SIA "VENDOR" (reģ. Nr. 40203237635) — sabiedrība ar ierobežotu atbildību, statuss: Aktīvs, reģ. datums: 2020-01-20. Jaunākais gada pārskats (2025): apgrozījums 178 216 EUR, peļņa 12 492 EUR, darbinieku skaits: 1. Kopējais likviditātes koeficients: 0,48 (2025). VID nodokļu maksātāja reitings: A.
Pamatdarbība: Apdrošināšanas aģentu un brokeru darbība
| Reģistrācijas Nr. | 40203237635 |
| Statuss | Aktīvs |
| Juridiskā Forma | Sabiedrība ar ierobežotu atbildību (SIA) |
| Reģistrs | Komercreģistrs |
| Reģistrēts | 2020-01-20 |
| Darbība izbeigta | — |
| Slēgts | — |
| SEPA ID | LV08ZZZ40203237635 |
| Juridiskā adrese | Brīvības iela 102, Balvi, Balvu nov., LV-4501 |
UR datu kopija atjaunota: 2026-11-02
| Gads | Apgrozījums | Peļņa | Aktīvi | Darbinieki |
|---|---|---|---|---|
| 2025 | 178 216 EUR | 12 492 EUR | 53 100 EUR | 1 |
| 2024 | 123 093 EUR | -2 077 EUR | 8 056 EUR | 3 |
| 2023 | 13 584 EUR | 4 633 EUR | 7 886 EUR | 10 |
| 2022 | 0 EUR | -1 699 EUR | 976 EUR | 0 |
| 2021 | 3 950 EUR | 1 533 EUR | 3 001 EUR | 0 |
| 2020 | 5 022 EUR | -408 EUR | 1 612 EUR | 0 |
| Periods | Nodokļi kopā (tūkst. EUR) | IIN (tūkst. EUR) | VSAOI (tūkst. EUR) | Darbinieki |
|---|---|---|---|---|
| 2026. gada 3. ceturksnis | 1.67 | 1.07 | 0.6 | 1 |
| 2026. gada 2. ceturksnis | 3.12 | 1.26 | 1.86 | 1 |
| 2026. gada 1. ceturksnis | 3.00 | 1.11 | 1.67 | 1 |
| 2025. gada 4. ceturksnis | 0.00 | 0.00 | 0.00 | 1 |
| 2024 | 8.26 | 3.44 | 4.80 | 3 |
| 2023 | 0.39 | 0.01 | 0.25 | 1 |
| Periods | Vidējā bruto alga (EUR) (alga uz papīra) | Aptuvenā neto alga (EUR) (alga uz rokas) |
|---|---|---|
| 2026. gada 3. ceturksnis | *** | *** |
| 2026. gada 2. ceturksnis | *** | *** |
| 2026. gada 1. ceturksnis | *** | *** |
| 2025. gada 4. ceturksnis | — | — |
| 2024 | 391.12 | ~ 350.05 |
| 2023 | *** | *** |
* *** — periodos, kad uzņēmumā ir mazāk nekā 3 darbinieki, algas aprēķins tiek slēpts privātuma aizsardzībai: dati VID publikācijā ir, bet vidējā alga atklātu konkrētu personu atalgojumu.
Bruto algas aprēķina formula 2024. gadam:
( (VSAOI summa * 1000) / VSAOI likme ) / Darbinieku skaits / 12 mēneši
( (4.8 * 1000) / 0.3409 ) / 3 / 12 = 391.12 EUR
Aptuvenās neto algas ("uz rokas") aprēķins 2024. gadam:
1. VSAOI darba ņēmēja daļa (10.5%): 391.12 * 0.105 = 41.07 EUR
2. Piemērojamais neapliekamais minimums: 500.00 EUR
3. Iedzīvotāju ienākuma nodoklis (IIN 20%): (391.12 - 41.07 - 500.00) * 0.2 ≈ 0.00 EUR
4. Neto alga: 391.12 - 41.07 - 0.00 = ~ 350.05 EUR
* Šis ir aptuvens aprēķins. Tas pieņem, ka darbiniekam nav apgādājamo vai citu atvieglojumu. Reālā vidējā neto alga var atšķirties.
| Peļņas vai zaudējumu aprēķins | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 |
|---|---|---|---|---|---|
| Neto apgrozījums | 178 216 EUR | 123 093 EUR | 13 584 EUR | 0 EUR | 3 950 EUR |
| Bruto peļņa | 52 872 EUR | 31 792 EUR | 7 950 EUR | 0 EUR | 3 389 EUR |
| Peļņa pirms nodokļiem | 12 705 EUR | -2 077 EUR | 4 633 EUR | -1 649 EUR | 1 533 EUR |
| UIN nodoklis | 213 EUR | 0 EUR | 0 EUR | 50 EUR | 0 EUR |
| Tīrā peļņa | 12 492 EUR | -2 077 EUR | 4 633 EUR | -1 699 EUR | 1 533 EUR |
| Pozīcija | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 |
|---|---|---|---|---|---|
| Aktīvi kopā | 53 100 EUR | 8 056 EUR | 7 886 EUR | 976 EUR | 3 001 EUR |
| Apgrozāmie līdzekļi | 17 792 EUR | 8 056 EUR | 7 886 EUR | 976 EUR | 3 001 EUR |
| Pašu kapitāls | 15 974 EUR | 3 482 EUR | 5 559 EUR | 926 EUR | 2 625 EUR |
| Īstermiņa saistības | 37 126 EUR | 4 574 EUR | 2 327 EUR | 50 EUR | 376 EUR |
| Ilgtermiņa saistības | 0 EUR | 0 EUR | 0 EUR | 0 EUR | 0 EUR |
Dati nav pieejami.
Signāli no atvērtajiem datiem (UR, VID, PTAC). Nodokļu parāda summa un komercķīlas atvērtajos datos nav publicētas — tās pārbaudiet VID parādnieku datubāzē un UR informācijas portālā.
Rādītas tikai juridisko personu saistības; fizisko personu dalībnieki netiek rādīti. Daļu % pret reģistrēto pamatkapitālu. Avots: Uzņēmumu reģistra atvērtie dati.
Ielādē peļņas datus...
Ielādē apgrozījuma datus...
Ielādē darbinieku skaita datus...
Ielādē salīdzinošos datus...
| Rādītājs | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 |
|---|---|---|---|---|---|
| Kopējais likviditātes koeficients (Current Ratio) Apgrozāmie līdzekļi / Īstermiņa saistības |
0,48 | 1,76 | 3,39 | 19,52 | 7,98 |
| Ātrās likviditātes koeficients (Quick Ratio) (Apgrozāmie līdzekļi − Krājumi) / Īstermiņa saistības |
0,48 | 1,76 | 3,39 | 19,52 | 7,98 |
| Tīrās peļņas rentabilitāte Tīrā peļņa / Neto apgrozījums |
7,01 % | -1,69 % | 34,11 % | — | 38,81 % |
| Aktīvu rentabilitāte (ROA) Tīrā peļņa / Aktīvi kopā |
23,53 % | -25,78 % | 58,75 % | -174,08 % | 51,08 % |
| Pašu kapitāla rentabilitāte (ROE) Tīrā peļņa / Pašu kapitāls |
78,20 % | -59,65 % | 83,34 % | -183,48 % | 58,40 % |
| Saistību / pašu kapitāla attiecība (D/E) Saistības kopā / Pašu kapitāls |
2,32 | 1,31 | 0,42 | 0,05 | 0,14 |
| Procentu seguma koeficients (IC) EBIT / Procentu izmaksas |
18,26 | — | — | — | — |
| Aktīvu aprites koeficients Neto apgrozījums / Aktīvi kopā |
3,36 | 15,28 | 1,72 | 0,00 | 1,32 |
| Kapitāla efektivitāte (ROCE) EBIT / Ieguldītais kapitāls |
84,14 % | -59,65 % | 83,34 % | -178,08 % | 58,40 % |
| Altmana Z'-indekss (maksātnespējas risks) Z' (1983) = 0,717·A + 0,847·B + 3,107·C + 0,420·D + 0,998·E |
4,31 | 15,44 | 5,65 | 4,01 | 7,20 |
* Aprēķins veikts pēc Altmana 1983. gada modeļa privātiem uzņēmumiem.
SIA "VENDOR" ir uzņēmums ar gandrīz desmitgades pieredzi un skaidru attīstības virzienu.
Pamatojoties uz 2025. gada datiem, tā īstermiņa maksātspēja ir kritiski zema, kas norāda uz nopietnām finanšu grūtībām.
Ātrās likviditātes rādītājs parāda, ka darbība ir atkarīga no krājumu pārdošanas, lai segtu parādus.
Uzņēmums strādā ar stabilu un noturīgu peļņas normu.
Tāpat resursi tiek pārvaldīti gudri, nodrošinot augstu aktīvu atdevi.
Tas nodrošina arī izcilu atdevi no pašu kapitāla, kas apliecina augstu ieguldījumu efektivitāti.
Uzņēmumam ir liels parādu slogs, kas rada paaugstinātu risku nākotnē.
Pozitīvi, ka aktīvu apgrozījums ir augsts.
Uzņēmums demonstrē spēju efektīvi izmantot visu kapitālu vērtības radīšanai.
Uzņēmums spēj viegli un droši segt procentu maksājumus.
Noslēgumā, uzņēmuma finanšu noturība ir augsta, kas liecina par ilgtspējīgu darbību.
* Šis apraksts ir informatīvs. Analīze ir vispārīga un neņem vērā konkrētās nozares specifiku. Apraksts balstīts uz publiski pieejamiem uzņēmuma finanšu datiem un uz aprēķiniem sadaļā 'Finanšu Rādītāji un Riska Analīze'.
| Pozīcija | Uzņēmums | Apgrozījums, € | Peļņa, € | Marža | Darb. VID | Apgroz./darb., € VID | ~ Bruto alga/mēn. VID |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1 | SIA "R & D apdrošināšanas brokers" | 5 305 019 | 133 311 | 2,5 % | 88 | 60 284 | 2 589 (2026 Q3) |
| 2 | Marine Insurance Services SIA | 4 823 369 | 953 732 | 19,8 % | 11 | 438 488 | 4 838 (2026 Q3) |
| 3 | EURORISK SIA | 4 373 080 | 141 399 | 3,2 % | 63 | 69 414 | 1 767 (2026 Q3) |
| 4 | SIA "UlysseRe" | 4 051 727 | -177 692 | -4,4 % | 22 | 184 169 | 5 072 (2026 Q3) |
| 5 | SIA "BROKERU AĢENTŪRA-ROOT" | 3 528 500 | 54 942 | 1,6 % | 32 | 110 266 | 1 839 (2026 Q3) |
| 6 | Marine Underwriting Services SIA | 3 458 578 | 1 045 399 | 30,2 % | 13 | 266 044 | 4 184 (2026 Q3) |
| 7 | SIA "GrECo Latvia" | 3 128 937 | 260 349 | 8,3 % | 38 | 82 340 | 2 535 (2026 Q3) |
| 8 | SIA "APDROŠINĀŠANAS UN FINANSU BROKERS" | 2 699 888 | 891 473 | 33,0 % | 30 | 89 996 | 2 542 (2026 Q3) |
| 9 | SIA "MARSH" | 2 449 444 | 539 698 | 22,0 % | 19 | 128 918 | 3 570 (2026 Q3) |
| 10 | SIA "Attollo brokers" | 2 441 952 | 161 581 | 6,6 % | 27 | 90 443 | 1 667 (2026 Q3) |
| 56 | SIA "VENDOR" (šis uzņēmums) | 178 216 | 12 492 | 7,0 % | 1 | 178 216 | *** |
[register]
| Reģ.Kods | SEPA ID | Nosauk./Vārds | PirmsPēd. | Pēdiņās | AizPēd. | BezPēd.? | Reģ.TipsKods | Reģ.Tips | Subj.Veids | Subj.VeidsNos. | Reģistrēts | Izbeigts | Slēgts | Adrese | Indekss | AdresesID | Reģions | Pils./Nov. | ATVK | Pārreģ.Term. |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 40203237635 | LV08ZZZ40203237635 | SIA "VENDOR" | SIA | VENDOR | NULL | 0 | K | Komercreģistrs | SIA | Sabiedrība ar ierobežotu atbildību | 2020-01-20 | NULL | Balvu nov., Balvi, Brīvības iela 102 | 4501 | 101605142 | 100016438 | 100003124 | NULL | NULL |
[memorandum_date]
| ID | Reģ.Nr. | document_date | Reģ.Dat. |
|---|---|---|---|
| 9437452 | 40203237635 | 2020-01-13 | 2020-01-20 13:56:03 |
[register_name_history]
| Reģ.Kods | Līdz | Nosauk./Vārds |
|---|---|---|
| 40203237635 | 2023-10-27 | SIA "Bumbu Bungalo" |
[equity_capitals]
| ID | Reģ.Nr. | equity_capital_type | equity_capital_type_text | amount | Valūta | No | Lab.Dat. |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 92732015 | 40203237635 | PAID_UP_EQUITY | Apmaksātais pamatkapitāls | 1500 | EUR | 2020-01-20 | 2020-01-20 13:54:03 |
[financial_statements]
| ID | File ID | Reģ.Nr. | Avota Shēma | Avota Tips | Gads | Gada Sākums | Gada Beigas | Darb. Skaits | Noapaļošana | Valūta | created_at |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1263046 | 29626597 | 40203237635 | DokGPv1 | UGP | 2020 | 2020-01-20 | 2020-12-31 | 0 | ONES | EUR | 2021-07-30 13:18:29.363 |
| 1779470 | 32858050 | 40203237635 | DokGPv1 | UGP | 2022 | 2022-01-01 | 2022-12-31 | 0 | ONES | EUR | 2023-10-30 20:01:31.787 |
| 1876629 | 33430569 | 40203237635 | DokGPv1 | UGP | 2023 | 2023-01-01 | 2023-12-31 | 10 | ONES | EUR | 2024-05-16 22:05:41.766 |
| 1982909 | 34259167 | 40203237635 | DokGPv1 | UGP | 2024 | 2024-01-01 | 2024-12-31 | 3 | ONES | EUR | 2025-04-14 21:00:13.547 |
| 1392569 | 31311611 | 40203237635 | DokGPv1 | UGP | 2021 | 2021-01-01 | 2021-12-31 | 0 | ONES | EUR | 2022-07-27 19:38:41.241 |
| 2320081 | 35480799 | 40203237635 | DokGPv1 | UGP | 2025 | 2025-01-01 | 2025-12-31 | 1 | ONES | EUR | 2026-06-01 20:03:28.493 |
[income_statements]
| Statement ID | File ID | Neto Apgrozījums | Krājumu Izm.(Būtība) | Kapital. Izm.(Būtība) | Pār. Ieņ.(Būtība) | Materiālu Izm.(Būtība) | Personāla Izm.(Būtība) | Nolietojums (Būtība) | Pārd. Pašizm. | Bruto Peļņa | Pārdoš. Izm. | Admin. Izm. | Pār. Ieņ.(Funkcija) | Pār. Izm. | Ieņ. no Līdzdal. | Ieņ. Pār. Ilg. Ieg. | Pār. Proc. Ieņ. | Fin. Ieg. Vērt. Izm. | Proc. Izm. | Ārkārtas Ieņ. | Ārkārtas Izm. | Peļņa pirms UIN | UIN | Peļņa pēc UIN | Citi Nod. | Ārkārtas Divid. | Tīrā Peļņa |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1263046 | 29626597 | 5022 | NULL | NULL | NULL | NULL | NULL | NULL | 3725 | 1297 | 1009 | 693 | 0 | 3 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | NULL | NULL | -408 | 0 | -408 | NULL | 0 | -408 |
| 1392569 | 31311611 | 3950 | NULL | NULL | NULL | NULL | NULL | NULL | 561 | 3389 | 654 | 1197 | 0 | 5 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | NULL | NULL | 1533 | 0 | 1533 | NULL | 0 | 1533 |
| 1779470 | 32858050 | 0 | NULL | NULL | NULL | NULL | NULL | NULL | 0 | 0 | 478 | 1169 | 0 | 2 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | NULL | NULL | -1649 | 50 | -1699 | NULL | 0 | -1699 |
| 1876629 | 33430569 | 13584 | NULL | NULL | NULL | NULL | NULL | NULL | 5634 | 7950 | 316 | 3001 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | NULL | NULL | 4633 | 0 | 4633 | NULL | 0 | 4633 |
| 1982909 | 34259167 | 123093 | NULL | NULL | NULL | NULL | NULL | NULL | 91301 | 31792 | 12942 | 20896 | 0 | 31 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | NULL | NULL | -2077 | 0 | -2077 | NULL | 0 | -2077 |
| 2320081 | 35480799 | 178216 | NULL | NULL | NULL | NULL | NULL | NULL | 125344 | 52872 | 20941 | 18300 | 1267 | 1457 | 0 | 0 | 0 | 0 | 736 | NULL | NULL | 12705 | 213 | 12492 | NULL | 0 | 12492 |
[balance_sheets]
| Statement ID | File ID | Nauda | Īst. Vērtspapīri | Debitori | Krājumi | Apgrozāmie Līdz. | Ilg. Fin. Ieguld. | Pamatlīdzekļi | Nemater. Ieguld. | Kopā Ilgter. Ieguld. | Aktīvi Kopā | Mājokļa Rem. Maks. | Īsterm. Saistības | Ilgterm. Saistības | Uzkrājumi | Pašu Kapitāls | Pasīvi Kopā |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1263046 | 29626597 | 1112 | 0 | 500 | 0 | 1612 | 0 | 0 | 0 | 0 | 1612 | NULL | 520 | 0 | 0 | 1092 | 1612 |
| 1392569 | 31311611 | 2501 | 0 | 500 | 0 | 3001 | 0 | 0 | 0 | 0 | 3001 | NULL | 376 | 0 | 0 | 2625 | 3001 |
| 1779470 | 32858050 | 976 | 0 | 0 | 0 | 976 | 0 | 0 | 0 | 0 | 976 | NULL | 50 | 0 | 0 | 926 | 976 |
| 1876629 | 33430569 | 1666 | 0 | 6220 | 0 | 7886 | 0 | 0 | 0 | 0 | 7886 | NULL | 2327 | 0 | 0 | 5559 | 7886 |
| 1982909 | 34259167 | 1221 | 0 | 6835 | 0 | 8056 | 0 | 0 | 0 | 0 | 8056 | NULL | 4574 | 0 | 0 | 3482 | 8056 |
| 2320081 | 35480799 | 13192 | 0 | 4600 | 0 | 17792 | 0 | 35308 | 0 | 35308 | 53100 | NULL | 37126 | 0 | 0 | 15974 | 53100 |
[pdb_nm_komersantu_samaksato_nodoklu_kopsumas_odata]
| Reģ. Kods | Nosaukums | Gads | Forma | NACE kods | Adreses ATVK | Adreses ATVK nos. | Nodokļi kopā (tūkst. EUR) | IIN (tūkst. EUR) | VSAOI (tūkst. EUR) | Vid. darb. sk. |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 40203237635 | SIA "VENDOR" | 2024 | sabiedrība ar ierobežotu atbildību | 6622 | 024200 | Balvi | 8.26 | 3.44 | 4.80 | 3 |
| 40203237635 | SIA "VENDOR" | 2023 | sabiedrība ar ierobežotu atbildību | 6622 | 024200 | Balvi | 0.39 | 0.01 | 0.25 | 1 |
| 40203237635 | SIA "VENDOR" | 2022 | sabiedrība ar ierobežotu atbildību | 6622 | 024200 | Balvi | 0.00 | 0.00 | 0.00 | 0 |
[reitings_uznemumi]
| Reģ. Kods | Nosaukums | Reitings | Skaidrojums | Atjaunots |
|---|---|---|---|---|
| 40203237635 | SIA "VENDOR" | A | Laba saistību izpilde | 06.10.2026 |
Juridiskā adrese ir Brīvības iela 102, Balvi, Balvu nov., LV-4501.
2025. gadā uzņēmuma apgrozījums bija 178 216 EUR, un peļņa bija 12 492 EUR.
2025. gadā uzņēmumā vidēji bija nodarbināti 1 darbinieki.
Uzņēmuma iepriekšējie nosaukumi ir bijuši: "SIA "Bumbu Bungalo"".
Kopējais likviditātes koeficients (current ratio) 2025. gadā bija 0,48 — apgrozāmie līdzekļi attiecībā pret īstermiņa saistībām. Ātrās likviditātes koeficients (quick ratio): 0,48.
Altmana Z'-indekss (1983. gada modelis privātiem uzņēmumiem) 2025. gadā bija 4,31, kas ir drošajā zonā (zems maksātnespējas risks). Aprēķins ir informatīvs un nav finanšu konsultācija.
Balstoties uz VID datiem par 2024. gadu, aprēķinātā vidējā bruto alga (pirms nodokļiem) uzņēmumā bija aptuveni 391.12 EUR mēnesī. Tas atbilst aptuvenai neto algai ('uz rokas') ap ~ 350.05 EUR. Jāņem vērā, ka šis ir aptuvens aprēķins.
2024. gadā uzņēmums valsts kopbudžetā samaksāja aptuveni 8 260 EUR VID administrētajos nodokļos, tostarp iedzīvotāju ienākuma nodoklī 3 440 EUR un VSAOI 4 800 EUR (VID atvērtie dati).
VID nodokļu maksātāja reitings ir "A" — Laba saistību izpilde.
Uzņēmuma galvenā reģistrētā darbības nozare saskaņā ar NACE klasifikatoru ir: Apdrošināšanas aģentu un brokeru darbība.
Apgrozījums no katra uzņēmuma jaunākā iesniegtā gada pārskata.
Visa nozare: Apdrošināšanas aģentu un brokeru darbība · Balvu novads — lielākie uzņēmumi
Uzņēmumi, kas šajā sarakstā stāv tieši blakus, un tie, kas ir 5, 25 un 125 vietas augstāk vai zemāk.
Lapas ģenerēšanas datums: 03-11-2026