SIA "Spārītes" (reģ. Nr. 40203579025) — sabiedrība ar ierobežotu atbildību, statuss: Aktīvs, reģ. datums: 2024-08-01. Jaunākais gada pārskats (2025): apgrozījums 25 977 EUR, peļņa 285 EUR, darbinieku skaits: 1. VID nodokļu maksātāja reitings: N.
Pamatdarbība: Cita augļu un dārzeņu pārstrāde un konservēšana
| Reģistrācijas Nr. | 40203579025 |
| Statuss | Aktīvs |
| Juridiskā Forma | Sabiedrība ar ierobežotu atbildību (SIA) |
| Reģistrs | Komercreģistrs |
| Reģistrēts | 2024-08-01 |
| Darbība izbeigta | — |
| Slēgts | — |
| SEPA ID | LV97ZZZ40203579025 |
| Juridiskā adrese | "Smilškalni", Lodes pag., Valmieras nov., LV-4248 |
UR datu kopija atjaunota: 2026-11-03
| Gads | Apgrozījums | Peļņa | Aktīvi | Darbinieki |
|---|---|---|---|---|
| 2025 | 25 977 EUR | 285 EUR | 408 EUR | 1 |
| Periods | Nodokļi kopā (tūkst. EUR) | IIN (tūkst. EUR) | VSAOI (tūkst. EUR) | Darbinieki |
|---|---|---|---|---|
| 2025. gada 4. ceturksnis | 0.00 | 0.00 | 0.00 | 1 |
| Periods | Vidējā bruto alga (EUR) (alga uz papīra) | Aptuvenā neto alga (EUR) (alga uz rokas) |
|---|---|---|
| 2025. gada 4. ceturksnis | — | — |
| Peļņas vai zaudējumu aprēķins | 2025 |
|---|---|
| Neto apgrozījums | 25 977 EUR |
| Bruto peļņa | 8 929 EUR |
| Peļņa pirms nodokļiem | 285 EUR |
| UIN nodoklis | 0 EUR |
| Tīrā peļņa | 285 EUR |
| Pozīcija | 2025 |
|---|---|
| Aktīvi kopā | 408 EUR |
| Apgrozāmie līdzekļi | 135 EUR |
| Pašu kapitāls | 295 EUR |
| Īstermiņa saistības | 0 EUR |
| Ilgtermiņa saistības | 113 EUR |
Dati nav pieejami.
Signāli no atvērtajiem datiem (UR, VID, PTAC). Nodokļu parāda summa un komercķīlas atvērtajos datos nav publicētas — tās pārbaudiet VID parādnieku datubāzē un UR informācijas portālā.
Ielādē peļņas datus...
Ielādē apgrozījuma datus...
Ielādē darbinieku skaita datus...
Ielādē salīdzinošos datus...
| Rādītājs | 2025 |
|---|---|
| Tīrās peļņas rentabilitāte Tīrā peļņa / Neto apgrozījums |
1,10 % |
| Aktīvu rentabilitāte (ROA) Tīrā peļņa / Aktīvi kopā |
69,85 % |
| Pašu kapitāla rentabilitāte (ROE) Tīrā peļņa / Pašu kapitāls |
96,61 % |
| Saistību / pašu kapitāla attiecība (D/E) Saistības kopā / Pašu kapitāls |
0,38 |
| Aktīvu aprites koeficients Neto apgrozījums / Aktīvi kopā |
63,67 |
| Kapitāla efektivitāte (ROCE) EBIT / Ieguldītais kapitāls |
69,85 % |
| Altmana Z'-indekss (maksātnespējas risks) Z' (1983) = 0,717·A + 0,847·B + 3,107·C + 0,420·D + 0,998·E |
67,66 |
* Aprēķins veikts pēc Altmana 1983. gada modeļa privātiem uzņēmumiem.
SIA "Spārītes" ir dibināts pavisam nesen un šobrīd veido savus pirmos panākumus.
Pamatojoties uz 2025. gada datiem, peļņas rentabilitāte ir veselīgā līmenī un nodrošina stabilu darbību.
Uzņēmums efektīvi izmanto savus aktīvus peļņas gūšanai.
Ieguldītais kapitāls tiek pārvaldīts efektīvi, garantējot augstu atdevi.
Uzņēmums ir finansiāli neatkarīgs un ar zemu riska profilu.
Uzņēmums spēj ātri un efektīvi pārvērst savus aktīvus ieņēmumos.
Uzņēmums demonstrē spēju efektīvi izmantot visu kapitālu vērtības radīšanai.
Noslēgumā, uzņēmuma finanšu noturība ir augsta, kas liecina par ilgtspējīgu darbību.
* Šis apraksts ir informatīvs. Analīze ir vispārīga un neņem vērā konkrētās nozares specifiku. Apraksts balstīts uz publiski pieejamiem uzņēmuma finanšu datiem un uz aprēķiniem sadaļā 'Finanšu Rādītāji un Riska Analīze'.
| Pozīcija | Uzņēmums | Apgrozījums, € | Peļņa, € | Marža | Darb. VID | Apgroz./darb., € VID | ~ Bruto alga/mēn. VID |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1 | SIA "Orkla Foods Latvija" | 31 606 915 | 1 682 308 | 5,3 % | 119 | 265 604 | 1 918 (2026 Q3) |
| 2 | SIA "Puratos Latvia" | 29 634 055 | 1 332 306 | 4,5 % | 158 | 187 557 | 1 777 (2026 Q3) |
| 3 | SIA "PĒRNES L" | 22 105 135 | 6 543 324 | 29,6 % | 57 | 387 809 | 1 759 (2026 Q3) |
| 4 | SIA "DIMDIŅI" | 9 864 814 | 577 714 | 5,9 % | 110 | 89 680 | 1 169 (2026 Q3) |
| 5 | SIA "Pharmeko Lettland" | 9 264 074 | 50 509 | 0,5 % | 33 | 280 730 | 1 903 (2026 Q3) |
| 6 | SIA "KRONIS" | 6 450 886 | 343 548 | 5,3 % | 62 | 104 047 | 1 751 (2026 Q3) |
| 7 | SIA "Paplāte" | 2 000 807 | 168 940 | 8,4 % | 34 | 58 847 | 918 (2026 Q3) |
| 8 | SIA "Rāmkalni Nordeco" | 1 855 957 | -1 293 901 | -69,7 % | 46 | 40 347 | 1 407 (2026 Q3) |
| 9 | SIA "SUMMUS" | 1 414 280 | -139 844 | -9,9 % | 4 | 353 570 | 1 154 (2026 Q3) |
| 10 | SIA "Lanika RD" | 1 339 330 | -7 078 | -0,5 % | 14 | 95 666 | 995 (2026 Q3) |
| 45 | SIA "Spārītes" (šis uzņēmums) | 25 977 | 285 | 1,1 % | 0 | — | — |
[register]
| Reģ.Kods | SEPA ID | Nosauk./Vārds | PirmsPēd. | Pēdiņās | AizPēd. | BezPēd.? | Reģ.TipsKods | Reģ.Tips | Subj.Veids | Subj.VeidsNos. | Reģistrēts | Izbeigts | Slēgts | Adrese | Indekss | AdresesID | Reģions | Pils./Nov. | ATVK | Pārreģ.Term. |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 40203579025 | LV97ZZZ40203579025 | SIA "Spārītes" | SIA | Spārītes | NULL | 0 | K | Komercreģistrs | SIA | Sabiedrība ar ierobežotu atbildību | 2024-08-01 | NULL | Valmieras nov., Lodes pag., "Smilškalni" | 4248 | 102901064 | 100016647 | 0 | NULL | NULL |
[memorandum_date]
| ID | Reģ.Nr. | document_date | Reģ.Dat. |
|---|---|---|---|
| 13024423 | 40203579025 | 2024-07-24 | 2024-08-01 10:17:38 |
[equity_capitals]
| ID | Reģ.Nr. | equity_capital_type | equity_capital_type_text | amount | Valūta | No | Lab.Dat. |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 92934116 | 40203579025 | PAID_UP_EQUITY | Apmaksātais pamatkapitāls | 10 | EUR | 2024-08-01 | 2024-08-01 10:17:57 |
[financial_statements]
| ID | File ID | Reģ.Nr. | Avota Shēma | Avota Tips | Gads | Gada Sākums | Gada Beigas | Darb. Skaits | Noapaļošana | Valūta | created_at |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2256787 | 35403054 | 40203579025 | DokGPv1 | UGP | 2025 | 2024-08-01 | 2025-12-31 | 1 | ONES | EUR | 2026-05-22 17:19:16.977 |
[income_statements]
| Statement ID | File ID | Neto Apgrozījums | Krājumu Izm.(Būtība) | Kapital. Izm.(Būtība) | Pār. Ieņ.(Būtība) | Materiālu Izm.(Būtība) | Personāla Izm.(Būtība) | Nolietojums (Būtība) | Pārd. Pašizm. | Bruto Peļņa | Pārdoš. Izm. | Admin. Izm. | Pār. Ieņ.(Funkcija) | Pār. Izm. | Ieņ. no Līdzdal. | Ieņ. Pār. Ilg. Ieg. | Pār. Proc. Ieņ. | Fin. Ieg. Vērt. Izm. | Proc. Izm. | Ārkārtas Ieņ. | Ārkārtas Izm. | Peļņa pirms UIN | UIN | Peļņa pēc UIN | Citi Nod. | Ārkārtas Divid. | Tīrā Peļņa |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2256787 | 35403054 | 25977 | NULL | NULL | NULL | NULL | NULL | NULL | 17048 | 8929 | 6354 | 2290 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | NULL | NULL | 285 | 0 | 285 | NULL | 0 | 285 |
[balance_sheets]
| Statement ID | File ID | Nauda | Īst. Vērtspapīri | Debitori | Krājumi | Apgrozāmie Līdz. | Ilg. Fin. Ieguld. | Pamatlīdzekļi | Nemater. Ieguld. | Kopā Ilgter. Ieguld. | Aktīvi Kopā | Mājokļa Rem. Maks. | Īsterm. Saistības | Ilgterm. Saistības | Uzkrājumi | Pašu Kapitāls | Pasīvi Kopā |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2256787 | 35403054 | 135 | 0 | 0 | 0 | 135 | 0 | 273 | 0 | 273 | 408 | NULL | 0 | 113 | 0 | 295 | 408 |
[pdb_nm_komersantu_samaksato_nodoklu_kopsumas_odata]
| Reģ. Kods | Nosaukums | Gads | Forma | NACE kods | Adreses ATVK | Adreses ATVK nos. | Nodokļi kopā (tūkst. EUR) | IIN (tūkst. EUR) | VSAOI (tūkst. EUR) | Vid. darb. sk. |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 40203579025 | SIA "Spārītes" | 2024 | sabiedrība ar ierobežotu atbildību | 1039 | 054510 | Lodes pag. | 0.00 | 0.00 | 0.00 | 0 |
[reitings_uznemumi]
| Reģ. Kods | Nosaukums | Reitings | Skaidrojums | Atjaunots |
|---|---|---|---|---|
| 40203579025 | SIA "Spārītes" | N | Neaktīvs nodokļu maksātājs | 06.10.2026 |
Juridiskā adrese ir "Smilškalni", Lodes pag., Valmieras nov., LV-4248.
2025. gadā uzņēmuma apgrozījums bija 25 977 EUR, un peļņa bija 285 EUR.
2025. gadā uzņēmumā vidēji bija nodarbināti 1 darbinieki.
Altmana Z'-indekss (1983. gada modelis privātiem uzņēmumiem) 2025. gadā bija 67,66, kas ir drošajā zonā (zems maksātnespējas risks). Aprēķins ir informatīvs un nav finanšu konsultācija.
VID nodokļu maksātāja reitings ir "N" — Neaktīvs nodokļu maksātājs.
Uzņēmuma galvenā reģistrētā darbības nozare saskaņā ar NACE klasifikatoru ir: Cita augļu un dārzeņu pārstrāde un konservēšana.
Apgrozījums no katra uzņēmuma jaunākā iesniegtā gada pārskata.
Visa nozare: Cita augļu un dārzeņu pārstrāde un konservēšana · Valmieras novads — lielākie uzņēmumi
Uzņēmumi, kas šajā sarakstā stāv tieši blakus, un tie, kas ir 5 un 25 vietas augstāk vai zemāk.
Lapas ģenerēšanas datums: 06-11-2026