SIA "Virsāji J.Z." (reģ. Nr. 44103114735) — sabiedrība ar ierobežotu atbildību, statuss: Aktīvs, reģ. datums: 2018-01-16. Jaunākais gada pārskats (2025): apgrozījums 60 921 EUR, peļņa 10 001 EUR, darbinieku skaits: 1. Kopējais likviditātes koeficients: 2,49 (2025). VID nodokļu maksātāja reitings: B.
Pamatdarbība: Apdrošināšanas aģentu un brokeru darbība
| Reģistrācijas Nr. | 44103114735 |
| Statuss | Aktīvs |
| Juridiskā Forma | Sabiedrība ar ierobežotu atbildību (SIA) |
| Reģistrs | Komercreģistrs |
| Reģistrēts | 2018-01-16 |
| Darbība izbeigta | — |
| Slēgts | — |
| SEPA ID | LV05ZZZ44103114735 |
| Juridiskā adrese | "Virsāji", Auciems, Raiskuma pag., Cēsu nov., LV-4146 |
UR datu kopija atjaunota: 2026-11-03
| Gads | Apgrozījums | Peļņa | Aktīvi | Darbinieki |
|---|---|---|---|---|
| 2025 | 60 921 EUR | 10 001 EUR | 63 005 EUR | 1 |
| 2024 | 90 195 EUR | 5 002 EUR | 54 372 EUR | 1 |
| 2023 | 123 363 EUR | 10 300 EUR | 90 229 EUR | 2 |
| 2022 | 36 702 EUR | -96 462 EUR | 110 589 EUR | 2 |
| 2021 | 92 537 EUR | 11 223 EUR | 147 015 EUR | 1 |
| 2020 | 154 287 EUR | 74 603 EUR | 167 130 EUR | 1 |
| 2019 | 127 348 EUR | 80 630 EUR | 92 337 EUR | 1 |
| 2018 | 72 702 EUR | 28 491 EUR | 34 100 EUR | 1 |
| Periods | Nodokļi kopā (tūkst. EUR) | IIN (tūkst. EUR) | VSAOI (tūkst. EUR) | Darbinieki |
|---|---|---|---|---|
| 2026. gada 3. ceturksnis | 3.44 | 0.58 | 0.87 | 1 |
| 2026. gada 2. ceturksnis | 3.07 | 0.58 | 0.87 | 1 |
| 2026. gada 1. ceturksnis | 3.31 | 0.58 | 0.87 | 1 |
| 2025. gada 4. ceturksnis | 2.44 | 0.58 | 0.87 | 1 |
| 2024 | 18.81 | 2.63 | 4.74 | 1 |
| 2023 | 28.23 | 2.14 | 3.80 | 1 |
| 2022 | 18.31 | 5.21 | 5.67 | 2 |
| Periods | Vidējā bruto alga (EUR) (alga uz papīra) | Aptuvenā neto alga (EUR) (alga uz rokas) |
|---|---|---|
| 2026. gada 3. ceturksnis | *** | *** |
| 2026. gada 2. ceturksnis | *** | *** |
| 2026. gada 1. ceturksnis | *** | *** |
| 2025. gada 4. ceturksnis | *** | *** |
| 2024 | *** | *** |
| 2023 | *** | *** |
| 2022 | *** | *** |
* *** — periodos, kad uzņēmumā ir mazāk nekā 3 darbinieki, algas aprēķins tiek slēpts privātuma aizsardzībai: dati VID publikācijā ir, bet vidējā alga atklātu konkrētu personu atalgojumu.
| Peļņas vai zaudējumu aprēķins | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 |
|---|---|---|---|---|---|
| Neto apgrozījums | 60 921 EUR | 90 195 EUR | 123 363 EUR | 36 702 EUR | 92 537 EUR |
| Bruto peļņa | 14 756 EUR | 12 974 EUR | 21 199 EUR | -48 244 EUR | 18 869 EUR |
| Peļņa pirms nodokļiem | 10 001 EUR | 5 002 EUR | 10 300 EUR | -96 462 EUR | 11 223 EUR |
| UIN nodoklis | 0 EUR | 0 EUR | 0 EUR | 0 EUR | 0 EUR |
| Tīrā peļņa | 10 001 EUR | 5 002 EUR | 10 300 EUR | -96 462 EUR | 11 223 EUR |
| Pozīcija | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 |
|---|---|---|---|---|---|
| Aktīvi kopā | 63 005 EUR | 54 372 EUR | 90 229 EUR | 110 589 EUR | 147 015 EUR |
| Apgrozāmie līdzekļi | 19 847 EUR | 19 084 EUR | 53 069 EUR | 63 250 EUR | 92 920 EUR |
| Pašu kapitāls | 52 838 EUR | 42 837 EUR | 37 835 EUR | 27 535 EUR | 123 997 EUR |
| Īstermiņa saistības | 7 966 EUR | 11 535 EUR | 48 780 EUR | 74 766 EUR | 10 217 EUR |
| Ilgtermiņa saistības | 2 201 EUR | 0 EUR | 3 614 EUR | 8 288 EUR | 12 801 EUR |
Dati nav pieejami.
Signāli no atvērtajiem datiem (UR, VID, PTAC). Nodokļu parāda summa un komercķīlas atvērtajos datos nav publicētas — tās pārbaudiet VID parādnieku datubāzē un UR informācijas portālā.
Ielādē peļņas datus...
Ielādē apgrozījuma datus...
Ielādē darbinieku skaita datus...
Ielādē salīdzinošos datus...
| Rādītājs | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 |
|---|---|---|---|---|---|
| Kopējais likviditātes koeficients (Current Ratio) Apgrozāmie līdzekļi / Īstermiņa saistības |
2,49 | 1,65 | 1,09 | 0,85 | 9,09 |
| Ātrās likviditātes koeficients (Quick Ratio) (Apgrozāmie līdzekļi − Krājumi) / Īstermiņa saistības |
1,02 | 0,23 | 0,91 | 0,71 | 8,12 |
| Tīrās peļņas rentabilitāte Tīrā peļņa / Neto apgrozījums |
16,42 % | 5,55 % | 8,35 % | -262,82 % | 12,13 % |
| Aktīvu rentabilitāte (ROA) Tīrā peļņa / Aktīvi kopā |
15,87 % | 9,20 % | 11,42 % | -87,23 % | 7,63 % |
| Pašu kapitāla rentabilitāte (ROE) Tīrā peļņa / Pašu kapitāls |
18,93 % | 11,68 % | 27,22 % | -350,33 % | 9,05 % |
| Saistību / pašu kapitāla attiecība (D/E) Saistības kopā / Pašu kapitāls |
0,19 | 0,27 | 1,38 | 3,02 | 0,19 |
| Procentu seguma koeficients (IC) EBIT / Procentu izmaksas |
18,24 | 5,72 | 11,65 | -201,23 | 17,53 |
| Aktīvu aprites koeficients Neto apgrozījums / Aktīvi kopā |
0,97 | 1,66 | 1,37 | 0,33 | 0,63 |
| Kapitāla efektivitāte (ROCE) EBIT / Ieguldītais kapitāls |
19,22 % | 14,15 % | 27,18 % | -267,94 % | 8,70 % |
| Altmana Z'-indekss (maksātnespējas risks) Z' (1983) = 0,717·A + 0,847·B + 3,107·C + 0,420·D + 0,998·E |
4,52 | 4,33 | 2,45 | -2,09 | 4,26 |
* Aprēķins veikts pēc Altmana 1983. gada modeļa privātiem uzņēmumiem.
SIA "Virsāji J.Z." ir stabils uzņēmums ar gandrīz desmit gadu darbību, kas jau ieguvis savu vietu nozarē.
Pamatojoties uz 2025. gada datiem, tas demonstrē stabilu maksātspēju un spēju laikus segt īstermiņa saistības.
Līdzīgi tiek uzturēts arī veselīgs ātrās likviditātes līmenis.
Darbība ir ar augstu peļņas maržu, kas liecina par efektīvu pārvaldību.
Tāpat resursi tiek pārvaldīti gudri, nodrošinot augstu aktīvu atdevi.
Tas nodrošina arī izcilu atdevi no pašu kapitāla, kas apliecina augstu ieguldījumu efektivitāti.
Uzņēmums ir finansiāli neatkarīgs un ar zemu riska profilu.
Aktīvu apgrozījums ir vidējā līmenī, kas ir līdzsvarots rādītājs.
Turklāt, ieguldītais kapitāls tiek izmantots efektīvi, nodrošinot augstu atdevi.
Augsts procentu seguma rādītājs liecina par spēcīgu maksātspēju attiecībā pret kreditoriem.
Kopumā, augstie noturības rādītāji apstiprina, ka uzņēmums ir finansiāli stabils un drošs.
* Šis apraksts ir informatīvs. Analīze ir vispārīga un neņem vērā konkrētās nozares specifiku. Apraksts balstīts uz publiski pieejamiem uzņēmuma finanšu datiem un uz aprēķiniem sadaļā 'Finanšu Rādītāji un Riska Analīze'.
| Pozīcija | Uzņēmums | Apgrozījums, € | Peļņa, € | Marža | Darb. VID | Apgroz./darb., € VID | ~ Bruto alga/mēn. VID |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1 | SIA "R & D apdrošināšanas brokers" | 5 305 019 | 133 311 | 2,5 % | 88 | 60 284 | 2 589 (2026 Q3) |
| 2 | Marine Insurance Services SIA | 4 823 369 | 953 732 | 19,8 % | 11 | 438 488 | 4 838 (2026 Q3) |
| 3 | EURORISK SIA | 4 373 080 | 141 399 | 3,2 % | 63 | 69 414 | 1 767 (2026 Q3) |
| 4 | SIA "UlysseRe" | 4 051 727 | -177 692 | -4,4 % | 22 | 184 169 | 5 072 (2026 Q3) |
| 5 | SIA "BROKERU AĢENTŪRA-ROOT" | 3 528 500 | 54 942 | 1,6 % | 32 | 110 266 | 1 839 (2026 Q3) |
| 6 | Marine Underwriting Services SIA | 3 458 578 | 1 045 399 | 30,2 % | 13 | 266 044 | 4 184 (2026 Q3) |
| 7 | SIA "GrECo Latvia" | 3 128 937 | 260 349 | 8,3 % | 38 | 82 340 | 2 535 (2026 Q3) |
| 8 | SIA "APDROŠINĀŠANAS UN FINANSU BROKERS" | 2 699 888 | 891 473 | 33,0 % | 30 | 89 996 | 2 542 (2026 Q3) |
| 9 | SIA "MARSH" | 2 449 444 | 539 698 | 22,0 % | 19 | 128 918 | 3 570 (2026 Q3) |
| 10 | SIA "Attollo brokers" | 2 441 952 | 161 581 | 6,6 % | 27 | 90 443 | 1 667 (2026 Q3) |
| 86 | SIA "Virsāji J.Z." (šis uzņēmums) | 60 921 | 10 001 | 16,4 % | 1 | 60 921 | *** |
[register]
| Reģ.Kods | SEPA ID | Nosauk./Vārds | PirmsPēd. | Pēdiņās | AizPēd. | BezPēd.? | Reģ.TipsKods | Reģ.Tips | Subj.Veids | Subj.VeidsNos. | Reģistrēts | Izbeigts | Slēgts | Adrese | Indekss | AdresesID | Reģions | Pils./Nov. | ATVK | Pārreģ.Term. |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 44103114735 | LV05ZZZ44103114735 | SIA "Virsāji J.Z." | SIA | Virsāji J.Z. | NULL | 0 | K | Komercreģistrs | SIA | Sabiedrība ar ierobežotu atbildību | 2018-01-16 | NULL | Cēsu nov., Raiskuma pag., Auciems, "Virsāji" | 4146 | 103841867 | 100016487 | 0 | 0427574 | NULL |
[memorandum_date]
| ID | Reģ.Nr. | document_date | Reģ.Dat. |
|---|---|---|---|
| 7194712 | 44103114735 | 2018-01-11 | 2018-01-11 16:30:08 |
[equity_capitals]
| ID | Reģ.Nr. | equity_capital_type | equity_capital_type_text | amount | Valūta | No | Lab.Dat. |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 92622529 | 44103114735 | PAID_UP_EQUITY | Apmaksātais pamatkapitāls | 2800 | EUR | 2018-01-16 | 2018-01-16 13:27:24 |
[financial_statements]
| ID | File ID | Reģ.Nr. | Avota Shēma | Avota Tips | Gads | Gada Sākums | Gada Beigas | Darb. Skaits | Noapaļošana | Valūta | created_at |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1979151 | 34234224 | 44103114735 | DokGPv1 | UGP | 2024 | 2024-01-01 | 2024-12-31 | 1 | ONES | EUR | 2025-04-06 19:01:29.46 |
| 943996 | 21503362 | 44103114735 | DokGPv1 | UGP | 2018 | 2018-01-16 | 2018-12-31 | 1 | ONES | EUR | 2020-11-13 08:48:24.761 |
| 1073736 | 23230059 | 44103114735 | DokGPv1 | UGP | 2019 | 2019-01-01 | 2019-12-31 | 1 | ONES | EUR | 2020-11-20 15:25:14.05 |
| 1254724 | 29593195 | 44103114735 | DokGPv1 | UGP | 2020 | 2020-01-01 | 2020-12-31 | 1 | ONES | EUR | 2021-07-27 03:04:44.294 |
| 1386524 | 31287426 | 44103114735 | DokGPv1 | UGP | 2021 | 2021-01-01 | 2021-12-31 | 1 | ONES | EUR | 2022-07-23 18:03:25.373 |
| 1468927 | 32295137 | 44103114735 | DokGPv1 | UGP | 2022 | 2022-01-01 | 2022-12-31 | 2 | ONES | EUR | 2023-04-24 20:00:35.968 |
| 1859037 | 33363215 | 44103114735 | DokGPv1 | UGP | 2023 | 2023-01-01 | 2023-12-31 | 2 | ONES | EUR | 2024-04-27 03:00:20.084 |
| 2190028 | 35262564 | 44103114735 | DokGPv1 | UGP | 2025 | 2025-01-01 | 2025-12-31 | 1 | ONES | EUR | 2026-04-12 23:00:09.288 |
[income_statements]
| Statement ID | File ID | Neto Apgrozījums | Krājumu Izm.(Būtība) | Kapital. Izm.(Būtība) | Pār. Ieņ.(Būtība) | Materiālu Izm.(Būtība) | Personāla Izm.(Būtība) | Nolietojums (Būtība) | Pārd. Pašizm. | Bruto Peļņa | Pārdoš. Izm. | Admin. Izm. | Pār. Ieņ.(Funkcija) | Pār. Izm. | Ieņ. no Līdzdal. | Ieņ. Pār. Ilg. Ieg. | Pār. Proc. Ieņ. | Fin. Ieg. Vērt. Izm. | Proc. Izm. | Ārkārtas Ieņ. | Ārkārtas Izm. | Peļņa pirms UIN | UIN | Peļņa pēc UIN | Citi Nod. | Ārkārtas Divid. | Tīrā Peļņa |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1073736 | 23230059 | 127348 | NULL | NULL | NULL | NULL | NULL | NULL | 39256 | 88092 | 0 | 6463 | 0 | 999 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | NULL | NULL | 80630 | 0 | 80630 | NULL | 0 | 80630 |
| 1254724 | 29593195 | 154287 | NULL | NULL | NULL | NULL | NULL | NULL | 78600 | 75687 | 0 | 0 | 0 | 805 | 0 | 0 | 0 | 0 | 279 | NULL | NULL | 74603 | 0 | 74603 | NULL | 0 | 74603 |
| 1386524 | 31287426 | 92537 | NULL | NULL | NULL | NULL | NULL | NULL | 73668 | 18869 | 0 | 6633 | 10 | 344 | 0 | 0 | 0 | 0 | 679 | NULL | NULL | 11223 | 0 | 11223 | NULL | 0 | 11223 |
| 1468927 | 32295137 | 36702 | NULL | NULL | NULL | NULL | NULL | NULL | 84946 | -48244 | 0 | 11547 | 0 | 36194 | 0 | 0 | 0 | 0 | 477 | NULL | NULL | -96462 | 0 | -96462 | NULL | 0 | -96462 |
| 1859037 | 33363215 | 123363 | NULL | NULL | NULL | NULL | NULL | NULL | 102164 | 21199 | 0 | 9340 | 0 | 592 | 0 | 0 | 0 | 0 | 967 | NULL | NULL | 10300 | 0 | 10300 | NULL | 0 | 10300 |
| 1979151 | 34234224 | 90195 | NULL | NULL | NULL | NULL | NULL | NULL | 77221 | 12974 | 0 | 6519 | 0 | 394 | 0 | 0 | 0 | 0 | 1059 | NULL | NULL | 5002 | 0 | 5002 | NULL | 0 | 5002 |
| 2190028 | 35262564 | 60921 | NULL | NULL | NULL | NULL | NULL | NULL | 46165 | 14756 | 0 | 8387 | 8264 | 4052 | 0 | 0 | 0 | 0 | 580 | NULL | NULL | 10001 | 0 | 10001 | NULL | 0 | 10001 |
| 943996 | 21503362 | 72702 | NULL | NULL | NULL | NULL | NULL | NULL | 37337 | 35365 | 0 | 6671 | 0 | 188 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | NULL | NULL | 28506 | 15 | 28491 | NULL | 0 | 28491 |
[balance_sheets]
| Statement ID | File ID | Nauda | Īst. Vērtspapīri | Debitori | Krājumi | Apgrozāmie Līdz. | Ilg. Fin. Ieguld. | Pamatlīdzekļi | Nemater. Ieguld. | Kopā Ilgter. Ieguld. | Aktīvi Kopā | Mājokļa Rem. Maks. | Īsterm. Saistības | Ilgterm. Saistības | Uzkrājumi | Pašu Kapitāls | Pasīvi Kopā |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1073736 | 23230059 | 69681 | 0 | 926 | 10552 | 81159 | 0 | 11178 | 0 | 11178 | 92337 | NULL | 5416 | 0 | 0 | 86921 | 92337 |
| 1254724 | 29593195 | 108670 | 0 | 2492 | 5276 | 116438 | 0 | 50692 | 0 | 50692 | 167130 | NULL | 9696 | 17160 | 0 | 140274 | 167130 |
| 1386524 | 31287426 | 81594 | 0 | 1397 | 9929 | 92920 | 0 | 54095 | 0 | 54095 | 147015 | NULL | 10217 | 12801 | 0 | 123997 | 147015 |
| 1468927 | 32295137 | 52011 | 0 | 1057 | 10182 | 63250 | 0 | 47339 | 0 | 47339 | 110589 | NULL | 74766 | 8288 | 0 | 27535 | 110589 |
| 1859037 | 33363215 | 41472 | 0 | 2801 | 8796 | 53069 | 0 | 37160 | 0 | 37160 | 90229 | NULL | 48780 | 3614 | 0 | 37835 | 90229 |
| 1979151 | 34234224 | 1685 | 0 | 973 | 16426 | 19084 | 0 | 35288 | 0 | 35288 | 54372 | NULL | 11535 | 0 | 0 | 42837 | 54372 |
| 2190028 | 35262564 | 7661 | 0 | 500 | 11686 | 19847 | 0 | 43158 | 0 | 43158 | 63005 | NULL | 7966 | 2201 | 0 | 52838 | 63005 |
| 943996 | 21503362 | 23881 | 0 | 949 | 0 | 24830 | 0 | 9270 | 0 | 9270 | 34100 | NULL | 2809 | 0 | 0 | 31291 | 34100 |
[pdb_nm_komersantu_samaksato_nodoklu_kopsumas_odata]
| Reģ. Kods | Nosaukums | Gads | Forma | NACE kods | Adreses ATVK | Adreses ATVK nos. | Nodokļi kopā (tūkst. EUR) | IIN (tūkst. EUR) | VSAOI (tūkst. EUR) | Vid. darb. sk. |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 44103114735 | SIA "Virsāji J.Z." | 2024 | sabiedrība ar ierobežotu atbildību | 6622 | 026510 | Raiskuma pag. | 18.81 | 2.63 | 4.74 | 1 |
| 44103114735 | SIA "Virsāji J.Z." | 2023 | sabiedrība ar ierobežotu atbildību | 6622 | 026510 | Raiskuma pag. | 28.23 | 2.14 | 3.80 | 1 |
| 44103114735 | SIA "Virsāji J.Z." | 2022 | sabiedrība ar ierobežotu atbildību | 6622 | 026510 | Raiskuma pag. | 18.31 | 5.21 | 5.67 | 2 |
[pdb_pvnmaksataji_odata]
| PVN Nr. | Nosaukums | Aktīvs | Reģistrēts | Būvn. pazīme | PVN139_2_pazime | Izslēgts |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 44103114735 | SIA "Virsāji J.Z." | ir | 13.12.2022 | nav | nav |
[reitings_uznemumi]
| Reģ. Kods | Nosaukums | Reitings | Skaidrojums | Atjaunots |
|---|---|---|---|---|
| 44103114735 | SIA "Virsāji J.Z." | B | Jāuzlabo saistību izpilde | 06.10.2026 |
Juridiskā adrese ir "Virsāji", Auciems, Raiskuma pag., Cēsu nov., LV-4146.
2025. gadā uzņēmuma apgrozījums bija 60 921 EUR, un peļņa bija 10 001 EUR.
2025. gadā uzņēmumā vidēji bija nodarbināti 1 darbinieki.
Kopējais likviditātes koeficients (current ratio) 2025. gadā bija 2,49 — apgrozāmie līdzekļi attiecībā pret īstermiņa saistībām. Ātrās likviditātes koeficients (quick ratio): 1,02.
Altmana Z'-indekss (1983. gada modelis privātiem uzņēmumiem) 2025. gadā bija 4,52, kas ir drošajā zonā (zems maksātnespējas risks). Aprēķins ir informatīvs un nav finanšu konsultācija.
Saskaņā ar VID publiskajiem datiem, uzņēmums ir reģistrēts kā aktīvs PVN maksātājs.
2024. gadā uzņēmums valsts kopbudžetā samaksāja aptuveni 18 810 EUR VID administrētajos nodokļos, tostarp iedzīvotāju ienākuma nodoklī 2 630 EUR un VSAOI 4 740 EUR (VID atvērtie dati).
VID nodokļu maksātāja reitings ir "B" — Jāuzlabo saistību izpilde.
Uzņēmuma galvenā reģistrētā darbības nozare saskaņā ar NACE klasifikatoru ir: Apdrošināšanas aģentu un brokeru darbība.
Apgrozījums no katra uzņēmuma jaunākā iesniegtā gada pārskata.
Visa nozare: Apdrošināšanas aģentu un brokeru darbība · Cēsu novads — lielākie uzņēmumi
Uzņēmumi, kas šajā sarakstā stāv tieši blakus, un tie, kas ir 5 un 25 vietas augstāk vai zemāk.
Lapas ģenerēšanas datums: 04-11-2026