SIA "R11 Design" (reģ. Nr. 40203214079) — sabiedrība ar ierobežotu atbildību, statuss: Aktīvs, reģ. datums: 2019-05-29. Jaunākais gada pārskats (2025): apgrozījums 33 493 EUR, peļņa 7 607 EUR, darbinieku skaits: 1. Kopējais likviditātes koeficients: 0,90 (2025). VID nodokļu maksātāja reitings: B.
Pamatdarbība: Citu galdnieku un namdaru būvizstrādājumu ražošana
| Reģistrācijas Nr. | 40203214079 |
| Statuss | Aktīvs |
| Juridiskā Forma | Sabiedrība ar ierobežotu atbildību (SIA) |
| Reģistrs | Komercreģistrs |
| Reģistrēts | 2019-05-29 |
| Darbība izbeigta | — |
| Slēgts | — |
| SEPA ID | LV88ZZZ40203214079 |
| Juridiskā adrese | Skolas iela 18, Ogre, Ogres nov., LV-5001 |
UR datu kopija atjaunota: 2026-11-02
| Gads | Apgrozījums | Peļņa | Aktīvi | Darbinieki |
|---|---|---|---|---|
| 2025 | 33 493 EUR | 7 607 EUR | 8 199 EUR | 1 |
| 2024 | 11 734 EUR | -3 539 EUR | 6 266 EUR | 1 |
| 2023 | 30 050 EUR | 2 006 EUR | 5 794 EUR | 1 |
| 2022 | 11 231 EUR | -3 565 EUR | 1 416 EUR | 1 |
| 2021 | 18 567 EUR | 2 304 EUR | 2 361 EUR | 1 |
| 2020 | 3 397 EUR | -2 714 EUR | 475 EUR | 1 |
| 2019 | 21 133 EUR | 29 EUR | 881 EUR | 2 |
| Periods | Nodokļi kopā (tūkst. EUR) | IIN (tūkst. EUR) | VSAOI (tūkst. EUR) | Darbinieki |
|---|---|---|---|---|
| 2026. gada 3. ceturksnis | 0.56 | 0.08 | 0.51 | 1 |
| 2026. gada 2. ceturksnis | 3.08 | 0.42 | 2.35 | 1 |
| 2026. gada 1. ceturksnis | 0.00 | 0.00 | 0.00 | 1 |
| 2025. gada 4. ceturksnis | 3.60 | 0.36 | 1.99 | 1 |
| 2024 | 2.55 | 0.24 | 1.23 | 1 |
| 2023 | 1.72 | 0.12 | 1.10 | 1 |
| 2022 | 2.99 | 0.30 | 1.57 | 1 |
| Periods | Vidējā bruto alga (EUR) (alga uz papīra) | Aptuvenā neto alga (EUR) (alga uz rokas) |
|---|---|---|
| 2026. gada 3. ceturksnis | *** | *** |
| 2026. gada 2. ceturksnis | *** | *** |
| 2026. gada 1. ceturksnis | — | — |
| 2025. gada 4. ceturksnis | *** | *** |
| 2024 | *** | *** |
| 2023 | *** | *** |
| 2022 | *** | *** |
* *** — periodos, kad uzņēmumā ir mazāk nekā 3 darbinieki, algas aprēķins tiek slēpts privātuma aizsardzībai: dati VID publikācijā ir, bet vidējā alga atklātu konkrētu personu atalgojumu.
| Peļņas vai zaudējumu aprēķins | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 |
|---|---|---|---|---|---|
| Neto apgrozījums | 33 493 EUR | 11 734 EUR | 30 050 EUR | 11 231 EUR | 18 567 EUR |
| Bruto peļņa | 12 167 EUR | -220 EUR | 7 389 EUR | 311 EUR | 4 371 EUR |
| Peļņa pirms nodokļiem | 7 607 EUR | -3 539 EUR | 2 006 EUR | -3 565 EUR | 2 304 EUR |
| UIN nodoklis | 0 EUR | 0 EUR | 0 EUR | 0 EUR | 0 EUR |
| Tīrā peļņa | 7 607 EUR | -3 539 EUR | 2 006 EUR | -3 565 EUR | 2 304 EUR |
| Pozīcija | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 |
|---|---|---|---|---|---|
| Aktīvi kopā | 8 199 EUR | 6 266 EUR | 5 794 EUR | 1 416 EUR | 2 361 EUR |
| Apgrozāmie līdzekļi | 5 349 EUR | 6 266 EUR | 5 702 EUR | 1 186 EUR | 1 790 EUR |
| Pašu kapitāls | 2 228 EUR | -5 379 EUR | -1 840 EUR | -3 846 EUR | -281 EUR |
| Īstermiņa saistības | 5 971 EUR | 8 679 EUR | 7 634 EUR | 5 262 EUR | 2 642 EUR |
| Ilgtermiņa saistības | 0 EUR | 2 966 EUR | 0 EUR | 0 EUR | 0 EUR |
Dati nav pieejami.
Signāli no atvērtajiem datiem (UR, VID, PTAC). Nodokļu parāda summa un komercķīlas atvērtajos datos nav publicētas — tās pārbaudiet VID parādnieku datubāzē un UR informācijas portālā.
Ielādē peļņas datus...
Ielādē apgrozījuma datus...
Ielādē darbinieku skaita datus...
Ielādē salīdzinošos datus...
| Rādītājs | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 |
|---|---|---|---|---|---|
| Kopējais likviditātes koeficients (Current Ratio) Apgrozāmie līdzekļi / Īstermiņa saistības |
0,90 | 0,72 | 0,75 | 0,23 | 0,68 |
| Ātrās likviditātes koeficients (Quick Ratio) (Apgrozāmie līdzekļi − Krājumi) / Īstermiņa saistības |
0,89 | 0,28 | 0,62 | 0,04 | 0,30 |
| Tīrās peļņas rentabilitāte Tīrā peļņa / Neto apgrozījums |
22,71 % | -30,16 % | 6,68 % | -31,74 % | 12,41 % |
| Aktīvu rentabilitāte (ROA) Tīrā peļņa / Aktīvi kopā |
92,78 % | -56,48 % | 34,62 % | -251,77 % | 97,59 % |
| Pašu kapitāla rentabilitāte (ROE) Tīrā peļņa / Pašu kapitāls |
341,43 % | 65,79 % | -109,02 % | 92,69 % | -819,93 % |
| Saistību / pašu kapitāla attiecība (D/E) Saistības kopā / Pašu kapitāls |
2,68 | -2,16 | -4,15 | -1,37 | -9,40 |
| Aktīvu aprites koeficients Neto apgrozījums / Aktīvi kopā |
4,09 | 1,87 | 5,19 | 7,93 | 7,86 |
| Kapitāla efektivitāte (ROCE) EBIT / Ieguldītais kapitāls |
341,43 % | 146,66 % | -109,02 % | 92,69 % | -819,93 % |
| Altmana Z'-indekss (maksātnespējas risks) Z' (1983) = 0,717·A + 0,847·B + 3,107·C + 0,420·D + 0,998·E |
7,29 | -1,08 | 5,64 | -4,58 | 10,48 |
* Aprēķins veikts pēc Altmana 1983. gada modeļa privātiem uzņēmumiem.
SIA "R11 Design" ir stabils uzņēmums ar gandrīz desmit gadu darbību, kas jau ieguvis savu vietu nozarē.
Pamatojoties uz 2025. gada datiem, tā īstermiņa maksātspēja ir kritiski zema, kas norāda uz nopietnām finanšu grūtībām.
Ātrā likviditāte ir uz robežas starp stabilitāti un risku, prasot uzmanīgu pārvaldību.
Darbība ir ar augstu peļņas maržu, kas liecina par efektīvu pārvaldību.
Tāpat resursi tiek pārvaldīti gudri, nodrošinot augstu aktīvu atdevi.
Tas nodrošina arī izcilu atdevi no pašu kapitāla, kas apliecina augstu ieguldījumu efektivitāti.
Darbība tiek lielā mērā finansēta ar augstu aizņemtā kapitāla īpatsvaru.
Pozitīvi, ka aktīvu apgrozījums ir augsts.
Uzņēmums demonstrē spēju efektīvi izmantot visu kapitālu vērtības radīšanai.
Noslēgumā, uzņēmuma finanšu noturība ir augsta, kas liecina par ilgtspējīgu darbību.
* Šis apraksts ir informatīvs. Analīze ir vispārīga un neņem vērā konkrētās nozares specifiku. Apraksts balstīts uz publiski pieejamiem uzņēmuma finanšu datiem un uz aprēķiniem sadaļā 'Finanšu Rādītāji un Riska Analīze'.
| Pozīcija | Uzņēmums | Apgrozījums, € | Peļņa, € | Marža | Darb. VID | Apgroz./darb., € VID | ~ Bruto alga/mēn. VID |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1 | SIA "Lugarde" | 10 990 143 | 150 148 | 1,4 % | 88 | 124 888 | 2 031 (2026 Q3) |
| 2 | SIA "FRAVIA" | 8 341 705 | 733 768 | 8,8 % | 77 | 108 334 | 1 043 (2026 Q3) |
| 3 | SIA "LĪVAS GRUPA" | 7 978 974 | 1 156 790 | 14,5 % | 62 | 128 693 | 1 471 (2026 Q3) |
| 4 | AS "ARBO Windows" | 7 244 158 | 274 358 | 3,8 % | 101 | 71 724 | 1 857 (2026 Q3) |
| 5 | SIA "ARX WOOD" | 7 008 283 | 989 013 | 14,1 % | 17 | 412 252 | 1 023 (2026 Q3) |
| 6 | SIA LV Elements | 6 942 930 | 299 725 | 4,3 % | 55 | 126 235 | 1 745 (2026 Q3) |
| 7 | SIA "STAĻI" | 6 449 805 | -204 780 | -3,2 % | 105 | 61 427 | 1 708 (2026 Q3) |
| 8 | Auroom Saunas SIA | 6 191 799 | 1 163 851 | 18,8 % | 50 | 123 836 | 1 893 (2026 Q3) |
| 9 | SIA "Nordic Building Systems" | 5 049 593 | 22 712 | 0,4 % | 39 | 129 477 | 1 841 (2026 Q3) |
| 10 | MYCABIN SIA | 5 044 915 | 74 799 | 1,5 % | 57 | 88 507 | 2 292 (2026 Q3) |
| 245 | SIA "R11 Design" (šis uzņēmums) | 33 493 | 7 607 | 22,7 % | 1 | 33 493 | *** |
[register]
| Reģ.Kods | SEPA ID | Nosauk./Vārds | PirmsPēd. | Pēdiņās | AizPēd. | BezPēd.? | Reģ.TipsKods | Reģ.Tips | Subj.Veids | Subj.VeidsNos. | Reģistrēts | Izbeigts | Slēgts | Adrese | Indekss | AdresesID | Reģions | Pils./Nov. | ATVK | Pārreģ.Term. |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 40203214079 | LV88ZZZ40203214079 | Sabiedrība ar ierobežotu atbildību "R11 Design" | Sabiedrība ar ierobežotu atbildību | R11 Design | NULL | 0 | K | Komercreģistrs | SIA | Sabiedrība ar ierobežotu atbildību | 2019-05-29 | NULL | Ogres nov., Ogre, Skolas iela 18 | 5001 | 102693921 | 100015356 | 100003470 | 0740201 | NULL |
[memorandum_date]
| ID | Reģ.Nr. | document_date | Reģ.Dat. |
|---|---|---|---|
| 8821700 | 40203214079 | 2019-05-20 | 2019-05-29 14:37:08 |
[equity_capitals]
| ID | Reģ.Nr. | equity_capital_type | equity_capital_type_text | amount | Valūta | No | Lab.Dat. |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 92697523 | 40203214079 | PAID_UP_EQUITY | Apmaksātais pamatkapitāls | 100 | EUR | 2019-05-29 | 2019-05-29 14:39:04 |
[financial_statements]
| ID | File ID | Reģ.Nr. | Avota Shēma | Avota Tips | Gads | Gada Sākums | Gada Beigas | Darb. Skaits | Noapaļošana | Valūta | created_at |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1110624 | 23542474 | 40203214079 | DokGPv1 | UGP | 2019 | 2019-05-29 | 2019-12-31 | 2 | ONES | EUR | 2020-11-22 16:34:48.531 |
| 1352744 | 31011120 | 40203214079 | DokGPv1 | UGP | 2021 | 2021-01-01 | 2021-12-31 | 1 | ONES | EUR | 2022-05-26 10:04:54.39 |
| 1992425 | 34305748 | 40203214079 | DokGPv1 | UGP | 2024 | 2024-01-01 | 2024-12-31 | 1 | ONES | EUR | 2025-04-30 03:01:52.059 |
| 1213774 | 29213998 | 40203214079 | DokGPv1 | UGP | 2020 | 2020-01-01 | 2020-12-31 | 1 | ONES | EUR | 2021-04-30 17:07:59.092 |
| 1463319 | 32248712 | 40203214079 | DokGPv1 | UGP | 2022 | 2022-01-01 | 2022-12-31 | 1 | ONES | EUR | 2023-03-29 17:15:52.042 |
| 1834097 | 33259036 | 40203214079 | DokGPv1 | UGP | 2023 | 2023-01-01 | 2023-12-31 | 1 | ONES | EUR | 2024-03-29 06:06:39.07 |
| 2170801 | 35225585 | 40203214079 | DokGPv1 | UGP | 2025 | 2025-01-01 | 2025-12-31 | 1 | ONES | EUR | 2026-03-31 17:10:23.94 |
[income_statements]
| Statement ID | File ID | Neto Apgrozījums | Krājumu Izm.(Būtība) | Kapital. Izm.(Būtība) | Pār. Ieņ.(Būtība) | Materiālu Izm.(Būtība) | Personāla Izm.(Būtība) | Nolietojums (Būtība) | Pārd. Pašizm. | Bruto Peļņa | Pārdoš. Izm. | Admin. Izm. | Pār. Ieņ.(Funkcija) | Pār. Izm. | Ieņ. no Līdzdal. | Ieņ. Pār. Ilg. Ieg. | Pār. Proc. Ieņ. | Fin. Ieg. Vērt. Izm. | Proc. Izm. | Ārkārtas Ieņ. | Ārkārtas Izm. | Peļņa pirms UIN | UIN | Peļņa pēc UIN | Citi Nod. | Ārkārtas Divid. | Tīrā Peļņa |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1110624 | 23542474 | 21133 | NULL | NULL | NULL | NULL | NULL | NULL | 18837 | 2296 | 1740 | 511 | 0 | 16 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | NULL | NULL | 29 | 0 | 29 | NULL | 0 | 29 |
| 1213774 | 29213998 | 3397 | NULL | NULL | NULL | NULL | NULL | NULL | 5318 | -1921 | 631 | 71 | 0 | 73 | 0 | 0 | 0 | 0 | 18 | NULL | NULL | -2714 | 0 | -2714 | NULL | 0 | -2714 |
| 1352744 | 31011120 | 18567 | NULL | NULL | NULL | NULL | NULL | NULL | 14196 | 4371 | 1495 | 536 | 37 | 73 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | NULL | NULL | 2304 | 0 | 2304 | NULL | 0 | 2304 |
| 1463319 | 32248712 | 11231 | NULL | NULL | NULL | NULL | NULL | NULL | 10920 | 311 | 3349 | 429 | 0 | 98 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | NULL | NULL | -3565 | 0 | -3565 | NULL | 0 | -3565 |
| 1834097 | 33259036 | 30050 | NULL | NULL | NULL | NULL | NULL | NULL | 22661 | 7389 | 4308 | 561 | 0 | 514 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | NULL | NULL | 2006 | 0 | 2006 | NULL | 0 | 2006 |
| 1992425 | 34305748 | 11734 | NULL | NULL | NULL | NULL | NULL | NULL | 11954 | -220 | 2581 | 506 | 0 | 232 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | NULL | NULL | -3539 | 0 | -3539 | NULL | 0 | -3539 |
| 2170801 | 35225585 | 33493 | NULL | NULL | NULL | NULL | NULL | NULL | 21326 | 12167 | 2539 | 681 | 0 | 1340 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | NULL | NULL | 7607 | 0 | 7607 | NULL | 0 | 7607 |
[balance_sheets]
| Statement ID | File ID | Nauda | Īst. Vērtspapīri | Debitori | Krājumi | Apgrozāmie Līdz. | Ilg. Fin. Ieguld. | Pamatlīdzekļi | Nemater. Ieguld. | Kopā Ilgter. Ieguld. | Aktīvi Kopā | Mājokļa Rem. Maks. | Īsterm. Saistības | Ilgterm. Saistības | Uzkrājumi | Pašu Kapitāls | Pasīvi Kopā |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1110624 | 23542474 | 28 | 0 | 106 | 0 | 134 | 0 | 747 | 0 | 747 | 881 | NULL | 752 | 0 | 0 | 129 | 881 |
| 1213774 | 29213998 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 475 | 0 | 475 | 475 | NULL | 3060 | 0 | 0 | -2585 | 475 |
| 1352744 | 31011120 | 693 | 0 | 97 | 1000 | 1790 | 0 | 571 | 0 | 571 | 2361 | NULL | 2642 | 0 | 0 | -281 | 2361 |
| 1463319 | 32248712 | 186 | 0 | 0 | 1000 | 1186 | 0 | 230 | 0 | 230 | 1416 | NULL | 5262 | 0 | 0 | -3846 | 1416 |
| 1834097 | 33259036 | 4580 | 0 | 122 | 1000 | 5702 | 0 | 92 | 0 | 92 | 5794 | NULL | 7634 | 0 | 0 | -1840 | 5794 |
| 1992425 | 34305748 | 2180 | 0 | 286 | 3800 | 6266 | 0 | 0 | 0 | 0 | 6266 | NULL | 8679 | 2966 | 0 | -5379 | 6266 |
| 2170801 | 35225585 | 2139 | 0 | 3186 | 24 | 5349 | 0 | 2850 | 0 | 2850 | 8199 | NULL | 5971 | 0 | 0 | 2228 | 8199 |
[pdb_nm_komersantu_samaksato_nodoklu_kopsumas_odata]
| Reģ. Kods | Nosaukums | Gads | Forma | NACE kods | Adreses ATVK | Adreses ATVK nos. | Nodokļi kopā (tūkst. EUR) | IIN (tūkst. EUR) | VSAOI (tūkst. EUR) | Vid. darb. sk. |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 40203214079 | Sabiedrība ar ierobežotu atbildību "R11 Design" | 2024 | sabiedrība ar ierobežotu atbildību | 1623 | 040010 | Ogre | 2.55 | 0.24 | 1.23 | 1 |
| 40203214079 | Sabiedrība ar ierobežotu atbildību "R11 Design" | 2023 | sabiedrība ar ierobežotu atbildību | 1623 | 040010 | Ogre | 1.72 | 0.12 | 1.10 | 1 |
| 40203214079 | Sabiedrība ar ierobežotu atbildību "R11 Design" | 2022 | sabiedrība ar ierobežotu atbildību | 1623 | 040010 | Ogre | 2.99 | 0.30 | 1.57 | 1 |
[pdb_pvnmaksataji_odata]
| PVN Nr. | Nosaukums | Aktīvs | Reģistrēts | Būvn. pazīme | PVN139_2_pazime | Izslēgts |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 40203214079 | Sabiedrība ar ierobežotu atbildību "R11 Design" | ir | 26.06.2019 | nav | nav |
[reitings_uznemumi]
| Reģ. Kods | Nosaukums | Reitings | Skaidrojums | Atjaunots |
|---|---|---|---|---|
| 40203214079 | Sabiedrība ar ierobežotu atbildību "R11 Design" | B | Jāuzlabo saistību izpilde | 06.10.2026 |
Juridiskā adrese ir Skolas iela 18, Ogre, Ogres nov., LV-5001.
2025. gadā uzņēmuma apgrozījums bija 33 493 EUR, un peļņa bija 7 607 EUR.
2025. gadā uzņēmumā vidēji bija nodarbināti 1 darbinieki.
Kopējais likviditātes koeficients (current ratio) 2025. gadā bija 0,90 — apgrozāmie līdzekļi attiecībā pret īstermiņa saistībām. Ātrās likviditātes koeficients (quick ratio): 0,89.
Altmana Z'-indekss (1983. gada modelis privātiem uzņēmumiem) 2025. gadā bija 7,29, kas ir drošajā zonā (zems maksātnespējas risks). Aprēķins ir informatīvs un nav finanšu konsultācija.
Saskaņā ar VID publiskajiem datiem, uzņēmums ir reģistrēts kā aktīvs PVN maksātājs.
2024. gadā uzņēmums valsts kopbudžetā samaksāja aptuveni 2 550 EUR VID administrētajos nodokļos, tostarp iedzīvotāju ienākuma nodoklī 240 EUR un VSAOI 1 230 EUR (VID atvērtie dati).
VID nodokļu maksātāja reitings ir "B" — Jāuzlabo saistību izpilde.
Uzņēmuma galvenā reģistrētā darbības nozare saskaņā ar NACE klasifikatoru ir: Citu galdnieku un namdaru būvizstrādājumu ražošana.
Apgrozījums no katra uzņēmuma jaunākā iesniegtā gada pārskata.
Visa nozare: Citu galdnieku un namdaru būvizstrādājumu ražošana · Ogres novads — lielākie uzņēmumi
Uzņēmumi, kas šajā sarakstā stāv tieši blakus, un tie, kas ir 5, 25 un 125 vietas augstāk vai zemāk.
Lapas ģenerēšanas datums: 02-11-2026