AS "TheCatch" (reģ. Nr. 40203096618) — akciju sabiedrība, statuss: Aktīvs, reģ. datums: 2017-10-03. Jaunākais gada pārskats (2025): apgrozījums 2 264 911 EUR, peļņa 461 695 EUR, darbinieku skaits: 31. Kopējais likviditātes koeficients: 3,62 (2025). VID nodokļu maksātāja reitings: A.
Pamatdarbība: Restorānu pakalpojumi
| Reģistrācijas Nr. | 40203096618 |
| Statuss | Aktīvs |
| Juridiskā Forma | Akciju sabiedrība (AS) |
| Reģistrs | Komercreģistrs |
| Reģistrēts | 2017-10-03 |
| Darbība izbeigta | — |
| Slēgts | — |
| SEPA ID | LV23ZZZ40203096618 |
| Juridiskā adrese | Antonijas iela 12 - 19, Rīga, LV-1010 |
UR datu kopija atjaunota: 2026-09-02
| Gads | Apgrozījums | Peļņa | Aktīvi | Darbinieki |
|---|---|---|---|---|
| 2025 | 2 264 911 EUR | 461 695 EUR | 645 990 EUR | 31 |
| 2024 | 2 168 460 EUR | 2 271 EUR | 491 838 EUR | 32 |
| 2023 | 2 039 118 EUR | 67 245 EUR | 367 080 EUR | 29 |
| 2022 | 1 686 269 EUR | 84 393 EUR | 279 076 EUR | 24 |
| 2021 | 940 324 EUR | 32 339 EUR | 288 408 EUR | 18 |
| 2020 | 1 044 175 EUR | 41 760 EUR | 110 241 EUR | 24 |
| 2019 | 1 264 392 EUR | 50 013 EUR | 142 327 EUR | 21 |
| 2018 | 817 956 EUR | 25 477 EUR | 146 922 EUR | 19 |
| Periods | Nodokļi kopā (tūkst. EUR) | IIN (tūkst. EUR) | VSAOI (tūkst. EUR) | Darbinieki |
|---|---|---|---|---|
| 2026. gada 2. ceturksnis | 136.81 | 19.63 | 40.96 | 31 |
| 2026. gada 1. ceturksnis | 224.52 | 17.39 | 36.93 | 31 |
| 2025. gada 4. ceturksnis | 136.61 | 19.18 | 39.68 | 30 |
| 2024 | 543.97 | 99.49 | 166.45 | 31 |
| 2023 | 539.14 | 76.99 | 127.29 | 27 |
| 2022 | 413.00 | 62.20 | 107.37 | 25 |
| Periods | Vidējā bruto alga (EUR) (alga uz papīra) | Aptuvenā neto alga (EUR) (alga uz rokas) |
|---|---|---|
| 2026. gada 2. ceturksnis | 1 291.96 | ~ 1 001.70 |
| 2026. gada 1. ceturksnis | 1 164.85 | ~ 916.94 |
| 2025. gada 4. ceturksnis | 1 293.31 | ~ 992.40 |
| 2024 | 1 312.54 | ~ 977.28 |
| 2023 | 1 152.45 | ~ 874.97 |
| 2022 | 1 049.87 | ~ 766.72 |
Bruto algas aprēķina formula 2024. gadam:
( (VSAOI summa * 1000) / VSAOI likme ) / Darbinieku skaits / 12 mēneši
( (166.45 * 1000) / 0.3409 ) / 31 / 12 = 1 312.54 EUR
Aptuvenās neto algas ("uz rokas") aprēķins 2024. gadam:
1. VSAOI darba ņēmēja daļa (10.5%): 1 312.54 * 0.105 = 137.82 EUR
2. Piemērojamais neapliekamais minimums: 187.48 EUR
3. Iedzīvotāju ienākuma nodoklis (IIN 20%): (1 312.54 - 137.82 - 187.48) * 0.2 ≈ 197.45 EUR
4. Neto alga: 1 312.54 - 137.82 - 197.45 = ~ 977.28 EUR
* Šis ir aptuvens aprēķins. Tas pieņem, ka darbiniekam nav apgādājamo vai citu atvieglojumu. Reālā vidējā neto alga var atšķirties.
| Peļņas vai zaudējumu aprēķins | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 |
|---|---|---|---|---|---|
| Neto apgrozījums | 2 264 911 EUR | 2 168 460 EUR | 2 039 118 EUR | 1 686 269 EUR | 940 324 EUR |
| Bruto peļņa | 740 265 EUR | 679 072 EUR | 609 556 EUR | 537 228 EUR | 232 577 EUR |
| Peļņa pirms nodokļiem | 461 695 EUR | 372 633 EUR | 392 095 EUR | 138 358 EUR | 230 062 EUR |
| UIN nodoklis | 0 EUR | 98 400 EUR | 72 850 EUR | 53 965 EUR | 10 440 EUR |
| Tīrā peļņa | 461 695 EUR | 2 271 EUR | 67 245 EUR | 84 393 EUR | 32 339 EUR |
| Pozīcija | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 |
|---|---|---|---|---|---|
| Aktīvi kopā | 645 990 EUR | 491 838 EUR | 367 080 EUR | 279 076 EUR | 288 408 EUR |
| Apgrozāmie līdzekļi | 517 397 EUR | 363 661 EUR | 305 365 EUR | 204 353 EUR | 257 066 EUR |
| Pašu kapitāls | 502 886 EUR | 41 191 EUR | 160 558 EUR | 87 193 EUR | 35 139 EUR |
| Īstermiņa saistības | 143 104 EUR | 450 647 EUR | 206 522 EUR | 191 883 EUR | 253 269 EUR |
| Ilgtermiņa saistības | 0 EUR | 0 EUR | 0 EUR | 0 EUR | 0 EUR |
Dati nav pieejami.
Signāli no atvērtajiem datiem (UR, VID, PTAC). Nodokļu parāda summa un komercķīlas atvērtajos datos nav publicētas — tās pārbaudiet VID parādnieku datubāzē un UR informācijas portālā.
Rādītas tikai juridisko personu saistības; fizisko personu dalībnieki netiek rādīti. Daļu % pret reģistrēto pamatkapitālu. Avots: Uzņēmumu reģistra atvērtie dati.
Ielādē peļņas datus...
Ielādē apgrozījuma datus...
Ielādē darbinieku skaita datus...
Ielādē salīdzinošos datus...
| Rādītājs | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 |
|---|---|---|---|---|---|
| Kopējais likviditātes koeficients (Current Ratio) Apgrozāmie līdzekļi / Īstermiņa saistības |
3,62 | 0,81 | 1,48 | 1,06 | 1,01 |
| Ātrās likviditātes koeficients (Quick Ratio) (Apgrozāmie līdzekļi − Krājumi) / Īstermiņa saistības |
3,18 | 0,68 | 1,06 | 0,77 | 0,83 |
| Tīrās peļņas rentabilitāte Tīrā peļņa / Neto apgrozījums |
20,38 % | 0,10 % | 3,30 % | 5,00 % | 3,44 % |
| Aktīvu rentabilitāte (ROA) Tīrā peļņa / Aktīvi kopā |
71,47 % | 0,46 % | 18,32 % | 30,24 % | 11,21 % |
| Pašu kapitāla rentabilitāte (ROE) Tīrā peļņa / Pašu kapitāls |
91,81 % | 5,51 % | 41,88 % | 96,79 % | 92,03 % |
| Saistību / pašu kapitāla attiecība (D/E) Saistības kopā / Pašu kapitāls |
0,28 | 10,94 | 1,29 | 2,20 | 7,21 |
| Aktīvu aprites koeficients Neto apgrozījums / Aktīvi kopā |
3,51 | 4,41 | 5,55 | 6,04 | 3,26 |
| Kapitāla efektivitāte (ROCE) EBIT / Ieguldītais kapitāls |
91,81 % | 904,65 % | 244,21 % | 158,68 % | 654,72 % |
| Altmana Z'-indekss (maksātnespējas risks) Z' (1983) = 0,717·A + 0,847·B + 3,107·C + 0,420·D + 0,998·E |
8,27 | 6,74 | 9,75 | 8,06 | 5,90 |
* Aprēķins veikts pēc Altmana 1983. gada modeļa privātiem uzņēmumiem.
AS "TheCatch" ir uzņēmums, kas gadu gaitā nostiprinājis savu stabilitāti un uzticamību.
Pamatojoties uz 2025. gada datiem, tam ir lieli brīvie līdzekļi, kas netiek pietiekami ieguldīti attīstībā.
Uzņēmuma kontos ir pārāk daudz neizmantotas naudas, kas varētu strādāt.
Darbība ir ar augstu peļņas maržu, kas liecina par efektīvu pārvaldību.
Tāpat resursi tiek pārvaldīti gudri, nodrošinot augstu aktīvu atdevi.
Tas nodrošina arī izcilu atdevi no pašu kapitāla, kas apliecina augstu ieguldījumu efektivitāti.
Uzņēmums ir finansiāli neatkarīgs un ar zemu riska profilu.
Uzņēmums spēj ātri un efektīvi pārvērst savus aktīvus ieņēmumos.
Turklāt, ieguldītais kapitāls tiek izmantots efektīvi, nodrošinot augstu atdevi.
Kopumā, augstie noturības rādītāji apstiprina, ka uzņēmums ir finansiāli stabils un drošs.
* Šis apraksts ir informatīvs. Analīze ir vispārīga un neņem vērā konkrētās nozares specifiku. Apraksts balstīts uz publiski pieejamiem uzņēmuma finanšu datiem un uz aprēķiniem sadaļā 'Finanšu Rādītāji un Riska Analīze'.
| Pozīcija | Uzņēmums | Apgrozījums, € | Peļņa, € | Marža | Darb. VID | Apgroz./darb., € VID | ~ Bruto alga/mēn. VID |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1 | SIA "PREMIER RESTAURANTS LATVIA" | 88 496 176 | 5 173 520 | 5,8 % | 854 | 103 625 | 1 234 (2026 Q2) |
| 2 | AS "LIDO" | 69 573 221 | 7 323 855 | 10,5 % | 1 144 | 60 816 | 1 598 (2026 Q2) |
| 3 | SIA "TIAMO GRUPA" | 24 801 424 | 83 901 | 0,3 % | 725 | 34 209 | 959 (2026 Q2) |
| 4 | SIA APL Fresh Food | 10 170 510 | 545 869 | 5,4 % | 165 | 61 639 | 1 135 (2026 Q2) |
| 5 | SIA "LATER LTD" | 7 809 989 | 154 567 | 2,0 % | 137 | 57 007 | 1 086 (2026 Q2) |
| 6 | SIA "VĒL VAIRĀK SAULES" | 5 526 085 | 53 913 | 1,0 % | 110 | 50 237 | 1 308 (2026 Q2) |
| 7 | SIA Tallink Fast Food Latvia | 5 122 697 | -692 434 | -13,5 % | 100 | 51 227 | 1 041 (2026 Q2) |
| 8 | SIA "MS Solis" | 3 944 866 | 161 464 | 4,1 % | 75 | 52 598 | 1 208 (2026 Q2) |
| 9 | SIA "EML Baltic" | 3 775 767 | 348 480 | 9,2 % | 68 | 55 526 | 879 (2026 Q2) |
| 10 | Lagardere Travel Retail SIA | 3 595 746 | -525 902 | -14,6 % | 98 | 36 691 | 1 116 (2026 Q2) |
| 25 | AS "TheCatch" (šis uzņēmums) | 2 264 911 | 461 695 | 20,4 % | 31 | 73 062 | 1 292 (2026 Q2) |
[register]
| Reģ.Kods | SEPA ID | Nosauk./Vārds | PirmsPēd. | Pēdiņās | AizPēd. | BezPēd.? | Reģ.TipsKods | Reģ.Tips | Subj.Veids | Subj.VeidsNos. | Reģistrēts | Izbeigts | Slēgts | Adrese | Indekss | AdresesID | Reģions | Pils./Nov. | ATVK | Pārreģ.Term. |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 40203096618 | LV23ZZZ40203096618 | AS "TheCatch" | AS | TheCatch | NULL | 0 | K | Komercreģistrs | AS | Akciju sabiedrība | 2017-10-03 | NULL | Rīga, Antonijas iela 12 - 19 | 1010 | 118078061 | 0 | 100003003 | 0010000 | NULL |
[memorandum_date]
| ID | Reģ.Nr. | document_date | Reģ.Dat. |
|---|---|---|---|
| 6803396 | 40203096618 | 2017-09-21 | 2017-09-22 15:58:57 |
[register_name_history]
| Reģ.Kods | Līdz | Nosauk./Vārds |
|---|---|---|
| 40203096618 | 2023-10-13 | SIA "TheCatch" |
[equity_capitals]
| ID | Reģ.Nr. | equity_capital_type | equity_capital_type_text | amount | Valūta | No | Lab.Dat. |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 92917482 | 40203096618 | PAID_UP_EQUITY | Apmaksātais pamatkapitāls | 38920 | EUR | 2023-11-14 | 2023-11-14 13:35:20 |
[financial_statements]
| ID | File ID | Reģ.Nr. | Avota Shēma | Avota Tips | Gads | Gada Sākums | Gada Beigas | Darb. Skaits | Noapaļošana | Valūta | created_at |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 961279 | 21548524 | 40203096618 | DokGPv1 | UGP | 2018 | 2017-10-03 | 2018-12-31 | 19 | ONES | EUR | 2020-11-14 08:12:12.517 |
| 1073169 | 23227903 | 40203096618 | DokGPv1 | UGP | 2019 | 2019-01-01 | 2019-12-31 | 21 | ONES | EUR | 2020-11-20 14:44:35.316 |
| 1263037 | 29626577 | 40203096618 | DokGPv1 | UGP | 2020 | 2020-01-01 | 2020-12-31 | 24 | ONES | EUR | 2021-07-30 13:17:19.916 |
| 1410968 | 31363223 | 40203096618 | DokGPv1 | UGP | 2021 | 2021-01-01 | 2021-12-31 | 18 | ONES | EUR | 2022-08-02 19:43:20.175 |
| 1781287 | 32925379 | 40203096618 | DokGPv1 | UGP | 2022 | 2022-01-01 | 2022-12-31 | 24 | ONES | EUR | 2023-12-01 19:01:03.863 |
| 1946370 | 33903428 | 40203096618 | DokGPv1 | UGP | 2023 | 2023-01-01 | 2023-12-31 | 29 | ONES | EUR | 2024-11-19 19:00:22.068 |
| 2084934 | 34672541 | 40203096618 | DokGPv1 | UGP | 2024 | 2024-01-01 | 2024-12-31 | 32 | ONES | EUR | 2025-08-05 19:00:44.866 |
| 2236215 | 35367755 | 40203096618 | DokGPv1 | UGP | 2025 | 2025-01-01 | 2025-12-31 | 31 | ONES | EUR | 2026-05-14 18:00:26.201 |
[income_statements]
| Statement ID | File ID | Neto Apgrozījums | Krājumu Izm.(Būtība) | Kapital. Izm.(Būtība) | Pār. Ieņ.(Būtība) | Materiālu Izm.(Būtība) | Personāla Izm.(Būtība) | Nolietojums (Būtība) | Pārd. Pašizm. | Bruto Peļņa | Pārdoš. Izm. | Admin. Izm. | Pār. Ieņ.(Funkcija) | Pār. Izm. | Ieņ. no Līdzdal. | Ieņ. Pār. Ilg. Ieg. | Pār. Proc. Ieņ. | Fin. Ieg. Vērt. Izm. | Proc. Izm. | Ārkārtas Ieņ. | Ārkārtas Izm. | Peļņa pirms UIN | UIN | Peļņa pēc UIN | Citi Nod. | Ārkārtas Divid. | Tīrā Peļņa |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1073169 | 23227903 | 1264392 | NULL | NULL | NULL | NULL | NULL | NULL | 864155 | 400237 | 34775 | 58069 | 0 | 201345 | 0 | 0 | 0 | 0 | 4665 | NULL | NULL | 101383 | 15370 | 86013 | NULL | 36000 | 50013 |
| 1263037 | 29626577 | 1044175 | NULL | NULL | NULL | NULL | NULL | NULL | 743591 | 300584 | 14304 | 55909 | 31288 | 140559 | 0 | 0 | 0 | 0 | 999 | NULL | NULL | 120101 | 23862 | 96239 | NULL | 54479 | 41760 |
| 1410968 | 31363223 | 940324 | NULL | NULL | NULL | NULL | NULL | NULL | 707747 | 232577 | 225341 | 122829 | 347486 | 1831 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | NULL | NULL | 230062 | 10440 | 219622 | NULL | 187283 | 32339 |
| 1781287 | 32925379 | 1686269 | NULL | NULL | NULL | NULL | NULL | NULL | 1149041 | 537228 | 208753 | 196533 | 27894 | 21478 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | NULL | NULL | 138358 | 53965 | 84393 | NULL | 0 | 84393 |
| 1946370 | 33903428 | 2039118 | NULL | NULL | NULL | NULL | NULL | NULL | 1429562 | 609556 | 20631 | 194425 | 0 | 5927 | 0 | 0 | 3522 | 0 | 0 | NULL | NULL | 392095 | 72850 | 319245 | NULL | 252000 | 67245 |
| 2084934 | 34672541 | 2168460 | NULL | NULL | NULL | NULL | NULL | NULL | 1489388 | 679072 | 14894 | 263545 | 0 | 33221 | 0 | 0 | 5221 | 0 | 0 | NULL | NULL | 372633 | 98400 | 274233 | NULL | 271962 | 2271 |
| 2236215 | 35367755 | 2264911 | NULL | NULL | NULL | NULL | NULL | NULL | 1524646 | 740265 | 8487 | 286792 | 18794 | 11041 | 0 | 0 | 8956 | 0 | 0 | NULL | NULL | 461695 | 0 | 461695 | NULL | 0 | 461695 |
| 961279 | 21548524 | 817956 | NULL | NULL | NULL | NULL | NULL | NULL | 590785 | 227171 | 13707 | 33814 | 0 | 153910 | 0 | 0 | 0 | 0 | 263 | NULL | NULL | 25477 | 0 | 25477 | NULL | 0 | 25477 |
[balance_sheets]
| Statement ID | File ID | Nauda | Īst. Vērtspapīri | Debitori | Krājumi | Apgrozāmie Līdz. | Ilg. Fin. Ieguld. | Pamatlīdzekļi | Nemater. Ieguld. | Kopā Ilgter. Ieguld. | Aktīvi Kopā | Mājokļa Rem. Maks. | Īsterm. Saistības | Ilgterm. Saistības | Uzkrājumi | Pašu Kapitāls | Pasīvi Kopā |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1073169 | 23227903 | 12986 | 0 | 67532 | 57275 | 137793 | 0 | 4534 | 0 | 4534 | 142327 | NULL | 89514 | 0 | 0 | 52813 | 142327 |
| 1263037 | 29626577 | 16756 | 0 | 56804 | 31866 | 105426 | 0 | 4815 | 0 | 4815 | 110241 | NULL | 65681 | 0 | 0 | 44560 | 110241 |
| 1410968 | 31363223 | 127757 | 0 | 81522 | 47787 | 257066 | 0 | 31342 | 0 | 31342 | 288408 | NULL | 253269 | 0 | 0 | 35139 | 288408 |
| 1781287 | 32925379 | 55725 | 0 | 92307 | 56321 | 204353 | 0 | 74723 | 0 | 74723 | 279076 | NULL | 191883 | 0 | 0 | 87193 | 279076 |
| 1946370 | 33903428 | 161611 | 0 | 56375 | 87379 | 305365 | 0 | 61715 | 0 | 61715 | 367080 | NULL | 206522 | 0 | 0 | 160558 | 367080 |
| 2084934 | 34672541 | 296020 | 0 | 8727 | 58914 | 363661 | 37069 | 91108 | 0 | 128177 | 491838 | NULL | 450647 | 0 | 0 | 41191 | 491838 |
| 2236215 | 35367755 | 229105 | 0 | 226361 | 61931 | 517397 | 40134 | 88459 | 0 | 128593 | 645990 | NULL | 143104 | 0 | 0 | 502886 | 645990 |
| 961279 | 21548524 | 32685 | 0 | 36410 | 43997 | 113092 | 0 | 33830 | 0 | 33830 | 146922 | NULL | 118645 | 0 | 0 | 28277 | 146922 |
[pdb_nm_komersantu_samaksato_nodoklu_kopsumas_odata]
| Reģ. Kods | Nosaukums | Gads | Forma | NACE kods | Adreses ATVK | Adreses ATVK nos. | Nodokļi kopā (tūkst. EUR) | IIN (tūkst. EUR) | VSAOI (tūkst. EUR) | Vid. darb. sk. |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 40203096618 | AS "TheCatch" | 2024 | akciju sabiedrība | 5611 | 010094 | Vidzemes priekšpilsēta | 543.97 | 99.49 | 166.45 | 31 |
| 40203096618 | AS "TheCatch" | 2023 | akciju sabiedrība | 5610 | 010094 | Vidzemes priekšpilsēta | 539.14 | 76.99 | 127.29 | 27 |
| 40203096618 | AS "TheCatch" | 2022 | akciju sabiedrība | 5610 | 010094 | Vidzemes priekšpilsēta | 413.00 | 62.20 | 107.37 | 25 |
[pdb_pvnmaksataji_odata]
| PVN Nr. | Nosaukums | Aktīvs | Reģistrēts | Būvn. pazīme | PVN139_2_pazime | Izslēgts |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 40203096618 | AS "TheCatch" | ir | 25.10.2017 | nav | nav |
[reitings_uznemumi]
| Reģ. Kods | Nosaukums | Reitings | Skaidrojums | Atjaunots |
|---|---|---|---|---|
| 40203096618 | AS "TheCatch" | A | Laba saistību izpilde | 12.08.2026 |
Juridiskā adrese ir Antonijas iela 12 - 19, Rīga, LV-1010.
2025. gadā uzņēmuma apgrozījums bija 2 264 911 EUR, un peļņa bija 461 695 EUR.
2025. gadā uzņēmumā vidēji bija nodarbināti 31 darbinieki.
Uzņēmuma iepriekšējie nosaukumi ir bijuši: "SIA "TheCatch"".
Kopējais likviditātes koeficients (current ratio) 2025. gadā bija 3,62 — apgrozāmie līdzekļi attiecībā pret īstermiņa saistībām. Ātrās likviditātes koeficients (quick ratio): 3,18.
Altmana Z'-indekss (1983. gada modelis privātiem uzņēmumiem) 2025. gadā bija 8,27, kas ir drošajā zonā (zems maksātnespējas risks). Aprēķins ir informatīvs un nav finanšu konsultācija.
Saskaņā ar VID publiskajiem datiem, uzņēmums ir reģistrēts kā aktīvs PVN maksātājs.
Balstoties uz VID datiem par 2024. gadu, aprēķinātā vidējā bruto alga (pirms nodokļiem) uzņēmumā bija aptuveni 1 312.54 EUR mēnesī. Tas atbilst aptuvenai neto algai ('uz rokas') ap ~ 977.28 EUR. Jāņem vērā, ka šis ir aptuvens aprēķins.
2024. gadā uzņēmums valsts kopbudžetā samaksāja aptuveni 543 970 EUR VID administrētajos nodokļos, tostarp iedzīvotāju ienākuma nodoklī 99 490 EUR un VSAOI 166 450 EUR (VID atvērtie dati).
VID nodokļu maksātāja reitings ir "A" — Laba saistību izpilde.
Uzņēmuma galvenā reģistrētā darbības nozare saskaņā ar NACE klasifikatoru ir: Restorānu pakalpojumi.
Lapas ģenerēšanas datums: 02-09-2026