SIA "Būve 86" (reģ. Nr. 40203258228) — sabiedrība ar ierobežotu atbildību, statuss: Aktīvs, reģ. datums: 2020-09-10. Jaunākais gada pārskats (2025): apgrozījums 445 878 EUR, peļņa 48 785 EUR, darbinieku skaits: 7. Kopējais likviditātes koeficients: 6,25 (2025). VID nodokļu maksātāja reitings: B.
Pamatdarbība: Dzīvojamo un nedzīvojamo ēku būvniecība
| Reģistrācijas Nr. | 40203258228 |
| Statuss | Aktīvs |
| Juridiskā Forma | Sabiedrība ar ierobežotu atbildību (SIA) |
| Reģistrs | Komercreģistrs |
| Reģistrēts | 2020-09-10 |
| Darbība izbeigta | — |
| Slēgts | — |
| SEPA ID | LV98ZZZ40203258228 |
| Juridiskā adrese | Krišjāņa Valdemāra iela 143 k-2 - 53, Rīga, LV-1013 |
UR datu kopija atjaunota: 2026-10-18
| Gads | Apgrozījums | Peļņa | Aktīvi | Darbinieki |
|---|---|---|---|---|
| 2025 | 445 878 EUR | 48 785 EUR | 109 675 EUR | 7 |
| 2024 | 175 947 EUR | 43 588 EUR | 61 636 EUR | 6 |
| 2023 | 6 000 EUR | -1 523 EUR | 5 211 EUR | 3 |
| 2022 | 8 264 EUR | -12 920 EUR | 6 621 EUR | 3 |
| 2021 | 75 258 EUR | 8 099 EUR | 14 880 EUR | 2 |
| Periods | Nodokļi kopā (tūkst. EUR) | IIN (tūkst. EUR) | VSAOI (tūkst. EUR) | Darbinieki |
|---|---|---|---|---|
| 2026. gada 3. ceturksnis | -2.29 | 1.86 | 5.49 | 6 |
| 2026. gada 2. ceturksnis | 4.44 | 1.99 | 5.19 | 7 |
| 2026. gada 1. ceturksnis | 3.35 | 2.05 | 5.02 | 7 |
| 2025. gada 4. ceturksnis | 2.93 | 3.06 | 8.00 | 7 |
| 2024 | 18.68 | 8.30 | 13.76 | 5 |
| 2023 | 0.15 | 0.28 | 0.46 | 2 |
| 2022 | -0.60 | 0.50 | 1.09 | 3 |
| Periods | Vidējā bruto alga (EUR) (alga uz papīra) | Aptuvenā neto alga (EUR) (alga uz rokas) |
|---|---|---|
| 2026. gada 3. ceturksnis | 894.69 | ~ 736.81 |
| 2026. gada 2. ceturksnis | 724.97 | ~ 623.64 |
| 2026. gada 1. ceturksnis | 701.23 | ~ 607.81 |
| 2025. gada 4. ceturksnis | 1 117.49 | ~ 875.16 |
| 2024 | 672.73 | ~ 568.39 |
| 2023 | *** | *** |
| 2022 | 88.82 | ~ 79.49 |
* *** — periodos, kad uzņēmumā ir mazāk nekā 3 darbinieki, algas aprēķins tiek slēpts privātuma aizsardzībai: dati VID publikācijā ir, bet vidējā alga atklātu konkrētu personu atalgojumu.
Bruto algas aprēķina formula 2024. gadam:
( (VSAOI summa * 1000) / VSAOI likme ) / Darbinieku skaits / 12 mēneši
( (13.76 * 1000) / 0.3409 ) / 5 / 12 = 672.73 EUR
Aptuvenās neto algas ("uz rokas") aprēķins 2024. gadam:
1. VSAOI darba ņēmēja daļa (10.5%): 672.73 * 0.105 = 70.64 EUR
2. Piemērojamais neapliekamais minimums: 433.56 EUR
3. Iedzīvotāju ienākuma nodoklis (IIN 20%): (672.73 - 70.64 - 433.56) * 0.2 ≈ 33.71 EUR
4. Neto alga: 672.73 - 70.64 - 33.71 = ~ 568.39 EUR
* Šis ir aptuvens aprēķins. Tas pieņem, ka darbiniekam nav apgādājamo vai citu atvieglojumu. Reālā vidējā neto alga var atšķirties.
| Peļņas vai zaudējumu aprēķins | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 |
|---|---|---|---|---|---|
| Neto apgrozījums | 445 878 EUR | 175 947 EUR | 6 000 EUR | 8 264 EUR | 75 258 EUR |
| Bruto peļņa | 179 230 EUR | 120 719 EUR | 4 361 EUR | -5 471 EUR | 24 998 EUR |
| Peļņa pirms nodokļiem | 49 785 EUR | 43 588 EUR | -1 523 EUR | -12 920 EUR | 8 099 EUR |
| UIN nodoklis | 1 000 EUR | 0 EUR | 0 EUR | 0 EUR | 0 EUR |
| Tīrā peļņa | 48 785 EUR | 43 588 EUR | -1 523 EUR | -12 920 EUR | 8 099 EUR |
| Pozīcija | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 |
|---|---|---|---|---|---|
| Aktīvi kopā | 109 675 EUR | 61 636 EUR | 5 211 EUR | 6 621 EUR | 14 880 EUR |
| Apgrozāmie līdzekļi | 106 102 EUR | 59 854 EUR | 4 276 EUR | 2 481 EUR | 7 461 EUR |
| Pašu kapitāls | 88 477 EUR | 43 692 EUR | 104 EUR | -1 821 EUR | 11 099 EUR |
| Īstermiņa saistības | 16 988 EUR | 15 906 EUR | 3 731 EUR | 177 EUR | 2 566 EUR |
| Ilgtermiņa saistības | 4 210 EUR | 2 038 EUR | 1 376 EUR | 8 265 EUR | 1 215 EUR |
Dati nav pieejami.
Signāli no atvērtajiem datiem (UR, VID, PTAC). Nodokļu parāda summa un komercķīlas atvērtajos datos nav publicētas — tās pārbaudiet VID parādnieku datubāzē un UR informācijas portālā.
Būvkomersantu reģistrā jāreģistrējas visiem, kas sniedz būvniecības pakalpojumus. Ieņēmumi un nodarbināto skaits ir paša komersanta iesniegtie dati par būvniecības darbību — tie var atšķirties no gada pārskata apgrozījuma, jo aptver tikai būvniecību. Avots: BIS būvkomersantu dati.
Ielādē peļņas datus...
Ielādē apgrozījuma datus...
Ielādē darbinieku skaita datus...
Ielādē salīdzinošos datus...
| Rādītājs | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 |
|---|---|---|---|---|---|
| Kopējais likviditātes koeficients (Current Ratio) Apgrozāmie līdzekļi / Īstermiņa saistības |
6,25 | 3,76 | 1,15 | 14,02 | 2,91 |
| Ātrās likviditātes koeficients (Quick Ratio) (Apgrozāmie līdzekļi − Krājumi) / Īstermiņa saistības |
6,25 | 3,44 | 1,15 | 14,02 | 2,91 |
| Tīrās peļņas rentabilitāte Tīrā peļņa / Neto apgrozījums |
10,94 % | 24,77 % | -25,38 % | -156,34 % | 10,76 % |
| Aktīvu rentabilitāte (ROA) Tīrā peļņa / Aktīvi kopā |
44,48 % | 70,72 % | -29,23 % | -195,14 % | 54,43 % |
| Pašu kapitāla rentabilitāte (ROE) Tīrā peļņa / Pašu kapitāls |
55,14 % | 99,76 % | -1 464,42 % | 709,50 % | 72,97 % |
| Saistību / pašu kapitāla attiecība (D/E) Saistības kopā / Pašu kapitāls |
0,24 | 0,41 | 49,11 | -4,64 | 0,34 |
| Procentu seguma koeficients (IC) EBIT / Procentu izmaksas |
16,56 | — | — | — | — |
| Aktīvu aprites koeficients Neto apgrozījums / Aktīvi kopā |
4,07 | 2,85 | 1,15 | 1,25 | 5,06 |
| Kapitāla efektivitāte (ROCE) EBIT / Ieguldītais kapitāls |
57,17 % | 95,32 % | -102,91 % | -200,50 % | 65,77 % |
| Altmana Z'-indekss (maksātnespējas risks) Z' (1983) = 0,717·A + 0,847·B + 3,107·C + 0,420·D + 0,998·E |
8,58 | 7,18 | 0,34 | -4,89 | 8,84 |
* Aprēķins veikts pēc Altmana 1983. gada modeļa privātiem uzņēmumiem.
SIA "Būve 86" ir uzņēmums ar gandrīz desmitgades pieredzi un skaidru attīstības virzienu.
Pamatojoties uz 2025. gada datiem, tā likviditāte ir pārmērīgi augsta, kas var liecināt par neefektīvu līdzekļu izmantošanu.
Uzņēmuma kontos ir pārāk daudz neizmantotas naudas, kas varētu strādāt.
Papildus tam, uzņēmums demonstrē augstu rentabilitāti un spēcīgas tirgus pozīcijas.
Uzņēmums efektīvi izmanto savus aktīvus peļņas gūšanai.
Ieguldītais kapitāls tiek pārvaldīts efektīvi, garantējot augstu atdevi.
Uzņēmums ir finansiāli neatkarīgs un ar zemu riska profilu.
Pozitīvi, ka aktīvu apgrozījums ir augsts.
Turklāt, ieguldītais kapitāls tiek izmantots efektīvi, nodrošinot augstu atdevi.
Augsts procentu seguma rādītājs liecina par spēcīgu maksātspēju attiecībā pret kreditoriem.
Kopumā, augstie noturības rādītāji apstiprina, ka uzņēmums ir finansiāli stabils un drošs.
* Šis apraksts ir informatīvs. Analīze ir vispārīga un neņem vērā konkrētās nozares specifiku. Apraksts balstīts uz publiski pieejamiem uzņēmuma finanšu datiem un uz aprēķiniem sadaļā 'Finanšu Rādītāji un Riska Analīze'.
| Pozīcija | Uzņēmums | Apgrozījums, € | Peļņa, € | Marža | Darb. VID | Apgroz./darb., € VID | ~ Bruto alga/mēn. VID |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1 | AS "UPB" | 149 861 283 | 7 477 100 | 5,0 % | 424 | 353 446 | 3 598 (2026 Q3) |
| 2 | AS "LNK Industries" | 90 754 695 | 696 210 | 0,8 % | 109 | 832 612 | 2 859 (2026 Q3) |
| 3 | SIA "AIMASA" | 86 203 552 | 6 827 879 | 7,9 % | 117 | 736 782 | 2 829 (2026 Q3) |
| 4 | SIA "UPB Nams" | 71 578 182 | 4 260 256 | 6,0 % | 99 | 723 012 | 3 051 (2026 Q3) |
| 5 | SIA "NORDES BŪVE" | 58 138 398 | 1 815 358 | 3,1 % | 65 | 894 437 | 3 286 (2026 Q3) |
| 6 | Pillar Contractor, SIA | 57 245 832 | 1 998 650 | 3,5 % | 145 | 394 799 | 2 723 (2026 Q3) |
| 7 | SIA "PRO DEV" | 50 120 871 | 916 978 | 1,8 % | 119 | 421 184 | 2 425 (2026 Q3) |
| 8 | SIA "NEWCOM Construction" | 49 762 205 | 2 086 406 | 4,2 % | 235 | 211 754 | 1 511 (2026 Q3) |
| 9 | SIA Mapri Būve | 48 348 596 | 1 812 237 | 3,7 % | 82 | 589 617 | 3 198 (2026 Q3) |
| 10 | SIA "BUKOTEKS" | 47 629 917 | 1 308 944 | 2,7 % | 40 | 1 190 748 | 3 599 (2026 Q3) |
| 676 | SIA Būve 86 (šis uzņēmums) | 445 878 | 48 785 | 10,9 % | 6 | 74 313 | 895 (2026 Q3) |
[register]
| Reģ.Kods | SEPA ID | Nosauk./Vārds | PirmsPēd. | Pēdiņās | AizPēd. | BezPēd.? | Reģ.TipsKods | Reģ.Tips | Subj.Veids | Subj.VeidsNos. | Reģistrēts | Izbeigts | Slēgts | Adrese | Indekss | AdresesID | Reģions | Pils./Nov. | ATVK | Pārreģ.Term. |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 40203258228 | LV98ZZZ40203258228 | SIA Būve 86 | SIA | Būve 86 | NULL | 1 | K | Komercreģistrs | SIA | Sabiedrība ar ierobežotu atbildību | 2020-09-10 | NULL | Rīga, Krišjāņa Valdemāra iela 143 k-2 - 53 | 1013 | 117916890 | 0 | 100003003 | 0010000 | NULL |
[memorandum_date]
| ID | Reģ.Nr. | document_date | Reģ.Dat. |
|---|---|---|---|
| 10006128 | 40203258228 | 2020-08-27 | 2020-09-10 11:16:37 |
[equity_capitals]
| ID | Reģ.Nr. | equity_capital_type | equity_capital_type_text | amount | Valūta | No | Lab.Dat. |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 92813196 | 40203258228 | PAID_UP_EQUITY | Apmaksātais pamatkapitāls | 3000 | EUR | 2021-07-19 | 2021-07-19 14:00:28 |
[financial_statements]
| ID | File ID | Reģ.Nr. | Avota Shēma | Avota Tips | Gads | Gada Sākums | Gada Beigas | Darb. Skaits | Noapaļošana | Valūta | created_at |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1720567 | 32437482 | 40203258228 | DokGPv1 | UGP | 2022 | 2022-01-01 | 2022-12-31 | 3 | ONES | EUR | 2023-05-19 19:13:51.59 |
| 1991794 | 34304475 | 40203258228 | DokGPv1 | UGP | 2024 | 2024-01-01 | 2024-12-31 | 6 | ONES | EUR | 2025-04-29 21:01:31.358 |
| 1308438 | 30546534 | 40203258228 | DokGPv1 | UGP | 2021 | 2020-09-10 | 2021-12-31 | 2 | ONES | EUR | 2022-02-21 23:00:27.68 |
| 1911000 | 33528994 | 40203258228 | DokGPv1 | UGP | 2023 | 2023-01-01 | 2023-12-31 | 3 | ONES | EUR | 2024-06-01 21:08:43.446 |
| 2193510 | 35272887 | 40203258228 | DokGPv1 | UGP | 2025 | 2025-01-01 | 2025-12-31 | 7 | ONES | EUR | 2026-04-15 17:02:53.237 |
[income_statements]
| Statement ID | File ID | Neto Apgrozījums | Krājumu Izm.(Būtība) | Kapital. Izm.(Būtība) | Pār. Ieņ.(Būtība) | Materiālu Izm.(Būtība) | Personāla Izm.(Būtība) | Nolietojums (Būtība) | Pārd. Pašizm. | Bruto Peļņa | Pārdoš. Izm. | Admin. Izm. | Pār. Ieņ.(Funkcija) | Pār. Izm. | Ieņ. no Līdzdal. | Ieņ. Pār. Ilg. Ieg. | Pār. Proc. Ieņ. | Fin. Ieg. Vērt. Izm. | Proc. Izm. | Ārkārtas Ieņ. | Ārkārtas Izm. | Peļņa pirms UIN | UIN | Peļņa pēc UIN | Citi Nod. | Ārkārtas Divid. | Tīrā Peļņa |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1308438 | 30546534 | 75258 | NULL | NULL | NULL | NULL | NULL | NULL | 50260 | 24998 | 16173 | 726 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | NULL | NULL | 8099 | 0 | 8099 | NULL | 0 | 8099 |
| 1720567 | 32437482 | 8264 | NULL | NULL | NULL | NULL | NULL | NULL | 13735 | -5471 | 5718 | 1475 | 0 | 256 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | NULL | NULL | -12920 | 0 | -12920 | NULL | 0 | -12920 |
| 1911000 | 33528994 | 6000 | NULL | NULL | NULL | NULL | NULL | NULL | 1639 | 4361 | 2912 | 2432 | 69 | 609 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | NULL | NULL | -1523 | 0 | -1523 | NULL | 0 | -1523 |
| 1991794 | 34304475 | 175947 | NULL | NULL | NULL | NULL | NULL | NULL | 55228 | 120719 | 75084 | 1673 | 0 | 374 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | NULL | NULL | 43588 | 0 | 43588 | NULL | 0 | 43588 |
| 2193510 | 35272887 | 445878 | NULL | NULL | NULL | NULL | NULL | NULL | 266648 | 179230 | 99987 | 26258 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 3200 | NULL | NULL | 49785 | 1000 | 48785 | NULL | 0 | 48785 |
[balance_sheets]
| Statement ID | File ID | Nauda | Īst. Vērtspapīri | Debitori | Krājumi | Apgrozāmie Līdz. | Ilg. Fin. Ieguld. | Pamatlīdzekļi | Nemater. Ieguld. | Kopā Ilgter. Ieguld. | Aktīvi Kopā | Mājokļa Rem. Maks. | Īsterm. Saistības | Ilgterm. Saistības | Uzkrājumi | Pašu Kapitāls | Pasīvi Kopā |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1308438 | 30546534 | 2954 | 0 | 4507 | 0 | 7461 | 0 | 7419 | 0 | 7419 | 14880 | NULL | 2566 | 1215 | 0 | 11099 | 14880 |
| 1720567 | 32437482 | 2163 | 0 | 318 | 0 | 2481 | 0 | 4140 | 0 | 4140 | 6621 | NULL | 177 | 8265 | 0 | -1821 | 6621 |
| 1911000 | 33528994 | 2909 | 0 | 1367 | 0 | 4276 | 0 | 935 | 0 | 935 | 5211 | NULL | 3731 | 1376 | 0 | 104 | 5211 |
| 1991794 | 34304475 | 30149 | 0 | 24495 | 5210 | 59854 | 0 | 1782 | 0 | 1782 | 61636 | NULL | 15906 | 2038 | 0 | 43692 | 61636 |
| 2193510 | 35272887 | 55383 | 0 | 50719 | 0 | 106102 | 0 | 3573 | 0 | 3573 | 109675 | NULL | 16988 | 4210 | 0 | 88477 | 109675 |
[pdb_nm_komersantu_samaksato_nodoklu_kopsumas_odata]
| Reģ. Kods | Nosaukums | Gads | Forma | NACE kods | Adreses ATVK | Adreses ATVK nos. | Nodokļi kopā (tūkst. EUR) | IIN (tūkst. EUR) | VSAOI (tūkst. EUR) | Vid. darb. sk. |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 40203258228 | SIA Būve 86 | 2024 | sabiedrība ar ierobežotu atbildību | 4100 | 010094 | Vidzemes priekšpilsēta | 18.68 | 8.30 | 13.76 | 5 |
| 40203258228 | SIA Būve 86 | 2023 | sabiedrība ar ierobežotu atbildību | 4120 | 010094 | Vidzemes priekšpilsēta | 0.15 | 0.28 | 0.46 | 2 |
| 40203258228 | SIA Būve 86 | 2022 | sabiedrība ar ierobežotu atbildību | 4120 | 010094 | Vidzemes priekšpilsēta | -0.60 | 0.50 | 1.09 | 3 |
[pdb_pvnmaksataji_odata]
| PVN Nr. | Nosaukums | Aktīvs | Reģistrēts | Būvn. pazīme | PVN139_2_pazime | Izslēgts |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 40203258228 | SIA Būve 86 | ir | 19.10.2020 | nav | nav |
[reitings_uznemumi]
| Reģ. Kods | Nosaukums | Reitings | Skaidrojums | Atjaunots |
|---|---|---|---|---|
| 40203258228 | SIA Būve 86 | B | Jāuzlabo saistību izpilde | 06.10.2026 |
Juridiskā adrese ir Krišjāņa Valdemāra iela 143 k-2 - 53, Rīga, LV-1013.
2025. gadā uzņēmuma apgrozījums bija 445 878 EUR, un peļņa bija 48 785 EUR.
2025. gadā uzņēmumā vidēji bija nodarbināti 7 darbinieki.
Kopējais likviditātes koeficients (current ratio) 2025. gadā bija 6,25 — apgrozāmie līdzekļi attiecībā pret īstermiņa saistībām. Ātrās likviditātes koeficients (quick ratio): 6,25.
Altmana Z'-indekss (1983. gada modelis privātiem uzņēmumiem) 2025. gadā bija 8,58, kas ir drošajā zonā (zems maksātnespējas risks). Aprēķins ir informatīvs un nav finanšu konsultācija.
Saskaņā ar VID publiskajiem datiem, uzņēmums ir reģistrēts kā aktīvs PVN maksātājs.
Balstoties uz VID datiem par 2024. gadu, aprēķinātā vidējā bruto alga (pirms nodokļiem) uzņēmumā bija aptuveni 672.73 EUR mēnesī. Tas atbilst aptuvenai neto algai ('uz rokas') ap ~ 568.39 EUR. Jāņem vērā, ka šis ir aptuvens aprēķins.
2024. gadā uzņēmums valsts kopbudžetā samaksāja aptuveni 18 680 EUR VID administrētajos nodokļos, tostarp iedzīvotāju ienākuma nodoklī 8 300 EUR un VSAOI 13 760 EUR (VID atvērtie dati).
VID nodokļu maksātāja reitings ir "B" — Jāuzlabo saistību izpilde.
Uzņēmuma galvenā reģistrētā darbības nozare saskaņā ar NACE klasifikatoru ir: Dzīvojamo un nedzīvojamo ēku būvniecība.
Apgrozījums no katra uzņēmuma jaunākā iesniegtā gada pārskata.
Visa nozare: Dzīvojamo un nedzīvojamo ēku būvniecība · Rīga — lielākie uzņēmumi
Uzņēmumi, kas šajā sarakstā stāv tieši blakus, un tie, kas ir 5, 25, 125 un 625 vietas augstāk vai zemāk.
Tavs atbalsts palīdz vietnei palikt atvērtai visiem — bez reklāmām un bez datu tirgošanas. Ja šī lapa tev noderēja, atbalsti tās darbību.
Atbalstīt vietnes darbībuLapas ģenerēšanas datums: 18-10-2026