Ja saraksts.lv tev šodien noderēja, atbalsti tā uzturēšanu — arī daži eiro palīdz. Atbalstīt
Šajā tīmekļvietnē publicētais datu apkopojums ir veidots, pamatojoties uz Latvijas Republikas Uzņēmumu reģistra datiem no portāla data.gov.lv. Tas sagatavots tikai informatīvos nolūkos, tādēļ tīmekļvietnes uzturētājs negarantē tā precizitāti un neuzņemas atbildību par lēmumiem, kas balstīti uz šo informāciju. Oficiāli un juridiski saistoši dati, tostarp plašāki finanšu pārskati, ir atrodami tikai primārajā avotā: info.ur.gov.lv.

SIA "Autonoja"

SIA "Autonoja" (reģ. Nr. 40203221992) — sabiedrība ar ierobežotu atbildību, statuss: Aktīvs, reģ. datums: 2019-07-25. Jaunākais gada pārskats (2025): apgrozījums 26 591 EUR, peļņa 15 280 EUR, darbinieku skaits: 1. Kopējais likviditātes koeficients: 2,34 (2024). VID nodokļu maksātāja reitings: N.

Pamatdarbība: Automašīnu un citu vieglo mehānisko transportlīdzekļu iznomāšana un ekspluatācijas līzings

Reģistrācijas Nr.40203221992
Statuss Aktīvs
Juridiskā FormaSabiedrība ar ierobežotu atbildību (SIA)
ReģistrsKomercreģistrs
Reģistrēts2019-07-25
Darbība izbeigta —
Slēgts —
SEPA IDLV31ZZZ40203221992
Juridiskā adrese Āraišu iela 38 - 38, Rīga, LV-1039

UR datu kopija atjaunota: 2026-10-21

Pārskats (Individuālais)

Gads Apgrozījums Peļņa Aktīvi Darbinieki
2025 26 591 EUR 15 280 EUR 28 290 EUR 1
2024 24 974 EUR 9 972 EUR 23 550 EUR 0
2023 38 821 EUR 20 367 EUR 20 478 EUR 1
2022 39 736 EUR 1 065 EUR 29 562 EUR 1
2021 39 150 EUR 5 002 EUR 58 697 EUR 1
2020 28 219 EUR -21 347 EUR 78 525 EUR 2
2019 5 817 EUR 1 930 EUR 74 188 EUR 1

VID dati

Nodokļu maksātāja reitings: N Neaktīvs nodokļu maksātājs

Uzņēmuma nodokļu maksājumi

Periods Nodokļi kopā (tūkst. EUR) IIN (tūkst. EUR) VSAOI (tūkst. EUR) Darbinieki
2026. gada 1. ceturksnis 0.00 0.00 -0.05 0
2024 1.36 0.00 1.36 0
2023 3.46 1.36 2.04 0
2022 0.06 0.00 0.00 1

Uzņēmuma vidējās algas aprēķins

Periods Vidējā bruto alga (EUR) (alga uz papīra) Aptuvenā neto alga (EUR) (alga uz rokas)
2026. gada 1. ceturksnis — —
2024 — —
2023 — —
2022 — —

Ieņēmumu un Izdevumu Plūsma

Peļņas vai zaudējumu aprēķins 2025 2024 2023 2022 2021
Neto apgrozījums 26 591 EUR 24 974 EUR 38 821 EUR 39 736 EUR 39 150 EUR
Bruto peļņa 13 769 EUR 9 894 EUR 23 922 EUR 2 423 EUR 4 945 EUR
Peļņa pirms nodokļiem 15 280 EUR 9 972 EUR 20 367 EUR 1 065 EUR 5 002 EUR
UIN nodoklis 0 EUR 0 EUR 0 EUR 0 EUR 0 EUR
Tīrā peļņa 15 280 EUR 9 972 EUR 20 367 EUR 1 065 EUR 5 002 EUR
Ielādē...

Bilance

Pozīcija 2025 2024 2023 2022 2021
Aktīvi kopā 28 290 EUR 23 550 EUR 20 478 EUR 29 562 EUR 58 697 EUR
Apgrozāmie līdzekļi 16 093 EUR 1 992 EUR 8 548 EUR 9 530 EUR 18 868 EUR
Pašu kapitāls 28 290 EUR 13 010 EUR 3 038 EUR -17 328 EUR -18 393 EUR
Īstermiņa saistības 0 EUR 850 EUR 2 000 EUR 2 000 EUR 7 840 EUR
Ilgtermiņa saistības 0 EUR 9 690 EUR 15 440 EUR 44 890 EUR 69 250 EUR

Dati nav pieejami.

Papildu reģistri un dati

Konstatēti nopietni riska signāli Nav reģistrētu procesu, liegumu vai sankciju VID: neaktīvs nodokļu maksātājs Gada pārskats: iesniegts Pašu kapitāls: pozitīvs Nodokļu maksājumi: kritums

Signāli no atvērtajiem datiem (UR, VID, PTAC). Nodokļu parāda summa un komercķīlas atvērtajos datos nav publicētas — tās pārbaudiet VID parādnieku datubāzē un UR informācijas portālā.

Pozīcija nozarē

Detalizēti

Ielādē peļņas datus...

Ielādē apgrozījuma datus...

Ielādē darbinieku skaita datus...

Ielādē salīdzinošos datus...

Finanšu Rādītāji un Riska Analīze

Rādītājs 2025 2024 2023 2022 2021
Kopējais likviditātes koeficients (Current Ratio)
Apgrozāmie līdzekļi / Īstermiņa saistības
— 2,34 4,27 4,77 2,41
Ātrās likviditātes koeficients (Quick Ratio)
(Apgrozāmie līdzekļi − Krājumi) / Īstermiņa saistības
— 2,34 4,27 4,77 2,41
Tīrās peļņas rentabilitāte
Tīrā peļņa / Neto apgrozījums
57,46 % 39,93 % 52,46 % 2,68 % 12,78 %
Aktīvu rentabilitāte (ROA)
Tīrā peļņa / Aktīvi kopā
54,01 % 42,34 % 99,46 % 3,60 % 8,52 %
Pašu kapitāla rentabilitāte (ROE)
Tīrā peļņa / Pašu kapitāls
54,01 % 76,65 % 670,41 % -6,15 % -27,20 %
Saistību / pašu kapitāla attiecība (D/E)
Saistības kopā / Pašu kapitāls
0,00 0,81 5,74 -2,71 -4,19
Aktīvu aprites koeficients
Neto apgrozījums / Aktīvi kopā
0,94 1,06 1,90 1,34 0,67
Kapitāla efektivitāte (ROCE)
EBIT / Ieguldītais kapitāls
54,01 % 43,93 % 110,22 % 3,86 % 9,84 %
Altmana Z'-indekss (maksātnespējas risks)
Z' (1983) = 0,717·A + 0,847·B + 3,107·C + 0,420·D + 0,998·E
3,87 3,40 5,41 0,98 0,70

* Aprēķins veikts pēc Altmana 1983. gada modeļa privātiem uzņēmumiem.

Apraksts

SIA "Autonoja" ir nostiprinājies uzņēmums ar 6–10 gadu pieredzi un guvis atzinību tirgū.
Pamatojoties uz 2025. gada datiem, papildus tam, uzņēmums demonstrē augstu rentabilitāti un spēcīgas tirgus pozīcijas.
Uzņēmums efektīvi izmanto savus aktīvus peļņas gūšanai.
Ieguldītais kapitāls tiek pārvaldīts efektīvi, garantējot augstu atdevi.
Finansiālo stabilitāti pastiprina zems saistību līmenis, kas norāda uz neatkarību no kreditoriem.
Aktīvu izmantošanas efektivitāte ir apmierinoša, taču ar izaugsmes potenciālu.
Turklāt, ieguldītais kapitāls tiek izmantots efektīvi, nodrošinot augstu atdevi.
Noslēgumā, uzņēmuma finanšu noturība ir augsta, kas liecina par ilgtspējīgu darbību.

* Šis apraksts ir informatīvs. Analīze ir vispārīga un neņem vērā konkrētās nozares specifiku. Apraksts balstīts uz publiski pieejamiem uzņēmuma finanšu datiem un uz aprēķiniem sadaļā 'Finanšu Rādītāji un Riska Analīze'.

⚔️ Konkurentu salīdzinājums (visa nozare NACE 7711)

Automātiski aprēķini no publiskajiem datiem — nav finanšu konsultācija.
Nozarē: 909 uzņēmumi 390. vieta pēc apgrozījuma 168. vieta pēc peļņas Automašīnu un citu vieglo mehānisko transportlīdzekļu iznomāšana un ekspluatācijas līzings
Darbinieku, produktivitātes un algu kolonnas:
PozīcijaUzņēmumsApgrozījums, €Peļņa, € MaržaDarb. VID Apgroz./darb., € VID ~ Bruto alga/mēn. VID
1SIA "TRANSPORENT"30 411 3291 068 7343,5 %261 169 6673 460 (2026 Q3)
2SIA "Mobility Latvija"27 057 0594 953 20918,3 %271 002 1133 371 (2026 Q3)
3Autolux Latvia SIA22 575 980827 5393,7 %112 052 3622 589 (2026 Q3)
4SIA "CityBee Latvija"18 680 579456 4442,4 %24778 3571 917 (2026 Q3)
5SIA "Pilna Servisa Līzings"15 890 318443 8032,8 %31512 5912 689 (2026 Q3)
6"ALD Automotive" SIA15 859 2431 452 4739,2 %25634 3703 568 (2026 Q3)
7SIA "AlphaLane"9 145 494504 4965,5 %11831 4092 342 (2026 Q3)
8SIA "IDEAL SERVICES"8 533 5742 2410,0 %21406 3612 825 (2026 Q3)
9SIA "Favorit Rent"7 808 067222 6152,9 %12650 6721 802 (2026 Q3)
10Mobire Latvija SIA6 840 580391 3845,7 %15456 0393 481 (2026 Q3)
390SIA "Autonoja" (šis uzņēmums)26 59115 28057,5 %0——
Apgrozījums, peļņa un UR darbinieki — no katra uzņēmuma jaunākā gada pārskata (nozares statistika ģenerēta 2026-10-21). VID kolonnas — no jaunākā pieejamā VID ceturkšņa katram uzņēmumam; alga aprēķināta no VSAOI. Apgroz./darb. abos režīmos lieto gada pārskata apgrozījumu. Klikšķis uz kolonnas virsraksta maina kārtošanu; "Pozīcija" vienmēr numurē no 1. *** — uzņēmumiem ar mazāk nekā 3 darbiniekiem algas aprēķins tiek slēpts privātuma aizsardzībai.

Padziļinātā izpēte

Analīzes opcijas

SIA "Autonoja"
7711 Automašīnu un citu vieglo mehānisko transportlīdzekļu iznomāšana un ekspluatācijas līzings
🤖 MI Modelis: gemini-3.8-flash

Uzņēmuma apskats

Mākslīgā intelekta atbilde

Gatavo analīzi... Lūdzu uzgaidi ⏳
Izvēlies kādu no analīžu opcijām kreisajā pusē, lai sāktu.
Izmantotie dati

Uzņēmumu reģistrs

[register]

Reģ.Kods SEPA ID Nosauk./Vārds PirmsPēd. Pēdiņās AizPēd. BezPēd.? Reģ.TipsKods Reģ.Tips Subj.Veids Subj.VeidsNos. Reģistrēts Izbeigts Slēgts Adrese Indekss AdresesID Reģions Pils./Nov. ATVK Pārreģ.Term.
40203221992 LV31ZZZ40203221992 Sabiedrība ar ierobežotu atbildību "Autonoja" Sabiedrība ar ierobežotu atbildību Autonoja NULL 0 K Komercreģistrs SIA Sabiedrība ar ierobežotu atbildību 2019-07-25 NULL Rīga, Āraišu iela 38 - 38 1039 117410997 0 100003003 0010000 NULL

Tiesību subjekta lietā reģistrēts lēmuma par dibināšanu pieņemšanas datums

[memorandum_date]

ID Reģ.Nr. document_date Reģ.Dat.
8969890 40203221992 2019-07-22 2019-07-25 09:18:47

Pamatkapitālu un ieguldījumu informācija

[equity_capitals]

ID Reģ.Nr. equity_capital_type equity_capital_type_text amount Valūta No Lab.Dat.
92706386 40203221992 PAID_UP_EQUITY Apmaksātais pamatkapitāls 1 EUR 2019-07-25 2019-07-25 09:14:41

Gada pārskatu pamatinformācija

[financial_statements]

ID File ID Reģ.Nr. Avota Shēma Avota Tips Gads Gada Sākums Gada Beigas Darb. Skaits Noapaļošana Valūta created_at
1289585 29844668 40203221992 DokGPv1 UGP 2020 2020-01-01 2020-12-31 2 ONES EUR 2021-09-09 20:04:10.099
2338315 35505145 40203221992 DokGPv1 UGP 2025 2025-01-01 2025-12-31 1 ONES EUR 2026-06-03 23:00:20.144
1163732 23995652 40203221992 DokGPv1 UGP 2019 2019-07-25 2019-12-31 1 ONES EUR 2021-02-01 14:00:31.93
1429671 31607517 40203221992 DokGPv1 UGP 2021 2021-01-01 2021-12-31 1 ONES EUR 2022-09-26 23:01:12.609
1768854 32650068 40203221992 DokGPv1 UGP 2022 2022-01-01 2022-12-31 1 ONES EUR 2023-07-21 19:05:20.639
1933508 33649139 40203221992 DokGPv1 UGP 2023 2023-01-01 2023-12-31 1 ONES EUR 2024-07-14 19:00:16.644
2053536 34498307 40203221992 DokGPv1 UGP 2024 2024-01-01 2024-12-31 0 ONES EUR 2025-06-05 03:01:04.774

Peļņas vai zaudējumu aprēķini

[income_statements]

Statement ID File ID Neto Apgrozījums Krājumu Izm.(Būtība) Kapital. Izm.(Būtība) Pār. Ieņ.(Būtība) Materiālu Izm.(Būtība) Personāla Izm.(Būtība) Nolietojums (Būtība) Pārd. Pašizm. Bruto Peļņa Pārdoš. Izm. Admin. Izm. Pār. Ieņ.(Funkcija) Pār. Izm. Ieņ. no Līdzdal. Ieņ. Pār. Ilg. Ieg. Pār. Proc. Ieņ. Fin. Ieg. Vērt. Izm. Proc. Izm. Ārkārtas Ieņ. Ārkārtas Izm. Peļņa pirms UIN UIN Peļņa pēc UIN Citi Nod. Ārkārtas Divid. Tīrā Peļņa
1163732 23995652 5817 NULL NULL NULL NULL NULL NULL 3010 2807 0 0 0 877 0 0 0 0 0 NULL NULL 1930 0 1930 NULL 0 1930
1289585 29844668 28219 NULL NULL NULL NULL NULL NULL 43838 -15619 0 25 205 5908 0 0 0 0 0 NULL NULL -21347 0 -21347 NULL 0 -21347
1429671 31607517 39150 NULL NULL NULL NULL NULL NULL 34205 4945 0 5 166 104 0 0 0 0 0 NULL NULL 5002 0 5002 NULL 0 5002
1768854 32650068 39736 NULL NULL NULL NULL NULL NULL 37313 2423 0 865 0 493 0 0 0 0 0 NULL NULL 1065 0 1065 NULL 0 1065
1933508 33649139 38821 NULL NULL NULL NULL NULL NULL 14899 23922 0 1033 0 2522 0 0 0 0 0 NULL NULL 20367 0 20367 NULL 0 20367
2053536 34498307 24974 NULL NULL NULL NULL NULL NULL 15080 9894 0 0 374 296 0 0 0 0 0 NULL NULL 9972 0 9972 NULL 0 9972
2338315 35505145 26591 NULL NULL NULL NULL NULL NULL 12822 13769 0 60 1894 323 0 0 0 0 0 NULL NULL 15280 0 15280 NULL 0 15280

Bilances

[balance_sheets]

Statement ID File ID Nauda Īst. Vērtspapīri Debitori Krājumi Apgrozāmie Līdz. Ilg. Fin. Ieguld. Pamatlīdzekļi Nemater. Ieguld. Kopā Ilgter. Ieguld. Aktīvi Kopā Mājokļa Rem. Maks. Īsterm. Saistības Ilgterm. Saistības Uzkrājumi Pašu Kapitāls Pasīvi Kopā
1163732 23995652 333 0 0 0 333 0 73855 0 73855 74188 NULL 3733 68524 0 1931 74188
1289585 29844668 658 0 0 0 658 0 77867 0 77867 78525 NULL 10412 87529 0 -19416 78525
1429671 31607517 1968 0 16900 0 18868 0 39829 0 39829 58697 NULL 7840 69250 0 -18393 58697
1768854 32650068 930 0 8600 0 9530 0 20032 0 20032 29562 NULL 2000 44890 0 -17328 29562
1933508 33649139 148 0 8400 0 8548 0 11930 0 11930 20478 NULL 2000 15440 0 3038 20478
2053536 34498307 292 0 1700 0 1992 0 21558 0 21558 23550 NULL 850 9690 0 13010 23550
2338315 35505145 373 0 15720 0 16093 0 12197 0 12197 28290 NULL 0 0 0 28290 28290

Samaksātie nodokļi pa gadiem

[pdb_nm_komersantu_samaksato_nodoklu_kopsumas_odata]

Reģ. Kods Nosaukums Gads Forma NACE kods Adreses ATVK Adreses ATVK nos. Nodokļi kopā (tūkst. EUR) IIN (tūkst. EUR) VSAOI (tūkst. EUR) Vid. darb. sk.
40203221992 Sabiedrība ar ierobežotu atbildību "Autonoja" 2024 sabiedrība ar ierobežotu atbildību 7711 010094 Vidzemes priekšpilsēta 1.36 0.00 1.36 0
40203221992 Sabiedrība ar ierobežotu atbildību "Autonoja" 2023 sabiedrība ar ierobežotu atbildību 7711 010094 Vidzemes priekšpilsēta 3.46 1.36 2.04 0
40203221992 Sabiedrība ar ierobežotu atbildību "Autonoja" 2022 sabiedrība ar ierobežotu atbildību 7711 010094 Vidzemes priekšpilsēta 0.06 0.00 0.00 1

Nodokļu maksātāja reitings

[reitings_uznemumi]

Reģ. Kods Nosaukums Reitings Skaidrojums Atjaunots
40203221992 Sabiedrība ar ierobežotu atbildību "Autonoja" N Neaktīvs nodokļu maksātājs 06.10.2026

Biežāk uzdotie jautājumi

Kāda ir SIA "Autonoja" juridiskā adrese?

Juridiskā adrese ir Āraišu iela 38 - 38, Rīga, LV-1039.

Kāds bija SIA "Autonoja" 2025. gada apgrozījums un finanšu rezultāts?

2025. gadā uzņēmuma apgrozījums bija 26 591 EUR, un peļņa bija 15 280 EUR.

Cik darbinieku bija uzņēmumam SIA "Autonoja" 2025. gadā?

2025. gadā uzņēmumā vidēji bija nodarbināti 1 darbinieki.

Kāds ir SIA "Autonoja" likviditātes koeficients?

Kopējais likviditātes koeficients (current ratio) 2024. gadā bija 2,34 — apgrozāmie līdzekļi attiecībā pret īstermiņa saistībām. Ātrās likviditātes koeficients (quick ratio): 2,34.

Kāds ir SIA "Autonoja" maksātnespējas riska novērtējums?

Altmana Z'-indekss (1983. gada modelis privātiem uzņēmumiem) 2025. gadā bija 3,87, kas ir drošajā zonā (zems maksātnespējas risks). Aprēķins ir informatīvs un nav finanšu konsultācija.

Cik nodokļos samaksāja SIA "Autonoja"?

2024. gadā uzņēmums valsts kopbudžetā samaksāja aptuveni 1 360 EUR VID administrētajos nodokļos, tostarp VSAOI 1 360 EUR (VID atvērtie dati).

Kāds ir SIA "Autonoja" VID nodokļu maksātāja reitings?

VID nodokļu maksātāja reitings ir "N" — Neaktīvs nodokļu maksātājs.

Kāda ir SIA "Autonoja" galvenā darbības nozare?

Uzņēmuma galvenā reģistrētā darbības nozare saskaņā ar NACE klasifikatoru ir: Automašīnu un citu vieglo mehānisko transportlīdzekļu iznomāšana un ekspluatācijas līzings.

Tuvākie uzņēmumi

Apgrozījums no katra uzņēmuma jaunākā iesniegtā gada pārskata.

Blakus pēc apgrozījuma: Automašīnu un citu vieglo mehānisko transportlīdzekļu iznomāšana un ekspluatācijas līzings — Rīga

Lielākie šajā nozarē Latvijā

Tuvumā, bez publicēta gada pārskata

Visa nozare: Automašīnu un citu vieglo mehānisko transportlīdzekļu iznomāšana un ekspluatācijas līzings · Rīga — lielākie uzņēmumi

Vieta nozarē pēc apgrozījuma: 390. no 909

Uzņēmumi, kas šajā sarakstā stāv tieši blakus, un tie, kas ir 5, 25 un 125 vietas augstāk vai zemāk.

Šie dati tev bija pieejami bez maksas

Tavs atbalsts palīdz vietnei palikt atvērtai visiem — bez reklāmām un bez datu tirgošanas. Ja šī lapa tev noderēja, atbalsti tās darbību.

Atbalstīt vietnes darbību

Lapas ģenerēšanas datums: 21-10-2026