SIA "Tender" (reģ. Nr. 40203265183) — sabiedrība ar ierobežotu atbildību, statuss: Aktīvs, reģ. datums: 2020-10-06. Jaunākais gada pārskats (2025): apgrozījums 148 897 EUR, peļņa 52 284 EUR, darbinieku skaits: 2. Kopējais likviditātes koeficients: 6,10 (2025). VID nodokļu maksātāja reitings: A.
Pamatdarbība: Dzīvojamo un nedzīvojamo ēku būvniecība
| Reģistrācijas Nr. | 40203265183 |
| Statuss | Aktīvs |
| Juridiskā Forma | Sabiedrība ar ierobežotu atbildību (SIA) |
| Reģistrs | Komercreģistrs |
| Reģistrēts | 2020-10-06 |
| Darbība izbeigta | — |
| Slēgts | — |
| SEPA ID | LV08ZZZ40203265183 |
| Juridiskā adrese | Dināru iela 2, Meža Miers, Inčukalna pag., Siguldas nov., LV-2136 |
UR datu kopija atjaunota: 2026-11-03
| Gads | Apgrozījums | Peļņa | Aktīvi | Darbinieki |
|---|---|---|---|---|
| 2025 | 148 897 EUR | 52 284 EUR | 66 317 EUR | 2 |
| 2024 | 10 842 EUR | 5 757 EUR | 6 739 EUR | 1 |
| 2023 | 550 EUR | 279 EUR | 490 EUR | 0 |
| 2022 | 0 EUR | -169 EUR | 0 EUR | 0 |
| 2021 | 200 EUR | 9 EUR | 190 EUR | 0 |
| Periods | Nodokļi kopā (tūkst. EUR) | IIN (tūkst. EUR) | VSAOI (tūkst. EUR) | Darbinieki |
|---|---|---|---|---|
| 2026. gada 3. ceturksnis | 4.27 | 0.72 | 0.79 | 3 |
| 2026. gada 2. ceturksnis | 12.58 | 1.06 | 1.46 | 3 |
| 2026. gada 1. ceturksnis | 16.56 | 3.41 | 5.47 | 5 |
| 2025. gada 4. ceturksnis | 3.68 | 0.72 | 0.83 | 2 |
| 2024 | 0.87 | 0.10 | 0.16 | 0 |
| 2023 | 0.05 | 0.00 | 0.00 | 0 |
| 2022 | 0.05 | 0.00 | 0.00 | 0 |
| Periods | Vidējā bruto alga (EUR) (alga uz papīra) | Aptuvenā neto alga (EUR) (alga uz rokas) |
|---|---|---|
| 2026. gada 3. ceturksnis | 257.49 | ~ 230.45 |
| 2026. gada 2. ceturksnis | 475.86 | ~ 425.90 |
| 2026. gada 1. ceturksnis | 1 069.72 | ~ 853.51 |
| 2025. gada 4. ceturksnis | *** | *** |
| 2024 | — | — |
| 2023 | — | — |
| 2022 | — | — |
* *** — periodos, kad uzņēmumā ir mazāk nekā 3 darbinieki, algas aprēķins tiek slēpts privātuma aizsardzībai: dati VID publikācijā ir, bet vidējā alga atklātu konkrētu personu atalgojumu.
| Peļņas vai zaudējumu aprēķins | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 |
|---|---|---|---|---|---|
| Neto apgrozījums | 148 897 EUR | 10 842 EUR | 550 EUR | 0 EUR | 200 EUR |
| Bruto peļņa | 68 239 EUR | 8 013 EUR | 550 EUR | 0 EUR | 150 EUR |
| Peļņa pirms nodokļiem | 52 284 EUR | 5 757 EUR | 329 EUR | -119 EUR | 9 EUR |
| UIN nodoklis | 0 EUR | 0 EUR | 50 EUR | 50 EUR | 0 EUR |
| Tīrā peļņa | 52 284 EUR | 5 757 EUR | 279 EUR | -169 EUR | 9 EUR |
| Pozīcija | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 |
|---|---|---|---|---|---|
| Aktīvi kopā | 66 317 EUR | 6 739 EUR | 490 EUR | 0 EUR | 190 EUR |
| Apgrozāmie līdzekļi | 49 656 EUR | 4 325 EUR | 490 EUR | 0 EUR | 190 EUR |
| Pašu kapitāls | 58 170 EUR | 5 886 EUR | 129 EUR | -150 EUR | 19 EUR |
| Īstermiņa saistības | 8 147 EUR | 853 EUR | 361 EUR | 150 EUR | 171 EUR |
| Ilgtermiņa saistības | 0 EUR | 0 EUR | 0 EUR | 0 EUR | 0 EUR |
Dati nav pieejami.
Signāli no atvērtajiem datiem (UR, VID, PTAC). Nodokļu parāda summa un komercķīlas atvērtajos datos nav publicētas — tās pārbaudiet VID parādnieku datubāzē un UR informācijas portālā.
Būvkomersantu reģistrā jāreģistrējas visiem, kas sniedz būvniecības pakalpojumus. Ieņēmumi un nodarbināto skaits ir paša komersanta iesniegtie dati par būvniecības darbību — tie var atšķirties no gada pārskata apgrozījuma, jo aptver tikai būvniecību. Avots: BIS būvkomersantu dati.
Ielādē peļņas datus...
Ielādē apgrozījuma datus...
Ielādē darbinieku skaita datus...
Ielādē salīdzinošos datus...
| Rādītājs | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 |
|---|---|---|---|---|---|
| Kopējais likviditātes koeficients (Current Ratio) Apgrozāmie līdzekļi / Īstermiņa saistības |
6,10 | 5,07 | 1,36 | 0,00 | 1,11 |
| Ātrās likviditātes koeficients (Quick Ratio) (Apgrozāmie līdzekļi − Krājumi) / Īstermiņa saistības |
6,05 | 4,68 | 1,36 | 0,00 | 1,11 |
| Tīrās peļņas rentabilitāte Tīrā peļņa / Neto apgrozījums |
35,11 % | 53,10 % | 50,73 % | — | 4,50 % |
| Aktīvu rentabilitāte (ROA) Tīrā peļņa / Aktīvi kopā |
78,84 % | 85,43 % | 56,94 % | — | 4,74 % |
| Pašu kapitāla rentabilitāte (ROE) Tīrā peļņa / Pašu kapitāls |
89,88 % | 97,81 % | 216,28 % | 112,67 % | 47,37 % |
| Saistību / pašu kapitāla attiecība (D/E) Saistības kopā / Pašu kapitāls |
0,14 | 0,14 | 2,80 | -1,00 | 9,00 |
| Aktīvu aprites koeficients Neto apgrozījums / Aktīvi kopā |
2,25 | 1,61 | 1,12 | — | 1,05 |
| Kapitāla efektivitāte (ROCE) EBIT / Ieguldītais kapitāls |
89,88 % | 97,81 % | 255,04 % | 79,33 % | 47,37 % |
| Altmana Z'-indekss (maksātnespējas risks) Z' (1983) = 0,717·A + 0,847·B + 3,107·C + 0,420·D + 0,998·E |
8,88 | 8,27 | 3,77 | — | 1,40 |
* Aprēķins veikts pēc Altmana 1983. gada modeļa privātiem uzņēmumiem.
SIA "Tender" ir nostiprinājies uzņēmums ar 6–10 gadu pieredzi un guvis atzinību tirgū.
Pamatojoties uz 2025. gada datiem, tam ir lieli brīvie līdzekļi, kas netiek pietiekami ieguldīti attīstībā.
Vienlaikus, pārlieku augstais likviditātes līmenis norāda uz līdzekļu neefektīvu izmantošanu.
Papildus tam, uzņēmums demonstrē augstu rentabilitāti un spēcīgas tirgus pozīcijas.
Uzņēmums efektīvi izmanto savus aktīvus peļņas gūšanai.
Ieguldītais kapitāls tiek pārvaldīts efektīvi, garantējot augstu atdevi.
Uzņēmums ir finansiāli neatkarīgs un ar zemu riska profilu.
Uzņēmums spēj ātri un efektīvi pārvērst savus aktīvus ieņēmumos.
Turklāt, ieguldītais kapitāls tiek izmantots efektīvi, nodrošinot augstu atdevi.
Kopumā, augstie noturības rādītāji apstiprina, ka uzņēmums ir finansiāli stabils un drošs.
* Šis apraksts ir informatīvs. Analīze ir vispārīga un neņem vērā konkrētās nozares specifiku. Apraksts balstīts uz publiski pieejamiem uzņēmuma finanšu datiem un uz aprēķiniem sadaļā 'Finanšu Rādītāji un Riska Analīze'.
| Pozīcija | Uzņēmums | Apgrozījums, € | Peļņa, € | Marža | Darb. VID | Apgroz./darb., € VID | ~ Bruto alga/mēn. VID |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1 | AS "UPB" | 149 861 283 | 7 477 100 | 5,0 % | 424 | 353 446 | 3 598 (2026 Q3) |
| 2 | AS "LNK Industries" | 90 754 695 | 696 210 | 0,8 % | 109 | 832 612 | 2 859 (2026 Q3) |
| 3 | SIA "AIMASA" | 86 203 552 | 6 827 879 | 7,9 % | 117 | 736 782 | 2 829 (2026 Q3) |
| 4 | SIA "UPB Nams" | 71 578 182 | 4 260 256 | 6,0 % | 99 | 723 012 | 3 051 (2026 Q3) |
| 5 | SIA "NORDES BŪVE" | 58 138 398 | 1 815 358 | 3,1 % | 65 | 894 437 | 3 286 (2026 Q3) |
| 6 | Pillar Contractor, SIA | 57 245 832 | 1 998 650 | 3,5 % | 145 | 394 799 | 2 723 (2026 Q3) |
| 7 | SIA "PRO DEV" | 50 120 871 | 916 978 | 1,8 % | 119 | 421 184 | 2 425 (2026 Q3) |
| 8 | SIA "NEWCOM Construction" | 49 762 205 | 2 086 406 | 4,2 % | 235 | 211 754 | 1 511 (2026 Q3) |
| 9 | SIA Mapri Būve | 48 348 596 | 1 812 237 | 3,7 % | 82 | 589 617 | 3 198 (2026 Q3) |
| 10 | SIA "BUKOTEKS" | 47 629 917 | 1 308 944 | 2,7 % | 40 | 1 190 748 | 3 599 (2026 Q3) |
| 1083 | SIA "Tender" (šis uzņēmums) | 148 897 | 52 284 | 35,1 % | 3 | 49 632 | 257 (2026 Q3) |
[register]
| Reģ.Kods | SEPA ID | Nosauk./Vārds | PirmsPēd. | Pēdiņās | AizPēd. | BezPēd.? | Reģ.TipsKods | Reģ.Tips | Subj.Veids | Subj.VeidsNos. | Reģistrēts | Izbeigts | Slēgts | Adrese | Indekss | AdresesID | Reģions | Pils./Nov. | ATVK | Pārreģ.Term. |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 40203265183 | LV08ZZZ40203265183 | Sabiedrība ar ierobežotu atbildību "Tender" | Sabiedrība ar ierobežotu atbildību | Tender | NULL | 0 | K | Komercreģistrs | SIA | Sabiedrība ar ierobežotu atbildību | 2020-10-06 | NULL | Siguldas nov., Inčukalna pag., Meža Miers, Dināru iela 2 | 2136 | 105549014 | 100016768 | 0 | 0801864 | NULL |
[memorandum_date]
| ID | Reģ.Nr. | document_date | Reģ.Dat. |
|---|---|---|---|
| 10076631 | 40203265183 | 2020-09-30 | 2020-10-06 16:47:57 |
[equity_capitals]
| ID | Reģ.Nr. | equity_capital_type | equity_capital_type_text | amount | Valūta | No | Lab.Dat. |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 92767615 | 40203265183 | PAID_UP_EQUITY | Apmaksātais pamatkapitāls | 10 | EUR | 2020-10-06 | 2020-10-06 16:51:18 |
[financial_statements]
| ID | File ID | Reģ.Nr. | Avota Shēma | Avota Tips | Gads | Gada Sākums | Gada Beigas | Darb. Skaits | Noapaļošana | Valūta | created_at |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1958542 | 34083103 | 40203265183 | DokGPv1 | UGP | 2024 | 2024-01-01 | 2024-12-31 | 1 | ONES | EUR | 2025-02-11 19:02:22.45 |
| 1314278 | 30621963 | 40203265183 | DokGPv1 | UGP | 2021 | 2020-10-06 | 2021-12-31 | 0 | ONES | EUR | 2022-03-09 09:00:07.612 |
| 1462279 | 32240166 | 40203265183 | DokGPv1 | UGP | 2022 | 2022-01-01 | 2022-12-31 | 0 | ONES | EUR | 2023-03-28 17:00:33.521 |
| 1875566 | 33425803 | 40203265183 | DokGPv1 | UGP | 2023 | 2023-01-01 | 2023-12-31 | 0 | ONES | EUR | 2024-05-16 17:00:14.514 |
| 2289627 | 35445706 | 40203265183 | DokGPv1 | UGP | 2025 | 2025-01-01 | 2025-12-31 | 2 | ONES | EUR | 2026-05-28 22:03:03.264 |
[income_statements]
| Statement ID | File ID | Neto Apgrozījums | Krājumu Izm.(Būtība) | Kapital. Izm.(Būtība) | Pār. Ieņ.(Būtība) | Materiālu Izm.(Būtība) | Personāla Izm.(Būtība) | Nolietojums (Būtība) | Pārd. Pašizm. | Bruto Peļņa | Pārdoš. Izm. | Admin. Izm. | Pār. Ieņ.(Funkcija) | Pār. Izm. | Ieņ. no Līdzdal. | Ieņ. Pār. Ilg. Ieg. | Pār. Proc. Ieņ. | Fin. Ieg. Vērt. Izm. | Proc. Izm. | Ārkārtas Ieņ. | Ārkārtas Izm. | Peļņa pirms UIN | UIN | Peļņa pēc UIN | Citi Nod. | Ārkārtas Divid. | Tīrā Peļņa |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1314278 | 30621963 | 200 | NULL | NULL | NULL | NULL | NULL | NULL | 50 | 150 | 0 | 141 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | NULL | NULL | 9 | 0 | 9 | NULL | 0 | 9 |
| 1462279 | 32240166 | 0 | NULL | NULL | NULL | NULL | NULL | NULL | 0 | 0 | 0 | 119 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | NULL | NULL | -119 | 50 | -169 | NULL | 0 | -169 |
| 1875566 | 33425803 | 550 | NULL | NULL | NULL | NULL | NULL | NULL | 0 | 550 | 0 | 221 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | NULL | NULL | 329 | 50 | 279 | NULL | 0 | 279 |
| 1958542 | 34083103 | 10842 | NULL | NULL | NULL | NULL | NULL | NULL | 2829 | 8013 | 83 | 1903 | 0 | 270 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | NULL | NULL | 5757 | 0 | 5757 | NULL | 0 | 5757 |
| 2289627 | 35445706 | 148897 | NULL | NULL | NULL | NULL | NULL | NULL | 80658 | 68239 | 649 | 14666 | 0 | 640 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | NULL | NULL | 52284 | 0 | 52284 | NULL | 0 | 52284 |
[balance_sheets]
| Statement ID | File ID | Nauda | Īst. Vērtspapīri | Debitori | Krājumi | Apgrozāmie Līdz. | Ilg. Fin. Ieguld. | Pamatlīdzekļi | Nemater. Ieguld. | Kopā Ilgter. Ieguld. | Aktīvi Kopā | Mājokļa Rem. Maks. | Īsterm. Saistības | Ilgterm. Saistības | Uzkrājumi | Pašu Kapitāls | Pasīvi Kopā |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1314278 | 30621963 | 190 | 0 | 0 | 0 | 190 | 0 | 0 | 0 | 0 | 190 | NULL | 171 | 0 | 0 | 19 | 190 |
| 1462279 | 32240166 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | NULL | 150 | 0 | 0 | -150 | 0 |
| 1875566 | 33425803 | 490 | 0 | 0 | 0 | 490 | 0 | 0 | 0 | 0 | 490 | NULL | 361 | 0 | 0 | 129 | 490 |
| 1958542 | 34083103 | 3917 | 0 | 73 | 335 | 4325 | 0 | 2414 | 0 | 2414 | 6739 | NULL | 853 | 0 | 0 | 5886 | 6739 |
| 2289627 | 35445706 | 36085 | 0 | 13171 | 400 | 49656 | 0 | 15994 | 667 | 16661 | 66317 | NULL | 8147 | 0 | 0 | 58170 | 66317 |
[pdb_nm_komersantu_samaksato_nodoklu_kopsumas_odata]
| Reģ. Kods | Nosaukums | Gads | Forma | NACE kods | Adreses ATVK | Adreses ATVK nos. | Nodokļi kopā (tūkst. EUR) | IIN (tūkst. EUR) | VSAOI (tūkst. EUR) | Vid. darb. sk. |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 40203265183 | Sabiedrība ar ierobežotu atbildību "Tender" | 2024 | sabiedrība ar ierobežotu atbildību | 4100 | 048410 | Inčukalna pag. | 0.87 | 0.10 | 0.16 | 0 |
| 40203265183 | Sabiedrība ar ierobežotu atbildību "Tender" | 2023 | sabiedrība ar ierobežotu atbildību | 4120 | 048410 | Inčukalna pag. | 0.05 | 0.00 | 0.00 | 0 |
| 40203265183 | Sabiedrība ar ierobežotu atbildību "Tender" | 2022 | sabiedrība ar ierobežotu atbildību | 4120 | 048410 | Inčukalna pag. | 0.05 | 0.00 | 0.00 | 0 |
[pdb_pvnmaksataji_odata]
| PVN Nr. | Nosaukums | Aktīvs | Reģistrēts | Būvn. pazīme | PVN139_2_pazime | Izslēgts |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 40203265183 | Sabiedrība ar ierobežotu atbildību "Tender" | ir | 27.03.2024 | nav | nav |
[reitings_uznemumi]
| Reģ. Kods | Nosaukums | Reitings | Skaidrojums | Atjaunots |
|---|---|---|---|---|
| 40203265183 | Sabiedrība ar ierobežotu atbildību "Tender" | A | Laba saistību izpilde | 06.10.2026 |
Juridiskā adrese ir Dināru iela 2, Meža Miers, Inčukalna pag., Siguldas nov., LV-2136.
2025. gadā uzņēmuma apgrozījums bija 148 897 EUR, un peļņa bija 52 284 EUR.
2025. gadā uzņēmumā vidēji bija nodarbināti 2 darbinieki.
Kopējais likviditātes koeficients (current ratio) 2025. gadā bija 6,10 — apgrozāmie līdzekļi attiecībā pret īstermiņa saistībām. Ātrās likviditātes koeficients (quick ratio): 6,05.
Altmana Z'-indekss (1983. gada modelis privātiem uzņēmumiem) 2025. gadā bija 8,88, kas ir drošajā zonā (zems maksātnespējas risks). Aprēķins ir informatīvs un nav finanšu konsultācija.
Saskaņā ar VID publiskajiem datiem, uzņēmums ir reģistrēts kā aktīvs PVN maksātājs.
2024. gadā uzņēmums valsts kopbudžetā samaksāja aptuveni 870 EUR VID administrētajos nodokļos, tostarp iedzīvotāju ienākuma nodoklī 100 EUR un VSAOI 160 EUR (VID atvērtie dati).
VID nodokļu maksātāja reitings ir "A" — Laba saistību izpilde.
Uzņēmuma galvenā reģistrētā darbības nozare saskaņā ar NACE klasifikatoru ir: Dzīvojamo un nedzīvojamo ēku būvniecība.
Apgrozījums no katra uzņēmuma jaunākā iesniegtā gada pārskata.
Visa nozare: Dzīvojamo un nedzīvojamo ēku būvniecība · Siguldas novads — lielākie uzņēmumi
Uzņēmumi, kas šajā sarakstā stāv tieši blakus, un tie, kas ir 5, 25, 125 un 625 vietas augstāk vai zemāk.
Lapas ģenerēšanas datums: 07-11-2026