SIA "Ador" (reģ. Nr. 40203202417) — sabiedrība ar ierobežotu atbildību, statuss: Aktīvs, reģ. datums: 2019-03-21. Jaunākais gada pārskats (2025): apgrozījums 1 846 120 EUR, peļņa 44 556 EUR, darbinieku skaits: 5. Kopējais likviditātes koeficients: 35,85 (2025). VID nodokļu maksātāja reitings: A.
Pamatdarbība: Cita nespecializēta mazumtirdzniecība
| Reģistrācijas Nr. | 40203202417 |
| Statuss | Aktīvs |
| Juridiskā Forma | Sabiedrība ar ierobežotu atbildību (SIA) |
| Reģistrs | Komercreģistrs |
| Reģistrēts | 2019-03-21 |
| Darbība izbeigta | — |
| Slēgts | — |
| SEPA ID | LV03ZZZ40203202417 |
| Juridiskā adrese | "Ābelītes", Slampe, Slampes pag., Tukuma nov., LV-3119 |
UR datu kopija atjaunota: 2026-11-03
| Gads | Apgrozījums | Peļņa | Aktīvi | Darbinieki |
|---|---|---|---|---|
| 2025 | 1 846 120 EUR | 44 556 EUR | 490 660 EUR | 5 |
| 2024 | 1 844 282 EUR | 501 723 EUR | 753 230 EUR | 3 |
| 2023 | 899 551 EUR | 256 128 EUR | 290 458 EUR | 2 |
| 2022 | 272 986 EUR | 44 791 EUR | 51 589 EUR | 1 |
| 2021 | 15 351 EUR | 3 553 EUR | 5 479 EUR | 1 |
| 2020 | 7 029 EUR | 746 EUR | 2 107 EUR | 1 |
| 2019 | 1 500 EUR | -495 EUR | 697 EUR | 1 |
| Periods | Nodokļi kopā (tūkst. EUR) | IIN (tūkst. EUR) | VSAOI (tūkst. EUR) | Darbinieki |
|---|---|---|---|---|
| 2026. gada 3. ceturksnis | 61.74 | 2.46 | 7.16 | 7 |
| 2026. gada 2. ceturksnis | -3.51 | 3.31 | 7.91 | 7 |
| 2026. gada 1. ceturksnis | 11.30 | 2.89 | 5.52 | 6 |
| 2025. gada 4. ceturksnis | 81.62 | 2.23 | 5.77 | 6 |
| 2024 | 61.89 | 6.92 | 9.50 | 3 |
| 2023 | 57.26 | 2.46 | 4.02 | 2 |
| 2022 | 56.53 | 1.16 | 1.90 | 1 |
| Periods | Vidējā bruto alga (EUR) (alga uz papīra) | Aptuvenā neto alga (EUR) (alga uz rokas) |
|---|---|---|
| 2026. gada 3. ceturksnis | 1 000.15 | ~ 807.13 |
| 2026. gada 2. ceturksnis | 1 104.92 | ~ 876.98 |
| 2026. gada 1. ceturksnis | 899.58 | ~ 740.07 |
| 2025. gada 4. ceturksnis | 940.32 | ~ 757.03 |
| 2024 | 774.09 | ~ 633.17 |
| 2023 | *** | *** |
| 2022 | *** | *** |
* *** — periodos, kad uzņēmumā ir mazāk nekā 3 darbinieki, algas aprēķins tiek slēpts privātuma aizsardzībai: dati VID publikācijā ir, bet vidējā alga atklātu konkrētu personu atalgojumu.
Bruto algas aprēķina formula 2024. gadam:
( (VSAOI summa * 1000) / VSAOI likme ) / Darbinieku skaits / 12 mēneši
( (9.5 * 1000) / 0.3409 ) / 3 / 12 = 774.09 EUR
Aptuvenās neto algas ("uz rokas") aprēķins 2024. gadam:
1. VSAOI darba ņēmēja daļa (10.5%): 774.09 * 0.105 = 81.28 EUR
2. Piemērojamais neapliekamais minimums: 394.58 EUR
3. Iedzīvotāju ienākuma nodoklis (IIN 20%): (774.09 - 81.28 - 394.58) * 0.2 ≈ 59.65 EUR
4. Neto alga: 774.09 - 81.28 - 59.65 = ~ 633.17 EUR
* Šis ir aptuvens aprēķins. Tas pieņem, ka darbiniekam nav apgādājamo vai citu atvieglojumu. Reālā vidējā neto alga var atšķirties.
| Peļņas vai zaudējumu aprēķins | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 |
|---|---|---|---|---|---|
| Neto apgrozījums | 1 846 120 EUR | 1 844 282 EUR | 899 551 EUR | 272 986 EUR | 15 351 EUR |
| Bruto peļņa | 344 054 EUR | 639 673 EUR | 340 765 EUR | 80 806 EUR | 10 644 EUR |
| Peļņa pirms nodokļiem | 120 806 EUR | 514 223 EUR | 264 251 EUR | 44 861 EUR | 3 568 EUR |
| UIN nodoklis | 76 250 EUR | 12 500 EUR | 8 123 EUR | 70 EUR | 15 EUR |
| Tīrā peļņa | 44 556 EUR | 501 723 EUR | 256 128 EUR | 44 791 EUR | 3 553 EUR |
| Pozīcija | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 |
|---|---|---|---|---|---|
| Aktīvi kopā | 490 660 EUR | 753 230 EUR | 290 458 EUR | 51 589 EUR | 5 479 EUR |
| Apgrozāmie līdzekļi | 489 672 EUR | 750 864 EUR | 287 250 EUR | 48 517 EUR | 4 022 EUR |
| Pašu kapitāls | 477 002 EUR | 737 446 EUR | 285 723 EUR | 49 595 EUR | 4 804 EUR |
| Īstermiņa saistības | 13 658 EUR | 15 784 EUR | 4 735 EUR | 1 994 EUR | 675 EUR |
| Ilgtermiņa saistības | 0 EUR | 0 EUR | 0 EUR | 0 EUR | 0 EUR |
Dati nav pieejami.
Signāli no atvērtajiem datiem (UR, VID, PTAC). Nodokļu parāda summa un komercķīlas atvērtajos datos nav publicētas — tās pārbaudiet VID parādnieku datubāzē un UR informācijas portālā.
Ielādē peļņas datus...
Ielādē apgrozījuma datus...
Ielādē darbinieku skaita datus...
Ielādē salīdzinošos datus...
| Rādītājs | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 |
|---|---|---|---|---|---|
| Kopējais likviditātes koeficients (Current Ratio) Apgrozāmie līdzekļi / Īstermiņa saistības |
35,85 | 47,57 | 60,67 | 24,33 | 5,96 |
| Ātrās likviditātes koeficients (Quick Ratio) (Apgrozāmie līdzekļi − Krājumi) / Īstermiņa saistības |
3,99 | 17,57 | 27,32 | 24,33 | 5,96 |
| Tīrās peļņas rentabilitāte Tīrā peļņa / Neto apgrozījums |
2,41 % | 27,20 % | 28,47 % | 16,41 % | 23,15 % |
| Aktīvu rentabilitāte (ROA) Tīrā peļņa / Aktīvi kopā |
9,08 % | 66,61 % | 88,18 % | 86,82 % | 64,85 % |
| Pašu kapitāla rentabilitāte (ROE) Tīrā peļņa / Pašu kapitāls |
9,34 % | 68,04 % | 89,64 % | 90,31 % | 73,96 % |
| Saistību / pašu kapitāla attiecība (D/E) Saistības kopā / Pašu kapitāls |
0,03 | 0,02 | 0,02 | 0,04 | 0,14 |
| Procentu seguma koeficients (IC) EBIT / Procentu izmaksas |
59,84 | 250,62 | 103,50 | 31,94 | — |
| Aktīvu aprites koeficients Neto apgrozījums / Aktīvi kopā |
3,76 | 2,45 | 3,10 | 5,29 | 2,80 |
| Kapitāla efektivitāte (ROCE) EBIT / Ieguldītais kapitāls |
25,76 % | 70,01 % | 93,39 % | 93,38 % | 74,27 % |
| Altmana Z'-indekss (maksātnespējas risks) Z' (1983) = 0,717·A + 0,847·B + 3,107·C + 0,420·D + 0,998·E |
20,72 | 25,73 | 32,82 | 19,98 | 8,99 |
* Aprēķins veikts pēc Altmana 1983. gada modeļa privātiem uzņēmumiem.
SIA "Ador" ir uzņēmums, kas gadu gaitā nostiprinājis savu stabilitāti un uzticamību.
Pamatojoties uz 2025. gada datiem, tā likviditāte ir pārmērīgi augsta, kas var liecināt par neefektīvu līdzekļu izmantošanu.
Uzņēmuma kontos ir pārāk daudz neizmantotas naudas, kas varētu strādāt.
Peļņas rentabilitāte ir veselīgā līmenī un nodrošina stabilu darbību.
Uzņēmums efektīvi izmanto savus aktīvus peļņas gūšanai.
Pašu kapitāla izmantošanas efektivitāte ir stabila, bet mērena.
Uzņēmums ir finansiāli neatkarīgs un ar zemu riska profilu.
Uzņēmums spēj ātri un efektīvi pārvērst savus aktīvus ieņēmumos.
Turklāt, ieguldītais kapitāls tiek izmantots efektīvi, nodrošinot augstu atdevi.
Augsts procentu seguma rādītājs liecina par spēcīgu maksātspēju attiecībā pret kreditoriem.
Kopumā, augstie noturības rādītāji apstiprina, ka uzņēmums ir finansiāli stabils un drošs.
* Šis apraksts ir informatīvs. Analīze ir vispārīga un neņem vērā konkrētās nozares specifiku. Apraksts balstīts uz publiski pieejamiem uzņēmuma finanšu datiem un uz aprēķiniem sadaļā 'Finanšu Rādītāji un Riska Analīze'.
| Pozīcija | Uzņēmums | Apgrozījums, € | Peļņa, € | Marža | Darb. VID | Apgroz./darb., € VID | ~ Bruto alga/mēn. VID |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1 | SIA "DEPO DIY" | 426 532 242 | 22 810 216 | 5,3 % | 2 442 | 174 665 | 1 971 (2026 Q3) |
| 2 | Pepco Latvia SIA | 66 882 201 | 10 379 078 | 15,5 % | 469 | 142 606 | 1 117 (2026 Q3) |
| 3 | SIA "STOCKMANN" | 36 860 007 | 234 815 | 0,6 % | 277 | 133 069 | 1 656 (2026 Q3) |
| 4 | H & M Hennes & Mauritz SIA | 30 194 436 | 256 077 | 0,8 % | 264 | 114 373 | 1 136 (2026 Q3) |
| 5 | FP LV SIA | 26 848 501 | -649 043 | -2,4 % | 317 | 84 696 | 1 215 (2026 Q3) |
| 6 | SIA "cenuklubs.lv" | 22 303 224 | -914 670 | -4,1 % | 1 | 22 303 224 | *** |
| 7 | Hestio AS | 13 275 964 | 24 438 | 0,2 % | 173 | 76 740 | 1 317 (2026 Q3) |
| 8 | Dormeo Home, SIA | 9 961 637 | 423 217 | 4,2 % | 93 | 107 114 | 1 763 (2026 Q3) |
| 9 | SIA "Rumi Cosmetiques" | 6 841 537 | 13 834 | 0,2 % | 5 | 1 368 307 | 2 885 (2026 Q3) |
| 10 | SIA "ATAS" | 6 492 299 | 1 620 483 | 25,0 % | 6 | 1 082 050 | 2 661 (2026 Q3) |
| 38 | SIA "Ador" (šis uzņēmums) | 1 846 120 | 44 556 | 2,4 % | 7 | 263 731 | 1 000 (2026 Q3) |
[register]
| Reģ.Kods | SEPA ID | Nosauk./Vārds | PirmsPēd. | Pēdiņās | AizPēd. | BezPēd.? | Reģ.TipsKods | Reģ.Tips | Subj.Veids | Subj.VeidsNos. | Reģistrēts | Izbeigts | Slēgts | Adrese | Indekss | AdresesID | Reģions | Pils./Nov. | ATVK | Pārreģ.Term. |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 40203202417 | LV03ZZZ40203202417 | Sabiedrība ar ierobežotu atbildību "Ador" | Sabiedrība ar ierobežotu atbildību | Ador | NULL | 0 | K | Komercreģistrs | SIA | Sabiedrība ar ierobežotu atbildību | 2019-03-21 | NULL | Tukuma nov., Slampes pag., Slampe, "Ābelītes" | 3119 | 102920156 | 100016261 | 0 | 0900280 | NULL |
[memorandum_date]
| ID | Reģ.Nr. | document_date | Reģ.Dat. |
|---|---|---|---|
| 8622757 | 40203202417 | 2019-03-18 | 2019-03-21 12:53:53 |
[equity_capitals]
| ID | Reģ.Nr. | equity_capital_type | equity_capital_type_text | amount | Valūta | No | Lab.Dat. |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 92909132 | 40203202417 | PAID_UP_EQUITY | Apmaksātais pamatkapitāls | 2800 | EUR | 2023-07-17 | 2023-07-17 09:56:24 |
[financial_statements]
| ID | File ID | Reģ.Nr. | Avota Shēma | Avota Tips | Gads | Gada Sākums | Gada Beigas | Darb. Skaits | Noapaļošana | Valūta | created_at |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1036184 | 22890746 | 40203202417 | DokGPv1 | UGP | 2019 | 2019-03-21 | 2019-12-31 | 1 | ONES | EUR | 2020-11-18 14:01:23.94 |
| 1418864 | 31393134 | 40203202417 | DokGPv1 | UGP | 2021 | 2021-01-01 | 2021-12-31 | 1 | ONES | EUR | 2022-08-06 04:41:11.885 |
| 1757360 | 32538901 | 40203202417 | DokGPv1 | UGP | 2022 | 2022-01-01 | 2022-12-31 | 1 | ONES | EUR | 2023-06-04 21:09:52.363 |
| 1922695 | 33555118 | 40203202417 | DokGPv1 | UGP | 2023 | 2023-01-01 | 2023-12-31 | 2 | ONES | EUR | 2024-06-04 17:19:53.312 |
| 2072811 | 34548452 | 40203202417 | DokGPv1 | UGP | 2024 | 2024-01-01 | 2024-12-31 | 3 | ONES | EUR | 2025-06-11 17:02:03.174 |
| 2336482 | 35499912 | 40203202417 | DokGPv1 | UGP | 2025 | 2025-01-01 | 2025-12-31 | 5 | ONES | EUR | 2026-06-03 03:01:10.335 |
| 1222921 | 29315472 | 40203202417 | DokGPv1 | UGP | 2020 | 2020-01-01 | 2020-12-31 | 1 | ONES | EUR | 2021-05-24 17:01:46.251 |
[income_statements]
| Statement ID | File ID | Neto Apgrozījums | Krājumu Izm.(Būtība) | Kapital. Izm.(Būtība) | Pār. Ieņ.(Būtība) | Materiālu Izm.(Būtība) | Personāla Izm.(Būtība) | Nolietojums (Būtība) | Pārd. Pašizm. | Bruto Peļņa | Pārdoš. Izm. | Admin. Izm. | Pār. Ieņ.(Funkcija) | Pār. Izm. | Ieņ. no Līdzdal. | Ieņ. Pār. Ilg. Ieg. | Pār. Proc. Ieņ. | Fin. Ieg. Vērt. Izm. | Proc. Izm. | Ārkārtas Ieņ. | Ārkārtas Izm. | Peļņa pirms UIN | UIN | Peļņa pēc UIN | Citi Nod. | Ārkārtas Divid. | Tīrā Peļņa |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1036184 | 22890746 | 1500 | NULL | NULL | NULL | NULL | NULL | NULL | 1400 | 100 | 0 | 565 | 0 | 30 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | NULL | NULL | -495 | 0 | -495 | NULL | 0 | -495 |
| 1222921 | 29315472 | 7029 | NULL | NULL | NULL | NULL | NULL | NULL | 3215 | 3814 | 156 | 2812 | 0 | 100 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | NULL | NULL | 746 | 0 | 746 | NULL | 0 | 746 |
| 1418864 | 31393134 | 15351 | NULL | NULL | NULL | NULL | NULL | NULL | 4707 | 10644 | 48 | 6933 | 0 | 95 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | NULL | NULL | 3568 | 15 | 3553 | NULL | 0 | 3553 |
| 1757360 | 32538901 | 272986 | NULL | NULL | NULL | NULL | NULL | NULL | 192180 | 80806 | 0 | 33401 | 1 | 1095 | 0 | 0 | 0 | 0 | 1450 | NULL | NULL | 44861 | 70 | 44791 | NULL | 0 | 44791 |
| 1922695 | 33555118 | 899551 | NULL | NULL | NULL | NULL | NULL | NULL | 558786 | 340765 | 0 | 66970 | 10 | 6976 | 0 | 0 | 0 | 0 | 2578 | NULL | NULL | 264251 | 8123 | 256128 | NULL | 0 | 256128 |
| 2072811 | 34548452 | 1844282 | NULL | NULL | NULL | NULL | NULL | NULL | 1204609 | 639673 | 0 | 116861 | 0 | 6529 | 0 | 0 | 0 | 0 | 2060 | NULL | NULL | 514223 | 12500 | 501723 | NULL | 0 | 501723 |
| 2336482 | 35499912 | 1846120 | NULL | NULL | NULL | NULL | NULL | NULL | 1502066 | 344054 | 0 | 169893 | 0 | 51302 | 0 | 0 | 0 | 0 | 2053 | NULL | NULL | 120806 | 76250 | 44556 | NULL | 0 | 44556 |
[balance_sheets]
| Statement ID | File ID | Nauda | Īst. Vērtspapīri | Debitori | Krājumi | Apgrozāmie Līdz. | Ilg. Fin. Ieguld. | Pamatlīdzekļi | Nemater. Ieguld. | Kopā Ilgter. Ieguld. | Aktīvi Kopā | Mājokļa Rem. Maks. | Īsterm. Saistības | Ilgterm. Saistības | Uzkrājumi | Pašu Kapitāls | Pasīvi Kopā |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1036184 | 22890746 | 651 | 0 | 46 | 0 | 697 | 0 | 0 | 0 | 0 | 697 | NULL | 192 | 0 | 0 | 505 | 697 |
| 1222921 | 29315472 | 676 | 0 | 14 | 0 | 690 | 0 | 1417 | 0 | 1417 | 2107 | NULL | 856 | 0 | 0 | 1251 | 2107 |
| 1418864 | 31393134 | 3857 | 0 | 165 | 0 | 4022 | 0 | 1457 | 0 | 1457 | 5479 | NULL | 675 | 0 | 0 | 4804 | 5479 |
| 1757360 | 32538901 | 13031 | 0 | 35486 | 0 | 48517 | 0 | 3072 | 0 | 3072 | 51589 | NULL | 1994 | 0 | 0 | 49595 | 51589 |
| 1922695 | 33555118 | 50411 | 0 | 78945 | 157894 | 287250 | 0 | 3208 | 0 | 3208 | 290458 | NULL | 4735 | 0 | 0 | 285723 | 290458 |
| 2072811 | 34548452 | 244344 | 0 | 33024 | 473496 | 750864 | 0 | 2366 | 0 | 2366 | 753230 | NULL | 15784 | 0 | 0 | 737446 | 753230 |
| 2336482 | 35499912 | 10058 | 0 | 44490 | 435124 | 489672 | 0 | 988 | 0 | 988 | 490660 | NULL | 13658 | 0 | 0 | 477002 | 490660 |
[pdb_nm_komersantu_samaksato_nodoklu_kopsumas_odata]
| Reģ. Kods | Nosaukums | Gads | Forma | NACE kods | Adreses ATVK | Adreses ATVK nos. | Nodokļi kopā (tūkst. EUR) | IIN (tūkst. EUR) | VSAOI (tūkst. EUR) | Vid. darb. sk. |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 40203202417 | Sabiedrība ar ierobežotu atbildību "Ador" | 2024 | sabiedrība ar ierobežotu atbildību | 4712 | 052530 | Slampes pag. | 61.89 | 6.92 | 9.50 | 3 |
| 40203202417 | Sabiedrība ar ierobežotu atbildību "Ador" | 2023 | sabiedrība ar ierobežotu atbildību | 4791 | 052530 | Slampes pag. | 57.26 | 2.46 | 4.02 | 2 |
| 40203202417 | Sabiedrība ar ierobežotu atbildību "Ador" | 2022 | sabiedrība ar ierobežotu atbildību | 4791 | 052530 | Slampes pag. | 56.53 | 1.16 | 1.90 | 1 |
[pdb_pvnmaksataji_odata]
| PVN Nr. | Nosaukums | Aktīvs | Reģistrēts | Būvn. pazīme | PVN139_2_pazime | Izslēgts |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 40203202417 | Sabiedrība ar ierobežotu atbildību "Ador" | ir | 08.08.2019 | nav | nav |
[reitings_uznemumi]
| Reģ. Kods | Nosaukums | Reitings | Skaidrojums | Atjaunots |
|---|---|---|---|---|
| 40203202417 | Sabiedrība ar ierobežotu atbildību "Ador" | A | Laba saistību izpilde | 06.10.2026 |
Juridiskā adrese ir "Ābelītes", Slampe, Slampes pag., Tukuma nov., LV-3119.
2025. gadā uzņēmuma apgrozījums bija 1 846 120 EUR, un peļņa bija 44 556 EUR.
2025. gadā uzņēmumā vidēji bija nodarbināti 5 darbinieki.
Kopējais likviditātes koeficients (current ratio) 2025. gadā bija 35,85 — apgrozāmie līdzekļi attiecībā pret īstermiņa saistībām. Ātrās likviditātes koeficients (quick ratio): 3,99.
Altmana Z'-indekss (1983. gada modelis privātiem uzņēmumiem) 2025. gadā bija 20,72, kas ir drošajā zonā (zems maksātnespējas risks). Aprēķins ir informatīvs un nav finanšu konsultācija.
Saskaņā ar VID publiskajiem datiem, uzņēmums ir reģistrēts kā aktīvs PVN maksātājs.
Balstoties uz VID datiem par 2024. gadu, aprēķinātā vidējā bruto alga (pirms nodokļiem) uzņēmumā bija aptuveni 774.09 EUR mēnesī. Tas atbilst aptuvenai neto algai ('uz rokas') ap ~ 633.17 EUR. Jāņem vērā, ka šis ir aptuvens aprēķins.
2024. gadā uzņēmums valsts kopbudžetā samaksāja aptuveni 61 890 EUR VID administrētajos nodokļos, tostarp iedzīvotāju ienākuma nodoklī 6 920 EUR un VSAOI 9 500 EUR (VID atvērtie dati).
VID nodokļu maksātāja reitings ir "A" — Laba saistību izpilde.
Uzņēmuma galvenā reģistrētā darbības nozare saskaņā ar NACE klasifikatoru ir: Cita nespecializēta mazumtirdzniecība.
Apgrozījums no katra uzņēmuma jaunākā iesniegtā gada pārskata.
Visa nozare: Cita nespecializēta mazumtirdzniecība · Tukuma novads — lielākie uzņēmumi
Uzņēmumi, kas šajā sarakstā stāv tieši blakus, un tie, kas ir 5, 25, 125 un 625 vietas augstāk vai zemāk.
Lapas ģenerēšanas datums: 03-11-2026