SIA "S61B" (reģ. Nr. 40203263661) — sabiedrība ar ierobežotu atbildību, statuss: Aktīvs, reģ. datums: 2020-10-01. Jaunākais gada pārskats (2025): apgrozījums 259 362 EUR, peļņa 16 014 EUR, darbinieku skaits: 1. Kopējais likviditātes koeficients: 10,78 (2025). VID nodokļu maksātāja reitings: B.
Pamatdarbība: Sava nekustamā īpašuma pirkšana un pārdošana
| Reģistrācijas Nr. | 40203263661 |
| Statuss | Aktīvs |
| Juridiskā Forma | Sabiedrība ar ierobežotu atbildību (SIA) |
| Reģistrs | Komercreģistrs |
| Reģistrēts | 2020-10-01 |
| Darbība izbeigta | — |
| Slēgts | — |
| SEPA ID | LV71ZZZ40203263661 |
| Juridiskā adrese | Slokas iela 61B - 4, Rīga, LV-1007 |
UR datu kopija atjaunota: 2026-10-16
| Gads | Apgrozījums | Peļņa | Aktīvi | Darbinieki |
|---|---|---|---|---|
| 2025 | 259 362 EUR | 16 014 EUR | 1 132 418 EUR | 1 |
| 2024 | 195 787 EUR | 81 052 EUR | 1 230 575 EUR | 1 |
| 2023 | 297 EUR | -25 687 EUR | 1 192 403 EUR | 1 |
| 2022 | 600 EUR | -16 994 EUR | 857 731 EUR | 1 |
| 2021 | 405 EUR | -19 343 EUR | 529 605 EUR | 1 |
| Periods | Nodokļi kopā (tūkst. EUR) | IIN (tūkst. EUR) | VSAOI (tūkst. EUR) | Darbinieki |
|---|---|---|---|---|
| 2026. gada 3. ceturksnis | 0.0 | 0.01 | 1.29 | 1 |
| 2026. gada 2. ceturksnis | 0.0 | 0.0 | 0.2 | 1 |
| 2026. gada 1. ceturksnis | -4.54 | 0.00 | 0.61 | 1 |
| 2025. gada 4. ceturksnis | 0.00 | 0.00 | 0.76 | 1 |
| 2024 | -8.75 | 0.01 | 2.65 | 1 |
| 2023 | -23.43 | 0.01 | 2.48 | 1 |
| 2022 | -25.14 | 0.47 | 2.17 | 1 |
| Periods | Vidējā bruto alga (EUR) (alga uz papīra) | Aptuvenā neto alga (EUR) (alga uz rokas) |
|---|---|---|
| 2026. gada 3. ceturksnis | *** | *** |
| 2026. gada 2. ceturksnis | *** | *** |
| 2026. gada 1. ceturksnis | *** | *** |
| 2025. gada 4. ceturksnis | *** | *** |
| 2024 | *** | *** |
| 2023 | *** | *** |
| 2022 | *** | *** |
* *** — periodos, kad uzņēmumā ir mazāk nekā 3 darbinieki, algas aprēķins tiek slēpts privātuma aizsardzībai: dati VID publikācijā ir, bet vidējā alga atklātu konkrētu personu atalgojumu.
| Peļņas vai zaudējumu aprēķins | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 |
|---|---|---|---|---|---|
| Neto apgrozījums | 259 362 EUR | 195 787 EUR | 297 EUR | 600 EUR | 405 EUR |
| Bruto peļņa | 40 988 EUR | 108 535 EUR | -17 063 EUR | -15 426 EUR | -15 821 EUR |
| Peļņa pirms nodokļiem | 16 014 EUR | 81 052 EUR | -25 687 EUR | -16 994 EUR | -19 343 EUR |
| UIN nodoklis | 0 EUR | 0 EUR | 0 EUR | 0 EUR | 0 EUR |
| Tīrā peļņa | 16 014 EUR | 81 052 EUR | -25 687 EUR | -16 994 EUR | -19 343 EUR |
| Pozīcija | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 |
|---|---|---|---|---|---|
| Aktīvi kopā | 1 132 418 EUR | 1 230 575 EUR | 1 192 403 EUR | 857 731 EUR | 529 605 EUR |
| Apgrozāmie līdzekļi | 73 886 EUR | 18 612 EUR | 60 422 EUR | 97 724 EUR | 211 271 EUR |
| Pašu kapitāls | 85 842 EUR | 69 828 EUR | -11 224 EUR | 14 463 EUR | 34 257 EUR |
| Īstermiņa saistības | 6 851 EUR | 44 162 EUR | 35 666 EUR | 3 268 EUR | 5 348 EUR |
| Ilgtermiņa saistības | 1 039 725 EUR | 1 116 585 EUR | 1 167 961 EUR | 840 000 EUR | 490 000 EUR |
Dati nav pieejami.
Signāli no atvērtajiem datiem (UR, VID, PTAC). Nodokļu parāda summa un komercķīlas atvērtajos datos nav publicētas — tās pārbaudiet VID parādnieku datubāzē un UR informācijas portālā.
Ielādē peļņas datus...
Ielādē apgrozījuma datus...
Ielādē darbinieku skaita datus...
Ielādē salīdzinošos datus...
| Rādītājs | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 |
|---|---|---|---|---|---|
| Kopējais likviditātes koeficients (Current Ratio) Apgrozāmie līdzekļi / Īstermiņa saistības |
10,78 | 0,42 | 1,69 | 29,90 | 39,50 |
| Ātrās likviditātes koeficients (Quick Ratio) (Apgrozāmie līdzekļi − Krājumi) / Īstermiņa saistības |
9,50 | 0,27 | 0,27 | 11,88 | 32,73 |
| Tīrās peļņas rentabilitāte Tīrā peļņa / Neto apgrozījums |
6,17 % | 41,40 % | -8 648,82 % | -2 832,33 % | -4 776,05 % |
| Aktīvu rentabilitāte (ROA) Tīrā peļņa / Aktīvi kopā |
1,41 % | 6,59 % | -2,15 % | -1,98 % | -3,65 % |
| Pašu kapitāla rentabilitāte (ROE) Tīrā peļņa / Pašu kapitāls |
18,66 % | 116,07 % | 228,86 % | -117,50 % | -56,46 % |
| Saistību / pašu kapitāla attiecība (D/E) Saistības kopā / Pašu kapitāls |
12,19 | 16,62 | -107,24 | 58,31 | 14,46 |
| Procentu seguma koeficients (IC) EBIT / Procentu izmaksas |
2,12 | 4,14 | -2,33 | -79,54 | -106,46 |
| Aktīvu aprites koeficients Neto apgrozījums / Aktīvi kopā |
0,23 | 0,16 | 0,00 | 0,00 | 0,00 |
| Kapitāla efektivitāte (ROCE) EBIT / Ieguldītais kapitāls |
2,69 % | 9,01 % | -1,55 % | -1,96 % | -3,66 % |
| Altmana Z'-indekss (maksātnespējas risks) Z' (1983) = 0,717·A + 0,847·B + 3,107·C + 0,420·D + 0,998·E |
0,45 | 0,49 | -0,04 | 0,04 | 0,25 |
* Aprēķins veikts pēc Altmana 1983. gada modeļa privātiem uzņēmumiem.
SIA "S61B" ir nostiprinājies uzņēmums ar 6–10 gadu pieredzi un guvis atzinību tirgū.
Pamatojoties uz 2025. gada datiem, tā likviditāte ir pārmērīgi augsta, kas var liecināt par neefektīvu līdzekļu izmantošanu.
Vienlaikus, pārlieku augstais likviditātes līmenis norāda uz līdzekļu neefektīvu izmantošanu.
Peļņas rentabilitāte ir veselīgā līmenī un nodrošina stabilu darbību.
Resursu izmantošana peļņas gūšanai ir vāja un prasa uzlabojumus.
Ieguldītais kapitāls tiek pārvaldīts efektīvi, garantējot augstu atdevi.
Darbība tiek lielā mērā finansēta ar augstu aizņemtā kapitāla īpatsvaru.
Kā izaicinājums iezīmējas zems aktīvu apgrozījums, kas norāda uz neizmantotu pārdošanas potenciālu.
Arī ieguldītā kapitāla atdeve ir zema, kas liecina par neefektīvu kapitāla izmantošanu.
Procentu seguma līmenis ir viduvējs, prasot piesardzīgu finanšu plānošanu.
Kopumā, aprēķinātie finanšu noturības rādītāji ir kritiski zemi, kas prasa pastiprinātu uzmanību.
* Šis apraksts ir informatīvs. Analīze ir vispārīga un neņem vērā konkrētās nozares specifiku. Apraksts balstīts uz publiski pieejamiem uzņēmuma finanšu datiem un uz aprēķiniem sadaļā 'Finanšu Rādītāji un Riska Analīze'.
| Pozīcija | Uzņēmums | Apgrozījums, € | Peļņa, € | Marža | Darb. VID | Apgroz./darb., € VID | ~ Bruto alga/mēn. VID |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1 | SIA "Merko mājas" | 16 479 684 | -730 570 | -4,4 % | 19 | 867 352 | 3 401 (2026 Q3) |
| 2 | SIA "JUNO" | 15 780 968 | 3 644 207 | 23,1 % | 5 | 3 156 194 | 1 171 (2026 Q3) |
| 3 | YIT Mārpagalmi 2 SIA | 15 137 725 | 916 764 | 6,1 % | 0 | — | — |
| 4 | Pillar Living I, SIA | 14 145 055 | 213 876 | 1,5 % | 2 | 7 072 528 | *** |
| 5 | SIA "Latvijas Meža Attīstības Fonds" | 10 838 491 | 1 562 617 | 14,4 % | 5 | 2 167 698 | 2 441 (2026 Q3) |
| 6 | SIA "ZLM" | 10 058 804 | 544 089 | 5,4 % | 14 | 718 486 | 2 113 (2026 Q3) |
| 7 | Kaamos K10, SIA | 9 694 190 | 595 171 | 6,1 % | 0 | — | — |
| 8 | SIA "Baltic Investment Group" | 6 051 041 | 2 395 749 | 39,6 % | 6 | 1 008 507 | 1 041 (2026 Q3) |
| 9 | SIA ANGERN | 6 045 411 | 1 118 191 | 18,5 % | 4 | 1 511 353 | 2 222 (2026 Q3) |
| 10 | Hepsor JG SIA | 5 863 599 | 175 805 | 3,0 % | 0 | — | — |
| 265 | SIA S61B (šis uzņēmums) | 259 362 | 16 014 | 6,2 % | 1 | 259 362 | *** |
[register]
| Reģ.Kods | SEPA ID | Nosauk./Vārds | PirmsPēd. | Pēdiņās | AizPēd. | BezPēd.? | Reģ.TipsKods | Reģ.Tips | Subj.Veids | Subj.VeidsNos. | Reģistrēts | Izbeigts | Slēgts | Adrese | Indekss | AdresesID | Reģions | Pils./Nov. | ATVK | Pārreģ.Term. |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 40203263661 | LV71ZZZ40203263661 | SIA S61B | SIA | S61B | NULL | 1 | K | Komercreģistrs | SIA | Sabiedrība ar ierobežotu atbildību | 2020-10-01 | NULL | Rīga, Slokas iela 61B - 4 | 1007 | 119527125 | 0 | 100003003 | 0001000 | NULL |
[memorandum_date]
| ID | Reģ.Nr. | document_date | Reģ.Dat. |
|---|---|---|---|
| 10060243 | 40203263661 | 2020-09-18 | 2020-09-30 16:55:36 |
[equity_capitals]
| ID | Reģ.Nr. | equity_capital_type | equity_capital_type_text | amount | Valūta | No | Lab.Dat. |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 92790486 | 40203263661 | PAID_UP_EQUITY | Apmaksātais pamatkapitāls | 50800 | EUR | 2021-02-26 | 2021-02-26 14:21:12 |
[financial_statements]
| ID | File ID | Reģ.Nr. | Avota Shēma | Avota Tips | Gads | Gada Sākums | Gada Beigas | Darb. Skaits | Noapaļošana | Valūta | created_at |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2050006 | 34485421 | 40203263661 | DokGPv1 | UGP | 2024 | 2024-01-01 | 2024-12-31 | 1 | ONES | EUR | 2025-06-03 05:01:37.988 |
| 2314254 | 35473281 | 40203263661 | DokGPv1 | UGP | 2025 | 2025-01-01 | 2025-12-31 | 1 | ONES | EUR | 2026-06-01 17:03:55.29 |
| 1413700 | 31381230 | 40203263661 | DokGPv1 | UGP | 2021 | 2020-10-01 | 2021-12-31 | 1 | ONES | EUR | 2022-08-04 22:19:36.267 |
| 1736793 | 32488816 | 40203263661 | DokGPv1 | UGP | 2022 | 2022-01-01 | 2022-12-31 | 1 | ONES | EUR | 2023-05-30 21:03:11.996 |
| 1894286 | 33487589 | 40203263661 | DokGPv1 | UGP | 2023 | 2023-01-01 | 2023-12-31 | 1 | ONES | EUR | 2024-05-28 20:05:34.068 |
[income_statements]
| Statement ID | File ID | Neto Apgrozījums | Krājumu Izm.(Būtība) | Kapital. Izm.(Būtība) | Pār. Ieņ.(Būtība) | Materiālu Izm.(Būtība) | Personāla Izm.(Būtība) | Nolietojums (Būtība) | Pārd. Pašizm. | Bruto Peļņa | Pārdoš. Izm. | Admin. Izm. | Pār. Ieņ.(Funkcija) | Pār. Izm. | Ieņ. no Līdzdal. | Ieņ. Pār. Ilg. Ieg. | Pār. Proc. Ieņ. | Fin. Ieg. Vērt. Izm. | Proc. Izm. | Ārkārtas Ieņ. | Ārkārtas Izm. | Peļņa pirms UIN | UIN | Peļņa pēc UIN | Citi Nod. | Ārkārtas Divid. | Tīrā Peļņa |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1413700 | 31381230 | 405 | NULL | NULL | NULL | NULL | NULL | NULL | 16226 | -15821 | 0 | 2388 | 0 | 993 | 0 | 0 | 39 | 0 | 180 | NULL | NULL | -19343 | 0 | -19343 | NULL | 0 | -19343 |
| 1736793 | 32488816 | 600 | NULL | NULL | NULL | NULL | NULL | NULL | 16026 | -15426 | 0 | 1171 | 0 | 186 | 0 | 0 | 0 | 0 | 211 | NULL | NULL | -16994 | 0 | -16994 | NULL | 0 | -16994 |
| 1894286 | 33487589 | 297 | NULL | NULL | NULL | NULL | NULL | NULL | 17360 | -17063 | 0 | 675 | 0 | 234 | 0 | 0 | 1 | 0 | 7716 | NULL | NULL | -25687 | 0 | -25687 | NULL | 0 | -25687 |
| 2050006 | 34485421 | 195787 | NULL | NULL | NULL | NULL | NULL | NULL | 87252 | 108535 | 0 | 2345 | 2071 | 1434 | 0 | 0 | 10 | 0 | 25785 | NULL | NULL | 81052 | 0 | 81052 | NULL | 0 | 81052 |
| 2314254 | 35473281 | 259362 | NULL | NULL | NULL | NULL | NULL | NULL | 218374 | 40988 | 0 | 6526 | 0 | 4591 | 0 | 0 | 384 | 0 | 14241 | NULL | NULL | 16014 | 0 | 16014 | NULL | 0 | 16014 |
[balance_sheets]
| Statement ID | File ID | Nauda | Īst. Vērtspapīri | Debitori | Krājumi | Apgrozāmie Līdz. | Ilg. Fin. Ieguld. | Pamatlīdzekļi | Nemater. Ieguld. | Kopā Ilgter. Ieguld. | Aktīvi Kopā | Mājokļa Rem. Maks. | Īsterm. Saistības | Ilgterm. Saistības | Uzkrājumi | Pašu Kapitāls | Pasīvi Kopā |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1413700 | 31381230 | 173457 | 0 | 1579 | 36235 | 211271 | 0 | 318334 | 0 | 318334 | 529605 | NULL | 5348 | 490000 | 0 | 34257 | 529605 |
| 1736793 | 32488816 | 30514 | 0 | 8316 | 58894 | 97724 | 0 | 760007 | 0 | 760007 | 857731 | NULL | 3268 | 840000 | 0 | 14463 | 857731 |
| 1894286 | 33487589 | 806 | 0 | 8881 | 50735 | 60422 | 0 | 1131981 | 0 | 1131981 | 1192403 | NULL | 35666 | 1167961 | 0 | -11224 | 1192403 |
| 2050006 | 34485421 | 9502 | 0 | 2225 | 6885 | 18612 | 0 | 1211963 | 0 | 1211963 | 1230575 | NULL | 44162 | 1116585 | 0 | 69828 | 1230575 |
| 2314254 | 35473281 | 61005 | 0 | 4079 | 8802 | 73886 | 0 | 1058532 | 0 | 1058532 | 1132418 | NULL | 6851 | 1039725 | 0 | 85842 | 1132418 |
[pdb_nm_komersantu_samaksato_nodoklu_kopsumas_odata]
| Reģ. Kods | Nosaukums | Gads | Forma | NACE kods | Adreses ATVK | Adreses ATVK nos. | Nodokļi kopā (tūkst. EUR) | IIN (tūkst. EUR) | VSAOI (tūkst. EUR) | Vid. darb. sk. |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 40203263661 | SIA S61B | 2024 | sabiedrība ar ierobežotu atbildību | 6811 | 010092 | Kurzemes rajons | -8.75 | 0.01 | 2.65 | 1 |
| 40203263661 | SIA S61B | 2023 | sabiedrība ar ierobežotu atbildību | 6810 | 039400 | Babītes pag. | -23.43 | 0.01 | 2.48 | 1 |
| 40203263661 | SIA S61B | 2022 | sabiedrība ar ierobežotu atbildību | 6810 | 039400 | Babītes pag. | -25.14 | 0.47 | 2.17 | 1 |
[pdb_pvnmaksataji_odata]
| PVN Nr. | Nosaukums | Aktīvs | Reģistrēts | Būvn. pazīme | PVN139_2_pazime | Izslēgts |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 40203263661 | SIA S61B | ir | 11.12.2020 | nav | nav |
[reitings_uznemumi]
| Reģ. Kods | Nosaukums | Reitings | Skaidrojums | Atjaunots |
|---|---|---|---|---|
| 40203263661 | SIA S61B | B | Jāuzlabo saistību izpilde | 06.10.2026 |
Juridiskā adrese ir Slokas iela 61B - 4, Rīga, LV-1007.
2025. gadā uzņēmuma apgrozījums bija 259 362 EUR, un peļņa bija 16 014 EUR.
2025. gadā uzņēmumā vidēji bija nodarbināti 1 darbinieki.
Kopējais likviditātes koeficients (current ratio) 2025. gadā bija 10,78 — apgrozāmie līdzekļi attiecībā pret īstermiņa saistībām. Ātrās likviditātes koeficients (quick ratio): 9,50.
Altmana Z'-indekss (1983. gada modelis privātiem uzņēmumiem) 2025. gadā bija 0,45, kas ir bīstamajā zonā (paaugstināts maksātnespējas risks). Aprēķins ir informatīvs un nav finanšu konsultācija.
Saskaņā ar VID publiskajiem datiem, uzņēmums ir reģistrēts kā aktīvs PVN maksātājs.
VID nodokļu maksātāja reitings ir "B" — Jāuzlabo saistību izpilde.
Uzņēmuma galvenā reģistrētā darbības nozare saskaņā ar NACE klasifikatoru ir: Sava nekustamā īpašuma pirkšana un pārdošana.
Apgrozījums no katra uzņēmuma jaunākā iesniegtā gada pārskata.
Visa nozare: Sava nekustamā īpašuma pirkšana un pārdošana · Rīga — lielākie uzņēmumi
Uzņēmumi, kas šajā sarakstā stāv tieši blakus, un tie, kas ir 5, 25, 125 un 625 vietas augstāk vai zemāk.
Tavs atbalsts palīdz vietnei palikt atvērtai visiem — bez reklāmām un bez datu tirgošanas. Ja šī lapa tev noderēja, atbalsti tās darbību.
Atbalstīt vietnes darbībuLapas ģenerēšanas datums: 16-10-2026