Ja saraksts.lv tev šodien noderēja, atbalsti tā uzturēšanu — arī daži eiro palīdz. Atbalstīt
Šajā tīmekļvietnē publicētais datu apkopojums ir veidots, pamatojoties uz Latvijas Republikas Uzņēmumu reģistra datiem no portāla data.gov.lv. Tas sagatavots tikai informatīvos nolūkos, tādēļ tīmekļvietnes uzturētājs negarantē tā precizitāti un neuzņemas atbildību par lēmumiem, kas balstīti uz šo informāciju. Oficiāli un juridiski saistoši dati, tostarp plašāki finanšu pārskati, ir atrodami tikai primārajā avotā: info.ur.gov.lv.

SIA "FC Service"

SIA "FC Service" (reģ. Nr. 50203369671) — sabiedrība ar ierobežotu atbildību, statuss: Aktīvs, reģ. datums: 2021-12-28. Jaunākais gada pārskats (2025): apgrozījums 471 679 EUR, zaudējumi 3 440 EUR, darbinieku skaits: 1. Kopējais likviditātes koeficients: 1,11 (2025). VID nodokļu maksātāja reitings: B.

Pamatdarbība: Gaļas, gaļas produktu, zivju un zivju produktu vairumtirdzniecība

Reģistrācijas Nr.50203369671
Statuss Aktīvs
Juridiskā FormaSabiedrība ar ierobežotu atbildību (SIA)
ReģistrsKomercreģistrs
Reģistrēts2021-12-28
Darbība izbeigta
Slēgts
SEPA IDLV15ZZZ50203369671
Juridiskā adrese Daugavas iela 38 - 3, Mārupe, Mārupes nov., LV-2167

UR datu kopija atjaunota: 2026-09-21

Pārskats (Individuālais)

Gads Apgrozījums Peļņa Aktīvi Darbinieki
2025 471 679 EUR -3 440 EUR 27 780 EUR 1
2024 167 611 EUR -5 301 EUR 59 453 EUR 1
2023 40 204 EUR -9 886 EUR 20 288 EUR 1
2022 2 847 EUR -2 203 EUR 914 EUR 1

VID dati

Nodokļu maksātāja reitings: B Jāuzlabo saistību izpilde
PVN maksātājs: ir

Uzņēmuma nodokļu maksājumi

Periods Nodokļi kopā (tūkst. EUR) IIN (tūkst. EUR) VSAOI (tūkst. EUR) Darbinieki
2026. gada 2. ceturksnis -88.14 0.89 1.3 1
2026. gada 1. ceturksnis -9.88 0.17 0.27 1
2025. gada 4. ceturksnis -6.77 1.22 1.82 1
2024 6.02 1.61 2.62 1
2023 10.01 0.79 1.85 1

Uzņēmuma vidējās algas aprēķins

Periods Vidējā bruto alga (EUR) (alga uz papīra) Aptuvenā neto alga (EUR) (alga uz rokas)
2026. gada 2. ceturksnis *** ***
2026. gada 1. ceturksnis *** ***
2025. gada 4. ceturksnis *** ***
2024 *** ***
2023 *** ***

* *** — periodos, kad uzņēmumā ir mazāk nekā 3 darbinieki, algas aprēķins tiek slēpts privātuma aizsardzībai: dati VID publikācijā ir, bet vidējā alga atklātu konkrētu personu atalgojumu.

Ieņēmumu un Izdevumu Plūsma

Peļņas vai zaudējumu aprēķins 2025 2024 2023 2022 2021
Neto apgrozījums 471 679 EUR 167 611 EUR 40 204 EUR 2 847 EUR 0 EUR
Bruto peļņa -3 440 EUR -5 301 EUR -9 886 EUR 1 989 EUR
Personāla izmaksas 0 EUR
Peļņa pirms nodokļiem -3 440 EUR -5 301 EUR -9 886 EUR -2 203 EUR 0 EUR
UIN nodoklis 0 EUR 0 EUR 0 EUR 0 EUR 0 EUR
Tīrā peļņa -3 440 EUR -5 301 EUR -9 886 EUR -2 203 EUR 0 EUR
Ielādē...

Bilance

Pozīcija 2025 2024 2023 2022 2021
Aktīvi kopā 27 780 EUR 59 453 EUR 20 288 EUR 914 EUR 2 400 EUR
Apgrozāmie līdzekļi 21 780 EUR 49 253 EUR 18 608 EUR 914 EUR 2 400 EUR
Pašu kapitāls 8 095 EUR 2 610 EUR 7 911 EUR 197 EUR 2 400 EUR
Īstermiņa saistības 19 685 EUR 56 843 EUR 12 377 EUR 717 EUR 0 EUR
Ilgtermiņa saistības 0 EUR 0 EUR 0 EUR 0 EUR 0 EUR

Dati nav pieejami.

Papildu reģistri un dati

2 sadaļas 4 ieraksti atveriet sadaļu, lai redzētu datus
Ir brīdinājuma signāli Reģistrēti darbības ierobežojumi VID reitings: B Gada pārskats: iesniegts Pašu kapitāls: brīdinājums Nodokļu maksājumi: kritums PVN maksātājs

Signāli no atvērtajiem datiem (UR, VID, PTAC). Nodokļu parāda summa un komercķīlas atvērtajos datos nav publicētas — tās pārbaudiet VID parādnieku datubāzē un UR informācijas portālā.

Tiesiskais statuss3Reģistrēti darbības ierobežojumi
Reģistrēti darbības ierobežojumi
3 nodrošinājuma līdzekļi

Nodrošinājuma līdzekļi

  • Aizliegums — no 2026-07-23
    VID Nodokļu nomaksas veicināšanas pārvalde
  • Aizliegums — no 2025-12-17
    VID Nodokļu nomaksas veicināšanas pārvalde
  • Aizliegums — no 2025-12-17
    VID Nodokļu nomaksas veicināšanas pārvalde
Saistītie uzņēmumi un izmaiņas1Dalībnieki (jur.): 1
Dalībnieki (jur.): 1

Mātes uzņēmumi / dalībnieki

Rādītas tikai juridisko personu saistības; fizisko personu dalībnieki netiek rādīti. Daļu % pret reģistrēto pamatkapitālu. Avots: Uzņēmumu reģistra atvērtie dati.

Pozīcija nozarē

Detalizēti

Ielādē peļņas datus...

Ielādē apgrozījuma datus...

Ielādē darbinieku skaita datus...

Ielādē salīdzinošos datus...

Finanšu Rādītāji un Riska Analīze

Rādītājs 2025 2024 2023 2022 2021
Kopējais likviditātes koeficients (Current Ratio)
Apgrozāmie līdzekļi / Īstermiņa saistības
1,11 0,87 1,50 1,27
Ātrās likviditātes koeficients (Quick Ratio)
(Apgrozāmie līdzekļi − Krājumi) / Īstermiņa saistības
1,11 0,87 1,50 1,27
Tīrās peļņas rentabilitāte
Tīrā peļņa / Neto apgrozījums
-0,73 % -3,16 % -24,59 % -77,38 %
Aktīvu rentabilitāte (ROA)
Tīrā peļņa / Aktīvi kopā
-12,38 % -8,92 % -48,73 % -241,03 % 0,00 %
Pašu kapitāla rentabilitāte (ROE)
Tīrā peļņa / Pašu kapitāls
-42,50 % -203,10 % -124,97 % -1 118,27 % 0,00 %
Saistību / pašu kapitāla attiecība (D/E)
Saistības kopā / Pašu kapitāls
2,43 21,78 1,56 3,64 0,00
Aktīvu aprites koeficients
Neto apgrozījums / Aktīvi kopā
16,98 2,82 1,98 3,11 0,00
Kapitāla efektivitāte (ROCE)
EBIT / Ieguldītais kapitāls
-42,50 % -203,10 % -124,97 % -1 118,27 % 0,00 %
Altmana Z'-indekss (maksātnespējas risks)
Z' (1983) = 0,717·A + 0,847·B + 3,107·C + 0,420·D + 0,998·E
17,03 2,50 1,28 -3,93 1,56

* Aprēķins veikts pēc Altmana 1983. gada modeļa privātiem uzņēmumiem.

Apraksts

SIA "FC Service" ir uzņēmums, kas šajos gados jau sekmīgi apliecinājis sevi savā nozarē.
Pamatojoties uz 2025. gada datiem, tas spēj segt saistības, taču darbojas ar minimālu finanšu rezervi.
Līdzīgi tiek uzturēts arī veselīgs ātrās likviditātes līmenis.
Uzņēmums strādā ar zaudējumiem — izdevumi pārsniedz ieņēmumus, tāpēc peļņas vietā veidojas zaudējumi
Uzņēmuma aktīvi šobrīd rada zaudējumus, nevis peļņu — resursi netiek izmantoti vērtības radīšanai
Pašu kapitāls rada zaudējumus — īpašnieku ieguldījums pārskata periodā ir sarucis
Darbība tiek lielā mērā finansēta ar augstu aizņemtā kapitāla īpatsvaru.
Pozitīvi, ka aktīvu apgrozījums ir augsts.
Ieguldītais kapitāls rada zaudējumus, kas liecina par nerentablu pamatdarbību
Noslēgumā, uzņēmuma finanšu noturība ir augsta, kas liecina par ilgtspējīgu darbību.

* Šis apraksts ir informatīvs. Analīze ir vispārīga un neņem vērā konkrētās nozares specifiku. Apraksts balstīts uz publiski pieejamiem uzņēmuma finanšu datiem un uz aprēķiniem sadaļā 'Finanšu Rādītāji un Riska Analīze'.

⚔️ Konkurentu salīdzinājums (visa nozare NACE 4632)

Automātiski aprēķini no publiskajiem datiem — nav finanšu konsultācija.
Nozarē: 110 uzņēmumi 54. vieta pēc apgrozījuma 90. vieta pēc peļņas Gaļas, gaļas produktu, zivju un zivju produktu vairumtirdzniecība
Darbinieku, produktivitātes un algu kolonnas:
PozīcijaUzņēmumsApgrozījums, €Peļņa, € MaržaDarb. VID Apgroz./darb., € VID ~ Bruto alga/mēn. VID
1AS Maag Latvija60 104 313757 5101,3 %225267 1301 725 (2026 Q2)
2SIA "SALAS ZIVIS"27 608 650684 6372,5 %116238 0061 274 (2026 Q2)
3SIA "Lotana LV"27 063 411610 2182,3 %83 382 9261 914 (2026 Q2)
4SIA "Baltic Solution"20 684 114526 4302,5 %72 954 8731 569 (2026 Q2)
5SIA "TIM-T"20 184 446497 0952,5 %64315 3821 583 (2026 Q2)
6SIA "ARTANIA"18 947 733739 8333,9 %63 157 9561 607 (2026 Q2)
7SIA "BONO FOOD"16 041 678307 4341,9 %17943 6281 583 (2026 Q2)
8SIA "BIOVELA"14 100 977518 5043,7 %21671 4752 404 (2026 Q2)
9Globex International SIA11 678 770-329 667-2,8 %24486 6152 861 (2026 Q2)
10SIA "GAĻSAIMNIEKS"10 252 789606 0565,9 %42244 1141 036 (2026 Q2)
54SIA FC Service (šis uzņēmums)471 679-3 440-0,7 %1471 679***
Apgrozījums, peļņa un UR darbinieki — no katra uzņēmuma jaunākā gada pārskata (nozares statistika ģenerēta 2026-09-21). VID kolonnas — no jaunākā pieejamā VID ceturkšņa katram uzņēmumam; alga aprēķināta no VSAOI. Apgroz./darb. abos režīmos lieto gada pārskata apgrozījumu. Klikšķis uz kolonnas virsraksta maina kārtošanu; "Pozīcija" vienmēr numurē no 1. *** — uzņēmumiem ar mazāk nekā 3 darbiniekiem algas aprēķins tiek slēpts privātuma aizsardzībai.

Padziļinātā izpēte

Analīzes opcijas

SIA "FC Service"
4632 Gaļas, gaļas produktu, zivju un zivju produktu vairumtirdzniecība
🤖 MI Modelis: gemini-3.8-flash

Uzņēmuma apskats

Mākslīgā intelekta atbilde

Gatavo analīzi... Lūdzu uzgaidi ⏳
Izvēlies kādu no analīžu opcijām kreisajā pusē, lai sāktu.
Izmantotie dati

Uzņēmumu reģistrs

[register]

Reģ.Kods SEPA ID Nosauk./Vārds PirmsPēd. Pēdiņās AizPēd. BezPēd.? Reģ.TipsKods Reģ.Tips Subj.Veids Subj.VeidsNos. Reģistrēts Izbeigts Slēgts Adrese Indekss AdresesID Reģions Pils./Nov. ATVK Pārreģ.Term.
50203369671 LV15ZZZ50203369671 SIA FC Service SIA FC Service NULL 1 K Komercreģistrs SIA Sabiedrība ar ierobežotu atbildību 2021-12-28 NULL Mārupes nov., Mārupe, Daugavas iela 38 - 3 2167 117902341 100016583 100003815 NULL NULL

Tiesību subjekta lietā reģistrēts lēmuma par dibināšanu pieņemšanas datums

[memorandum_date]

ID Reģ.Nr. document_date Reģ.Dat.
11207943 50203369671 2021-12-20 2021-12-22 13:26:37

Pamatkapitālu un ieguldījumu informācija

[equity_capitals]

ID Reģ.Nr. equity_capital_type equity_capital_type_text amount Valūta No Lab.Dat.
92901546 50203369671 PAID_UP_EQUITY Apmaksātais pamatkapitāls 20000 EUR 2023-05-10 2023-05-10 14:09:14

Gada pārskatu pamatinformācija

[financial_statements]

ID File ID Reģ.Nr. Avota Shēma Avota Tips Gads Gada Sākums Gada Beigas Darb. Skaits Noapaļošana Valūta created_at
1333234 30816280 50203369671 DokGPv1 UGP 2021 2021-12-28 2021-12-31 1 ONES EUR 2022-04-18 17:05:17.557
1476512 32336486 50203369671 DokGPv1 UGP 2022 2022-01-01 2022-12-31 1 ONES EUR 2023-04-25 17:04:14.155
1862812 33375950 50203369671 DokGPv1 UGP 2023 2023-01-01 2023-12-31 1 ONES EUR 2024-05-01 03:07:08.043
2070398 34540283 50203369671 DokGPv1 UGP 2024 2024-01-01 2024-12-31 1 ONES EUR 2025-06-10 05:01:46.985
2231959 35357917 50203369671 DokGPv1 UGP 2025 2025-01-01 2025-12-31 1 ONES EUR 2026-05-12 20:00:37.67

Peļņas vai zaudējumu aprēķini

[income_statements]

Statement ID File ID Neto Apgrozījums Krājumu Izm.(Būtība) Kapital. Izm.(Būtība) Pār. Ieņ.(Būtība) Materiālu Izm.(Būtība) Personāla Izm.(Būtība) Nolietojums (Būtība) Pārd. Pašizm. Bruto Peļņa Pārdoš. Izm. Admin. Izm. Pār. Ieņ.(Funkcija) Pār. Izm. Ieņ. no Līdzdal. Ieņ. Pār. Ilg. Ieg. Pār. Proc. Ieņ. Fin. Ieg. Vērt. Izm. Proc. Izm. Ārkārtas Ieņ. Ārkārtas Izm. Peļņa pirms UIN UIN Peļņa pēc UIN Citi Nod. Ārkārtas Divid. Tīrā Peļņa
1333234 30816280 0 0 0 0 0 0 0 NULL NULL NULL NULL NULL 0 0 0 0 0 0 NULL NULL 0 0 0 NULL 0 0
1476512 32336486 2847 NULL NULL NULL NULL NULL NULL 858 1989 3408 784 0 0 0 0 0 0 0 NULL NULL -2203 0 -2203 NULL 0 -2203
1862812 33375950 40204 NULL NULL NULL NULL NULL NULL 50090 -9886 0 0 0 0 0 0 0 0 0 NULL NULL -9886 0 -9886 NULL 0 -9886
2070398 34540283 167611 NULL NULL NULL NULL NULL NULL 172912 -5301 0 0 0 0 0 0 0 0 0 NULL NULL -5301 0 -5301 NULL 0 -5301
2231959 35357917 471679 NULL NULL NULL NULL NULL NULL 475119 -3440 0 0 0 0 0 0 0 0 0 NULL NULL -3440 0 -3440 NULL 0 -3440

Bilances

[balance_sheets]

Statement ID File ID Nauda Īst. Vērtspapīri Debitori Krājumi Apgrozāmie Līdz. Ilg. Fin. Ieguld. Pamatlīdzekļi Nemater. Ieguld. Kopā Ilgter. Ieguld. Aktīvi Kopā Mājokļa Rem. Maks. Īsterm. Saistības Ilgterm. Saistības Uzkrājumi Pašu Kapitāls Pasīvi Kopā
1333234 30816280 2400 0 0 0 2400 0 0 0 0 2400 NULL 0 0 0 2400 2400
1476512 32336486 440 0 474 0 914 0 0 0 0 914 NULL 717 0 0 197 914
1862812 33375950 18134 0 474 0 18608 1680 0 0 1680 20288 NULL 12377 0 0 7911 20288
2070398 34540283 21409 0 27844 0 49253 10200 0 0 10200 59453 NULL 56843 0 0 2610 59453
2231959 35357917 20000 0 1780 0 21780 6000 0 0 6000 27780 NULL 19685 0 0 8095 27780

Tiesību subjektu lietās reģistrētie nodrošinājumu līdzekļi

[securing_measures]

ID Reģ.Nr. securing_measure_type securing_measure_type_text type_details No case_number institution_identifier institution_registration_number institution_name
91399279 50203369671 PROHIBITION Aizliegums NULL 2026-07-23 30.4/17.19.2/70236 1000334326 NULL VID Nodokļu nomaksas veicināšanas pārvalde
91381665 50203369671 PROHIBITION Aizliegums NULL 2025-12-17 30.4/17.19.1/131606 1000334326 NULL VID Nodokļu nomaksas veicināšanas pārvalde
91381663 50203369671 PROHIBITION Aizliegums NULL 2025-12-17 30.4/17.19.1/131606 1000334326 NULL VID Nodokļu nomaksas veicināšanas pārvalde

Samaksātie nodokļi 3 gados

[pdb_nm_komersantu_samaksato_nodoklu_kopsumas_odata]

Reģ. Kods Nosaukums Gads Forma NACE kods Adreses ATVK Adreses ATVK nos. Nodokļi kopā (tūkst. EUR) IIN (tūkst. EUR) VSAOI (tūkst. EUR) Vid. darb. sk.
50203369671 SIA FC Service 2024 sabiedrība ar ierobežotu atbildību 4632 039200 Mārupe 6.02 1.61 2.62 1
50203369671 SIA FC Service 2023 sabiedrība ar ierobežotu atbildību 5629 039200 Mārupe 10.01 0.79 1.85 1

PVN maksātājs

[pdb_pvnmaksataji_odata]

PVN Nr. Nosaukums Aktīvs Reģistrēts Būvn. pazīme PVN139_2_pazime Izslēgts
50203369671 SIA FC Service ir 22.03.2022 nav nav

Nodokļu maksātāja reitings

[reitings_uznemumi]

Reģ. Kods Nosaukums Reitings Skaidrojums Atjaunots
50203369671 SIA FC Service B Jāuzlabo saistību izpilde 12.08.2026

Biežāk uzdotie jautājumi

Kāda ir SIA "FC Service" juridiskā adrese?

Juridiskā adrese ir Daugavas iela 38 - 3, Mārupe, Mārupes nov., LV-2167.

Kāds bija SIA "FC Service" 2025. gada apgrozījums un finanšu rezultāts?

2025. gadā uzņēmuma apgrozījums bija 471 679 EUR, un zaudējumi bija 3 440 EUR.

Cik darbinieku bija uzņēmumam SIA "FC Service" 2025. gadā?

2025. gadā uzņēmumā vidēji bija nodarbināti 1 darbinieki.

Kāds ir SIA "FC Service" likviditātes koeficients?

Kopējais likviditātes koeficients (current ratio) 2025. gadā bija 1,11 — apgrozāmie līdzekļi attiecībā pret īstermiņa saistībām. Ātrās likviditātes koeficients (quick ratio): 1,11.

Kāds ir SIA "FC Service" maksātnespējas riska novērtējums?

Altmana Z'-indekss (1983. gada modelis privātiem uzņēmumiem) 2025. gadā bija 17,03, kas ir drošajā zonā (zems maksātnespējas risks). Aprēķins ir informatīvs un nav finanšu konsultācija.

Vai SIA "FC Service" ir PVN maksātājs?

Saskaņā ar VID publiskajiem datiem, uzņēmums ir reģistrēts kā aktīvs PVN maksātājs.

Cik nodokļos samaksāja SIA "FC Service"?

2024. gadā uzņēmums valsts kopbudžetā samaksāja aptuveni 6 020 EUR VID administrētajos nodokļos, tostarp iedzīvotāju ienākuma nodoklī 1 610 EUR un VSAOI 2 620 EUR (VID atvērtie dati).

Kāds ir SIA "FC Service" VID nodokļu maksātāja reitings?

VID nodokļu maksātāja reitings ir "B" — Jāuzlabo saistību izpilde.

Kāda ir SIA "FC Service" galvenā darbības nozare?

Uzņēmuma galvenā reģistrētā darbības nozare saskaņā ar NACE klasifikatoru ir: Gaļas, gaļas produktu, zivju un zivju produktu vairumtirdzniecība.

Tuvākie uzņēmumi

Apgrozījums no katra uzņēmuma jaunākā iesniegtā gada pārskata.

Gaļas, gaļas produktu, zivju un zivju produktu vairumtirdzniecība — Mārupes novads

Lielākie šajā nozarē Latvijā

Visa nozare: Gaļas, gaļas produktu, zivju un zivju produktu vairumtirdzniecība · Mārupes novads — lielākie uzņēmumi

Šie dati tev bija pieejami bez maksas

Tavs atbalsts palīdz vietnei palikt atvērtai visiem — bez reklāmām un bez datu tirgošanas. Ja šī lapa tev noderēja, atbalsti tās darbību.

Atbalstīt vietnes darbību

Lapas ģenerēšanas datums: 21-09-2026