SIA "Samurai Delikatesen" (reģ. Nr. 43603077272) — sabiedrība ar ierobežotu atbildību, statuss: Aktīvs, reģ. datums: 2017-03-16. Jaunākais gada pārskats (2025): apgrozījums 2 400 EUR, peļņa 2 242 EUR, darbinieku skaits: 0. VID nodokļu maksātāja reitings: N.
Pamatdarbība: Restorānu pakalpojumi
| Reģistrācijas Nr. | 43603077272 |
| Statuss | Aktīvs |
| Juridiskā Forma | Sabiedrība ar ierobežotu atbildību (SIA) |
| Reģistrs | Komercreģistrs |
| Reģistrēts | 2017-03-16 |
| Darbība izbeigta | — |
| Slēgts | — |
| SEPA ID | LV61ZZZ43603077272 |
| Juridiskā adrese | Rīgas iela 27, Iecava, Bauskas nov., LV-3913 |
UR datu kopija atjaunota: 2026-11-03
| Gads | Apgrozījums | Peļņa | Aktīvi | Darbinieki |
|---|---|---|---|---|
| 2025 | 2 400 EUR | 2 242 EUR | 32 EUR | 0 |
| 2024 | 2 400 EUR | 2 231 EUR | 90 EUR | 0 |
| 2023 | 2 400 EUR | 2 231 EUR | 289 EUR | 0 |
| 2022 | 3 142 EUR | 2 973 EUR | 58 EUR | 0 |
| 2021 | 4 552 EUR | 1 631 EUR | 284 EUR | 0 |
| 2020 | 2 256 EUR | 589 EUR | 4 080 EUR | 0 |
| 2019 | 10 951 EUR | -5 734 EUR | 5 939 EUR | 1 |
| 2018 | 26 481 EUR | -8 187 EUR | 4 672 EUR | 3 |
| 2017 | 13 853 EUR | -13 500 EUR | 4 846 EUR | 4 |
| Periods | Nodokļi kopā (tūkst. EUR) | IIN (tūkst. EUR) | VSAOI (tūkst. EUR) | Darbinieki |
|---|---|---|---|---|
| 2026. gada 1. ceturksnis | 0.05 | 0.00 | 0.00 | 0 |
| 2024 | 0.05 | 0.00 | 0.00 | 0 |
| 2023 | 0.05 | 0.00 | 0.00 | 0 |
| 2022 | 0.05 | 0.00 | 0.00 | 0 |
| Periods | Vidējā bruto alga (EUR) (alga uz papīra) | Aptuvenā neto alga (EUR) (alga uz rokas) |
|---|---|---|
| 2026. gada 1. ceturksnis | — | — |
| 2024 | — | — |
| 2023 | — | — |
| 2022 | — | — |
| Peļņas vai zaudējumu aprēķins | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 |
|---|---|---|---|---|---|
| Neto apgrozījums | 2 400 EUR | 2 400 EUR | 2 400 EUR | 3 142 EUR | 4 552 EUR |
| Bruto peļņa | 2 400 EUR | 2 400 EUR | 2 400 EUR | 3 142 EUR | 4 552 EUR |
| Peļņa pirms nodokļiem | 2 292 EUR | 2 281 EUR | 2 281 EUR | 3 023 EUR | 1 681 EUR |
| UIN nodoklis | 50 EUR | 50 EUR | 50 EUR | 50 EUR | 50 EUR |
| Tīrā peļņa | 2 242 EUR | 2 231 EUR | 2 231 EUR | 2 973 EUR | 1 631 EUR |
| Pozīcija | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 |
|---|---|---|---|---|---|
| Aktīvi kopā | 32 EUR | 90 EUR | 289 EUR | 58 EUR | 284 EUR |
| Apgrozāmie līdzekļi | 32 EUR | 90 EUR | 289 EUR | 58 EUR | 84 EUR |
| Pašu kapitāls | -9 923 EUR | -12 165 EUR | -14 396 EUR | -16 627 EUR | -19 600 EUR |
| Īstermiņa saistības | 0 EUR | 0 EUR | 0 EUR | 0 EUR | 0 EUR |
| Ilgtermiņa saistības | 9 955 EUR | 12 255 EUR | 14 685 EUR | 16 685 EUR | 19 884 EUR |
Dati nav pieejami.
Signāli no atvērtajiem datiem (UR, VID, PTAC). Nodokļu parāda summa un komercķīlas atvērtajos datos nav publicētas — tās pārbaudiet VID parādnieku datubāzē un UR informācijas portālā.
Ielādē peļņas datus...
Ielādē apgrozījuma datus...
Ielādē darbinieku skaita datus...
Ielādē salīdzinošos datus...
| Rādītājs | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 |
|---|---|---|---|---|---|
| Tīrās peļņas rentabilitāte Tīrā peļņa / Neto apgrozījums |
93,42 % | 92,96 % | 92,96 % | 94,62 % | 35,83 % |
| Aktīvu rentabilitāte (ROA) Tīrā peļņa / Aktīvi kopā |
7 006,25 % | 2 478,89 % | 771,97 % | 5 125,86 % | 574,30 % |
| Pašu kapitāla rentabilitāte (ROE) Tīrā peļņa / Pašu kapitāls |
-22,59 % | -18,34 % | -15,50 % | -17,88 % | -8,32 % |
| Saistību / pašu kapitāla attiecība (D/E) Saistības kopā / Pašu kapitāls |
-1,00 | -1,01 | -1,02 | -1,00 | -1,01 |
| Aktīvu aprites koeficients Neto apgrozījums / Aktīvi kopā |
75,00 | 26,67 | 8,30 | 54,17 | 16,03 |
| Kapitāla efektivitāte (ROCE) EBIT / Ieguldītais kapitāls |
7 162,50 % | 2 534,44 % | 789,27 % | 5 212,07 % | 591,90 % |
| Altmana Z'-indekss (maksātnespējas risks) Z' (1983) = 0,717·A + 0,847·B + 3,107·C + 0,420·D + 0,998·E |
35,04 | -8,83 | -9,08 | -26,51 | -24,27 |
* Aprēķins veikts pēc Altmana 1983. gada modeļa privātiem uzņēmumiem.
SIA "Samurai Delikatesen" ir uzņēmums ar gandrīz desmitgades pieredzi un skaidru attīstības virzienu.
Pamatojoties uz 2025. gada datiem, uzņēmuma pašu kapitāls ir negatīvs — uzkrātie zaudējumi pārsniedz ieguldīto kapitālu, kas norāda uz nopietnu finanšu risku (tehniska maksātnespēja).
Darbība ir ar augstu peļņas maržu, kas liecina par efektīvu pārvaldību.
Uzņēmums efektīvi izmanto savus aktīvus peļņas gūšanai.
Īpašnieku ieguldītais kapitāls ir zaudēts — uzkrātie zaudējumi to ir pilnībā "apēduši", tāpēc atdevi no pašu kapitāla vairs nav iespējams gūt
Uzņēmuma saistības pārsniedz visus tā aktīvus — parādus vairs nesedz uzņēmuma manta, un kreditori faktiski finansē visu uzņēmumu
Pozitīvi, ka aktīvu apgrozījums ir augsts.
Uzņēmums darbojas ar izsmeltu kapitāla bāzi, tāpēc ieguldītā kapitāla atdeve neatspoguļo efektivitāti, bet gan dziļas finanšu grūtības
Noslēgumā, uzņēmuma finanšu noturība ir augsta, kas liecina par ilgtspējīgu darbību.
* Šis apraksts ir informatīvs. Analīze ir vispārīga un neņem vērā konkrētās nozares specifiku. Apraksts balstīts uz publiski pieejamiem uzņēmuma finanšu datiem un uz aprēķiniem sadaļā 'Finanšu Rādītāji un Riska Analīze'.
| Pozīcija | Uzņēmums | Apgrozījums, € | Peļņa, € | Marža | Darb. VID | Apgroz./darb., € VID | ~ Bruto alga/mēn. VID |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1 | SIA "PREMIER RESTAURANTS LATVIA" | 88 496 176 | 5 173 520 | 5,8 % | 878 | 100 793 | 1 290 (2026 Q3) |
| 2 | AS "LIDO" | 69 573 221 | 7 323 855 | 10,5 % | 1 197 | 58 123 | 1 520 (2026 Q3) |
| 3 | SIA "TIAMO GRUPA" | 24 801 424 | 83 901 | 0,3 % | 741 | 33 470 | 1 040 (2026 Q3) |
| 4 | SIA LAGE GROUP | 10 435 193 | 294 298 | 2,8 % | 246 | 42 419 | 1 045 (2026 Q3) |
| 5 | SIA APL Fresh Food | 10 170 510 | 545 869 | 5,4 % | 168 | 60 539 | 1 183 (2026 Q3) |
| 6 | SIA "HARTVIK F" | 8 584 133 | -150 310 | -1,8 % | 176 | 48 773 | 1 801 (2026 Q3) |
| 7 | SIA "LATER LTD" | 7 809 989 | 154 567 | 2,0 % | 137 | 57 007 | 1 087 (2026 Q3) |
| 8 | "Lage Ltd" SIA | 7 571 628 | -234 364 | -3,1 % | 248 | 30 531 | 892 (2026 Q3) |
| 9 | SIA Cakes and Bakes Latvia | 6 499 377 | -219 586 | -3,4 % | 92 | 70 645 | 1 937 (2026 Q3) |
| 10 | SIA "VĒL VAIRĀK SAULES" | 5 526 085 | 53 913 | 1,0 % | 110 | 50 237 | 1 203 (2026 Q3) |
| 1158 | SIA "Samurai Delikatesen" (šis uzņēmums) | 2 400 | 2 242 | 93,4 % | 0 | — | — |
[register]
| Reģ.Kods | SEPA ID | Nosauk./Vārds | PirmsPēd. | Pēdiņās | AizPēd. | BezPēd.? | Reģ.TipsKods | Reģ.Tips | Subj.Veids | Subj.VeidsNos. | Reģistrēts | Izbeigts | Slēgts | Adrese | Indekss | AdresesID | Reģions | Pils./Nov. | ATVK | Pārreģ.Term. |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 43603077272 | LV61ZZZ43603077272 | SIA "Samurai Delikatesen" | SIA | Samurai Delikatesen | NULL | 0 | K | Komercreģistrs | SIA | Sabiedrība ar ierobežotu atbildību | 2017-03-16 | NULL | Bauskas nov., Iecava, Rīgas iela 27 | 3913 | 101602194 | 100016575 | 100003784 | 0406400 | NULL |
[memorandum_date]
| ID | Reģ.Nr. | document_date | Reģ.Dat. |
|---|---|---|---|
| 6178613 | 43603077272 | 2017-03-10 | 2017-03-14 16:02:51 |
[equity_capitals]
| ID | Reģ.Nr. | equity_capital_type | equity_capital_type_text | amount | Valūta | No | Lab.Dat. |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 92572245 | 43603077272 | PAID_UP_EQUITY | Apmaksātais pamatkapitāls | 2800 | EUR | 2017-03-16 | 2017-03-16 11:29:55 |
[financial_statements]
| ID | File ID | Reģ.Nr. | Avota Shēma | Avota Tips | Gads | Gada Sākums | Gada Beigas | Darb. Skaits | Noapaļošana | Valūta | created_at |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 863767 | 21170292 | 43603077272 | DokGPv1 | UGP | 2018 | 2018-01-01 | 2018-12-31 | 3 | ONES | EUR | 2020-11-08 22:40:41.317 |
| 1442055 | 32078554 | 43603077272 | DokGPv1 | UGP | 2022 | 2022-01-01 | 2022-12-31 | 0 | ONES | EUR | 2023-02-04 18:00:17.497 |
| 1789428 | 33061881 | 43603077272 | DokGPv1 | UGP | 2023 | 2023-01-01 | 2023-12-31 | 0 | ONES | EUR | 2024-02-05 19:06:47.721 |
| 1956846 | 34068591 | 43603077272 | DokGPv1 | UGP | 2024 | 2024-01-01 | 2024-12-31 | 0 | ONES | EUR | 2025-02-05 19:01:59.775 |
| 2098368 | 35024629 | 43603077272 | DokGPv1 | UGP | 2025 | 2025-01-01 | 2025-12-31 | 0 | ONES | EUR | 2026-01-19 19:01:18.972 |
| 766746 | 19745745 | 43603077272 | DokGPUIENv1 | UGP | 2017 | 2017-03-16 | 2017-12-31 | 4 | ONES | EUR | 2020-11-03 13:21:28.652 |
| 1003271 | 22706970 | 43603077272 | DokGPv1 | UGP | 2019 | 2019-01-01 | 2019-12-31 | 1 | ONES | EUR | 2020-11-16 15:33:55.009 |
| 1175111 | 28908387 | 43603077272 | DokGPv1 | UGP | 2020 | 2020-01-01 | 2020-12-31 | 0 | ONES | EUR | 2021-03-06 18:01:10.691 |
| 1300748 | 30415888 | 43603077272 | DokGPv1 | UGP | 2021 | 2021-01-01 | 2021-12-31 | 0 | ONES | EUR | 2022-01-21 16:01:16.45 |
[income_statements]
| Statement ID | File ID | Neto Apgrozījums | Krājumu Izm.(Būtība) | Kapital. Izm.(Būtība) | Pār. Ieņ.(Būtība) | Materiālu Izm.(Būtība) | Personāla Izm.(Būtība) | Nolietojums (Būtība) | Pārd. Pašizm. | Bruto Peļņa | Pārdoš. Izm. | Admin. Izm. | Pār. Ieņ.(Funkcija) | Pār. Izm. | Ieņ. no Līdzdal. | Ieņ. Pār. Ilg. Ieg. | Pār. Proc. Ieņ. | Fin. Ieg. Vērt. Izm. | Proc. Izm. | Ārkārtas Ieņ. | Ārkārtas Izm. | Peļņa pirms UIN | UIN | Peļņa pēc UIN | Citi Nod. | Ārkārtas Divid. | Tīrā Peļņa |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1003271 | 22706970 | 10951 | NULL | NULL | NULL | NULL | NULL | NULL | 16069 | -5118 | 0 | 435 | 0 | 181 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | NULL | NULL | -5734 | 0 | -5734 | NULL | 0 | -5734 |
| 1175111 | 28908387 | 2256 | NULL | NULL | NULL | NULL | NULL | NULL | 1549 | 707 | 0 | 118 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | NULL | NULL | 589 | 0 | 589 | NULL | 0 | 589 |
| 1300748 | 30415888 | 4552 | NULL | NULL | NULL | NULL | NULL | NULL | 0 | 4552 | 2649 | 222 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | NULL | NULL | 1681 | 50 | 1631 | NULL | 0 | 1631 |
| 1442055 | 32078554 | 3142 | NULL | NULL | NULL | NULL | NULL | NULL | 0 | 3142 | 0 | 119 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | NULL | NULL | 3023 | 50 | 2973 | NULL | 0 | 2973 |
| 1789428 | 33061881 | 2400 | NULL | NULL | NULL | NULL | NULL | NULL | 0 | 2400 | 0 | 119 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | NULL | NULL | 2281 | 50 | 2231 | NULL | 0 | 2231 |
| 1956846 | 34068591 | 2400 | NULL | NULL | NULL | NULL | NULL | NULL | 0 | 2400 | 0 | 119 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | NULL | NULL | 2281 | 50 | 2231 | NULL | 0 | 2231 |
| 2098368 | 35024629 | 2400 | NULL | NULL | NULL | NULL | NULL | NULL | 0 | 2400 | 0 | 108 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | NULL | NULL | 2292 | 50 | 2242 | NULL | 0 | 2242 |
| 766746 | 19745745 | 13853 | NULL | NULL | NULL | NULL | NULL | NULL | 26609 | -12756 | 477 | 240 | 0 | 27 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | NULL | NULL | -13500 | 0 | -13500 | NULL | 0 | -13500 |
| 863767 | 21170292 | 26481 | NULL | NULL | NULL | NULL | NULL | NULL | 34206 | -7725 | 0 | 390 | 0 | 72 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | NULL | NULL | -8187 | 0 | -8187 | NULL | 0 | -8187 |
[balance_sheets]
| Statement ID | File ID | Nauda | Īst. Vērtspapīri | Debitori | Krājumi | Apgrozāmie Līdz. | Ilg. Fin. Ieguld. | Pamatlīdzekļi | Nemater. Ieguld. | Kopā Ilgter. Ieguld. | Aktīvi Kopā | Mājokļa Rem. Maks. | Īsterm. Saistības | Ilgterm. Saistības | Uzkrājumi | Pašu Kapitāls | Pasīvi Kopā |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1003271 | 22706970 | 482 | 0 | 74 | 0 | 556 | 0 | 5383 | 0 | 5383 | 5939 | NULL | 0 | 27760 | 0 | -21821 | 5939 |
| 1175111 | 28908387 | 7 | 0 | 0 | 3873 | 3880 | 0 | 200 | 0 | 200 | 4080 | NULL | 0 | 25312 | 0 | -21232 | 4080 |
| 1300748 | 30415888 | 84 | 0 | 0 | 0 | 84 | 0 | 200 | 0 | 200 | 284 | NULL | 0 | 19884 | 0 | -19600 | 284 |
| 1442055 | 32078554 | 58 | 0 | 0 | 0 | 58 | 0 | 0 | 0 | 0 | 58 | NULL | 0 | 16685 | 0 | -16627 | 58 |
| 1789428 | 33061881 | 289 | 0 | 0 | 0 | 289 | 0 | 0 | 0 | 0 | 289 | NULL | 0 | 14685 | 0 | -14396 | 289 |
| 1956846 | 34068591 | 90 | 0 | 0 | 0 | 90 | 0 | 0 | 0 | 0 | 90 | NULL | 0 | 12255 | 0 | -12165 | 90 |
| 2098368 | 35024629 | 32 | 0 | 0 | 0 | 32 | 0 | 0 | 0 | 0 | 32 | NULL | 0 | 9955 | 0 | -9923 | 32 |
| 766746 | 19745745 | 4084 | 0 | 260 | 0 | 4344 | 0 | 502 | 0 | 502 | 4846 | NULL | 7831 | 7715 | 0 | -10700 | 4846 |
| 863767 | 21170292 | 3949 | 0 | 365 | 0 | 4314 | 0 | 358 | 0 | 358 | 4672 | NULL | 9009 | 14550 | 0 | -18887 | 4672 |
[pdb_nm_komersantu_samaksato_nodoklu_kopsumas_odata]
| Reģ. Kods | Nosaukums | Gads | Forma | NACE kods | Adreses ATVK | Adreses ATVK nos. | Nodokļi kopā (tūkst. EUR) | IIN (tūkst. EUR) | VSAOI (tūkst. EUR) | Vid. darb. sk. |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 43603077272 | SIA "Samurai Delikatesen" | 2024 | sabiedrība ar ierobežotu atbildību | 5611 | 025210 | Iecava | 0.05 | 0.00 | 0.00 | 0 |
| 43603077272 | SIA "Samurai Delikatesen" | 2023 | sabiedrība ar ierobežotu atbildību | 5610 | 025210 | Iecava | 0.05 | 0.00 | 0.00 | 0 |
| 43603077272 | SIA "Samurai Delikatesen" | 2022 | sabiedrība ar ierobežotu atbildību | 5610 | 025210 | Iecava | 0.05 | 0.00 | 0.00 | 0 |
[pdb_pvnmaksataji_odata]
| PVN Nr. | Nosaukums | Aktīvs | Reģistrēts | Būvn. pazīme | PVN139_2_pazime | Izslēgts |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 43603077272 | SIA "Samurai Delikatesen" | nav | 24.07.2017 | nav | nav | 22.01.2021 |
[reitings_uznemumi]
| Reģ. Kods | Nosaukums | Reitings | Skaidrojums | Atjaunots |
|---|---|---|---|---|
| 43603077272 | SIA "Samurai Delikatesen" | N | Neaktīvs nodokļu maksātājs | 06.10.2026 |
Juridiskā adrese ir Rīgas iela 27, Iecava, Bauskas nov., LV-3913.
2025. gadā uzņēmuma apgrozījums bija 2 400 EUR, un peļņa bija 2 242 EUR.
2025. gadā uzņēmumā vidēji bija nodarbināti 0 darbinieki.
Altmana Z'-indekss (1983. gada modelis privātiem uzņēmumiem) 2025. gadā bija 35,04, kas ir drošajā zonā (zems maksātnespējas risks). Aprēķins ir informatīvs un nav finanšu konsultācija.
Saskaņā ar VID publiskajiem datiem, uzņēmums nav reģistrēts kā aktīvs PVN maksātājs.
2024. gadā uzņēmums valsts kopbudžetā samaksāja aptuveni 50 EUR VID administrētajos nodokļos (VID atvērtie dati).
VID nodokļu maksātāja reitings ir "N" — Neaktīvs nodokļu maksātājs.
Uzņēmuma galvenā reģistrētā darbības nozare saskaņā ar NACE klasifikatoru ir: Restorānu pakalpojumi.
Apgrozījums no katra uzņēmuma jaunākā iesniegtā gada pārskata.
Visa nozare: Restorānu pakalpojumi · Bauskas novads — lielākie uzņēmumi
Uzņēmumi, kas šajā sarakstā stāv tieši blakus, un tie, kas ir 5, 25, 125 un 625 vietas augstāk vai zemāk.
Lapas ģenerēšanas datums: 04-11-2026