SIA "NENE" (reģ. Nr. 40203265484) — sabiedrība ar ierobežotu atbildību, statuss: Aktīvs, reģ. datums: 2020-10-08. Jaunākais gada pārskats (2025): apgrozījums 25 772 EUR, peļņa 21 255 EUR, darbinieku skaits: 1. Kopējais likviditātes koeficients: 28,09 (2025). VID nodokļu maksātāja reitings: B.
Pamatdarbība: Apģērbu mazumtirdzniecība
| Reģistrācijas Nr. | 40203265484 |
| Statuss | Aktīvs |
| Juridiskā Forma | Sabiedrība ar ierobežotu atbildību (SIA) |
| Reģistrs | Komercreģistrs |
| Reģistrēts | 2020-10-08 |
| Darbība izbeigta | — |
| Slēgts | — |
| SEPA ID | LV29ZZZ40203265484 |
| Juridiskā adrese | Sarkanmuižas dambis 12 - 80, Ventspils, LV-3601 |
UR datu kopija atjaunota: 2026-11-03
| Gads | Apgrozījums | Peļņa | Aktīvi | Darbinieki |
|---|---|---|---|---|
| 2025 | 25 772 EUR | 21 255 EUR | 66 270 EUR | 1 |
| 2024 | 23 567 EUR | 15 163 EUR | 44 452 EUR | 1 |
| 2023 | 24 053 EUR | 8 123 EUR | 28 117 EUR | 1 |
| 2022 | 31 578 EUR | 12 789 EUR | 30 788 EUR | 1 |
| 2021 | 32 801 EUR | 3 781 EUR | 14 701 EUR | 1 |
| Periods | Nodokļi kopā (tūkst. EUR) | IIN (tūkst. EUR) | VSAOI (tūkst. EUR) | Darbinieki |
|---|---|---|---|---|
| 2026. gada 3. ceturksnis | 0.51 | 0.47 | 0.03 | 1 |
| 2026. gada 2. ceturksnis | 0.49 | 0.44 | 0.05 | 1 |
| 2026. gada 1. ceturksnis | 2.79 | 0.24 | 0.05 | 1 |
| 2025. gada 4. ceturksnis | 0.09 | 0.04 | 0.05 | 1 |
| 2024 | 0.79 | 0.70 | 0.09 | 1 |
| 2023 | 2.11 | 1.17 | 0.93 | 1 |
| 2022 | 1.83 | 1.00 | 0.82 | 1 |
| Periods | Vidējā bruto alga (EUR) (alga uz papīra) | Aptuvenā neto alga (EUR) (alga uz rokas) |
|---|---|---|
| 2026. gada 3. ceturksnis | *** | *** |
| 2026. gada 2. ceturksnis | *** | *** |
| 2026. gada 1. ceturksnis | *** | *** |
| 2025. gada 4. ceturksnis | *** | *** |
| 2024 | *** | *** |
| 2023 | *** | *** |
| 2022 | *** | *** |
* *** — periodos, kad uzņēmumā ir mazāk nekā 3 darbinieki, algas aprēķins tiek slēpts privātuma aizsardzībai: dati VID publikācijā ir, bet vidējā alga atklātu konkrētu personu atalgojumu.
| Peļņas vai zaudējumu aprēķins | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 |
|---|---|---|---|---|---|
| Neto apgrozījums | 25 772 EUR | 23 567 EUR | 24 053 EUR | 31 578 EUR | 32 801 EUR |
| Bruto peļņa | 23 865 EUR | 17 566 EUR | 11 107 EUR | 15 836 EUR | 6 477 EUR |
| Peļņa pirms nodokļiem | 21 255 EUR | 15 163 EUR | 8 123 EUR | 12 789 EUR | 3 781 EUR |
| UIN nodoklis | 0 EUR | 0 EUR | 0 EUR | 0 EUR | 0 EUR |
| Tīrā peļņa | 21 255 EUR | 15 163 EUR | 8 123 EUR | 12 789 EUR | 3 781 EUR |
| Pozīcija | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 |
|---|---|---|---|---|---|
| Aktīvi kopā | 66 270 EUR | 44 452 EUR | 28 117 EUR | 30 788 EUR | 14 701 EUR |
| Apgrozāmie līdzekļi | 66 270 EUR | 44 452 EUR | 28 117 EUR | 30 788 EUR | 14 701 EUR |
| Pašu kapitāls | 63 911 EUR | 42 656 EUR | 27 493 EUR | 19 370 EUR | 3 782 EUR |
| Īstermiņa saistības | 2 359 EUR | 1 796 EUR | 624 EUR | 1 118 EUR | 619 EUR |
| Ilgtermiņa saistības | 0 EUR | 0 EUR | 0 EUR | 10 300 EUR | 10 300 EUR |
Dati nav pieejami.
Signāli no atvērtajiem datiem (UR, VID, PTAC). Nodokļu parāda summa un komercķīlas atvērtajos datos nav publicētas — tās pārbaudiet VID parādnieku datubāzē un UR informācijas portālā.
Ielādē peļņas datus...
Ielādē apgrozījuma datus...
Ielādē darbinieku skaita datus...
Ielādē salīdzinošos datus...
| Rādītājs | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 |
|---|---|---|---|---|---|
| Kopējais likviditātes koeficients (Current Ratio) Apgrozāmie līdzekļi / Īstermiņa saistības |
28,09 | 24,75 | 45,06 | 27,54 | 23,75 |
| Ātrās likviditātes koeficients (Quick Ratio) (Apgrozāmie līdzekļi − Krājumi) / Īstermiņa saistības |
28,09 | 24,75 | 45,06 | 23,79 | 10,10 |
| Tīrās peļņas rentabilitāte Tīrā peļņa / Neto apgrozījums |
82,47 % | 64,34 % | 33,77 % | 40,50 % | 11,53 % |
| Aktīvu rentabilitāte (ROA) Tīrā peļņa / Aktīvi kopā |
32,07 % | 34,11 % | 28,89 % | 41,54 % | 25,72 % |
| Pašu kapitāla rentabilitāte (ROE) Tīrā peļņa / Pašu kapitāls |
33,26 % | 35,55 % | 29,55 % | 66,02 % | 99,97 % |
| Saistību / pašu kapitāla attiecība (D/E) Saistības kopā / Pašu kapitāls |
0,04 | 0,04 | 0,02 | 0,59 | 2,89 |
| Aktīvu aprites koeficients Neto apgrozījums / Aktīvi kopā |
0,39 | 0,53 | 0,86 | 1,03 | 2,23 |
| Kapitāla efektivitāte (ROCE) EBIT / Ieguldītais kapitāls |
33,26 % | 35,55 % | 29,55 % | 43,10 % | 26,85 % |
| Altmana Z'-indekss (maksātnespējas risks) Z' (1983) = 0,717·A + 0,847·B + 3,107·C + 0,420·D + 0,998·E |
14,27 | 13,06 | 21,79 | 4,25 | 4,08 |
* Aprēķins veikts pēc Altmana 1983. gada modeļa privātiem uzņēmumiem.
SIA "NENE" ir nostiprinājies uzņēmums ar 6–10 gadu pieredzi un guvis atzinību tirgū.
Pamatojoties uz 2025. gada datiem, tā likviditāte ir pārmērīgi augsta, kas var liecināt par neefektīvu līdzekļu izmantošanu.
Uzņēmuma kontos ir pārāk daudz neizmantotas naudas, kas varētu strādāt.
Papildus tam, uzņēmums demonstrē augstu rentabilitāti un spēcīgas tirgus pozīcijas.
Uzņēmums efektīvi izmanto savus aktīvus peļņas gūšanai.
Ieguldītais kapitāls tiek pārvaldīts efektīvi, garantējot augstu atdevi.
Finansiālo stabilitāti pastiprina zems saistību līmenis, kas norāda uz neatkarību no kreditoriem.
Uzņēmuma resursi tiek neefektīvi izmantoti ieņēmumu radīšanai.
Turklāt, ieguldītais kapitāls tiek izmantots efektīvi, nodrošinot augstu atdevi.
Kopumā, augstie noturības rādītāji apstiprina, ka uzņēmums ir finansiāli stabils un drošs.
* Šis apraksts ir informatīvs. Analīze ir vispārīga un neņem vērā konkrētās nozares specifiku. Apraksts balstīts uz publiski pieejamiem uzņēmuma finanšu datiem un uz aprēķiniem sadaļā 'Finanšu Rādītāji un Riska Analīze'.
| Pozīcija | Uzņēmums | Apgrozījums, € | Peļņa, € | Marža | Darb. VID | Apgroz./darb., € VID | ~ Bruto alga/mēn. VID |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1 | SIA "LPP Latvia ltd" | 68 299 112 | 1 891 252 | 2,8 % | 484 | 141 114 | 1 170 (2026 Q3) |
| 2 | SIA "APRANGA LV" | 32 919 192 | 1 586 737 | 4,8 % | 201 | 163 777 | 1 279 (2026 Q3) |
| 3 | SIA "New Yorker Latvija" | 25 751 395 | 5 542 828 | 21,5 % | 166 | 155 129 | 1 291 (2026 Q3) |
| 4 | SIA "APRANGA" | 22 531 871 | 947 025 | 4,2 % | 193 | 116 745 | 1 198 (2026 Q3) |
| 5 | SIA "LINDEX LATVIA" | 13 734 555 | 823 400 | 6,0 % | 105 | 130 805 | 1 114 (2026 Q3) |
| 6 | SIA "Peek & Cloppenburg" | 13 323 379 | 1 084 824 | 8,1 % | 50 | 266 468 | 1 323 (2026 Q3) |
| 7 | SIA "APRANGA MLV" | 7 791 888 | 645 782 | 8,3 % | 53 | 147 017 | 1 141 (2026 Q3) |
| 8 | POLDMA KAUBANDUSE AKTSIASELTS filiāle Latvijā | 7 441 878 | 389 466 | 5,2 % | 142 | 52 408 | 1 324 (2026 Q3) |
| 9 | SIA "Mikado Group" | 6 439 542 | 350 345 | 5,4 % | 33 | 195 138 | 1 497 (2026 Q3) |
| 10 | VAN GRAAF Latvia SIA | 4 917 955 | 583 548 | 11,9 % | 23 | 213 824 | 1 093 (2026 Q3) |
| 460 | SIA NENE (šis uzņēmums) | 25 772 | 21 255 | 82,5 % | 1 | 25 772 | *** |
[register]
| Reģ.Kods | SEPA ID | Nosauk./Vārds | PirmsPēd. | Pēdiņās | AizPēd. | BezPēd.? | Reģ.TipsKods | Reģ.Tips | Subj.Veids | Subj.VeidsNos. | Reģistrēts | Izbeigts | Slēgts | Adrese | Indekss | AdresesID | Reģions | Pils./Nov. | ATVK | Pārreģ.Term. |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 40203265484 | LV29ZZZ40203265484 | SIA NENE | SIA | NENE | NULL | 1 | K | Komercreģistrs | SIA | Sabiedrība ar ierobežotu atbildību | 2020-10-08 | NULL | Ventspils, Sarkanmuižas dambis 12 - 80 | 3601 | 115206557 | 0 | 100003060 | 0270000 | NULL |
[memorandum_date]
| ID | Reģ.Nr. | document_date | Reģ.Dat. |
|---|---|---|---|
| 10080995 | 40203265484 | 2020-09-29 | 2020-10-08 08:33:39 |
[equity_capitals]
| ID | Reģ.Nr. | equity_capital_type | equity_capital_type_text | amount | Valūta | No | Lab.Dat. |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 92858896 | 40203265484 | PAID_UP_EQUITY | Apmaksātais pamatkapitāls | 2800 | EUR | 2022-06-20 | 2022-06-20 09:41:39 |
[financial_statements]
| ID | File ID | Reģ.Nr. | Avota Shēma | Avota Tips | Gads | Gada Sākums | Gada Beigas | Darb. Skaits | Noapaļošana | Valūta | created_at |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1359815 | 31078143 | 40203265484 | DokGPv1 | UGP | 2021 | 2020-10-08 | 2021-12-31 | 1 | ONES | EUR | 2022-06-10 03:15:58.365 |
| 1739856 | 32494973 | 40203265484 | DokGPv1 | UGP | 2022 | 2022-01-01 | 2022-12-31 | 1 | ONES | EUR | 2023-05-31 17:16:10.064 |
| 1879083 | 33437864 | 40203265484 | DokGPv1 | UGP | 2023 | 2023-01-01 | 2023-12-31 | 1 | ONES | EUR | 2024-05-17 20:09:29.176 |
| 2056976 | 34508059 | 40203265484 | DokGPv1 | UGP | 2024 | 2024-01-01 | 2024-12-31 | 1 | ONES | EUR | 2025-06-05 21:02:35.606 |
| 2236960 | 35369212 | 40203265484 | DokGPv1 | UGP | 2025 | 2025-01-01 | 2025-12-31 | 1 | ONES | EUR | 2026-05-15 17:01:08.75 |
[income_statements]
| Statement ID | File ID | Neto Apgrozījums | Krājumu Izm.(Būtība) | Kapital. Izm.(Būtība) | Pār. Ieņ.(Būtība) | Materiālu Izm.(Būtība) | Personāla Izm.(Būtība) | Nolietojums (Būtība) | Pārd. Pašizm. | Bruto Peļņa | Pārdoš. Izm. | Admin. Izm. | Pār. Ieņ.(Funkcija) | Pār. Izm. | Ieņ. no Līdzdal. | Ieņ. Pār. Ilg. Ieg. | Pār. Proc. Ieņ. | Fin. Ieg. Vērt. Izm. | Proc. Izm. | Ārkārtas Ieņ. | Ārkārtas Izm. | Peļņa pirms UIN | UIN | Peļņa pēc UIN | Citi Nod. | Ārkārtas Divid. | Tīrā Peļņa |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1359815 | 31078143 | 32801 | NULL | NULL | NULL | NULL | NULL | NULL | 26324 | 6477 | 2473 | 223 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | NULL | NULL | 3781 | 0 | 3781 | NULL | 0 | 3781 |
| 1739856 | 32494973 | 31578 | NULL | NULL | NULL | NULL | NULL | NULL | 15742 | 15836 | 2970 | 77 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | NULL | NULL | 12789 | 0 | 12789 | NULL | 0 | 12789 |
| 1879083 | 33437864 | 24053 | NULL | NULL | NULL | NULL | NULL | NULL | 12946 | 11107 | 2896 | 88 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | NULL | NULL | 8123 | 0 | 8123 | NULL | 0 | 8123 |
| 2056976 | 34508059 | 23567 | NULL | NULL | NULL | NULL | NULL | NULL | 6001 | 17566 | 1981 | 418 | 0 | 4 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | NULL | NULL | 15163 | 0 | 15163 | NULL | 0 | 15163 |
| 2236960 | 35369212 | 25772 | NULL | NULL | NULL | NULL | NULL | NULL | 1907 | 23865 | 1722 | 778 | 6000 | 6110 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | NULL | NULL | 21255 | 0 | 21255 | NULL | 0 | 21255 |
[balance_sheets]
| Statement ID | File ID | Nauda | Īst. Vērtspapīri | Debitori | Krājumi | Apgrozāmie Līdz. | Ilg. Fin. Ieguld. | Pamatlīdzekļi | Nemater. Ieguld. | Kopā Ilgter. Ieguld. | Aktīvi Kopā | Mājokļa Rem. Maks. | Īsterm. Saistības | Ilgterm. Saistības | Uzkrājumi | Pašu Kapitāls | Pasīvi Kopā |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1359815 | 31078143 | 5813 | 0 | 436 | 8452 | 14701 | 0 | 0 | 0 | 0 | 14701 | NULL | 619 | 10300 | 0 | 3782 | 14701 |
| 1739856 | 32494973 | 26592 | 0 | 0 | 4196 | 30788 | 0 | 0 | 0 | 0 | 30788 | NULL | 1118 | 10300 | 0 | 19370 | 30788 |
| 1879083 | 33437864 | 182 | 0 | 27935 | 0 | 28117 | 0 | 0 | 0 | 0 | 28117 | NULL | 624 | 0 | 0 | 27493 | 28117 |
| 2056976 | 34508059 | 14547 | 0 | 29905 | 0 | 44452 | 0 | 0 | 0 | 0 | 44452 | NULL | 1796 | 0 | 0 | 42656 | 44452 |
| 2236960 | 35369212 | 37865 | 0 | 28405 | 0 | 66270 | 0 | 0 | 0 | 0 | 66270 | NULL | 2359 | 0 | 0 | 63911 | 66270 |
[pdb_nm_komersantu_samaksato_nodoklu_kopsumas_odata]
| Reģ. Kods | Nosaukums | Gads | Forma | NACE kods | Adreses ATVK | Adreses ATVK nos. | Nodokļi kopā (tūkst. EUR) | IIN (tūkst. EUR) | VSAOI (tūkst. EUR) | Vid. darb. sk. |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 40203265484 | SIA NENE | 2024 | sabiedrība ar ierobežotu atbildību | 4771 | 007000 | Ventspils | 0.79 | 0.70 | 0.09 | 1 |
| 40203265484 | SIA NENE | 2023 | sabiedrība ar ierobežotu atbildību | 4771 | 007000 | Ventspils | 2.11 | 1.17 | 0.93 | 1 |
| 40203265484 | SIA NENE | 2022 | sabiedrība ar ierobežotu atbildību | 4771 | 007000 | Ventspils | 1.83 | 1.00 | 0.82 | 1 |
[reitings_uznemumi]
| Reģ. Kods | Nosaukums | Reitings | Skaidrojums | Atjaunots |
|---|---|---|---|---|
| 40203265484 | SIA NENE | B | Jāuzlabo saistību izpilde | 06.10.2026 |
Juridiskā adrese ir Sarkanmuižas dambis 12 - 80, Ventspils, LV-3601.
2025. gadā uzņēmuma apgrozījums bija 25 772 EUR, un peļņa bija 21 255 EUR.
2025. gadā uzņēmumā vidēji bija nodarbināti 1 darbinieki.
Kopējais likviditātes koeficients (current ratio) 2025. gadā bija 28,09 — apgrozāmie līdzekļi attiecībā pret īstermiņa saistībām. Ātrās likviditātes koeficients (quick ratio): 28,09.
Altmana Z'-indekss (1983. gada modelis privātiem uzņēmumiem) 2025. gadā bija 14,27, kas ir drošajā zonā (zems maksātnespējas risks). Aprēķins ir informatīvs un nav finanšu konsultācija.
2024. gadā uzņēmums valsts kopbudžetā samaksāja aptuveni 790 EUR VID administrētajos nodokļos, tostarp iedzīvotāju ienākuma nodoklī 700 EUR un VSAOI 90 EUR (VID atvērtie dati).
VID nodokļu maksātāja reitings ir "B" — Jāuzlabo saistību izpilde.
Uzņēmuma galvenā reģistrētā darbības nozare saskaņā ar NACE klasifikatoru ir: Apģērbu mazumtirdzniecība.
Apgrozījums no katra uzņēmuma jaunākā iesniegtā gada pārskata.
Visa nozare: Apģērbu mazumtirdzniecība · Ventspils — lielākie uzņēmumi
Uzņēmumi, kas šajā sarakstā stāv tieši blakus, un tie, kas ir 5, 25, 125 un 625 vietas augstāk vai zemāk.
Lapas ģenerēšanas datums: 04-11-2026