SIA "HRBI" (reģ. Nr. 40203266174) — sabiedrība ar ierobežotu atbildību, statuss: Aktīvs, reģ. datums: 2020-10-12. Jaunākais gada pārskats (2025): apgrozījums 282 025 EUR, peļņa 59 282 EUR, darbinieku skaits: 1. Kopējais likviditātes koeficients: 0,44 (2025). VID nodokļu maksātāja reitings: B.
Pamatdarbība: Grafiskā dizaina un vizuālās komunikācijas pakalpojumi
| Reģistrācijas Nr. | 40203266174 |
| Statuss | Aktīvs |
| Juridiskā Forma | Sabiedrība ar ierobežotu atbildību (SIA) |
| Reģistrs | Komercreģistrs |
| Reģistrēts | 2020-10-12 |
| Darbība izbeigta | — |
| Slēgts | — |
| SEPA ID | LV23ZZZ40203266174 |
| Juridiskā adrese | Miera iela 45, Bauska, Bauskas nov., LV-3901 |
UR datu kopija atjaunota: 2026-08-30
| Gads | Apgrozījums | Peļņa | Aktīvi | Darbinieki |
|---|---|---|---|---|
| 2025 | 282 025 EUR | 59 282 EUR | 552 542 EUR | 1 |
| 2024 | 152 198 EUR | 51 078 EUR | 514 584 EUR | 1 |
| 2023 | 200 030 EUR | 98 168 EUR | 427 610 EUR | 1 |
| 2022 | 180 550 EUR | 42 880 EUR | 375 525 EUR | 1 |
| 2021 | 241 731 EUR | 63 639 EUR | 456 053 EUR | 1 |
| Periods | Nodokļi kopā (tūkst. EUR) | IIN (tūkst. EUR) | VSAOI (tūkst. EUR) | Darbinieki |
|---|---|---|---|---|
| 2026. gada 2. ceturksnis | 9.56 | 0.18 | 1.06 | 1 |
| 2026. gada 1. ceturksnis | -3.58 | 0.28 | 1.61 | 1 |
| 2025. gada 4. ceturksnis | 15.03 | 0.30 | 1.61 | 1 |
| 2024 | 28.73 | 2.25 | 6.55 | 1 |
| 2023 | 30.52 | 3.16 | 8.16 | 1 |
| 2022 | 33.31 | 2.20 | 5.85 | 1 |
| Periods | Vidējā bruto alga (EUR) (alga uz papīra) | Aptuvenā neto alga (EUR) (alga uz rokas) |
|---|---|---|
| 2026. gada 2. ceturksnis | *** | *** |
| 2026. gada 1. ceturksnis | *** | *** |
| 2025. gada 4. ceturksnis | *** | *** |
| 2024 | *** | *** |
| 2023 | *** | *** |
| 2022 | *** | *** |
* *** — periodos, kad uzņēmumā ir mazāk nekā 3 darbinieki, algas aprēķins tiek slēpts privātuma aizsardzībai: dati VID publikācijā ir, bet vidējā alga atklātu konkrētu personu atalgojumu.
| Peļņas vai zaudējumu aprēķins | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 |
|---|---|---|---|---|---|
| Neto apgrozījums | 282 025 EUR | 152 198 EUR | 200 030 EUR | 180 550 EUR | 241 731 EUR |
| Bruto peļņa | 94 282 EUR | 51 370 EUR | 95 838 EUR | 49 473 EUR | 62 633 EUR |
| Peļņa pirms nodokļiem | 59 282 EUR | 51 078 EUR | 98 168 EUR | 42 880 EUR | 63 639 EUR |
| UIN nodoklis | 0 EUR | 0 EUR | 0 EUR | 0 EUR | 0 EUR |
| Tīrā peļņa | 59 282 EUR | 51 078 EUR | 98 168 EUR | 42 880 EUR | 63 639 EUR |
| Pozīcija | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 |
|---|---|---|---|---|---|
| Aktīvi kopā | 552 542 EUR | 514 584 EUR | 427 610 EUR | 375 525 EUR | 456 053 EUR |
| Apgrozāmie līdzekļi | 81 206 EUR | 95 321 EUR | 69 991 EUR | 103 310 EUR | 174 996 EUR |
| Pašu kapitāls | 317 847 EUR | 258 565 EUR | 207 487 EUR | 109 319 EUR | 66 439 EUR |
| Īstermiņa saistības | 183 695 EUR | 205 019 EUR | 169 123 EUR | 230 206 EUR | 178 614 EUR |
| Ilgtermiņa saistības | 51 000 EUR | 51 000 EUR | 51 000 EUR | 36 000 EUR | 211 000 EUR |
Dati nav pieejami.
Signāli no atvērtajiem datiem (UR, VID, PTAC). Nodokļu parāda summa un komercķīlas atvērtajos datos nav publicētas — tās pārbaudiet VID parādnieku datubāzē un UR informācijas portālā.
Ielādē peļņas datus...
Ielādē apgrozījuma datus...
Ielādē darbinieku skaita datus...
Ielādē salīdzinošos datus...
| Rādītājs | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 |
|---|---|---|---|---|---|
| Kopējais likviditātes koeficients (Current Ratio) Apgrozāmie līdzekļi / Īstermiņa saistības |
0,44 | 0,46 | 0,41 | 0,45 | 0,98 |
| Ātrās likviditātes koeficients (Quick Ratio) (Apgrozāmie līdzekļi − Krājumi) / Īstermiņa saistības |
0,40 | 0,43 | 0,35 | 0,44 | 0,87 |
| Tīrās peļņas rentabilitāte Tīrā peļņa / Neto apgrozījums |
21,02 % | 33,56 % | 49,08 % | 23,75 % | 26,33 % |
| Aktīvu rentabilitāte (ROA) Tīrā peļņa / Aktīvi kopā |
10,73 % | 9,93 % | 22,96 % | 11,42 % | 13,95 % |
| Pašu kapitāla rentabilitāte (ROE) Tīrā peļņa / Pašu kapitāls |
18,65 % | 19,75 % | 47,31 % | 39,22 % | 95,79 % |
| Saistību / pašu kapitāla attiecība (D/E) Saistības kopā / Pašu kapitāls |
0,74 | 0,99 | 1,06 | 2,44 | 5,86 |
| Aktīvu aprites koeficients Neto apgrozījums / Aktīvi kopā |
0,51 | 0,30 | 0,47 | 0,48 | 0,53 |
| Kapitāla efektivitāte (ROCE) EBIT / Ieguldītais kapitāls |
16,07 % | 16,50 % | 37,98 % | 29,51 % | 22,94 % |
| Altmana Z'-indekss (maksātnespējas risks) Z' (1983) = 0,717·A + 0,847·B + 3,107·C + 0,420·D + 0,998·E |
1,77 | 1,30 | 1,82 | 1,01 | 1,15 |
* Aprēķins veikts pēc Altmana 1983. gada modeļa privātiem uzņēmumiem.
SIA "HRBI" ir nostiprinājies uzņēmums ar 6–10 gadu pieredzi un guvis atzinību tirgū.
Pamatojoties uz 2025. gada datiem, tā īstermiņa maksātspēja ir kritiski zema, kas norāda uz nopietnām finanšu grūtībām.
Bez krājumu realizācijas uzņēmumam varētu rasties naudas plūsmas problēmas.
Papildus tam, uzņēmums demonstrē augstu rentabilitāti un spēcīgas tirgus pozīcijas.
Uzņēmums efektīvi izmanto savus aktīvus peļņas gūšanai.
Tas nodrošina arī izcilu atdevi no pašu kapitāla, kas apliecina augstu ieguldījumu efektivitāti.
Finansiālo stabilitāti pastiprina zems saistību līmenis, kas norāda uz neatkarību no kreditoriem.
Aktīvu apgrozījums ir vidējā līmenī, kas ir līdzsvarots rādītājs.
Turklāt, ieguldītais kapitāls tiek izmantots efektīvi, nodrošinot augstu atdevi.
Finanšu noturība pēc aprēķiniem ir kritiski zema, un tas norāda uz paaugstinātiem riskiem.
* Šis apraksts ir informatīvs. Analīze ir vispārīga un neņem vērā konkrētās nozares specifiku. Apraksts balstīts uz publiski pieejamiem uzņēmuma finanšu datiem un uz aprēķiniem sadaļā 'Finanšu Rādītāji un Riska Analīze'.
| Pozīcija | Uzņēmums | Apgrozījums, € | Peļņa, € | Marža | Darb. VID | Apgroz./darb., € VID | ~ Bruto alga/mēn. VID |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1 | SIA "HK LATVIA" | 882 050 | 136 493 | 15,5 % | 11 | 80 186 | 2 113 (2026 Q2) |
| 2 | SIA "AJ LATVIA" | 448 651 | 11 120 | 2,5 % | 2 | 224 326 | *** |
| 3 | SIA "SBAD" | 358 296 | 82 834 | 23,1 % | 4 | 89 574 | 1 770 (2026 Q2) |
| 4 | SIA "HRBI" (šis uzņēmums) | 282 025 | 59 282 | 21,0 % | 1 | 282 025 | *** |
| 5 | "Hyperreal Studios" SIA | 281 616 | 42 184 | 15,0 % | 2 | 140 808 | *** |
| 6 | SIA MIMOZA DEKO | 208 627 | 67 528 | 32,4 % | 1 | 208 627 | *** |
| 7 | SIA "SNE DESIGN" | 192 795 | 61 324 | 31,8 % | 1 | 192 795 | *** |
| 8 | SIA "Draft Creative" | 168 259 | 42 008 | 25,0 % | 1 | 168 259 | *** |
| 9 | FIELD SIA | 158 939 | 12 222 | 7,7 % | 4 | 39 735 | 1 437 (2026 Q2) |
| 10 | SIA "Vahrushev Branding and Design" | 138 530 | 73 805 | 53,3 % | 1 | 138 530 | *** |
[register]
| Reģ.Kods | SEPA ID | Nosauk./Vārds | PirmsPēd. | Pēdiņās | AizPēd. | BezPēd.? | Reģ.TipsKods | Reģ.Tips | Subj.Veids | Subj.VeidsNos. | Reģistrēts | Izbeigts | Slēgts | Adrese | Indekss | AdresesID | Reģions | Pils./Nov. | ATVK | Pārreģ.Term. |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 40203266174 | LV23ZZZ40203266174 | SIA "HRBI" | SIA | HRBI | NULL | 0 | K | Komercreģistrs | SIA | Sabiedrība ar ierobežotu atbildību | 2020-10-12 | NULL | Bauskas nov., Bauska, Miera iela 45 | 3901 | 105665534 | 100015758 | 100003140 | 0400201 | NULL |
[memorandum_date]
| ID | Reģ.Nr. | document_date | Reģ.Dat. |
|---|---|---|---|
| 10090558 | 40203266174 | 2020-10-06 | 2020-10-12 11:51:31 |
[equity_capitals]
| ID | Reģ.Nr. | equity_capital_type | equity_capital_type_text | amount | Valūta | No | Lab.Dat. |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 92768608 | 40203266174 | PAID_UP_EQUITY | Apmaksātais pamatkapitāls | 2800 | EUR | 2020-10-12 | 2020-10-12 11:52:39 |
[financial_statements]
| ID | File ID | Reģ.Nr. | Avota Shēma | Avota Tips | Gads | Gada Sākums | Gada Beigas | Darb. Skaits | Noapaļošana | Valūta | created_at |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1429801 | 31610965 | 40203266174 | DokGPv1 | UGP | 2021 | 2020-10-12 | 2021-12-31 | 1 | ONES | EUR | 2022-09-27 17:08:40.923 |
| 1781608 | 32940124 | 40203266174 | DokGPv1 | UGP | 2022 | 2022-01-01 | 2022-12-31 | 1 | ONES | EUR | 2023-12-09 03:01:15.554 |
| 1938860 | 33710462 | 40203266174 | DokGPv1 | UGP | 2023 | 2023-01-01 | 2023-12-31 | 1 | ONES | EUR | 2024-08-09 19:00:30.855 |
| 2058021 | 34510161 | 40203266174 | DokGPv1 | UGP | 2024 | 2024-01-01 | 2024-12-31 | 1 | ONES | EUR | 2025-06-06 03:03:46.906 |
| 2351144 | 35614666 | 40203266174 | DokGPv1 | UGP | 2025 | 2025-01-01 | 2025-12-31 | 1 | ONES | EUR | 2026-07-28 17:00:11.032 |
[income_statements]
| Statement ID | File ID | Neto Apgrozījums | Krājumu Izm.(Būtība) | Kapital. Izm.(Būtība) | Pār. Ieņ.(Būtība) | Materiālu Izm.(Būtība) | Personāla Izm.(Būtība) | Nolietojums (Būtība) | Pārd. Pašizm. | Bruto Peļņa | Pārdoš. Izm. | Admin. Izm. | Pār. Ieņ.(Funkcija) | Pār. Izm. | Ieņ. no Līdzdal. | Ieņ. Pār. Ilg. Ieg. | Pār. Proc. Ieņ. | Fin. Ieg. Vērt. Izm. | Proc. Izm. | Ārkārtas Ieņ. | Ārkārtas Izm. | Peļņa pirms UIN | UIN | Peļņa pēc UIN | Citi Nod. | Ārkārtas Divid. | Tīrā Peļņa |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1429801 | 31610965 | 241731 | NULL | NULL | NULL | NULL | NULL | NULL | 179098 | 62633 | 0 | 126 | 0 | 10 | 0 | 0 | 1142 | 0 | 0 | NULL | NULL | 63639 | 0 | 63639 | NULL | 0 | 63639 |
| 1781608 | 32940124 | 180550 | NULL | NULL | NULL | NULL | NULL | NULL | 131077 | 49473 | 0 | 8166 | 0 | 152 | 0 | 0 | 1725 | 0 | 0 | NULL | NULL | 42880 | 0 | 42880 | NULL | 0 | 42880 |
| 1938860 | 33710462 | 200030 | NULL | NULL | NULL | NULL | NULL | NULL | 104192 | 95838 | 0 | 282 | 1188 | 301 | 0 | 0 | 1725 | 0 | 0 | NULL | NULL | 98168 | 0 | 98168 | NULL | 0 | 98168 |
| 2058021 | 34510161 | 152198 | NULL | NULL | NULL | NULL | NULL | NULL | 100828 | 51370 | 0 | 721 | 0 | 1296 | 0 | 0 | 1725 | 0 | 0 | NULL | NULL | 51078 | 0 | 51078 | NULL | 0 | 51078 |
| 2351144 | 35614666 | 282025 | NULL | NULL | NULL | NULL | NULL | NULL | 187743 | 94282 | 0 | 36191 | 0 | 534 | 0 | 0 | 1725 | 0 | 0 | NULL | NULL | 59282 | 0 | 59282 | NULL | 0 | 59282 |
[balance_sheets]
| Statement ID | File ID | Nauda | Īst. Vērtspapīri | Debitori | Krājumi | Apgrozāmie Līdz. | Ilg. Fin. Ieguld. | Pamatlīdzekļi | Nemater. Ieguld. | Kopā Ilgter. Ieguld. | Aktīvi Kopā | Mājokļa Rem. Maks. | Īsterm. Saistības | Ilgterm. Saistības | Uzkrājumi | Pašu Kapitāls | Pasīvi Kopā |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1429801 | 31610965 | 2584 | 0 | 153242 | 19170 | 174996 | 0 | 281057 | 0 | 281057 | 456053 | NULL | 178614 | 211000 | 0 | 66439 | 456053 |
| 1781608 | 32940124 | 18007 | 0 | 82303 | 3000 | 103310 | 0 | 272215 | 0 | 272215 | 375525 | NULL | 230206 | 36000 | 0 | 109319 | 375525 |
| 1938860 | 33710462 | 1601 | 0 | 57725 | 10665 | 69991 | 0 | 357619 | 0 | 357619 | 427610 | NULL | 169123 | 51000 | 0 | 207487 | 427610 |
| 2058021 | 34510161 | 7040 | 0 | 80107 | 8174 | 95321 | 0 | 419263 | 0 | 419263 | 514584 | NULL | 205019 | 51000 | 0 | 258565 | 514584 |
| 2351144 | 35614666 | 2005 | 0 | 72050 | 7151 | 81206 | 0 | 471336 | 0 | 471336 | 552542 | NULL | 183695 | 51000 | 0 | 317847 | 552542 |
[pdb_nm_komersantu_samaksato_nodoklu_kopsumas_odata]
| Reģ. Kods | Nosaukums | Gads | Forma | NACE kods | Adreses ATVK | Adreses ATVK nos. | Nodokļi kopā (tūkst. EUR) | IIN (tūkst. EUR) | VSAOI (tūkst. EUR) | Vid. darb. sk. |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 40203266174 | SIA "HRBI" | 2024 | sabiedrība ar ierobežotu atbildību | 7412 | 025200 | Bauska | 28.73 | 2.25 | 6.55 | 1 |
| 40203266174 | SIA "HRBI" | 2023 | sabiedrība ar ierobežotu atbildību | 9001 | 025200 | Bauska | 30.52 | 3.16 | 8.16 | 1 |
| 40203266174 | SIA "HRBI" | 2022 | sabiedrība ar ierobežotu atbildību | 9001 | 025200 | Bauska | 33.31 | 2.20 | 5.85 | 1 |
[pdb_pvnmaksataji_odata]
| PVN Nr. | Nosaukums | Aktīvs | Reģistrēts | Būvn. pazīme | PVN139_2_pazime | Izslēgts |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 40203266174 | SIA "HRBI" | ir | 16.02.2021 | nav | nav |
[reitings_uznemumi]
| Reģ. Kods | Nosaukums | Reitings | Skaidrojums | Atjaunots |
|---|---|---|---|---|
| 40203266174 | SIA "HRBI" | B | Jāuzlabo saistību izpilde | 12.08.2026 |
Juridiskā adrese ir Miera iela 45, Bauska, Bauskas nov., LV-3901.
2025. gadā uzņēmuma apgrozījums bija 282 025 EUR, un peļņa bija 59 282 EUR.
2025. gadā uzņēmumā vidēji bija nodarbināti 1 darbinieki.
Kopējais likviditātes koeficients (current ratio) 2025. gadā bija 0,44 — apgrozāmie līdzekļi attiecībā pret īstermiņa saistībām. Ātrās likviditātes koeficients (quick ratio): 0,40.
Altmana Z'-indekss (1983. gada modelis privātiem uzņēmumiem) 2025. gadā bija 1,77, kas ir bīstamajā zonā (paaugstināts maksātnespējas risks). Aprēķins ir informatīvs un nav finanšu konsultācija.
Saskaņā ar VID publiskajiem datiem, uzņēmums ir reģistrēts kā aktīvs PVN maksātājs.
2024. gadā uzņēmums valsts kopbudžetā samaksāja aptuveni 28 730 EUR VID administrētajos nodokļos, tostarp iedzīvotāju ienākuma nodoklī 2 250 EUR un VSAOI 6 550 EUR (VID atvērtie dati).
VID nodokļu maksātāja reitings ir "B" — Jāuzlabo saistību izpilde.
Uzņēmuma galvenā reģistrētā darbības nozare saskaņā ar NACE klasifikatoru ir: Grafiskā dizaina un vizuālās komunikācijas pakalpojumi.
Lapas ģenerēšanas datums: 31-08-2026