SIA "Reverse Group" (reģ. Nr. 42103089478) — sabiedrība ar ierobežotu atbildību, statuss: Aktīvs, reģ. datums: 2019-02-15. Jaunākais gada pārskats (2024): apgrozījums 40 950 656 EUR, peļņa 299 178 EUR, darbinieku skaits: 4. Kopējais likviditātes koeficients: 0,59 (2024). VID nodokļu maksātāja reitings: B.
Pamatdarbība: Datošanas infrastruktūra, datu apstrāde, mitināšana un ar to saistītas darbības
| Reģistrācijas Nr. | 42103089478 |
| Statuss | Aktīvs |
| Juridiskā Forma | Sabiedrība ar ierobežotu atbildību (SIA) |
| Reģistrs | Komercreģistrs |
| Reģistrēts | 2019-02-15 |
| Darbība izbeigta | — |
| Slēgts | — |
| SEPA ID | LV27ZZZ42103089478 |
| Juridiskā adrese | Rietumkrasta iela 2 - 9, Liepāja, LV-3416 |
UR datu kopija atjaunota: 2026-08-30
| Gads | Apgrozījums | Peļņa | Aktīvi | Darbinieki |
|---|---|---|---|---|
| 2024 | 40 950 656 EUR | 299 178 EUR | 4 196 361 EUR | 4 |
| 2023 | 26 275 186 EUR | 1 098 994 EUR | 3 536 847 EUR | 2 |
| 2022 | 7 685 829 EUR | 113 092 EUR | 2 014 842 EUR | 2 |
| 2021 | 34 682 EUR | -51 400 EUR | 122 755 EUR | 1 |
| 2020 | 17 510 EUR | 1 340 EUR | 3 918 EUR | 1 |
| 2019 | 7 967 EUR | 1 071 EUR | 1 553 EUR | 1 |
| Periods | Nodokļi kopā (tūkst. EUR) | IIN (tūkst. EUR) | VSAOI (tūkst. EUR) | Darbinieki |
|---|---|---|---|---|
| 2026. gada 2. ceturksnis | 20.86 | 8.11 | 12.75 | 2 |
| 2026. gada 1. ceturksnis | 8.16 | 9.63 | 14.78 | 2 |
| 2025. gada 4. ceturksnis | 18.21 | 9.00 | 9.21 | 2 |
| 2024 | 580.96 | 74.36 | 118.31 | 4 |
| 2023 | 222.46 | 28.26 | 46.68 | 2 |
| 2022 | 7.90 | 2.44 | 4.00 | 1 |
| Periods | Vidējā bruto alga (EUR) (alga uz papīra) | Aptuvenā neto alga (EUR) (alga uz rokas) |
|---|---|---|
| 2026. gada 2. ceturksnis | *** | *** |
| 2026. gada 1. ceturksnis | *** | *** |
| 2025. gada 4. ceturksnis | *** | *** |
| 2024 | 7 230.25 | ~ 5 032.74 |
| 2023 | *** | *** |
| 2022 | *** | *** |
* *** — periodos, kad uzņēmumā ir mazāk nekā 3 darbinieki, algas aprēķins tiek slēpts privātuma aizsardzībai: dati VID publikācijā ir, bet vidējā alga atklātu konkrētu personu atalgojumu.
Bruto algas aprēķina formula 2024. gadam:
( (VSAOI summa * 1000) / VSAOI likme ) / Darbinieku skaits / 12 mēneši
( (118.31 * 1000) / 0.3409 ) / 4 / 12 = 7 230.25 EUR
Aptuvenās neto algas ("uz rokas") aprēķins 2024. gadam:
1. VSAOI darba ņēmēja daļa (10.5%): 7 230.25 * 0.105 = 759.18 EUR
2. Piemērojamais neapliekamais minimums: 0.00 EUR
3. Iedzīvotāju ienākuma nodoklis (IIN 22.23%): (7 230.25 - 759.18 - 0.00) * 0.2223 ≈ 1 438.34 EUR
4. Neto alga: 7 230.25 - 759.18 - 1 438.34 = ~ 5 032.74 EUR
* Šis ir aptuvens aprēķins. Tas pieņem, ka darbiniekam nav apgādājamo vai citu atvieglojumu. Reālā vidējā neto alga var atšķirties.
| Peļņas vai zaudējumu aprēķins | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 |
|---|---|---|---|---|---|
| Neto apgrozījums | 40 950 656 EUR | 26 275 186 EUR | 7 685 829 EUR | 34 682 EUR | 17 510 EUR |
| Bruto peļņa | 32 391 202 EUR | 21 745 004 EUR | 6 146 305 EUR | -49 002 EUR | 1 340 EUR |
| Peļņa pirms nodokļiem | 2 957 261 EUR | 2 037 750 EUR | 113 092 EUR | -51 400 EUR | 1 340 EUR |
| UIN nodoklis | 496 351 EUR | 187 751 EUR | 0 EUR | 0 EUR | 0 EUR |
| Tīrā peļņa | 299 178 EUR | 1 098 994 EUR | 113 092 EUR | -51 400 EUR | 1 340 EUR |
| Pozīcija | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 |
|---|---|---|---|---|---|
| Aktīvi kopā | 4 196 361 EUR | 3 536 847 EUR | 2 014 842 EUR | 122 755 EUR | 3 918 EUR |
| Apgrozāmie līdzekļi | 2 220 026 EUR | 2 271 463 EUR | 2 014 842 EUR | 122 755 EUR | 3 918 EUR |
| Pašu kapitāls | 402 018 EUR | 243 958 EUR | 164 123 EUR | 51 031 EUR | 2 412 EUR |
| Īstermiņa saistības | 3 794 343 EUR | 2 792 889 EUR | 1 850 719 EUR | 71 724 EUR | 1 506 EUR |
| Ilgtermiņa saistības | 0 EUR | 500 000 EUR | 0 EUR | 0 EUR | 0 EUR |
Dati nav pieejami.
Signāli no atvērtajiem datiem (UR, VID, PTAC). Nodokļu parāda summa un komercķīlas atvērtajos datos nav publicētas — tās pārbaudiet VID parādnieku datubāzē un UR informācijas portālā.
Rādītas tikai juridisko personu saistības; fizisko personu dalībnieki netiek rādīti. Daļu % pret reģistrēto pamatkapitālu. Avots: Uzņēmumu reģistra atvērtie dati.
De minimis ir neliela apjoma valsts atbalsts bez Eiropas Komisijas atļaujas (parasti līdz 300 000 € trīs gados). Rādītie 2023-05-11 – 2023-05-11 piešķīrumi nav pilna vēsture: uzskaites sistēma publisko tikai kārtējo un divus iepriekšējos fiskālos gadus. Aizdevumi un galvojumi ir jāatmaksā. Avots: FM de minimis uzskaite.
Ielādē peļņas datus...
Ielādē apgrozījuma datus...
Ielādē darbinieku skaita datus...
Ielādē salīdzinošos datus...
| Rādītājs | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 |
|---|---|---|---|---|---|
| Kopējais likviditātes koeficients (Current Ratio) Apgrozāmie līdzekļi / Īstermiņa saistības |
0,59 | 0,81 | 1,09 | 1,71 | 2,60 |
| Ātrās likviditātes koeficients (Quick Ratio) (Apgrozāmie līdzekļi − Krājumi) / Īstermiņa saistības |
0,59 | 0,81 | 1,09 | 1,71 | 2,56 |
| Tīrās peļņas rentabilitāte Tīrā peļņa / Neto apgrozījums |
0,73 % | 4,18 % | 1,47 % | -148,20 % | 7,65 % |
| Aktīvu rentabilitāte (ROA) Tīrā peļņa / Aktīvi kopā |
7,13 % | 31,07 % | 5,61 % | -41,87 % | 34,20 % |
| Pašu kapitāla rentabilitāte (ROE) Tīrā peļņa / Pašu kapitāls |
74,42 % | 450,48 % | 68,91 % | -100,72 % | 55,56 % |
| Saistību / pašu kapitāla attiecība (D/E) Saistības kopā / Pašu kapitāls |
9,44 | 13,50 | 11,28 | 1,41 | 0,62 |
| Procentu seguma koeficients (IC) EBIT / Procentu izmaksas |
268,02 | 77,29 | 1 917,81 | -324,32 | — |
| Aktīvu aprites koeficients Neto apgrozījums / Aktīvi kopā |
9,76 | 7,43 | 3,81 | 0,28 | 4,47 |
| Kapitāla efektivitāte (ROCE) EBIT / Ieguldītais kapitāls |
738,36 % | 277,50 % | 68,94 % | -100,41 % | 55,56 % |
| Altmana Z'-indekss (maksātnespējas risks) Z' (1983) = 0,717·A + 0,847·B + 3,107·C + 0,420·D + 0,998·E |
11,79 | 9,21 | 4,15 | -0,07 | 7,16 |
* Aprēķins veikts pēc Altmana 1983. gada modeļa privātiem uzņēmumiem.
SIA "Reverse Group" ir uzņēmums ar gandrīz desmitgades pieredzi un skaidru attīstības virzienu.
Pamatojoties uz 2024. gada datiem, tam trūkst apgrozāmo līdzekļu, lai segtu savas tuvākās saistības.
Bez krājumu realizācijas uzņēmumam varētu rasties naudas plūsmas problēmas.
Uzņēmums strādā ar stabilu un noturīgu peļņas normu.
Uzņēmums efektīvi izmanto savus aktīvus peļņas gūšanai.
Ieguldītais kapitāls tiek pārvaldīts efektīvi, garantējot augstu atdevi.
Darbība tiek lielā mērā finansēta ar augstu aizņemtā kapitāla īpatsvaru.
Pozitīvi, ka aktīvu apgrozījums ir augsts.
Uzņēmums demonstrē spēju efektīvi izmantot visu kapitālu vērtības radīšanai.
Uzņēmums spēj viegli un droši segt procentu maksājumus.
Kopumā, augstie noturības rādītāji apstiprina, ka uzņēmums ir finansiāli stabils un drošs.
* Šis apraksts ir informatīvs. Analīze ir vispārīga un neņem vērā konkrētās nozares specifiku. Apraksts balstīts uz publiski pieejamiem uzņēmuma finanšu datiem un uz aprēķiniem sadaļā 'Finanšu Rādītāji un Riska Analīze'.
| Pozīcija | Uzņēmums | Apgrozījums, € | Peļņa, € | Marža | Darb. VID | Apgroz./darb., € VID | ~ Bruto alga/mēn. VID |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1 | SIA "Euro Live Technologies" | 71 632 889 | 3 405 813 | 4,8 % | 1 906 | 37 583 | 2 232 (2026 Q2) |
| 2 | "Reverse Group" SIA (šis uzņēmums) | 46 281 992 | 1 268 760 | 2,7 % | 2 | 23 140 996 | *** |
| 3 | WSoft SIA | 22 734 816 | 343 076 | 1,5 % | 810 | 28 068 | 1 442 (2026 Q2) |
| 4 | GoCardless SIA | 10 512 527 | -1 391 574 | -13,2 % | 207 | 50 785 | 3 593 (2026 Q2) |
| 5 | SIA "1NCE Latvia" | 9 216 037 | 474 213 | 5,1 % | 66 | 139 637 | 5 205 (2026 Q2) |
| 6 | SIA "United International" | 6 168 807 | 750 940 | 12,2 % | 3 | 2 056 269 | 404 (2026 Q2) |
| 7 | SIA FactSet Latvia | 4 372 175 | 331 432 | 7,6 % | 64 | 68 315 | 3 339 (2026 Q2) |
| 8 | AS "Kredītinformācijas Birojs" | 3 445 340 | 839 558 | 24,4 % | 20 | 172 267 | 4 901 (2026 Q2) |
| 9 | SIA "Izglītības sistēmas" | 1 900 910 | 635 306 | 33,4 % | 18 | 105 606 | 3 664 (2026 Q2) |
| 10 | SIA "UA-HOSTING" | 1 052 736 | 90 653 | 8,6 % | 4 | 263 184 | 675 (2026 Q2) |
[register]
| Reģ.Kods | SEPA ID | Nosauk./Vārds | PirmsPēd. | Pēdiņās | AizPēd. | BezPēd.? | Reģ.TipsKods | Reģ.Tips | Subj.Veids | Subj.VeidsNos. | Reģistrēts | Izbeigts | Slēgts | Adrese | Indekss | AdresesID | Reģions | Pils./Nov. | ATVK | Pārreģ.Term. |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 42103089478 | LV27ZZZ42103089478 | "Reverse Group" SIA | NULL | Reverse Group | SIA | 0 | K | Komercreģistrs | SIA | Sabiedrība ar ierobežotu atbildību | 2019-02-15 | NULL | Liepāja, Rietumkrasta iela 2 - 9 | 3416 | 117863465 | 0 | 100003044 | NULL | NULL |
[memorandum_date]
| ID | Reģ.Nr. | document_date | Reģ.Dat. |
|---|---|---|---|
| 8498245 | 42103089478 | 2019-02-12 | 2019-02-12 16:22:57 |
[register_name_history]
| Reģ.Kods | Līdz | Nosauk./Vārds |
|---|---|---|
| 42103089478 | 2021-12-22 | ET Nutrition SIA |
| 42103089478 | 2021-07-12 | Sabiedrība ar ierobežotu atbildību "Nelsons Family" |
[deminimis]
| person_reg_nr | assign_date | assigned_amount | assigner_title | program_title | instrument_title | regul_title | project_title |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 42103089478 | 2023-05-11 | 59300 | Latvijas Investīciju un attīstības aģentūra | Starptautiskās konkurētspējas veicināšana (SAM 3.2.1.2.) | 01 Tiešais maksājums (grants) | 1407/2013 Vispārējā tautsaimniecība (1407/2013) | f5231540 |
[equity_capitals]
| ID | Reģ.Nr. | equity_capital_type | equity_capital_type_text | amount | Valūta | No | Lab.Dat. |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 92898593 | 42103089478 | PAID_UP_EQUITY | Apmaksātais pamatkapitāls | 2850 | EUR | 2023-04-14 | 2023-04-14 12:12:04 |
[financial_statements]
| ID | File ID | Reģ.Nr. | Avota Shēma | Avota Tips | Gads | Gada Sākums | Gada Beigas | Darb. Skaits | Noapaļošana | Valūta | created_at |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1018138 | 22795131 | 42103089478 | DokGPv1 | UGP | 2019 | 2019-02-15 | 2019-12-31 | 1 | ONES | EUR | 2020-11-17 12:31:28.717 |
| 1198704 | 29117295 | 42103089478 | DokGPv1 | UGP | 2020 | 2020-01-01 | 2020-12-31 | 1 | ONES | EUR | 2021-04-15 13:03:56.945 |
| 1425800 | 31522191 | 42103089478 | DokGPv1 | UGP | 2021 | 2021-01-01 | 2021-12-31 | 1 | ONES | EUR | 2022-09-06 19:00:20.158 |
| 1772703 | 32671255 | 42103089478 | DokGPv1 | UGP | 2022 | 2022-01-01 | 2022-12-31 | 2 | ONES | EUR | 2023-08-01 17:03:53.338 |
| 1948771 | 33982477 | 42103089478 | DokGPv1 | UGP | 2023 | 2023-01-01 | 2023-12-31 | 2 | ONES | EUR | 2024-12-28 19:00:19.927 |
| 1948782 | 33982501 | 42103089478 | DokGPv1 | UKGP | 2023 | 2023-01-01 | 2023-12-31 | 2 | ONES | EUR | 2024-12-28 19:00:26.072 |
| 2091960 | 34900555 | 42103089478 | DokGPv1 | UKGP | 2024 | 2024-01-01 | 2024-12-31 | 28 | ONES | EUR | 2025-11-11 19:00:29.561 |
| 2091972 | 34900580 | 42103089478 | DokGPv1 | UGP | 2024 | 2024-01-01 | 2024-12-31 | 4 | ONES | EUR | 2025-11-11 19:00:39.169 |
[income_statements]
| Statement ID | File ID | Neto Apgrozījums | Krājumu Izm.(Būtība) | Kapital. Izm.(Būtība) | Pār. Ieņ.(Būtība) | Materiālu Izm.(Būtība) | Personāla Izm.(Būtība) | Nolietojums (Būtība) | Pārd. Pašizm. | Bruto Peļņa | Pārdoš. Izm. | Admin. Izm. | Pār. Ieņ.(Funkcija) | Pār. Izm. | Ieņ. no Līdzdal. | Ieņ. Pār. Ilg. Ieg. | Pār. Proc. Ieņ. | Fin. Ieg. Vērt. Izm. | Proc. Izm. | Ārkārtas Ieņ. | Ārkārtas Izm. | Peļņa pirms UIN | UIN | Peļņa pēc UIN | Citi Nod. | Ārkārtas Divid. | Tīrā Peļņa |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1018138 | 22795131 | 7967 | NULL | NULL | NULL | NULL | NULL | NULL | 6896 | 1071 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | NULL | NULL | 1071 | 0 | 1071 | NULL | 0 | 1071 |
| 1198704 | 29117295 | 17510 | NULL | NULL | NULL | NULL | NULL | NULL | 16170 | 1340 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | NULL | NULL | 1340 | 0 | 1340 | NULL | 0 | 1340 |
| 1425800 | 31522191 | 34682 | NULL | NULL | NULL | NULL | NULL | NULL | 83684 | -49002 | 0 | 2240 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 158 | NULL | NULL | -51400 | 0 | -51400 | NULL | 0 | -51400 |
| 1772703 | 32671255 | 7685829 | NULL | NULL | NULL | NULL | NULL | NULL | 1539524 | 6146305 | 6304273 | 11359 | 282478 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 59 | NULL | NULL | 113092 | 0 | 113092 | NULL | 0 | 113092 |
| 1948771 | 33982477 | 26275186 | NULL | NULL | NULL | NULL | NULL | NULL | 4530182 | 21745004 | 19610105 | 157565 | 104059 | 16934 | 0 | 0 | 0 | 0 | 26709 | NULL | NULL | 2037750 | 187751 | 1849999 | NULL | 751005 | 1098994 |
| 1948782 | 33982501 | 26975509 | NULL | NULL | NULL | NULL | NULL | NULL | 4558667 | 22416842 | 19643765 | 203981 | 241789 | 251434 | 0 | 0 | 8414 | 0 | 26709 | NULL | NULL | 2541156 | 293353 | 2247803 | NULL | 751005 | 1496798 |
| 2091960 | 34900555 | 46281992 | NULL | NULL | NULL | NULL | NULL | NULL | 10032720 | 36249272 | 30822875 | 518445 | 60260 | 434110 | 0 | 0 | 48933 | 0 | 11075 | NULL | NULL | 4571960 | 1141468 | 3430492 | NULL | 2161732 | 1268760 |
| 2091972 | 34900580 | 40950656 | NULL | NULL | NULL | NULL | NULL | NULL | 8559454 | 32391202 | 29396986 | 278597 | 57155 | 232190 | 427022 | 0 | 730 | 0 | 11075 | NULL | NULL | 2957261 | 496351 | 2460910 | NULL | 2161732 | 299178 |
[balance_sheets]
| Statement ID | File ID | Nauda | Īst. Vērtspapīri | Debitori | Krājumi | Apgrozāmie Līdz. | Ilg. Fin. Ieguld. | Pamatlīdzekļi | Nemater. Ieguld. | Kopā Ilgter. Ieguld. | Aktīvi Kopā | Mājokļa Rem. Maks. | Īsterm. Saistības | Ilgterm. Saistības | Uzkrājumi | Pašu Kapitāls | Pasīvi Kopā |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1018138 | 22795131 | 1553 | 0 | 0 | 0 | 1553 | 0 | 0 | 0 | 0 | 1553 | NULL | 481 | 0 | 0 | 1072 | 1553 |
| 1198704 | 29117295 | 3861 | 0 | 0 | 57 | 3918 | 0 | 0 | 0 | 0 | 3918 | NULL | 1506 | 0 | 0 | 2412 | 3918 |
| 1425800 | 31522191 | 121520 | 0 | 1235 | 0 | 122755 | 0 | 0 | 0 | 0 | 122755 | NULL | 71724 | 0 | 0 | 51031 | 122755 |
| 1772703 | 32671255 | 406269 | 0 | 1608573 | 0 | 2014842 | 0 | 0 | 0 | 0 | 2014842 | NULL | 1850719 | 0 | 0 | 164123 | 2014842 |
| 1948771 | 33982477 | 2195400 | 0 | 76063 | 0 | 2271463 | 9162 | 0 | 1256222 | 1265384 | 3536847 | NULL | 2792889 | 500000 | 0 | 243958 | 3536847 |
| 1948782 | 33982501 | 3450317 | 0 | 557300 | 0 | 4007617 | 0 | 0 | 1256222 | 1256222 | 5263839 | NULL | 4122077 | 500000 | 0 | 641762 | 5263839 |
| 2091960 | 34900555 | 8071492 | 0 | 158753 | 0 | 8230245 | 0 | 42391 | 1952038 | 1994429 | 10224674 | NULL | 8435638 | 0 | 0 | 1789036 | 10224674 |
| 2091972 | 34900580 | 1288746 | 0 | 931280 | 0 | 2220026 | 19762 | 4535 | 1952038 | 1976335 | 4196361 | NULL | 3794343 | 0 | 0 | 402018 | 4196361 |
[cash_flow_statements]
| Statement ID | File ID | cfo_dm_cash_received_from_customers | cfo_dm_cash_paid_to_suppliers_employees | cfo_dm_other_cash_received_paid | cfo_dm_operating_cash_flow | cfo_dm_interest_paid | cfo_dm_income_taxes_paid | cfo_dm_extra_items_cash_flow | cfo_dm_net_operating_cash_flow | cfo_im_income_before_income_taxes | cfo_im_income_before_changes_in_working_capital | cfo_im_operating_cash_flow | cfo_im_interest_paid | cfo_im_income_taxes_paid | cfo_im_extra_items_cash_flow | cfo_im_net_operating_cash_flow | cfi_acquisition_of_stocks_shares | cfi_sale_proceeds_from_stocks_shares | cfi_acquisition_of_fixed_assets_intangible_assets | cfi_sale_proceeds_from_fixed_assets_intangible_assets | cfi_loans_made | cfi_repayments_of_loans_received | cfi_interest_received | cfi_dividends_received | cfi_net_investing_cash_flow | cff_proceeds_from_stocks_bonds_issuance_or_contributed_capital | cff_loans_received | cff_subsidies_grants_donations_received | cff_repayments_of_loans_made | cff_repayments_of_lease_obligations | cff_dividends_paid | cff_net_financing_cash_flow | effect_of_exchange_rate_change | net_increase | at_beginning_of_year | at_end_of_year |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1948782 | 33982501 | NULL | NULL | NULL | NULL | NULL | NULL | NULL | NULL | 2541156 | 2429755 | 5294891 | 0 | -209789 | NULL | 5085102 | -9162 | 112810 | -1256222 | 0 | 0 | 0 | 8414 | 0 | -1144160 | 2820 | 0 | 0 | -148709 | 0 | -751005 | -896894 | 0 | 3044048 | 406269 | 3450317 |
| 2091960 | 34900555 | NULL | NULL | NULL | NULL | NULL | NULL | NULL | NULL | 4571960 | 5244602 | 9181103 | 0 | -672683 | NULL | 8508420 | 0 | 0 | -1448707 | 0 | 0 | 0 | 48933 | 0 | -1399774 | 0 | 0 | 0 | -682585 | 0 | -2303753 | -2986338 | 0 | 4122308 | 3949184 | 8071492 |
[pdb_nm_komersantu_samaksato_nodoklu_kopsumas_odata]
| Reģ. Kods | Nosaukums | Gads | Forma | NACE kods | Adreses ATVK | Adreses ATVK nos. | Nodokļi kopā (tūkst. EUR) | IIN (tūkst. EUR) | VSAOI (tūkst. EUR) | Vid. darb. sk. |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 42103089478 | "Reverse Group" SIA | 2024 | sabiedrība ar ierobežotu atbildību | ? | 005000 | Liepāja | 580.96 | 74.36 | 118.31 | 4 |
| 42103089478 | "Reverse Group" SIA | 2023 | sabiedrība ar ierobežotu atbildību | 6311 | 005000 | Liepāja | 222.46 | 28.26 | 46.68 | 2 |
| 42103089478 | "Reverse Group" SIA | 2022 | sabiedrība ar ierobežotu atbildību | 6311 | 005000 | Liepāja | 7.90 | 2.44 | 4.00 | 1 |
[pdb_pvnmaksataji_odata]
| PVN Nr. | Nosaukums | Aktīvs | Reģistrēts | Būvn. pazīme | PVN139_2_pazime | Izslēgts |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 42103089478 | "Reverse Group" SIA | ir | 14.10.2021 | nav | nav |
[reitings_uznemumi]
| Reģ. Kods | Nosaukums | Reitings | Skaidrojums | Atjaunots |
|---|---|---|---|---|
| 42103089478 | "Reverse Group" SIA | B | Jāuzlabo saistību izpilde | 12.08.2026 |
[members]
| ID | URI | Uzņ.Reģ.Nr. | Subj.Tips | Nosauk./Vārds | PK Maska | Dz.Dat. | Reģ.Nr. | Daļu/Akc.Sk. | Daļas/Akc.Nom. | Daļu/Akc.Val. | No | Reģ.Dat. | Lab.Dat. |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 92812385 | NULL | 50203535821 | LEGAL_ENTITY | "Reverse Group" SIA | NULL | NULL | 42103089478 | 2800 | 1 | EUR | 2024-01-29 | 2024-01-29 | 2024-01-29 09:41:47 |
| 92812416 | NULL | 40203535834 | LEGAL_ENTITY | "Reverse Group" SIA | NULL | NULL | 42103089478 | 2800 | 1 | EUR | 2024-01-29 | 2024-01-29 | 2024-01-29 09:52:35 |
Juridiskā adrese ir Rietumkrasta iela 2 - 9, Liepāja, LV-3416.
2024. gadā uzņēmuma apgrozījums bija 40 950 656 EUR, un peļņa bija 299 178 EUR.
2024. gadā uzņēmumā vidēji bija nodarbināti 4 darbinieki.
Uzņēmuma iepriekšējie nosaukumi ir bijuši: "ET Nutrition SIA", "Sabiedrība ar ierobežotu atbildību "Nelsons Family"".
Kopējais likviditātes koeficients (current ratio) 2024. gadā bija 0,59 — apgrozāmie līdzekļi attiecībā pret īstermiņa saistībām. Ātrās likviditātes koeficients (quick ratio): 0,59.
Altmana Z'-indekss (1983. gada modelis privātiem uzņēmumiem) 2024. gadā bija 11,79, kas ir drošajā zonā (zems maksātnespējas risks). Aprēķins ir informatīvs un nav finanšu konsultācija.
Saskaņā ar VID publiskajiem datiem, uzņēmums ir reģistrēts kā aktīvs PVN maksātājs.
Balstoties uz VID datiem par 2024. gadu, aprēķinātā vidējā bruto alga (pirms nodokļiem) uzņēmumā bija aptuveni 7 230.25 EUR mēnesī. Tas atbilst aptuvenai neto algai ('uz rokas') ap ~ 5 032.74 EUR. Jāņem vērā, ka šis ir aptuvens aprēķins.
2024. gadā uzņēmums valsts kopbudžetā samaksāja aptuveni 580 960 EUR VID administrētajos nodokļos, tostarp iedzīvotāju ienākuma nodoklī 74 360 EUR un VSAOI 118 310 EUR (VID atvērtie dati).
VID nodokļu maksātāja reitings ir "B" — Jāuzlabo saistību izpilde.
Uzņēmuma galvenā reģistrētā darbības nozare saskaņā ar NACE klasifikatoru ir: Datošanas infrastruktūra, datu apstrāde, mitināšana un ar to saistītas darbības.
Lapas ģenerēšanas datums: 31-08-2026