SIA "Draft Creative" (reģ. Nr. 40203332094) — sabiedrība ar ierobežotu atbildību, statuss: Aktīvs, reģ. datums: 2021-07-15. Jaunākais gada pārskats (2025): apgrozījums 168 259 EUR, peļņa 42 008 EUR, darbinieku skaits: 1. Kopējais likviditātes koeficients: 4,84 (2025). VID nodokļu maksātāja reitings: B.
Pamatdarbība: Grafiskā dizaina un vizuālās komunikācijas pakalpojumi
| Reģistrācijas Nr. | 40203332094 |
| Statuss | Aktīvs |
| Juridiskā Forma | Sabiedrība ar ierobežotu atbildību (SIA) |
| Reģistrs | Komercreģistrs |
| Reģistrēts | 2021-07-15 |
| Darbība izbeigta | — |
| Slēgts | — |
| SEPA ID | LV36ZZZ40203332094 |
| Juridiskā adrese | Kalnrozes iela 14 - 2, Salaspils, Salaspils nov., LV-2121 |
UR datu kopija atjaunota: 2026-08-30
| Gads | Apgrozījums | Peļņa | Aktīvi | Darbinieki |
|---|---|---|---|---|
| 2025 | 168 259 EUR | 42 008 EUR | 72 473 EUR | 1 |
| 2024 | 53 971 EUR | 4 425 EUR | 34 829 EUR | 1 |
| 2023 | 44 497 EUR | 8 536 EUR | 27 322 EUR | 1 |
| 2022 | 30 618 EUR | 16 114 EUR | 17 074 EUR | 1 |
| Periods | Nodokļi kopā (tūkst. EUR) | IIN (tūkst. EUR) | VSAOI (tūkst. EUR) | Darbinieki |
|---|---|---|---|---|
| 2026. gada 2. ceturksnis | -1.9 | 0.92 | 1.02 | 1 |
| 2026. gada 1. ceturksnis | 1.24 | 0.89 | 0.97 | 1 |
| 2025. gada 4. ceturksnis | 9.49 | 0.92 | 1.01 | 1 |
| 2024 | 6.80 | 3.44 | 4.26 | 1 |
| 2023 | 1.64 | 1.07 | 0.88 | 0 |
| 2022 | 0.55 | 0.21 | 0.34 | 0 |
| Periods | Vidējā bruto alga (EUR) (alga uz papīra) | Aptuvenā neto alga (EUR) (alga uz rokas) |
|---|---|---|
| 2026. gada 2. ceturksnis | *** | *** |
| 2026. gada 1. ceturksnis | *** | *** |
| 2025. gada 4. ceturksnis | *** | *** |
| 2024 | *** | *** |
| 2023 | — | — |
| 2022 | — | — |
* *** — periodos, kad uzņēmumā ir mazāk nekā 3 darbinieki, algas aprēķins tiek slēpts privātuma aizsardzībai: dati VID publikācijā ir, bet vidējā alga atklātu konkrētu personu atalgojumu.
| Peļņas vai zaudējumu aprēķins | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 |
|---|---|---|---|---|
| Neto apgrozījums | 168 259 EUR | 53 971 EUR | 44 497 EUR | 30 618 EUR |
| Bruto peļņa | 62 981 EUR | 7 212 EUR | 10 800 EUR | 18 774 EUR |
| Peļņa pirms nodokļiem | 43 258 EUR | 4 425 EUR | 8 536 EUR | 16 114 EUR |
| UIN nodoklis | 1 250 EUR | 0 EUR | 0 EUR | 0 EUR |
| Tīrā peļņa | 42 008 EUR | 4 425 EUR | 8 536 EUR | 16 114 EUR |
| Pozīcija | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 |
|---|---|---|---|---|
| Aktīvi kopā | 72 473 EUR | 34 829 EUR | 27 322 EUR | 17 074 EUR |
| Apgrozāmie līdzekļi | 30 859 EUR | 27 228 EUR | 15 741 EUR | 4 376 EUR |
| Pašu kapitāls | 66 093 EUR | 29 085 EUR | 24 660 EUR | 16 124 EUR |
| Īstermiņa saistības | 6 380 EUR | 5 744 EUR | 2 662 EUR | 950 EUR |
| Ilgtermiņa saistības | 0 EUR | 0 EUR | 0 EUR | 0 EUR |
Dati nav pieejami.
Signāli no atvērtajiem datiem (UR, VID, PTAC). Nodokļu parāda summa un komercķīlas atvērtajos datos nav publicētas — tās pārbaudiet VID parādnieku datubāzē un UR informācijas portālā.
Trīs lomas, kuru naudu nedrīkst saskaitīt: saņēmējam tas ir saņemtais atbalsts, partnerim avotā naudas datu nav, izpildītājam — nopelnīts piegādes līgums (bez PVN). Avots: CFLA ES fondu projekti.
Ielādē peļņas datus...
Ielādē apgrozījuma datus...
Ielādē darbinieku skaita datus...
Ielādē salīdzinošos datus...
| Rādītājs | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 |
|---|---|---|---|---|
| Kopējais likviditātes koeficients (Current Ratio) Apgrozāmie līdzekļi / Īstermiņa saistības |
4,84 | 4,74 | 5,91 | 4,61 |
| Ātrās likviditātes koeficients (Quick Ratio) (Apgrozāmie līdzekļi − Krājumi) / Īstermiņa saistības |
4,00 | 3,86 | 4,39 | 4,61 |
| Tīrās peļņas rentabilitāte Tīrā peļņa / Neto apgrozījums |
24,97 % | 8,20 % | 19,18 % | 52,63 % |
| Aktīvu rentabilitāte (ROA) Tīrā peļņa / Aktīvi kopā |
57,96 % | 12,70 % | 31,24 % | 94,38 % |
| Pašu kapitāla rentabilitāte (ROE) Tīrā peļņa / Pašu kapitāls |
63,56 % | 15,21 % | 34,61 % | 99,94 % |
| Saistību / pašu kapitāla attiecība (D/E) Saistības kopā / Pašu kapitāls |
0,10 | 0,20 | 0,11 | 0,06 |
| Procentu seguma koeficients (IC) EBIT / Procentu izmaksas |
— | 82,94 | — | — |
| Aktīvu aprites koeficients Neto apgrozījums / Aktīvi kopā |
2,32 | 1,55 | 1,63 | 1,79 |
| Kapitāla efektivitāte (ROCE) EBIT / Ieguldītais kapitāls |
65,45 % | 15,40 % | 34,61 % | 99,94 % |
| Altmana Z'-indekss (maksātnespējas risks) Z' (1983) = 0,717·A + 0,847·B + 3,107·C + 0,420·D + 0,998·E |
9,54 | 5,22 | 7,59 | 12,79 |
* Aprēķins veikts pēc Altmana 1983. gada modeļa privātiem uzņēmumiem.
SIA "Draft Creative" ir uzņēmums, kas darbojas jau vairākus gadus un pamazām nostiprinās tirgū.
Pamatojoties uz 2025. gada datiem, tam ir lieli brīvie līdzekļi, kas netiek pietiekami ieguldīti attīstībā.
Uzņēmuma kontos ir pārāk daudz neizmantotas naudas, kas varētu strādāt.
Papildus tam, uzņēmums demonstrē augstu rentabilitāti un spēcīgas tirgus pozīcijas.
Uzņēmums efektīvi izmanto savus aktīvus peļņas gūšanai.
Tas nodrošina arī izcilu atdevi no pašu kapitāla, kas apliecina augstu ieguldījumu efektivitāti.
Finansiālo stabilitāti pastiprina zems saistību līmenis, kas norāda uz neatkarību no kreditoriem.
Uzņēmums spēj ātri un efektīvi pārvērst savus aktīvus ieņēmumos.
Uzņēmums demonstrē spēju efektīvi izmantot visu kapitālu vērtības radīšanai.
Noslēgumā, uzņēmuma finanšu noturība ir augsta, kas liecina par ilgtspējīgu darbību.
* Šis apraksts ir informatīvs. Analīze ir vispārīga un neņem vērā konkrētās nozares specifiku. Apraksts balstīts uz publiski pieejamiem uzņēmuma finanšu datiem un uz aprēķiniem sadaļā 'Finanšu Rādītāji un Riska Analīze'.
| Pozīcija | Uzņēmums | Apgrozījums, € | Peļņa, € | Marža | Darb. VID | Apgroz./darb., € VID | ~ Bruto alga/mēn. VID |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1 | SIA "HK LATVIA" | 882 050 | 136 493 | 15,5 % | 11 | 80 186 | 2 113 (2026 Q2) |
| 2 | SIA "AJ LATVIA" | 448 651 | 11 120 | 2,5 % | 2 | 224 326 | *** |
| 3 | SIA "SBAD" | 358 296 | 82 834 | 23,1 % | 4 | 89 574 | 1 770 (2026 Q2) |
| 4 | SIA "HRBI" | 282 025 | 59 282 | 21,0 % | 1 | 282 025 | *** |
| 5 | "Hyperreal Studios" SIA | 281 616 | 42 184 | 15,0 % | 2 | 140 808 | *** |
| 6 | SIA MIMOZA DEKO | 208 627 | 67 528 | 32,4 % | 1 | 208 627 | *** |
| 7 | SIA "SNE DESIGN" | 192 795 | 61 324 | 31,8 % | 1 | 192 795 | *** |
| 8 | SIA "Draft Creative" (šis uzņēmums) | 168 259 | 42 008 | 25,0 % | 1 | 168 259 | *** |
| 9 | FIELD SIA | 158 939 | 12 222 | 7,7 % | 4 | 39 735 | 1 437 (2026 Q2) |
| 10 | SIA "Vahrushev Branding and Design" | 138 530 | 73 805 | 53,3 % | 1 | 138 530 | *** |
[register]
| Reģ.Kods | SEPA ID | Nosauk./Vārds | PirmsPēd. | Pēdiņās | AizPēd. | BezPēd.? | Reģ.TipsKods | Reģ.Tips | Subj.Veids | Subj.VeidsNos. | Reģistrēts | Izbeigts | Slēgts | Adrese | Indekss | AdresesID | Reģions | Pils./Nov. | ATVK | Pārreģ.Term. |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 40203332094 | LV36ZZZ40203332094 | SIA "Draft Creative" | SIA | Draft Creative | NULL | 0 | K | Komercreģistrs | SIA | Sabiedrība ar ierobežotu atbildību | 2021-07-15 | NULL | Salaspils nov., Salaspils, Kalnrozes iela 14 - 2 | 2121 | 119344906 | 100015485 | 100003575 | NULL | NULL |
[memorandum_date]
| ID | Reģ.Nr. | document_date | Reģ.Dat. |
|---|---|---|---|
| 10847276 | 40203332094 | 2021-06-30 | 2021-07-15 14:55:39 |
[equity_capitals]
| ID | Reģ.Nr. | equity_capital_type | equity_capital_type_text | amount | Valūta | No | Lab.Dat. |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 92812828 | 40203332094 | PAID_UP_EQUITY | Apmaksātais pamatkapitāls | 10 | EUR | 2021-07-15 | 2021-07-15 14:53:16 |
[financial_statements]
| ID | File ID | Reģ.Nr. | Avota Shēma | Avota Tips | Gads | Gada Sākums | Gada Beigas | Darb. Skaits | Noapaļošana | Valūta | created_at |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1774117 | 32696869 | 40203332094 | DokGPv1 | UGP | 2022 | 2021-07-15 | 2022-12-31 | 1 | ONES | EUR | 2023-08-11 19:01:36.011 |
| 1921460 | 33552640 | 40203332094 | DokGPv1 | UGP | 2023 | 2023-01-01 | 2023-12-31 | 1 | ONES | EUR | 2024-06-04 04:07:40.902 |
| 2070271 | 34540029 | 40203332094 | DokGPv1 | UGP | 2024 | 2024-01-01 | 2024-12-31 | 1 | ONES | EUR | 2025-06-10 05:00:33.952 |
| 2334829 | 35498258 | 40203332094 | DokGPv1 | UGP | 2025 | 2025-01-01 | 2025-12-31 | 1 | ONES | EUR | 2026-06-02 21:01:59.963 |
[income_statements]
| Statement ID | File ID | Neto Apgrozījums | Krājumu Izm.(Būtība) | Kapital. Izm.(Būtība) | Pār. Ieņ.(Būtība) | Materiālu Izm.(Būtība) | Personāla Izm.(Būtība) | Nolietojums (Būtība) | Pārd. Pašizm. | Bruto Peļņa | Pārdoš. Izm. | Admin. Izm. | Pār. Ieņ.(Funkcija) | Pār. Izm. | Ieņ. no Līdzdal. | Ieņ. Pār. Ilg. Ieg. | Pār. Proc. Ieņ. | Fin. Ieg. Vērt. Izm. | Proc. Izm. | Ārkārtas Ieņ. | Ārkārtas Izm. | Peļņa pirms UIN | UIN | Peļņa pēc UIN | Citi Nod. | Ārkārtas Divid. | Tīrā Peļņa |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1774117 | 32696869 | 30618 | NULL | NULL | NULL | NULL | NULL | NULL | 11844 | 18774 | 0 | 2610 | 0 | 50 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | NULL | NULL | 16114 | 0 | 16114 | NULL | 0 | 16114 |
| 1921460 | 33552640 | 44497 | NULL | NULL | NULL | NULL | NULL | NULL | 33697 | 10800 | 0 | 2015 | 0 | 249 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | NULL | NULL | 8536 | 0 | 8536 | NULL | 0 | 8536 |
| 2070271 | 34540029 | 53971 | NULL | NULL | NULL | NULL | NULL | NULL | 46759 | 7212 | 0 | 2218 | 0 | 515 | 0 | 0 | 0 | 0 | 54 | NULL | NULL | 4425 | 0 | 4425 | NULL | 0 | 4425 |
| 2334829 | 35498258 | 168259 | NULL | NULL | NULL | NULL | NULL | NULL | 105278 | 62981 | 64 | 10378 | 0 | 9281 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | NULL | NULL | 43258 | 1250 | 42008 | NULL | 0 | 42008 |
[balance_sheets]
| Statement ID | File ID | Nauda | Īst. Vērtspapīri | Debitori | Krājumi | Apgrozāmie Līdz. | Ilg. Fin. Ieguld. | Pamatlīdzekļi | Nemater. Ieguld. | Kopā Ilgter. Ieguld. | Aktīvi Kopā | Mājokļa Rem. Maks. | Īsterm. Saistības | Ilgterm. Saistības | Uzkrājumi | Pašu Kapitāls | Pasīvi Kopā |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1774117 | 32696869 | 3001 | 0 | 1375 | 0 | 4376 | 0 | 12698 | 0 | 12698 | 17074 | NULL | 950 | 0 | 0 | 16124 | 17074 |
| 1921460 | 33552640 | 5983 | 0 | 5710 | 4048 | 15741 | 0 | 11581 | 0 | 11581 | 27322 | NULL | 2662 | 0 | 0 | 24660 | 27322 |
| 2070271 | 34540029 | 5431 | 0 | 16765 | 5032 | 27228 | 0 | 7601 | 0 | 7601 | 34829 | NULL | 5744 | 0 | 0 | 29085 | 34829 |
| 2334829 | 35498258 | 2836 | 0 | 22653 | 5370 | 30859 | 0 | 41614 | 0 | 41614 | 72473 | NULL | 6380 | 0 | 0 | 66093 | 72473 |
[pdb_nm_komersantu_samaksato_nodoklu_kopsumas_odata]
| Reģ. Kods | Nosaukums | Gads | Forma | NACE kods | Adreses ATVK | Adreses ATVK nos. | Nodokļi kopā (tūkst. EUR) | IIN (tūkst. EUR) | VSAOI (tūkst. EUR) | Vid. darb. sk. |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 40203332094 | SIA "Draft Creative" | 2024 | sabiedrība ar ierobežotu atbildību | 7412 | 045200 | Salaspils | 6.80 | 3.44 | 4.26 | 1 |
| 40203332094 | SIA "Draft Creative" | 2023 | sabiedrība ar ierobežotu atbildību | 5911 | 045200 | Salaspils | 1.64 | 1.07 | 0.88 | 0 |
| 40203332094 | SIA "Draft Creative" | 2022 | sabiedrība ar ierobežotu atbildību | 5911 | 045200 | Salaspils | 0.55 | 0.21 | 0.34 | 0 |
[pdb_pvnmaksataji_odata]
| PVN Nr. | Nosaukums | Aktīvs | Reģistrēts | Būvn. pazīme | PVN139_2_pazime | Izslēgts |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 40203332094 | SIA "Draft Creative" | ir | 28.08.2023 | nav | nav |
[reitings_uznemumi]
| Reģ. Kods | Nosaukums | Reitings | Skaidrojums | Atjaunots |
|---|---|---|---|---|
| 40203332094 | SIA "Draft Creative" | B | Jāuzlabo saistību izpilde | 12.08.2026 |
Juridiskā adrese ir Kalnrozes iela 14 - 2, Salaspils, Salaspils nov., LV-2121.
2025. gadā uzņēmuma apgrozījums bija 168 259 EUR, un peļņa bija 42 008 EUR.
2025. gadā uzņēmumā vidēji bija nodarbināti 1 darbinieki.
Kopējais likviditātes koeficients (current ratio) 2025. gadā bija 4,84 — apgrozāmie līdzekļi attiecībā pret īstermiņa saistībām. Ātrās likviditātes koeficients (quick ratio): 4,00.
Altmana Z'-indekss (1983. gada modelis privātiem uzņēmumiem) 2025. gadā bija 9,54, kas ir drošajā zonā (zems maksātnespējas risks). Aprēķins ir informatīvs un nav finanšu konsultācija.
Saskaņā ar VID publiskajiem datiem, uzņēmums ir reģistrēts kā aktīvs PVN maksātājs.
2024. gadā uzņēmums valsts kopbudžetā samaksāja aptuveni 6 800 EUR VID administrētajos nodokļos, tostarp iedzīvotāju ienākuma nodoklī 3 440 EUR un VSAOI 4 260 EUR (VID atvērtie dati).
VID nodokļu maksātāja reitings ir "B" — Jāuzlabo saistību izpilde.
Uzņēmuma galvenā reģistrētā darbības nozare saskaņā ar NACE klasifikatoru ir: Grafiskā dizaina un vizuālās komunikācijas pakalpojumi.
Lapas ģenerēšanas datums: 31-08-2026