SIA "NURME BREWERY" (reģ. Nr. 40203255289) — sabiedrība ar ierobežotu atbildību, statuss: Aktīvs, reģ. datums: 2020-08-26. Jaunākais gada pārskats (2025): apgrozījums 492 326 EUR, peļņa 41 449 EUR, darbinieku skaits: 9. Kopējais likviditātes koeficients: 2,59 (2025). VID nodokļu maksātāja reitings: B.
Pamatdarbība: Alus ražošana
| Reģistrācijas Nr. | 40203255289 |
| Statuss | Aktīvs |
| Juridiskā Forma | Sabiedrība ar ierobežotu atbildību (SIA) |
| Reģistrs | Komercreģistrs |
| Reģistrēts | 2020-08-26 |
| Darbība izbeigta | — |
| Slēgts | — |
| SEPA ID | LV08ZZZ40203255289 |
| Juridiskā adrese | Vagonu iela 21, Rīga, LV-1009 |
UR datu kopija atjaunota: 2026-09-01
| Gads | Apgrozījums | Peļņa | Aktīvi | Darbinieki |
|---|---|---|---|---|
| 2025 | 492 326 EUR | 41 449 EUR | 249 606 EUR | 9 |
| 2024 | 302 758 EUR | 12 449 EUR | 78 986 EUR | 5 |
| 2023 | 217 564 EUR | 1 138 EUR | 54 941 EUR | 4 |
| 2022 | 115 549 EUR | 10 672 EUR | 69 615 EUR | 3 |
| 2021 | 59 541 EUR | 14 856 EUR | 50 129 EUR | 3 |
| Periods | Nodokļi kopā (tūkst. EUR) | IIN (tūkst. EUR) | VSAOI (tūkst. EUR) | Darbinieki |
|---|---|---|---|---|
| 2026. gada 2. ceturksnis | 41.28 | 4.36 | 10.93 | 15 |
| 2026. gada 1. ceturksnis | 28.77 | 4.91 | 11.23 | 11 |
| 2025. gada 4. ceturksnis | 27.46 | 3.69 | 8.00 | 8 |
| 2024 | 71.59 | 8.10 | 20.01 | 8 |
| 2023 | 35.21 | 4.74 | 11.54 | 7 |
| 2022 | 19.90 | 1.76 | 6.23 | 4 |
| Periods | Vidējā bruto alga (EUR) (alga uz papīra) | Aptuvenā neto alga (EUR) (alga uz rokas) |
|---|---|---|
| 2026. gada 2. ceturksnis | 712.49 | ~ 615.32 |
| 2026. gada 1. ceturksnis | 998.25 | ~ 805.86 |
| 2025. gada 4. ceturksnis | 977.80 | ~ 782.03 |
| 2024 | 611.43 | ~ 529.21 |
| 2023 | 402.99 | ~ 360.68 |
| 2022 | 380.73 | ~ 340.76 |
Bruto algas aprēķina formula 2024. gadam:
( (VSAOI summa * 1000) / VSAOI likme ) / Darbinieku skaits / 12 mēneši
( (20.01 * 1000) / 0.3409 ) / 8 / 12 = 611.43 EUR
Aptuvenās neto algas ("uz rokas") aprēķins 2024. gadam:
1. VSAOI darba ņēmēja daļa (10.5%): 611.43 * 0.105 = 64.20 EUR
2. Piemērojamais neapliekamais minimums: 457.14 EUR
3. Iedzīvotāju ienākuma nodoklis (IIN 20%): (611.43 - 64.20 - 457.14) * 0.2 ≈ 18.02 EUR
4. Neto alga: 611.43 - 64.20 - 18.02 = ~ 529.21 EUR
* Šis ir aptuvens aprēķins. Tas pieņem, ka darbiniekam nav apgādājamo vai citu atvieglojumu. Reālā vidējā neto alga var atšķirties.
| Peļņas vai zaudējumu aprēķins | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 |
|---|---|---|---|---|---|
| Neto apgrozījums | 492 326 EUR | 302 758 EUR | 217 564 EUR | 115 549 EUR | 59 541 EUR |
| Bruto peļņa | 66 015 EUR | — | — | — | — |
| Personāla izmaksas | — | 76 959 EUR | 49 554 EUR | 22 027 EUR | 10 149 EUR |
| Peļņa pirms nodokļiem | 41 694 EUR | 12 449 EUR | 1 138 EUR | 10 672 EUR | 14 856 EUR |
| UIN nodoklis | 245 EUR | 0 EUR | 0 EUR | 0 EUR | 0 EUR |
| Tīrā peļņa | 41 449 EUR | 12 449 EUR | 1 138 EUR | 10 672 EUR | 14 856 EUR |
| Pozīcija | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 |
|---|---|---|---|---|---|
| Aktīvi kopā | 249 606 EUR | 78 986 EUR | 54 941 EUR | 69 615 EUR | 50 129 EUR |
| Apgrozāmie līdzekļi | 118 001 EUR | 78 986 EUR | 54 941 EUR | 69 615 EUR | 40 483 EUR |
| Pašu kapitāls | 83 364 EUR | 41 915 EUR | 29 466 EUR | 28 328 EUR | 17 656 EUR |
| Īstermiņa saistības | 45 496 EUR | 16 421 EUR | 7 825 EUR | 17 937 EUR | 26 473 EUR |
| Ilgtermiņa saistības | 120 746 EUR | 20 650 EUR | 17 650 EUR | 23 350 EUR | 6 000 EUR |
Dati nav pieejami.
Signāli no atvērtajiem datiem (UR, VID, PTAC). Nodokļu parāda summa un komercķīlas atvērtajos datos nav publicētas — tās pārbaudiet VID parādnieku datubāzē un UR informācijas portālā.
De minimis ir neliela apjoma valsts atbalsts bez Eiropas Komisijas atļaujas (parasti līdz 300 000 € trīs gados). Rādītie 2025-06-05 – 2025-06-05 piešķīrumi nav pilna vēsture: uzskaites sistēma publisko tikai kārtējo un divus iepriekšējos fiskālos gadus. Aizdevumi un galvojumi ir jāatmaksā. Avots: FM de minimis uzskaite.
Ielādē peļņas datus...
Ielādē apgrozījuma datus...
Ielādē darbinieku skaita datus...
Ielādē salīdzinošos datus...
| Rādītājs | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 |
|---|---|---|---|---|---|
| Kopējais likviditātes koeficients (Current Ratio) Apgrozāmie līdzekļi / Īstermiņa saistības |
2,59 | 4,81 | 7,02 | 3,88 | 1,53 |
| Ātrās likviditātes koeficients (Quick Ratio) (Apgrozāmie līdzekļi − Krājumi) / Īstermiņa saistības |
1,90 | 1,69 | 6,82 | 2,30 | 0,47 |
| Tīrās peļņas rentabilitāte Tīrā peļņa / Neto apgrozījums |
8,42 % | 4,11 % | 0,52 % | 9,24 % | 24,95 % |
| Aktīvu rentabilitāte (ROA) Tīrā peļņa / Aktīvi kopā |
16,61 % | 15,76 % | 2,07 % | 15,33 % | 29,64 % |
| Pašu kapitāla rentabilitāte (ROE) Tīrā peļņa / Pašu kapitāls |
49,72 % | 29,70 % | 3,86 % | 37,67 % | 84,14 % |
| Saistību / pašu kapitāla attiecība (D/E) Saistības kopā / Pašu kapitāls |
1,99 | 0,88 | 0,86 | 1,46 | 1,84 |
| Procentu seguma koeficients (IC) EBIT / Procentu izmaksas |
89,33 | — | — | — | — |
| Aktīvu aprites koeficients Neto apgrozījums / Aktīvi kopā |
1,97 | 3,83 | 3,96 | 1,66 | 1,19 |
| Kapitāla efektivitāte (ROCE) EBIT / Ieguldītais kapitāls |
20,66 % | 19,90 % | 2,42 % | 20,65 % | 62,80 % |
| Altmana Z'-indekss (maksātnespējas risks) Z' (1983) = 0,717·A + 0,847·B + 3,107·C + 0,420·D + 0,998·E |
3,20 | 5,81 | 5,57 | 3,30 | 2,83 |
* Aprēķins veikts pēc Altmana 1983. gada modeļa privātiem uzņēmumiem.
SIA "NURME BREWERY" ir uzņēmums, kas ilgstoši darbojas un ir ieguvis labu reputāciju.
Pamatojoties uz 2025. gada datiem, tas demonstrē stabilu maksātspēju un spēju laikus segt īstermiņa saistības.
Tā finanšu stāvoklis ir stabils un labi līdzsvarots.
Uzņēmums strādā ar stabilu un noturīgu peļņas normu.
Uzņēmums efektīvi izmanto savus aktīvus peļņas gūšanai.
Tas nodrošina arī izcilu atdevi no pašu kapitāla, kas apliecina augstu ieguldījumu efektivitāti.
Vienlaikus saistību īpatsvars ir paaugstināts, kas palielina finanšu riskus.
Uzņēmums spēj ātri un efektīvi pārvērst savus aktīvus ieņēmumos.
Turklāt, ieguldītais kapitāls tiek izmantots efektīvi, nodrošinot augstu atdevi.
Uzņēmums spēj viegli un droši segt procentu maksājumus.
Noslēgumā, uzņēmuma finanšu noturība ir augsta, kas liecina par ilgtspējīgu darbību.
* Šis apraksts ir informatīvs. Analīze ir vispārīga un neņem vērā konkrētās nozares specifiku. Apraksts balstīts uz publiski pieejamiem uzņēmuma finanšu datiem un uz aprēķiniem sadaļā 'Finanšu Rādītāji un Riska Analīze'.
| Pozīcija | Uzņēmums | Apgrozījums, € | Peļņa, € | Marža | Darb. VID | Apgroz./darb., € VID | ~ Bruto alga/mēn. VID |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1 | AS "Cēsu alus" | 91 751 608 | 1 065 219 | 1,2 % | 305 | 300 825 | 1 961 (2026 Q2) |
| 2 | AS "TĒRVETES AL" | 16 727 379 | 3 008 061 | 18,0 % | 92 | 181 819 | 1 519 (2026 Q2) |
| 3 | SIA "VALMIERMUIŽAS ALUS" | 10 538 765 | 181 152 | 1,7 % | 83 | 126 973 | 2 154 (2026 Q2) |
| 4 | SIA "BAUSKAS ALUS" | 8 005 116 | 2 332 323 | 29,1 % | 66 | 121 290 | 1 677 (2026 Q2) |
| 5 | SIA "UŽAVAS ALUS" | 4 401 573 | 328 989 | 7,5 % | 48 | 91 699 | 1 397 (2026 Q2) |
| 6 | SIA "Alus Nams" | 2 322 362 | 79 517 | 3,4 % | 31 | 74 915 | 1 240 (2026 Q2) |
| 7 | SIA "PIEBALGAS ALUS" | 2 147 955 | 144 893 | 6,7 % | 30 | 71 599 | 1 253 (2026 Q2) |
| 8 | SIA "ABULA" | 1 758 292 | 345 865 | 19,7 % | 21 | 83 728 | 1 966 (2026 Q2) |
| 9 | SIA "Ārpus" | 1 330 701 | 199 718 | 15,0 % | 9 | 147 856 | 1 533 (2026 Q2) |
| 10 | SIA "NURME BREWERY" (šis uzņēmums) | 492 326 | 41 449 | 8,4 % | 15 | 32 822 | 712 (2026 Q2) |
[register]
| Reģ.Kods | SEPA ID | Nosauk./Vārds | PirmsPēd. | Pēdiņās | AizPēd. | BezPēd.? | Reģ.TipsKods | Reģ.Tips | Subj.Veids | Subj.VeidsNos. | Reģistrēts | Izbeigts | Slēgts | Adrese | Indekss | AdresesID | Reģions | Pils./Nov. | ATVK | Pārreģ.Term. |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 40203255289 | LV08ZZZ40203255289 | SIA "NURME BREWERY" | SIA | NURME BREWERY | NULL | 0 | K | Komercreģistrs | SIA | Sabiedrība ar ierobežotu atbildību | 2020-08-26 | NULL | Rīga, Vagonu iela 21 | 1009 | 104603496 | 0 | 100003003 | 0010000 | NULL |
[deminimis]
| person_reg_nr | assign_date | assigned_amount | assigner_title | program_title | instrument_title | regul_title | project_title |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 40203255289 | 2025-06-05 | 6508.26 | Rīgas valstspilsētas pašvaldība | Rīgas valstspilsētas pašvaldības atbalsts telpu lietotājiem ēku pirmajos stāvos | 15 Citi | 2023/2831 Vispārējā tautsaimniecība (2023/2831) | 38af4e5b |
[equity_capitals]
| ID | Reģ.Nr. | equity_capital_type | equity_capital_type_text | amount | Valūta | No | Lab.Dat. |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 92761167 | 40203255289 | PAID_UP_EQUITY | Apmaksātais pamatkapitāls | 2800 | EUR | 2020-08-26 | 2020-08-26 17:13:39 |
[financial_statements]
| ID | File ID | Reģ.Nr. | Avota Shēma | Avota Tips | Gads | Gada Sākums | Gada Beigas | Darb. Skaits | Noapaļošana | Valūta | created_at |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1370711 | 31173860 | 40203255289 | DokGPv1 | UGP | 2021 | 2020-08-26 | 2021-12-31 | 3 | ONES | EUR | 2022-06-30 21:05:32.449 |
| 1731861 | 32475803 | 40203255289 | DokGPv1 | UGP | 2022 | 2022-01-01 | 2022-12-31 | 3 | ONES | EUR | 2023-05-28 19:04:09.146 |
| 1918754 | 33547182 | 40203255289 | DokGPv1 | UGP | 2023 | 2023-01-01 | 2023-12-31 | 4 | ONES | EUR | 2024-06-03 19:07:27.037 |
| 2041087 | 34462041 | 40203255289 | DokGPv1 | UGP | 2024 | 2024-01-01 | 2024-12-31 | 5 | ONES | EUR | 2025-05-30 03:02:15.292 |
| 2235497 | 35365902 | 40203255289 | DokGPv1 | UGP | 2025 | 2025-01-01 | 2025-12-31 | 9 | ONES | EUR | 2026-05-14 17:06:27.066 |
[income_statements]
| Statement ID | File ID | Neto Apgrozījums | Krājumu Izm.(Būtība) | Kapital. Izm.(Būtība) | Pār. Ieņ.(Būtība) | Materiālu Izm.(Būtība) | Personāla Izm.(Būtība) | Nolietojums (Būtība) | Pārd. Pašizm. | Bruto Peļņa | Pārdoš. Izm. | Admin. Izm. | Pār. Ieņ.(Funkcija) | Pār. Izm. | Ieņ. no Līdzdal. | Ieņ. Pār. Ilg. Ieg. | Pār. Proc. Ieņ. | Fin. Ieg. Vērt. Izm. | Proc. Izm. | Ārkārtas Ieņ. | Ārkārtas Izm. | Peļņa pirms UIN | UIN | Peļņa pēc UIN | Citi Nod. | Ārkārtas Divid. | Tīrā Peļņa |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1370711 | 31173860 | 59541 | 0 | 0 | 0 | 34536 | 10149 | 0 | NULL | NULL | NULL | NULL | NULL | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | NULL | NULL | 14856 | 0 | 14856 | NULL | 0 | 14856 |
| 1731861 | 32475803 | 115549 | 0 | 0 | 0 | 82850 | 22027 | 0 | NULL | NULL | NULL | NULL | NULL | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | NULL | NULL | 10672 | 0 | 10672 | NULL | 0 | 10672 |
| 1918754 | 33547182 | 217564 | 0 | 0 | 0 | 166872 | 49554 | 0 | NULL | NULL | NULL | NULL | NULL | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | NULL | NULL | 1138 | 0 | 1138 | NULL | 0 | 1138 |
| 2041087 | 34462041 | 302758 | 0 | 0 | 0 | 213350 | 76959 | 0 | NULL | NULL | NULL | NULL | NULL | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | NULL | NULL | 12449 | 0 | 12449 | NULL | 0 | 12449 |
| 2235497 | 35365902 | 492326 | NULL | NULL | NULL | NULL | NULL | NULL | 426311 | 66015 | 3570 | 17908 | 392 | 2763 | 0 | 0 | 0 | 0 | 472 | NULL | NULL | 41694 | 245 | 41449 | NULL | 0 | 41449 |
[balance_sheets]
| Statement ID | File ID | Nauda | Īst. Vērtspapīri | Debitori | Krājumi | Apgrozāmie Līdz. | Ilg. Fin. Ieguld. | Pamatlīdzekļi | Nemater. Ieguld. | Kopā Ilgter. Ieguld. | Aktīvi Kopā | Mājokļa Rem. Maks. | Īsterm. Saistības | Ilgterm. Saistības | Uzkrājumi | Pašu Kapitāls | Pasīvi Kopā |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1370711 | 31173860 | 4829 | 0 | 7693 | 27961 | 40483 | 0 | 9646 | 0 | 9646 | 50129 | NULL | 26473 | 6000 | 0 | 17656 | 50129 |
| 1731861 | 32475803 | 1334 | 0 | 39890 | 28391 | 69615 | 0 | 0 | 0 | 0 | 69615 | NULL | 17937 | 23350 | 0 | 28328 | 69615 |
| 1918754 | 33547182 | 5779 | 0 | 47592 | 1570 | 54941 | 0 | 0 | 0 | 0 | 54941 | NULL | 7825 | 17650 | 0 | 29466 | 54941 |
| 2041087 | 34462041 | 8329 | 0 | 19493 | 51164 | 78986 | 0 | 0 | 0 | 0 | 78986 | NULL | 16421 | 20650 | 0 | 41915 | 78986 |
| 2235497 | 35365902 | 11165 | 0 | 75192 | 31644 | 118001 | 0 | 131605 | 0 | 131605 | 249606 | NULL | 45496 | 120746 | 0 | 83364 | 249606 |
[pdb_nm_komersantu_samaksato_nodoklu_kopsumas_odata]
| Reģ. Kods | Nosaukums | Gads | Forma | NACE kods | Adreses ATVK | Adreses ATVK nos. | Nodokļi kopā (tūkst. EUR) | IIN (tūkst. EUR) | VSAOI (tūkst. EUR) | Vid. darb. sk. |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 40203255289 | SIA "NURME BREWERY" | 2024 | sabiedrība ar ierobežotu atbildību | 1105 | 010093 | Latgales priekšpilsēta | 71.59 | 8.10 | 20.01 | 8 |
| 40203255289 | SIA "NURME BREWERY" | 2023 | sabiedrība ar ierobežotu atbildību | 1105 | 010093 | Latgales priekšpilsēta | 35.21 | 4.74 | 11.54 | 7 |
| 40203255289 | SIA "NURME BREWERY" | 2022 | sabiedrība ar ierobežotu atbildību | 1105 | 010093 | Latgales priekšpilsēta | 19.90 | 1.76 | 6.23 | 4 |
[pdb_pvnmaksataji_odata]
| PVN Nr. | Nosaukums | Aktīvs | Reģistrēts | Būvn. pazīme | PVN139_2_pazime | Izslēgts |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 40203255289 | SIA "NURME BREWERY" | ir | 25.10.2021 | nav | nav |
[reitings_uznemumi]
| Reģ. Kods | Nosaukums | Reitings | Skaidrojums | Atjaunots |
|---|---|---|---|---|
| 40203255289 | SIA "NURME BREWERY" | B | Jāuzlabo saistību izpilde | 12.08.2026 |
Juridiskā adrese ir Vagonu iela 21, Rīga, LV-1009.
2025. gadā uzņēmuma apgrozījums bija 492 326 EUR, un peļņa bija 41 449 EUR.
2025. gadā uzņēmumā vidēji bija nodarbināti 9 darbinieki.
Kopējais likviditātes koeficients (current ratio) 2025. gadā bija 2,59 — apgrozāmie līdzekļi attiecībā pret īstermiņa saistībām. Ātrās likviditātes koeficients (quick ratio): 1,90.
Altmana Z'-indekss (1983. gada modelis privātiem uzņēmumiem) 2025. gadā bija 3,20, kas ir drošajā zonā (zems maksātnespējas risks). Aprēķins ir informatīvs un nav finanšu konsultācija.
Saskaņā ar VID publiskajiem datiem, uzņēmums ir reģistrēts kā aktīvs PVN maksātājs.
Balstoties uz VID datiem par 2024. gadu, aprēķinātā vidējā bruto alga (pirms nodokļiem) uzņēmumā bija aptuveni 611.43 EUR mēnesī. Tas atbilst aptuvenai neto algai ('uz rokas') ap ~ 529.21 EUR. Jāņem vērā, ka šis ir aptuvens aprēķins.
2024. gadā uzņēmums valsts kopbudžetā samaksāja aptuveni 71 590 EUR VID administrētajos nodokļos, tostarp iedzīvotāju ienākuma nodoklī 8 100 EUR un VSAOI 20 010 EUR (VID atvērtie dati).
VID nodokļu maksātāja reitings ir "B" — Jāuzlabo saistību izpilde.
Uzņēmuma galvenā reģistrētā darbības nozare saskaņā ar NACE klasifikatoru ir: Alus ražošana.
Lapas ģenerēšanas datums: 01-09-2026