SIA "Safīra L" (reģ. Nr. 40203268705) — sabiedrība ar ierobežotu atbildību, statuss: Aktīvs, reģ. datums: 2020-10-23. Jaunākais gada pārskats (2025): apgrozījums 28 682 EUR, peļņa 4 439 EUR, darbinieku skaits: 2. Kopējais likviditātes koeficients: 2,41 (2025). VID nodokļu maksātāja reitings: B.
Pamatdarbība: Cita augļu un dārzeņu pārstrāde un konservēšana
| Reģistrācijas Nr. | 40203268705 |
| Statuss | Aktīvs |
| Juridiskā Forma | Sabiedrība ar ierobežotu atbildību (SIA) |
| Reģistrs | Komercreģistrs |
| Reģistrēts | 2020-10-23 |
| Darbība izbeigta | — |
| Slēgts | — |
| SEPA ID | LV71ZZZ40203268705 |
| Juridiskā adrese | N. Rancāna iela 6 - 19, Rēzekne, LV-4601 |
UR datu kopija atjaunota: 2026-11-03
| Gads | Apgrozījums | Peļņa | Aktīvi | Darbinieki |
|---|---|---|---|---|
| 2025 | 28 682 EUR | 4 439 EUR | 34 759 EUR | 2 |
| 2024 | 19 688 EUR | 4 EUR | 39 643 EUR | 2 |
| 2023 | 9 732 EUR | 174 EUR | 33 443 EUR | 1 |
| 2022 | 5 157 EUR | 123 EUR | 24 520 EUR | 1 |
| 2021 | 1 834 EUR | -1 103 EUR | 16 521 EUR | 0 |
| Periods | Nodokļi kopā (tūkst. EUR) | IIN (tūkst. EUR) | VSAOI (tūkst. EUR) | Darbinieki |
|---|---|---|---|---|
| 2026. gada 3. ceturksnis | 2.63 | 1.06 | 1.58 | 1 |
| 2026. gada 2. ceturksnis | 0.78 | 0.31 | 0.46 | 1 |
| 2026. gada 1. ceturksnis | 0.62 | 0.22 | 0.33 | 1 |
| 2025. gada 4. ceturksnis | 0.43 | 0.17 | 0.26 | 1 |
| 2024 | 3.40 | 0.85 | 2.53 | 2 |
| 2023 | 0.90 | 0.19 | 0.70 | 1 |
| 2022 | 0.17 | 0.06 | 0.10 | 1 |
| Periods | Vidējā bruto alga (EUR) (alga uz papīra) | Aptuvenā neto alga (EUR) (alga uz rokas) |
|---|---|---|
| 2026. gada 3. ceturksnis | *** | *** |
| 2026. gada 2. ceturksnis | *** | *** |
| 2026. gada 1. ceturksnis | *** | *** |
| 2025. gada 4. ceturksnis | *** | *** |
| 2024 | *** | *** |
| 2023 | *** | *** |
| 2022 | *** | *** |
* *** — periodos, kad uzņēmumā ir mazāk nekā 3 darbinieki, algas aprēķins tiek slēpts privātuma aizsardzībai: dati VID publikācijā ir, bet vidējā alga atklātu konkrētu personu atalgojumu.
| Peļņas vai zaudējumu aprēķins | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 |
|---|---|---|---|---|---|
| Neto apgrozījums | 28 682 EUR | 19 688 EUR | 9 732 EUR | 5 157 EUR | 1 834 EUR |
| Bruto peļņa | -3 809 EUR | -4 687 EUR | -2 387 EUR | -172 EUR | -1 430 EUR |
| Peļņa pirms nodokļiem | 4 439 EUR | 4 EUR | 174 EUR | 123 EUR | -1 103 EUR |
| UIN nodoklis | 0 EUR | 0 EUR | 0 EUR | 0 EUR | 0 EUR |
| Tīrā peļņa | 4 439 EUR | 4 EUR | 174 EUR | 123 EUR | -1 103 EUR |
| Pozīcija | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 |
|---|---|---|---|---|---|
| Aktīvi kopā | 34 759 EUR | 39 643 EUR | 33 443 EUR | 24 520 EUR | 16 521 EUR |
| Apgrozāmie līdzekļi | 13 025 EUR | 12 021 EUR | 7 555 EUR | 4 201 EUR | 3 234 EUR |
| Pašu kapitāls | 6 437 EUR | 1 998 EUR | 1 994 EUR | 1 820 EUR | 1 697 EUR |
| Īstermiņa saistības | 5 406 EUR | 6 689 EUR | 3 430 EUR | 1 850 EUR | 1 483 EUR |
| Ilgtermiņa saistības | 22 916 EUR | 30 956 EUR | 28 019 EUR | 20 850 EUR | 13 341 EUR |
Dati nav pieejami.
Signāli no atvērtajiem datiem (UR, VID, PTAC). Nodokļu parāda summa un komercķīlas atvērtajos datos nav publicētas — tās pārbaudiet VID parādnieku datubāzē un UR informācijas portālā.
De minimis ir neliela apjoma valsts atbalsts bez Eiropas Komisijas atļaujas (parasti līdz 300 000 € trīs gados). Rādītie 2024-02-06 – 2026-08-31 piešķīrumi nav pilna vēsture: uzskaites sistēma publisko tikai kārtējo un divus iepriekšējos fiskālos gadus. Aizdevumi un galvojumi ir jāatmaksā. Avots: FM de minimis uzskaite.
Ielādē peļņas datus...
Ielādē apgrozījuma datus...
Ielādē darbinieku skaita datus...
Ielādē salīdzinošos datus...
| Rādītājs | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 |
|---|---|---|---|---|---|
| Kopējais likviditātes koeficients (Current Ratio) Apgrozāmie līdzekļi / Īstermiņa saistības |
2,41 | 1,80 | 2,20 | 2,27 | 2,18 |
| Ātrās likviditātes koeficients (Quick Ratio) (Apgrozāmie līdzekļi − Krājumi) / Īstermiņa saistības |
0,63 | 0,26 | 0,37 | 0,83 | 1,33 |
| Tīrās peļņas rentabilitāte Tīrā peļņa / Neto apgrozījums |
15,48 % | 0,02 % | 1,79 % | 2,39 % | -60,14 % |
| Aktīvu rentabilitāte (ROA) Tīrā peļņa / Aktīvi kopā |
12,77 % | 0,01 % | 0,52 % | 0,50 % | -6,68 % |
| Pašu kapitāla rentabilitāte (ROE) Tīrā peļņa / Pašu kapitāls |
68,96 % | 0,20 % | 8,73 % | 6,76 % | -65,00 % |
| Saistību / pašu kapitāla attiecība (D/E) Saistības kopā / Pašu kapitāls |
4,40 | 18,84 | 15,77 | 12,47 | 8,74 |
| Aktīvu aprites koeficients Neto apgrozījums / Aktīvi kopā |
0,83 | 0,50 | 0,29 | 0,21 | 0,11 |
| Kapitāla efektivitāte (ROCE) EBIT / Ieguldītais kapitāls |
15,12 % | 0,01 % | 0,58 % | 0,54 % | -7,33 % |
| Altmana Z'-indekss (maksātnespējas risks) Z' (1983) = 0,717·A + 0,847·B + 3,107·C + 0,420·D + 0,998·E |
1,63 | 0,66 | 0,47 | 0,39 | 0,11 |
* Aprēķins veikts pēc Altmana 1983. gada modeļa privātiem uzņēmumiem.
SIA "Safīra L" ir stabils uzņēmums ar gandrīz desmit gadu darbību, kas jau ieguvis savu vietu nozarē.
Pamatojoties uz 2025. gada datiem, tam ir komfortabla finanšu rezerve un labas pozīcijas tirgū.
Ātrās likviditātes rādītājs parāda, ka darbība ir atkarīga no krājumu pārdošanas, lai segtu parādus.
Papildus tam, uzņēmums demonstrē augstu rentabilitāti un spēcīgas tirgus pozīcijas.
Tāpat resursi tiek pārvaldīti gudri, nodrošinot augstu aktīvu atdevi.
Ieguldītais kapitāls tiek pārvaldīts efektīvi, garantējot augstu atdevi.
Darbība tiek lielā mērā finansēta ar augstu aizņemtā kapitāla īpatsvaru.
Aktīvu apgrozījums ir vidējā līmenī, kas ir līdzsvarots rādītājs.
Turklāt, ieguldītais kapitāls tiek izmantots efektīvi, nodrošinot augstu atdevi.
Kopumā, aprēķinātie finanšu noturības rādītāji ir kritiski zemi, kas prasa pastiprinātu uzmanību.
* Šis apraksts ir informatīvs. Analīze ir vispārīga un neņem vērā konkrētās nozares specifiku. Apraksts balstīts uz publiski pieejamiem uzņēmuma finanšu datiem un uz aprēķiniem sadaļā 'Finanšu Rādītāji un Riska Analīze'.
| Pozīcija | Uzņēmums | Apgrozījums, € | Peļņa, € | Marža | Darb. VID | Apgroz./darb., € VID | ~ Bruto alga/mēn. VID |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1 | SIA "Orkla Foods Latvija" | 31 606 915 | 1 682 308 | 5,3 % | 119 | 265 604 | 1 918 (2026 Q3) |
| 2 | SIA "Puratos Latvia" | 29 634 055 | 1 332 306 | 4,5 % | 158 | 187 557 | 1 777 (2026 Q3) |
| 3 | SIA "PĒRNES L" | 22 105 135 | 6 543 324 | 29,6 % | 57 | 387 809 | 1 759 (2026 Q3) |
| 4 | SIA "DIMDIŅI" | 9 864 814 | 577 714 | 5,9 % | 110 | 89 680 | 1 169 (2026 Q3) |
| 5 | SIA "Pharmeko Lettland" | 9 264 074 | 50 509 | 0,5 % | 33 | 280 730 | 1 903 (2026 Q3) |
| 6 | SIA "KRONIS" | 6 450 886 | 343 548 | 5,3 % | 62 | 104 047 | 1 751 (2026 Q3) |
| 7 | SIA "Paplāte" | 2 000 807 | 168 940 | 8,4 % | 34 | 58 847 | 918 (2026 Q3) |
| 8 | SIA "Rāmkalni Nordeco" | 1 855 957 | -1 293 901 | -69,7 % | 46 | 40 347 | 1 407 (2026 Q3) |
| 9 | SIA "SUMMUS" | 1 414 280 | -139 844 | -9,9 % | 4 | 353 570 | 1 154 (2026 Q3) |
| 10 | SIA "Lanika RD" | 1 339 330 | -7 078 | -0,5 % | 14 | 95 666 | 995 (2026 Q3) |
| 44 | SIA "Safīra L" (šis uzņēmums) | 28 682 | 4 439 | 15,5 % | 1 | 28 682 | *** |
[register]
| Reģ.Kods | SEPA ID | Nosauk./Vārds | PirmsPēd. | Pēdiņās | AizPēd. | BezPēd.? | Reģ.TipsKods | Reģ.Tips | Subj.Veids | Subj.VeidsNos. | Reģistrēts | Izbeigts | Slēgts | Adrese | Indekss | AdresesID | Reģions | Pils./Nov. | ATVK | Pārreģ.Term. |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 40203268705 | LV71ZZZ40203268705 | Sabiedrība ar ierobežotu atbildību "Safīra L" | Sabiedrība ar ierobežotu atbildību | Safīra L | NULL | 0 | K | Komercreģistrs | SIA | Sabiedrība ar ierobežotu atbildību | 2020-10-23 | NULL | Rēzekne, N. Rancāna iela 6 - 19 | 4601 | 118033523 | 0 | 100003052 | 0210000 | NULL |
[memorandum_date]
| ID | Reģ.Nr. | document_date | Reģ.Dat. |
|---|---|---|---|
| 10123159 | 40203268705 | 2020-10-09 | 2020-10-23 09:52:07 |
[deminimis]
| person_reg_nr | assign_date | assigned_amount | assigner_title | program_title | instrument_title | regul_title | project_title |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 40203268705 | 2026-08-31 | 4193 | Latvijas Investīciju un attīstības aģentūra | ESF 2021-2027.g 1.2.3.1. pasākums "Atbalsts MVU inovatīvas uzņēmējdarbības attīstībai" | 01 Tiešais maksājums (grants) | 2023/2831 Vispārējā tautsaimniecība (2023/2831) | 8536502f |
| 40203268705 | 2026-08-25 | 15489.66 | Latvijas Investīciju un attīstības aģentūra | ESF 2021-2027.g 1.2.3.1. pasākums "Atbalsts MVU inovatīvas uzņēmējdarbības attīstībai" | 01 Tiešais maksājums (grants) | 2023/2831 Vispārējā tautsaimniecība (2023/2831) | fe6f1c3d |
| 40203268705 | 2026-05-06 | 10000 | Latvijas Investīciju un attīstības aģentūra | ESF 2021-2027.g 1.2.1.4. pasākums "Atbalsts tehnoloģiju pārneses sistēmas pilnveidošanai" | 01 Tiešais maksājums (grants) | 2023/2831 Vispārējā tautsaimniecība (2023/2831) | 3d929c44 |
| 40203268705 | 2026-01-29 | 9093 | Latvijas Investīciju un attīstības aģentūra | ESF 2021-2027.g 1.2.3.1. pasākums "Atbalsts MVU inovatīvas uzņēmējdarbības attīstībai" | 01 Tiešais maksājums (grants) | 2023/2831 Vispārējā tautsaimniecība (2023/2831) | 5cf23672 |
| 40203268705 | 2025-11-27 | 2448.68 | Latvijas Investīciju un attīstības aģentūra | ESF 2021-2027.g 1.2.3.1. pasākums "Atbalsts MVU inovatīvas uzņēmējdarbības attīstībai" | 01 Tiešais maksājums (grants) | 2023/2831 Vispārējā tautsaimniecība (2023/2831) | 0d785f15 |
| 40203268705 | 2025-11-04 | 4646.63 | Latvijas Investīciju un attīstības aģentūra | ESF 2021-2027.g 1.2.3.1. pasākums "Atbalsts MVU inovatīvas uzņēmējdarbības attīstībai" | 01 Tiešais maksājums (grants) | 2023/2831 Vispārējā tautsaimniecība (2023/2831) | b5339ea7 |
| 40203268705 | 2025-08-14 | 700 | Biedrība "Latvijas Digitālais akselerators" | ANM 2.2.1.1.i. investīcija "Atbalsts Digitālo inovāciju centru un reģionālo kontaktpunktu izveidei | 01 Tiešais maksājums (grants) | 2023/2831 Vispārējā tautsaimniecība (2023/2831) | b51e7f19 |
| 40203268705 | 2024-10-18 | 1712.01 | Latvijas Investīciju un attīstības aģentūra | ESF 2021-2027.g 1.2.3.1. pasākums "Atbalsts MVU inovatīvas uzņēmējdarbības attīstībai" | 01 Tiešais maksājums (grants) | 2023/2831 Vispārējā tautsaimniecība (2023/2831) | 8e492458 |
| 40203268705 | 2024-08-13 | 6102.57 | Latvijas Investīciju un attīstības aģentūra | ESF 2021-2027.g 1.2.3.1. pasākums "Atbalsts MVU inovatīvas uzņēmējdarbības attīstībai" | 01 Tiešais maksājums (grants) | 2023/2831 Vispārējā tautsaimniecība (2023/2831) | 8643f387 |
| 40203268705 | 2024-06-14 | 5000 | Latvijas Investīciju un attīstības aģentūra | ESF 2021-2027.g 1.2.3.1. pasākums "Atbalsts MVU inovatīvas uzņēmējdarbības attīstībai" | 15 Citi | 2023/2831 Vispārējā tautsaimniecība (2023/2831) | 8643f387 |
| 40203268705 | 2024-06-13 | 1551.68 | Rēzeknes novada pašvaldība | Projektu konkurss "Atbalsts uzņēmumu radīšanai un attīstībai Rēzeknes novadā" | 01 Tiešais maksājums (grants) | 2023/2831 Vispārējā tautsaimniecība (2023/2831) | 1127fb87 |
| 40203268705 | 2024-02-06 | 6089.93 | Lauku atbalsta dienests | Vietējās ekonomikas stiprināšanas iniciatīvas | 01 Tiešais maksājums (grants) | 1407/2013 Vispārējā tautsaimniecība (1407/2013) | 174f9dbd |
[equity_capitals]
| ID | Reģ.Nr. | equity_capital_type | equity_capital_type_text | amount | Valūta | No | Lab.Dat. |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 92770523 | 40203268705 | PAID_UP_EQUITY | Apmaksātais pamatkapitāls | 2800 | EUR | 2020-10-23 | 2020-10-23 09:53:36 |
[financial_statements]
| ID | File ID | Reģ.Nr. | Avota Shēma | Avota Tips | Gads | Gada Sākums | Gada Beigas | Darb. Skaits | Noapaļošana | Valūta | created_at |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1865398 | 33386424 | 40203268705 | DokGPv1 | UGP | 2023 | 2023-01-01 | 2023-12-31 | 1 | ONES | EUR | 2024-05-05 22:00:34.74 |
| 2260476 | 35406802 | 40203268705 | DokGPv1 | UGP | 2025 | 2025-01-01 | 2025-12-31 | 2 | ONES | EUR | 2026-05-25 17:00:08.552 |
| 1339422 | 30871911 | 40203268705 | DokGPv1 | UGP | 2021 | 2020-10-23 | 2021-12-31 | 0 | ONES | EUR | 2022-04-28 11:00:20.029 |
| 1724841 | 32453684 | 40203268705 | DokGPv1 | UGP | 2022 | 2022-01-01 | 2022-12-31 | 1 | ONES | EUR | 2023-05-23 23:01:51.153 |
| 1989772 | 34295101 | 40203268705 | DokGPv1 | UGP | 2024 | 2024-01-01 | 2024-12-31 | 2 | ONES | EUR | 2025-04-26 23:00:36.206 |
[income_statements]
| Statement ID | File ID | Neto Apgrozījums | Krājumu Izm.(Būtība) | Kapital. Izm.(Būtība) | Pār. Ieņ.(Būtība) | Materiālu Izm.(Būtība) | Personāla Izm.(Būtība) | Nolietojums (Būtība) | Pārd. Pašizm. | Bruto Peļņa | Pārdoš. Izm. | Admin. Izm. | Pār. Ieņ.(Funkcija) | Pār. Izm. | Ieņ. no Līdzdal. | Ieņ. Pār. Ilg. Ieg. | Pār. Proc. Ieņ. | Fin. Ieg. Vērt. Izm. | Proc. Izm. | Ārkārtas Ieņ. | Ārkārtas Izm. | Peļņa pirms UIN | UIN | Peļņa pēc UIN | Citi Nod. | Ārkārtas Divid. | Tīrā Peļņa |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1339422 | 30871911 | 1834 | NULL | NULL | NULL | NULL | NULL | NULL | 3264 | -1430 | 79 | 667 | 1073 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | NULL | NULL | -1103 | 0 | -1103 | NULL | 0 | -1103 |
| 1724841 | 32453684 | 5157 | NULL | NULL | NULL | NULL | NULL | NULL | 5329 | -172 | 559 | 1567 | 2421 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | NULL | NULL | 123 | 0 | 123 | NULL | 0 | 123 |
| 1865398 | 33386424 | 9732 | NULL | NULL | NULL | NULL | NULL | NULL | 12119 | -2387 | 491 | 3426 | 6478 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | NULL | NULL | 174 | 0 | 174 | NULL | 0 | 174 |
| 1989772 | 34295101 | 19688 | NULL | NULL | NULL | NULL | NULL | NULL | 24375 | -4687 | 291 | 5191 | 10173 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | NULL | NULL | 4 | 0 | 4 | NULL | 0 | 4 |
| 2260476 | 35406802 | 28682 | NULL | NULL | NULL | NULL | NULL | NULL | 32491 | -3809 | 501 | 4465 | 13228 | 14 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | NULL | NULL | 4439 | 0 | 4439 | NULL | 0 | 4439 |
[balance_sheets]
| Statement ID | File ID | Nauda | Īst. Vērtspapīri | Debitori | Krājumi | Apgrozāmie Līdz. | Ilg. Fin. Ieguld. | Pamatlīdzekļi | Nemater. Ieguld. | Kopā Ilgter. Ieguld. | Aktīvi Kopā | Mājokļa Rem. Maks. | Īsterm. Saistības | Ilgterm. Saistības | Uzkrājumi | Pašu Kapitāls | Pasīvi Kopā |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1339422 | 30871911 | 1603 | 0 | 375 | 1256 | 3234 | 0 | 12369 | 918 | 13287 | 16521 | NULL | 1483 | 13341 | 0 | 1697 | 16521 |
| 1724841 | 32453684 | 1062 | 0 | 468 | 2671 | 4201 | 0 | 19320 | 999 | 20319 | 24520 | NULL | 1850 | 20850 | 0 | 1820 | 24520 |
| 1865398 | 33386424 | 968 | 0 | 315 | 6272 | 7555 | 0 | 25269 | 619 | 25888 | 33443 | NULL | 3430 | 28019 | 0 | 1994 | 33443 |
| 1989772 | 34295101 | 1253 | 0 | 504 | 10264 | 12021 | 0 | 27203 | 419 | 27622 | 39643 | NULL | 6689 | 30956 | 0 | 1998 | 39643 |
| 2260476 | 35406802 | 3121 | 0 | 309 | 9595 | 13025 | 0 | 21515 | 219 | 21734 | 34759 | NULL | 5406 | 22916 | 0 | 6437 | 34759 |
[pdb_nm_komersantu_samaksato_nodoklu_kopsumas_odata]
| Reģ. Kods | Nosaukums | Gads | Forma | NACE kods | Adreses ATVK | Adreses ATVK nos. | Nodokļi kopā (tūkst. EUR) | IIN (tūkst. EUR) | VSAOI (tūkst. EUR) | Vid. darb. sk. |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 40203268705 | Sabiedrība ar ierobežotu atbildību "Safīra L" | 2024 | sabiedrība ar ierobežotu atbildību | 1039 | 006000 | Rēzekne | 3.40 | 0.85 | 2.53 | 2 |
| 40203268705 | Sabiedrība ar ierobežotu atbildību "Safīra L" | 2023 | sabiedrība ar ierobežotu atbildību | 1039 | 006000 | Rēzekne | 0.90 | 0.19 | 0.70 | 1 |
| 40203268705 | Sabiedrība ar ierobežotu atbildību "Safīra L" | 2022 | sabiedrība ar ierobežotu atbildību | 1039 | 006000 | Rēzekne | 0.17 | 0.06 | 0.10 | 1 |
[pdb_pvnmaksataji_odata]
| PVN Nr. | Nosaukums | Aktīvs | Reģistrēts | Būvn. pazīme | PVN139_2_pazime | Izslēgts |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 40203268705 | Sabiedrība ar ierobežotu atbildību "Safīra L" | nav | 04.07.2025 | nav | ir | 21.04.2026 |
[reitings_uznemumi]
| Reģ. Kods | Nosaukums | Reitings | Skaidrojums | Atjaunots |
|---|---|---|---|---|
| 40203268705 | Sabiedrība ar ierobežotu atbildību "Safīra L" | B | Jāuzlabo saistību izpilde | 06.10.2026 |
Juridiskā adrese ir N. Rancāna iela 6 - 19, Rēzekne, LV-4601.
2025. gadā uzņēmuma apgrozījums bija 28 682 EUR, un peļņa bija 4 439 EUR.
2025. gadā uzņēmumā vidēji bija nodarbināti 2 darbinieki.
Kopējais likviditātes koeficients (current ratio) 2025. gadā bija 2,41 — apgrozāmie līdzekļi attiecībā pret īstermiņa saistībām. Ātrās likviditātes koeficients (quick ratio): 0,63.
Altmana Z'-indekss (1983. gada modelis privātiem uzņēmumiem) 2025. gadā bija 1,63, kas ir bīstamajā zonā (paaugstināts maksātnespējas risks). Aprēķins ir informatīvs un nav finanšu konsultācija.
Saskaņā ar VID publiskajiem datiem, uzņēmums nav reģistrēts kā aktīvs PVN maksātājs.
2024. gadā uzņēmums valsts kopbudžetā samaksāja aptuveni 3 400 EUR VID administrētajos nodokļos, tostarp iedzīvotāju ienākuma nodoklī 850 EUR un VSAOI 2 530 EUR (VID atvērtie dati).
VID nodokļu maksātāja reitings ir "B" — Jāuzlabo saistību izpilde.
Uzņēmuma galvenā reģistrētā darbības nozare saskaņā ar NACE klasifikatoru ir: Cita augļu un dārzeņu pārstrāde un konservēšana.
Apgrozījums no katra uzņēmuma jaunākā iesniegtā gada pārskata.
Visa nozare: Cita augļu un dārzeņu pārstrāde un konservēšana · Rēzekne — lielākie uzņēmumi
Uzņēmumi, kas šajā sarakstā stāv tieši blakus, un tie, kas ir 5 un 25 vietas augstāk vai zemāk.
Lapas ģenerēšanas datums: 05-11-2026