SIA "ABULA" (reģ. Nr. 44103002010) — sabiedrība ar ierobežotu atbildību, statuss: Aktīvs, reģ. datums: 1992-11-02. Jaunākais gada pārskats (2025): apgrozījums 1 758 292 EUR, peļņa 345 865 EUR, darbinieku skaits: 19. Kopējais likviditātes koeficients: 7,50 (2025). VID nodokļu maksātāja reitings: A.
Pamatdarbība: Alus ražošana
| Reģistrācijas Nr. | 44103002010 |
| Statuss | Aktīvs |
| Juridiskā Forma | Sabiedrība ar ierobežotu atbildību (SIA) |
| Reģistrs | Komercreģistrs |
| Reģistrēts | 1992-11-02 |
| Darbība izbeigta | — |
| Slēgts | — |
| SEPA ID | LV11ZZZ44103002010 |
| Juridiskā adrese | "Abula", Brenguļi, Brenguļu pag., Valmieras nov., LV-4245 |
UR datu kopija atjaunota: 2026-09-02
| Gads | Apgrozījums | Peļņa | Aktīvi | Darbinieki |
|---|---|---|---|---|
| 2025 | 1 758 292 EUR | 345 865 EUR | 1 254 775 EUR | 19 |
| 2024 | 1 548 232 EUR | 220 417 EUR | 1 025 263 EUR | 18 |
| 2023 | 1 395 270 EUR | 266 504 EUR | 984 883 EUR | 19 |
| 2022 | 1 172 653 EUR | 82 681 EUR | 837 340 EUR | 18 |
| 2021 | 782 918 EUR | 100 389 EUR | 835 961 EUR | 18 |
| 2020 | 923 183 EUR | 136 849 EUR | 743 450 EUR | 16 |
| 2019 | 781 673 EUR | 202 659 EUR | 649 701 EUR | 16 |
| 2018 | 733 072 EUR | 217 580 EUR | 615 608 EUR | 19 |
| 2017 | 622 870 EUR | 81 274 EUR | 475 743 EUR | 20 |
| 2016 | 637 713 EUR | 151 556 EUR | 470 194 EUR | 19 |
| Periods | Nodokļi kopā (tūkst. EUR) | IIN (tūkst. EUR) | VSAOI (tūkst. EUR) | Darbinieki |
|---|---|---|---|---|
| 2026. gada 2. ceturksnis | 196.74 | 21.28 | 42.22 | 21 |
| 2026. gada 1. ceturksnis | 136.15 | 18.38 | 35.85 | 19 |
| 2025. gada 4. ceturksnis | 188.37 | 17.82 | 36.46 | 18 |
| 2024 | 617.89 | 64.85 | 125.84 | 18 |
| 2023 | 538.59 | 57.58 | 115.29 | 19 |
| 2022 | 459.05 | 66.77 | 102.21 | 18 |
| Periods | Vidējā bruto alga (EUR) (alga uz papīra) | Aptuvenā neto alga (EUR) (alga uz rokas) |
|---|---|---|
| 2026. gada 2. ceturksnis | 1 965.85 | ~ 1 451.03 |
| 2026. gada 1. ceturksnis | 1 844.96 | ~ 1 370.42 |
| 2025. gada 4. ceturksnis | 1 980.60 | ~ 1 450.66 |
| 2024 | 1 708.98 | ~ 1 230.63 |
| 2023 | 1 483.30 | ~ 1 086.41 |
| 2022 | 1 388.07 | ~ 993.86 |
Bruto algas aprēķina formula 2024. gadam:
( (VSAOI summa * 1000) / VSAOI likme ) / Darbinieku skaits / 12 mēneši
( (125.84 * 1000) / 0.3409 ) / 18 / 12 = 1 708.98 EUR
Aptuvenās neto algas ("uz rokas") aprēķins 2024. gadam:
1. VSAOI darba ņēmēja daļa (10.5%): 1 708.98 * 0.105 = 179.44 EUR
2. Piemērojamais neapliekamais minimums: 35.00 EUR
3. Iedzīvotāju ienākuma nodoklis (IIN 20%): (1 708.98 - 179.44 - 35.00) * 0.2 ≈ 298.91 EUR
4. Neto alga: 1 708.98 - 179.44 - 298.91 = ~ 1 230.63 EUR
* Šis ir aptuvens aprēķins. Tas pieņem, ka darbiniekam nav apgādājamo vai citu atvieglojumu. Reālā vidējā neto alga var atšķirties.
| Peļņas vai zaudējumu aprēķins | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 |
|---|---|---|---|---|---|
| Neto apgrozījums | 1 758 292 EUR | 1 548 232 EUR | 1 395 270 EUR | 1 172 653 EUR | 782 918 EUR |
| Bruto peļņa | 681 667 EUR | 583 168 EUR | 553 655 EUR | 384 827 EUR | 111 831 EUR |
| Peļņa pirms nodokļiem | 380 116 EUR | 271 082 EUR | 267 949 EUR | 82 740 EUR | 100 415 EUR |
| UIN nodoklis | 34 251 EUR | 50 665 EUR | 1 445 EUR | 59 EUR | 26 EUR |
| Tīrā peļņa | 345 865 EUR | 220 417 EUR | 266 504 EUR | 82 681 EUR | 100 389 EUR |
| Pozīcija | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 |
|---|---|---|---|---|---|
| Aktīvi kopā | 1 254 775 EUR | 1 025 263 EUR | 984 883 EUR | 837 340 EUR | 835 961 EUR |
| Apgrozāmie līdzekļi | 838 065 EUR | 705 018 EUR | 629 678 EUR | 496 681 EUR | 400 117 EUR |
| Pašu kapitāls | 1 142 972 EUR | 933 956 EUR | 916 199 EUR | 783 029 EUR | 781 623 EUR |
| Īstermiņa saistības | 111 803 EUR | 91 307 EUR | 49 361 EUR | 42 384 EUR | 44 051 EUR |
| Ilgtermiņa saistības | 0 EUR | 0 EUR | 0 EUR | 0 EUR | 0 EUR |
Dati nav pieejami.
Signāli no atvērtajiem datiem (UR, VID, PTAC). Nodokļu parāda summa un komercķīlas atvērtajos datos nav publicētas — tās pārbaudiet VID parādnieku datubāzē un UR informācijas portālā.
Rādītas tikai juridisko personu saistības; fizisko personu dalībnieki netiek rādīti. Daļu % pret reģistrēto pamatkapitālu. Avots: Uzņēmumu reģistra atvērtie dati.
A un B kategorijas atļauja ir nepieciešama piesārņojošām darbībām ar lielāko ietekmi, C kategorijā pietiek ar reģistrāciju. Atļauja pati par sevi nav pārkāpums — tā nozīmē, ka darbība ir uzraudzīta. Avots: VVD izsniegtās atļaujas un licences.
Ielādē peļņas datus...
Ielādē apgrozījuma datus...
Ielādē darbinieku skaita datus...
Ielādē salīdzinošos datus...
| Rādītājs | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 |
|---|---|---|---|---|---|
| Kopējais likviditātes koeficients (Current Ratio) Apgrozāmie līdzekļi / Īstermiņa saistības |
7,50 | 7,72 | 12,76 | 11,72 | 9,08 |
| Ātrās likviditātes koeficients (Quick Ratio) (Apgrozāmie līdzekļi − Krājumi) / Īstermiņa saistības |
6,07 | 6,40 | 11,02 | 10,03 | 8,35 |
| Tīrās peļņas rentabilitāte Tīrā peļņa / Neto apgrozījums |
19,67 % | 14,24 % | 19,10 % | 7,05 % | 12,82 % |
| Aktīvu rentabilitāte (ROA) Tīrā peļņa / Aktīvi kopā |
27,56 % | 21,50 % | 27,06 % | 9,87 % | 12,01 % |
| Pašu kapitāla rentabilitāte (ROE) Tīrā peļņa / Pašu kapitāls |
30,26 % | 23,60 % | 29,09 % | 10,56 % | 12,84 % |
| Saistību / pašu kapitāla attiecība (D/E) Saistības kopā / Pašu kapitāls |
0,10 | 0,10 | 0,05 | 0,05 | 0,06 |
| Aktīvu aprites koeficients Neto apgrozījums / Aktīvi kopā |
1,40 | 1,51 | 1,42 | 1,40 | 0,94 |
| Kapitāla efektivitāte (ROCE) EBIT / Ieguldītais kapitāls |
33,26 % | 29,03 % | 28,64 % | 10,41 % | 12,68 % |
| Altmana Z'-indekss (maksātnespējas risks) Z' (1983) = 0,717·A + 0,847·B + 3,107·C + 0,420·D + 0,998·E |
7,82 | 7,83 | 11,27 | 10,65 | 9,86 |
* Aprēķins veikts pēc Altmana 1983. gada modeļa privātiem uzņēmumiem.
SIA "ABULA" ir uzņēmums ar tradīcijām, kas pārsniedz paaudžu robežas, un turpina būt nozīmīgs tirgus dalībnieks.
Pamatojoties uz 2025. gada datiem, tā likviditāte ir pārmērīgi augsta, kas var liecināt par neefektīvu līdzekļu izmantošanu.
Vienlaikus, pārlieku augstais likviditātes līmenis norāda uz līdzekļu neefektīvu izmantošanu.
Papildus tam, uzņēmums demonstrē augstu rentabilitāti un spēcīgas tirgus pozīcijas.
Uzņēmums efektīvi izmanto savus aktīvus peļņas gūšanai.
Ieguldītais kapitāls tiek pārvaldīts efektīvi, garantējot augstu atdevi.
Finansiālo stabilitāti pastiprina zems saistību līmenis, kas norāda uz neatkarību no kreditoriem.
Uzņēmums spēj ātri un efektīvi pārvērst savus aktīvus ieņēmumos.
Uzņēmums demonstrē spēju efektīvi izmantot visu kapitālu vērtības radīšanai.
Noslēgumā, uzņēmuma finanšu noturība ir augsta, kas liecina par ilgtspējīgu darbību.
* Šis apraksts ir informatīvs. Analīze ir vispārīga un neņem vērā konkrētās nozares specifiku. Apraksts balstīts uz publiski pieejamiem uzņēmuma finanšu datiem un uz aprēķiniem sadaļā 'Finanšu Rādītāji un Riska Analīze'.
| Pozīcija | Uzņēmums | Apgrozījums, € | Peļņa, € | Marža | Darb. VID | Apgroz./darb., € VID | ~ Bruto alga/mēn. VID |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1 | AS "Cēsu alus" | 91 751 608 | 1 065 219 | 1,2 % | 305 | 300 825 | 1 961 (2026 Q2) |
| 2 | AS "TĒRVETES AL" | 16 727 379 | 3 008 061 | 18,0 % | 92 | 181 819 | 1 519 (2026 Q2) |
| 3 | SIA "VALMIERMUIŽAS ALUS" | 10 538 765 | 181 152 | 1,7 % | 83 | 126 973 | 2 154 (2026 Q2) |
| 4 | SIA "BAUSKAS ALUS" | 8 005 116 | 2 332 323 | 29,1 % | 66 | 121 290 | 1 677 (2026 Q2) |
| 5 | SIA "UŽAVAS ALUS" | 4 401 573 | 328 989 | 7,5 % | 48 | 91 699 | 1 397 (2026 Q2) |
| 6 | SIA "Alus Nams" | 2 322 362 | 79 517 | 3,4 % | 31 | 74 915 | 1 240 (2026 Q2) |
| 7 | SIA "PIEBALGAS ALUS" | 2 147 955 | 144 893 | 6,7 % | 30 | 71 599 | 1 253 (2026 Q2) |
| 8 | SIA "ABULA" (šis uzņēmums) | 1 758 292 | 345 865 | 19,7 % | 21 | 83 728 | 1 966 (2026 Q2) |
| 9 | SIA "Ārpus" | 1 330 701 | 199 718 | 15,0 % | 9 | 147 856 | 1 533 (2026 Q2) |
| 10 | SIA "NURME BREWERY" | 492 326 | 41 449 | 8,4 % | 15 | 32 822 | 712 (2026 Q2) |
[register]
| Reģ.Kods | SEPA ID | Nosauk./Vārds | PirmsPēd. | Pēdiņās | AizPēd. | BezPēd.? | Reģ.TipsKods | Reģ.Tips | Subj.Veids | Subj.VeidsNos. | Reģistrēts | Izbeigts | Slēgts | Adrese | Indekss | AdresesID | Reģions | Pils./Nov. | ATVK | Pārreģ.Term. |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 44103002010 | LV11ZZZ44103002010 | SIA "ABULA" | SIA | ABULA | NULL | 0 | K | Komercreģistrs | SIA | Sabiedrība ar ierobežotu atbildību | 1992-11-02 | NULL | Valmieras nov., Brenguļu pag., Brenguļi, "Abula" | 4245 | 104622225 | 100016647 | 0 | 0964746 | NULL |
[memorandum_date]
| ID | Reģ.Nr. | document_date | Reģ.Dat. |
|---|---|---|---|
| 2168142 | 44103002010 | 1992-09-14 | 2011-05-30 15:56:49 |
[register_name_history]
| Reģ.Kods | Līdz | Nosauk./Vārds |
|---|---|---|
| 44103002010 | 2004-09-20 | Sabiedrība ar ierobežotu atbildību lauksaimniecības uzņēmums "ABULA" |
| 44103002010 | 1997-09-09 | SIA "ABULA" |
[equity_capitals]
| ID | Reģ.Nr. | equity_capital_type | equity_capital_type_text | amount | Valūta | No | Lab.Dat. |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 92602279 | 44103002010 | PAID_UP_EQUITY | Apmaksātais pamatkapitāls | 8086 | EUR | 2017-09-27 | 2017-09-27 10:58:19 |
[financial_statements]
| ID | File ID | Reģ.Nr. | Avota Shēma | Avota Tips | Gads | Gada Sākums | Gada Beigas | Darb. Skaits | Noapaļošana | Valūta | created_at |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 826349 | 19929492 | 44103002010 | DokGPUIENv1 | UGP | 2017 | 2017-01-01 | 2017-12-31 | 20 | ONES | EUR | 2020-11-06 20:28:31.954 |
| 964438 | 21578519 | 44103002010 | DokGPv1 | UGP | 2018 | 2018-01-01 | 2018-12-31 | 19 | ONES | EUR | 2020-11-14 11:39:26.743 |
| 679184 | 16464510 | 44103002010 | DokGPUIENv1 | UGP | 2016 | 2016-01-01 | 2016-12-31 | 19 | ONES | EUR | 2020-10-29 09:33:29.766 |
| 1039383 | 22911644 | 44103002010 | DokGPv1 | UGP | 2019 | 2019-01-01 | 2019-12-31 | 16 | ONES | EUR | 2020-11-18 17:29:36.787 |
| 1230060 | 29403293 | 44103002010 | DokGPv1 | UGP | 2020 | 2020-01-01 | 2020-12-31 | 16 | ONES | EUR | 2021-06-11 09:00:49.012 |
| 1359791 | 31078095 | 44103002010 | DokGPv1 | UGP | 2021 | 2021-01-01 | 2021-12-31 | 18 | ONES | EUR | 2022-06-10 03:12:13.25 |
| 1484125 | 32364884 | 44103002010 | DokGPv1 | UGP | 2022 | 2022-01-01 | 2022-12-31 | 18 | ONES | EUR | 2023-04-28 03:13:48.635 |
| 1797690 | 33127375 | 44103002010 | DokGPv1 | UGP | 2023 | 2023-01-01 | 2023-12-31 | 19 | ONES | EUR | 2024-02-28 20:08:19.193 |
| 1982200 | 34254827 | 44103002010 | DokGPv1 | UGP | 2024 | 2024-01-01 | 2024-12-31 | 18 | ONES | EUR | 2025-04-11 21:02:11.196 |
| 2148529 | 35186989 | 44103002010 | DokGPv1 | UGP | 2025 | 2025-01-01 | 2025-12-31 | 19 | ONES | EUR | 2026-03-23 17:02:33.167 |
[income_statements]
| Statement ID | File ID | Neto Apgrozījums | Krājumu Izm.(Būtība) | Kapital. Izm.(Būtība) | Pār. Ieņ.(Būtība) | Materiālu Izm.(Būtība) | Personāla Izm.(Būtība) | Nolietojums (Būtība) | Pārd. Pašizm. | Bruto Peļņa | Pārdoš. Izm. | Admin. Izm. | Pār. Ieņ.(Funkcija) | Pār. Izm. | Ieņ. no Līdzdal. | Ieņ. Pār. Ilg. Ieg. | Pār. Proc. Ieņ. | Fin. Ieg. Vērt. Izm. | Proc. Izm. | Ārkārtas Ieņ. | Ārkārtas Izm. | Peļņa pirms UIN | UIN | Peļņa pēc UIN | Citi Nod. | Ārkārtas Divid. | Tīrā Peļņa |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1039383 | 22911644 | 781673 | NULL | NULL | NULL | NULL | NULL | NULL | 558146 | 223527 | 78031 | 8272 | 72104 | 6669 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | NULL | NULL | 202659 | 0 | 202659 | NULL | 0 | 202659 |
| 1230060 | 29403293 | 923183 | NULL | NULL | NULL | NULL | NULL | NULL | 723195 | 199988 | 74694 | 32845 | 50647 | 6241 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | NULL | NULL | 136855 | 6 | 136849 | NULL | 0 | 136849 |
| 1359791 | 31078095 | 782918 | NULL | NULL | NULL | NULL | NULL | NULL | 671087 | 111831 | 169059 | 88619 | 260679 | 14417 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | NULL | NULL | 100415 | 26 | 100389 | NULL | 0 | 100389 |
| 1484125 | 32364884 | 1172653 | NULL | NULL | NULL | NULL | NULL | NULL | 787826 | 384827 | 200868 | 89038 | 1144 | 13325 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | NULL | NULL | 82740 | 59 | 82681 | NULL | 0 | 82681 |
| 1797690 | 33127375 | 1395270 | NULL | NULL | NULL | NULL | NULL | NULL | 841615 | 553655 | 157189 | 106604 | 5410 | 27323 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | NULL | NULL | 267949 | 1445 | 266504 | NULL | 0 | 266504 |
| 1982200 | 34254827 | 1548232 | NULL | NULL | NULL | NULL | NULL | NULL | 965064 | 583168 | 174558 | 114974 | 275 | 22829 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | NULL | NULL | 271082 | 50665 | 220417 | NULL | 0 | 220417 |
| 2148529 | 35186989 | 1758292 | NULL | NULL | NULL | NULL | NULL | NULL | 1076625 | 681667 | 203761 | 114382 | 43857 | 27265 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | NULL | NULL | 380116 | 34251 | 345865 | NULL | 0 | 345865 |
| 679184 | 16464510 | 637713 | NULL | NULL | NULL | NULL | NULL | NULL | 467091 | 170622 | 37069 | 7019 | 35223 | 225 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | NULL | NULL | 161532 | 9976 | 151556 | NULL | 0 | 151556 |
| 826349 | 19929492 | 622870 | NULL | NULL | NULL | NULL | NULL | NULL | 493050 | 129820 | 50050 | 5354 | 36545 | 1465 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | NULL | NULL | 109496 | 28222 | 81274 | NULL | 0 | 81274 |
| 964438 | 21578519 | 733072 | NULL | NULL | NULL | NULL | NULL | NULL | 497996 | 235076 | 46383 | 8182 | 51345 | 1077 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | NULL | NULL | 230779 | 13199 | 217580 | NULL | 0 | 217580 |
[balance_sheets]
| Statement ID | File ID | Nauda | Īst. Vērtspapīri | Debitori | Krājumi | Apgrozāmie Līdz. | Ilg. Fin. Ieguld. | Pamatlīdzekļi | Nemater. Ieguld. | Kopā Ilgter. Ieguld. | Aktīvi Kopā | Mājokļa Rem. Maks. | Īsterm. Saistības | Ilgterm. Saistības | Uzkrājumi | Pašu Kapitāls | Pasīvi Kopā |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1039383 | 22911644 | 239751 | 0 | 39035 | 52565 | 331351 | 20000 | 298350 | 0 | 318350 | 649701 | NULL | 92106 | 0 | 13210 | 544385 | 649701 |
| 1230060 | 29403293 | 307833 | 0 | 45150 | 38861 | 391844 | 0 | 351606 | 0 | 351606 | 743450 | NULL | 53359 | 0 | 8857 | 681234 | 743450 |
| 1359791 | 31078095 | 326409 | 0 | 41322 | 32386 | 400117 | 0 | 435844 | 0 | 435844 | 835961 | NULL | 44051 | 0 | 10287 | 781623 | 835961 |
| 1484125 | 32364884 | 374371 | 0 | 50947 | 71363 | 496681 | 0 | 340581 | 78 | 340659 | 837340 | NULL | 42384 | 0 | 11927 | 783029 | 837340 |
| 1797690 | 33127375 | 511112 | 0 | 32971 | 85595 | 629678 | 20000 | 335182 | 23 | 355205 | 984883 | NULL | 49361 | 0 | 19323 | 916199 | 984883 |
| 1982200 | 34254827 | 550620 | 0 | 34042 | 120356 | 705018 | 4000 | 316240 | 5 | 320245 | 1025263 | NULL | 91307 | 0 | 0 | 933956 | 1025263 |
| 2148529 | 35186989 | 633110 | 0 | 45814 | 159141 | 838065 | 4000 | 412710 | 0 | 416710 | 1254775 | NULL | 111803 | 0 | 0 | 1142972 | 1254775 |
| 679184 | 16464510 | 59813 | 0 | 21470 | 50478 | 131761 | 7557 | 330876 | 0 | 338433 | 470194 | NULL | 127050 | 1682 | 7433 | 334029 | 470194 |
| 826349 | 19929492 | 118118 | 0 | 27770 | 45724 | 191612 | 10000 | 274131 | 0 | 284131 | 475743 | NULL | 131799 | 966 | 6949 | 336029 | 475743 |
| 964438 | 21578519 | 210693 | 0 | 43735 | 33920 | 288348 | 20000 | 307260 | 0 | 327260 | 615608 | NULL | 53954 | 999 | 15130 | 545525 | 615608 |
[cash_flow_statements]
| Statement ID | File ID | cfo_dm_cash_received_from_customers | cfo_dm_cash_paid_to_suppliers_employees | cfo_dm_other_cash_received_paid | cfo_dm_operating_cash_flow | cfo_dm_interest_paid | cfo_dm_income_taxes_paid | cfo_dm_extra_items_cash_flow | cfo_dm_net_operating_cash_flow | cfo_im_income_before_income_taxes | cfo_im_income_before_changes_in_working_capital | cfo_im_operating_cash_flow | cfo_im_interest_paid | cfo_im_income_taxes_paid | cfo_im_extra_items_cash_flow | cfo_im_net_operating_cash_flow | cfi_acquisition_of_stocks_shares | cfi_sale_proceeds_from_stocks_shares | cfi_acquisition_of_fixed_assets_intangible_assets | cfi_sale_proceeds_from_fixed_assets_intangible_assets | cfi_loans_made | cfi_repayments_of_loans_received | cfi_interest_received | cfi_dividends_received | cfi_net_investing_cash_flow | cff_proceeds_from_stocks_bonds_issuance_or_contributed_capital | cff_loans_received | cff_subsidies_grants_donations_received | cff_repayments_of_loans_made | cff_repayments_of_lease_obligations | cff_dividends_paid | cff_net_financing_cash_flow | effect_of_exchange_rate_change | net_increase | at_beginning_of_year | at_end_of_year |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 679184 | 16464510 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | NULL | 0 | NULL | NULL | NULL | NULL | NULL | NULL | NULL | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 1 |
[pdb_nm_komersantu_samaksato_nodoklu_kopsumas_odata]
| Reģ. Kods | Nosaukums | Gads | Forma | NACE kods | Adreses ATVK | Adreses ATVK nos. | Nodokļi kopā (tūkst. EUR) | IIN (tūkst. EUR) | VSAOI (tūkst. EUR) | Vid. darb. sk. |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 44103002010 | SIA "ABULA" | 2024 | sabiedrība ar ierobežotu atbildību | 1105 | 054410 | Brenguļu pag. | 617.89 | 64.85 | 125.84 | 18 |
| 44103002010 | SIA "ABULA" | 2023 | sabiedrība ar ierobežotu atbildību | 1105 | 054410 | Brenguļu pag. | 538.59 | 57.58 | 115.29 | 19 |
| 44103002010 | SIA "ABULA" | 2022 | sabiedrība ar ierobežotu atbildību | 1105 | 054410 | Brenguļu pag. | 459.05 | 66.77 | 102.21 | 18 |
[pdb_pvnmaksataji_odata]
| PVN Nr. | Nosaukums | Aktīvs | Reģistrēts | Būvn. pazīme | PVN139_2_pazime | Izslēgts |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 44103002010 | SIA "ABULA" | nav | 01.06.1995 | nav | nav | 02.10.1996 |
| 44103002010 | SIA "ABULA" | ir | 03.10.1996 | nav | nav |
[reitings_uznemumi]
| Reģ. Kods | Nosaukums | Reitings | Skaidrojums | Atjaunots |
|---|---|---|---|---|
| 44103002010 | SIA "ABULA" | A | Laba saistību izpilde | 12.08.2026 |
Juridiskā adrese ir "Abula", Brenguļi, Brenguļu pag., Valmieras nov., LV-4245.
2025. gadā uzņēmuma apgrozījums bija 1 758 292 EUR, un peļņa bija 345 865 EUR.
2025. gadā uzņēmumā vidēji bija nodarbināti 19 darbinieki.
Uzņēmuma iepriekšējie nosaukumi ir bijuši: "Sabiedrība ar ierobežotu atbildību lauksaimniecības uzņēmums "ABULA"", "SIA "ABULA"".
Kopējais likviditātes koeficients (current ratio) 2025. gadā bija 7,50 — apgrozāmie līdzekļi attiecībā pret īstermiņa saistībām. Ātrās likviditātes koeficients (quick ratio): 6,07.
Altmana Z'-indekss (1983. gada modelis privātiem uzņēmumiem) 2025. gadā bija 7,82, kas ir drošajā zonā (zems maksātnespējas risks). Aprēķins ir informatīvs un nav finanšu konsultācija.
Saskaņā ar VID publiskajiem datiem, uzņēmums ir reģistrēts kā aktīvs PVN maksātājs.
Balstoties uz VID datiem par 2024. gadu, aprēķinātā vidējā bruto alga (pirms nodokļiem) uzņēmumā bija aptuveni 1 708.98 EUR mēnesī. Tas atbilst aptuvenai neto algai ('uz rokas') ap ~ 1 230.63 EUR. Jāņem vērā, ka šis ir aptuvens aprēķins.
2024. gadā uzņēmums valsts kopbudžetā samaksāja aptuveni 617 890 EUR VID administrētajos nodokļos, tostarp iedzīvotāju ienākuma nodoklī 64 850 EUR un VSAOI 125 840 EUR (VID atvērtie dati).
VID nodokļu maksātāja reitings ir "A" — Laba saistību izpilde.
Uzņēmuma galvenā reģistrētā darbības nozare saskaņā ar NACE klasifikatoru ir: Alus ražošana.
Lapas ģenerēšanas datums: 02-09-2026