SIA "STANDSON" (reģ. Nr. 40203268048) — sabiedrība ar ierobežotu atbildību, statuss: Aktīvs, reģ. datums: 2020-10-21. Jaunākais gada pārskats (2025): apgrozījums 0 EUR, zaudējumi 1 141 EUR, darbinieku skaits: 1. Kopējais likviditātes koeficients: 15,32 (2025). VID nodokļu maksātāja reitings: A.
Pamatdarbība: Arhitektūra
| Reģistrācijas Nr. | 40203268048 |
| Statuss | Aktīvs |
| Juridiskā Forma | Sabiedrība ar ierobežotu atbildību (SIA) |
| Reģistrs | Komercreģistrs |
| Reģistrēts | 2020-10-21 |
| Darbība izbeigta | — |
| Slēgts | — |
| SEPA ID | LV59ZZZ40203268048 |
| Juridiskā adrese | Mednieku iela 19 k-2 - 68, Ogre, Ogres nov., LV-5001 |
UR datu kopija atjaunota: 2026-11-03
| Gads | Apgrozījums | Peļņa | Aktīvi | Darbinieki |
|---|---|---|---|---|
| 2025 | 0 EUR | -1 141 EUR | 1 747 EUR | 1 |
| 2024 | 0 EUR | -114 EUR | 2 838 EUR | 0 |
| 2023 | 0 EUR | -137 EUR | 2 938 EUR | 0 |
| 2022 | 0 EUR | -123 EUR | 3 058 EUR | 0 |
| 2021 | 8 222 EUR | 3 137 EUR | 3 148 EUR | 0 |
| Periods | Nodokļi kopā (tūkst. EUR) | IIN (tūkst. EUR) | VSAOI (tūkst. EUR) | Darbinieki |
|---|---|---|---|---|
| 2026. gada 3. ceturksnis | 6.09 | 1.52 | 3.73 | 3 |
| 2026. gada 2. ceturksnis | 14.36 | 3.79 | 6.74 | 3 |
| 2026. gada 1. ceturksnis | 1.31 | 0.36 | 0.82 | 1 |
| 2024 | 0.04 | 0.00 | 0.00 | 0 |
| 2023 | 0.05 | 0.00 | 0.00 | 0 |
| 2022 | -0.07 | 0.00 | 0.00 | 0 |
| Periods | Vidējā bruto alga (EUR) (alga uz papīra) | Aptuvenā neto alga (EUR) (alga uz rokas) |
|---|---|---|
| 2026. gada 3. ceturksnis | 1 215.74 | ~ 950.87 |
| 2026. gada 2. ceturksnis | 2 196.80 | ~ 1 605.02 |
| 2026. gada 1. ceturksnis | *** | *** |
| 2024 | — | — |
| 2023 | — | — |
| 2022 | — | — |
* *** — periodos, kad uzņēmumā ir mazāk nekā 3 darbinieki, algas aprēķins tiek slēpts privātuma aizsardzībai: dati VID publikācijā ir, bet vidējā alga atklātu konkrētu personu atalgojumu.
| Peļņas vai zaudējumu aprēķins | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 |
|---|---|---|---|---|---|
| Neto apgrozījums | 0 EUR | 0 EUR | 0 EUR | 0 EUR | 8 222 EUR |
| Bruto peļņa | 0 EUR | 0 EUR | 0 EUR | 0 EUR | 3 200 EUR |
| Peļņa pirms nodokļiem | -1 091 EUR | -64 EUR | -87 EUR | -73 EUR | 3 137 EUR |
| UIN nodoklis | 0 EUR | 0 EUR | 0 EUR | 50 EUR | 0 EUR |
| Tīrā peļņa | -1 141 EUR | -114 EUR | -137 EUR | -123 EUR | 3 137 EUR |
| Pozīcija | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 |
|---|---|---|---|---|---|
| Aktīvi kopā | 1 747 EUR | 2 838 EUR | 2 938 EUR | 3 058 EUR | 3 148 EUR |
| Apgrozāmie līdzekļi | 1 747 EUR | 2 838 EUR | 2 938 EUR | 3 058 EUR | 3 148 EUR |
| Pašu kapitāls | 1 633 EUR | 2 774 EUR | 2 888 EUR | 3 025 EUR | 3 148 EUR |
| Īstermiņa saistības | 114 EUR | 64 EUR | 0 EUR | 0 EUR | 0 EUR |
| Ilgtermiņa saistības | 0 EUR | 0 EUR | 50 EUR | 33 EUR | 0 EUR |
Dati nav pieejami.
Signāli no atvērtajiem datiem (UR, VID, PTAC). Nodokļu parāda summa un komercķīlas atvērtajos datos nav publicētas — tās pārbaudiet VID parādnieku datubāzē un UR informācijas portālā.
Ielādē peļņas datus...
Ielādē apgrozījuma datus...
Ielādē darbinieku skaita datus...
Ielādē salīdzinošos datus...
| Rādītājs | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 |
|---|---|---|---|---|---|
| Kopējais likviditātes koeficients (Current Ratio) Apgrozāmie līdzekļi / Īstermiņa saistības |
15,32 | 44,34 | — | — | — |
| Ātrās likviditātes koeficients (Quick Ratio) (Apgrozāmie līdzekļi − Krājumi) / Īstermiņa saistības |
15,32 | 44,34 | — | — | — |
| Tīrās peļņas rentabilitāte Tīrā peļņa / Neto apgrozījums |
— | — | — | — | 38,15 % |
| Aktīvu rentabilitāte (ROA) Tīrā peļņa / Aktīvi kopā |
-65,31 % | -4,02 % | -4,66 % | -4,02 % | 99,65 % |
| Pašu kapitāla rentabilitāte (ROE) Tīrā peļņa / Pašu kapitāls |
-69,87 % | -4,11 % | -4,74 % | -4,07 % | 99,65 % |
| Saistību / pašu kapitāla attiecība (D/E) Saistības kopā / Pašu kapitāls |
0,07 | 0,02 | 0,02 | 0,01 | 0,00 |
| Procentu seguma koeficients (IC) EBIT / Procentu izmaksas |
— | — | -42,50 | — | — |
| Aktīvu aprites koeficients Neto apgrozījums / Aktīvi kopā |
0,00 | 0,00 | 0,00 | 0,00 | 2,61 |
| Kapitāla efektivitāte (ROCE) EBIT / Ieguldītais kapitāls |
-66,81 % | -2,31 % | -2,89 % | -2,39 % | 99,65 % |
| Altmana Z'-indekss (maksātnespējas risks) Z' (1983) = 0,717·A + 0,847·B + 3,107·C + 0,420·D + 0,998·E |
5,54 | 19,66 | 25,72 | 39,98 | 7,27 |
* Aprēķins veikts pēc Altmana 1983. gada modeļa privātiem uzņēmumiem.
SIA "STANDSON" ir stabils uzņēmums ar gandrīz desmit gadu darbību, kas jau ieguvis savu vietu nozarē.
Pamatojoties uz 2025. gada datiem, tā likviditāte ir pārmērīgi augsta, kas var liecināt par neefektīvu līdzekļu izmantošanu.
Uzņēmuma kontos ir pārāk daudz neizmantotas naudas, kas varētu strādāt.
Uzņēmuma aktīvi šobrīd rada zaudējumus, nevis peļņu — resursi netiek izmantoti vērtības radīšanai
Pašu kapitāls rada zaudējumus — īpašnieku ieguldījums pārskata periodā ir sarucis
Finansiālo stabilitāti pastiprina zems saistību līmenis, kas norāda uz neatkarību no kreditoriem.
Uzņēmuma resursi tiek neefektīvi izmantoti ieņēmumu radīšanai.
Ieguldītais kapitāls rada zaudējumus, kas liecina par nerentablu pamatdarbību
Noslēgumā, uzņēmuma finanšu noturība ir augsta, kas liecina par ilgtspējīgu darbību.
* Šis apraksts ir informatīvs. Analīze ir vispārīga un neņem vērā konkrētās nozares specifiku. Apraksts balstīts uz publiski pieejamiem uzņēmuma finanšu datiem un uz aprēķiniem sadaļā 'Finanšu Rādītāji un Riska Analīze'.
| Pozīcija | Uzņēmums | Apgrozījums, € | Peļņa, € | Marža | Darb. VID | Apgroz./darb., € VID | ~ Bruto alga/mēn. VID |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1 | "SARMA & NORDE Arhitekti" SIA | 5 509 301 | 651 170 | 11,8 % | 30 | 183 643 | 1 677 (2026 Q3) |
| 2 | SIA "BM-projekts" | 3 773 399 | 302 273 | 8,0 % | 48 | 78 612 | 2 054 (2026 Q3) |
| 3 | Vilnis Mičulis SIA | 2 358 831 | 531 733 | 22,5 % | 11 | 214 439 | 1 696 (2026 Q3) |
| 4 | SIA "Livland Group" | 2 272 424 | 601 539 | 26,5 % | 38 | 59 801 | 492 (2026 Q3) |
| 5 | SIA "ARHIS ARHITEKTI" | 1 990 028 | 2 791 | 0,1 % | 23 | 86 523 | 1 571 (2026 Q3) |
| 6 | SIA "MARK ARHITEKTI" | 1 924 404 | 97 992 | 5,1 % | 19 | 101 284 | 1 464 (2026 Q3) |
| 7 | SIA "TECTUM" | 1 895 784 | 702 228 | 37,0 % | 8 | 236 973 | 2 580 (2026 Q3) |
| 8 | Open Architecture Design SIA | 1 890 402 | 254 798 | 13,5 % | 33 | 57 285 | 2 347 (2026 Q3) |
| 9 | SIA "Diānas Zalānes projektu birojs" | 1 834 890 | 191 961 | 10,5 % | 8 | 229 361 | 2 228 (2026 Q3) |
| 10 | SIA "Neoprojekts" | 1 680 205 | -35 076 | -2,1 % | 14 | 120 015 | 1 252 (2026 Q3) |
| 951 | SIA "STANDSON" (šis uzņēmums) | 0 | -1 141 | — | 3 | — | 1 216 (2026 Q3) |
[register]
| Reģ.Kods | SEPA ID | Nosauk./Vārds | PirmsPēd. | Pēdiņās | AizPēd. | BezPēd.? | Reģ.TipsKods | Reģ.Tips | Subj.Veids | Subj.VeidsNos. | Reģistrēts | Izbeigts | Slēgts | Adrese | Indekss | AdresesID | Reģions | Pils./Nov. | ATVK | Pārreģ.Term. |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 40203268048 | LV59ZZZ40203268048 | SIA "STANDSON" | SIA | STANDSON | NULL | 0 | K | Komercreģistrs | SIA | Sabiedrība ar ierobežotu atbildību | 2020-10-21 | NULL | Ogres nov., Ogre, Mednieku iela 19 k-2 - 68 | 5001 | 117666536 | 100015356 | 100003470 | 0740201 | NULL |
[memorandum_date]
| ID | Reģ.Nr. | document_date | Reģ.Dat. |
|---|---|---|---|
| 10115511 | 40203268048 | 2020-10-12 | 2020-10-21 08:01:21 |
[equity_capitals]
| ID | Reģ.Nr. | equity_capital_type | equity_capital_type_text | amount | Valūta | No | Lab.Dat. |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 92770028 | 40203268048 | PAID_UP_EQUITY | Apmaksātais pamatkapitāls | 10 | EUR | 2020-10-21 | 2020-10-21 10:42:51 |
[financial_statements]
| ID | File ID | Reģ.Nr. | Avota Shēma | Avota Tips | Gads | Gada Sākums | Gada Beigas | Darb. Skaits | Noapaļošana | Valūta | created_at |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1319678 | 30688021 | 40203268048 | DokGPv1 | UGP | 2021 | 2020-10-21 | 2021-12-31 | 0 | ONES | EUR | 2022-03-22 15:09:35.284 |
| 1819497 | 33182766 | 40203268048 | DokGPv1 | UGP | 2023 | 2023-01-01 | 2023-12-31 | 0 | ONES | EUR | 2024-03-11 22:26:10.143 |
| 1985122 | 34272799 | 40203268048 | DokGPv1 | UGP | 2024 | 2024-01-01 | 2024-12-31 | 0 | ONES | EUR | 2025-04-18 03:00:19.149 |
| 2220673 | 35331157 | 40203268048 | DokGPv1 | UGP | 2025 | 2025-01-01 | 2025-12-31 | 1 | ONES | EUR | 2026-05-05 17:01:44.491 |
| 1710379 | 32386931 | 40203268048 | DokGPv1 | UGP | 2022 | 2022-01-01 | 2022-12-31 | 0 | ONES | EUR | 2023-05-11 21:01:48.932 |
[income_statements]
| Statement ID | File ID | Neto Apgrozījums | Krājumu Izm.(Būtība) | Kapital. Izm.(Būtība) | Pār. Ieņ.(Būtība) | Materiālu Izm.(Būtība) | Personāla Izm.(Būtība) | Nolietojums (Būtība) | Pārd. Pašizm. | Bruto Peļņa | Pārdoš. Izm. | Admin. Izm. | Pār. Ieņ.(Funkcija) | Pār. Izm. | Ieņ. no Līdzdal. | Ieņ. Pār. Ilg. Ieg. | Pār. Proc. Ieņ. | Fin. Ieg. Vērt. Izm. | Proc. Izm. | Ārkārtas Ieņ. | Ārkārtas Izm. | Peļņa pirms UIN | UIN | Peļņa pēc UIN | Citi Nod. | Ārkārtas Divid. | Tīrā Peļņa |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1319678 | 30688021 | 8222 | NULL | NULL | NULL | NULL | NULL | NULL | 5022 | 3200 | 0 | 63 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | NULL | NULL | 3137 | 0 | 3137 | NULL | 0 | 3137 |
| 1710379 | 32386931 | 0 | NULL | NULL | NULL | NULL | NULL | NULL | 0 | 0 | 0 | 73 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | NULL | NULL | -73 | 50 | -123 | NULL | 0 | -123 |
| 1819497 | 33182766 | 0 | NULL | NULL | NULL | NULL | NULL | NULL | 0 | 0 | 0 | 85 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 2 | NULL | NULL | -87 | 0 | -87 | NULL | 0 | -137 |
| 1985122 | 34272799 | 0 | NULL | NULL | NULL | NULL | NULL | NULL | 0 | 0 | 16 | 48 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | NULL | NULL | -64 | 0 | -64 | NULL | 0 | -114 |
| 2220673 | 35331157 | 0 | NULL | NULL | NULL | NULL | NULL | NULL | 0 | 0 | 997 | 94 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | NULL | NULL | -1091 | 0 | -1091 | NULL | 0 | -1141 |
[balance_sheets]
| Statement ID | File ID | Nauda | Īst. Vērtspapīri | Debitori | Krājumi | Apgrozāmie Līdz. | Ilg. Fin. Ieguld. | Pamatlīdzekļi | Nemater. Ieguld. | Kopā Ilgter. Ieguld. | Aktīvi Kopā | Mājokļa Rem. Maks. | Īsterm. Saistības | Ilgterm. Saistības | Uzkrājumi | Pašu Kapitāls | Pasīvi Kopā |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1319678 | 30688021 | 3058 | 0 | 90 | 0 | 3148 | 0 | 0 | 0 | 0 | 3148 | NULL | 0 | 0 | 0 | 3148 | 3148 |
| 1710379 | 32386931 | 3058 | 0 | 0 | 0 | 3058 | 0 | 0 | 0 | 0 | 3058 | NULL | 0 | 33 | 0 | 3025 | 3058 |
| 1819497 | 33182766 | 2938 | 0 | 0 | 0 | 2938 | 0 | 0 | 0 | 0 | 2938 | NULL | 0 | 50 | 0 | 2888 | 2938 |
| 1985122 | 34272799 | 2838 | 0 | 0 | 0 | 2838 | 0 | 0 | 0 | 0 | 2838 | NULL | 64 | 0 | 0 | 2774 | 2838 |
| 2220673 | 35331157 | 1747 | 0 | 0 | 0 | 1747 | 0 | 0 | 0 | 0 | 1747 | NULL | 114 | 0 | 0 | 1633 | 1747 |
[pdb_nm_komersantu_samaksato_nodoklu_kopsumas_odata]
| Reģ. Kods | Nosaukums | Gads | Forma | NACE kods | Adreses ATVK | Adreses ATVK nos. | Nodokļi kopā (tūkst. EUR) | IIN (tūkst. EUR) | VSAOI (tūkst. EUR) | Vid. darb. sk. |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 40203268048 | SIA "STANDSON" | 2024 | sabiedrība ar ierobežotu atbildību | 7111 | 040010 | Ogre | 0.04 | 0.00 | 0.00 | 0 |
| 40203268048 | SIA "STANDSON" | 2023 | sabiedrība ar ierobežotu atbildību | 4669 | 040010 | Ogre | 0.05 | 0.00 | 0.00 | 0 |
| 40203268048 | SIA "STANDSON" | 2022 | sabiedrība ar ierobežotu atbildību | 4669 | 040010 | Ogre | -0.07 | 0.00 | 0.00 | 0 |
[pdb_pvnmaksataji_odata]
| PVN Nr. | Nosaukums | Aktīvs | Reģistrēts | Būvn. pazīme | PVN139_2_pazime | Izslēgts |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 40203268048 | SIA "STANDSON" | ir | 04.12.2020 | nav | nav |
[reitings_uznemumi]
| Reģ. Kods | Nosaukums | Reitings | Skaidrojums | Atjaunots |
|---|---|---|---|---|
| 40203268048 | SIA "STANDSON" | A | Laba saistību izpilde | 06.10.2026 |
Juridiskā adrese ir Mednieku iela 19 k-2 - 68, Ogre, Ogres nov., LV-5001.
2025. gadā uzņēmuma apgrozījums bija 0 EUR, un zaudējumi bija 1 141 EUR.
2025. gadā uzņēmumā vidēji bija nodarbināti 1 darbinieki.
Kopējais likviditātes koeficients (current ratio) 2025. gadā bija 15,32 — apgrozāmie līdzekļi attiecībā pret īstermiņa saistībām. Ātrās likviditātes koeficients (quick ratio): 15,32.
Altmana Z'-indekss (1983. gada modelis privātiem uzņēmumiem) 2025. gadā bija 5,54, kas ir drošajā zonā (zems maksātnespējas risks). Aprēķins ir informatīvs un nav finanšu konsultācija.
Saskaņā ar VID publiskajiem datiem, uzņēmums ir reģistrēts kā aktīvs PVN maksātājs.
2024. gadā uzņēmums valsts kopbudžetā samaksāja aptuveni 40 EUR VID administrētajos nodokļos (VID atvērtie dati).
VID nodokļu maksātāja reitings ir "A" — Laba saistību izpilde.
Uzņēmuma galvenā reģistrētā darbības nozare saskaņā ar NACE klasifikatoru ir: Arhitektūra.
Apgrozījums no katra uzņēmuma jaunākā iesniegtā gada pārskata.
Uzņēmumi, kas šajā sarakstā stāv tieši blakus, un tie, kas ir 5, 25, 125 un 625 vietas augstāk vai zemāk.
Lapas ģenerēšanas datums: 04-11-2026