SIA "NMF" (reģ. Nr. 40203247686) — sabiedrība ar ierobežotu atbildību, statuss: Aktīvs, reģ. datums: 2020-05-28. Jaunākais gada pārskats (2024): apgrozījums 13 372 EUR, peļņa 243 644 EUR, darbinieku skaits: 1. Kopējais likviditātes koeficients: 1,75 (2024). VID nodokļu maksātāja reitings: N.
Pamatdarbība: Gaļas, gaļas produktu, zivju un zivju produktu vairumtirdzniecība
| Reģistrācijas Nr. | 40203247686 |
| Statuss | Aktīvs |
| Juridiskā Forma | Sabiedrība ar ierobežotu atbildību (SIA) |
| Reģistrs | Komercreģistrs |
| Reģistrēts | 2020-05-28 |
| Darbība izbeigta | — |
| Slēgts | — |
| SEPA ID | LV37ZZZ40203247686 |
| Juridiskā adrese | Gravu iela 34, Spilve, Babītes pag., Mārupes nov., LV-2101 |
UR datu kopija atjaunota: 2026-11-03
| Gads | Apgrozījums | Peļņa | Aktīvi | Darbinieki |
|---|---|---|---|---|
| 2024 | 13 372 EUR | 243 644 EUR | 174 435 EUR | 1 |
| 2023 | 19 723 EUR | -35 638 EUR | 289 590 EUR | 0 |
| 2022 | 43 630 EUR | -95 386 EUR | 323 104 EUR | 1 |
| 2021 | 207 867 EUR | 980 EUR | 404 487 EUR | 1 |
| 2020 | 68 001 EUR | -26 205 EUR | 352 964 EUR | 1 |
| Periods | Nodokļi kopā (tūkst. EUR) | IIN (tūkst. EUR) | VSAOI (tūkst. EUR) | Darbinieki |
|---|---|---|---|---|
| 2024 | 1.20 | 0.48 | 0.56 | 1 |
| 2023 | 0.10 | 0.02 | 0.33 | 1 |
| 2022 | 7.08 | 2.04 | 3.76 | 1 |
| Periods | Vidējā bruto alga (EUR) (alga uz papīra) | Aptuvenā neto alga (EUR) (alga uz rokas) |
|---|---|---|
| 2024 | *** | *** |
| 2023 | *** | *** |
| 2022 | *** | *** |
* *** — periodos, kad uzņēmumā ir mazāk nekā 3 darbinieki, algas aprēķins tiek slēpts privātuma aizsardzībai: dati VID publikācijā ir, bet vidējā alga atklātu konkrētu personu atalgojumu.
| Peļņas vai zaudējumu aprēķins | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 |
|---|---|---|---|---|---|
| Neto apgrozījums | 13 372 EUR | 19 723 EUR | 43 630 EUR | 207 867 EUR | 68 001 EUR |
| Bruto peļņa | -63 862 EUR | -29 315 EUR | -52 019 EUR | 41 882 EUR | 4 319 EUR |
| Peļņa pirms nodokļiem | 243 644 EUR | -35 638 EUR | -95 386 EUR | 980 EUR | -25 913 EUR |
| UIN nodoklis | 0 EUR | 0 EUR | 0 EUR | 0 EUR | 292 EUR |
| Tīrā peļņa | 243 644 EUR | -35 638 EUR | -95 386 EUR | 980 EUR | -26 205 EUR |
| Pozīcija | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 |
|---|---|---|---|---|---|
| Aktīvi kopā | 174 435 EUR | 289 590 EUR | 323 104 EUR | 404 487 EUR | 352 964 EUR |
| Apgrozāmie līdzekļi | 147 384 EUR | 245 065 EUR | 258 561 EUR | 314 222 EUR | 348 070 EUR |
| Pašu kapitāls | 90 395 EUR | -153 249 EUR | -117 611 EUR | -22 225 EUR | -23 205 EUR |
| Īstermiņa saistības | 84 040 EUR | 442 839 EUR | 440 715 EUR | 426 712 EUR | 376 169 EUR |
| Ilgtermiņa saistības | 0 EUR | 0 EUR | 0 EUR | 0 EUR | 0 EUR |
Dati nav pieejami.
Signāli no atvērtajiem datiem (UR, VID, PTAC). Nodokļu parāda summa un komercķīlas atvērtajos datos nav publicētas — tās pārbaudiet VID parādnieku datubāzē un UR informācijas portālā.
Ielādē peļņas datus...
Ielādē apgrozījuma datus...
Ielādē darbinieku skaita datus...
Ielādē salīdzinošos datus...
| Rādītājs | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 |
|---|---|---|---|---|---|
| Kopējais likviditātes koeficients (Current Ratio) Apgrozāmie līdzekļi / Īstermiņa saistības |
1,75 | 0,55 | 0,59 | 0,74 | 0,93 |
| Ātrās likviditātes koeficients (Quick Ratio) (Apgrozāmie līdzekļi − Krājumi) / Īstermiņa saistības |
0,02 | 0,11 | 0,12 | 0,29 | 0,21 |
| Tīrās peļņas rentabilitāte Tīrā peļņa / Neto apgrozījums |
1 822,05 % | -180,69 % | -218,62 % | 0,47 % | -38,54 % |
| Aktīvu rentabilitāte (ROA) Tīrā peļņa / Aktīvi kopā |
139,68 % | -12,31 % | -29,52 % | 0,24 % | -7,42 % |
| Pašu kapitāla rentabilitāte (ROE) Tīrā peļņa / Pašu kapitāls |
269,53 % | 23,25 % | 81,10 % | -4,41 % | 112,93 % |
| Saistību / pašu kapitāla attiecība (D/E) Saistības kopā / Pašu kapitāls |
0,93 | -2,89 | -3,75 | -19,20 | -16,21 |
| Procentu seguma koeficients (IC) EBIT / Procentu izmaksas |
149,93 | -115,08 | -580,62 | 4,27 | -102,24 |
| Aktīvu aprites koeficients Neto apgrozījums / Aktīvi kopā |
0,08 | 0,07 | 0,14 | 0,51 | 0,19 |
| Kapitāla efektivitāte (ROCE) EBIT / Ieguldītais kapitāls |
271,34 % | 23,05 % | 80,96 % | -5,76 % | 110,59 % |
| Altmana Z'-indekss (maksātnespējas risks) Z' (1983) = 0,717·A + 0,847·B + 3,107·C + 0,420·D + 0,998·E |
5,60 | -1,39 | -1,61 | 0,25 | -0,17 |
* Aprēķins veikts pēc Altmana 1983. gada modeļa privātiem uzņēmumiem.
SIA "NMF" ir uzņēmums ar gandrīz desmitgades pieredzi un skaidru attīstības virzienu.
Pamatojoties uz 2024. gada datiem, tas demonstrē stabilu maksātspēju un spēju laikus segt īstermiņa saistības.
Ātrās likviditātes rādītājs parāda, ka darbība ir atkarīga no krājumu pārdošanas, lai segtu parādus.
Papildus tam, uzņēmums demonstrē augstu rentabilitāti un spēcīgas tirgus pozīcijas.
Uzņēmums efektīvi izmanto savus aktīvus peļņas gūšanai.
Tas nodrošina arī izcilu atdevi no pašu kapitāla, kas apliecina augstu ieguldījumu efektivitāti.
Uzņēmums ir finansiāli neatkarīgs un ar zemu riska profilu.
Kā izaicinājums iezīmējas zems aktīvu apgrozījums, kas norāda uz neizmantotu pārdošanas potenciālu.
Turklāt, ieguldītais kapitāls tiek izmantots efektīvi, nodrošinot augstu atdevi.
Augsts procentu seguma rādītājs liecina par spēcīgu maksātspēju attiecībā pret kreditoriem.
Noslēgumā, uzņēmuma finanšu noturība ir augsta, kas liecina par ilgtspējīgu darbību.
* Šis apraksts ir informatīvs. Analīze ir vispārīga un neņem vērā konkrētās nozares specifiku. Apraksts balstīts uz publiski pieejamiem uzņēmuma finanšu datiem un uz aprēķiniem sadaļā 'Finanšu Rādītāji un Riska Analīze'.
| Pozīcija | Uzņēmums | Apgrozījums, € | Peļņa, € | Marža | Darb. VID | Apgroz./darb., € VID | ~ Bruto alga/mēn. VID |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1 | AS Maag Latvija | 60 104 313 | 757 510 | 1,3 % | 232 | 259 070 | 1 754 (2026 Q3) |
| 2 | SIA "Lotana LV" | 27 063 411 | 610 218 | 2,3 % | 7 | 3 866 202 | 2 227 (2026 Q3) |
| 3 | SIA "SALAS ZIVIS" | 24 350 249 | 192 877 | 0,8 % | 116 | 209 916 | 1 923 (2026 Q3) |
| 4 | SIA "Baltic Solution" | 20 684 114 | 526 430 | 2,5 % | 7 | 2 954 873 | 1 327 (2026 Q3) |
| 5 | SIA "TIM-T" | 20 184 446 | 497 095 | 2,5 % | 66 | 305 825 | 1 798 (2026 Q3) |
| 6 | SIA "ARTANIA" | 18 947 733 | 739 833 | 3,9 % | 4 | 4 736 933 | 1 941 (2026 Q3) |
| 7 | SIA "BONO FOOD" | 16 041 678 | 307 434 | 1,9 % | 15 | 1 069 445 | 1 653 (2026 Q3) |
| 8 | SIA "BIOVELA" | 14 100 977 | 518 504 | 3,7 % | 21 | 671 475 | 1 610 (2026 Q3) |
| 9 | Globex International SIA | 11 678 770 | -329 667 | -2,8 % | 25 | 467 151 | 2 909 (2026 Q3) |
| 10 | SIA "GAĻSAIMNIEKS" | 10 252 789 | 606 056 | 5,9 % | 43 | 238 437 | 1 034 (2026 Q3) |
| 83 | SIA NMF (šis uzņēmums) | 13 372 | 243 644 | 1 822,0 % | 0 | — | — |
[register]
| Reģ.Kods | SEPA ID | Nosauk./Vārds | PirmsPēd. | Pēdiņās | AizPēd. | BezPēd.? | Reģ.TipsKods | Reģ.Tips | Subj.Veids | Subj.VeidsNos. | Reģistrēts | Izbeigts | Slēgts | Adrese | Indekss | AdresesID | Reģions | Pils./Nov. | ATVK | Pārreģ.Term. |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 40203247686 | LV37ZZZ40203247686 | SIA NMF | SIA | NMF | NULL | 1 | K | Komercreģistrs | SIA | Sabiedrība ar ierobežotu atbildību | 2020-05-28 | NULL | Mārupes nov., Babītes pag., Spilve, Gravu iela 34 | 2101 | 104482854 | 100016583 | 0 | NULL | NULL |
[memorandum_date]
| ID | Reģ.Nr. | document_date | Reģ.Dat. |
|---|---|---|---|
| 9746922 | 40203247686 | 2020-05-27 | 2020-05-28 15:20:37 |
[equity_capitals]
| ID | Reģ.Nr. | equity_capital_type | equity_capital_type_text | amount | Valūta | No | Lab.Dat. |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 92749269 | 40203247686 | PAID_UP_EQUITY | Apmaksātais pamatkapitāls | 3000 | EUR | 2020-05-28 | 2020-05-28 15:15:27 |
[financial_statements]
| ID | File ID | Reģ.Nr. | Avota Shēma | Avota Tips | Gads | Gada Sākums | Gada Beigas | Darb. Skaits | Noapaļošana | Valūta | created_at |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1253466 | 29589149 | 40203247686 | DokGPv1 | UGP | 2020 | 2020-05-28 | 2020-12-31 | 1 | ONES | EUR | 2021-07-26 14:05:24.041 |
| 1907397 | 33521786 | 40203247686 | DokGPv1 | UGP | 2023 | 2023-01-01 | 2023-12-31 | 0 | ONES | EUR | 2024-05-31 23:08:14.839 |
| 2049980 | 34485369 | 40203247686 | DokGPv1 | UGP | 2024 | 2024-01-01 | 2024-12-31 | 1 | ONES | EUR | 2025-06-03 05:01:22.574 |
| 1409172 | 31359631 | 40203247686 | DokGPv1 | UGP | 2021 | 2021-01-01 | 2021-12-31 | 1 | ONES | EUR | 2022-08-02 04:33:19.363 |
| 1741620 | 32501388 | 40203247686 | DokGPv1 | UGP | 2022 | 2022-01-01 | 2022-12-31 | 1 | ONES | EUR | 2023-06-01 03:07:24.783 |
[income_statements]
| Statement ID | File ID | Neto Apgrozījums | Krājumu Izm.(Būtība) | Kapital. Izm.(Būtība) | Pār. Ieņ.(Būtība) | Materiālu Izm.(Būtība) | Personāla Izm.(Būtība) | Nolietojums (Būtība) | Pārd. Pašizm. | Bruto Peļņa | Pārdoš. Izm. | Admin. Izm. | Pār. Ieņ.(Funkcija) | Pār. Izm. | Ieņ. no Līdzdal. | Ieņ. Pār. Ilg. Ieg. | Pār. Proc. Ieņ. | Fin. Ieg. Vērt. Izm. | Proc. Izm. | Ārkārtas Ieņ. | Ārkārtas Izm. | Peļņa pirms UIN | UIN | Peļņa pēc UIN | Citi Nod. | Ārkārtas Divid. | Tīrā Peļņa |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1253466 | 29589149 | 68001 | NULL | NULL | NULL | NULL | NULL | NULL | 63682 | 4319 | 920 | 18366 | 3 | 10698 | 0 | 0 | 0 | 0 | 251 | NULL | NULL | -25913 | 292 | -26205 | NULL | 0 | -26205 |
| 1409172 | 31359631 | 207867 | NULL | NULL | NULL | NULL | NULL | NULL | 165985 | 41882 | 759 | 28182 | 669 | 12330 | 0 | 0 | 0 | 0 | 300 | NULL | NULL | 980 | 0 | 980 | NULL | 0 | 980 |
| 1741620 | 32501388 | 43630 | NULL | NULL | NULL | NULL | NULL | NULL | 95649 | -52019 | 83 | 29505 | 872 | 14487 | 0 | 0 | 0 | 0 | 164 | NULL | NULL | -95386 | 0 | -95386 | NULL | 0 | -95386 |
| 1907397 | 33521786 | 19723 | NULL | NULL | NULL | NULL | NULL | NULL | 49038 | -29315 | 886 | 4097 | 5 | 1038 | 0 | 0 | 0 | 0 | 307 | NULL | NULL | -35638 | 0 | -35638 | NULL | 0 | -35638 |
| 2049980 | 34485369 | 13372 | NULL | NULL | NULL | NULL | NULL | NULL | 77234 | -63862 | 0 | 3914 | 362297 | 49241 | 0 | 0 | 0 | 0 | 1636 | NULL | NULL | 243644 | 0 | 243644 | NULL | 0 | 243644 |
[balance_sheets]
| Statement ID | File ID | Nauda | Īst. Vērtspapīri | Debitori | Krājumi | Apgrozāmie Līdz. | Ilg. Fin. Ieguld. | Pamatlīdzekļi | Nemater. Ieguld. | Kopā Ilgter. Ieguld. | Aktīvi Kopā | Mājokļa Rem. Maks. | Īsterm. Saistības | Ilgterm. Saistības | Uzkrājumi | Pašu Kapitāls | Pasīvi Kopā |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1253466 | 29589149 | 31814 | 0 | 48536 | 267720 | 348070 | 0 | 4894 | 0 | 4894 | 352964 | NULL | 376169 | 0 | 0 | -23205 | 352964 |
| 1409172 | 31359631 | 60112 | 0 | 63870 | 190240 | 314222 | 0 | 90265 | 0 | 90265 | 404487 | NULL | 426712 | 0 | 0 | -22225 | 404487 |
| 1741620 | 32501388 | 230 | 0 | 50744 | 207587 | 258561 | 0 | 64543 | 0 | 64543 | 323104 | NULL | 440715 | 0 | 0 | -117611 | 323104 |
| 1907397 | 33521786 | 516 | 0 | 49845 | 194704 | 245065 | 0 | 44525 | 0 | 44525 | 289590 | NULL | 442839 | 0 | 0 | -153249 | 289590 |
| 2049980 | 34485369 | 913 | 0 | 827 | 145644 | 147384 | 0 | 27051 | 0 | 27051 | 174435 | NULL | 84040 | 0 | 0 | 90395 | 174435 |
[securing_measures]
| ID | Reģ.Nr. | securing_measure_type | securing_measure_type_text | type_details | No | case_number | institution_identifier | institution_registration_number | institution_name |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 91365748 | 40203247686 | PROHIBITION | Aizliegums | Piemērots aizliegums komercķīlas reģistrācijai, pārjaunošanai, grozīšanai Latvijas Republikas Uzņēmumu reģistra komercķīlu reģistrā | 2025-06-11 | 30.4/17.19.2/64487 | 1000334326 | NULL | VID Nodokļu nomaksas veicināšanas pārvalde |
| 91365747 | 40203247686 | PROHIBITION | Aizliegums | Piemērots aizliegums pamatkapitāla samazināšanai | 2025-06-11 | 30.4/17.19.2/64487 | 1000334326 | NULL | VID Nodokļu nomaksas veicināšanas pārvalde |
[pdb_nm_komersantu_samaksato_nodoklu_kopsumas_odata]
| Reģ. Kods | Nosaukums | Gads | Forma | NACE kods | Adreses ATVK | Adreses ATVK nos. | Nodokļi kopā (tūkst. EUR) | IIN (tūkst. EUR) | VSAOI (tūkst. EUR) | Vid. darb. sk. |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 40203247686 | SIA NMF | 2024 | sabiedrība ar ierobežotu atbildību | 4632 | 039400 | Babītes pag. | 1.20 | 0.48 | 0.56 | 1 |
| 40203247686 | SIA NMF | 2023 | sabiedrība ar ierobežotu atbildību | 4638 | 039400 | Babītes pag. | 0.10 | 0.02 | 0.33 | 1 |
| 40203247686 | SIA NMF | 2022 | sabiedrība ar ierobežotu atbildību | 4638 | 039400 | Babītes pag. | 7.08 | 2.04 | 3.76 | 1 |
[pdb_pvnmaksataji_odata]
| PVN Nr. | Nosaukums | Aktīvs | Reģistrēts | Būvn. pazīme | PVN139_2_pazime | Izslēgts |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 40203247686 | SIA NMF | ir | 13.07.2020 | nav | nav |
[reitings_uznemumi]
| Reģ. Kods | Nosaukums | Reitings | Skaidrojums | Atjaunots |
|---|---|---|---|---|
| 40203247686 | SIA NMF | N | Neaktīvs nodokļu maksātājs | 06.10.2026 |
Juridiskā adrese ir Gravu iela 34, Spilve, Babītes pag., Mārupes nov., LV-2101.
2024. gadā uzņēmuma apgrozījums bija 13 372 EUR, un peļņa bija 243 644 EUR.
2024. gadā uzņēmumā vidēji bija nodarbināti 1 darbinieki.
Kopējais likviditātes koeficients (current ratio) 2024. gadā bija 1,75 — apgrozāmie līdzekļi attiecībā pret īstermiņa saistībām. Ātrās likviditātes koeficients (quick ratio): 0,02.
Altmana Z'-indekss (1983. gada modelis privātiem uzņēmumiem) 2024. gadā bija 5,60, kas ir drošajā zonā (zems maksātnespējas risks). Aprēķins ir informatīvs un nav finanšu konsultācija.
Saskaņā ar VID publiskajiem datiem, uzņēmums ir reģistrēts kā aktīvs PVN maksātājs.
2024. gadā uzņēmums valsts kopbudžetā samaksāja aptuveni 1 200 EUR VID administrētajos nodokļos, tostarp iedzīvotāju ienākuma nodoklī 480 EUR un VSAOI 560 EUR (VID atvērtie dati).
VID nodokļu maksātāja reitings ir "N" — Neaktīvs nodokļu maksātājs.
Uzņēmuma galvenā reģistrētā darbības nozare saskaņā ar NACE klasifikatoru ir: Gaļas, gaļas produktu, zivju un zivju produktu vairumtirdzniecība.
Apgrozījums no katra uzņēmuma jaunākā iesniegtā gada pārskata.
Visa nozare: Gaļas, gaļas produktu, zivju un zivju produktu vairumtirdzniecība · Mārupes novads — lielākie uzņēmumi
Uzņēmumi, kas šajā sarakstā stāv tieši blakus, un tie, kas ir 5 un 25 vietas augstāk vai zemāk.
Lapas ģenerēšanas datums: 08-11-2026