SIA "1NCE Latvia" (reģ. Nr. 40203204013) — sabiedrība ar ierobežotu atbildību, statuss: Aktīvs, reģ. datums: 2019-03-29. Jaunākais gada pārskats (2023): apgrozījums 9 216 037 EUR, peļņa 474 213 EUR, darbinieku skaits: 80. Kopējais likviditātes koeficients: 2,90 (2023). VID nodokļu maksātāja reitings: B.
Pamatdarbība: Datošanas infrastruktūra, datu apstrāde, mitināšana un ar to saistītas darbības
| Reģistrācijas Nr. | 40203204013 |
| Statuss | Aktīvs |
| Juridiskā Forma | Sabiedrība ar ierobežotu atbildību (SIA) |
| Reģistrs | Komercreģistrs |
| Reģistrēts | 2019-03-29 |
| Darbība izbeigta | — |
| Slēgts | — |
| SEPA ID | LV76ZZZ40203204013 |
| Juridiskā adrese | Republikas laukums 3 - 124, Rīga, LV-1010 |
UR datu kopija atjaunota: 2026-08-30
| Gads | Apgrozījums | Peļņa | Aktīvi | Darbinieki |
|---|---|---|---|---|
| 2023 | 9 216 037 EUR | 474 213 EUR | 1 743 032 EUR | 80 |
| 2022 | 5 747 075 EUR | 320 313 EUR | 1 059 991 EUR | 62 |
| 2021 | 3 311 829 EUR | 101 073 EUR | 404 941 EUR | 46 |
| 2020 | 1 865 700 EUR | 85 808 EUR | 231 345 EUR | 25 |
| 2019 | 597 271 EUR | 42 333 EUR | 128 825 EUR | 9 |
| Periods | Nodokļi kopā (tūkst. EUR) | IIN (tūkst. EUR) | VSAOI (tūkst. EUR) | Darbinieki |
|---|---|---|---|---|
| 2026. gada 2. ceturksnis | 530.61 | 201.01 | 351.33 | 66 |
| 2026. gada 1. ceturksnis | 580.57 | 223.49 | 384.11 | 67 |
| 2025. gada 4. ceturksnis | 573.57 | 219.14 | 378.63 | 68 |
| 2024 | 2 764.18 | 1 046.19 | 1 821.09 | 88 |
| 2023 | 2 320.94 | 903.51 | 1 538.69 | 80 |
| 2022 | 1 613.30 | 624.34 | 1 076.76 | 63 |
| Periods | Vidējā bruto alga (EUR) (alga uz papīra) | Aptuvenā neto alga (EUR) (alga uz rokas) |
|---|---|---|
| 2026. gada 2. ceturksnis | 5 205.03 | ~ 3 610.83 |
| 2026. gada 1. ceturksnis | 5 605.73 | ~ 3 878.01 |
| 2025. gada 4. ceturksnis | 5 444.50 | ~ 3 760.31 |
| 2024 | 5 058.72 | ~ 3 536.23 |
| 2023 | 4 701.68 | ~ 3 290.17 |
| 2022 | 4 178.02 | ~ 2 929.29 |
Bruto algas aprēķina formula 2024. gadam:
( (VSAOI summa * 1000) / VSAOI likme ) / Darbinieku skaits / 12 mēneši
( (1821.09 * 1000) / 0.3409 ) / 88 / 12 = 5 058.72 EUR
Aptuvenās neto algas ("uz rokas") aprēķins 2024. gadam:
1. VSAOI darba ņēmēja daļa (10.5%): 5 058.72 * 0.105 = 531.17 EUR
2. Piemērojamais neapliekamais minimums: 0.00 EUR
3. Iedzīvotāju ienākuma nodoklis (IIN 21.9%): (5 058.72 - 531.17 - 0.00) * 0.219 ≈ 991.33 EUR
4. Neto alga: 5 058.72 - 531.17 - 991.33 = ~ 3 536.23 EUR
* Šis ir aptuvens aprēķins. Tas pieņem, ka darbiniekam nav apgādājamo vai citu atvieglojumu. Reālā vidējā neto alga var atšķirties.
| Peļņas vai zaudējumu aprēķins | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 |
|---|---|---|---|---|---|
| Neto apgrozījums | 9 216 037 EUR | 5 747 075 EUR | 3 311 829 EUR | 1 865 700 EUR | 597 271 EUR |
| Bruto peļņa | 1 436 521 EUR | 1 189 679 EUR | 444 278 EUR | 286 784 EUR | 169 116 EUR |
| Peļņa pirms nodokļiem | 474 242 EUR | 320 352 EUR | 102 206 EUR | 86 332 EUR | 42 333 EUR |
| UIN nodoklis | 29 EUR | 39 EUR | 1 133 EUR | 524 EUR | 0 EUR |
| Tīrā peļņa | 474 213 EUR | 320 313 EUR | 101 073 EUR | 85 808 EUR | 42 333 EUR |
| Pozīcija | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 |
|---|---|---|---|---|---|
| Aktīvi kopā | 1 743 032 EUR | 1 059 991 EUR | 404 941 EUR | 231 345 EUR | 128 825 EUR |
| Apgrozāmie līdzekļi | 1 722 990 EUR | 1 026 623 EUR | 343 689 EUR | 172 787 EUR | 111 731 EUR |
| Pašu kapitāls | 1 026 540 EUR | 552 327 EUR | 232 014 EUR | 130 941 EUR | 45 133 EUR |
| Īstermiņa saistības | 594 376 EUR | 507 664 EUR | 172 927 EUR | 100 404 EUR | 83 692 EUR |
| Ilgtermiņa saistības | 0 EUR | 0 EUR | 0 EUR | 0 EUR | 0 EUR |
Dati nav pieejami.
Signāli no atvērtajiem datiem (UR, VID, PTAC). Nodokļu parāda summa un komercķīlas atvērtajos datos nav publicētas — tās pārbaudiet VID parādnieku datubāzē un UR informācijas portālā.
Rādītas tikai juridisko personu saistības; fizisko personu dalībnieki netiek rādīti. Daļu % pret reģistrēto pamatkapitālu. Avots: Uzņēmumu reģistra atvērtie dati.
De minimis ir neliela apjoma valsts atbalsts bez Eiropas Komisijas atļaujas (parasti līdz 300 000 € trīs gados). Rādītie 2025-05-14 – 2025-05-14 piešķīrumi nav pilna vēsture: uzskaites sistēma publisko tikai kārtējo un divus iepriekšējos fiskālos gadus. Aizdevumi un galvojumi ir jāatmaksā. Avots: FM de minimis uzskaite.
Ielādē peļņas datus...
Ielādē apgrozījuma datus...
Ielādē darbinieku skaita datus...
Ielādē salīdzinošos datus...
| Rādītājs | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 |
|---|---|---|---|---|---|
| Kopējais likviditātes koeficients (Current Ratio) Apgrozāmie līdzekļi / Īstermiņa saistības |
2,90 | 2,02 | 1,99 | 1,72 | 1,34 |
| Ātrās likviditātes koeficients (Quick Ratio) (Apgrozāmie līdzekļi − Krājumi) / Īstermiņa saistības |
2,90 | 2,02 | 1,99 | 1,72 | 1,34 |
| Tīrās peļņas rentabilitāte Tīrā peļņa / Neto apgrozījums |
5,15 % | 5,57 % | 3,05 % | 4,60 % | 7,09 % |
| Aktīvu rentabilitāte (ROA) Tīrā peļņa / Aktīvi kopā |
27,21 % | 30,22 % | 24,96 % | 37,09 % | 32,86 % |
| Pašu kapitāla rentabilitāte (ROE) Tīrā peļņa / Pašu kapitāls |
46,20 % | 57,99 % | 43,56 % | 65,53 % | 93,80 % |
| Saistību / pašu kapitāla attiecība (D/E) Saistības kopā / Pašu kapitāls |
0,58 | 0,92 | 0,75 | 0,77 | 1,85 |
| Aktīvu aprites koeficients Neto apgrozījums / Aktīvi kopā |
5,29 | 5,42 | 8,18 | 8,06 | 4,64 |
| Kapitāla efektivitāte (ROCE) EBIT / Ieguldītais kapitāls |
41,29 % | 58,00 % | 44,05 % | 65,93 % | 93,80 % |
| Altmana Z'-indekss (maksātnespējas risks) Z' (1983) = 0,717·A + 0,847·B + 3,107·C + 0,420·D + 0,998·E |
7,81 | 7,60 | 10,30 | 10,46 | 6,33 |
* Aprēķins veikts pēc Altmana 1983. gada modeļa privātiem uzņēmumiem.
SIA "1NCE Latvia" ir uzņēmums ar gandrīz desmitgades pieredzi un skaidru attīstības virzienu.
Pamatojoties uz 2023. gada datiem, tas demonstrē stabilu maksātspēju un spēju laikus segt īstermiņa saistības.
Uzņēmuma kontos ir pārāk daudz neizmantotas naudas, kas varētu strādāt.
Peļņas rentabilitāte ir veselīgā līmenī un nodrošina stabilu darbību.
Uzņēmums efektīvi izmanto savus aktīvus peļņas gūšanai.
Ieguldītais kapitāls tiek pārvaldīts efektīvi, garantējot augstu atdevi.
Uzņēmums ir finansiāli neatkarīgs un ar zemu riska profilu.
Uzņēmums spēj ātri un efektīvi pārvērst savus aktīvus ieņēmumos.
Uzņēmums demonstrē spēju efektīvi izmantot visu kapitālu vērtības radīšanai.
Kopumā, augstie noturības rādītāji apstiprina, ka uzņēmums ir finansiāli stabils un drošs.
* Šis apraksts ir informatīvs. Analīze ir vispārīga un neņem vērā konkrētās nozares specifiku. Apraksts balstīts uz publiski pieejamiem uzņēmuma finanšu datiem un uz aprēķiniem sadaļā 'Finanšu Rādītāji un Riska Analīze'.
| Pozīcija | Uzņēmums | Apgrozījums, € | Peļņa, € | Marža | Darb. VID | Apgroz./darb., € VID | ~ Bruto alga/mēn. VID |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1 | SIA "Euro Live Technologies" | 71 632 889 | 3 405 813 | 4,8 % | 1 906 | 37 583 | 2 232 (2026 Q2) |
| 2 | "Reverse Group" SIA | 46 281 992 | 1 268 760 | 2,7 % | 2 | 23 140 996 | *** |
| 3 | WSoft SIA | 22 734 816 | 343 076 | 1,5 % | 810 | 28 068 | 1 442 (2026 Q2) |
| 4 | GoCardless SIA | 10 512 527 | -1 391 574 | -13,2 % | 207 | 50 785 | 3 593 (2026 Q2) |
| 5 | SIA "1NCE Latvia" (šis uzņēmums) | 9 216 037 | 474 213 | 5,1 % | 66 | 139 637 | 5 205 (2026 Q2) |
| 6 | SIA "United International" | 6 168 807 | 750 940 | 12,2 % | 3 | 2 056 269 | 404 (2026 Q2) |
| 7 | SIA FactSet Latvia | 4 372 175 | 331 432 | 7,6 % | 64 | 68 315 | 3 339 (2026 Q2) |
| 8 | AS "Kredītinformācijas Birojs" | 3 445 340 | 839 558 | 24,4 % | 20 | 172 267 | 4 901 (2026 Q2) |
| 9 | SIA "Izglītības sistēmas" | 1 900 910 | 635 306 | 33,4 % | 18 | 105 606 | 3 664 (2026 Q2) |
| 10 | SIA "UA-HOSTING" | 1 052 736 | 90 653 | 8,6 % | 4 | 263 184 | 675 (2026 Q2) |
[register]
| Reģ.Kods | SEPA ID | Nosauk./Vārds | PirmsPēd. | Pēdiņās | AizPēd. | BezPēd.? | Reģ.TipsKods | Reģ.Tips | Subj.Veids | Subj.VeidsNos. | Reģistrēts | Izbeigts | Slēgts | Adrese | Indekss | AdresesID | Reģions | Pils./Nov. | ATVK | Pārreģ.Term. |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 40203204013 | LV76ZZZ40203204013 | SIA "1NCE Latvia" | SIA | 1NCE Latvia | NULL | 0 | K | Komercreģistrs | SIA | Sabiedrība ar ierobežotu atbildību | 2019-03-29 | NULL | Rīga, Republikas laukums 3 - 124 | 1010 | 117513212 | 0 | 100003003 | NULL | NULL |
[memorandum_date]
| ID | Reģ.Nr. | document_date | Reģ.Dat. |
|---|---|---|---|
| 8634436 | 40203204013 | 2019-03-08 | 2019-03-25 16:45:52 |
[deminimis]
| person_reg_nr | assign_date | assigned_amount | assigner_title | program_title | instrument_title | regul_title | project_title |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 40203204013 | 2025-05-14 | 4798 | Biedrība "Latvijas Informācijas un komunikācijas tehnoloģijas asociācija" | ANM 2.3.1.2.i. investīcija "Uzņēmumu digitālo prasmju attīstība" 2.kārta | 01 Tiešais maksājums (grants) | 2023/2831 Vispārējā tautsaimniecība (2023/2831) | a96c99f1 |
[equity_capitals]
| ID | Reģ.Nr. | equity_capital_type | equity_capital_type_text | amount | Valūta | No | Lab.Dat. |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 92690576 | 40203204013 | PAID_UP_EQUITY | Apmaksātais pamatkapitāls | 2800 | EUR | 2019-03-29 | 2019-03-29 15:50:04 |
[financial_statements]
| ID | File ID | Reģ.Nr. | Avota Shēma | Avota Tips | Gads | Gada Sākums | Gada Beigas | Darb. Skaits | Noapaļošana | Valūta | created_at |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1050697 | 23029991 | 40203204013 | DokGPv1 | UGP | 2019 | 2019-03-29 | 2019-12-31 | 9 | ONES | EUR | 2020-11-19 10:15:56.609 |
| 1177055 | 28941756 | 40203204013 | DokGPv1 | UGP | 2020 | 2020-01-01 | 2020-12-31 | 25 | ONES | EUR | 2021-03-13 03:24:16.905 |
| 1328879 | 30768935 | 40203204013 | DokGPv1 | UGP | 2021 | 2021-01-01 | 2021-12-31 | 46 | ONES | EUR | 2022-04-06 16:04:00.073 |
| 1713717 | 32402803 | 40203204013 | DokGPv1 | UGP | 2022 | 2022-01-01 | 2022-12-31 | 62 | ONES | EUR | 2023-05-11 23:06:53.29 |
| 1943255 | 33815008 | 40203204013 | DokGPv1 | UGP | 2023 | 2023-01-01 | 2023-12-31 | 80 | ONES | EUR | 2024-10-03 19:00:20.157 |
[income_statements]
| Statement ID | File ID | Neto Apgrozījums | Krājumu Izm.(Būtība) | Kapital. Izm.(Būtība) | Pār. Ieņ.(Būtība) | Materiālu Izm.(Būtība) | Personāla Izm.(Būtība) | Nolietojums (Būtība) | Pārd. Pašizm. | Bruto Peļņa | Pārdoš. Izm. | Admin. Izm. | Pār. Ieņ.(Funkcija) | Pār. Izm. | Ieņ. no Līdzdal. | Ieņ. Pār. Ilg. Ieg. | Pār. Proc. Ieņ. | Fin. Ieg. Vērt. Izm. | Proc. Izm. | Ārkārtas Ieņ. | Ārkārtas Izm. | Peļņa pirms UIN | UIN | Peļņa pēc UIN | Citi Nod. | Ārkārtas Divid. | Tīrā Peļņa |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1050697 | 23029991 | 597271 | NULL | NULL | NULL | NULL | NULL | NULL | 428155 | 169116 | 0 | 86636 | 0 | 40147 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | NULL | NULL | 42333 | 0 | 42333 | NULL | 0 | 42333 |
| 1177055 | 28941756 | 1865700 | NULL | NULL | NULL | NULL | NULL | NULL | 1578916 | 286784 | 0 | 192257 | 42 | 8237 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | NULL | NULL | 86332 | 524 | 85808 | NULL | 0 | 85808 |
| 1328879 | 30768935 | 3311829 | NULL | NULL | NULL | NULL | NULL | NULL | 2867551 | 444278 | 0 | 330145 | 0 | 11927 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | NULL | NULL | 102206 | 1133 | 101073 | NULL | 0 | 101073 |
| 1713717 | 32402803 | 5747075 | NULL | NULL | NULL | NULL | NULL | NULL | 4557396 | 1189679 | 0 | 862495 | 7851 | 14683 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | NULL | NULL | 320352 | 39 | 320313 | NULL | 0 | 320313 |
| 1943255 | 33815008 | 9216037 | NULL | NULL | NULL | NULL | NULL | NULL | 7779516 | 1436521 | 0 | 951446 | 7080 | 17913 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | NULL | NULL | 474242 | 29 | 474213 | NULL | 0 | 474213 |
[balance_sheets]
| Statement ID | File ID | Nauda | Īst. Vērtspapīri | Debitori | Krājumi | Apgrozāmie Līdz. | Ilg. Fin. Ieguld. | Pamatlīdzekļi | Nemater. Ieguld. | Kopā Ilgter. Ieguld. | Aktīvi Kopā | Mājokļa Rem. Maks. | Īsterm. Saistības | Ilgterm. Saistības | Uzkrājumi | Pašu Kapitāls | Pasīvi Kopā |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1050697 | 23029991 | 43406 | 0 | 68325 | 0 | 111731 | 0 | 17094 | 0 | 17094 | 128825 | NULL | 83692 | 0 | 0 | 45133 | 128825 |
| 1177055 | 28941756 | 27214 | 0 | 145573 | 0 | 172787 | 0 | 58558 | 0 | 58558 | 231345 | NULL | 100404 | 0 | 0 | 130941 | 231345 |
| 1328879 | 30768935 | 15781 | 0 | 327908 | 0 | 343689 | 0 | 61252 | 0 | 61252 | 404941 | NULL | 172927 | 0 | 0 | 232014 | 404941 |
| 1713717 | 32402803 | 188155 | 0 | 838468 | 0 | 1026623 | 0 | 33368 | 0 | 33368 | 1059991 | NULL | 507664 | 0 | 0 | 552327 | 1059991 |
| 1943255 | 33815008 | 272818 | 0 | 1450172 | 0 | 1722990 | 0 | 20042 | 0 | 20042 | 1743032 | NULL | 594376 | 0 | 122116 | 1026540 | 1743032 |
[pdb_nm_komersantu_samaksato_nodoklu_kopsumas_odata]
| Reģ. Kods | Nosaukums | Gads | Forma | NACE kods | Adreses ATVK | Adreses ATVK nos. | Nodokļi kopā (tūkst. EUR) | IIN (tūkst. EUR) | VSAOI (tūkst. EUR) | Vid. darb. sk. |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 40203204013 | SIA "1NCE Latvia" | 2024 | sabiedrība ar ierobežotu atbildību | ? | 010096 | Ziemeļu rajons | 2 764.18 | 1 046.19 | 1 821.09 | 88 |
| 40203204013 | SIA "1NCE Latvia" | 2023 | sabiedrība ar ierobežotu atbildību | 6311 | 010096 | Ziemeļu rajons | 2 320.94 | 903.51 | 1 538.69 | 80 |
| 40203204013 | SIA "1NCE Latvia" | 2022 | sabiedrība ar ierobežotu atbildību | 6311 | 010096 | Ziemeļu rajons | 1 613.30 | 624.34 | 1 076.76 | 63 |
[pdb_pvnmaksataji_odata]
| PVN Nr. | Nosaukums | Aktīvs | Reģistrēts | Būvn. pazīme | PVN139_2_pazime | Izslēgts |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 40203204013 | SIA "1NCE Latvia" | ir | 04.06.2019 | nav | nav |
[reitings_uznemumi]
| Reģ. Kods | Nosaukums | Reitings | Skaidrojums | Atjaunots |
|---|---|---|---|---|
| 40203204013 | SIA "1NCE Latvia" | B | Jāuzlabo saistību izpilde | 12.08.2026 |
Juridiskā adrese ir Republikas laukums 3 - 124, Rīga, LV-1010.
2023. gadā uzņēmuma apgrozījums bija 9 216 037 EUR, un peļņa bija 474 213 EUR.
2023. gadā uzņēmumā vidēji bija nodarbināti 80 darbinieki.
Kopējais likviditātes koeficients (current ratio) 2023. gadā bija 2,90 — apgrozāmie līdzekļi attiecībā pret īstermiņa saistībām. Ātrās likviditātes koeficients (quick ratio): 2,90.
Altmana Z'-indekss (1983. gada modelis privātiem uzņēmumiem) 2023. gadā bija 7,81, kas ir drošajā zonā (zems maksātnespējas risks). Aprēķins ir informatīvs un nav finanšu konsultācija.
Saskaņā ar VID publiskajiem datiem, uzņēmums ir reģistrēts kā aktīvs PVN maksātājs.
Balstoties uz VID datiem par 2024. gadu, aprēķinātā vidējā bruto alga (pirms nodokļiem) uzņēmumā bija aptuveni 5 058.72 EUR mēnesī. Tas atbilst aptuvenai neto algai ('uz rokas') ap ~ 3 536.23 EUR. Jāņem vērā, ka šis ir aptuvens aprēķins.
2024. gadā uzņēmums valsts kopbudžetā samaksāja aptuveni 2 764 180 EUR VID administrētajos nodokļos, tostarp iedzīvotāju ienākuma nodoklī 1 046 190 EUR un VSAOI 1 821 090 EUR (VID atvērtie dati).
VID nodokļu maksātāja reitings ir "B" — Jāuzlabo saistību izpilde.
Uzņēmuma galvenā reģistrētā darbības nozare saskaņā ar NACE klasifikatoru ir: Datošanas infrastruktūra, datu apstrāde, mitināšana un ar to saistītas darbības.
Lapas ģenerēšanas datums: 31-08-2026