | 1 | ONES | EUR | 2023-04-26 23:01:20.81 |
| 1861084 | 33369779 | 40203198395 | DokGPv1 | UGP | 2023 | 2023-01-01 | 2023-12-31 | 1 | ONES | EUR | 2024-04-30 03:00:33.8 |
| 1982914 | 34259177 | 40203198395 | DokGPv1 | UGP | 2024 | 2024-01-01 | 2024-12-31 | 1 | ONES | EUR | 2025-04-14 21:00:16.835 |
| 2356649 | 35729670 | 40203198395 | DokGPv1 | UGP | 2026 | 2026-01-01 | 2026-06-30 | 1 | ONES | EUR | 2026-09-27 18:00:02.664 |
[income_statements]
| Statement ID | File ID | Neto Apgrozījums | Krājumu Izm.(Būtība) | Kapital. Izm.(Būtība) | Pār. Ieņ.(Būtība) | Materiālu Izm.(Būtība) | Personāla Izm.(Būtība) | Nolietojums (Būtība) | Pārd. Pašizm. | Bruto Peļņa | Pārdoš. Izm. | Admin. Izm. | Pār. Ieņ.(Funkcija) | Pār. Izm. | Ieņ. no Līdzdal. | Ieņ. Pār. Ilg. Ieg. | Pār. Proc. Ieņ. | Fin. Ieg. Vērt. Izm. | Proc. Izm. | Ārkārtas Ieņ. | Ārkārtas Izm. | Peļņa pirms UIN | UIN | Peļņa pēc UIN | Citi Nod. | Ārkārtas Divid. | Tīrā Peļņa |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1048898 | 23007013 | 8280 | NULL | NULL | NULL | NULL | NULL | NULL | 0 | 8280 | 65586 | 0 | 0 | 92 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | NULL | NULL | -57398 | 23 | -57421 | NULL | 0 | -57421 |
| 1217692 | 29245895 | 53968 | NULL | NULL | NULL | NULL | NULL | NULL | 0 | 53968 | 115206 | 62 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | NULL | NULL | -61300 | 0 | -61300 | NULL | 0 | -61300 |
| 1393861 | 31315409 | 632426 | NULL | NULL | NULL | NULL | NULL | NULL | 441828 | 190598 | 91498 | 1522 | 2 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | NULL | NULL | 97580 | 0 | 97580 | NULL | 0 | 97580 |
| 1481169 | 32356636 | 1809343 | NULL | NULL | NULL | NULL | NULL | NULL | 1351149 | 458194 | 166116 | 11077 | 718 | 45 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | NULL | NULL | 281674 | 0 | 281674 | NULL | 0 | 281674 |
| 1861084 | 33369779 | 388548 | NULL | NULL | NULL | NULL | NULL | NULL | 230842 | 157706 | 55189 | 155 | 67 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | NULL | NULL | 102429 | 0 | 102429 | NULL | 0 | 102429 |
| 1982914 | 34259177 | 938088 | NULL | NULL | NULL | NULL | NULL | NULL | 675053 | 263035 | 98124 | 2535 | 29325 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | NULL | NULL | 191701 | 1750 | 189951 | NULL | 0 | 189951 |
| 2356648 | 35729668 | 340480 | NULL | NULL | NULL | NULL | NULL | NULL | 263514 | 76966 | 56348 | 10622 | 0 | 136 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | NULL | NULL | 9860 | 0 | 9860 | NULL | 0 | 9860 |
| 2356649 | 35729670 | 404240 | NULL | NULL | NULL | NULL | NULL | NULL | 251933 | 152307 | 130306 | 9670 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | NULL | NULL | 12331 | 0 | 12331 | NULL | 0 | 12331 |
[balance_sheets]
| Statement ID | File ID | Nauda | Īst. Vērtspapīri | Debitori | Krājumi | Apgrozāmie Līdz. | Ilg. Fin. Ieguld. | Pamatlīdzekļi | Nemater. Ieguld. | Kopā Ilgter. Ieguld. | Aktīvi Kopā | Mājokļa Rem. Maks. | Īsterm. Saistības | Ilgterm. Saistības | Uzkrājumi | Pašu Kapitāls | Pasīvi Kopā |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1048898 | 23007013 | 269 | 0 | 169 | 89037 | 89475 | 0 | 0 | 0 | 0 | 89475 | NULL | 3796 | 140300 | 0 | -54621 | 89475 |
| 1217692 | 29245895 | 11898 | 0 | 3760 | 41975 | 57633 | 0 | 0 | 0 | 0 | 57633 | NULL | 6764 | 166790 | 0 | -115921 | 57633 |
| 1393861 | 31315409 | 55209 | 0 | 11355 | 20176 | 86740 | 0 | 2230558 | 0 | 2230558 | 2317298 | NULL | 2200850 | 134790 | 0 | -18342 | 2317298 |
| 1481169 | 32356636 | 282205 | 0 | 19413 | 0 | 301618 | 0 | 1196331 | 0 | 1196331 | 1497949 | NULL | 1234616 | 0 | 0 | 263333 | 1497949 |
| 1861084 | 33369779 | 13769 | 0 | 12319 | 93 | 26181 | 0 | 1185171 | 0 | 1185171 | 1211352 | NULL | 845590 | 0 | 0 | 365762 | 1211352 |
| 1982914 | 34259177 | 38464 | 0 | 2419 | 14 | 40897 | 0 | 521349 | 0 | 521349 | 562246 | NULL | 13533 | 0 | 0 | 548713 | 562246 |
| 2356648 | 35729668 | 312238 | 0 | 577 | 0 | 312815 | 0 | 254255 | 0 | 254255 | 567070 | NULL | 8497 | 0 | 0 | 558573 | 567070 |
| 2356649 | 35729670 | 626033 | 0 | 0 | 0 | 626033 | 0 | 3500 | 0 | 3500 | 629533 | NULL | 58629 | 0 | 0 | 570904 | 629533 |
[pdb_nm_komersantu_samaksato_nodoklu_kopsumas_odata]
| Reģ. Kods | Nosaukums | Gads | Forma | NACE kods | Adreses ATVK | Adreses ATVK nos. | Nodokļi kopā (tūkst. EUR) | IIN (tūkst. EUR) | VSAOI (tūkst. EUR) | Vid. darb. sk. |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 40203198395 | SIA "Best 4 Rest" | 2024 | sabiedrība ar ierobežotu atbildību | 6811 | 010094 | Vidzemes priekšpilsēta | 22.00 | 18.53 | 2.84 | 1 |
| 40203198395 | SIA "Best 4 Rest" | 2023 | sabiedrība ar ierobežotu atbildību | 6810 | 010094 | Vidzemes priekšpilsēta | 26.44 | 22.99 | 2.50 | 1 |
| 40203198395 | SIA "Best 4 Rest" | 2022 | sabiedrība ar ierobežotu atbildību | 6810 | 010094 | Vidzemes priekšpilsēta | 50.93 | 44.74 | 2.30 | 1 |
[pdb_pvnmaksataji_odata]
| PVN Nr. | Nosaukums | Aktīvs | Reģistrēts | Būvn. pazīme | PVN139_2_pazime | Izslēgts |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 40203198395 | SIA "SAPRA TECHNOLOGY" | ir | 21.03.2019 | nav | nav |
[reitings_uznemumi]
| Reģ. Kods | Nosaukums | Reitings | Skaidrojums | Atjaunots |
|---|---|---|---|---|
| 40203198395 | SIA "SAPRA TECHNOLOGY" | B | Jāuzlabo saistību izpilde | 06.10.2026 |
Juridiskā adrese ir Katrīnas iela 7, Rīga, LV-1045.
2026. gadā uzņēmuma apgrozījums bija 404 240 EUR, un peļņa bija 12 331 EUR.
2026. gadā uzņēmumā vidēji bija nodarbināti 1 darbinieki.
Uzņēmuma iepriekšējie nosaukumi ir bijuši: "SIA "Best 4 Rest"".
Kopējais likviditātes koeficients (current ratio) 2026. gadā bija 10,68 — apgrozāmie līdzekļi attiecībā pret īstermiņa saistībām. Ātrās likviditātes koeficients (quick ratio): 10,68.
Altmana Z'-indekss (1983. gada modelis privātiem uzņēmumiem) 2026. gadā bija 6,21, kas ir drošajā zonā (zems maksātnespējas risks). Aprēķins ir informatīvs un nav finanšu konsultācija.
Saskaņā ar VID publiskajiem datiem, uzņēmums ir reģistrēts kā aktīvs PVN maksātājs.
2024. gadā uzņēmums valsts kopbudžetā samaksāja aptuveni 22 000 EUR VID administrētajos nodokļos, tostarp iedzīvotāju ienākuma nodoklī 18 530 EUR un VSAOI 2 840 EUR (VID atvērtie dati).
VID nodokļu maksātāja reitings ir "B" — Jāuzlabo saistību izpilde.
Uzņēmuma galvenā reģistrētā darbības nozare saskaņā ar NACE klasifikatoru ir: Sava nekustamā īpašuma pirkšana un pārdošana.
Apgrozījums no katra uzņēmuma jaunākā iesniegtā gada pārskata.
Visa nozare: Sava nekustamā īpašuma pirkšana un pārdošana · Rīga — lielākie uzņēmumi
Uzņēmumi, kas šajā sarakstā stāv tieši blakus, un tie, kas ir 5, 25, 125 un 625 vietas augstāk vai zemāk.
Tavs atbalsts palīdz vietnei palikt atvērtai visiem — bez reklāmām un bez datu tirgošanas. Ja šī lapa tev noderēja, atbalsti tās darbību.
Atbalstīt vietnes darbībuLapas ģenerēšanas datums: 16-10-2026