SIA "The Sauce" (reģ. Nr. 40203198412) — sabiedrība ar ierobežotu atbildību, statuss: Aktīvs, reģ. datums: 2019-03-01. Jaunākais gada pārskats (2021): apgrozījums 475 EUR, zaudējumi 1 385 EUR, darbinieku skaits: 1. Kopējais likviditātes koeficients: 3,55 (2021). VID nodokļu maksātāja reitings: N.
Pamatdarbība: Restorānu pakalpojumi
| Reģistrācijas Nr. | 40203198412 |
| Statuss | Aktīvs |
| Juridiskā Forma | Sabiedrība ar ierobežotu atbildību (SIA) |
| Reģistrs | Komercreģistrs |
| Reģistrēts | 2019-03-01 |
| Darbība izbeigta | — |
| Slēgts | — |
| SEPA ID | LV80ZZZ40203198412 |
| Juridiskā adrese | Biķernieku iela 69 - 67, Rīga, LV-1039 |
UR datu kopija atjaunota: 2026-11-03
| Gads | Apgrozījums | Peļņa | Aktīvi | Darbinieki |
|---|---|---|---|---|
| 2021 | 475 EUR | -1 385 EUR | 11 817 EUR | 1 |
| 2020 | 17 336 EUR | 4 991 EUR | 13 545 EUR | 1 |
| 2019 | 0 EUR | -568 EUR | 2 456 EUR | 0 |
| Periods | Nodokļi kopā (tūkst. EUR) | IIN (tūkst. EUR) | VSAOI (tūkst. EUR) | Darbinieki |
|---|---|---|---|---|
| 2023 | 0.00 | 0.02 | -0.15 | 0 |
| 2022 | 0.43 | 0.13 | 0.18 | 1 |
| Periods | Vidējā bruto alga (EUR) (alga uz papīra) | Aptuvenā neto alga (EUR) (alga uz rokas) |
|---|---|---|
| 2023 | — | — |
| 2022 | *** | *** |
* *** — periodos, kad uzņēmumā ir mazāk nekā 3 darbinieki, algas aprēķins tiek slēpts privātuma aizsardzībai: dati VID publikācijā ir, bet vidējā alga atklātu konkrētu personu atalgojumu.
| Peļņas vai zaudējumu aprēķins | 2021 | 2020 | 2019 |
|---|---|---|---|
| Neto apgrozījums | 475 EUR | 17 336 EUR | 0 EUR |
| Bruto peļņa | 475 EUR | 5 426 EUR | 0 EUR |
| Peļņa pirms nodokļiem | -1 335 EUR | 5 041 EUR | -568 EUR |
| UIN nodoklis | 50 EUR | 50 EUR | 0 EUR |
| Tīrā peļņa | -1 385 EUR | 4 991 EUR | -568 EUR |
| Pozīcija | 2021 | 2020 | 2019 |
|---|---|---|---|
| Aktīvi kopā | 11 817 EUR | 13 545 EUR | 2 456 EUR |
| Apgrozāmie līdzekļi | 6 541 EUR | 6 669 EUR | 2 456 EUR |
| Pašu kapitāls | 5 838 EUR | 7 223 EUR | 2 232 EUR |
| Īstermiņa saistības | 1 840 EUR | 2 702 EUR | 224 EUR |
| Ilgtermiņa saistības | 4 139 EUR | 3 620 EUR | 0 EUR |
Dati nav pieejami.
Signāli no atvērtajiem datiem (UR, VID, PTAC). Nodokļu parāda summa un komercķīlas atvērtajos datos nav publicētas — tās pārbaudiet VID parādnieku datubāzē un UR informācijas portālā.
Ielādē peļņas datus...
Ielādē apgrozījuma datus...
Ielādē darbinieku skaita datus...
Ielādē salīdzinošos datus...
| Rādītājs | 2021 | 2020 | 2019 |
|---|---|---|---|
| Kopējais likviditātes koeficients (Current Ratio) Apgrozāmie līdzekļi / Īstermiņa saistības |
3,55 | 2,47 | 10,96 |
| Ātrās likviditātes koeficients (Quick Ratio) (Apgrozāmie līdzekļi − Krājumi) / Īstermiņa saistības |
1,63 | 1,16 | 0,00 |
| Tīrās peļņas rentabilitāte Tīrā peļņa / Neto apgrozījums |
-291,58 % | 28,79 % | — |
| Aktīvu rentabilitāte (ROA) Tīrā peļņa / Aktīvi kopā |
-11,72 % | 36,85 % | -23,13 % |
| Pašu kapitāla rentabilitāte (ROE) Tīrā peļņa / Pašu kapitāls |
-23,72 % | 69,10 % | -25,45 % |
| Saistību / pašu kapitāla attiecība (D/E) Saistības kopā / Pašu kapitāls |
1,02 | 0,88 | 0,10 |
| Aktīvu aprites koeficients Neto apgrozījums / Aktīvi kopā |
0,04 | 1,28 | 0,00 |
| Kapitāla efektivitāte (ROCE) EBIT / Ieguldītais kapitāls |
-13,38 % | 46,49 % | -25,45 % |
| Altmana Z'-indekss (maksātnespējas risks) Z' (1983) = 0,717·A + 0,847·B + 3,107·C + 0,420·D + 0,998·E |
0,80 | 3,58 | 4,89 |
* Aprēķins veikts pēc Altmana 1983. gada modeļa privātiem uzņēmumiem.
SIA "The Sauce" ir nostiprinājies uzņēmums ar 6–10 gadu pieredzi un guvis atzinību tirgū.
Pamatojoties uz 2021. gada datiem, tam ir lieli brīvie līdzekļi, kas netiek pietiekami ieguldīti attīstībā.
Tā finanšu stāvoklis ir stabils un labi līdzsvarots.
Uzņēmums strādā ar zaudējumiem — izdevumi pārsniedz ieņēmumus, tāpēc peļņas vietā veidojas zaudējumi
Uzņēmuma aktīvi šobrīd rada zaudējumus, nevis peļņu — resursi netiek izmantoti vērtības radīšanai
Pašu kapitāls rada zaudējumus — īpašnieku ieguldījums pārskata periodā ir sarucis
Finansiālo stabilitāti pastiprina zems saistību līmenis, kas norāda uz neatkarību no kreditoriem.
Uzņēmuma resursi tiek neefektīvi izmantoti ieņēmumu radīšanai.
Ieguldītais kapitāls rada zaudējumus, kas liecina par nerentablu pamatdarbību
Kopumā, aprēķinātie finanšu noturības rādītāji ir kritiski zemi, kas prasa pastiprinātu uzmanību.
* Šis apraksts ir informatīvs. Analīze ir vispārīga un neņem vērā konkrētās nozares specifiku. Apraksts balstīts uz publiski pieejamiem uzņēmuma finanšu datiem un uz aprēķiniem sadaļā 'Finanšu Rādītāji un Riska Analīze'.
| Pozīcija | Uzņēmums | Apgrozījums, € | Peļņa, € | Marža | Darb. VID | Apgroz./darb., € VID | ~ Bruto alga/mēn. VID |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1 | SIA "PREMIER RESTAURANTS LATVIA" | 88 496 176 | 5 173 520 | 5,8 % | 878 | 100 793 | 1 290 (2026 Q3) |
| 2 | AS "LIDO" | 69 573 221 | 7 323 855 | 10,5 % | 1 197 | 58 123 | 1 520 (2026 Q3) |
| 3 | SIA "TIAMO GRUPA" | 24 801 424 | 83 901 | 0,3 % | 741 | 33 470 | 1 040 (2026 Q3) |
| 4 | SIA LAGE GROUP | 10 435 193 | 294 298 | 2,8 % | 246 | 42 419 | 1 045 (2026 Q3) |
| 5 | SIA APL Fresh Food | 10 170 510 | 545 869 | 5,4 % | 168 | 60 539 | 1 183 (2026 Q3) |
| 6 | SIA "HARTVIK F" | 8 584 133 | -150 310 | -1,8 % | 176 | 48 773 | 1 801 (2026 Q3) |
| 7 | SIA "LATER LTD" | 7 809 989 | 154 567 | 2,0 % | 137 | 57 007 | 1 087 (2026 Q3) |
| 8 | "Lage Ltd" SIA | 7 571 628 | -234 364 | -3,1 % | 248 | 30 531 | 892 (2026 Q3) |
| 9 | SIA Cakes and Bakes Latvia | 6 499 377 | -219 586 | -3,4 % | 92 | 70 645 | 1 937 (2026 Q3) |
| 10 | SIA "VĒL VAIRĀK SAULES" | 5 526 085 | 53 913 | 1,0 % | 110 | 50 237 | 1 203 (2026 Q3) |
| 1183 | SIA "The Sauce" (šis uzņēmums) | 475 | -1 385 | -291,6 % | 0 | — | — |
[register]
| Reģ.Kods | SEPA ID | Nosauk./Vārds | PirmsPēd. | Pēdiņās | AizPēd. | BezPēd.? | Reģ.TipsKods | Reģ.Tips | Subj.Veids | Subj.VeidsNos. | Reģistrēts | Izbeigts | Slēgts | Adrese | Indekss | AdresesID | Reģions | Pils./Nov. | ATVK | Pārreģ.Term. |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 40203198412 | LV80ZZZ40203198412 | SIA "The Sauce" | SIA | The Sauce | NULL | 0 | K | Komercreģistrs | SIA | Sabiedrība ar ierobežotu atbildību | 2019-03-01 | NULL | Rīga, Biķernieku iela 69 - 67 | 1039 | 118372136 | 0 | 100003003 | NULL | NULL |
[memorandum_date]
| ID | Reģ.Nr. | document_date | Reģ.Dat. |
|---|---|---|---|
| 8558506 | 40203198412 | 2019-02-22 | 2019-03-01 08:24:53 |
[equity_capitals]
| ID | Reģ.Nr. | equity_capital_type | equity_capital_type_text | amount | Valūta | No | Lab.Dat. |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 92845251 | 40203198412 | PAID_UP_EQUITY | Apmaksātais pamatkapitāls | 2800 | EUR | 2022-03-04 | 2022-03-04 11:17:14 |
[financial_statements]
| ID | File ID | Reģ.Nr. | Avota Shēma | Avota Tips | Gads | Gada Sākums | Gada Beigas | Darb. Skaits | Noapaļošana | Valūta | created_at |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1257148 | 29603118 | 40203198412 | DokGPv1 | UGP | 2020 | 2020-01-01 | 2020-12-31 | 1 | ONES | EUR | 2021-07-28 11:06:07.574 |
| 1093631 | 23290146 | 40203198412 | DokGPv1 | UGP | 2019 | 2019-03-01 | 2019-12-31 | 0 | ONES | EUR | 2020-11-21 19:03:15.516 |
| 1411080 | 31363447 | 40203198412 | DokGPv1 | UGP | 2021 | 2021-01-01 | 2021-12-31 | 1 | ONES | EUR | 2022-08-02 20:08:37.159 |
[income_statements]
| Statement ID | File ID | Neto Apgrozījums | Krājumu Izm.(Būtība) | Kapital. Izm.(Būtība) | Pār. Ieņ.(Būtība) | Materiālu Izm.(Būtība) | Personāla Izm.(Būtība) | Nolietojums (Būtība) | Pārd. Pašizm. | Bruto Peļņa | Pārdoš. Izm. | Admin. Izm. | Pār. Ieņ.(Funkcija) | Pār. Izm. | Ieņ. no Līdzdal. | Ieņ. Pār. Ilg. Ieg. | Pār. Proc. Ieņ. | Fin. Ieg. Vērt. Izm. | Proc. Izm. | Ārkārtas Ieņ. | Ārkārtas Izm. | Peļņa pirms UIN | UIN | Peļņa pēc UIN | Citi Nod. | Ārkārtas Divid. | Tīrā Peļņa |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1093631 | 23290146 | 0 | NULL | NULL | NULL | NULL | NULL | NULL | 0 | 0 | 460 | 52 | 0 | 56 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | NULL | NULL | -568 | 0 | -568 | NULL | 0 | -568 |
| 1257148 | 29603118 | 17336 | NULL | NULL | NULL | NULL | NULL | NULL | 11910 | 5426 | 0 | 364 | 1 | 22 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | NULL | NULL | 5041 | 50 | 4991 | NULL | 0 | 4991 |
| 1411080 | 31363447 | 475 | NULL | NULL | NULL | NULL | NULL | NULL | 0 | 475 | 1599 | 120 | 0 | 91 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | NULL | NULL | -1335 | 50 | -1385 | NULL | 0 | -1385 |
[balance_sheets]
| Statement ID | File ID | Nauda | Īst. Vērtspapīri | Debitori | Krājumi | Apgrozāmie Līdz. | Ilg. Fin. Ieguld. | Pamatlīdzekļi | Nemater. Ieguld. | Kopā Ilgter. Ieguld. | Aktīvi Kopā | Mājokļa Rem. Maks. | Īsterm. Saistības | Ilgterm. Saistības | Uzkrājumi | Pašu Kapitāls | Pasīvi Kopā |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1093631 | 23290146 | 0 | 0 | 0 | 2456 | 2456 | 0 | 0 | 0 | 0 | 2456 | NULL | 224 | 0 | 0 | 2232 | 2456 |
| 1257148 | 29603118 | 131 | 0 | 3000 | 3538 | 6669 | 0 | 6876 | 0 | 6876 | 13545 | NULL | 2702 | 3620 | 0 | 7223 | 13545 |
| 1411080 | 31363447 | 3 | 0 | 3000 | 3538 | 6541 | 0 | 5276 | 0 | 5276 | 11817 | NULL | 1840 | 4139 | 0 | 5838 | 11817 |
[securing_measures]
| ID | Reģ.Nr. | securing_measure_type | securing_measure_type_text | type_details | No | case_number | institution_identifier | institution_registration_number | institution_name |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 91351675 | 40203198412 | PROHIBITION | Aizliegums | Piemērots visa veida pārreģistrācijas aizliegums | 2024-12-18 | 08586/060/2024-NOS | NULL | NULL | Zvērināta tiesu izpildītāja |
[pdb_nm_komersantu_samaksato_nodoklu_kopsumas_odata]
| Reģ. Kods | Nosaukums | Gads | Forma | NACE kods | Adreses ATVK | Adreses ATVK nos. | Nodokļi kopā (tūkst. EUR) | IIN (tūkst. EUR) | VSAOI (tūkst. EUR) | Vid. darb. sk. |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 40203198412 | SIA "The Sauce" | 2024 | sabiedrība ar ierobežotu atbildību | 5611 | 010094 | Vidzemes priekšpilsēta | 0.00 | 0.00 | 0.00 | 0 |
| 40203198412 | SIA "The Sauce" | 2023 | sabiedrība ar ierobežotu atbildību | 5610 | 010094 | Vidzemes priekšpilsēta | 0.00 | 0.02 | -0.15 | 0 |
| 40203198412 | SIA "The Sauce" | 2022 | sabiedrība ar ierobežotu atbildību | 5610 | 010094 | Vidzemes priekšpilsēta | 0.43 | 0.13 | 0.18 | 1 |
[pdb_pvnmaksataji_odata]
| PVN Nr. | Nosaukums | Aktīvs | Reģistrēts | Būvn. pazīme | PVN139_2_pazime | Izslēgts |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 40203198412 | SIA "The Sauce" | nav | 08.09.2020 | nav | nav | 24.10.2022 |
[reitings_uznemumi]
| Reģ. Kods | Nosaukums | Reitings | Skaidrojums | Atjaunots |
|---|---|---|---|---|
| 40203198412 | SIA "The Sauce" | N | Neaktīvs nodokļu maksātājs | 06.10.2026 |
Juridiskā adrese ir Biķernieku iela 69 - 67, Rīga, LV-1039.
2021. gadā uzņēmuma apgrozījums bija 475 EUR, un zaudējumi bija 1 385 EUR.
2021. gadā uzņēmumā vidēji bija nodarbināti 1 darbinieki.
Kopējais likviditātes koeficients (current ratio) 2021. gadā bija 3,55 — apgrozāmie līdzekļi attiecībā pret īstermiņa saistībām. Ātrās likviditātes koeficients (quick ratio): 1,63.
Altmana Z'-indekss (1983. gada modelis privātiem uzņēmumiem) 2021. gadā bija 0,80, kas ir bīstamajā zonā (paaugstināts maksātnespējas risks). Aprēķins ir informatīvs un nav finanšu konsultācija.
Saskaņā ar VID publiskajiem datiem, uzņēmums nav reģistrēts kā aktīvs PVN maksātājs.
VID nodokļu maksātāja reitings ir "N" — Neaktīvs nodokļu maksātājs.
Uzņēmuma galvenā reģistrētā darbības nozare saskaņā ar NACE klasifikatoru ir: Restorānu pakalpojumi.
Apgrozījums no katra uzņēmuma jaunākā iesniegtā gada pārskata.
Visa nozare: Restorānu pakalpojumi · Rīga — lielākie uzņēmumi
Uzņēmumi, kas šajā sarakstā stāv tieši blakus, un tie, kas ir 5, 25, 125 un 625 vietas augstāk vai zemāk.
Lapas ģenerēšanas datums: 04-11-2026