Šajā tīmekļvietnē publicētais datu apkopojums ir veidots, pamatojoties uz Latvijas Republikas Uzņēmumu reģistra datiem no portāla data.gov.lv. Tas sagatavots tikai informatīvos nolūkos, tādēļ tīmekļvietnes uzturētājs negarantē tā precizitāti un neuzņemas atbildību par lēmumiem, kas balstīti uz šo informāciju. Oficiāli un juridiski saistoši dati, tostarp plašāki finanšu pārskati, ir atrodami tikai primārajā avotā: info.ur.gov.lv.

SIA "Steaks"

SIA "Steaks" (reģ. Nr. 40203233506) — sabiedrība ar ierobežotu atbildību, statuss: Aktīvs, reģ. datums: 2019-12-02. Jaunākais gada pārskats (2025): apgrozījums 2 386 293 EUR, peļņa 381 341 EUR, darbinieku skaits: 25. Kopējais likviditātes koeficients: 4,14 (2025). VID nodokļu maksātāja reitings: B.

Pamatdarbība: Restorānu un mobilo ēdināšanas vietu pakalpojumi

Reģistrācijas Nr.40203233506
Statuss Aktīvs
Juridiskā FormaSabiedrība ar ierobežotu atbildību (SIA)
ReģistrsKomercreģistrs
Reģistrēts2019-12-02
Darbība izbeigta
Slēgts
SEPA IDLV38ZZZ40203233506
Juridiskā adrese Elizabetes iela 10 - 20, Rīga, LV-1010

UR datu kopija atjaunota: 2026-08-30

Pārskats (Individuālais)

Gads Apgrozījums Peļņa Aktīvi Darbinieki
2025 2 386 293 EUR 381 341 EUR 792 957 EUR 25
2024 1 618 595 EUR -94 220 EUR 366 987 EUR 17
2023 1 408 987 EUR 204 800 EUR 358 313 EUR 12
2022 910 861 EUR 256 807 EUR 315 279 EUR 8
2021 362 307 EUR -3 240 EUR 16 659 EUR 9
2020 11 136 EUR -30 506 EUR 25 291 EUR 6

VID dati

Nodokļu maksātāja reitings: B Jāuzlabo saistību izpilde
PVN maksātājs: ir

Uzņēmuma nodokļu maksājumi

Periods Nodokļi kopā (tūkst. EUR) IIN (tūkst. EUR) VSAOI (tūkst. EUR) Darbinieki
2026. gada 2. ceturksnis 63.64 4.06 25.73 25
2026. gada 1. ceturksnis 105.29 8.92 25.98 26
2025. gada 4. ceturksnis 73.82 4.48 23.89 26
2024 89.32 15.46 48.29 17
2023 183.80 11.01 37.76 12
2022 100.31 7.84 21.36 8

Uzņēmuma vidējās algas aprēķins

Periods Vidējā bruto alga (EUR) (alga uz papīra) Aptuvenā neto alga (EUR) (alga uz rokas)
2026. gada 2. ceturksnis 1 006.36 ~ 811.26
2026. gada 1. ceturksnis 977.05 ~ 791.72
2025. gada 4. ceturksnis 898.45 ~ 729.11
2024 694.38 ~ 582.23
2023 769.21 ~ 630.04
2022 652.68 ~ 522.05

Bruto algas aprēķina formula 2024. gadam:

( (VSAOI summa * 1000) / VSAOI likme ) / Darbinieku skaits / 12 mēneši

( (48.29 * 1000) / 0.3409 ) / 17 / 12 = 694.38 EUR


Aptuvenās neto algas ("uz rokas") aprēķins 2024. gadam:

1. VSAOI darba ņēmēja daļa (10.5%): 694.38 * 0.105 = 72.91 EUR

2. Piemērojamais neapliekamais minimums: 425.24 EUR

3. Iedzīvotāju ienākuma nodoklis (IIN 20%): (694.38 - 72.91 - 425.24) * 0.2 ≈ 39.25 EUR

4. Neto alga: 694.38 - 72.91 - 39.25 = ~ 582.23 EUR

* Šis ir aptuvens aprēķins. Tas pieņem, ka darbiniekam nav apgādājamo vai citu atvieglojumu. Reālā vidējā neto alga var atšķirties.

Ieņēmumu un Izdevumu Plūsma

Peļņas vai zaudējumu aprēķins 2025 2024 2023 2022 2021
Neto apgrozījums 2 386 293 EUR 1 618 595 EUR 1 408 987 EUR 910 861 EUR 362 307 EUR
Bruto peļņa 632 169 EUR 643 650 EUR 706 805 EUR 409 246 EUR 73 260 EUR
Peļņa pirms nodokļiem 381 341 EUR -94 220 EUR 204 800 EUR 256 807 EUR -3 240 EUR
UIN nodoklis 0 EUR 0 EUR 0 EUR 0 EUR 0 EUR
Tīrā peļņa 381 341 EUR -94 220 EUR 204 800 EUR 256 807 EUR -3 240 EUR
Ielādē...

Bilance

Pozīcija 2025 2024 2023 2022 2021
Aktīvi kopā 792 957 EUR 366 987 EUR 358 313 EUR 315 279 EUR 16 659 EUR
Apgrozāmie līdzekļi 684 317 EUR 247 315 EUR 291 131 EUR 225 893 EUR 12 278 EUR
Pašu kapitāls 582 483 EUR 201 141 EUR 295 361 EUR 228 061 EUR -28 846 EUR
Īstermiņa saistības 165 474 EUR 125 846 EUR 62 952 EUR 87 218 EUR 45 505 EUR
Ilgtermiņa saistības 45 000 EUR 40 000 EUR 0 EUR 0 EUR 0 EUR

Dati nav pieejami.

Papildu reģistri un dati

1 sadaļa 1 ieraksts atveriet sadaļu, lai redzētu datus
Konstatēti nopietni riska signāli Nav reģistrētu procesu, liegumu vai sankciju VID reitings: B Gada pārskats: iesniegts Pašu kapitāls: pozitīvs Nodokļu maksājumi: kritums PVN maksātājs

Signāli no atvērtajiem datiem (UR, VID, PTAC). Nodokļu parāda summa un komercķīlas atvērtajos datos nav publicētas — tās pārbaudiet VID parādnieku datubāzē un UR informācijas portālā.

Saistītie uzņēmumi un izmaiņas1Agrākie nosaukumi: 1
Agrākie nosaukumi: 1

Agrākie nosaukumi

  • SIA "Boxfish" — līdz 2023-03-16

Rādītas tikai juridisko personu saistības; fizisko personu dalībnieki netiek rādīti. Daļu % pret reģistrēto pamatkapitālu. Avots: Uzņēmumu reģistra atvērtie dati.

Pozīcija nozarē

Detalizēti

Ielādē peļņas datus...

Ielādē apgrozījuma datus...

Ielādē darbinieku skaita datus...

Ielādē salīdzinošos datus...

Finanšu Rādītāji un Riska Analīze

Rādītājs 2025 2024 2023 2022 2021
Kopējais likviditātes koeficients (Current Ratio)
Apgrozāmie līdzekļi / Īstermiņa saistības
4,14 1,97 4,62 2,59 0,27
Ātrās likviditātes koeficients (Quick Ratio)
(Apgrozāmie līdzekļi − Krājumi) / Īstermiņa saistības
3,94 1,54 3,62 2,52 0,14
Tīrās peļņas rentabilitāte
Tīrā peļņa / Neto apgrozījums
15,98 % -5,82 % 14,54 % 28,19 % -0,89 %
Aktīvu rentabilitāte (ROA)
Tīrā peļņa / Aktīvi kopā
48,09 % -25,67 % 57,16 % 81,45 % -19,45 %
Pašu kapitāla rentabilitāte (ROE)
Tīrā peļņa / Pašu kapitāls
65,47 % -46,84 % 69,34 % 112,60 % 11,23 %
Saistību / pašu kapitāla attiecība (D/E)
Saistības kopā / Pašu kapitāls
0,36 0,82 0,21 0,38 -1,58
Procentu seguma koeficients (IC)
EBIT / Procentu izmaksas
-43,21 393,34 167,76 -6,98
Aktīvu aprites koeficients
Neto apgrozījums / Aktīvi kopā
3,01 4,41 3,93 2,89 21,75
Kapitāla efektivitāte (ROCE)
EBIT / Ieguldītais kapitāls
60,77 % -38,19 % 69,52 % 113,28 % 9,82 %
Altmana Z'-indekss (maksātnespējas risks)
Z' (1983) = 0,717·A + 0,847·B + 3,107·C + 0,420·D + 0,998·E
6,75 4,83 8,83 7,46 18,01

* Aprēķins veikts pēc Altmana 1983. gada modeļa privātiem uzņēmumiem.

Apraksts

SIA "Steaks" ir uzņēmums, kas gadu gaitā nostiprinājis savu stabilitāti un uzticamību.
Pamatojoties uz 2025. gada datiem, tā likviditāte ir pārmērīgi augsta, kas var liecināt par neefektīvu līdzekļu izmantošanu.
Uzņēmuma kontos ir pārāk daudz neizmantotas naudas, kas varētu strādāt.
Darbība ir ar augstu peļņas maržu, kas liecina par efektīvu pārvaldību.
Uzņēmums efektīvi izmanto savus aktīvus peļņas gūšanai.
Ieguldītais kapitāls tiek pārvaldīts efektīvi, garantējot augstu atdevi.
Finansiālo stabilitāti pastiprina zems saistību līmenis, kas norāda uz neatkarību no kreditoriem.
Pozitīvi, ka aktīvu apgrozījums ir augsts.
Turklāt, ieguldītais kapitāls tiek izmantots efektīvi, nodrošinot augstu atdevi.
Noslēgumā, uzņēmuma finanšu noturība ir augsta, kas liecina par ilgtspējīgu darbību.

* Šis apraksts ir informatīvs. Analīze ir vispārīga un neņem vērā konkrētās nozares specifiku. Apraksts balstīts uz publiski pieejamiem uzņēmuma finanšu datiem un uz aprēķiniem sadaļā 'Finanšu Rādītāji un Riska Analīze'.

⚔️ Konkurentu salīdzinājums (visa nozare NACE 5610)

Automātiski aprēķini no publiskajiem datiem — nav finanšu konsultācija.
Nozarē: 658 uzņēmumi 9. vieta pēc apgrozījuma 2. vieta pēc peļņas Restorānu un mobilo ēdināšanas vietu pakalpojumi
Darbinieku, produktivitātes un algu kolonnas:
PozīcijaUzņēmumsApgrozījums, €Peļņa, € MaržaDarb. VID Apgroz./darb., € VID ~ Bruto alga/mēn. VID
1SIA LAGE GROUP10 435 193294 2982,8 %24941 908987 (2026 Q2)
2SIA "HARTVIK F"8 584 133-150 310-1,8 %17349 6191 775 (2026 Q2)
3"Lage Ltd" SIA7 306 93920 0430,3 %22532 475949 (2026 Q2)
4SIA Cakes and Bakes Latvia6 499 377-219 586-3,4 %8774 7051 939 (2026 Q2)
5"SUPERBURGER" SIA4 790 030420 8268,8 %0
6SIA "Arena Catering"2 808 72641 9101,5 %8931 559713 (2026 Q2)
7SIA "G & K"2 776 805142 3885,1 %4463 109863 (2026 Q2)
8SIA "DEVALOKA"2 436 009112 4864,6 %12 436 009
9SIA Steaks (šis uzņēmums)2 386 293381 34116,0 %2595 4521 006 (2026 Q2)
10SIA "MAMBO"2 121 291-71 102-3,4 %4349 3321 654 (2026 Q2)
Apgrozījums, peļņa un UR darbinieki — no katra uzņēmuma jaunākā gada pārskata (nozares statistika ģenerēta 2026-08-30). VID kolonnas — no jaunākā pieejamā VID ceturkšņa katram uzņēmumam; alga aprēķināta no VSAOI. Apgroz./darb. abos režīmos lieto gada pārskata apgrozījumu. Klikšķis uz kolonnas virsraksta maina kārtošanu; "Pozīcija" vienmēr numurē no 1. *** — uzņēmumiem ar mazāk nekā 3 darbiniekiem algas aprēķins tiek slēpts privātuma aizsardzībai.

Padziļinātā izpēte

Analīzes opcijas

SIA "Steaks"
5610 Restorānu un mobilo ēdināšanas vietu pakalpojumi
🤖 MI Modelis: gemini-3.7-flash

Uzņēmuma apskats

Mākslīgā intelekta atbilde

Gatavo analīzi... Lūdzu uzgaidi ⏳
Izvēlies kādu no analīžu opcijām kreisajā pusē, lai sāktu.
Izmantotie dati

Uzņēmumu reģistrs

[register]

Reģ.Kods SEPA ID Nosauk./Vārds PirmsPēd. Pēdiņās AizPēd. BezPēd.? Reģ.TipsKods Reģ.Tips Subj.Veids Subj.VeidsNos. Reģistrēts Izbeigts Slēgts Adrese Indekss AdresesID Reģions Pils./Nov. ATVK Pārreģ.Term.
40203233506 LV38ZZZ40203233506 SIA Steaks SIA Steaks NULL 1 K Komercreģistrs SIA Sabiedrība ar ierobežotu atbildību 2019-12-02 NULL Rīga, Elizabetes iela 10 - 20 1010 118847325 0 100003003 NULL NULL

Tiesību subjekta lietā reģistrēts lēmuma par dibināšanu pieņemšanas datums

[memorandum_date]

ID Reģ.Nr. document_date Reģ.Dat.
9314653 40203233506 2019-11-11 2019-12-02 13:37:24

Tiesību subjektu vēsturiskie nosaukumi

[register_name_history]

Reģ.Kods Līdz Nosauk./Vārds
40203233506 2023-03-16 SIA "Boxfish"

Pamatkapitālu un ieguldījumu informācija

[equity_capitals]

ID Reģ.Nr. equity_capital_type equity_capital_type_text amount Valūta No Lab.Dat.
92752147 40203233506 PAID_UP_EQUITY Apmaksātais pamatkapitāls 5000 EUR 2020-06-18 2020-06-18 10:30:59

Gada pārskatu pamatinformācija

[financial_statements]

ID File ID Reģ.Nr. Avota Shēma Avota Tips Gads Gada Sākums Gada Beigas Darb. Skaits Noapaļošana Valūta created_at
1263575 29628474 40203233506 DokGPv1 UGP 2020 2020-01-01 2020-12-31 6 ONES EUR 2021-07-30 15:08:55.656
1408412 31358107 40203233506 DokGPv1 UGP 2021 2021-01-01 2021-12-31 9 ONES EUR 2022-08-01 23:08:52.911
1736762 32488754 40203233506 DokGPv1 UGP 2022 2022-01-01 2022-12-31 8 ONES EUR 2023-05-30 21:02:09.471
1907360 33521711 40203233506 DokGPv1 UGP 2023 2023-01-01 2023-12-31 12 ONES EUR 2024-05-31 23:07:10.145
2049940 34485289 40203233506 DokGPv1 UGP 2024 2024-01-01 2024-12-31 17 ONES EUR 2025-06-03 05:00:58.413
2343814 35543327 40203233506 DokGPv1 UGP 2025 2025-01-01 2025-12-31 25 ONES EUR 2026-06-18 20:00:01.253

Peļņas vai zaudējumu aprēķini

[income_statements]

Statement ID File ID Neto Apgrozījums Krājumu Izm.(Būtība) Kapital. Izm.(Būtība) Pār. Ieņ.(Būtība) Materiālu Izm.(Būtība) Personāla Izm.(Būtība) Nolietojums (Būtība) Pārd. Pašizm. Bruto Peļņa Pārdoš. Izm. Admin. Izm. Pār. Ieņ.(Funkcija) Pār. Izm. Ieņ. no Līdzdal. Ieņ. Pār. Ilg. Ieg. Pār. Proc. Ieņ. Fin. Ieg. Vērt. Izm. Proc. Izm. Ārkārtas Ieņ. Ārkārtas Izm. Peļņa pirms UIN UIN Peļņa pēc UIN Citi Nod. Ārkārtas Divid. Tīrā Peļņa
1263575 29628474 11136 NULL NULL NULL NULL NULL NULL 5673 5463 22014 9220 0 4735 0 0 0 0 0 NULL NULL -30506 0 -30506 NULL 0 -30506
1408412 31358107 362307 NULL NULL NULL NULL NULL NULL 289047 73260 47549 7138 50 21457 0 0 0 0 406 NULL NULL -3240 0 -3240 NULL 0 -3240
1736762 32488754 910861 NULL NULL NULL NULL NULL NULL 501615 409246 88702 13106 3 49094 0 0 0 0 1540 NULL NULL 256807 0 256807 NULL 0 256807
1907360 33521711 1408987 NULL NULL NULL NULL NULL NULL 702182 706805 376883 124710 0 0 0 0 110 0 522 NULL NULL 204800 0 204800 NULL 0 204800
2049940 34485289 1618595 NULL NULL NULL NULL NULL NULL 974945 643650 660207 75547 0 0 0 0 15 0 2131 NULL NULL -94220 0 -94220 NULL 0 -94220
2343814 35543327 2386293 NULL NULL NULL NULL NULL NULL 1754124 632169 192681 51276 3780 10651 0 0 0 0 0 NULL NULL 381341 0 381341 NULL 0 381341

Bilances

[balance_sheets]

Statement ID File ID Nauda Īst. Vērtspapīri Debitori Krājumi Apgrozāmie Līdz. Ilg. Fin. Ieguld. Pamatlīdzekļi Nemater. Ieguld. Kopā Ilgter. Ieguld. Aktīvi Kopā Mājokļa Rem. Maks. Īsterm. Saistības Ilgterm. Saistības Uzkrājumi Pašu Kapitāls Pasīvi Kopā
1263575 29628474 2961 0 2757 12588 18306 0 6985 0 6985 25291 NULL 50897 0 0 -25606 25291
1408412 31358107 3997 0 2552 5729 12278 0 4381 0 4381 16659 NULL 45505 0 0 -28846 16659
1736762 32488754 214786 0 4915 6192 225893 0 89386 0 89386 315279 NULL 87218 0 0 228061 315279
1907360 33521711 219717 0 7947 63467 291131 0 67182 0 67182 358313 NULL 62952 0 0 295361 358313
2049940 34485289 187844 0 6304 53167 247315 0 119672 0 119672 366987 NULL 125846 40000 0 201141 366987
2343814 35543327 649523 0 1808 32986 684317 0 108369 271 108640 792957 NULL 165474 45000 0 582483 792957

Samaksātie nodokļi 3 gados

[pdb_nm_komersantu_samaksato_nodoklu_kopsumas_odata]

Reģ. Kods Nosaukums Gads Forma NACE kods Adreses ATVK Adreses ATVK nos. Nodokļi kopā (tūkst. EUR) IIN (tūkst. EUR) VSAOI (tūkst. EUR) Vid. darb. sk.
40203233506 SIA Steaks 2024 sabiedrība ar ierobežotu atbildību ? 010096 Ziemeļu rajons 89.32 15.46 48.29 17
40203233506 SIA Steaks 2023 sabiedrība ar ierobežotu atbildību 5610 010096 Ziemeļu rajons 183.80 11.01 37.76 12
40203233506 SIA Steaks 2022 sabiedrība ar ierobežotu atbildību 5610 010096 Ziemeļu rajons 100.31 7.84 21.36 8

PVN maksātājs

[pdb_pvnmaksataji_odata]

PVN Nr. Nosaukums Aktīvs Reģistrēts Būvn. pazīme PVN139_2_pazime Izslēgts
40203233506 SIA Steaks ir 21.07.2020 nav nav

Nodokļu maksātāja reitings

[reitings_uznemumi]

Reģ. Kods Nosaukums Reitings Skaidrojums Atjaunots
40203233506 SIA Steaks B Jāuzlabo saistību izpilde 12.08.2026

Biežāk uzdotie jautājumi

Kāda ir SIA "Steaks" juridiskā adrese?

Juridiskā adrese ir Elizabetes iela 10 - 20, Rīga, LV-1010.

Kāds bija SIA "Steaks" 2025. gada apgrozījums un finanšu rezultāts?

2025. gadā uzņēmuma apgrozījums bija 2 386 293 EUR, un peļņa bija 381 341 EUR.

Cik darbinieku bija uzņēmumam SIA "Steaks" 2025. gadā?

2025. gadā uzņēmumā vidēji bija nodarbināti 25 darbinieki.

Kādi ir bijuši iepriekšējie SIA "Steaks" nosaukumi?

Uzņēmuma iepriekšējie nosaukumi ir bijuši: "SIA "Boxfish"".

Kāds ir SIA "Steaks" likviditātes koeficients?

Kopējais likviditātes koeficients (current ratio) 2025. gadā bija 4,14 — apgrozāmie līdzekļi attiecībā pret īstermiņa saistībām. Ātrās likviditātes koeficients (quick ratio): 3,94.

Kāds ir SIA "Steaks" maksātnespējas riska novērtējums?

Altmana Z'-indekss (1983. gada modelis privātiem uzņēmumiem) 2025. gadā bija 6,75, kas ir drošajā zonā (zems maksātnespējas risks). Aprēķins ir informatīvs un nav finanšu konsultācija.

Vai SIA "Steaks" ir PVN maksātājs?

Saskaņā ar VID publiskajiem datiem, uzņēmums ir reģistrēts kā aktīvs PVN maksātājs.

Kāda ir vidējā alga uzņēmumā SIA "Steaks"?

Balstoties uz VID datiem par 2024. gadu, aprēķinātā vidējā bruto alga (pirms nodokļiem) uzņēmumā bija aptuveni 694.38 EUR mēnesī. Tas atbilst aptuvenai neto algai ('uz rokas') ap ~ 582.23 EUR. Jāņem vērā, ka šis ir aptuvens aprēķins.

Cik nodokļos samaksāja SIA "Steaks"?

2024. gadā uzņēmums valsts kopbudžetā samaksāja aptuveni 89 320 EUR VID administrētajos nodokļos, tostarp iedzīvotāju ienākuma nodoklī 15 460 EUR un VSAOI 48 290 EUR (VID atvērtie dati).

Kāds ir SIA "Steaks" VID nodokļu maksātāja reitings?

VID nodokļu maksātāja reitings ir "B" — Jāuzlabo saistību izpilde.

Kāda ir SIA "Steaks" galvenā darbības nozare?

Uzņēmuma galvenā reģistrētā darbības nozare saskaņā ar NACE klasifikatoru ir: Restorānu un mobilo ēdināšanas vietu pakalpojumi.

Lapas ģenerēšanas datums: 31-08-2026