SIA "ELEVEN STUDIO" (reģ. Nr. 40203206796) — sabiedrība ar ierobežotu atbildību, statuss: Aktīvs, reģ. datums: 2019-04-16. Jaunākais gada pārskats (2024): apgrozījums 1 400 EUR, zaudējumi 261 EUR, darbinieku skaits: 0. Kopējais likviditātes koeficients: 0,65 (2024). VID nodokļu maksātāja reitings: C.
Pamatdarbība: Arhitektūra
| Reģistrācijas Nr. | 40203206796 |
| Statuss | Aktīvs |
| Juridiskā Forma | Sabiedrība ar ierobežotu atbildību (SIA) |
| Reģistrs | Komercreģistrs |
| Reģistrēts | 2019-04-16 |
| Darbība izbeigta | — |
| Slēgts | — |
| SEPA ID | LV13ZZZ40203206796 |
| Juridiskā adrese | Māliņu iela 11B, Mārupe, Mārupes nov., LV-2167 |
UR datu kopija atjaunota: 2026-10-17
| Gads | Apgrozījums | Peļņa | Aktīvi | Darbinieki |
|---|---|---|---|---|
| 2024 | 1 400 EUR | -261 EUR | 574 EUR | 0 |
| 2023 | 0 EUR | -1 682 EUR | 1 935 EUR | 1 |
| 2022 | 4 757 EUR | -2 279 EUR | 1 899 EUR | 1 |
| 2021 | 13 226 EUR | -13 010 EUR | 4 388 EUR | 0 |
| 2020 | 63 954 EUR | 7 612 EUR | 31 997 EUR | 2 |
| 2019 | 36 300 EUR | 6 505 EUR | 25 081 EUR | 2 |
| Periods | Nodokļi kopā (tūkst. EUR) | IIN (tūkst. EUR) | VSAOI (tūkst. EUR) | Darbinieki |
|---|---|---|---|---|
| 2024 | 0.36 | 0.00 | 0.00 | 0 |
| 2023 | 0.04 | 0.00 | 0.00 | 0 |
| 2022 | -1.20 | 0.00 | 0.00 | 0 |
| Periods | Vidējā bruto alga (EUR) (alga uz papīra) | Aptuvenā neto alga (EUR) (alga uz rokas) |
|---|---|---|
| 2024 | — | — |
| 2023 | — | — |
| 2022 | — | — |
| Peļņas vai zaudējumu aprēķins | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 |
|---|---|---|---|---|---|
| Neto apgrozījums | 1 400 EUR | 0 EUR | 4 757 EUR | 13 226 EUR | 63 954 EUR |
| Bruto peļņa | 0 EUR | -755 EUR | -549 EUR | -15 407 EUR | 9 537 EUR |
| Peļņa pirms nodokļiem | -211 EUR | -1 632 EUR | -2 229 EUR | -12 977 EUR | 7 612 EUR |
| UIN nodoklis | 50 EUR | 50 EUR | 50 EUR | 33 EUR | 0 EUR |
| Tīrā peļņa | -261 EUR | -1 682 EUR | -2 279 EUR | -13 010 EUR | 7 612 EUR |
| Pozīcija | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 |
|---|---|---|---|---|---|
| Aktīvi kopā | 574 EUR | 1 935 EUR | 1 899 EUR | 4 388 EUR | 31 997 EUR |
| Apgrozāmie līdzekļi | 574 EUR | 1 935 EUR | 1 751 EUR | 3 942 EUR | 31 997 EUR |
| Pašu kapitāls | -315 EUR | -54 EUR | 1 628 EUR | 3 908 EUR | 16 917 EUR |
| Īstermiņa saistības | 889 EUR | 1 989 EUR | 271 EUR | 480 EUR | 15 080 EUR |
| Ilgtermiņa saistības | 0 EUR | 0 EUR | 0 EUR | 0 EUR | 0 EUR |
Dati nav pieejami.
Signāli no atvērtajiem datiem (UR, VID, PTAC). Nodokļu parāda summa un komercķīlas atvērtajos datos nav publicētas — tās pārbaudiet VID parādnieku datubāzē un UR informācijas portālā.
Rādītas tikai juridisko personu saistības; fizisko personu dalībnieki netiek rādīti. Daļu % pret reģistrēto pamatkapitālu. Avots: Uzņēmumu reģistra atvērtie dati.
Ielādē peļņas datus...
Ielādē apgrozījuma datus...
Ielādē darbinieku skaita datus...
Ielādē salīdzinošos datus...
| Rādītājs | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 |
|---|---|---|---|---|---|
| Kopējais likviditātes koeficients (Current Ratio) Apgrozāmie līdzekļi / Īstermiņa saistības |
0,65 | 0,97 | 6,46 | 8,21 | 2,12 |
| Ātrās likviditātes koeficients (Quick Ratio) (Apgrozāmie līdzekļi − Krājumi) / Īstermiņa saistības |
0,65 | 0,27 | 6,46 | 8,21 | 2,12 |
| Tīrās peļņas rentabilitāte Tīrā peļņa / Neto apgrozījums |
-18,64 % | — | -47,91 % | -98,37 % | 11,90 % |
| Aktīvu rentabilitāte (ROA) Tīrā peļņa / Aktīvi kopā |
-45,47 % | -86,93 % | -120,01 % | -296,49 % | 23,79 % |
| Pašu kapitāla rentabilitāte (ROE) Tīrā peļņa / Pašu kapitāls |
82,86 % | 3 114,81 % | -139,99 % | -332,91 % | 45,00 % |
| Saistību / pašu kapitāla attiecība (D/E) Saistības kopā / Pašu kapitāls |
-2,82 | -36,83 | 0,17 | 0,12 | 0,89 |
| Aktīvu aprites koeficients Neto apgrozījums / Aktīvi kopā |
2,44 | 0,00 | 2,51 | 3,01 | 2,00 |
| Kapitāla efektivitāte (ROCE) EBIT / Ieguldītais kapitāls |
66,98 % | 3 022,22 % | -136,92 % | -332,06 % | 45,00 % |
| Altmana Z'-indekss (maksātnespējas risks) Z' (1983) = 0,717·A + 0,847·B + 3,107·C + 0,420·D + 0,998·E |
0,28 | -2,68 | 2,66 | -1,44 | 4,03 |
* Aprēķins veikts pēc Altmana 1983. gada modeļa privātiem uzņēmumiem.
SIA "ELEVEN STUDIO" ir nostiprinājies uzņēmums ar 6–10 gadu pieredzi un guvis atzinību tirgū.
Pamatojoties uz 2024. gada datiem, uzņēmuma pašu kapitāls ir negatīvs — uzkrātie zaudējumi pārsniedz ieguldīto kapitālu, kas norāda uz nopietnu finanšu risku (tehniska maksātnespēja).
Tā īstermiņa maksātspēja ir kritiski zema, kas norāda uz nopietnām finanšu grūtībām.
Bez krājumu realizācijas uzņēmumam varētu rasties naudas plūsmas problēmas.
Uzņēmums strādā ar zaudējumiem — izdevumi pārsniedz ieņēmumus, tāpēc peļņas vietā veidojas zaudējumi
Uzņēmuma aktīvi šobrīd rada zaudējumus, nevis peļņu — resursi netiek izmantoti vērtības radīšanai
Īpašnieku ieguldītais kapitāls ir zaudēts — uzkrātie zaudējumi to ir pilnībā "apēduši", tāpēc atdevi no pašu kapitāla vairs nav iespējams gūt
Uzņēmuma saistības pārsniedz visus tā aktīvus — parādus vairs nesedz uzņēmuma manta, un kreditori faktiski finansē visu uzņēmumu
Pozitīvi, ka aktīvu apgrozījums ir augsts.
Uzņēmums darbojas ar izsmeltu kapitāla bāzi, tāpēc ieguldītā kapitāla atdeve neatspoguļo efektivitāti, bet gan dziļas finanšu grūtības
Finanšu noturība pēc aprēķiniem ir kritiski zema, un tas norāda uz paaugstinātiem riskiem.
* Šis apraksts ir informatīvs. Analīze ir vispārīga un neņem vērā konkrētās nozares specifiku. Apraksts balstīts uz publiski pieejamiem uzņēmuma finanšu datiem un uz aprēķiniem sadaļā 'Finanšu Rādītāji un Riska Analīze'.
| Pozīcija | Uzņēmums | Apgrozījums, € | Peļņa, € | Marža | Darb. VID | Apgroz./darb., € VID | ~ Bruto alga/mēn. VID |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1 | "SARMA & NORDE Arhitekti" SIA | 5 509 301 | 651 170 | 11,8 % | 30 | 183 643 | 1 677 (2026 Q3) |
| 2 | SIA "BM-projekts" | 3 773 399 | 302 273 | 8,0 % | 48 | 78 612 | 2 054 (2026 Q3) |
| 3 | Vilnis Mičulis SIA | 2 358 831 | 531 733 | 22,5 % | 11 | 214 439 | 1 696 (2026 Q3) |
| 4 | SIA "Livland Group" | 2 272 424 | 601 539 | 26,5 % | 38 | 59 801 | 492 (2026 Q3) |
| 5 | SIA "ARHIS ARHITEKTI" | 1 990 028 | 2 791 | 0,1 % | 23 | 86 523 | 1 571 (2026 Q3) |
| 6 | SIA "MARK ARHITEKTI" | 1 924 404 | 97 992 | 5,1 % | 19 | 101 284 | 1 464 (2026 Q3) |
| 7 | SIA "TECTUM" | 1 895 784 | 702 228 | 37,0 % | 8 | 236 973 | 2 580 (2026 Q3) |
| 8 | Open Architecture Design SIA | 1 890 402 | 254 798 | 13,5 % | 33 | 57 285 | 2 347 (2026 Q3) |
| 9 | SIA "Diānas Zalānes projektu birojs" | 1 834 890 | 191 961 | 10,5 % | 8 | 229 361 | 2 228 (2026 Q3) |
| 10 | SIA "Neoprojekts" | 1 680 205 | -35 076 | -2,1 % | 14 | 120 015 | 1 252 (2026 Q3) |
| 786 | SIA ELEVEN STUDIO (šis uzņēmums) | 1 400 | -261 | -18,6 % | 0 | — | — |
[register]
| Reģ.Kods | SEPA ID | Nosauk./Vārds | PirmsPēd. | Pēdiņās | AizPēd. | BezPēd.? | Reģ.TipsKods | Reģ.Tips | Subj.Veids | Subj.VeidsNos. | Reģistrēts | Izbeigts | Slēgts | Adrese | Indekss | AdresesID | Reģions | Pils./Nov. | ATVK | Pārreģ.Term. |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 40203206796 | LV13ZZZ40203206796 | SIA ELEVEN STUDIO | SIA | ELEVEN STUDIO | NULL | 1 | K | Komercreģistrs | SIA | Sabiedrība ar ierobežotu atbildību | 2019-04-16 | NULL | Mārupes nov., Mārupe, Māliņu iela 11B | 2167 | 105617838 | 100016583 | 100003815 | 0807600 | NULL |
[memorandum_date]
| ID | Reģ.Nr. | document_date | Reģ.Dat. |
|---|---|---|---|
| 8708907 | 40203206796 | 2019-04-11 | 2019-04-16 17:03:51 |
[register_name_history]
| Reģ.Kods | Līdz | Nosauk./Vārds |
|---|---|---|
| 40203206796 | 2022-12-30 | SIA FortyFour Studio |
[suspensions_prohibitions]
| ID | Reģ.Nr. | suspension_code | suspension_code_text | No | ground_for |
|---|---|---|---|---|---|
| 900332868 | 40203206796 | ECONOMIC_ACTIVITY_SUSPENDED | Saimnieciskās darbības apturēšana | 2026-02-19 | Valsts ieņēmumu dienesta 13.02.2026. lēmumus Nr.32.1/17.22.1/5770 |
[pdb_saimndarbibaaptureta_odata]
| Reģ. Kods | Nosaukums | Lemuma_datums | Aizliegts_veikt_darijumus_no | Aizliegts_veikt_darijumus_lidz | Lemuma_par_atjaunosanu_datums |
|---|---|---|---|---|---|
| 40203206796 | SIA ELEVEN STUDIO | 13.02.2026 | 20.02.2026 | NULL |
[equity_capitals]
| ID | Reģ.Nr. | equity_capital_type | equity_capital_type_text | amount | Valūta | No | Lab.Dat. |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 92884139 | 40203206796 | PAID_UP_EQUITY | Apmaksātais pamatkapitāls | 2800 | EUR | 2022-12-30 | 2022-12-30 14:53:08 |
[financial_statements]
| ID | File ID | Reģ.Nr. | Avota Shēma | Avota Tips | Gads | Gada Sākums | Gada Beigas | Darb. Skaits | Noapaļošana | Valūta | created_at |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1078043 | 23244542 | 40203206796 | DokGPv1 | UGP | 2019 | 2019-04-16 | 2019-12-31 | 2 | ONES | EUR | 2020-11-20 20:07:35.011 |
| 1249973 | 29573370 | 40203206796 | DokGPv1 | UGP | 2020 | 2020-01-01 | 2020-12-31 | 2 | ONES | EUR | 2021-07-22 15:12:54.737 |
| 1418281 | 31391948 | 40203206796 | DokGPv1 | UGP | 2021 | 2021-01-01 | 2021-12-31 | 0 | ONES | EUR | 2022-08-06 03:10:56.752 |
| 1967541 | 34156780 | 40203206796 | DokGPv1 | UGP | 2022 | 2022-01-01 | 2022-12-31 | 1 | ONES | EUR | 2025-03-10 21:00:00.645 |
| 1967727 | 34160249 | 40203206796 | DokGPv1 | UGP | 2023 | 2023-01-01 | 2023-12-31 | 1 | ONES | EUR | 2025-03-11 19:00:12.99 |
| 2069649 | 34538785 | 40203206796 | DokGPv1 | UGP | 2024 | 2024-01-01 | 2024-12-31 | 0 | ONES | EUR | 2025-06-10 03:00:21.296 |
[income_statements]
| Statement ID | File ID | Neto Apgrozījums | Krājumu Izm.(Būtība) | Kapital. Izm.(Būtība) | Pār. Ieņ.(Būtība) | Materiālu Izm.(Būtība) | Personāla Izm.(Būtība) | Nolietojums (Būtība) | Pārd. Pašizm. | Bruto Peļņa | Pārdoš. Izm. | Admin. Izm. | Pār. Ieņ.(Funkcija) | Pār. Izm. | Ieņ. no Līdzdal. | Ieņ. Pār. Ilg. Ieg. | Pār. Proc. Ieņ. | Fin. Ieg. Vērt. Izm. | Proc. Izm. | Ārkārtas Ieņ. | Ārkārtas Izm. | Peļņa pirms UIN | UIN | Peļņa pēc UIN | Citi Nod. | Ārkārtas Divid. | Tīrā Peļņa |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1078043 | 23244542 | 36300 | NULL | NULL | NULL | NULL | NULL | NULL | 29590 | 6710 | 0 | 214 | 0 | 0 | 0 | 0 | 30 | 0 | 0 | NULL | NULL | 6526 | 21 | 6505 | NULL | 0 | 6505 |
| 1249973 | 29573370 | 63954 | NULL | NULL | NULL | NULL | NULL | NULL | 54417 | 9537 | 0 | 2332 | 0 | 100 | 0 | 0 | 507 | 0 | 0 | NULL | NULL | 7612 | 0 | 7612 | NULL | 0 | 7612 |
| 1418281 | 31391948 | 13226 | NULL | NULL | NULL | NULL | NULL | NULL | 28633 | -15407 | 0 | 6283 | 8845 | 132 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | NULL | NULL | -12977 | 33 | -13010 | NULL | 0 | -13010 |
| 1967541 | 34156780 | 4757 | NULL | NULL | NULL | NULL | NULL | NULL | 5306 | -549 | 297 | 1383 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | NULL | NULL | -2229 | 50 | -2279 | NULL | 0 | -2279 |
| 1967727 | 34160249 | 0 | NULL | NULL | NULL | NULL | NULL | NULL | 755 | -755 | 149 | 728 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | NULL | NULL | -1632 | 50 | -1682 | NULL | 0 | -1682 |
| 2069649 | 34538785 | 1400 | NULL | NULL | NULL | NULL | NULL | NULL | 1400 | 0 | 0 | 211 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | NULL | NULL | -211 | 50 | -261 | NULL | 0 | -261 |
[balance_sheets]
| Statement ID | File ID | Nauda | Īst. Vērtspapīri | Debitori | Krājumi | Apgrozāmie Līdz. | Ilg. Fin. Ieguld. | Pamatlīdzekļi | Nemater. Ieguld. | Kopā Ilgter. Ieguld. | Aktīvi Kopā | Mājokļa Rem. Maks. | Īsterm. Saistības | Ilgterm. Saistības | Uzkrājumi | Pašu Kapitāls | Pasīvi Kopā |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1078043 | 23244542 | 11276 | 0 | 13805 | 0 | 25081 | 0 | 0 | 0 | 0 | 25081 | NULL | 15776 | 0 | 0 | 9305 | 25081 |
| 1249973 | 29573370 | 2314 | 0 | 29683 | 0 | 31997 | 0 | 0 | 0 | 0 | 31997 | NULL | 15080 | 0 | 0 | 16917 | 31997 |
| 1418281 | 31391948 | 2628 | 0 | 1314 | 0 | 3942 | 0 | 446 | 0 | 446 | 4388 | NULL | 480 | 0 | 0 | 3908 | 4388 |
| 1967541 | 34156780 | 1291 | 0 | 460 | 0 | 1751 | 0 | 148 | 0 | 148 | 1899 | NULL | 271 | 0 | 0 | 1628 | 1899 |
| 1967727 | 34160249 | 0 | 0 | 535 | 1400 | 1935 | 0 | 0 | 0 | 0 | 1935 | NULL | 1989 | 0 | 0 | -54 | 1935 |
| 2069649 | 34538785 | 197 | 0 | 377 | 0 | 574 | 0 | 0 | 0 | 0 | 574 | NULL | 889 | 0 | 0 | -315 | 574 |
[securing_measures]
| ID | Reģ.Nr. | securing_measure_type | securing_measure_type_text | type_details | No | case_number | institution_identifier | institution_registration_number | institution_name |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 91386649 | 40203206796 | PROHIBITION | Aizliegums | Piemērots aizliegums reorganizācijai un dalībnieku maiņai | 2026-02-19 | 32.1/17.22.1/5770 | 1000057137 | 90000069281 | Valsts ieņēmumu dienests |
[pdb_nm_komersantu_samaksato_nodoklu_kopsumas_odata]
| Reģ. Kods | Nosaukums | Gads | Forma | NACE kods | Adreses ATVK | Adreses ATVK nos. | Nodokļi kopā (tūkst. EUR) | IIN (tūkst. EUR) | VSAOI (tūkst. EUR) | Vid. darb. sk. |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 40203206796 | SIA ELEVEN STUDIO | 2024 | sabiedrība ar ierobežotu atbildību | 7111 | 039200 | Mārupe | 0.36 | 0.00 | 0.00 | 0 |
| 40203206796 | SIA ELEVEN STUDIO | 2023 | sabiedrība ar ierobežotu atbildību | 7111 | 039200 | Mārupe | 0.04 | 0.00 | 0.00 | 0 |
| 40203206796 | SIA ELEVEN STUDIO | 2022 | sabiedrība ar ierobežotu atbildību | 7111 | 039200 | Mārupe | -1.20 | 0.00 | 0.00 | 0 |
[pdb_pvnmaksataji_odata]
| PVN Nr. | Nosaukums | Aktīvs | Reģistrēts | Būvn. pazīme | PVN139_2_pazime | Izslēgts |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 40203206796 | SIA ELEVEN STUDIO | nav | 07.04.2020 | nav | nav | 02.10.2025 |
[reitings_uznemumi]
| Reģ. Kods | Nosaukums | Reitings | Skaidrojums | Atjaunots |
|---|---|---|---|---|
| 40203206796 | SIA ELEVEN STUDIO | C | Pārkāpumi saistību izpildē | 06.10.2026 |
Juridiskā adrese ir Māliņu iela 11B, Mārupe, Mārupes nov., LV-2167.
2024. gadā uzņēmuma apgrozījums bija 1 400 EUR, un zaudējumi bija 261 EUR.
2024. gadā uzņēmumā vidēji bija nodarbināti 0 darbinieki.
Uzņēmuma iepriekšējie nosaukumi ir bijuši: "SIA FortyFour Studio".
Kopējais likviditātes koeficients (current ratio) 2024. gadā bija 0,65 — apgrozāmie līdzekļi attiecībā pret īstermiņa saistībām. Ātrās likviditātes koeficients (quick ratio): 0,65.
Altmana Z'-indekss (1983. gada modelis privātiem uzņēmumiem) 2024. gadā bija 0,28, kas ir bīstamajā zonā (paaugstināts maksātnespējas risks). Aprēķins ir informatīvs un nav finanšu konsultācija.
Saskaņā ar VID publiskajiem datiem, uzņēmums nav reģistrēts kā aktīvs PVN maksātājs.
2024. gadā uzņēmums valsts kopbudžetā samaksāja aptuveni 360 EUR VID administrētajos nodokļos (VID atvērtie dati).
VID nodokļu maksātāja reitings ir "C" — Pārkāpumi saistību izpildē.
Uzņēmuma galvenā reģistrētā darbības nozare saskaņā ar NACE klasifikatoru ir: Arhitektūra.
Apgrozījums no katra uzņēmuma jaunākā iesniegtā gada pārskata.
Visa nozare: Arhitektūra · Mārupes novads — lielākie uzņēmumi
Uzņēmumi, kas šajā sarakstā stāv tieši blakus, un tie, kas ir 5, 25, 125 un 625 vietas augstāk vai zemāk.
Tavs atbalsts palīdz vietnei palikt atvērtai visiem — bez reklāmām un bez datu tirgošanas. Ja šī lapa tev noderēja, atbalsti tās darbību.
Atbalstīt vietnes darbībuLapas ģenerēšanas datums: 17-10-2026