SIA "P1" (reģ. Nr. 42103103822) — sabiedrība ar ierobežotu atbildību, statuss: Aktīvs, reģ. datums: 2019-12-20. Jaunākais gada pārskats (2025): apgrozījums 0 EUR, zaudējumi 32 377 EUR, darbinieku skaits: 2. Kopējais likviditātes koeficients: 0,45 (2025). VID nodokļu maksātāja reitings: N.
Pamatdarbība: Citur neklasificētu individuālo pakalpojumu sniegšana
| Reģistrācijas Nr. | 42103103822 |
| Statuss | Aktīvs |
| Juridiskā Forma | Sabiedrība ar ierobežotu atbildību (SIA) |
| Reģistrs | Komercreģistrs |
| Reģistrēts | 2019-12-20 |
| Darbība izbeigta | — |
| Slēgts | — |
| SEPA ID | LV60ZZZ42103103822 |
| Juridiskā adrese | Elizabetes iela 3, Spilve, Babītes pag., Mārupes nov., LV-2101 |
UR datu kopija atjaunota: 2026-09-02
| Gads | Apgrozījums | Peļņa | Aktīvi | Darbinieki |
|---|---|---|---|---|
| 2025 | 0 EUR | -32 377 EUR | 1 531 391 EUR | 2 |
| 2024 | 0 EUR | -1 624 EUR | 1 563 687 EUR | 2 |
| 2023 | 0 EUR | -39 659 EUR | 1 565 830 EUR | 1 |
| 2022 | 61 995 EUR | 542 619 EUR | 1 605 142 EUR | 1 |
| 2021 | 4 245 EUR | 592 877 EUR | 1 716 803 EUR | 1 |
| 2020 | 0 EUR | -243 587 EUR | 380 790 EUR | 1 |
| Periods | Nodokļi kopā (tūkst. EUR) | IIN (tūkst. EUR) | VSAOI (tūkst. EUR) | Darbinieki |
|---|---|---|---|---|
| 2026. gada 2. ceturksnis | 0.05 | 0.0 | 0.0 | 2 |
| 2026. gada 1. ceturksnis | 0.00 | 0.00 | 0.00 | 2 |
| 2025. gada 4. ceturksnis | 0.00 | 0.00 | 0.00 | 2 |
| 2024 | 0.00 | 0.00 | -0.01 | 2 |
| 2023 | 1.07 | 0.38 | 0.69 | 2 |
| 2022 | 5.94 | 2.13 | 3.75 | 1 |
| Periods | Vidējā bruto alga (EUR) (alga uz papīra) | Aptuvenā neto alga (EUR) (alga uz rokas) |
|---|---|---|
| 2026. gada 2. ceturksnis | — | — |
| 2026. gada 1. ceturksnis | — | — |
| 2025. gada 4. ceturksnis | — | — |
| 2024 | — | — |
| 2023 | *** | *** |
| 2022 | *** | *** |
* *** — periodos, kad uzņēmumā ir mazāk nekā 3 darbinieki, algas aprēķins tiek slēpts privātuma aizsardzībai: dati VID publikācijā ir, bet vidējā alga atklātu konkrētu personu atalgojumu.
| Peļņas vai zaudējumu aprēķins | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 |
|---|---|---|---|---|---|
| Neto apgrozījums | 0 EUR | 0 EUR | 0 EUR | 61 995 EUR | 4 245 EUR |
| Bruto peļņa | -3 553 EUR | -192 EUR | -4 115 EUR | 20 870 EUR | -703 574 EUR |
| Peļņa pirms nodokļiem | -32 327 EUR | -1 574 EUR | -39 659 EUR | 542 619 EUR | 592 877 EUR |
| UIN nodoklis | 50 EUR | 50 EUR | 0 EUR | 0 EUR | 0 EUR |
| Tīrā peļņa | -32 377 EUR | -1 624 EUR | -39 659 EUR | 542 619 EUR | 592 877 EUR |
| Pozīcija | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 |
|---|---|---|---|---|---|
| Aktīvi kopā | 1 531 391 EUR | 1 563 687 EUR | 1 565 830 EUR | 1 605 142 EUR | 1 716 803 EUR |
| Apgrozāmie līdzekļi | 612 295 EUR | 1 480 687 EUR | 1 482 671 EUR | 1 510 588 EUR | 1 695 605 EUR |
| Pašu kapitāls | 159 000 EUR | 191 377 EUR | 193 001 EUR | 232 660 EUR | 1 042 091 EUR |
| Īstermiņa saistības | 1 372 391 EUR | 1 372 310 EUR | 1 372 829 EUR | 1 372 482 EUR | 674 712 EUR |
| Ilgtermiņa saistības | 0 EUR | 0 EUR | 0 EUR | 0 EUR | 0 EUR |
Dati nav pieejami.
Signāli no atvērtajiem datiem (UR, VID, PTAC). Nodokļu parāda summa un komercķīlas atvērtajos datos nav publicētas — tās pārbaudiet VID parādnieku datubāzē un UR informācijas portālā.
Rādītas tikai juridisko personu saistības; fizisko personu dalībnieki netiek rādīti. Daļu % pret reģistrēto pamatkapitālu. Avots: Uzņēmumu reģistra atvērtie dati.
Ielādē peļņas datus...
Ielādē apgrozījuma datus...
Ielādē darbinieku skaita datus...
Ielādē salīdzinošos datus...
| Rādītājs | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 |
|---|---|---|---|---|---|
| Kopējais likviditātes koeficients (Current Ratio) Apgrozāmie līdzekļi / Īstermiņa saistības |
0,45 | 1,08 | 1,08 | 1,10 | 2,51 |
| Ātrās likviditātes koeficients (Quick Ratio) (Apgrozāmie līdzekļi − Krājumi) / Īstermiņa saistības |
0,45 | 1,08 | 1,08 | 1,10 | 0,65 |
| Tīrās peļņas rentabilitāte Tīrā peļņa / Neto apgrozījums |
— | — | — | 875,26 % | 13 966,48 % |
| Aktīvu rentabilitāte (ROA) Tīrā peļņa / Aktīvi kopā |
-2,11 % | -0,10 % | -2,53 % | 33,81 % | 34,53 % |
| Pašu kapitāla rentabilitāte (ROE) Tīrā peļņa / Pašu kapitāls |
-20,36 % | -0,85 % | -20,55 % | 233,22 % | 56,89 % |
| Saistību / pašu kapitāla attiecība (D/E) Saistības kopā / Pašu kapitāls |
8,63 | 7,17 | 7,11 | 5,90 | 0,65 |
| Procentu seguma koeficients (IC) EBIT / Procentu izmaksas |
— | — | — | — | 49 407,42 |
| Aktīvu aprites koeficients Neto apgrozījums / Aktīvi kopā |
0,00 | 0,00 | 0,00 | 0,04 | 0,00 |
| Kapitāla efektivitāte (ROCE) EBIT / Ieguldītais kapitāls |
-20,33 % | -0,82 % | -20,55 % | 233,22 % | 56,89 % |
| Altmana Z'-indekss (maksātnespējas risks) Z' (1983) = 0,717·A + 0,847·B + 3,107·C + 0,420·D + 0,998·E |
-0,28 | 0,21 | 0,14 | 1,34 | 2,66 |
* Aprēķins veikts pēc Altmana 1983. gada modeļa privātiem uzņēmumiem.
SIA "P1" ir uzņēmums ar gandrīz desmitgades pieredzi un skaidru attīstības virzienu.
Pamatojoties uz 2025. gada datiem, tā īstermiņa maksātspēja ir kritiski zema, kas norāda uz nopietnām finanšu grūtībām.
Ātrās likviditātes rādītājs parāda, ka darbība ir atkarīga no krājumu pārdošanas, lai segtu parādus.
Uzņēmuma aktīvi šobrīd rada zaudējumus, nevis peļņu — resursi netiek izmantoti vērtības radīšanai
Pašu kapitāls rada zaudējumus — īpašnieku ieguldījums pārskata periodā ir sarucis
Uzņēmumam ir liels parādu slogs, kas rada paaugstinātu risku nākotnē.
Uzņēmuma resursi tiek neefektīvi izmantoti ieņēmumu radīšanai.
Ieguldītais kapitāls rada zaudējumus, kas liecina par nerentablu pamatdarbību
Kopumā, aprēķinātie finanšu noturības rādītāji ir kritiski zemi, kas prasa pastiprinātu uzmanību.
* Šis apraksts ir informatīvs. Analīze ir vispārīga un neņem vērā konkrētās nozares specifiku. Apraksts balstīts uz publiski pieejamiem uzņēmuma finanšu datiem un uz aprēķiniem sadaļā 'Finanšu Rādītāji un Riska Analīze'.
| Pozīcija | Uzņēmums | Apgrozījums, € | Peļņa, € | Marža | Darb. VID | Apgroz./darb., € VID | ~ Bruto alga/mēn. VID |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1 | SIA "Valmiermuižas Ieguldījumu Fonds" | 10 538 765 | -62 099 | -0,6 % | 1 | 10 538 765 | *** |
| 2 | SIA "IMPEL SERVIKS" | 5 053 236 | 64 249 | 1,3 % | 396 | 12 761 | 624 (2026 Q2) |
| 3 | SIA ORBITA LOGISTICS | 4 604 149 | -85 242 | -1,9 % | 0 | — | — |
| 4 | SIA "Kaski" | 3 863 452 | 152 664 | 4,0 % | 41 | 94 231 | 1 502 (2026 Q2) |
| 5 | SIA "M1" | 3 579 784 | 1 316 632 | 36,8 % | 3 | 1 193 261 | 603 (2026 Q2) |
| 6 | SIA "KITA18" | 3 094 571 | 79 190 | 2,6 % | 0 | — | — |
| 7 | "RP ANDRAS" SIA | 2 751 310 | 143 517 | 5,2 % | 12 | 229 276 | 1 527 (2026 Q2) |
| 8 | SIA "LĀČPLĒŠI A.I." | 2 608 018 | -49 083 | -1,9 % | 0 | — | — |
| 9 | Heden SIA | 2 579 532 | 828 366 | 32,1 % | 1 | 2 579 532 | *** |
| 10 | SIA "Producentu grupa" | 2 189 120 | 85 045 | 3,9 % | 3 | 729 707 | 1 398 (2026 Q2) |
| 1455 | SIA "P1" (šis uzņēmums) | 0 | -32 377 | — | 2 | — | — |
[register]
| Reģ.Kods | SEPA ID | Nosauk./Vārds | PirmsPēd. | Pēdiņās | AizPēd. | BezPēd.? | Reģ.TipsKods | Reģ.Tips | Subj.Veids | Subj.VeidsNos. | Reģistrēts | Izbeigts | Slēgts | Adrese | Indekss | AdresesID | Reģions | Pils./Nov. | ATVK | Pārreģ.Term. |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 42103103822 | LV60ZZZ42103103822 | SIA "P1" | SIA | P1 | NULL | 0 | K | Komercreģistrs | SIA | Sabiedrība ar ierobežotu atbildību | 2019-12-20 | NULL | Mārupes nov., Babītes pag., Spilve, Elizabetes iela 3 | 2101 | 106913108 | 100016583 | 0 | NULL | NULL |
[memorandum_date]
| ID | Reģ.Nr. | document_date | Reģ.Dat. |
|---|---|---|---|
| 9376264 | 42103103822 | 2019-12-04 | 2019-12-20 16:55:22 |
[equity_capitals]
| ID | Reģ.Nr. | equity_capital_type | equity_capital_type_text | amount | Valūta | No | Lab.Dat. |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 92858707 | 42103103822 | PAID_UP_EQUITY | Apmaksātais pamatkapitāls | 3000 | EUR | 2022-06-17 | 2022-06-17 11:02:25 |
[financial_statements]
| ID | File ID | Reģ.Nr. | Avota Shēma | Avota Tips | Gads | Gada Sākums | Gada Beigas | Darb. Skaits | Noapaļošana | Valūta | created_at |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1259713 | 29613350 | 42103103822 | DokGPv1 | UGP | 2020 | 2019-12-20 | 2020-12-31 | 1 | ONES | EUR | 2021-07-29 11:20:07.623 |
| 1407069 | 31352050 | 42103103822 | DokGPv1 | UGP | 2021 | 2021-01-01 | 2021-12-31 | 1 | ONES | EUR | 2022-08-01 18:28:02.667 |
| 1480786 | 32355816 | 42103103822 | DokGPv1 | UGP | 2022 | 2022-01-01 | 2022-12-31 | 1 | ONES | EUR | 2023-04-26 21:14:40.579 |
| 1899774 | 33501180 | 42103103822 | DokGPv1 | UGP | 2023 | 2023-01-01 | 2023-12-31 | 1 | ONES | EUR | 2024-05-30 03:25:45.807 |
| 2055102 | 34501444 | 42103103822 | DokGPv1 | UGP | 2024 | 2024-01-01 | 2024-12-31 | 2 | ONES | EUR | 2025-06-05 17:01:48.127 |
| 2337890 | 35503339 | 42103103822 | DokGPv1 | UGP | 2025 | 2025-01-01 | 2025-12-31 | 2 | ONES | EUR | 2026-06-03 17:05:25.089 |
[income_statements]
| Statement ID | File ID | Neto Apgrozījums | Krājumu Izm.(Būtība) | Kapital. Izm.(Būtība) | Pār. Ieņ.(Būtība) | Materiālu Izm.(Būtība) | Personāla Izm.(Būtība) | Nolietojums (Būtība) | Pārd. Pašizm. | Bruto Peļņa | Pārdoš. Izm. | Admin. Izm. | Pār. Ieņ.(Funkcija) | Pār. Izm. | Ieņ. no Līdzdal. | Ieņ. Pār. Ilg. Ieg. | Pār. Proc. Ieņ. | Fin. Ieg. Vērt. Izm. | Proc. Izm. | Ārkārtas Ieņ. | Ārkārtas Izm. | Peļņa pirms UIN | UIN | Peļņa pēc UIN | Citi Nod. | Ārkārtas Divid. | Tīrā Peļņa |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1259713 | 29613350 | 0 | NULL | NULL | NULL | NULL | NULL | NULL | 237055 | -237055 | 0 | 100 | 0 | 6432 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | NULL | NULL | -243587 | 0 | -243587 | NULL | 0 | -243587 |
| 1407069 | 31352050 | 4245 | NULL | NULL | NULL | NULL | NULL | NULL | 707819 | -703574 | 0 | 1698 | 1404032 | 105871 | 0 | 0 | 0 | 0 | 12 | NULL | NULL | 592877 | 0 | 592877 | NULL | 0 | 592877 |
| 1480786 | 32355816 | 61995 | NULL | NULL | NULL | NULL | NULL | NULL | 41125 | 20870 | 0 | 2200 | 545482 | 21533 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | NULL | NULL | 542619 | 0 | 542619 | NULL | 0 | 542619 |
| 1899774 | 33501180 | 0 | NULL | NULL | NULL | NULL | NULL | NULL | 4115 | -4115 | 0 | 750 | 9802 | 44596 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | NULL | NULL | -39659 | 0 | -39659 | NULL | 0 | -39659 |
| 2055102 | 34501444 | 0 | NULL | NULL | NULL | NULL | NULL | NULL | 192 | -192 | 0 | 420 | 0 | 962 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | NULL | NULL | -1574 | 50 | -1624 | NULL | 0 | -1624 |
| 2337890 | 35503339 | 0 | NULL | NULL | NULL | NULL | NULL | NULL | 3553 | -3553 | 0 | 500 | 0 | 28274 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | NULL | NULL | -32327 | 50 | -32377 | NULL | 0 | -32377 |
[balance_sheets]
| Statement ID | File ID | Nauda | Īst. Vērtspapīri | Debitori | Krājumi | Apgrozāmie Līdz. | Ilg. Fin. Ieguld. | Pamatlīdzekļi | Nemater. Ieguld. | Kopā Ilgter. Ieguld. | Aktīvi Kopā | Mājokļa Rem. Maks. | Īsterm. Saistības | Ilgterm. Saistības | Uzkrājumi | Pašu Kapitāls | Pasīvi Kopā |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1259713 | 29613350 | 139607 | 0 | 10000 | 206250 | 355857 | 0 | 24933 | 0 | 24933 | 380790 | NULL | 621577 | 0 | 0 | -240787 | 380790 |
| 1407069 | 31352050 | 52270 | 0 | 385005 | 1258330 | 1695605 | 0 | 21198 | 0 | 21198 | 1716803 | NULL | 674712 | 0 | 0 | 1042091 | 1716803 |
| 1480786 | 32355816 | 461588 | 0 | 1049000 | 0 | 1510588 | 83000 | 11554 | 0 | 94554 | 1605142 | NULL | 1372482 | 0 | 0 | 232660 | 1605142 |
| 1899774 | 33501180 | 1350 | 0 | 1481321 | 0 | 1482671 | 83000 | 159 | 0 | 83159 | 1565830 | NULL | 1372829 | 0 | 0 | 193001 | 1565830 |
| 2055102 | 34501444 | 387 | 0 | 1480300 | 0 | 1480687 | 83000 | 0 | 0 | 83000 | 1563687 | NULL | 1372310 | 0 | 0 | 191377 | 1563687 |
| 2337890 | 35503339 | 296295 | 0 | 316000 | 0 | 612295 | 83000 | 836096 | 0 | 919096 | 1531391 | NULL | 1372391 | 0 | 0 | 159000 | 1531391 |
[pdb_nm_komersantu_samaksato_nodoklu_kopsumas_odata]
| Reģ. Kods | Nosaukums | Gads | Forma | NACE kods | Adreses ATVK | Adreses ATVK nos. | Nodokļi kopā (tūkst. EUR) | IIN (tūkst. EUR) | VSAOI (tūkst. EUR) | Vid. darb. sk. |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 42103103822 | SIA "P1" | 2024 | sabiedrība ar ierobežotu atbildību | 9699 | 039400 | Babītes pag. | 0.00 | 0.00 | -0.01 | 2 |
| 42103103822 | SIA "P1" | 2023 | sabiedrība ar ierobežotu atbildību | 9609 | 010096 | Ziemeļu rajons | 1.07 | 0.38 | 0.69 | 2 |
| 42103103822 | SIA "P1" | 2022 | sabiedrība ar ierobežotu atbildību | 9609 | 010096 | Ziemeļu rajons | 5.94 | 2.13 | 3.75 | 1 |
[reitings_uznemumi]
| Reģ. Kods | Nosaukums | Reitings | Skaidrojums | Atjaunots |
|---|---|---|---|---|
| 42103103822 | SIA "P1" | N | Neaktīvs nodokļu maksātājs | 12.08.2026 |
[members]
| ID | URI | Uzņ.Reģ.Nr. | Subj.Tips | Nosauk./Vārds | PK Maska | Dz.Dat. | Reģ.Nr. | Daļu/Akc.Sk. | Daļas/Akc.Nom. | Daļu/Akc.Val. | No | Reģ.Dat. | Lab.Dat. |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 92730216 | NULL | 40203222521 | LEGAL_ENTITY | SIA "P1" | NULL | NULL | 42103103822 | 83000 | 1 | EUR | 2022-07-15 | 2022-07-20 | 2022-07-20 15:59:27 |
Juridiskā adrese ir Elizabetes iela 3, Spilve, Babītes pag., Mārupes nov., LV-2101.
2025. gadā uzņēmuma apgrozījums bija 0 EUR, un zaudējumi bija 32 377 EUR.
2025. gadā uzņēmumā vidēji bija nodarbināti 2 darbinieki.
Kopējais likviditātes koeficients (current ratio) 2025. gadā bija 0,45 — apgrozāmie līdzekļi attiecībā pret īstermiņa saistībām. Ātrās likviditātes koeficients (quick ratio): 0,45.
Altmana Z'-indekss (1983. gada modelis privātiem uzņēmumiem) 2025. gadā bija -0,28, kas ir bīstamajā zonā (paaugstināts maksātnespējas risks). Aprēķins ir informatīvs un nav finanšu konsultācija.
VID nodokļu maksātāja reitings ir "N" — Neaktīvs nodokļu maksātājs.
Uzņēmuma galvenā reģistrētā darbības nozare saskaņā ar NACE klasifikatoru ir: Citur neklasificētu individuālo pakalpojumu sniegšana.
Lapas ģenerēšanas datums: 02-09-2026