SIA "L69" (reģ. Nr. 40203248164) — sabiedrība ar ierobežotu atbildību, statuss: Aktīvs, reģ. datums: 2020-06-03. Jaunākais gada pārskats (2025): apgrozījums 107 880 EUR, peļņa 64 384 EUR, darbinieku skaits: 1. Kopējais likviditātes koeficients: 77,52 (2025). VID nodokļu maksātāja reitings: B.
Pamatdarbība: Sava nekustamā īpašuma pirkšana un pārdošana
| Reģistrācijas Nr. | 40203248164 |
| Statuss | Aktīvs |
| Juridiskā Forma | Sabiedrība ar ierobežotu atbildību (SIA) |
| Reģistrs | Komercreģistrs |
| Reģistrēts | 2020-06-03 |
| Darbība izbeigta | — |
| Slēgts | — |
| SEPA ID | LV32ZZZ40203248164 |
| Juridiskā adrese | Daugavgrīvas šoseja 1, Rīga, LV-1007 |
UR datu kopija atjaunota: 2026-08-30
| Gads | Apgrozījums | Peļņa | Aktīvi | Darbinieki |
|---|---|---|---|---|
| 2025 | 107 880 EUR | 64 384 EUR | 4 154 304 EUR | 1 |
| 2024 | 107 880 EUR | 52 574 EUR | 4 236 276 EUR | 1 |
| 2023 | 107 880 EUR | 65 161 EUR | 2 793 319 EUR | 1 |
| 2022 | 107 880 EUR | 64 077 EUR | 2 728 181 EUR | 1 |
| 2021 | 55 909 EUR | 64 286 EUR | 2 668 581 EUR | 1 |
| 2020 | 96 242 EUR | 53 820 EUR | 2 677 043 EUR | 1 |
| Periods | Nodokļi kopā (tūkst. EUR) | IIN (tūkst. EUR) | VSAOI (tūkst. EUR) | Darbinieki |
|---|---|---|---|---|
| 2026. gada 2. ceturksnis | 6.07 | 0.02 | 0.03 | 1 |
| 2026. gada 1. ceturksnis | 0.99 | 0.02 | 0.03 | 1 |
| 2025. gada 4. ceturksnis | 6.23 | 0.02 | 0.03 | 1 |
| 2024 | 20.30 | 0.08 | 0.12 | 1 |
| 2023 | 24.62 | 0.08 | 0.12 | 1 |
| 2022 | 18.59 | 0.08 | 0.12 | 1 |
| Periods | Vidējā bruto alga (EUR) (alga uz papīra) | Aptuvenā neto alga (EUR) (alga uz rokas) |
|---|---|---|
| 2026. gada 2. ceturksnis | *** | *** |
| 2026. gada 1. ceturksnis | *** | *** |
| 2025. gada 4. ceturksnis | *** | *** |
| 2024 | *** | *** |
| 2023 | *** | *** |
| 2022 | *** | *** |
* *** — periodos, kad uzņēmumā ir mazāk nekā 3 darbinieki, algas aprēķins tiek slēpts privātuma aizsardzībai: dati VID publikācijā ir, bet vidējā alga atklātu konkrētu personu atalgojumu.
| Peļņas vai zaudējumu aprēķins | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 |
|---|---|---|---|---|---|
| Neto apgrozījums | 107 880 EUR | 107 880 EUR | 107 880 EUR | 107 880 EUR | 55 909 EUR |
| Bruto peļņa | 82 208 EUR | 81 511 EUR | 82 094 EUR | 80 376 EUR | 14 542 EUR |
| Peļņa pirms nodokļiem | 64 384 EUR | 52 574 EUR | 65 161 EUR | 64 077 EUR | 64 286 EUR |
| UIN nodoklis | 0 EUR | 0 EUR | 0 EUR | 0 EUR | 0 EUR |
| Tīrā peļņa | 64 384 EUR | 52 574 EUR | 65 161 EUR | 64 077 EUR | 64 286 EUR |
| Pozīcija | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 |
|---|---|---|---|---|---|
| Aktīvi kopā | 4 154 304 EUR | 4 236 276 EUR | 2 793 319 EUR | 2 728 181 EUR | 2 668 581 EUR |
| Apgrozāmie līdzekļi | 314 973 EUR | 239 817 EUR | 182 533 EUR | 102 980 EUR | 26 905 EUR |
| Pašu kapitāls | 2 893 902 EUR | 2 829 518 EUR | 2 776 944 EUR | 2 711 783 EUR | 2 647 706 EUR |
| Īstermiņa saistības | 4 063 EUR | 6 611 EUR | 6 375 EUR | 6 398 EUR | 2 415 EUR |
| Ilgtermiņa saistības | 1 256 339 EUR | 1 400 147 EUR | 10 000 EUR | 10 000 EUR | 18 460 EUR |
Dati nav pieejami.
Signāli no atvērtajiem datiem (UR, VID, PTAC). Nodokļu parāda summa un komercķīlas atvērtajos datos nav publicētas — tās pārbaudiet VID parādnieku datubāzē un UR informācijas portālā.
Rādītas tikai juridisko personu saistības; fizisko personu dalībnieki netiek rādīti. Daļu % pret reģistrēto pamatkapitālu. Avots: Uzņēmumu reģistra atvērtie dati.
Ielādē peļņas datus...
Ielādē apgrozījuma datus...
Ielādē darbinieku skaita datus...
Ielādē salīdzinošos datus...
| Rādītājs | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 |
|---|---|---|---|---|---|
| Kopējais likviditātes koeficients (Current Ratio) Apgrozāmie līdzekļi / Īstermiņa saistības |
77,52 | 36,28 | 28,63 | 16,10 | 11,14 |
| Ātrās likviditātes koeficients (Quick Ratio) (Apgrozāmie līdzekļi − Krājumi) / Īstermiņa saistības |
77,52 | 36,28 | 28,63 | 16,10 | 11,14 |
| Tīrās peļņas rentabilitāte Tīrā peļņa / Neto apgrozījums |
59,68 % | 48,73 % | 60,40 % | 59,40 % | 114,98 % |
| Aktīvu rentabilitāte (ROA) Tīrā peļņa / Aktīvi kopā |
1,55 % | 1,24 % | 2,33 % | 2,35 % | 2,41 % |
| Pašu kapitāla rentabilitāte (ROE) Tīrā peļņa / Pašu kapitāls |
2,22 % | 1,86 % | 2,35 % | 2,36 % | 2,43 % |
| Saistību / pašu kapitāla attiecība (D/E) Saistības kopā / Pašu kapitāls |
0,44 | 0,50 | 0,01 | 0,01 | 0,01 |
| Procentu seguma koeficients (IC) EBIT / Procentu izmaksas |
1,82 | 2,54 | 502,24 | 263,61 | 6,77 |
| Aktīvu aprites koeficients Neto apgrozījums / Aktīvi kopā |
0,03 | 0,03 | 0,04 | 0,04 | 0,02 |
| Kapitāla efektivitāte (ROCE) EBIT / Ieguldītais kapitāls |
3,45 % | 2,05 % | 2,34 % | 2,36 % | 2,83 % |
| Altmana Z'-indekss (maksātnespējas risks) Z' (1983) = 0,717·A + 0,847·B + 3,107·C + 0,420·D + 0,998·E |
1,74 | 1,54 | 72,22 | 70,44 | 54,23 |
* Aprēķins veikts pēc Altmana 1983. gada modeļa privātiem uzņēmumiem.
SIA "L69" ir nostiprinājies uzņēmums ar 6–10 gadu pieredzi un guvis atzinību tirgū.
Pamatojoties uz 2025. gada datiem, tā likviditāte ir pārmērīgi augsta, kas var liecināt par neefektīvu līdzekļu izmantošanu.
Uzņēmuma kontos ir pārāk daudz neizmantotas naudas, kas varētu strādāt.
Papildus tam, uzņēmums demonstrē augstu rentabilitāti un spēcīgas tirgus pozīcijas.
Resursu izmantošana peļņas gūšanai ir vāja un prasa uzlabojumus.
Arī pašu kapitāla atdeve ir zema, sniedzot no ieguldījumiem pieticīgu atdevi.
Uzņēmums ir finansiāli neatkarīgs un ar zemu riska profilu.
Uzņēmuma resursi tiek neefektīvi izmantoti ieņēmumu radīšanai.
Arī ieguldītā kapitāla atdeve ir zema, kas liecina par neefektīvu kapitāla izmantošanu.
Spēja segt procentu maksājumus ir apmierinoša, bet ne izcila.
Finanšu noturība pēc aprēķiniem ir kritiski zema, un tas norāda uz paaugstinātiem riskiem.
* Šis apraksts ir informatīvs. Analīze ir vispārīga un neņem vērā konkrētās nozares specifiku. Apraksts balstīts uz publiski pieejamiem uzņēmuma finanšu datiem un uz aprēķiniem sadaļā 'Finanšu Rādītāji un Riska Analīze'.
| Pozīcija | Uzņēmums | Apgrozījums, € | Peļņa, € | Marža | Darb. VID | Apgroz./darb., € VID | ~ Bruto alga/mēn. VID |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1 | SIA "Merko mājas" | 16 479 684 | -730 570 | -4,4 % | 19 | 867 352 | 3 554 (2026 Q2) |
| 2 | YIT Mārpagalmi 2 SIA | 15 137 725 | 916 764 | 6,1 % | 3 | 5 045 908 | 831 (2026 Q2) |
| 3 | Pillar Living I, SIA | 14 145 055 | 213 876 | 1,5 % | 2 | 7 072 528 | *** |
| 4 | SIA "ZLM" | 10 968 650 | 665 709 | 6,1 % | 15 | 731 243 | 2 643 (2026 Q2) |
| 5 | SIA "Latvijas Meža Attīstības Fonds" | 10 838 491 | 1 562 617 | 14,4 % | 5 | 2 167 698 | 2 355 (2026 Q2) |
| 6 | Kaamos K10, SIA | 9 694 190 | 595 171 | 6,1 % | 0 | — | — |
| 7 | SIA "Baltic Investment Group" | 6 051 041 | 2 395 749 | 39,6 % | 6 | 1 008 507 | 1 030 (2026 Q2) |
| 8 | SIA ANGERN | 6 045 411 | 1 118 191 | 18,5 % | 4 | 1 511 353 | 1 640 (2026 Q2) |
| 9 | Hepsor JG SIA | 5 863 599 | 175 805 | 3,0 % | 0 | — | — |
| 10 | SIA "SKY UNION" | 4 459 865 | 462 365 | 10,4 % | 6 | 743 311 | 921 (2026 Q2) |
| 419 | SIA "L69" (šis uzņēmums) | 107 880 | 64 384 | 59,7 % | 1 | 107 880 | *** |
[register]
| Reģ.Kods | SEPA ID | Nosauk./Vārds | PirmsPēd. | Pēdiņās | AizPēd. | BezPēd.? | Reģ.TipsKods | Reģ.Tips | Subj.Veids | Subj.VeidsNos. | Reģistrēts | Izbeigts | Slēgts | Adrese | Indekss | AdresesID | Reģions | Pils./Nov. | ATVK | Pārreģ.Term. |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 40203248164 | LV32ZZZ40203248164 | SIA "L69" | SIA | L69 | NULL | 0 | K | Komercreģistrs | SIA | Sabiedrība ar ierobežotu atbildību | 2020-06-03 | NULL | Rīga, Daugavgrīvas šoseja 1 | 1007 | 105939008 | 0 | 100003003 | 0010000 | NULL |
[memorandum_date]
| ID | Reģ.Nr. | document_date | Reģ.Dat. |
|---|---|---|---|
| 9761441 | 40203248164 | 2020-05-25 | 2020-06-03 16:04:45 |
[equity_capitals]
| ID | Reģ.Nr. | equity_capital_type | equity_capital_type_text | amount | Valūta | No | Lab.Dat. |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 92785024 | 40203248164 | PAID_UP_EQUITY | Apmaksātais pamatkapitāls | 2529600 | EUR | 2021-01-28 | 2021-01-28 13:42:47 |
[financial_statements]
| ID | File ID | Reģ.Nr. | Avota Shēma | Avota Tips | Gads | Gada Sākums | Gada Beigas | Darb. Skaits | Noapaļošana | Valūta | created_at |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1271162 | 29646351 | 40203248164 | DokGPv1 | UGP | 2020 | 2020-06-03 | 2020-12-31 | 1 | ONES | EUR | 2021-08-02 12:36:48.016 |
| 1377262 | 31226890 | 40203248164 | DokGPv1 | UGP | 2021 | 2021-01-01 | 2021-12-31 | 1 | ONES | EUR | 2022-07-12 17:43:38.135 |
| 1473270 | 32321538 | 40203248164 | DokGPv1 | UGP | 2022 | 2022-01-01 | 2022-12-31 | 1 | ONES | EUR | 2023-04-25 03:42:26.787 |
| 1858385 | 33361887 | 40203248164 | DokGPv1 | UGP | 2023 | 2023-01-01 | 2023-12-31 | 1 | ONES | EUR | 2024-04-26 20:07:41.331 |
| 1988922 | 34293388 | 40203248164 | DokGPv1 | UGP | 2024 | 2024-01-01 | 2024-12-31 | 1 | ONES | EUR | 2025-04-25 21:01:01.454 |
| 2154502 | 35199091 | 40203248164 | DokGPv1 | UGP | 2025 | 2025-01-01 | 2025-12-31 | 1 | ONES | EUR | 2026-03-25 18:00:35.476 |
[income_statements]
| Statement ID | File ID | Neto Apgrozījums | Krājumu Izm.(Būtība) | Kapital. Izm.(Būtība) | Pār. Ieņ.(Būtība) | Materiālu Izm.(Būtība) | Personāla Izm.(Būtība) | Nolietojums (Būtība) | Pārd. Pašizm. | Bruto Peļņa | Pārdoš. Izm. | Admin. Izm. | Pār. Ieņ.(Funkcija) | Pār. Izm. | Ieņ. no Līdzdal. | Ieņ. Pār. Ilg. Ieg. | Pār. Proc. Ieņ. | Fin. Ieg. Vērt. Izm. | Proc. Izm. | Ārkārtas Ieņ. | Ārkārtas Izm. | Peļņa pirms UIN | UIN | Peļņa pēc UIN | Citi Nod. | Ārkārtas Divid. | Tīrā Peļņa |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1271162 | 29646351 | 96242 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | NULL | NULL | NULL | NULL | NULL | 2732 | 0 | 0 | 0 | 0 | 39690 | NULL | NULL | 53820 | 0 | 53820 | NULL | 0 | 53820 |
| 1377262 | 31226890 | 55909 | NULL | NULL | NULL | NULL | NULL | NULL | 41367 | 14542 | 0 | 510 | 95270 | 33879 | 0 | 0 | 0 | 0 | 11137 | NULL | NULL | 64286 | 0 | 64286 | NULL | 0 | 64286 |
| 1473270 | 32321538 | 107880 | NULL | NULL | NULL | NULL | NULL | NULL | 27504 | 80376 | 0 | 689 | 12183 | 27549 | 0 | 0 | 0 | 0 | 244 | NULL | NULL | 64077 | 0 | 64077 | NULL | 0 | 64077 |
| 1858385 | 33361887 | 107880 | NULL | NULL | NULL | NULL | NULL | NULL | 25786 | 82094 | 0 | 689 | 10160 | 26274 | 0 | 0 | 0 | 0 | 130 | NULL | NULL | 65161 | 0 | 65161 | NULL | 0 | 65161 |
| 1988922 | 34293388 | 107880 | NULL | NULL | NULL | NULL | NULL | NULL | 26369 | 81511 | 0 | 688 | 10160 | 38424 | 0 | 0 | 34066 | 0 | 34051 | NULL | NULL | 52574 | 0 | 52574 | NULL | 0 | 52574 |
| 2154502 | 35199091 | 107880 | NULL | NULL | NULL | NULL | NULL | NULL | 25672 | 82208 | 0 | 689 | 10160 | 25082 | 0 | 0 | 76735 | 0 | 78948 | NULL | NULL | 64384 | 0 | 64384 | NULL | 0 | 64384 |
[balance_sheets]
| Statement ID | File ID | Nauda | Īst. Vērtspapīri | Debitori | Krājumi | Apgrozāmie Līdz. | Ilg. Fin. Ieguld. | Pamatlīdzekļi | Nemater. Ieguld. | Kopā Ilgter. Ieguld. | Aktīvi Kopā | Mājokļa Rem. Maks. | Īsterm. Saistības | Ilgterm. Saistības | Uzkrājumi | Pašu Kapitāls | Pasīvi Kopā |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1271162 | 29646351 | 17202 | 0 | 8841 | 0 | 26043 | 0 | 2651000 | 0 | 2651000 | 2677043 | NULL | 33623 | 2586800 | 0 | 56620 | 2677043 |
| 1377262 | 31226890 | 511 | 0 | 26394 | 0 | 26905 | 50000 | 2591676 | 0 | 2641676 | 2668581 | NULL | 2415 | 18460 | 0 | 2647706 | 2668581 |
| 1473270 | 32321538 | 1987 | 0 | 100993 | 0 | 102980 | 50000 | 2575201 | 0 | 2625201 | 2728181 | NULL | 6398 | 10000 | 0 | 2711783 | 2728181 |
| 1858385 | 33361887 | 627 | 0 | 181906 | 0 | 182533 | 50000 | 2560786 | 0 | 2610786 | 2793319 | NULL | 6375 | 10000 | 0 | 2776944 | 2793319 |
| 1988922 | 34293388 | 1272 | 0 | 238545 | 0 | 239817 | 1440147 | 2556312 | 0 | 3996459 | 4236276 | NULL | 6611 | 1400147 | 0 | 2829518 | 4236276 |
| 2154502 | 35199091 | 344 | 0 | 314629 | 0 | 314973 | 1296339 | 2542992 | 0 | 3839331 | 4154304 | NULL | 4063 | 1256339 | 0 | 2893902 | 4154304 |
[pdb_nm_komersantu_samaksato_nodoklu_kopsumas_odata]
| Reģ. Kods | Nosaukums | Gads | Forma | NACE kods | Adreses ATVK | Adreses ATVK nos. | Nodokļi kopā (tūkst. EUR) | IIN (tūkst. EUR) | VSAOI (tūkst. EUR) | Vid. darb. sk. |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 40203248164 | SIA "L69" | 2024 | sabiedrība ar ierobežotu atbildību | 6811 | 010092 | Kurzemes rajons | 20.30 | 0.08 | 0.12 | 1 |
| 40203248164 | SIA "L69" | 2023 | sabiedrība ar ierobežotu atbildību | 6810 | 010092 | Kurzemes rajons | 24.62 | 0.08 | 0.12 | 1 |
| 40203248164 | SIA "L69" | 2022 | sabiedrība ar ierobežotu atbildību | 6810 | 010092 | Kurzemes rajons | 18.59 | 0.08 | 0.12 | 1 |
[pdb_pvnmaksataji_odata]
| PVN Nr. | Nosaukums | Aktīvs | Reģistrēts | Būvn. pazīme | PVN139_2_pazime | Izslēgts |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 40203248164 | SIA "L69" | ir | 10.08.2020 | nav | nav |
[reitings_uznemumi]
| Reģ. Kods | Nosaukums | Reitings | Skaidrojums | Atjaunots |
|---|---|---|---|---|
| 40203248164 | SIA "L69" | B | Jāuzlabo saistību izpilde | 12.08.2026 |
Juridiskā adrese ir Daugavgrīvas šoseja 1, Rīga, LV-1007.
2025. gadā uzņēmuma apgrozījums bija 107 880 EUR, un peļņa bija 64 384 EUR.
2025. gadā uzņēmumā vidēji bija nodarbināti 1 darbinieki.
Kopējais likviditātes koeficients (current ratio) 2025. gadā bija 77,52 — apgrozāmie līdzekļi attiecībā pret īstermiņa saistībām. Ātrās likviditātes koeficients (quick ratio): 77,52.
Altmana Z'-indekss (1983. gada modelis privātiem uzņēmumiem) 2025. gadā bija 1,74, kas ir bīstamajā zonā (paaugstināts maksātnespējas risks). Aprēķins ir informatīvs un nav finanšu konsultācija.
Saskaņā ar VID publiskajiem datiem, uzņēmums ir reģistrēts kā aktīvs PVN maksātājs.
2024. gadā uzņēmums valsts kopbudžetā samaksāja aptuveni 20 300 EUR VID administrētajos nodokļos, tostarp iedzīvotāju ienākuma nodoklī 80 EUR un VSAOI 120 EUR (VID atvērtie dati).
VID nodokļu maksātāja reitings ir "B" — Jāuzlabo saistību izpilde.
Uzņēmuma galvenā reģistrētā darbības nozare saskaņā ar NACE klasifikatoru ir: Sava nekustamā īpašuma pirkšana un pārdošana.
Lapas ģenerēšanas datums: 31-08-2026